|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
07.06.2014 09:40:07
|
|
|
| ot: |
| Fumetsu kirjutas: |
| Probleemiks oli GPU juurest tuleb sirisev hääl kui koormus taga (keskmine mäng). Selline kõva sirin, kui muusika normaalseb mängima panna on sirin siiski häirivalt üle. Idles heli puudub. |
|
Poolid undavad. Aitab ainult graafikakaardi väljavahetamine. Võib ka juhtuda väga suure kaadrisageduse juures, seega veidi kasu võib olla kaadrisageduse piiramisest monitori sagedusele (sõltuvalt kas siis 60fps, 120fps või 144fps).
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fumetsu
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2007
|
12.06.2014 12:01:39
|
|
|
Nii, minu saaga 1a.ee´ga sai läbi.
Otsustasin arvuti tagastada kui garantiist unnates tagasi tuli. Helistasin ja väideti, et tehti 3 korda diagnostikat ja mitu inimest kuulas. Neil olevat kontoris kõik korras olnud. Aga jõudsime rahulikult kokkuleppele, tagastasin arvuti, raha jõudis 4 päevaga tagasi.
Eks igaüks teeb omad järeldused. Hinnad olid head ja kokkuleppele jõudmine oli hea.
Ülejäänud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
gnjack
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2012
|
18.07.2014 10:43:27
|
|
|
Saatsin kirja kell 16:11, 16:24 oli kirjale juba vastatud
E: Tegin ühe suurema tellimuse, vaatame kuidas asi läheb.
Edit 2: Sain arvuti kätte. Muidu tuli kiirelt kohale.
viimati muutis gnjack 22.07.2014 16:50:19, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blashyrkh
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2013
|
19.07.2014 05:06:29
|
|
|
Tellisin tükk aega tagasi Dell Energy backpacki, sain aga Dell Adventure backpacki. Peaaegu läks täppi...
Raha sain probleemideta tagasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
28.07.2014 22:14:53
|
|
|
Täna kui oma videokaardi garantiise viisin, siis tuli väike üllatus, Firma kontor kolinud.
viimati muutis Dave20 28.07.2014 22:57:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
28.07.2014 22:21:40
|
|
|
Oma neiusid võiksid nad natuke küll viisakamaks keerata. Viimane kord kui käisin oli ikkagi mitu tibinat ja mõned lauad ka mis siiski teenendusele kaasa ei aidanud.
| tsitaat: |
Igasuguse informatsiooni avaldamine 1a.ee kohta peab
olema kirjalikult kooskõlastatud. |
Huvitav jupp kodulehelt.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
29.07.2014 07:41:24
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Täna kui oma videokaardi garantiise viisin, siis tuli väike üllatus, Firma kontor kolinud. |
Mulle tuli küll teavitus kolimise kohta meilile, kuigi ammu pole asja olnud.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kirssand
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2011
|
31.07.2014 05:03:12
|
|
|
Ostsin sealt pesumasina, sain tervelt 100 € soodsamalt, kui järgmine pakkuja Jeee
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kurv
HV kasutaja
liitunud: 22.02.2013
|
31.07.2014 10:22:14
|
|
|
| Mida need kingitused endast kujutavad?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel7
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.10.2012
|
29.08.2014 19:07:52
|
|
|
Teenindus oli kiire ja meeldiv . Mihkel7
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
29.08.2014 19:21:12
|
|
|
Sai ka üks komplekt tellitud... ~5 päevag jõudis kohale..
Töötab
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exciter
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2008
|
05.09.2014 22:25:14
|
|
|
Tellisin kohvimasina, järgmine päev oli ukse taga. Ise elan veel Tartus. Enam positiivsem ei saa olla
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siniger
HV kasutaja
liitunud: 20.07.2007
|
17.09.2014 20:18:18
|
|
|
Ostsin mälud, sain kätte nagu oli lubatud. Meili peale teavitus neil igatahes tööta(b)s.
Üks hea asi on mu arust veel, kauba eest võib tasuda kättesaamisel, ei pea 100% ettemaksu tegema. seega positiivne
_________________ Kui Teil läheb hästi ärge muretsege, see läheb mööda. |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xenover
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2008
|
18.09.2014 09:34:49
|
|
|
16:00 esitasin küsimuse ning 17:30 sain vastuse - pole paha.
Tõenäoliselt lähitulevikus plaan sealt ost teha.
