erick, on ainult paar üksikut tanki millega 2450+wn8 ei suuda hoida(lightidega/artidega ei sõida üldse), kas see tähendab et ma olen pro ?
Mõtlesin paar nädalat tagasi et proovin ka siis 3000wn8 mingi nädal aega hoida, nagu arvata oli ei olnud seal mitte midagi rasket, muidu harrastasin koguaeg YOLO modi (eemaldun tiimist niipalju eemale et hakkan 2v1, 3v1 tegema) kuna siis ma sain wotist selle "funi" kätte. Võibolla aitas see mul seda 3000wn8+ lõdva randmega hoida. Igastahes see nädal kui ma "pingutasin" põhimõtteliselt ma vist paari reeglit järgisingi- tee nii palju dmg kui saab, võit pole oluline, püüa nii kaua elus olla kui suudad ja väldi close combat fighte. Nädala lõpuks tuli keskmiseks wn8 3400 oli päevi kus päeva lõpuks oli wn8 4000+ ja oli ka päevi kus oli wn8 2900.
Omast kogemusest võin öelda et lilladel ja sinistel erilist vahet pole, lillad lihtsalt higistavad rohkem. 1v1 olukord tuleb siis mõlematel on skill sama ja võidab see kellel on mapi/tanki/rng eelis
erick, on ainult paar üksikut tanki millega 2450+wn8 ei suuda hoida(lightidega/artidega ei sõida üldse), kas see tähendab et ma olen pro ?
Mõtlesin paar nädalat tagasi et proovin ka siis 3000wn8 mingi nädal aega hoida, nagu arvata oli ei olnud seal mitte midagi rasket, muidu harrastasin koguaeg YOLO modi (eemaldun tiimist niipalju eemale et hakkan 2v1, 3v1 tegema) kuna siis ma sain wotist selle "funi" kätte. Võibolla aitas see mul seda 3000wn8+ lõdva randmega hoida. Igastahes see nädal kui ma "pingutasin" põhimõtteliselt ma vist paari reeglit järgisingi- tee nii palju dmg kui saab, võit pole oluline, püüa nii kaua elus olla kui suudad ja väldi close combat fighte. Nädala lõpuks tuli keskmiseks wn8 3400 oli päevi kus päeva lõpuks oli wn8 4000+ ja oli ka päevi kus oli wn8 2900.
Omast kogemusest võin öelda et lilladel ja sinistel erilist vahet pole, lillad lihtsalt higistavad rohkem. 1v1 olukord tuleb siis mõlematel on skill sama ja võidab see kellel on mapi/tanki/rng eelis
Kui see nii oleks, siis poleks 1on1 turniiride topis koguaeg samad näod.
Panen üle pika aja ka paar pilti. Jagdtiger ja õiges positsioonis, no rohkem pole vajagi- masin teed seda tööd, mida talt oodataksegi... kui ülejäänud tiim ei lendaks nagu peata kanad mööda mappi ringi Pole kunagi vist rohkem dämmi teinudki.
erick, on ainult paar üksikut tanki millega 2450+wn8 ei suuda hoida(lightidega/artidega ei sõida üldse), kas see tähendab et ma olen pro ?
Mõtlesin paar nädalat tagasi et proovin ka siis 3000wn8 mingi nädal aega hoida, nagu arvata oli ei olnud seal mitte midagi rasket, muidu harrastasin koguaeg YOLO modi (eemaldun tiimist niipalju eemale et hakkan 2v1, 3v1 tegema) kuna siis ma sain wotist selle "funi" kätte. Võibolla aitas see mul seda 3000wn8+ lõdva randmega hoida. Igastahes see nädal kui ma "pingutasin" põhimõtteliselt ma vist paari reeglit järgisingi- tee nii palju dmg kui saab, võit pole oluline, püüa nii kaua elus olla kui suudad ja väldi close combat fighte. Nädala lõpuks tuli keskmiseks wn8 3400 oli päevi kus päeva lõpuks oli wn8 4000+ ja oli ka päevi kus oli wn8 2900.
Omast kogemusest võin öelda et lilladel ja sinistel erilist vahet pole, lillad lihtsalt higistavad rohkem. 1v1 olukord tuleb siis mõlematel on skill sama ja võidab see kellel on mapi/tanki/rng eelis
Kui see nii oleks, siis poleks 1on1 turniiride topis koguaeg samad näod.
Kas 1v1 turniirid toimuvad ka nii, et kes saab pubides kõvema wn8? Muidu suht kehtimatu võrdlus ju.
erick, on ainult paar üksikut tanki millega 2450+wn8 ei suuda hoida(lightidega/artidega ei sõida üldse), kas see tähendab et ma olen pro ?
