Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  1a.ee OÜ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 24, 25, 26  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2014 09:40:07 vasta tsitaadiga

ot:
Fumetsu kirjutas:
Probleemiks oli GPU juurest tuleb sirisev hääl kui koormus taga (keskmine mäng). Selline kõva sirin, kui muusika normaalseb mängima panna on sirin siiski häirivalt üle. Idles heli puudub.


Poolid undavad. Aitab ainult graafikakaardi väljavahetamine. Võib ka juhtuda väga suure kaadrisageduse juures, seega veidi kasu võib olla kaadrisageduse piiramisest monitori sagedusele (sõltuvalt kas siis 60fps, 120fps või 144fps).

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fumetsu
HV vaatleja
Fumetsu

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2014 12:01:39 vasta tsitaadiga

Nii, minu saaga 1a.ee´ga sai läbi.
Otsustasin arvuti tagastada kui garantiist unnates tagasi tuli. Helistasin ja väideti, et tehti 3 korda diagnostikat ja mitu inimest kuulas. Neil olevat kontoris kõik korras olnud. Aga jõudsime rahulikult kokkuleppele, tagastasin arvuti, raha jõudis 4 päevaga tagasi.
Eks igaüks teeb omad järeldused. Hinnad olid head ja kokkuleppele jõudmine oli hea.
Ülejäänud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnjack
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2014 10:43:27 vasta tsitaadiga

Saatsin kirja kell 16:11, 16:24 oli kirjale juba vastatud thumbs_up.gif

E: Tegin ühe suurema tellimuse, vaatame kuidas asi läheb.

Edit 2: Sain arvuti kätte. Muidu tuli kiirelt kohale.


viimati muutis gnjack 22.07.2014 16:50:19, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blashyrkh
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2013




sõnum 19.07.2014 05:06:29 vasta tsitaadiga

Tellisin tükk aega tagasi Dell Energy backpacki, sain aga Dell Adventure backpacki. Peaaegu läks täppi...
Raha sain probleemideta tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.07.2014 22:14:53 vasta tsitaadiga

Täna kui oma videokaardi garantiise viisin, siis tuli väike üllatus, Firma kontor kolinud.

viimati muutis Dave20 28.07.2014 22:57:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 28.07.2014 22:21:40 vasta tsitaadiga

Oma neiusid võiksid nad natuke küll viisakamaks keerata. Viimane kord kui käisin oli ikkagi mitu tibinat ja mõned lauad ka mis siiski teenendusele kaasa ei aidanud.

tsitaat:

Igasuguse informatsiooni avaldamine 1a.ee kohta peab
olema kirjalikult kooskõlastatud.

Huvitav jupp kodulehelt.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 07:41:24 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Täna kui oma videokaardi garantiise viisin, siis tuli väike üllatus, Firma kontor kolinud.


Mulle tuli küll teavitus kolimise kohta meilile, kuigi ammu pole asja olnud.

thumbs_up.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kirssand
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2011




sõnum 31.07.2014 05:03:12 vasta tsitaadiga

Ostsin sealt pesumasina, sain tervelt 100 € soodsamalt, kui järgmine pakkuja icon_biggrin.gif Jeee thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurv
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 10:22:14 vasta tsitaadiga

Mida need kingitused endast kujutavad?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2014 19:07:52 vasta tsitaadiga

Teenindus oli kiire ja meeldiv thumbs_up.gif . Mihkel7
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2014 19:21:12 vasta tsitaadiga

Sai ka üks komplekt tellitud... ~5 päevag jõudis kohale..
Töötab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exciter
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 05.09.2014 22:25:14 vasta tsitaadiga

Tellisin kohvimasina, järgmine päev oli ukse taga. Ise elan veel Tartus. Enam positiivsem ei saa olla icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siniger
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007




sõnum 17.09.2014 20:18:18 vasta tsitaadiga

Ostsin mälud, sain kätte nagu oli lubatud. Meili peale teavitus neil igatahes tööta(b)s.
Üks hea asi on mu arust veel, kauba eest võib tasuda kättesaamisel, ei pea 100% ettemaksu tegema. seega positiivne thumbs_up.gif

_________________
Kui Teil läheb hästi ärge muretsege, see läheb mööda.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 18.09.2014 09:34:49 vasta tsitaadiga

16:00 esitasin küsimuse ning 17:30 sain vastuse - pole paha.
Tõenäoliselt lähitulevikus plaan sealt ost teha.