Keegi teab juhuslikult, kas "Ei ole laos" tähendab, et toode ei ole enam üldse müügil või on lihtsalt tellimisel ning peaks millalgi saabuma?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
18.09.2014 10:04:57
|
|
|
| xenover kirjutas: |
16:00 esitasin küsimuse ning 17:30 sain vastuse - pole paha.
Tõenäoliselt lähitulevikus plaan sealt ost teha.
Keegi teab juhuslikult, kas "Ei ole laos" tähendab, et toode ei ole enam üldse müügil või on lihtsalt tellimisel ning peaks millalgi saabuma? |
Arvan, et kõige kindlam on seda neilt otse küsida
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
18.09.2014 17:57:25
|
|
|
Sai taaskord tellitud sealt, seekord ühe pardli. Nagu ikka, nii teeninduse kui tootega igati rahul. Konkreetsel tootel oli/on ka vist Eesti soodsaim hind (üleüldse seal väga paljud tooted väga soodad ju) ning kiirelt pandi ka toode teele.
xenover, Kui lihtsalt kirjas, et laos puudub, siis ilmselt on olukord selline, et ei ole teada aega ja kas üldse juurde tuleb. Kui on staatus nö "tellimisel", siis on toote juures ka umbkaudne kuupäev.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
09.10.2014 12:15:42
|
|
|
| Ei pea kontot tegema, eile tegin vist kolmanda-neljanda tellimuse. Ostukorvist edasi on kohe võimalik valida variant, kas kasutajaga või "ei soovi regada". Paari minuti jooksul tuli ka arve meilile ja peale maksmist kinnitus, et raha käes - kell oli juba 19.30! Praegu soodsad mobiilid seal, tellisin LG G2´e (299€)
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
26.10.2014 20:36:07
|
|
|
Garantii ja kauba tagastamine - kes maksab transpordi (nt peale 14 päeva)? (Tartu>Tallinn).
Siit seda välja ei lugenud: http://www.1a.ee/disclaimer
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
29.10.2014 20:33:14
|
|
|
Tellisin korpuse. Kaks jalga olid katki ja küljekaane aknal oli pikk kriim.
Saatsin kirja, loodetavasti saab asi lahenduse.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
29.10.2014 20:59:46
|
|
|
Viisin eelmine reede arvuti remonti, emaplaat läks katki, täna juba helistati, et valmis Loodab, et kõik ilusti paigaldatud ka tagasi. Tahtsin neilt kallimat emaplaati, et maksan raha juurde, aga kahjuks ei saanud nii.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
30.10.2014 20:24:00
|
|
|
| s1c2i3m4m5 kirjutas: |
Tellisin korpuse. Kaks jalga olid katki ja küljekaane aknal oli pikk kriim.
Saatsin kirja, loodetavasti saab asi lahenduse. |
Kuna sellist korpust rohkem ei olnud, lahenes asi kompensatsiooni näol.
5+
DPD
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karlsch
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2014
|
05.11.2014 16:39:47
|
|
|
| Kahel korral on tarneajaga mööda pandud. Esimesel korral tellisin arvutijubinaid. Õigeks ajaks olid pooled asjad kohale tulnud, ostsin need välja ja puuduolevad jupid ostsin mujalt poest ning järelejäänud tellimuse katkestasin. Teisel korral tellisin telefoni (2. nov), lubati klassikaliselt kolme päeva pärast, seda nii kodulehel konkreetse toote all kui ka järgmine päev telefonitsi üle küsides. Kättesaamise aeg oli kriitiline, kuna telefoni tulevane omanik oli vaid korraks Eesti pinnal. Teisipäeval (4. nov) saadeti meil, et telefon saabub välismaa lattu 11.11. Järgmine päev kui kontorisse läksin lahendust otsima, täpsustati et tuleb hoopis 13.11. Minu meelehärmist oli teenindajal ükskõik, süüdistati vaid tarnijat. Ühtegi vabandust või muud viisakust ei pakutud. Taaskord katkestasin tellimuse ning ostsin telefoni mujalt.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
10.11.2014 11:57:53
|
|
|
| Tellisin arvutikasti sealt koos sisuga. Tellimuse juures tegin linnukese "Pange palun kast kokku ka" kasti sisse. Nüüd hakkasin muretsema, et kas ikka panevad kasti korralikult kokku. On kellelgi probleeme olnud nende komplekteerimisteenusega? Valepidi mountitud vendid, ühendamata toitejuhtmed, liiga kitsilt/lahkelt pandud termopasta või muu sellisega?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r3nx
HV veteran
liitunud: 24.02.2004
|
10.11.2014 12:19:06
|
|
|
Ise ei võtnud seda teenust kahel põhjusel.
