|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Palju aega võtaks sinu steam kontol olevate mängude läbimine? |
| 1-10 tundi |
|
4% |
[ 21 ] |
| 10-25 tundi |
|
3% |
[ 18 ] |
| 25-100 tundi |
|
9% |
[ 43 ] |
| 100-200 tundi |
|
10% |
[ 48 ] |
| 200-500 tundi |
|
8% |
[ 39 ] |
| 500-1000 tundi |
|
12% |
[ 55 ] |
| Rohkem kui 1000 tundi |
|
50% |
[ 228 ] |
|
| hääli kokku : 452 |
|
| autor |
|
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
06.10.2014 12:57:13
|
|
|
| töötab.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
06.10.2014 13:03:30
|
|
|
| EMT 4G, jätkuvalt asi maas ja steami suppordilehte ka ei ava
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
06.10.2014 13:08:04
|
|
|
Mul ka maas (starman) aga http://steamstat.us/ . Twitchis streamerid ka hädaldavad ja community foorumis ka häda.
E: Just hakkavad online-i tagasi tulema serverid ja jutud.
viimati muutis danny 06.10.2014 13:09:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.10.2014 13:08:20
|
|
|
United States 0 of 62 Servers Online
Europe 0 of 38 Servers Online
China 0 of 24 Servers Online
Netherlands 0 of 12 Servers Online
Australia 0 of 8 Servers Online
Singapore 0 of 6 Servers Online
Hästi
See ka esimene maasolek, millele ma otsa olen sattunud
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
06.10.2014 13:12:29
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Hästi
See ka esimene maasolek, millele ma otsa olen sattunud |
sama siin
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
08.10.2014 16:58:09
|
|
|
Kui just mütse vms sodi taga ei aja, siis vaevalt. Ma ei mäleta, et ükski Steami viimaste aastate aledest eriline oleks olnud. Aina rohkem ja rohkem mingi träni ja social teema pealelükkamine, mängud tagaplaanil. Mäletamistmööda jooksevad aledel tänapäeval ringis väsinult samad tosinkond mängu erinevate hindade ja järjekordadega.
Uus pealeht väga ei istu, eelmine oli IMO lihtsamini loetav, aga see järjekorra (steam discovery vms?) teema on meeltmööda. Saab ükshaaval läbi käia ja vastavalt linnukestega farmisimulaatorid ja raudteemängud igaveseks ära kaotada.
Viimase UI uuendusega sai paarkümmend mängu wishlisti, eks näis kas ja kui palju mänge müüki läheb.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
09.10.2014 10:17:56
|
|
|
| Oh olid ajad kui sai paar aastat tagasi Steami sale ajal coali farmida. Mille eest sai tasuta mänge craftida. Aga gaben on sellest vist õppinud.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
09.10.2014 10:44:52
|
|
|
sooty, nõustun täiesti, kunagi olid Steami Saled erilised ja sai oodatud aga nüüd enam väga mitte.
Kui jätta kõrvale key ja gifti müügi lehed siis GMG, Gamersgate ja teised pakuvad sama hinda või isegi odavamalt(mitte samal ajal aga üldiselt). Samas paljudel Walletis mõned eurod ja soov need kulutada.
Endal pole ühtegi konkreetset mängu mida jahiks aga silma peal ikka hoian ja kui midagi huvitavat tuleb siis ostan.
Pigem ootan rohkem TF2 Halloweeni uuendust, aktiivselt ei mängi aga tavaliselt peale uuendusi natuke ikka.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
09.10.2014 10:52:45
|
|
|
rewer, steami saled viivad hulga asjade hinna enamasti madalamale kui gmg/gamersgate/keysaidid.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
09.10.2014 10:53:50
|
|
|
Saab sekundeerida seda seisukohta. 1-2 asja vb on uut, mille peale kulm kerkib.
