Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 94, 95, 96  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 05.10.2014 23:13:56 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Saatsin eile At-esindusse emaili ja terve eilse päeva jooksul nad ei ole suutnud sellele vastata.


Kui firma hakkab ära kaduma siis yks esimesi märke on, et nad ei vasta enam meilidle.
Ma ootan ka juba mitu päeva vastust.
Kusjuures ma ei taha neilt isegi raha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 00:00:41 vasta tsitaadiga

ütleme nii, et kui helistasin ja rääkisin siis oli umbes selline suhtumine, et mida sa tahad pole minu asi ära tüüta.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 14:28:13 vasta tsitaadiga

Sama suhtumine on ka Magistrali esinduses kohapeal käies thumbs_down.gif
Saku tn esindus on muidugi hoopis teisest puust tegelastega ja iga kord thumbs_up.gif asjad aetud saab icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 14:34:15 vasta tsitaadiga

ja jah . magistraliga ma suhtlesingi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 10:53:36 vasta tsitaadiga

Saatsin hommikul täpsustava küsimise toote olemasolu kohta ning vastus tuli 20-30min jooksul. Polnud küll Magistrali kauplus, kuid päringu saatsin otse kauplusesse.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 11:13:18 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
ja jah . magistraliga ma suhtlesingi.

Magistrali esindus on alla käinud jah (N), Tahtsin suruõhku ja sülearvuti jahutusalus osta ja sellepeale sain stiilis vastuse, et mis sa seda vana rämpsu jahutad, osta parem meilt uus..
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.10.2014 15:35:57 vasta tsitaadiga

Küsimus Arvutitargale - millal võiks müüki tulla Corsair K70 RGB klaviatuur Cherry MX Brown lülititega? Teil on olemas sama mudel Cherry MX Red lülititega.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 20:54:45 vasta tsitaadiga

kakukeo kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
ja jah . magistraliga ma suhtlesingi.

Magistrali esindus on alla käinud jah (N), Tahtsin suruõhku ja sülearvuti jahutusalus osta ja sellepeale sain stiilis vastuse, et mis sa seda vana rämpsu jahutad, osta parem meilt uus..

Õnneks Tartu kaks kutti on küll väga mõistvad ja abivalmid, seega kiitus neile thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 21:38:35 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
kakukeo kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
ja jah . magistraliga ma suhtlesingi.

Magistrali esindus on alla käinud jah (N), Tahtsin suruõhku ja sülearvuti jahutusalus osta ja sellepeale sain stiilis vastuse, et mis sa seda vana rämpsu jahutad, osta parem meilt uus..

Õnneks Tartu kaks kutti on küll väga mõistvad ja abivalmid, seega kiitus neile thumbs_up.gif

+1
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2014 01:01:01 vasta tsitaadiga

s1c2i3m4m5 kirjutas:
krist2an kirjutas:
kakukeo kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
ja jah . magistraliga ma suhtlesingi.

Magistrali esindus on alla käinud jah (N), Tahtsin suruõhku ja sülearvuti jahutusalus osta ja sellepeale sain stiilis vastuse, et mis sa seda vana rämpsu jahutad, osta parem meilt uus..

Õnneks Tartu kaks kutti on küll väga mõistvad ja abivalmid, seega kiitus neile thumbs_up.gif

+1


Tegelt peaks neid seal olema kolm.
kaks karvast rasvast vanakooli meest ja nädalavahetusel sattusin koolipoisi välimusega kodaniku peale ka, ja see neist vat et asjalikuim icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2014 01:23:20 vasta tsitaadiga

wiinanina kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
Saatsin eile At-esindusse emaili ja terve eilse päeva jooksul nad ei ole suutnud sellele vastata.


Kui firma hakkab ära kaduma siis yks esimesi märke on, et nad ei vasta enam meilidle.
Ma ootan ka juba mitu päeva vastust.
Kusjuures ma ei taha neilt isegi raha.
Ma ei näe küll kuskilt et neil mingeid nii suuri probleeme oleks et ära kaduma hakkavad. Omaniku taust paistab ka üsna tugev olema.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2014 15:16:00 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
s1c2i3m4m5 kirjutas:
krist2an kirjutas:
kakukeo kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
ja jah . magistraliga ma suhtlesingi.

