Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 578, 579, 580 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2014 18:45:22 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:

T29 eelis on see, et tal on niivõrd räme tornisoomus, et isegi T9 tankidel on raske seda peneda eest. Seega kui sa suudad oma kere ära peita ja sinu ning vastase vahel on piisavalt palju distantsi, siis T29 suudab väga edukalt ka mitme T9 tanki vastu positsiooni hoida. Enamus kaarte on kaetud erinevate hulldown'i võimaldavate küngastega, vrakkidega, lohkudega, kivide, pommikraatritega jne. Leiad õige koha üles oma liinil, siis on pool võitu juba käes.



Kõik muidugi väga tore, kuid T29 ei hoia mitte iialgi mitme tier 9 vastu mitte mingit liini... võibolla ainult siis, kui tal 1-2 tier 9 TD seljatagust katavad, kuid midagi sellist pole minu silmad veel näinud.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 10.11.2014 19:58:36 vasta tsitaadiga

Hüva, siis ma ei tunne ennast enam nii äpuna oma IS'i seljas, mida absoluutselt kõik T6+ kodanikud igast asendist koinivad - nii ongi ette nähtud icon_smile.gif.
_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2014 20:20:08 vasta tsitaadiga

IS torus on kõva purakas, aga pen, täpsus ja sihtimine sakib sajaga. Kere ja turret väga ei bounci. T29 klassi armorit pole mõtet loota. T29 on kindlasti parim T7 HT.
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 10.11.2014 20:26:45 vasta tsitaadiga

mulle is meeldis. eks see on suuresti joppamise asi kuidas tank jooksma saab. is -ga mul küll sellist tunnet polnd et keegi koiniks. suht hästi põrgatas myrske ja kahuriga olin kah rahul. pidevalt oled ju eesliinil, sniperdamist tollega vaja teha pole ju
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mosq
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2013




sõnum 10.11.2014 20:39:34 vasta tsitaadiga

t29 suudab vabalt t9-te vastu seista, kui oled hulldownis ja vahemaa on olemas
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 10.11.2014 21:47:55 vasta tsitaadiga

Kui sul mingi suurem vahemaa on vahel, siis see pole eriline t9 vastu seismine. Väiksema vahemaa peal ei huvita su hulldown kedagi, T9 sõidab peale lihtsalt ja kasutab ära su.
Muidugi vaadates enamus WOTi mängijaskonda, siis võib täitsa vabalt istuda 50m eemal T29ga kahe T9 vastu, kuna põmmpead ei taju peale sõita.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyril
Aeg maha 1p

liitunud: 22.06.2012




sõnum 11.11.2014 00:17:49 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
mulle is meeldis. eks see on suuresti joppamise asi kuidas tank jooksma saab. is -ga mul küll sellist tunnet polnd et keegi koiniks. suht hästi põrgatas myrske ja kahuriga olin kah rahul. pidevalt oled ju eesliinil, sniperdamist tollega vaja teha pole ju
Minu meelest pole tal ei soomust ega peni, mulle küll väga ei meeldinud kuigi mängitav oli.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 11.11.2014 00:18:50 vasta tsitaadiga

Kes viitsib, vaadake selle replay'd, ma ütleks, et pime kana leidis epic tera...
http://wotreplays.eu/site/1320917#ruinberg_on_fire-priitr-is
1:08 lahingu algusest, hetkest, mil teen oma esimese, lõpuni sihitud lasu Tiger I pihta. Vaadake häääästi aeglustatult icon_smile.gif.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 11.11.2014 02:53:01 vasta tsitaadiga

Heh, oli tõesti pimetabamus Hummelisse! Tšudes vsjotaki bõvajet!
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2014 09:55:22 vasta tsitaadiga

Eile juhtus sarnane asi Su-14-2ga. Sihtisin KV4, mürsk lendas 3.5sekundit. KV4 tagurdas ja mürsk oneshottis kedagi, kes polnud spotitud ja istus KV4 varjus. Kes siis surma sai? Vastaste 13-90.
_________________
Ostan 400-650W PSU (Platinum-Titanium)
Liitu Binance'ga
Liitu Honey'ga
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004




sõnum 11.11.2014 11:41:07 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Vbaddict loeb juba ammu andmeid otse mängu enda cache'ist. Ei pea tulemusi vaatama peale igat lahingut,


100% ta küll nii ei toimi. Siis kui oled uude lahingusse läinud ja sel ajal eelmine lahing lõppeb, siis ei laadi tihti tulemust üles. Vahepeal töötas paremini aga peale viimast patchi on jälle kalane. Dossieri laeb ta jah lõpuks kõigi lahingute tulemustega, aga "quick summary" all osasid ei näe.

http://www.vbaddict.net/issue/1039-Some-Matches-are-not-catched-by-ADU
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 11.11.2014 11:41:38 vasta tsitaadiga

merku kirjutas:
erick kirjutas:
Vbaddict loeb juba ammu andmeid otse mängu enda cache'ist. Ei pea tulemusi vaatama peale igat lahingut,


100% ta küll nii ei toimi. Siis kui oled uude lahingusse läinud ja sel ajal eelmine lahing lõpeb, siis ei laadi tihti tulemust üles. Vahepeal töötas paremini aga peale viimast patchi on jälle kalane. Dossieri laeb ta jah lõpuks kõigi lahingute tulemustega, aga "quick summary" all osasid ei näe.