1. Ei saa veenduda, et asjad on uued (tehasekiled jne kahjustamata - selle võib liigitada isiklikuks pseoudoprobleemiks)
2. Õlle kõrvale hea pühapäevane nikerdamine
Polnud enne kasti nullist kokku pannud kunagi, tuli välja, et tegu väga lihtsa nikerdamisega ning jälle kogemus juures . Lisaks tead täpselt, mis kastis toimub.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
10.11.2014 12:24:25
|
|
|
| Mul endal isiklikult pole vahet, kas panen ise kokku või teeb seda kauplus, aga kuna praegu töö ja kooli kõrvalt aega suurt ei jää, siis kvaliteetse teenuse korral võiksin selle töö mugavuse tõttu kauplusele jätta. Eriti veel kuna see teenus on tasuta neil.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Charly
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2001
|
10.11.2014 12:46:29
|
|
|
| Rauno266 kirjutas: |
| Tellisin arvutikasti sealt koos sisuga. Tellimuse juures tegin linnukese "Pange palun kast kokku ka" kasti sisse. Nüüd hakkasin muretsema, et kas ikka panevad kasti korralikult kokku. On kellelgi probleeme olnud nende komplekteerimisteenusega? Valepidi mountitud vendid, ühendamata toitejuhtmed, liiga kitsilt/lahkelt pandud termopasta või muu sellisega? |
Minu kogemus on küll ligi nelja ja poole aasta tagant, aga lasin kah mugavusest tookord neil kasti kokku laduda, kuigi oleks võinud ka ise teha, nagu varem. Aga probleeme polnud, päev-kaks venis asi mõne jupi tarne hilinemise tõttu, aga kui järgi kutsuti, siis minu silme all lõpetati komplekteerimine ja sain kasti kätte, siiani tublilt teeninud, ainult jahutuse prosel olen vahetanud vaiksema/võimsama vastu. Kaasa pakiti prose, emaplaadi ja videokaardi karbindus.
_________________ I'm just 2 people short of a threesome.Help! |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McSilmus
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
10.11.2014 12:51:40
|
|
|
| Siiani väga positiivne kogemus. Kui laos on puudunud vajaminev jupp, siis on kohe teada antud. Viimase ostu ajal ei pidanud vahet isegi juurde maksma.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
16.11.2014 00:16:30
|
|
|
| McSilmus kirjutas: |
| Siiani väga positiivne kogemus. Kui laos on puudunud vajaminev jupp, siis on kohe teada antud. Viimase ostu ajal ei pidanud vahet isegi juurde maksma. |
Olen märganud, et tootevalik neil väiksem kui Arvutitargal. Kuid jah tuleb uus teenusepakkuja otsida ja hakata siin selle 1a teenuseid kasutama.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
16.11.2014 00:17:47
|
|
|
| Monitor läks garantiisse nende juurde esmaspäeval, eks näeb millal uue vastu saab.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.11.2014 02:10:11
|
|
|
Ostetud viimase kuu jooksul ipadist telekani ja mis kõik sinna vahele jääb.
Kokku vist 5 tellimust.
Kõik tellimused täideti etteantud ajaga.
Helistades ilusti võetakse kõne vastu ja küsisin et kas neljapäevaks saaks kätte. Lubati, et saab, kuigi viimame tarnrpäev oleks pidanud esmaspäeval olema.
Ja tuligi
Uus arve tehti ka poole tunniga
5+
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.11.2014 11:24:58
|
|
|
ok
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l33th4xOr
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2013
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.11.2014 14:51:59
|
|
|
Neil pole kohapeal sees, tellivad väljamaa laost.
Jah, saadavad terve nädala
Ps: tegelikult vaid 3 tööpäeva
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l33th4xOr
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2013
|
21.11.2014 17:10:39
|
|
|
tellin ära sealt siis ainuke asi mis ei meeldi on , et ainult dpd'ga tuleb kohale , ja kui ma õieti mäletan siis dpd nädalavahetuseti kohale ei toimeta
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.11.2014 17:12:05
|
|
|
Laupäeviti jõuab, kui lased teatud sildi peale kleepida. Kollane oli vist äkki....krt ei mäleta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l33th4xOr
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2013
|
21.11.2014 17:51:04
|
|
|
| tea kas 1a paneb neid kleepse peale ?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
21.11.2014 20:24:54
|
|
|
Kindlasti ei pane, kui just eraldi ei avalda soovi maksta.
