Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Palju aega võtaks sinu steam kontol olevate mängude läbimine?
1-10 tundi
4%
 4%  [ 21 ]
10-25 tundi
3%
 3%  [ 18 ]
25-100 tundi
9%
 9%  [ 43 ]
100-200 tundi
10%
 10%  [ 48 ]
200-500 tundi
8%
 8%  [ 39 ]
500-1000 tundi
12%
 12%  [ 55 ]
Rohkem kui 1000 tundi
50%
 50%  [ 228 ]
hääli kokku : 452

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 12:57:13 vasta tsitaadiga

töötab.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 13:03:30 vasta tsitaadiga

EMT 4G, jätkuvalt asi maas ja steami suppordilehte ka ei ava
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 13:08:04 vasta tsitaadiga

Mul ka maas (starman) aga http://steamstat.us/ . Twitchis streamerid ka hädaldavad ja community foorumis ka häda.

E: Just hakkavad online-i tagasi tulema serverid ja jutud.


viimati muutis danny 06.10.2014 13:09:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 13:08:20 vasta tsitaadiga

United States 0 of 62 Servers Online
Europe 0 of 38 Servers Online
China 0 of 24 Servers Online
Netherlands 0 of 12 Servers Online
Australia 0 of 8 Servers Online
Singapore 0 of 6 Servers Online

Hästi icon_lol.gif
See ka esimene maasolek, millele ma otsa olen sattunud

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 13:12:29 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Hästi icon_lol.gif
See ka esimene maasolek, millele ma otsa olen sattunud

sama siin
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 13:37:52 vasta tsitaadiga

Oh ei, jälle tehakse rahakott tühjaks icon_sad.gif
http://www.kitguru.net/gaming/jon-martindale/steams-halloween-sale-coming-30th-october/
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 16:58:09 vasta tsitaadiga

Kui just mütse vms sodi taga ei aja, siis vaevalt. Ma ei mäleta, et ükski Steami viimaste aastate aledest eriline oleks olnud. Aina rohkem ja rohkem mingi träni ja social teema pealelükkamine, mängud tagaplaanil. Mäletamistmööda jooksevad aledel tänapäeval ringis väsinult samad tosinkond mängu erinevate hindade ja järjekordadega.

Uus pealeht väga ei istu, eelmine oli IMO lihtsamini loetav, aga see järjekorra (steam discovery vms?) teema on meeltmööda. Saab ükshaaval läbi käia ja vastavalt linnukestega farmisimulaatorid ja raudteemängud igaveseks ära kaotada.

Viimase UI uuendusega sai paarkümmend mängu wishlisti, eks näis kas ja kui palju mänge müüki läheb.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2014 10:17:56 vasta tsitaadiga

Oh olid ajad kui sai paar aastat tagasi Steami sale ajal coali farmida. Mille eest sai tasuta mänge craftida. Aga gaben on sellest vist õppinud.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2014 10:44:52 vasta tsitaadiga

sooty, nõustun täiesti, kunagi olid Steami Saled erilised ja sai oodatud aga nüüd enam väga mitte.
Kui jätta kõrvale key ja gifti müügi lehed siis GMG, Gamersgate ja teised pakuvad sama hinda või isegi odavamalt(mitte samal ajal aga üldiselt). Samas paljudel Walletis mõned eurod ja soov need kulutada.
Endal pole ühtegi konkreetset mängu mida jahiks aga silma peal ikka hoian ja kui midagi huvitavat tuleb siis ostan.

Pigem ootan rohkem TF2 Halloweeni uuendust, aktiivselt ei mängi aga tavaliselt peale uuendusi natuke ikka.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2014 10:52:45 vasta tsitaadiga

rewer, steami saled viivad hulga asjade hinna enamasti madalamale kui gmg/gamersgate/keysaidid.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2014 10:53:50 vasta tsitaadiga

Saab sekundeerida seda seisukohta. 1-2 asja vb on uut, mille peale kulm kerkib.
Muidu üsna tavaline värk. Mis on tore on see, et igast imelikud , just vanemad mängud, mis kunagi soodukaga muidu ei ole, vahest teevad sale'de vajal eripakkumisi.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2014 19:41:29 vasta tsitaadiga

jätkuvalt on mälukasutus normaalne (sedapuhku peaks hetkel vist mitte-beeta klient olema):

need protsessid on töötanud pmst täpselt nädal aega.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 14:34:22 vasta tsitaadiga

Hälloweeni soodukas lahti läinud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 17:26:12 vasta tsitaadiga

Steamis saab NBA 2K15 mängida 3 päeva tasuta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 20:07:02 vasta tsitaadiga