Mõtlesin paar nädalat tagasi et proovin ka siis 3000wn8 mingi nädal aega hoida, nagu arvata oli ei olnud seal mitte midagi rasket, muidu harrastasin koguaeg YOLO modi (eemaldun tiimist niipalju eemale et hakkan 2v1, 3v1 tegema) kuna siis ma sain wotist selle "funi" kätte. Võibolla aitas see mul seda 3000wn8+ lõdva randmega hoida. Igastahes see nädal kui ma "pingutasin" põhimõtteliselt ma vist paari reeglit järgisingi- tee nii palju dmg kui saab, võit pole oluline, püüa nii kaua elus olla kui suudad ja väldi close combat fighte. Nädala lõpuks tuli keskmiseks wn8 3400 oli päevi kus päeva lõpuks oli wn8 4000+ ja oli ka päevi kus oli wn8 2900.
Viska oma ingame nick alustuseks, enne seda pole millestki rääkida.
erick, on ainult paar üksikut tanki millega 2450+wn8 ei suuda hoida(lightidega/artidega ei sõida üldse), kas see tähendab et ma olen pro ?
Mõtlesin paar nädalat tagasi et proovin ka siis 3000wn8 mingi nädal aega hoida, nagu arvata oli ei olnud seal mitte midagi rasket, muidu harrastasin koguaeg YOLO modi (eemaldun tiimist niipalju eemale et hakkan 2v1, 3v1 tegema) kuna siis ma sain wotist selle "funi" kätte. Võibolla aitas see mul seda 3000wn8+ lõdva randmega hoida. Igastahes see nädal kui ma "pingutasin" põhimõtteliselt ma vist paari reeglit järgisingi- tee nii palju dmg kui saab, võit pole oluline, püüa nii kaua elus olla kui suudad ja väldi close combat fighte. Nädala lõpuks tuli keskmiseks wn8 3400 oli päevi kus päeva lõpuks oli wn8 4000+ ja oli ka päevi kus oli wn8 2900.
Omast kogemusest võin öelda et lilladel ja sinistel erilist vahet pole, lillad lihtsalt higistavad rohkem. 1v1 olukord tuleb siis mõlematel on skill sama ja võidab see kellel on mapi/tanki/rng eelis
Kui see nii oleks, siis poleks 1on1 turniiride topis koguaeg samad näod.
Kas 1v1 turniirid toimuvad ka nii, et kes saab pubides kõvema wn8? Muidu suht kehtimatu võrdlus ju.
Peaks teadma, et kõik on inimesed ja kõigil juhtub olema halbu päevi.
Ja seda ka, et kui nad sulle kunagi probleemiks pole, siis miks sa 1600 WN kandis sitsid, Kristoferr?
Kas sa oled veidi juhmard või peab sulle tõesti seletama, mis as on WN ja kuidas WN hoorajad mängivad? Mine guugelda.
Kui tanke tunned ja premiumi lasta ei karda, siis oledki 1:1 sisuliselt samahea kui (super)unicum, kes mängib väga kitsaste reeglite järgi.
Minule ei paku unicumide stiil lõbu, aga kui sa mulle ja mu paarile sõbrale näiteks me nädalapalga kinni maksad, siis võime eksperimendi korraldada ja tõestamiseks nädal aega lillasid statse sõita. Paljud mängijad on rohelised/sinised oma mängustiili tõttu, sest nii mängida meeldib neile rohkem.
Võtsin meie eilse vestluse südamesse ja tegin sulle ühepäevase näite, et ka üks 1600ish "roheline tomat" suubab lillat mängida.
Spoiler
Kõrvalinfoks niipalju, et balanseerimata putukaid hetkel mul pole. Kõik tavalised T5-T9 tankid said duublid sõidetud.
Kuna lillade mängustiil ajab haigutama, siis heategevuslikus korras ma rohkem nii sõita ei viitsi. Kui kokkuleppele saame, siis võin ka pikema perioodi samasse auku kulgeda.
Kui nüüd tanke valima hakata, veidi rohkem positsiooni valida ja ka T10 randomis sõita viitsiks, siis 3000+ poleks eriliseks probleemiks.
Kui kõik mängijad mängiksid nagu lillad, siis oleks WoT üks ütlemata igav mäng.
Kui TOP10s on 7 tanki statpadderi omad, siis pole mõtet nagu rääkidagi sel teemal.
T10tega sõida, siis võiksid postitada. Ma ei ütle, et sa halb oled, aga sa arvad lihtsalt endast kõvasti paremini WoTis.
Tegin siis eile FV4202-ga mõned mängud, on nagu kena non-OP T10 medium erinevalt Obj 140-st, T62A-st jne. Kui täiesti aus olla, siis T10s mängimine on märksa lihtsam mu jaoks kui kusagil allpool. Mitte kunagi ei satu kokku tankidega, keda sa peneda ei suuda, näiteks. Kahurite mürsukiirused on sellised, et praktiliselt ette sihtima ei pea, täpsus + sihtimiskiirus on parimaid mängus jne.