Mul küll sellega probleemi ei ole, isegi olen samal ajal uues lahingus on ADU selle tulemuse ikka üles laadinud. Vaid siis kui arvuti on mõnikord kokku jooksnud ja sisse saan alles, siis kui lahing on läbi saanud, siis seda tulemust sinna ei teki. Probleem vaid adu installiga, kuna mu Norton teatab, et see fail on nakatunud. Esmainstalli ajaks olen pidanud Nortoni kinni keerama...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Guido43
HV vaatleja
Guido43

liitunud: 17.04.2007




sõnum 12.11.2014 01:07:20 vasta tsitaadiga

Hammustab päris valusalt!


Link
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ritsard
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2006




sõnum 12.11.2014 10:10:55 vasta tsitaadiga

Tegin eile x5 ekspi puhul 3 premmipäeva missiooni ära, pm mängisin kõik masinad läbi, mis garaažis olid. T67ga (harjumatu nimetada vana T49-t) tuli päris huvitav mäng välja, ammo otsas ja 2 tire6 masinat veel alles. Poleks alguses suvalt tühja paugutanud, oleks korralikuma dmg saanud.
http://wotreplays.com/site/1325470#airfield-riqpiku-t67
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 12.11.2014 14:09:00 vasta tsitaadiga

T32 3 mänguga ace.
Troll armor ütleks nii.

Link

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 12.11.2014 18:11:14 vasta tsitaadiga

Jõhkrad modid, peab ikka väga nõrk mängija olema kui ilma nendeta mängida ei suudeta icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Pane läbipaistvad seinad ka peale icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2014 20:14:30 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Jõhkrad modid, peab ikka väga nõrk mängija olema kui ilma nendeta mängida ei suudeta icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Pane läbipaistvad seinad ka peale icon_wink.gif

ja hakkab pihta, seda juba vähe arutatud kui palju/vähe modid juurde annavad skillile?

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 12.11.2014 20:29:12 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
T32 3 mänguga ace.
Troll armor ütleks nii.


Mina jälle ei jõua ära imestada, kust need mängijad tulevad, kes esimese 3 mängu jooksul Ace tankeri kätte saavad. Antud juhul küll sai palju mooduleid T29 peale üle tuua, kuid siiski... Ma pean tavaliselt mitusada lahingut sama tankiga enne pidama. Oli eeskujulik diagonaalis kere vastase poole hoidmine thumbs_up.gif Muidu T32 kere soomus on pigem vilets.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rSTO
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2014




sõnum 12.11.2014 20:44:33 vasta tsitaadiga

Ainuke mod mida veel igatsen on heliga kuues meel. Vahepeal on olnud selliseid hetki kus pole kindel kas pirn põles või ei. Kasutan QB lihtsat ja puhast modpacki ning see kuuenda meele heli oleks hea lisa.Kõik muud modid on üleliigsed segajad.

Sellist pidu ja pillerkaari nagu mõne youtube videos Modide näol esineb ei salli üldse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrkristjan
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2010




sõnum 12.11.2014 21:50:42 vasta tsitaadiga

Hullult lammutab ikka see ARL 44. Teine triip kah peale.
http://wotreplays.com/site/1326955#serene_coast-mrkristjan-arl_44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skewp
HV kasutaja
Skewp

liitunud: 04.08.2008




sõnum 12.11.2014 22:15:25 vasta tsitaadiga

Mõned rohelise küsimused:

Situatsioon 1 - oled võrdse vastasega linnalahingus (ümber vaid majad). Kuidas käituda, kui mõlemad tulevad nurgatagant samal ajal välja ja näevad siis üksteist. Paned esimese paugu kirja ja edasi? Nurgataha? Jääd ootama? Ootama jäädes võib juhtuda, et vastasel reload kiirem ja saad rohkem tuld. Samas kui nurgataha minna, siis vastane ehk ei lähe ning kohe kui tahad välja vupsata ning lindiotsa välja pistad, lastakse track maha ja nii kuni surnud oled.

Situatsioon 2 - istud SPG'ga @ tagalas metsas kusagil. Lased ühe lasu kellegi teise spotitud vastase pihta (jääb ellu). Spottija saab surma ja vastane kaob radarilt, aga näed, et keegi liigub sinna ja peaks peagi taas vastast nägema. Samas teises mapi ääres on üks vastane näha. Kas jääd ootama, kuni see sama uuesti spotitakse, kuna sihik paigas või sihid uude kohta ja ootad seal jälle selle 5-6-7-mis iganes sek, kuni sihik paigas?