Keegi teab juhuslikult, kas "Ei ole laos" tähendab, et toode ei ole enam üldse müügil või on lihtsalt tellimisel ning peaks millalgi saabuma?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 18.09.2014 10:04:57 vasta tsitaadiga

xenover kirjutas:
16:00 esitasin küsimuse ning 17:30 sain vastuse - pole paha.
Tõenäoliselt lähitulevikus plaan sealt ost teha.

Keegi teab juhuslikult, kas "Ei ole laos" tähendab, et toode ei ole enam üldse müügil või on lihtsalt tellimisel ning peaks millalgi saabuma?


Arvan, et kõige kindlam on seda neilt otse küsida icon_wink.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2014 17:57:25 vasta tsitaadiga

Sai taaskord tellitud sealt, seekord ühe pardli. Nagu ikka, nii teeninduse kui tootega igati rahul. Konkreetsel tootel oli/on ka vist Eesti soodsaim hind (üleüldse seal väga paljud tooted väga soodad ju) ning kiirelt pandi ka toode teele.

xenover, Kui lihtsalt kirjas, et laos puudub, siis ilmselt on olukord selline, et ei ole teada aega ja kas üldse juurde tuleb. Kui on staatus nö "tellimisel", siis on toote juures ka umbkaudne kuupäev.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 10:17:15 vasta tsitaadiga

Normaalne. Tahtsin tellida Xperia Tablet Z sellise hinnaga: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Tahvelarvutid/Tahvelarvutid/407224/
258€ ning koduleheküljel näitas samuti seda hinda. Lisasin siis ostukorvi (kell oli 9:50) ning alustasin tellimist. Registreerisin konto ja puha ning nüüd lõpus näitas hinnaks 379€, sest soodushind oli saanud läbi kell 10:00 ning kell oli kahjuks juba 10:02.
http://www.1a.ee/arvutitehnika/tahvelarvutid/sony_sgp321_xperia_tablet_z_4g_16gb_black

On alles mölakad, sest 258€ puhul oli soodustuseks 33% (tavahind 385€) ning nüüd, kui on uus hind 379€ on ikka jätkuvalt soodustus 24% (tavahind 499€). Valetavad soodustuste kohta.

Toode sama, mudel sama.

Klienditoesse helistades ei saanud ka läbi rääkida, sest öeldi, et süsteem on selline...

EDIT: Nüüd võeti toode maha icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee


viimati muutis LKits 06.10.2014 16:16:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 10:27:14 vasta tsitaadiga

Kui Amazon välja arvata, siis ei viitsi ühestki veebipoest tellida, kus peab konto tegema, selle aktiveerima ja nii edasi thumbs_down.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2014 12:15:42 vasta tsitaadiga

Ei pea kontot tegema, eile tegin vist kolmanda-neljanda tellimuse. Ostukorvist edasi on kohe võimalik valida variant, kas kasutajaga või "ei soovi regada". Paari minuti jooksul tuli ka arve meilile ja peale maksmist kinnitus, et raha käes - kell oli juba 19.30! Praegu soodsad mobiilid seal, tellisin LG G2´e (299€)
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2014 12:17:22 vasta tsitaadiga

Normaalne siis thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2014 20:36:07 vasta tsitaadiga

Garantii ja kauba tagastamine - kes maksab transpordi (nt peale 14 päeva)? (Tartu>Tallinn).
Siit seda välja ei lugenud: http://www.1a.ee/disclaimer icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2014 20:33:14 vasta tsitaadiga