30-päeva lõikes oleks muidugi parem, sest see silub statistilised good luck run'id ära. Aga peamine küsimus mul sulle oleks see, et miks sulle meeldib keskpärane mängija olla? Ilmselgelt on näha, et sul on potentsiaali enamaks, kas yolo-instinkti on siis raske taltsutada?
erick, mhmh, eile läks vaidluseks ja täpselt eile kohe joppas mul statsidega? Muidugi...
See niinimetatud "yolo" ehk agressiivne stiil meeldib rohkem. Kahjuks randomites enamus rahvale meeldib tiimikaaslasi ignoreerida, enda ümber toimuvat mitte jälgida ja selle asemel et vastaseid persse lasta, istuvad kivi taga peidus ja ootavad millal neid persse laskma hakatakse.
Sinu arusaam "keskpärasest" mängijast on erinev minu omast. Ma ei pea sugugi rohelisi keskpärasteks. Paljud neist on väga head.
Milline see lilla mängustiil on siis? Mediumiga 3,5k wn hoida tahad, siis peab toru paukuma terve lahingu jooksul eesliinil.
Selle mingi camp/snipe asja võid kohe ära unustada. Sellise gameplayga ei hoia sa never-ever longterm 3k. See on noobide märg saunajutt ainult, et SU'ks saad premi spammides ja nurgas snipedes.
Ning sa ei saa oma WNi kohe kindlasti mitte mingi YOLO mängustiili kaela ajada. Ma pakun, et ma "YOLON" sinust kõvasti rohkem, aga ikka tuleb 3k ära. Siis võin ma ka siin öelda, et kui vähem agrom oleks, poleks 4k WN hoidmine mingi probleem.
See on sama hea, kui öelda, et Hamilton võidaks praegu vabalt F1s kõik, mis võita annab, kui ta suudaks end taltsutada. See aga ongi osa su no "tasemest".
Neid häid rohelisi on CWdes näha, tihti ise mõelda ei suudeta ja tehakse ikka väga imelikke asju.
Ütleme nii, et rohelised on taseme poolest ikka algajad alles.
viimati muutis brokenarm 06.11.2014 12:50:29, muudetud 1 kord
Nii rumalat juttu on raske kommenteerida. Mitte ükski lilla ei lähe medikaga mitte kunagi esimesena flänkima kui on oht, et palju valusaid torusid vastu vahib. Seepärast nad lillad ongi. Mine vaata lillade striime kui muidu aru ei saa. _________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust! Liitu Wise'ga!
No aga miskipärast on minu tX medid need, mis on 3,5k WN ja üle, mitte sinu. Nii et mul vaevalt siin arusaamisega muresid on.
Ja võid minna ning küsida inimestelt, kellega BESTis platoonin, et ma yolon kõvasti rohkem kui su enamus rohelisi ja muid loomi. Lihtsalt mida rohkem yolod, seda rohkem on sul kompenseerimiseks micromanagmenti, awarenessi jms vaja.
Agrot maha võtta, siis 4k wn pole mingi probleem. Aga näed, mulle ka ei meeldi. Täpselt nagu sullegi. Et jah, eks igal ühel ole vabandusi.
Kui kõik torud flanki vahivad, siis sõidetakse otse või teisest flankist üle, mitte flankist #1. Ja miks sa pead esimesena minema üldse flanki, kus hunnik torusid on? Sa pead juba enne kuskile liigutamist teadma, mis sind ees ootab. Mitte, et paned kuskile flanki ära ja vahid 10 toruga üksi tõtt. Enne kui mäng käima läheb, näed ju vastase setupi ja tead 95% vastase asukohtadest.
Aga noh, 9.4 tuleb, siis võime plattida ja näitan, kuidas YOLOdes tXs hoitakse 3,5k wni easylt.
Mõttetu vaielda sel teemal. Ise pole asjas sees, siis ei saa midagi aru. 9.4 tulles võid siis teada anda.
No täpselt, sinu Yolo definitsioon on enamvähem selline: "lasen tomatitel end kahurilihaks spottida ja siis lähen koristan räbalad ära". Sa ei lähe esimesena kui sa 100% ei tea, mis sind seal ees ootab.
Lihtne fakt on see, et kui poleks kollaseid ja punaseid mängijaid, siis poleks ka lillasid. Lihtsalt meie arusaamad lõbusast mängustiilist on erinevad. Ma ei mängi ainult statistika pärast.
Samuti pole ma kordagi väitnud, et kõik rohelised mängijad head on. Ütlesin, et on olemas väga häid rohelisi ja siniseid mängijaid, kellel lillasid nähes tilgad püksi ei tule vaid oskavad vajadusel pea samahästi tanki omadusi kasutada.