Magistrali esindus on alla käinud jah (N), Tahtsin suruõhku ja sülearvuti jahutusalus osta ja sellepeale sain stiilis vastuse, et mis sa seda vana rämpsu jahutad, osta parem meilt uus..

Õnneks Tartu kaks kutti on küll väga mõistvad ja abivalmid, seega kiitus neile thumbs_up.gif

+1


Tegelt peaks neid seal olema kolm.
kaks karvast rasvast vanakooli meest ja nädalavahetusel sattusin koolipoisi välimusega kodaniku peale ka, ja see neist vat et asjalikuim icon_biggrin.gif


Täitsa 3 on jah meid siin, ma kuulun vist selle vanakooli mehe alla ilmselt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2014 17:33:18 vasta tsitaadiga

Heh, niipalju kui ma seal käinud olen, siis ainult ühe korra teenindas keegi muu peale activeone icon_biggrin.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2014 16:23:37 vasta tsitaadiga

Ostsin sellised mälud link
Kirjas on et 1,5v kuid mälude peal on kirjas 1,65v icon_confused.gif Ei tea kas GA-Z97X-Gaming G1 plate sööb neid või tuleb välja vahetada.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.10.2014 16:47:47 vasta tsitaadiga

Aah, sööb-sööb. See 1.65V on XMP profiiliga, et saavutada täiskiirust. Ametlikult peavad kõik DDR3 mälud toetama 1.5V pinget.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 18:03:34 vasta tsitaadiga

Kusimus arvuti targa kodanikele.

ostsin kunagi kolm asja korraga, sain kolmele asjale ühe tšek-i, aga nüüd tahaks ühe asja kolmest maha müüa.
Kas seda tšek-i saab hiljem teha ka sellele asjale mida müüa tahan või ei saa.

lootsin et väljendasin arusaadavalt.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 18:04:45 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Kusimus arvuti targa kodanikele.

ostsin kunagi kolm asja korraga, sain kolmele asjale ühe tšek-i, aga nüüd tahaks ühe asja kolmest maha müüa.
Kas seda tšek-i saab hiljem teha ka sellele asjale mida müüa tahan või ei saa.

lootsin et väljendasin arusaadavalt.


LOL

installi omale aju ja prindi see arve välja ning tee kolm koopiat

problem solved icon_biggrin.gif

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 18:06:14 vasta tsitaadiga

ostab printeri mulle ?
koopiamasin icon_biggrin.gif


Tänud kiire vastuse eest icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 18:17:46 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, tee mobiiliga pilt ja saada "e-arve"...
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 18:23:57 vasta tsitaadiga

juba mõtlesin selle peale kui soovitati printerit icon_biggrin.gif

Vabandust tõesti ei ole sellise probleemiga kokku puutund.
pole nii rahakas enne olnud et ostnud otse poest ja siis hiljem edasi tahtnud müüa.

Nu saage aru icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arisilan
HV vaatleja
Arisilan

liitunud: 27.10.2006




sõnum 16.10.2014 14:12:45 vasta tsitaadiga

Tahaks ka kiitust jagada.

Sai Tartu esinduses uue arvuti jagu juppe tellitud. Tellimus võeti igati kenasti vastu.
Äärmiselt positiivselt üllatas mind aga telefonikõne esindusest 10 minutit peale lahkumist. Tellimuse vormistamise käigus oldi väikese näpuka tõttu eksitud minu kahjuks ja sooviti raha tagasi kanda. Ma ise ei pannud seda üldse tähele (numbrid olid päris pirakad kah icon_biggrin.gif).
Pool tundi hiljem oli raha juba tagasi minu kontol.

