|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
05.10.2014 23:13:56
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| Saatsin eile At-esindusse emaili ja terve eilse päeva jooksul nad ei ole suutnud sellele vastata. |
Kui firma hakkab ära kaduma siis yks esimesi märke on, et nad ei vasta enam meilidle.
Ma ootan ka juba mitu päeva vastust.
Kusjuures ma ei taha neilt isegi raha.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
06.10.2014 00:00:41
|
|
|
| ütleme nii, et kui helistasin ja rääkisin siis oli umbes selline suhtumine, et mida sa tahad pole minu asi ära tüüta.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
06.10.2014 14:28:13
|
|
|
Sama suhtumine on ka Magistrali esinduses kohapeal käies
Saku tn esindus on muidugi hoopis teisest puust tegelastega ja iga kord asjad aetud saab
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
06.10.2014 14:34:15
|
|
|
| ja jah . magistraliga ma suhtlesingi.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
07.10.2014 10:53:36
|
|
|
Saatsin hommikul täpsustava küsimise toote olemasolu kohta ning vastus tuli 20-30min jooksul. Polnud küll Magistrali kauplus, kuid päringu saatsin otse kauplusesse.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
07.10.2014 11:13:18
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| ja jah . magistraliga ma suhtlesingi. |
Magistrali esindus on alla käinud jah (N), Tahtsin suruõhku ja sülearvuti jahutusalus osta ja sellepeale sain stiilis vastuse, et mis sa seda vana rämpsu jahutad, osta parem meilt uus..
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
08.10.2014 20:54:45
|
|
|
| kakukeo kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| ja jah . magistraliga ma suhtlesingi. |
Magistrali esindus on alla käinud jah (N), Tahtsin suruõhku ja sülearvuti jahutusalus osta ja sellepeale sain stiilis vastuse, et mis sa seda vana rämpsu jahutad, osta parem meilt uus.. |
Õnneks Tartu kaks kutti on küll väga mõistvad ja abivalmid, seega kiitus neile
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
08.10.2014 21:38:35
|
|
|
| krist2an kirjutas: |
| kakukeo kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| ja jah . magistraliga ma suhtlesingi. |
Magistrali esindus on alla käinud jah (N), Tahtsin suruõhku ja sülearvuti jahutusalus osta ja sellepeale sain stiilis vastuse, et mis sa seda vana rämpsu jahutad, osta parem meilt uus.. |
Õnneks Tartu kaks kutti on küll väga mõistvad ja abivalmid, seega kiitus neile  |
+1
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
09.10.2014 01:01:01
|
|
|
| s1c2i3m4m5 kirjutas: |
| krist2an kirjutas: |
| kakukeo kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| ja jah . magistraliga ma suhtlesingi. |
Magistrali esindus on alla käinud jah (N), Tahtsin suruõhku ja sülearvuti jahutusalus osta ja sellepeale sain stiilis vastuse, et mis sa seda vana rämpsu jahutad, osta parem meilt uus.. |
Õnneks Tartu kaks kutti on küll väga mõistvad ja abivalmid, seega kiitus neile  |
+1 |
Tegelt peaks neid seal olema kolm.
kaks karvast rasvast vanakooli meest ja nädalavahetusel sattusin koolipoisi välimusega kodaniku peale ka, ja see neist vat et asjalikuim
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
09.10.2014 01:23:20
|
|
|
| wiinanina kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| Saatsin eile At-esindusse emaili ja terve eilse päeva jooksul nad ei ole suutnud sellele vastata. |
Kui firma hakkab ära kaduma siis yks esimesi märke on, et nad ei vasta enam meilidle.
Ma ootan ka juba mitu päeva vastust.
Kusjuures ma ei taha neilt isegi raha. |
Ma ei näe küll kuskilt et neil mingeid nii suuri probleeme oleks et ära kaduma hakkavad. Omaniku taust paistab ka üsna tugev olema.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
activeone
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2008
|
09.10.2014 15:16:00
|
|
|
| dohc-48v12 kirjutas: |
| s1c2i3m4m5 kirjutas: |
| krist2an kirjutas: |
| kakukeo kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| ja jah . magistraliga ma suhtlesingi. |
Magistrali esindus on alla käinud jah (N), Tahtsin suruõhku ja sülearvuti jahutusalus osta ja sellepeale sain stiilis vastuse, et mis sa seda vana rämpsu jahutad, osta parem meilt uus.. |
Õnneks Tartu kaks kutti on küll väga mõistvad ja abivalmid, seega kiitus neile  |
+1 |
Tegelt peaks neid seal olema kolm.