Ilmselt saaks ma superunicumilt 1:1'le 60-70% kordadest peksa, sest ta on must "tiba rohkem harjutanud", aga see ei tähenda, et ma teda kuidagi kardaks või end niisama ära laseks lasta nagu mõned lambad seda teevad.
Sa ei pea tomatitel end kahurilihaks laskma spottida, kuna suuremas osas mängudest nad seda teevadki esimese 30 sekundiga. See on mängu osa ja seda pead sa ära kasutada oskama, olema siis seal samas positsioonis, et kui tomat peksa saab, siis sina saad vastast peksta mitmelt poolt. Seda lusti muidugi igas mängus ei anta ning peab rohkem hoomama, et võita ja ise harutama hakkama vastast.
Miks sa ei tea, mis sind ees ootab? Kui mäng laeb, siis sa ju näed vastase setupi, randomis on 95% juhtudest kindlatel tankidel kindlad positsioonid ja mäng on väga kergesti loetav. WNi järgi saab ka enamus mängijate positsioonid ära öelda. Selleks ei pea selgeltnägija olema. Enamus WOTi mängijaskonda kasutab täpselt kindlaks määratud positsioone. Kui sa aga hea tahad olla, siis ühe plussi annab see, kui suudad igas lahingus vastavalt vastase setupi lugemisele mängida. Mitte, et: "Oh, olen tX med malinovkas, rushin äärest, lähen mäkke või passin keskel põõsas."
Selleks, et hea olla, ei pea statistika pärast mängima.
See on sama hea nagu neil bottidel vabandused oma 1k wni kohta 15k lahingus: "I play for fun."
See niinimetatud "yolo" ehk agressiivne stiil meeldib rohkem. Kahjuks randomites enamus rahvale meeldib tiimikaaslasi ignoreerida, enda ümber toimuvat mitte jälgida ja selle asemel et vastaseid piixu lasta, istuvad kivi taga peidus ja ootavad millal neid piixu laskma hakatakse.
Sul on ekslik arusaam siiski uunikumi-superuunikumi tasemel mängimisest. Yolo-stiili taltsutamise all ma pean siiski silmas seda, et tuleb vältida rumalaid vigu, mitte seda, et ei tohi eesliinil tööd teha - vastupidi, ma teen alati eesliinil tööd ja ka aktiivselt spotin vastaseid.
Aga et see kõik ei jääks ainult jutu tasemele, siis ma lingin teile reaalset lindistust live-mängust koos minu ja mu platoonikaaslaste jooksvate kommentaaridega. Kristoferr, soovitan tähelepanu pöörata sellele, mitu korda ma ise ennast rumala vea tegemise pealt taban ja mitu korda ma platoonikaaslastel aitan neid mitte teha.
Tegu on siis carry mänguga, kusjuures tuleb võit ära tuua situatsioonist kus meie tiimis on elus 3 mediumit (STA-1, T-44 ja WZ-120) kombineeritud HP pooliga 1306HP, kusjuures kaks viimast on oneshotid, ning vastaste tiimis on IS-8, IS-3, T34, IS & GW Tiger arty kombineeritud HP pooliga 4512.
Ainus viis võita on mitte teha lolle vigu ja mängida hästi taktikaliselt. Samas ei usu, et keegi saaks väita, nagu see poleks fun olnud - meil endil vähemalt oli küll adrenaliin & fun factor laes.
Läheb (kvaliteet võiks parem olla, aga vast käib 720p kah):
erick, no olgem ausad, need tomatid oleks ka iga roheline ära "kärrinud". Täpselt seepärast selliseid mängijaid vaja ongi. Oleks, mida lasta...
Rohelised ongi rohelised just seetõttu, et nemad alati ei viitsi turret üle ääre snaiperdada vaid sõidavad flänki ja saavad selle "vea" tõttu tihti madal dmg lahinguid.
Lõppsõnana soovitan Fury't vaatama minna. Seal üsna tõene stseen, kus Tiger tõmbab maha 4 Shermani seni kuni loo kangelane lõpuks flänki jõuab ja ta maha võtab. Need 4 hukkunud Shermani on "rohelised või tomatid" ja Fury on"lilla".
Lõppsõnana soovitan Fury't vaatama minna. Seal üsna tõene stseen, kus Tiger tõmbab maha 4 Shermani seni kuni loo kangelane lõpuks flänki jõuab ja ta maha võtab. Need 4 hukkunud Shermani on "rohelised või tomatid" ja Fury on"lilla".
Mul selline probleem, et varem oli monitor ühendatud DVI kaabliga ja Wotiga oli kõik korras. Nüüd on ühendatud monitor HDMI kaabliga ja tekkis probleem.