Ausus ja kiire tegutsemine väärib alati kiidusõnu. Ma küll ei tea, kes mu tellimuse seal vastu võttis, kuid thumbs_up.gif

Müügiosakonnaga suhtlus on ka alati nobedalt käinud. Kirjadele on väga nobedalt vastused tulnud icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2014 15:24:26 vasta tsitaadiga

Tartu on heade mõtete linn ka ju icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bullzeye
HV vaatleja
Bullzeye

liitunud: 27.08.2009




sõnum 16.10.2014 15:29:47 vasta tsitaadiga

Kui kiirelt DPD kuller umbkaudu Tartu siseselt liigub/reageerib? Elan ise Tartus ja on vaja Tartu esindusest omajagu asju tellida DPD kulleriga kuna omal sõiduvahend puudub. Ütleme, et kui ma vormistan makse täna ca 17.00 paiku, kas siis on võimalus ka samal päeval tellimus kätte saada?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2014 16:27:29 vasta tsitaadiga

Bullzeye kirjutas:
Kui kiirelt DPD kuller umbkaudu Tartu siseselt liigub/reageerib? Elan ise Tartus ja on vaja Tartu esindusest omajagu asju tellida DPD kulleriga kuna omal sõiduvahend puudub. Ütleme, et kui ma vormistan makse täna ca 17.00 paiku, kas siis on võimalus ka samal päeval tellimus kätte saada?

See on väheusutav. Kui asjad on kohal, siis üldiselt tundub, et need antakse samal päeval ka kullerile üle eeldusel, et tellimus pole liiga hilja päeval tehtud, aga kuller toob järgmine päev. Seega kui sa tellid 17:00, siis kätte saad ikka parimal juhul järgmine päev.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2014 16:40:27 vasta tsitaadiga

Mu arvuti tellimus tuli ka läbi tartu, ei ole yhtegi paha sõna öelda. Aega läks, aga see polnud nende syy thumbs_up.gif

Mailidele vastati kohe ja oldi igati abiks info ja nõuga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2014 17:11:13 vasta tsitaadiga

Võtsin ka täna endale uue prose ja muud nipet näpet asju.
Jälle teenindus kiire ja korralik.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2014 17:15:52 vasta tsitaadiga

Bullzeye kirjutas:
Kui kiirelt DPD kuller umbkaudu Tartu siseselt liigub/reageerib? Elan ise Tartus ja on vaja Tartu esindusest omajagu asju tellida DPD kulleriga kuna omal sõiduvahend puudub. Ütleme, et kui ma vormistan makse täna ca 17.00 paiku, kas siis on võimalus ka samal päeval tellimus kätte saada?
Ma ei usu eales ka et see võimalik on. Kui juba smart-Omniva suudavad töllerdada pakiga mis pandi pakki samast automaadist samasse automaati - 3 päeva icon_lol.gif .

Mina näeks siin võimalust leppida kokku AT töötajaga kes eritasu eest need koju toob. Variant kaks leiad mõne usaldusväärse sõbra/foorumlase kes seda lisatasu eest teeb. Lähed taksoga järgi. vms

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2014 17:23:45 vasta tsitaadiga

Soovitan jah ise seda et koperdad ise esiindusse ja taksoga koju.
Seda siis kui suur kohver tassida icon_biggrin.gif
Aga õnneks AT ka inimese kelleaajani lahti. Tööpäeviti 20.00. Võrreldes konkurentidega. Mis mõeldud ärimeestele. icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2014 17:57:28 vasta tsitaadiga

Ise ka suvel käisin Tallinas ja mõtlesin, et lähen ostan endale Lasnamäelt juppe ja teenindus okei. thumbs_up.gif Vend jagas matsu.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2014 22:51:19 vasta tsitaadiga

Bullzeye kirjutas:
Kui kiirelt DPD kuller umbkaudu Tartu siseselt liigub/reageerib? Elan ise Tartus ja on vaja Tartu esindusest omajagu asju tellida DPD kulleriga kuna omal sõiduvahend puudub. Ütleme, et kui ma vormistan makse täna ca 17.00 paiku, kas siis on võimalus ka samal päeval tellimus kätte saada?


Tavaliselt anname me kullerile kauba kuskil 3-4 paiku õhtul ja minu arust liigub peale seda see veel kuskile sorteerimisjaama ja siis järgmisel päeval alles kliendile seega samal päeval kindlasti ei saa.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2014 12:35:55 vasta tsitaadiga

corsair K65 ei müü enam? Mõned päevad tagasi oli soodukaga - sai otsa?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2014 10:58:49 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
corsair K65 ei müü enam? Mõned päevad tagasi oli soodukaga - sai otsa?