Kurat küll, kas steam supportis töötavad vaid mõningate eranditega amööbid, neilt millegi asjaliku teada saamine on praktiliselt võimatu tegevus.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 20:17:08 vasta tsitaadiga

Mida teada tahad?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 21:45:25 vasta tsitaadiga

Mida mis ei oleks kopipasta stock vastused täpselt kirjeldatud probleemile, mis isegi ei haaku kirjeldatud probleemiga. Sain enda ühe muredest lahendatud see lahenduskäik isel äbi interneti aansue üles otsides. Aga regioonilukkude koha pealt on mõne publisheri ja steami endaga veel jagelemist pikalt, valdav enamus supporti teche seal ei saa üldse aru mis regioonilukud on ja kuidas need töötavad ja kuidas on probleem müüa eestis venemaa ja cis regioonilukuga mänge täishinna eest.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 22:07:16 vasta tsitaadiga

Antikrist, ole tubli ja jäta info endale. Siin ei huvita mitte kedagi millise mängu Steamist ostmisel venemaa ja cis regioonilukuga isend antakse. Lihtsalt ei huvita. Saavad teised ka sama reha otsa astuda ja steami supporti kiruda. Saada see info parem tähitud kirjaga meie digivolinikule. Temal on fooliumi ja seemneid. Ta saab selle järgmisel koosolekul teemaks võtta. 50 aasta pärast avaldatakse selle koosoleku märkmed wikileaksis ja siis saame mängude nimed teada.
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 02:41:38 vasta tsitaadiga

Ma pole ühegi ostuga ämbrisse astunud, kuna steam stores on ju kuradi hoiatus olemas, probleem on täis hinna juures venemaa ja cis regiooni lukustamine üldiselt.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 08:49:33 vasta tsitaadiga

Selle probleemiga peaks publisheri poole pöörduma, Steam pakub vaid publisheridele regiooniluku võimalusi.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 09:10:56 vasta tsitaadiga

On ka nende poole pöördutud, aga asi pole päris nii, et Steamil siin mitte mingit vastutust ei ole.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 10:32:42 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Selle probleemiga peaks publisheri poole pöörduma, Steam pakub vaid publisheridele regiooniluku võimalusi.
Mis on tõenäosus, et mingit vene ettevõtet, kes AFAIK "katab" EE/LV/LT ning siin Bethesda ja paari teise tootja/publisheri mänge edasi müüb, pisikese eesti natsirahva ving huvitab? Saadavad veel rohelised mehikesed külla. icon_lol.gif Ega Steam ju mingi ülemaailmne pood pole, rohkem franchise vms, kus kohalikud edasimüüjad Steami nahas raha korjavad ja venemaal seda loevad.

Parem mitte neid CIS/RU mänge torkida ja tellida karbiga GAME.co.uk'st vms kohast odavama hinnaga kui Steam müüb.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 10:47:37 vasta tsitaadiga

Antikrist kirjutas:
On ka nende poole pöördutud, aga asi pole päris nii, et Steamil siin mitte mingit vastutust ei ole.
regioonipiirangute olemuse osas? ega tegelikult suurt ei ole küll.
steami poolt on vaid framework, mis siis publisheride/devide poolt ette nähtud moel konfitud.

ma olen kunagi pikalt suhelnud steami, müüja, tootja ja cis publisheriga sel teemal.

sooty, suuremad kohapealsed publisherid peaks olema 1c ja cenega, mõlemad tegutsevad poolas/tšehhis...

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 13:31:27 vasta tsitaadiga

1C, Cenega, Softclub.... kõik üks ja sama asi, mille otsad jooksevad kokku venemaale. Kust otsast need EU mõistes "kohalikud" on? Maksuraha ehk jookseb ainult Küprosele vms.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 04:35:26 vasta tsitaadiga

Steam pakub €99 package versiooni uuele mängule Modern Warfare. Kas on seda mõtet võtta või on jälle mingi "duriitamine"?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 07:30:25 vasta tsitaadiga

ei icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 10:12:10 vasta tsitaadiga

Maksad 100% ette DLC eest, mida sa veel näinudki ei ole ja säästad tervelt 10 eurot? Mina ei julgeks. icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.11.2014 19:10:57 vasta tsitaadiga

Mingi kamm on.
Steami veebis sisse logides on väidetavalt vale parool. Klient logib samas ilusti sisse. What the hell?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2014 13:15:26 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Mingi kamm on.
Steami veebis sisse logides on väidetavalt vale parool. Klient logib samas ilusti sisse. What the hell?


ega sa kogemata phishing saidile sattunud?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.11.2014 13:20:45 vasta tsitaadiga