Nimelt mängu käima pannes ei lähe enam fullscreeni pilt vaid tekib leinaraam ümber ja pilt suht udune. Tundub nagu läheks pixel format paigast millegipärast?
Videokaardiks R9 290. Teiste mängudega pole probleeme esinenud fullscreenis. Loodan, et keegi oskab aidata.
erick, no olgem ausad, need tomatid oleks ka iga roheline ära "kärrinud". Täpselt seepärast selliseid mängijaid vaja ongi. Oleks, mida lasta...
Rohelised ongi rohelised just seetõttu, et nemad alati ei viitsi turret üle ääre snaiperdada vaid sõidavad flänki ja saavad selle "vea" tõttu tihti madal dmg lahinguid.
Lõppsõnana soovitan Fury't vaatama minna. Seal üsna tõene stseen, kus Tiger tõmbab maha 4 Shermani seni kuni loo kangelane lõpuks flänki jõuab ja ta maha võtab. Need 4 hukkunud Shermani on "rohelised või tomatid" ja Fury on"lilla".
ilus mäng kuid, kui need tomatid oleks koostööd teinud poleks teist midagi alles jäänud... is8 cäppis nagu viimane noob....
Meeskonna kaaslased ei väsi üllatamast.
Artyga enam-vähem mäng. Lõpus olukord, kus meil elus mina artyga, IS ja FV215 183. Vastastel tier x Batchat arty.
Vastane tuli baasi cappima. Samal ajal alustas meie IS cappimist ja FV hakkas baasi poole tagasi liikuma. Mõlemad lasime üksteisest mööda. Kuna järgi ei tulnud ja hakkas mööda baasi ringi kihutama, siis sain aru et laeb. Hea võimalus uuesti teda lasta - jälle mööda. Siis tegin rumala vea. Mõtlesin, et lähen rammin teda ja resetin capi ära. FV ka kohe-kohe kohal, kui peaks ebaõnnestuma. Soovisin parimat, aga välja tuli nagu alati...batchat hakkas ümber minu ringe sõitma. GW E100ga batchati taga ajama minna ei ole just kõige targem idee. Kui paar ringi oli peale ära teinud ja cap hakkas lõpule lähenema, viskasin pilgu FV poole. Kurat! Ringiga tuleb! Mõtlesin, et nüüd lips läbi, kuna batchatil peaks kohe-kohe olema laetud. Natukene veel tiirutamist ja FV jõudis kohale. Mäng läbi. GG, minu võit! FV laseb ja... minu arty lendab vastu taevast. Mõlemad meeskonnad capivad baasi. Draw. Vähemalt saab FV veel viimastel sekunditel batcati käest ära.
Mul selline probleem, et varem oli monitor ühendatud DVI kaabliga ja Wotiga oli kõik korras. Nüüd on ühendatud monitor HDMI kaabliga ja tekkis probleem.
Nimelt mängu käima pannes ei lähe enam fullscreeni pilt vaid tekib leinaraam ümber ja pilt suht udune. Tundub nagu läheks pixel format paigast millegipärast?
Videokaardiks R9 290. Teiste mängudega pole probleeme esinenud fullscreenis. Loodan, et keegi oskab aidata.
Mängu seadetes pane reso paika ja linnuke täisekraani ette. _________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
erick, no olgem ausad, need tomatid oleks ka iga roheline ära "kärrinud". Täpselt seepärast selliseid mängijaid vaja ongi. Oleks, mida lasta...
Rohelised ongi rohelised just seetõttu, et nemad alati ei viitsi turret üle ääre snaiperdada vaid sõidavad flänki ja saavad selle "vea" tõttu tihti madal dmg lahinguid.
Olgem ausad, rohelised oleks läinud kahekesi ühelt poolt ja lihtsalt omangut saanud. Rääkimata sellest, kas oleks nii kaua eluski püsinud, võttes arvesse su kommetaari - "ei viitsi alati (STA-1 Hull Armor 45/35/25 mm Turret Armor 70/60/35 mm) turret üle ääre sniperdada vaid sõidavad flanki". T9 mängus, Obj 704, T-54 ja Foch on vastas, lähed oma 45mm esisoomusega hullama v? Rohelistel mehikestel ikka mingi täiesti oma loogika, õigustuse sakkimiseks leiab alati
Mängijatüüpe erinevaid,
Mõned arvavad, et nad on parimad, aga nad ei viitsi olla parimad.
Mõni mängib enda arust lõbu pärast, sealjuures olles pinnuks silmas teistele.
Mõni pingutab koguaeg et saada veel paremaks.
Mina isiklikult olen ka see arvaja tüüp, et olen parim ja lihtsalt laiskuse pärast ei viitsi olla lilla.
ridade vahel on ka vahest vahe
erick, no olgem ausad, need tomatid oleks ka iga roheline ära "kärrinud". Täpselt seepärast selliseid mängijaid vaja ongi. Oleks, mida lasta...