UK asetusega on hetkel 2tk laos saadaval, hinnaks 80,25€
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 01:45:08 vasta tsitaadiga

Arvutitark sai veidi globaalset kuulsust ka: http://www.reddit.com/r/pcmasterrace/comments/2jvxqf/recieved_my_hdd_today/
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.11.2014 15:54:22 vasta tsitaadiga

on keegi seal AT saidil see n.ö tugi midagi küsinud ka sealt ? selles mõttes et tahaks midagi küsida videokaardi paigaldamise kohta ja huvitav oleks teada kas nad vastavad ka sellele ? icon_redface.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kummieesel
HV vaatleja
kummieesel

liitunud: 26.05.2013




sõnum 01.11.2014 17:31:01 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
on keegi seal AT saidil see n.ö tugi midagi küsinud ka sealt ? selles mõttes et tahaks midagi küsida videokaardi paigaldamise kohta ja huvitav oleks teada kas nad vastavad ka sellele ? icon_redface.gif


Videokaardi paigalduse kohta ma küsiks pigem siitsamast HV foorumist,
aga muidu olen kasutanud nende tugi küll, toote saadavuse kohta oli paar küsimust ja sain kiire ja adekvaatse vastuse.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2014 15:02:20 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
on keegi seal AT saidil see n.ö tugi midagi küsinud ka sealt ? selles mõttes et tahaks midagi küsida videokaardi paigaldamise kohta ja huvitav oleks teada kas nad vastavad ka sellele ? icon_redface.gif


Ikka vastame! icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 10:05:41 vasta tsitaadiga

Ajan tikutulega taga vaikset hiirt ja pakub huvi: http://www.nxstek.com/nexus_sm-8000b_silent_5button_mouse.htm Kas AT tarnib antud tootja hiire või on võimalik tellida ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 13:08:15 vasta tsitaadiga

AT ei taha sugugi kirjadele vastata. Kas tõesti pean hakkama nüüd üle helistama ja sama juttu telefonis rääkima icon_neutral.gif ? Endal hakkab imelik tunne vaikselt tekkima nii.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 13:31:59 vasta tsitaadiga

Saada mail tartu kui küsimusi on icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 13:43:22 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Ajan tikutulega taga vaikset hiirt ja pakub huvi: http://www.nxstek.com/nexus_sm-8000b_silent_5button_mouse.htm Kas AT tarnib antud tootja hiire või on võimalik tellida ?


Kahjuks ei saa meilt, ma ei usu, et seda Eestis keegi üldse tarnib, vähemalt ei leidnud küll, ilmselt Amazoni teed pead minema http://www.amazon.com/Nexus-Wireless-Silent-Mouse-SM-8000B/dp/B004Y7QAEU
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kummieesel
HV vaatleja
kummieesel

liitunud: 26.05.2013




sõnum 03.11.2014 14:45:03 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Ajan tikutulega taga vaikset hiirt ja pakub huvi: http://www.nxstek.com/nexus_sm-8000b_silent_5button_mouse.htm Kas AT tarnib antud tootja hiire või on võimalik tellida ?


Galadori tootevalikus nägin seda korraks, kusagil suvel, võid sealt ka küsida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 03.11.2014 23:42:46 vasta tsitaadiga

activeone kirjutas:
Gap kirjutas:
on keegi seal AT saidil see n.ö tugi midagi küsinud ka sealt ? selles mõttes et tahaks midagi küsida videokaardi paigaldamise kohta ja huvitav oleks teada kas nad vastavad ka sellele ? icon_redface.gif


Ikka vastame! icon_smile.gif


ei ma tahtsin küsida seda et tahaks siia uude kasti osta kõvaketta ja videokaardi AT-st siis kas on võimalik näiteks mingi tehniks vms koju ka kutsuda kes need paigaldaks või ei ole selline asi võimalik ? icon_redface.gif selles mõttes et ma vaatasin et seal pakuvad mingit teenust et detaili paigaldamine arvutisse ja driverite installeerimine ? kuna ma ise ei oska sellit tööd siis sellepärast küsin icon_sad.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 00:27:55 vasta tsitaadiga

Gap, pigem nii, et viid kasti neile poodi ja paigaldavad. kui viimsisse kasti ja detailidega tuled, võin ära teha. icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 10:48:11 vasta tsitaadiga

kummieesel kirjutas:
miga kirjutas:
Ajan tikutulega taga vaikset hiirt ja pakub huvi: http://www.nxstek.com/nexus_sm-8000b_silent_5button_mouse.htm Kas AT tarnib antud tootja hiire või on võimalik tellida ?