Tellisin korpuse. Kaks jalga olid katki ja küljekaane aknal oli pikk kriim.
Saatsin kirja, loodetavasti saab asi lahenduse.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 29.10.2014 20:59:46 vasta tsitaadiga

Viisin eelmine reede arvuti remonti, emaplaat läks katki, täna juba helistati, et valmis thumbs_up.gif Loodab, et kõik ilusti paigaldatud ka tagasi. Tahtsin neilt kallimat emaplaati, et maksan raha juurde, aga kahjuks ei saanud nii.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2014 20:24:00 vasta tsitaadiga

s1c2i3m4m5 kirjutas:
Tellisin korpuse. Kaks jalga olid katki ja küljekaane aknal oli pikk kriim.
Saatsin kirja, loodetavasti saab asi lahenduse.

Kuna sellist korpust rohkem ei olnud, lahenes asi kompensatsiooni näol.
5+ thumbs_up.gif
DPD thumbs_down.gif
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlsch
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2014 16:39:47 vasta tsitaadiga

Kahel korral on tarneajaga mööda pandud. Esimesel korral tellisin arvutijubinaid. Õigeks ajaks olid pooled asjad kohale tulnud, ostsin need välja ja puuduolevad jupid ostsin mujalt poest ning järelejäänud tellimuse katkestasin. Teisel korral tellisin telefoni (2. nov), lubati klassikaliselt kolme päeva pärast, seda nii kodulehel konkreetse toote all kui ka järgmine päev telefonitsi üle küsides. Kättesaamise aeg oli kriitiline, kuna telefoni tulevane omanik oli vaid korraks Eesti pinnal. Teisipäeval (4. nov) saadeti meil, et telefon saabub välismaa lattu 11.11. Järgmine päev kui kontorisse läksin lahendust otsima, täpsustati et tuleb hoopis 13.11. Minu meelehärmist oli teenindajal ükskõik, süüdistati vaid tarnijat. Ühtegi vabandust või muud viisakust ei pakutud. Taaskord katkestasin tellimuse ning ostsin telefoni mujalt.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 11:57:53 vasta tsitaadiga

Tellisin arvutikasti sealt koos sisuga. Tellimuse juures tegin linnukese "Pange palun kast kokku ka" kasti sisse. Nüüd hakkasin muretsema, et kas ikka panevad kasti korralikult kokku. On kellelgi probleeme olnud nende komplekteerimisteenusega? Valepidi mountitud vendid, ühendamata toitejuhtmed, liiga kitsilt/lahkelt pandud termopasta või muu sellisega?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 12:19:06 vasta tsitaadiga

Ise ei võtnud seda teenust kahel põhjusel.

1. Ei saa veenduda, et asjad on uued (tehasekiled jne kahjustamata - selle võib liigitada isiklikuks pseoudoprobleemiks)
2. Õlle kõrvale hea pühapäevane nikerdamine

Polnud enne kasti nullist kokku pannud kunagi, tuli välja, et tegu väga lihtsa nikerdamisega ning jälle kogemus juures beer_yum.gif . Lisaks tead täpselt, mis kastis toimub.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 12:24:25 vasta tsitaadiga

Mul endal isiklikult pole vahet, kas panen ise kokku või teeb seda kauplus, aga kuna praegu töö ja kooli kõrvalt aega suurt ei jää, siis kvaliteetse teenuse korral võiksin selle töö mugavuse tõttu kauplusele jätta. Eriti veel kuna see teenus on tasuta neil.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Charly
HV vaatleja


liitunud: 02.12.2001




sõnum 10.11.2014 12:46:29 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
Tellisin arvutikasti sealt koos sisuga. Tellimuse juures tegin linnukese "Pange palun kast kokku ka" kasti sisse. Nüüd hakkasin muretsema, et kas ikka panevad kasti korralikult kokku. On kellelgi probleeme olnud nende komplekteerimisteenusega? Valepidi mountitud vendid, ühendamata toitejuhtmed, liiga kitsilt/lahkelt pandud termopasta või muu sellisega?