Mis mängides niisama silma jäänud - TOG vennad tunduvad maunid. Panevad pea-ees 3-4 vastase sisse ja kestavad seal 10 sek. Ilmselt 1400 vms HP teevad liiga enesekindlaks. Teine asi - isegi mingid Tier 8 vennad panevad alguses täie lauluga mingite kaljude pealt alla ja kohe track vigane + 69% HP left. Cmon... My 2 cents.

_________________
Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod |
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rSTO
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2014




sõnum 12.11.2014 22:45:17 vasta tsitaadiga

1. Linnavahel Heavyga = sidescrape on üsna efektiivne sellises seisus, meelitad lasu välja suure nurga all oleva küljega Ja ma laeks Prem moona sellisel juhul. Ja kui sinul on juba HP(näiteks vaenlane 700 HP ja sina 1200 HP) eelis siis julgemalt peale suruda. Tähtis on see, et sina saaks mängu tempot dikteerida.
2. Kõik oleneb millise väärtusega masinate vahel valida on. Kui uus sihtmärk on ohtlikum su tiimile või takistab kriitilise tähtsusega edasi liikumist siis valiks uue sihtmärgi ikka.
Kõik oleneb situatsioonidest. Ma pole õige inimene kedagi õpetama kuid mina käituks nii.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 12.11.2014 23:34:34 vasta tsitaadiga

Sa pead vaata mis olukord on kui sa selle võrdse vastase avastad. Paned paugu kirja obv aga siis pead vaatama mitut asja. Esiteks kus sa oled. Võib juhtuda et koht on nii kehva et pead kindlasti tagasi minema. Kui on vastaseid palju siis võib arvata et hakkad igast kyljest tina saama kui sa sinna passima jääd. Ja pealegi ei pruugi kõige targem ainult sellele vastasele keskenduda. Kui teil on veel tanke linnas siis teised ehk saavad kusagilt paremast kohast lasta. Kui sa kohe ei tea mida teha siis alati turvalisse kohta taganemine on targem, lased olukorral settida ja vaatad mis saab. Yldine seis suuresti määrab mis mõistlikum teha on. Imho

Spg. Kui näed et uus spotter kimab sinna siis obv jääd sihikuga sinna kus vastane kohe nähtavale peaks tulema. See pidev artyde pendeldamine oma sihikuga on ylijama. Kui ma ise spotin ja näen et arty toetab siis ma eeldan et ta toetab edasi. Arvatavast yritan träkkida ja jube pettumus oleks kui arty juba järgmisesse kohta oma sihikut lohistab thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 13.11.2014 00:06:34 vasta tsitaadiga

Skewp kirjutas:
Mõned rohelise küsimused:

Situatsioon 1 - oled võrdse vastasega linnalahingus (ümber vaid majad). Kuidas käituda, kui mõlemad tulevad nurgatagant samal ajal välja ja näevad siis üksteist. Paned esimese paugu kirja ja edasi? Nurgataha? Jääd ootama? Ootama jäädes võib juhtuda, et vastasel reload kiirem ja saad rohkem tuld. Samas kui nurgataha minna, siis vastane ehk ei lähe ning kohe kui tahad välja vupsata ning lindiotsa välja pistad, lastakse track maha ja nii kuni surnud oled.

1on1 oled ja sul reload parem, siis lihtsalt sõidad peale ja DPMid ära. See oleneb nii palju sellest, mis tankid on jne.

Situatsioon 2 - istud SPG'ga @ tagalas metsas kusagil. Lased ühe lasu kellegi teise spotitud vastase pihta (jääb ellu). Spottija saab surma ja vastane kaob radarilt, aga näed, et keegi liigub sinna ja peaks peagi taas vastast nägema. Samas teises mapi ääres on üks vastane näha. Kas jääd ootama, kuni see sama uuesti spotitakse, kuna sihik paigas või sihid uude kohta ja ootad seal jälle selle 5-6-7-mis iganes sek, kuni sihik paigas?

Oleneb jälle artyst ja mängu üldisest kiirusest.

Mis mängides niisama silma jäänud - TOG vennad tunduvad maunid. Panevad pea-ees 3-4 vastase sisse ja kestavad seal 10 sek. Ilmselt 1400 vms HP teevad liiga enesekindlaks. Teine asi - isegi mingid Tier 8 vennad panevad alguses täie lauluga mingite kaljude pealt alla ja kohe track vigane + 69% HP left. Cmon... My 2 cents.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 13.11.2014 00:57:00 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Jõhkrad modid, peab ikka väga nõrk mängija olema kui ilma nendeta mängida ei suudeta icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Pane läbipaistvad seinad ka peale icon_wink.gif

Aga peab ikka vaimselt nõrk olema kui esimese paari cw'ga ei pea närv vastu ja lased clannist jalga.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 578, 579, 580 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.