Galadori tootevalikus nägin seda korraks, kusagil suvel, võid sealt ka küsida.


Küsisin järele, ei ole ka neil. Korralik feil.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 10:56:51 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
kummieesel kirjutas:
miga kirjutas:
Ajan tikutulega taga vaikset hiirt ja pakub huvi: http://www.nxstek.com/nexus_sm-8000b_silent_5button_mouse.htm Kas AT tarnib antud tootja hiire või on võimalik tellida ?


Galadori tootevalikus nägin seda korraks, kusagil suvel, võid sealt ka küsida.


Küsisin järele, ei ole ka neil. Korralik feil.


Siis ainus valik ilmselt Amazon/Ebay
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 14:39:20 vasta tsitaadiga

amazonist tellimine ei ole just väga raske ja probleeme ei tohiks ka tekkida. kui saadavad konkreetset asja siia muidugi. icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 14:54:36 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
activeone kirjutas:
Gap kirjutas:
on keegi seal AT saidil see n.ö tugi midagi küsinud ka sealt ? selles mõttes et tahaks midagi küsida videokaardi paigaldamise kohta ja huvitav oleks teada kas nad vastavad ka sellele ? icon_redface.gif


Ikka vastame! icon_smile.gif


ei ma tahtsin küsida seda et tahaks siia uude kasti osta kõvaketta ja videokaardi AT-st siis kas on võimalik näiteks mingi tehniks vms koju ka kutsuda kes need paigaldaks või ei ole selline asi võimalik ? icon_redface.gif selles mõttes et ma vaatasin et seal pakuvad mingit teenust et detaili paigaldamine arvutisse ja driverite installeerimine ? kuna ma ise ei oska sellit tööd siis sellepärast küsin icon_sad.gif


Koju tulemise teenust meil pole jah aga kui kasti poodi tood saame ikka ära teha.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 15:13:03 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
activeone kirjutas:
Gap kirjutas:
on keegi seal AT saidil see n.ö tugi midagi küsinud ka sealt ? selles mõttes et tahaks midagi küsida videokaardi paigaldamise kohta ja huvitav oleks teada kas nad vastavad ka sellele ? icon_redface.gif


Ikka vastame! icon_smile.gif


ei ma tahtsin küsida seda et tahaks siia uude kasti osta kõvaketta ja videokaardi AT-st siis kas on võimalik näiteks mingi tehniks vms koju ka kutsuda kes need paigaldaks või ei ole selline asi võimalik ? icon_redface.gif selles mõttes et ma vaatasin et seal pakuvad mingit teenust et detaili paigaldamine arvutisse ja driverite installeerimine ? kuna ma ise ei oska sellit tööd siis sellepärast küsin icon_sad.gif


Ma arvan, et mõni usaldusväärne HV'lane oleks kah nõus antud toimingud ära tegema väikse vaevatasu eest. Või siis juhendama kuidas antud protsess käib.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 15:28:56 vasta tsitaadiga

Kui kõvaketta vahetus on ainus, mida vaja, siis eriti raske pole. Kruvid kasti lahti, vana ketas välja ja uus ketas vana ketta eeskujul sisse. Kettale drivereid pole vaja - need leiab Windows installi käigus ise. NB! Eelnevalt eemalda kast vooluvõrgust.
Kui aga tahad lisaks vanalt kettalt üks-ühele asju uuele üle tuua, siis on tõesti veidi komplitseeritum.


viimati muutis Betamax 04.11.2014 15:30:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 15:30:24 vasta tsitaadiga

Betamax, tal videokaart ka teemas. Mis pole ka muidugi keeruline kui toitejuhtmed olemas ilusti ja ühendamise vaev.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 94, 95, 96  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.