Eip, ise olin tohman.
Üritasin e-mailiga sisse logida icon_redface.gif icon_biggrin.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 06.11.2014 23:27:03 vasta tsitaadiga

Uued Ubisofti mängud Far Cry 4, AC Unity ja The Crew on Steami poest kadunud. Ei tea, kas lähevad EA rada pidi ja lõpetavad Steamis ilmumise ära?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.11.2014 23:31:16 vasta tsitaadiga

Kadunud jah. Veel paar tundi tagasi oli pop-up steami käivitades, mis teavitas Unity preorderdamisvõimalusest.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2014 00:19:46 vasta tsitaadiga

Olge screenshoti linkidega ettevaatlik
http://steamcommunity.com/groups/steamgifts#announcements/detail/207491256340235266

tsitaat:
Seen this one making a few rounds lately, infected a few high profile accounts.

How it works
This is how it works. There's a link, that APPEARS to end in ".png", under the pretense of your friend sending you a screenshot. If you click this link, it will download a .scr file, which will hijack your steam account. Your steam account will start to send the same link to your friends.

What to do
  • Don't click links ending "sshot721.png", or any link from "screen-lighting" website.
    This is the only website they are using at the moment, so it's the one you should definitely not click. They may start using other websites though, so be vigilant.
  • Turn on Download Notifications in Chrome.
    Chrome has a feature which will ask you if you want to download a file, before downloading it. By default, this is OFF. You can turn this feature on by going to "Settings", "Advanced Settings", and clicking the checkbox on "Ask where to save each file before downloading." This feature is enabled by default on Firefox.
  • Ask your friend if they sent that link
    In a lot of cases, the friends have managed to retain access to the account. Since it is automatic, ask your friend if they sent the link to you. If they say no, then you know they are infected. If they do not answer, presume the same.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2014 00:25:54 vasta tsitaadiga

http://www.gamespot.com/articles/ubisofts-biggest-2014-games-axed-from-steam-in-uk-/1100-6423402/
Algul oli UKst juttu aga tundub et ka mujalt kadunud.
-e-

Sa võid tonnide viisi mida iganes pakkuda aga kui profiil on privaatne ei hakka isegi mõtlema pikemale jutule icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2014 22:49:05 vasta tsitaadiga

Loodan, et on õige koht uurimiseks...

Soov osta Steam mäng läbi Newegg-i (mängul Steam DRM). Kas see hakkab minu Steam kontoga tööle?

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2014 00:52:43 vasta tsitaadiga

ubi läheb originisse üle vist
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2014 09:42:15 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
ubi läheb originisse üle vist

?? Mängud juba mõnikümmend tundi Steamis tagasi, muretsemiseks pole põhjust.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.11.2014 13:23:23 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:

?? Mängud juba mõnikümmend tundi Steamis tagasi, muretsemiseks pole põhjust.

UK inimestel nii hästi kahjuks ei lähe - nõme lüke ikkagi Ubipehmo poolt (viimaste aastate jooksul on nad üldse päris palju oma ajupotensiaaliga "hiilanud"). Pole ju ka välistatud, et järgmised suured Ubi mängud kaovadki Steamist.

http://www.rockpapershotgun.com/2013/02/19/lakes-boil-ubisoft-and-ea-to-sell-each-others-games/
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.11.2014 13:54:05 vasta tsitaadiga

parasitego kirjutas:
gan3b kirjutas:

?? Mängud juba mõnikümmend tundi Steamis tagasi, muretsemiseks pole põhjust.

UK inimestel nii hästi kahjuks ei lähe - nõme lüke ikkagi Ubipehmo poolt (viimaste aastate jooksul on nad üldse päris palju oma ajupotensiaaliga "hiilanud"). Pole ju ka välistatud, et järgmised suured Ubi mängud kaovadki Steamist.

http://www.rockpapershotgun.com/2013/02/19/lakes-boil-ubisoft-and-ea-to-sell-each-others-games/
mis vahet seal, ubisofti mängud töötasid niikuinii läbi uplay, lihtsalt steamis oli shortcut
samuti ei olnud achievementid ja jutud steamis, vaid uplays

ja ega steam tasuta müügiplatvormi ei paku, see maksab mängutootjatele
suuremad tootjad saavad omale lubada oma platvormi ehitamist ning summa summarum kulutavad vähem raha

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2014 13:59:16 vasta tsitaadiga