Muidu üsna tavaline värk. Mis on tore on see, et igast imelikud , just vanemad mängud, mis kunagi soodukaga muidu ei ole, vahest teevad sale'de vajal eripakkumisi.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
17.10.2014 19:41:29
|
|
|
jätkuvalt on mälukasutus normaalne (sedapuhku peaks hetkel vist mitte-beeta klient olema):
need protsessid on töötanud pmst täpselt nädal aega.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
31.10.2014 14:34:22
|
|
|
Hälloweeni soodukas lahti läinud
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
31.10.2014 17:26:12
|
|
|
| Steamis saab NBA 2K15 mängida 3 päeva tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
31.10.2014 20:07:02
|
|
|
Kurat küll, kas steam supportis töötavad vaid mõningate eranditega amööbid, neilt millegi asjaliku teada saamine on praktiliselt võimatu tegevus.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
31.10.2014 20:17:08
|
|
|
| Mida teada tahad?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
31.10.2014 21:45:25
|
|
|
Mida mis ei oleks kopipasta stock vastused täpselt kirjeldatud probleemile, mis isegi ei haaku kirjeldatud probleemiga. Sain enda ühe muredest lahendatud see lahenduskäik isel äbi interneti aansue üles otsides. Aga regioonilukkude koha pealt on mõne publisheri ja steami endaga veel jagelemist pikalt, valdav enamus supporti teche seal ei saa üldse aru mis regioonilukud on ja kuidas need töötavad ja kuidas on probleem müüa eestis venemaa ja cis regioonilukuga mänge täishinna eest.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
31.10.2014 22:07:16
|
|
|
Antikrist, ole tubli ja jäta info endale. Siin ei huvita mitte kedagi millise mängu Steamist ostmisel venemaa ja cis regioonilukuga isend antakse. Lihtsalt ei huvita. Saavad teised ka sama reha otsa astuda ja steami supporti kiruda. Saada see info parem tähitud kirjaga meie digivolinikule. Temal on fooliumi ja seemneid. Ta saab selle järgmisel koosolekul teemaks võtta. 50 aasta pärast avaldatakse selle koosoleku märkmed wikileaksis ja siis saame mängude nimed teada.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
01.11.2014 02:41:38
|
|
|
Ma pole ühegi ostuga ämbrisse astunud, kuna steam stores on ju kuradi hoiatus olemas, probleem on täis hinna juures venemaa ja cis regiooni lukustamine üldiselt.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
01.11.2014 08:49:33
|
|
|
Selle probleemiga peaks publisheri poole pöörduma, Steam pakub vaid publisheridele regiooniluku võimalusi.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
01.11.2014 09:10:56
|
|
|
On ka nende poole pöördutud, aga asi pole päris nii, et Steamil siin mitte mingit vastutust ei ole.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
01.11.2014 10:32:42
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| Selle probleemiga peaks publisheri poole pöörduma, Steam pakub vaid publisheridele regiooniluku võimalusi. |
Mis on tõenäosus, et mingit vene ettevõtet, kes AFAIK "katab" EE/LV/LT ning siin Bethesda ja paari teise tootja/publisheri mänge edasi müüb, pisikese eesti natsirahva ving huvitab? Saadavad veel rohelised mehikesed külla. Ega Steam ju mingi ülemaailmne pood pole, rohkem franchise vms, kus kohalikud edasimüüjad Steami nahas raha korjavad ja venemaal seda loevad.
Parem mitte neid CIS/RU mänge torkida ja tellida karbiga GAME.co.uk'st vms kohast odavama hinnaga kui Steam müüb.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
01.11.2014 10:47:37
|
|
|
| Antikrist kirjutas: |
| On ka nende poole pöördutud, aga asi pole päris nii, et Steamil siin mitte mingit vastutust ei ole. |
regioonipiirangute olemuse osas? ega tegelikult suurt ei ole küll.
steami poolt on vaid framework, mis siis publisheride/devide poolt ette nähtud moel konfitud.
ma olen kunagi pikalt suhelnud steami, müüja, tootja ja cis publisheriga sel teemal.
sooty, suuremad kohapealsed publisherid peaks olema 1c ja cenega, mõlemad tegutsevad poolas/tšehhis...