kaks karvast rasvast vanakooli meest ja nädalavahetusel sattusin koolipoisi välimusega kodaniku peale ka, ja see neist vat et asjalikuim  |
Täitsa 3 on jah meid siin, ma kuulun vist selle vanakooli mehe alla ilmselt
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
09.10.2014 17:33:18
|
|
|
Heh, niipalju kui ma seal käinud olen, siis ainult ühe korra teenindas keegi muu peale activeone
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
11.10.2014 16:23:37
|
|
|
Ostsin sellised mälud link
Kirjas on et 1,5v kuid mälude peal on kirjas 1,65v Ei tea kas GA-Z97X-Gaming G1 plate sööb neid või tuleb välja vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
11.10.2014 16:47:47
|
|
|
| Aah, sööb-sööb. See 1.65V on XMP profiiliga, et saavutada täiskiirust. Ametlikult peavad kõik DDR3 mälud toetama 1.5V pinget.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
15.10.2014 18:03:34
|
|
|
Kusimus arvuti targa kodanikele.
ostsin kunagi kolm asja korraga, sain kolmele asjale ühe tšek-i, aga nüüd tahaks ühe asja kolmest maha müüa.
Kas seda tšek-i saab hiljem teha ka sellele asjale mida müüa tahan või ei saa.
lootsin et väljendasin arusaadavalt.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
15.10.2014 18:04:45
|
|
|
| dohc-48v12 kirjutas: |
Kusimus arvuti targa kodanikele.
ostsin kunagi kolm asja korraga, sain kolmele asjale ühe tšek-i, aga nüüd tahaks ühe asja kolmest maha müüa.
Kas seda tšek-i saab hiljem teha ka sellele asjale mida müüa tahan või ei saa.
lootsin et väljendasin arusaadavalt. |
LOL
installi omale aju ja prindi see arve välja ning tee kolm koopiat
problem solved
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
15.10.2014 18:06:14
|
|
|
ostab printeri mulle ?
koopiamasin
Tänud kiire vastuse eest
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
15.10.2014 18:17:46
|
|
|
dohc-48v12, tee mobiiliga pilt ja saada "e-arve"...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
15.10.2014 18:23:57
|
|
|
juba mõtlesin selle peale kui soovitati printerit
Vabandust tõesti ei ole sellise probleemiga kokku puutund.
pole nii rahakas enne olnud et ostnud otse poest ja siis hiljem edasi tahtnud müüa.
Nu saage aru
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arisilan
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2006
|
16.10.2014 14:12:45
|
|
|
Tahaks ka kiitust jagada.
Sai Tartu esinduses uue arvuti jagu juppe tellitud. Tellimus võeti igati kenasti vastu.
Äärmiselt positiivselt üllatas mind aga telefonikõne esindusest 10 minutit peale lahkumist. Tellimuse vormistamise käigus oldi väikese näpuka tõttu eksitud minu kahjuks ja sooviti raha tagasi kanda. Ma ise ei pannud seda üldse tähele (numbrid olid päris pirakad kah ).
Pool tundi hiljem oli raha juba tagasi minu kontol.
Ausus ja kiire tegutsemine väärib alati kiidusõnu. Ma küll ei tea, kes mu tellimuse seal vastu võttis, kuid
Müügiosakonnaga suhtlus on ka alati nobedalt käinud. Kirjadele on väga nobedalt vastused tulnud
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.10.2014 15:24:26
|
|
|
Tartu on heade mõtete linn ka ju
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bullzeye
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2009
|
16.10.2014 15:29:47
|
|
|
| Kui kiirelt DPD kuller umbkaudu Tartu siseselt liigub/reageerib? Elan ise Tartus ja on vaja Tartu esindusest omajagu asju tellida DPD kulleriga kuna omal sõiduvahend puudub. Ütleme, et kui ma vormistan makse täna ca 17.00 paiku, kas siis on võimalus ka samal päeval tellimus kätte saada?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
16.10.2014 16:27:29
|
|
|
| Bullzeye kirjutas: |
| Kui kiirelt DPD kuller umbkaudu Tartu siseselt liigub/reageerib? Elan ise Tartus ja on vaja Tartu esindusest omajagu asju tellida DPD kulleriga kuna omal sõiduvahend puudub. Ütleme, et kui ma vormistan makse täna ca 17.00 paiku, kas siis on võimalus ka samal päeval tellimus kätte saada? |
See on väheusutav. Kui asjad on kohal, siis üldiselt tundub, et need antakse samal päeval ka kullerile üle eeldusel, et tellimus pole liiga hilja päeval tehtud, aga kuller toob järgmine päev. Seega kui sa tellid 17:00, siis kätte saad ikka parimal juhul järgmine päev.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
16.10.2014 16:40:27
|
|
|
Mu arvuti tellimus tuli ka läbi tartu, ei ole yhtegi paha sõna öelda. Aega läks, aga see polnud nende syy
Mailidele vastati kohe ja oldi igati abiks info ja nõuga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
16.10.2014 17:11:13
|
|
|
Võtsin ka täna endale uue prose ja muud nipet näpet asju.