Rohelised ongi rohelised just seetõttu, et nemad alati ei viitsi turret üle ääre snaiperdada vaid sõidavad flänki ja saavad selle "vea" tõttu tihti madal dmg lahinguid.
Olgem ausad, rohelised oleks läinud kahekesi ühelt poolt ja lihtsalt omangut saanud. Rääkimata sellest, kas oleks nii kaua eluski püsinud, võttes arvesse su kommetaari - "ei viitsi alati (STA-1 Hull Armor 45/35/25 mm Turret Armor 70/60/35 mm) turret üle ääre sniperdada vaid sõidavad flanki". T9 mängus, Obj 704, T-54 ja Foch on vastas, lähed oma 45mm esisoomusega hullama v? Rohelistel mehikestel ikka mingi täiesti oma loogika, õigustuse sakkimiseks leiab alati
Kuidas saab üks korralik mängija nii rumalat juttu ajada? Sa vist ei mõtle üldse, mida näpukesed foorumisse toksivad?
Kui mängija oleks sinu olukorras sealt silmad kinni üle mäe TD torude ette yolonud, siis oleks ta saanud heal juhul teha 2 lasku ja WN 300. Jah,- 300 ei ole roheline mängija.
Tihti on võimalik fänki hea tiimiga suruda ka nii, et võetakse vaid üks lask sisse.
Aitab mulle selleks korraks lilladega vaidlemisest. Jääme mõnes asjas eriarvamustele. Pole hullu.
jäpe, Elu ja mäng ei ole must-valge. On ka muid toone.
Mul selline probleem, et varem oli monitor ühendatud DVI kaabliga ja Wotiga oli kõik korras. Nüüd on ühendatud monitor HDMI kaabliga ja tekkis probleem.
Nimelt mängu käima pannes ei lähe enam fullscreeni pilt vaid tekib leinaraam ümber ja pilt suht udune. Tundub nagu läheks pixel format paigast millegipärast?
Videokaardiks R9 290. Teiste mängudega pole probleeme esinenud fullscreenis. Loodan, et keegi oskab aidata.
Mängu seadetes pane reso paika ja linnuke täisekraani ette.
Mängu seadetes reso 1920X1080 ja täisekraani ees ka linnuke olemas. Need ammu paika pandud aga probleem esineb ikka.
Meeskonna kaaslased ei väsi üllatamast.
Artyga enam-vähem mäng. Lõpus olukord, kus meil elus mina artyga, IS ja FV215 183. Vastastel tier x Batchat arty.
Vastane tuli baasi cappima. Samal ajal alustas meie IS cappimist ja FV hakkas baasi poole tagasi liikuma. Mõlemad lasime üksteisest mööda. Kuna järgi ei tulnud ja hakkas mööda baasi ringi kihutama, siis sain aru et laeb. Hea võimalus uuesti teda lasta - jälle mööda. Siis tegin rumala vea. Mõtlesin, et lähen rammin teda ja resetin capi ära. FV ka kohe-kohe kohal, kui peaks ebaõnnestuma. Soovisin parimat, aga välja tuli nagu alati...batchat hakkas ümber minu ringe sõitma. GW E100ga batchati taga ajama minna ei ole just kõige targem idee. Kui paar ringi oli peale ära teinud ja cap hakkas lõpule lähenema, viskasin pilgu FV poole. Kurat! Ringiga tuleb! Mõtlesin, et nüüd lips läbi, kuna batchatil peaks kohe-kohe olema laetud. Natukene veel tiirutamist ja FV jõudis kohale. Mäng läbi. GG, minu võit! FV laseb ja... minu arty lendab vastu taevast. Mõlemad meeskonnad capivad baasi. Draw. Vähemalt saab FV veel viimastel sekunditel batcati käest ära.
Üks mitte "äss" vaid väga põneva lõpplahendusega mäng.
Kes teab, mis T34 endast kujutab, see saab aru, miks ma nii mängisin. Vaadata tuleks just viimaseid minuteid.
Spoiler
2400+ WN8 Fury mängija teeb alla koridori sõites vea. T43 jõuab kahjuks mind permaträkkida kuid laseb ühe siiski mööda ja saan lindid parandatud. Viimases meeleheites teeb temagi lolluse. Mäng oleks vabalt võinud lõppeda meie kaotuse või siis viigiga. Vastased teadsid, et neil oli eelis ja üritasid mu maha saada.
Mis oleks võinud parem olla? Fury pealt bounce võinuks saatuslikuks saada. Millegipärast polnud mul HEd kaasas.