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
01.11.2014 13:31:27
|
|
|
| 1C, Cenega, Softclub.... kõik üks ja sama asi, mille otsad jooksevad kokku venemaale. Kust otsast need EU mõistes "kohalikud" on? Maksuraha ehk jookseb ainult Küprosele vms.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
04.11.2014 04:35:26
|
|
|
| Steam pakub €99 package versiooni uuele mängule Modern Warfare. Kas on seda mõtet võtta või on jälle mingi "duriitamine"?
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
04.11.2014 10:12:10
|
|
|
Maksad 100% ette DLC eest, mida sa veel näinudki ei ole ja säästad tervelt 10 eurot? Mina ei julgeks.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
04.11.2014 19:10:57
|
|
|
Mingi kamm on.
Steami veebis sisse logides on väidetavalt vale parool. Klient logib samas ilusti sisse. What the hell?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karm
HV vaatleja
liitunud: 23.09.2003
|
05.11.2014 13:15:26
|
|
|
| softis kirjutas: |
Mingi kamm on.
Steami veebis sisse logides on väidetavalt vale parool. Klient logib samas ilusti sisse. What the hell? |
ega sa kogemata phishing saidile sattunud?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
05.11.2014 13:20:45
|
|
|
Eip, ise olin tohman.
Üritasin e-mailiga sisse logida
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
06.11.2014 23:27:03
|
|
|
| Uued Ubisofti mängud Far Cry 4, AC Unity ja The Crew on Steami poest kadunud. Ei tea, kas lähevad EA rada pidi ja lõpetavad Steamis ilmumise ära?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
06.11.2014 23:31:16
|
|
|
| Kadunud jah. Veel paar tundi tagasi oli pop-up steami käivitades, mis teavitas Unity preorderdamisvõimalusest.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
07.11.2014 00:19:46
|
|
|
Olge screenshoti linkidega ettevaatlik
http://steamcommunity.com/groups/steamgifts#announcements/detail/207491256340235266
| tsitaat: |
Seen this one making a few rounds lately, infected a few high profile accounts.
How it works
This is how it works. There's a link, that APPEARS to end in ".png", under the pretense of your friend sending you a screenshot. If you click this link, it will download a .scr file, which will hijack your steam account. Your steam account will start to send the same link to your friends.
What to do
- Don't click links ending "sshot721.png", or any link from "screen-lighting" website.
This is the only website they are using at the moment, so it's the one you should definitely not click. They may start using other websites though, so be vigilant.
- Turn on Download Notifications in Chrome.
Chrome has a feature which will ask you if you want to download a file, before downloading it. By default, this is OFF. You can turn this feature on by going to "Settings", "Advanced Settings", and clicking the checkbox on "Ask where to save each file before downloading." This feature is enabled by default on Firefox.
- Ask your friend if they sent that link
In a lot of cases, the friends have managed to retain access to the account. Since it is automatic, ask your friend if they sent the link to you. If they say no, then you know they are infected. If they do not answer, presume the same.
|
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
08.11.2014 22:49:05
|
|
|
Loodan, et on õige koht uurimiseks...
Soov osta Steam mäng läbi Newegg-i (mängul Steam DRM). Kas see hakkab minu Steam kontoga tööle?
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
09.11.2014 00:52:43
|
|
|
| ubi läheb originisse üle vist
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
09.11.2014 09:42:15
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| ubi läheb originisse üle vist |
?? Mängud juba mõnikümmend tundi Steamis tagasi, muretsemiseks pole põhjust.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
09.11.2014 13:54:05
|
|
|
mis vahet seal, ubisofti mängud töötasid niikuinii läbi uplay, lihtsalt steamis oli shortcut
samuti ei olnud achievementid ja jutud steamis, vaid uplays
ja ega steam tasuta müügiplatvormi ei paku, see maksab mängutootjatele
suuremad tootjad saavad omale lubada oma platvormi ehitamist ning summa summarum kulutavad vähem raha
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
09.11.2014 13:59:16
|
|
|
Eh, Steam korraldab lisaks shortcuti hostimisele veel patchimist Ubisofti mängudele. Steam pakub platvormi publisheridele ilma raha nende rahakotist võtmata, vaid võtavad hoopis tükikese igalt Steami poest müüdud koopialt, vastu aga saab publisher suure publikumi oma mängudele.