Jälle teenindus kiire ja korralik.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
16.10.2014 17:15:52
|
|
|
| Bullzeye kirjutas: |
| Kui kiirelt DPD kuller umbkaudu Tartu siseselt liigub/reageerib? Elan ise Tartus ja on vaja Tartu esindusest omajagu asju tellida DPD kulleriga kuna omal sõiduvahend puudub. Ütleme, et kui ma vormistan makse täna ca 17.00 paiku, kas siis on võimalus ka samal päeval tellimus kätte saada? |
Ma ei usu eales ka et see võimalik on. Kui juba smart-Omniva suudavad töllerdada pakiga mis pandi pakki samast automaadist samasse automaati - 3 päeva .
Mina näeks siin võimalust leppida kokku AT töötajaga kes eritasu eest need koju toob. Variant kaks leiad mõne usaldusväärse sõbra/foorumlase kes seda lisatasu eest teeb. Lähed taksoga järgi. vms
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
16.10.2014 17:23:45
|
|
|
Soovitan jah ise seda et koperdad ise esiindusse ja taksoga koju.
Seda siis kui suur kohver tassida
Aga õnneks AT ka inimese kelleaajani lahti. Tööpäeviti 20.00. Võrreldes konkurentidega. Mis mõeldud ärimeestele.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
16.10.2014 17:57:28
|
|
|
Ise ka suvel käisin Tallinas ja mõtlesin, et lähen ostan endale Lasnamäelt juppe ja teenindus okei. Vend jagas matsu.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
activeone
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2008
|
16.10.2014 22:51:19
|
|
|
| Bullzeye kirjutas: |
| Kui kiirelt DPD kuller umbkaudu Tartu siseselt liigub/reageerib? Elan ise Tartus ja on vaja Tartu esindusest omajagu asju tellida DPD kulleriga kuna omal sõiduvahend puudub. Ütleme, et kui ma vormistan makse täna ca 17.00 paiku, kas siis on võimalus ka samal päeval tellimus kätte saada? |
Tavaliselt anname me kullerile kauba kuskil 3-4 paiku õhtul ja minu arust liigub peale seda see veel kuskile sorteerimisjaama ja siis järgmisel päeval alles kliendile seega samal päeval kindlasti ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
18.10.2014 12:35:55
|
|
|
| corsair K65 ei müü enam? Mõned päevad tagasi oli soodukaga - sai otsa?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
activeone
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2008
|
21.10.2014 10:58:49
|
|
|
| bitCON kirjutas: |
| corsair K65 ei müü enam? Mõned päevad tagasi oli soodukaga - sai otsa? |
UK asetusega on hetkel 2tk laos saadaval, hinnaks 80,25€
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
01.11.2014 15:54:22
|
|
|
on keegi seal AT saidil see n.ö tugi midagi küsinud ka sealt ? selles mõttes et tahaks midagi küsida videokaardi paigaldamise kohta ja huvitav oleks teada kas nad vastavad ka sellele ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kummieesel
HV vaatleja

liitunud: 26.05.2013
|
01.11.2014 17:31:01
|
|
|
| Gap kirjutas: |
on keegi seal AT saidil see n.ö tugi midagi küsinud ka sealt ? selles mõttes et tahaks midagi küsida videokaardi paigaldamise kohta ja huvitav oleks teada kas nad vastavad ka sellele ?  |
Videokaardi paigalduse kohta ma küsiks pigem siitsamast HV foorumist,
aga muidu olen kasutanud nende tugi küll, toote saadavuse kohta oli paar küsimust ja sain kiire ja adekvaatse vastuse.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
activeone
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2008
|
02.11.2014 15:02:20
|
|
|
| Gap kirjutas: |
on keegi seal AT saidil see n.ö tugi midagi küsinud ka sealt ? selles mõttes et tahaks midagi küsida videokaardi paigaldamise kohta ja huvitav oleks teada kas nad vastavad ka sellele ?  |
Ikka vastame!