Chatis on mölapidamatus. Tomatid sõimavad n00biks ja mina neid tagasi.
kellelgi see uus t49 on vä? Ma just sain selle suure toru ja mõtlen et mis ammot tollega kasutada. jätame kulla välja.
see stock toru oli ikka suht piin mängida. vähegi kobedam target oli vastas siis kõlksutad heal juhul mingit 40 dämmi
esimene lahing tolle suure toruga. No kohe teine asi panin selle tavalise he -ga. Peab vahest selle teise he ka panema vist, ehk on parem vahest.
Vaatan et keegi pole eriti kommenteerinud, ma siis ütlen, et ikka väga kõva sessioon sinu overalliga mängija kohta
Selliseid tulemusi tasub alati vaadata selle mõttega, et need näitavad kätte su hetkevõimete ülemise piiri - hoolsa arenguga on potentsiaali kunagi sellel tasemel mängimiseni jõuda.
Muide, kui T10 sebid endale, siis tõenäoliselt saaksid BESTi sisse (meil on vaja WN8 1800 30-day või Last 1K games või overall & üks T10 tank). Varsti need nõuded hakkavad ilmselt karmistuma, sest klanni täituvus on hetkel juba 97/100.
vbaddict üleslaadimisel ei arvestata lahinguid kus enne lõppu välja tuled.
Vbaddict ei arvesta lahinguid mille tulemusi sa ei vaata, igat detailed raporti peab vahtima et need üles laetaks.
Jah, see muudabki üldiste vbaddicti statside vaatamise mõttetuks. Ülilihtne on tulemustega manipuleerida.
Samas üksikute lahingute üleslaadimiseks on see super leht.
'k, mulle lihtsalt hakkas silma sõna 'manipuleerima', mis viitab justnimelt meelega valikulisele arvepidamisele ja kuna enne oli siin näha herr d-day muljetavaldavalt lillat ekraanipauku, siis mulle näis, et viitad sellele, et mõned inimesed võivad valikuliselt tulemusi saates endale 'ilusamat' pilti tekitada. Millise tegevuse mõttekus jääks mulle sügavalt häguseks .
Olles ise kah parajasti T7 peal ja paras tomat, siis küsiks teema aktiivsena hoidmiseks d-day käest ka kohe, et mida ta sööb, et nii lilla pilt tuleb :p?
Ehk siis mismoodi õnnestub vältida nt T7 masinal T9 mängus failteamide puhul lihtsalt ülesõitmist? Mul kipub selliseid 0-15 .. 5-15 3minutilisi matše kahjuks liigagi sageli sisse tulema. Sõidab lihtsalt mingi T8/T9 kolmene team nurga tagant välja ja teeb kolm lasku... Rasetankiga kiiresti positsiooni vahetamine on kah üsna probleemne üleüldise kohmakuse ja aegluse tõttu.
Teine äärmus jällegi vastupidise skooriga juhtumid, kus sa nimekirja lõpus oleva kodanikuna üritad ettevaatlik olla ja esialgu eemalt suurte poiste müramist vaadata ning jääd seetõttu üldse lahingust välja ja saad kah WN8 vastavalt (õiglaselt) ülimadala. _________________ Tšudes ne bõvajet.
Vbaddict loeb juba ammu andmeid otse mängu enda cache'ist. Ei pea tulemusi vaatama peale igat lahingut, laeb tulemuse üles ka ilma seda tegemata. Ehk ei ole päris nii lihtne teda petta enam.
d-day tulemused on väga korralikud, isegi kui ignoreerida sessiooni keskmist ja vaadata iga lahingut eraldi. Neid rohelisi mängijaid vist palju pole, kes suudavad minimaalsete vahedega teha 7 WN8 5000+ mängu ühe õhtuga.
priitr kirjutas:
Olles ise kah parajasti T7 peal ja paras tomat, siis küsiks teema aktiivsena hoidmiseks d-day käest ka kohe, et mida ta sööb, et nii lilla pilt tuleb :p?
Ehk siis mismoodi õnnestub vältida nt T7 masinal T9 mängus failteamide puhul lihtsalt ülesõitmist? Mul kipub selliseid 0-15 .. 5-15 3minutilisi matše kahjuks liigagi sageli sisse tulema. Sõidab lihtsalt mingi T8/T9 kolmene team nurga tagant välja ja teeb kolm lasku... Rasetankiga kiiresti positsiooni vahetamine on kah üsna probleemne üleüldise kohmakuse ja aegluse tõttu.
Teine äärmus jällegi vastupidise skooriga juhtumid, kus sa nimekirja lõpus oleva kodanikuna üritad ettevaatlik olla ja esialgu eemalt suurte poiste müramist vaadata ning jääd seetõttu üldse lahingust välja ja saad kah WN8 vastavalt (õiglaselt) ülimadala.