Ma olen vist ainukene loll, kes soovib et ka kõik ubisofti mängud oleksid mul ühes kataloogis (steamis), olenemata lisanduvatest DRM'idest? Tõesti ei soovi kümmet erinevat rakendus arvutisse ainult mängude launchimiseks, tänu sellele ei ole ka ühtegi Origini ajastu EA mängu ostnud, kuna Steam ei suuda neid natiivselt hallata.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
09.11.2014 14:07:21
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
Eh, Steam korraldab lisaks shortcuti hostimisele veel patchimist Ubisofti mängudele. Steam pakub platvormi publisheridele ilma raha nende rahakotist võtmata, vaid võtavad hoopis tükikese igalt Steami poest müüdud koopialt, vastu aga saab publisher suure publikumi oma mängudele.
Ma olen vist ainukene loll, kes soovib et ka kõik ubisofti mängud oleksid mul ühes kataloogis (steamis), olenemata lisanduvatest DRM'idest? Tõesti ei soovi kümmet erinevat rakendus arvutisse ainult mängude launchimiseks, tänu sellele ei ole ka ühtegi Origini ajastu EA mängu ostnud, kuna Steam ei suuda neid natiivselt hallata. |
kuidas siis nüüd 1+2 erineb 2+1'st
mängu ostavad siiski need, kes on sellest huvitatud. see, et mõni on paadunud steami fänn ja tunneb ennast halvasti, kui arvutis rohkem programme on, siis see on vähemus
ja kui steam iga pela pealt kasvõi 1€ omale võtab, siis korraliku 10m koopiat müünud mängu puhul on see suur summa
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
09.11.2014 14:40:47
|
|
|
| Ma eelistaks ka kõiki asju ühes kohas hoida ehk siis kohas, mis on valikutest kõige vähem debiilne ja selleks on hetkel Steam. Paljude puhul (minu puhul mitte nii väga) on suureks argumendiks kogu see sotsiaalne osa, mis Steamil on parim. Näiteks sõbralist, mis üldjuhul on Steamis kõige suurem ja kõige paremini toimiv (Origini oma teeb lisaks kõigele ka aeg-ajalt mingeid vigureid). Piirangud ei meeldi kellelegi (peale nende kehtestajate).
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
09.11.2014 14:49:45
|
|
|
gan3b, ubisoft uplay mänge steamist ostes saad uplay ja selle installituse/käivitatuse vajaduse kaasa...
friendslistid ja whatnot on samuti niikuinii erinevad. täpselt sama case, mis originiga.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
09.11.2014 14:58:17
|
|
|
Eelistaks samuti, et oleks kõik steamis koos.
EA mänge polegi ostnud peale battlefield 3-e. Originiga oli kh lahe, esialgu oli neil turvalisus suht madal. Esimene konto tuimalt varastati ära
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
09.11.2014 21:15:15
|
|
|
uplay töötab korralikult ilma tõrgeteta, ei meeldi on sinu probleem
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocu
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gerry
HV vaatleja
liitunud: 17.04.2012
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
10.11.2014 18:03:45
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| gan3b, ubisoft uplay mänge steamist ostes saad uplay ja selle installituse/käivitatuse vajaduse kaasa.. |
Aga ma ei pea nüüd mõistatama et mis librarys mis mäng mul on, kõik on Steamis, hea lihtne.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
10.11.2014 19:42:03
|
|
|
| Mina olen selline pühapäevamängud, et ei jookse mitte mängude järel vaid ostan seda mida mulle pakutakse. Kui seda Steamis ei ole, siis jääb minu poolt ostmata ning ma ei näe, et olen millestki ilma jäänud, pigem on see müüa kaotus. Ma ei usu, et ma olen ainukene selline ning niikaua kuni levitaja selles probleemi ei näe, ei tule nad ka laiemalt kõikidele platvormidele. Tegelikult on see ainult aja küsimus, millal nad tagasi tulevad. Nad peavad lihtsalt teada saama, kui palju raha jääb neil saamata ning ongi kohe kõik jälle Steamis tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|