Samas mälujärgi nad nädalavahetustel ikka tõid koju ka asju, ala kui näiteks nende süü tõttu oleks muidu liiga kaua süsteemis olnud.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l33th4xOr
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2013
|
21.11.2014 20:52:24
|
|
|
1a support andis teada , et dpd toimetab pakke esmaspäev-reede
vähemalt järgmine nädal on kindlalt ps4 käes
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.11.2014 21:57:14
|
|
|
| l33th4xOr kirjutas: |
| tea kas 1a paneb neid kleepse peale ? |
pm jah, see maksab, aga ok firma pysikliendlie teeb selle lükke ää kui vaja
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l33th4xOr
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2013
|
22.11.2014 12:02:04
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| l33th4xOr kirjutas: |
| tea kas 1a paneb neid kleepse peale ? |
pm jah, see maksab, aga ok firma pysikliendlie teeb selle lükke ää kui vaja |
ah ei hakka selle 1 lisapäeva eest maksma , pole püsiklientki
aga selline küsimus veel , et kas nädalavahetuseti keegi neid tellimusi ei kinnita ?
eile õhtul juba sain raha saadetud aga pole kinnitust tulnud , minu tellimused all näitab , et "Tellimus aksepteerimisel"
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raimzu
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
22.11.2014 14:24:47
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Laupäeviti jõuab, kui lased teatud sildi peale kleepida. Kollane oli vist äkki....krt ei mäleta |
tegelt on see roheline, kuid seda oleksid pidanud 1a.eele ütlema et soovid nv kätte seda
tellimusi kinnitavad nad esmaspäevast-reedeni.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.11.2014 14:25:17
|
|
|
| raimzu kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Laupäeviti jõuab, kui lased teatud sildi peale kleepida. Kollane oli vist äkki....krt ei mäleta |
tegelt on see roheline, kuid seda oleksid pidanud 1a.eele ütlema et soovid nv kätte seda
tellimusi kinnitavad nad esmaspäevast-reedeni. |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l33th4xOr
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2013
|
23.11.2014 10:17:48
|
|
|
tänud abi eest
jäi veel selline asi piinama , et see nädalavahetus saab see pakkumine läbi , ja kuna nad enne homset seda ei kinnita kas ikka lasevad selle tellimuse läbi või keeravad hinda juurde ?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
23.11.2014 10:46:18
|
|
|
| Arvestatakse seda, millal tellimus tehtud. Maksma pead selle summa, mis arvel näidatud, ehk kui teed praegu tellimuse ära, mil veel see soodushind seal üleval, siis saad ka selle soodukaga
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l33th4xOr
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2013
|
28.11.2014 15:52:01
|
|
|
saadeti ka lõpuks pakk välja
muret teeb ainult see , et tuleb kohale kas järgmine või ülejärgmine tööpäev , ehk siis halvimal juhul võib pakk alles esmaspäev tulla loodan muidugi , et tuleb homme
WOOHOOO , jõudis täna kohale
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
29.12.2014 20:09:54
|
|
|
Siiamaani ootan monitori .. tellisin 20ndal ~kell 12, jajah saan aru et jõulud jms trall vahel oli .. see selleks, täna sai helistatud .. lubati et enne kella 18 on kohal ja saan emaili selle kohta .. siiamaani pole tulnud okei, ega see 1-2 lisapäeva ei tapa, kuid teenindus jätab küll soovida..
Esimene kord kui helistasin võttis mingi tibi vastu .. esimene pettumus kui küsisin, et kaua umbes aega võib veel minna seisnes selles et too tibi ei osanud ühtegi sõna eesti keelt .. jõudsime siis kompromissini et räägime vene keeles .. sain siis teada et max 2tp läheb veel .. helistasin siis täna, vastu võttis küll vene härra, kuid .. ta oskas vähemalt eesti keelt .. siis saingi teada et täna tuleb .. ja taaskord pettumus .. enam sealt kindlasti ei osta .. maksan kasvõi rohkem, aga saan vähemalt normaalse teeninduse
Kuna 1a enam siin foorumis vist ei toimeta, siis ei hakka isegi selle kohta mingit seletust/kommentaari ootama, vaid postitan selleks, et mõned kaasfoorumlased teaksid, millest hoiduda
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|