Eh, Steam korraldab lisaks shortcuti hostimisele veel patchimist Ubisofti mängudele. Steam pakub platvormi publisheridele ilma raha nende rahakotist võtmata, vaid võtavad hoopis tükikese igalt Steami poest müüdud koopialt, vastu aga saab publisher suure publikumi oma mängudele.
Ma olen vist ainukene loll, kes soovib et ka kõik ubisofti mängud oleksid mul ühes kataloogis (steamis), olenemata lisanduvatest DRM'idest? Tõesti ei soovi kümmet erinevat rakendus arvutisse ainult mängude launchimiseks, tänu sellele ei ole ka ühtegi Origini ajastu EA mängu ostnud, kuna Steam ei suuda neid natiivselt hallata.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.11.2014 14:07:21 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Eh, Steam korraldab lisaks shortcuti hostimisele veel patchimist Ubisofti mängudele. Steam pakub platvormi publisheridele ilma raha nende rahakotist võtmata, vaid võtavad hoopis tükikese igalt Steami poest müüdud koopialt, vastu aga saab publisher suure publikumi oma mängudele.
Ma olen vist ainukene loll, kes soovib et ka kõik ubisofti mängud oleksid mul ühes kataloogis (steamis), olenemata lisanduvatest DRM'idest? Tõesti ei soovi kümmet erinevat rakendus arvutisse ainult mängude launchimiseks, tänu sellele ei ole ka ühtegi Origini ajastu EA mängu ostnud, kuna Steam ei suuda neid natiivselt hallata.
kuidas siis nüüd 1+2 erineb 2+1'st icon_rolleyes.gif
mängu ostavad siiski need, kes on sellest huvitatud. see, et mõni on paadunud steami fänn ja tunneb ennast halvasti, kui arvutis rohkem programme on, siis see on vähemus
ja kui steam iga pela pealt kasvõi 1€ omale võtab, siis korraliku 10m koopiat müünud mängu puhul on see suur summa icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.11.2014 14:40:47 vasta tsitaadiga

Ma eelistaks ka kõiki asju ühes kohas hoida ehk siis kohas, mis on valikutest kõige vähem debiilne ja selleks on hetkel Steam. Paljude puhul (minu puhul mitte nii väga) on suureks argumendiks kogu see sotsiaalne osa, mis Steamil on parim. Näiteks sõbralist, mis üldjuhul on Steamis kõige suurem ja kõige paremini toimiv (Origini oma teeb lisaks kõigele ka aeg-ajalt mingeid vigureid). Piirangud ei meeldi kellelegi (peale nende kehtestajate).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2014 14:49:45 vasta tsitaadiga

gan3b, ubisoft uplay mänge steamist ostes saad uplay ja selle installituse/käivitatuse vajaduse kaasa...
friendslistid ja whatnot on samuti niikuinii erinevad. täpselt sama case, mis originiga.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2014 14:58:17 vasta tsitaadiga

Eelistaks samuti, et oleks kõik steamis koos.
EA mänge polegi ostnud peale battlefield 3-e. Originiga oli kh lahe, esialgu oli neil turvalisus suht madal. Esimene konto tuimalt varastati ära icon_neutral.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2014 21:10:21 vasta tsitaadiga

Mul on vist vastupidi. Originis rohkem mänge, kui Steamis, aga külm tõde on see, et vaja läheb mõlemat. uplayd olen proovinud kasutada aga no ei meeldi. Parem kaotagu ära see uplay üldse. Nii teeb varsti iga publisher oma launcheri oma ekslusiividega. Kuhu me nii jõuame? thumbs_down.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.11.2014 21:15:15 vasta tsitaadiga

uplay töötab korralikult ilma tõrgeteta, ei meeldi on sinu probleem
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocu
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 02:27:42 vasta tsitaadiga

Invige gruppi: http://steamcommunity.com/id/rocu
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gerry
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 17:38:01 vasta tsitaadiga

Liituks ka grupiga võimalusel: http://steamcommunity.com/id/G3RXX
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 18:03:45 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
gan3b, ubisoft uplay mänge steamist ostes saad uplay ja selle installituse/käivitatuse vajaduse kaasa..

Aga ma ei pea nüüd mõistatama et mis librarys mis mäng mul on, kõik on Steamis, hea lihtne.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 19:42:03 vasta tsitaadiga

Mina olen selline pühapäevamängud, et ei jookse mitte mängude järel vaid ostan seda mida mulle pakutakse. Kui seda Steamis ei ole, siis jääb minu poolt ostmata ning ma ei näe, et olen millestki ilma jäänud, pigem on see müüa kaotus. Ma ei usu, et ma olen ainukene selline ning niikaua kuni levitaja selles probleemi ei näe, ei tule nad ka laiemalt kõikidele platvormidele. Tegelikult on see ainult aja küsimus, millal nad tagasi tulevad. Nad peavad lihtsalt teada saama, kui palju raha jääb neil saamata ning ongi kohe kõik jälle Steamis tagasi.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.