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
03.11.2014 13:08:15
|
|
|
AT ei taha sugugi kirjadele vastata. Kas tõesti pean hakkama nüüd üle helistama ja sama juttu telefonis rääkima ? Endal hakkab imelik tunne vaikselt tekkima nii.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
03.11.2014 13:31:59
|
|
|
Saada mail tartu kui küsimusi on
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
activeone
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kummieesel
HV vaatleja

liitunud: 26.05.2013
|
03.11.2014 14:45:03
|
|
|
Galadori tootevalikus nägin seda korraks, kusagil suvel, võid sealt ka küsida.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
03.11.2014 23:42:46
|
|
|
| activeone kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
on keegi seal AT saidil see n.ö tugi midagi küsinud ka sealt ? selles mõttes et tahaks midagi küsida videokaardi paigaldamise kohta ja huvitav oleks teada kas nad vastavad ka sellele ?  |
Ikka vastame!  |
ei ma tahtsin küsida seda et tahaks siia uude kasti osta kõvaketta ja videokaardi AT-st siis kas on võimalik näiteks mingi tehniks vms koju ka kutsuda kes need paigaldaks või ei ole selline asi võimalik ? selles mõttes et ma vaatasin et seal pakuvad mingit teenust et detaili paigaldamine arvutisse ja driverite installeerimine ? kuna ma ise ei oska sellit tööd siis sellepärast küsin
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
04.11.2014 00:27:55
|
|
|
Gap, pigem nii, et viid kasti neile poodi ja paigaldavad. kui viimsisse kasti ja detailidega tuled, võin ära teha.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
04.11.2014 10:48:11
|
|
|
| kummieesel kirjutas: |
Galadori tootevalikus nägin seda korraks, kusagil suvel, võid sealt ka küsida. |
Küsisin järele, ei ole ka neil. Korralik feil.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjmrc
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2009
|
04.11.2014 10:56:51
|
|
|
| miga kirjutas: |
| kummieesel kirjutas: |
Galadori tootevalikus nägin seda korraks, kusagil suvel, võid sealt ka küsida. |
Küsisin järele, ei ole ka neil. Korralik feil. |
Siis ainus valik ilmselt Amazon/Ebay
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
04.11.2014 14:39:20
|
|
|
amazonist tellimine ei ole just väga raske ja probleeme ei tohiks ka tekkida. kui saadavad konkreetset asja siia muidugi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
activeone
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2008
|
04.11.2014 14:54:36
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| activeone kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
on keegi seal AT saidil see n.ö tugi midagi küsinud ka sealt ? selles mõttes et tahaks midagi küsida videokaardi paigaldamise kohta ja huvitav oleks teada kas nad vastavad ka sellele ?  |
Ikka vastame!  |
ei ma tahtsin küsida seda et tahaks siia uude kasti osta kõvaketta ja videokaardi AT-st siis kas on võimalik näiteks mingi tehniks vms koju ka kutsuda kes need paigaldaks või ei ole selline asi võimalik ? selles mõttes et ma vaatasin et seal pakuvad mingit teenust et detaili paigaldamine arvutisse ja driverite installeerimine ? kuna ma ise ei oska sellit tööd siis sellepärast küsin  |
Koju tulemise teenust meil pole jah aga kui kasti poodi tood saame ikka ära teha.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
04.11.2014 15:13:03
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| activeone kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
on keegi seal AT saidil see n.ö tugi midagi küsinud ka sealt ? selles mõttes et tahaks midagi küsida videokaardi paigaldamise kohta ja huvitav oleks teada kas nad vastavad ka sellele ?  |
Ikka vastame!  |
ei ma tahtsin küsida seda et tahaks siia uude kasti osta kõvaketta ja videokaardi AT-st siis kas on võimalik näiteks mingi tehniks vms koju ka kutsuda kes need paigaldaks või ei ole selline asi võimalik ? selles mõttes et ma vaatasin et seal pakuvad mingit teenust et detaili paigaldamine arvutisse ja driverite installeerimine ? kuna ma ise ei oska sellit tööd siis sellepärast küsin  |
Ma arvan, et mõni usaldusväärne HV'lane oleks kah nõus antud toimingud ära tegema väikse vaevatasu eest. Või siis juhendama kuidas antud protsess käib.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
04.11.2014 15:28:56
|
|
|
Kui kõvaketta vahetus on ainus, mida vaja, siis eriti raske pole. Kruvid kasti lahti, vana ketas välja ja uus ketas vana ketta eeskujul sisse. Kettale drivereid pole vaja - need leiab Windows installi käigus ise. NB! Eelnevalt eemalda kast vooluvõrgust.
Kui aga tahad lisaks vanalt kettalt üks-ühele asju uuele üle tuua, siis on tõesti veidi komplitseeritum.
viimati muutis Betamax 04.11.2014 15:30:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
04.11.2014 15:30:24
|
|
|
| Betamax, tal videokaart ka teemas. Mis pole ka muidugi keeruline kui toitejuhtmed olemas ilusti ja ühendamise vaev.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|