Kommenteerin siis eespostitaja küsimust ka. Esiteks, kui tahad hästi performida, siis pead käituma nagu sportlane - kõht peab täis olema ja joogivaru kõrval (ei mõtle alkoholi). See oli nüüd ainult pooleldi nali
T29 eelis on see, et tal on niivõrd räme tornisoomus, et isegi T9 tankidel on raske seda peneda eest. Seega kui sa suudad oma kere ära peita ja sinu ning vastase vahel on piisavalt palju distantsi, siis T29 suudab väga edukalt ka mitme T9 tanki vastu positsiooni hoida. Enamus kaarte on kaetud erinevate hulldown'i võimaldavate küngastega, vrakkidega, lohkudega, kivide, pommikraatritega jne. Leiad õige koha üles oma liinil, siis on pool võitu juba käes.
Teine asi on tegelikult see, et kui satud T7 heavyga T9 mängu, siis pead endale aru andma, et sa oled lahingu esimeses pooles statist, kellest midagi ei sõltu. Ei saa minna üksi mingit liini pushima - tuleks siiski teist liini mängida ja supportida enda top tier heavysid või võimalusel ja sobiva tankiga snaipida eemalt. Sinu ülesanne oleks ellu jääda mängu teise pooleni, kus sinust midagi sõltuma hakkab juba.
viimati muutis erick 10.11.2014 16:54:02, muudetud 1 kord
kellelgi see uus t49 on vä? Ma just sain selle suure toru ja mõtlen et mis ammot tollega kasutada. jätame kulla välja.
see stock toru oli ikka suht piin mängida. vähegi kobedam target oli vastas siis kõlksutad heal juhul mingit 40 dämmi
esimene lahing tolle suure toruga. No kohe teine asi panin selle tavalise he -ga. Peab vahest selle teise he ka panema vist, ehk on parem vahest.
Vbaddict loeb juba ammu andmeid otse mängu enda cache'ist. Ei pea tulemusi vaatama peale igat lahingut, laeb tulemuse üles ka ilma seda tegemata. Ehk ei ole päris nii lihtne teda petta enam.
d-day tulemused on väga korralikud, isegi kui ignoreerida sessiooni keskmist ja vaadata iga lahingut eraldi. Neid rohelisi mängijaid vist palju pole, kes suudavad minimaalsete vahedega teha 7 WN8 5000+ mängu ühe õhtuga.
priitr kirjutas:
Olles ise kah parajasti T7 peal ja paras tomat, siis küsiks teema aktiivsena hoidmiseks d-day käest ka kohe, et mida ta sööb, et nii lilla pilt tuleb :p?
Ehk siis mismoodi õnnestub vältida nt T7 masinal T9 mängus failteamide puhul lihtsalt ülesõitmist? Mul kipub selliseid 0-15 .. 5-15 3minutilisi matše kahjuks liigagi sageli sisse tulema. Sõidab lihtsalt mingi T8/T9 kolmene team nurga tagant välja ja teeb kolm lasku... Rasetankiga kiiresti positsiooni vahetamine on kah üsna probleemne üleüldise kohmakuse ja aegluse tõttu.
Teine äärmus jällegi vastupidise skooriga juhtumid, kus sa nimekirja lõpus oleva kodanikuna üritad ettevaatlik olla ja esialgu eemalt suurte poiste müramist vaadata ning jääd seetõttu üldse lahingust välja ja saad kah WN8 vastavalt (õiglaselt) ülimadala.
Kommenteerin siis eespostitaja küsimust ka. Esiteks, kui tahad hästi performida, siis pead käituma nagu sportlane - kõht peab täis olema ja joogivaru kõrval (ei mõtle alkoholi). See oli nüüd ainult pooleldi nali
T29 eelis on see, et tal on niivõrd räme tornisoomus, et isegi T9 tankidel on raske seda peneda eest. Seega kui sa suudad oma kere ära peita ja sinu ning vastase vahel on piisavalt palju distantsi, siis T29 suudab väga edukalt ka mitme T9 tanki vastu positsiooni hoida. Enamus kaarte on kaetud erinevate hulldown'i võimaldavate küngastega, vrakkidega, lohkudega, kivide, pommikraatritega jne. Leiad õige koha üles oma liinil, siis on pool võitu juba käes.
Teine asi on tegelikult see, et kui satud T7 heavyga T9 mängu, siis pead endale aru andma, et sa oled lahingu esimeses pooles statist, kellest midagi ei sõltu. Ei saa minna üksi mingit liini pushima - tuleks siiski teist liini mängida ja supportida enda top tier heavysid või võimalusel ja sobiva tankiga snaipida eemalt. Sinu ülesanne oleks ellu jääda mängu teise pooleni, kus sinust midagi sõltuma hakkab juba.
no näed, jõudiski minueest pmst kõik ära rääkida juba, välja arvatud see et söön põhiliselt friikaid ja pelmeene
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.