Minu kogemus on küll ligi nelja ja poole aasta tagant, aga lasin kah mugavusest tookord neil kasti kokku laduda, kuigi oleks võinud ka ise teha, nagu varem. Aga probleeme polnud, päev-kaks venis asi mõne jupi tarne hilinemise tõttu, aga kui järgi kutsuti, siis minu silme all lõpetati komplekteerimine ja sain kasti kätte, siiani tublilt teeninud, ainult jahutuse prosel olen vahetanud vaiksema/võimsama vastu. Kaasa pakiti prose, emaplaadi ja videokaardi karbindus.

_________________
I'm just 2 people short of a threesome.Help!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McSilmus
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 12:51:40 vasta tsitaadiga

Siiani väga positiivne kogemus. Kui laos on puudunud vajaminev jupp, siis on kohe teada antud. Viimase ostu ajal ei pidanud vahet isegi juurde maksma.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2014 00:16:30 vasta tsitaadiga

McSilmus kirjutas:
Siiani väga positiivne kogemus. Kui laos on puudunud vajaminev jupp, siis on kohe teada antud. Viimase ostu ajal ei pidanud vahet isegi juurde maksma.


Olen märganud, et tootevalik neil väiksem kui Arvutitargal. Kuid jah tuleb uus teenusepakkuja otsida ja hakata siin selle 1a teenuseid kasutama.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 16.11.2014 00:17:47 vasta tsitaadiga

Monitor läks garantiisse nende juurde esmaspäeval, eks näeb millal uue vastu saab.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2014 02:10:11 vasta tsitaadiga

Ostetud viimase kuu jooksul ipadist telekani ja mis kõik sinna vahele jääb.
Kokku vist 5 tellimust.
Kõik tellimused täideti etteantud ajaga.
Helistades ilusti võetakse kõne vastu ja küsisin et kas neljapäevaks saaks kätte. Lubati, et saab, kuigi viimame tarnrpäev oleks pidanud esmaspäeval olema.
Ja tuligi thumbs_up.gif
Uus arve tehti ka poole tunniga

5+

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2014 08:15:59 vasta tsitaadiga

jeesus188, kui viitsid, pane siia ka kommentaar icon_smile.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/firms/1aee/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2014 11:24:58 vasta tsitaadiga

ok thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 14:39:09 vasta tsitaadiga

kas tõesti saadavad pakki terve nädala ?

http://www.1a.ee/games_mangud_konsoolid/mangukonsoolid_wii_playstation_xbox/sony_playstation_4_ps4_500_gb_black
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 14:51:59 vasta tsitaadiga

Neil pole kohapeal sees, tellivad väljamaa laost.
Jah, saadavad terve nädala icon_smile.gif
Ps: tegelikult vaid 3 tööpäeva

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 17:10:39 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif tellin ära sealt siis icon_smile.gif ainuke asi mis ei meeldi on , et ainult dpd'ga tuleb kohale , ja kui ma õieti mäletan siis dpd nädalavahetuseti kohale ei toimeta icon_sad.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 17:12:05 vasta tsitaadiga

Laupäeviti jõuab, kui lased teatud sildi peale kleepida. Kollane oli vist äkki....krt ei mäleta
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 17:51:04 vasta tsitaadiga

tea kas 1a paneb neid kleepse peale ?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 21.11.2014 20:24:54 vasta tsitaadiga

Kindlasti ei pane, kui just eraldi ei avalda soovi maksta.
Samas mälujärgi nad nädalavahetustel ikka tõid koju ka asju, ala kui näiteks nende süü tõttu oleks muidu liiga kaua süsteemis olnud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 20:52:24 vasta tsitaadiga

1a support andis teada , et dpd toimetab pakke esmaspäev-reede

vähemalt järgmine nädal on kindlalt ps4 käes icon_smile.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 21:57:14 vasta tsitaadiga

l33th4xOr kirjutas:
tea kas 1a paneb neid kleepse peale ?

pm jah, see maksab, aga ok firma pysikliendlie teeb selle lükke ää kui vaja

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 12:02:04 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
l33th4xOr kirjutas:
tea kas 1a paneb neid kleepse peale ?

pm jah, see maksab, aga ok firma pysikliendlie teeb selle lükke ää kui vaja


ah ei hakka selle 1 lisapäeva eest maksma , pole püsiklientki

aga selline küsimus veel , et kas nädalavahetuseti keegi neid tellimusi ei kinnita ?

eile õhtul juba sain raha saadetud aga pole kinnitust tulnud , minu tellimused all näitab , et "Tellimus aksepteerimisel"
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raimzu
HV kasutaja
raimzu

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 14:24:47 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Laupäeviti jõuab, kui lased teatud sildi peale kleepida. Kollane oli vist äkki....krt ei mäleta



tegelt on see roheline, kuid seda oleksid pidanud 1a.eele ütlema et soovid nv kätte seda icon_biggrin.gif

tellimusi kinnitavad nad esmaspäevast-reedeni.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 14:25:17 vasta tsitaadiga

raimzu kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Laupäeviti jõuab, kui lased teatud sildi peale kleepida. Kollane oli vist äkki....krt ei mäleta



tegelt on see roheline, kuid seda oleksid pidanud 1a.eele ütlema et soovid nv kätte seda icon_biggrin.gif

tellimusi kinnitavad nad esmaspäevast-reedeni.
thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 10:17:48 vasta tsitaadiga

tänud abi eest thumbs_up.gif

jäi veel selline asi piinama , et see nädalavahetus saab see pakkumine läbi , ja kuna nad enne homset seda ei kinnita kas ikka lasevad selle tellimuse läbi või keeravad hinda juurde ?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 10:46:18 vasta tsitaadiga

Arvestatakse seda, millal tellimus tehtud. Maksma pead selle summa, mis arvel näidatud, ehk kui teed praegu tellimuse ära, mil veel see soodushind seal üleval, siis saad ka selle soodukaga
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 15:52:01 vasta tsitaadiga

saadeti ka lõpuks pakk välja icon_smile.gif

muret teeb ainult see , et tuleb kohale kas järgmine või ülejärgmine tööpäev , ehk siis halvimal juhul võib pakk alles esmaspäev tulla icon_sad.gif loodan muidugi , et tuleb homme


WOOHOOO , jõudis täna kohale icon_smile.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 20:09:54 vasta tsitaadiga

Siiamaani ootan monitori .. tellisin 20ndal ~kell 12, jajah saan aru et jõulud jms trall vahel oli .. see selleks, täna sai helistatud .. lubati et enne kella 18 on kohal ja saan emaili selle kohta .. siiamaani pole tulnud icon_biggrin.gif okei, ega see 1-2 lisapäeva ei tapa, kuid teenindus jätab küll soovida..
Esimene kord kui helistasin võttis mingi tibi vastu .. esimene pettumus kui küsisin, et kaua umbes aega võib veel minna seisnes selles et too tibi ei osanud ühtegi sõna eesti keelt .. jõudsime siis kompromissini et räägime vene keeles .. sain siis teada et max 2tp läheb veel .. helistasin siis täna, vastu võttis küll vene härra, kuid .. ta oskas vähemalt eesti keelt icon_smile.gif .. siis saingi teada et täna tuleb .. ja taaskord pettumus .. enam sealt kindlasti ei osta .. maksan kasvõi rohkem, aga saan vähemalt normaalse teeninduse icon_biggrin.gif

Kuna 1a enam siin foorumis vist ei toimeta, siis ei hakka isegi selle kohta mingit seletust/kommentaari ootama, vaid postitan selleks, et mõned kaasfoorumlased teaksid, millest hoiduda icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  1a.ee OÜ mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 24, 25, 26  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.