Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Advanced Warfare (2014) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 21:38:27 vasta tsitaadiga

Keegi viitsib diili teha, endal pole neid paybal'e, ostaks ka G2A kaudu. Tahaks ööseks dl'ima panna .
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 21:41:27 vasta tsitaadiga

Kuidas muidu R9 270x veab välja?High sättetel? icon_smile.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 21:41:35 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Või siis mängu ja season passi saab kokku 50 euriga, aga jumala eest, heitige edasi. Klassikaline HV at its best.

Pada sõimab katelt...
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 03.11.2014 22:00:10 vasta tsitaadiga

kus te seda mängu 32€ ja 50€ koos season passiga näete? g2a jms on mingi 37€ ja 45€ ainult mäng
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.11.2014 22:08:49 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Tegu on suurepärase esimese next gen pääsukesega, millel on tõsiselt uuendatud ja väga fun gameplay


pead ainult multiplayerit silmas, onju?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 22:10:45 vasta tsitaadiga

next-gen ehk ainult konsoolide jaoks. Graafiliselt midagi märkimisväärset pole.
Võrreldes Crysis 2'ga konsoolidel on sel mängul kõrgemad tekstuurid, veits AA ja 1080p... muud nagu midagi.

PC jaoks pole siin midagi uut, aga hea areng võrreldes eelmisega kindlasti thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 22:28:14 vasta tsitaadiga

Tunnike lastud ja peaks mainama et pole paha thumbs_up.gif
St. ootasin video põhjal palju hullemat icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 04.11.2014 00:38:41 vasta tsitaadiga

aus review ilma igasuguse ilustamiseta ja "nextgen" mölata.

nextgen? nope.. graafika on täitsa ilus aga see on ka kõik.
dedi servereid pole, 1bar mankide taga ajamine täie hooga, rahvas warpib.. lased clipi tühjaks ja mitte ühtegi hitmarkerit või sured nagu 1-st kuulist aga killcamist lasti sulle terve clip ära.
klassikaline p2p laghole.
mapid on enamuses clusterfuck... sniper relv on ma ei tea mille jaoks selles mängus.
mitte midagi uut ei ole.

sisuliselt titanfall cod-i läbuga, isegi nö. "titaan" on olemas, kellega saab mööda mappi rahvast killida.

ja üks väga närvidele käiv asi, reload tühistatakse kui sprindid või kasutad exot... ehk siis reloadida tahad, slowboati ringi! Sellist jama on lausa raske kommenteerida. võibolla on selleks spets perk olemas aga no wtf for real.


BF4 > COD:AW, põhimõtteliselt BF4 TDM vajab isegi rohkem skilli kui cod ja BF4 tdm-st saab täpselt sama elamuse.
netcode BF4 > COD:AW (puhtast p2p hostingust ei saagi midagi tegelt oodata ju)

relvade adsid ja asjad on suuresti täiesti mõttetud.. cookie cutter build igale relvale ja thats it. Ühte sihikut kasutad close/mid/long.

pigem on see mäng mingi sokisimulaator, kus valid gabana päikeseprilli ja calvini aluspükse oma charrile selga.. ja no siis mingiaeg see aluspüks expireb, et ma ei tea.. mingi tont tuleb paneb need sult rotti ja siis pead uuesti grindima või mingi "medali" eest need saama. Ühesõnaga sims advanced warfare ptsi..

a no way parem kui ghosts ofc.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 01:25:51 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kuidas on aga Scart on vist mingi eriline debiil. Nekst kenn ja nekst kenn... Proovisin siis "demo" ära. 5min pärast oli uninstall. Mõttetu sitt. Enamus asju on Titanfallist kopeeritud aga Titanfall on igatahes etem kui see BS. Ma küll ei leia, et COD AW-s oleks midagi nekst kenni pigem nekst kanni. Graafika on ikka täpselt sama nagu eelnevates COD-des. Ise olen alates esimesest COD-ist fänn olnud aga kõik, mis tuli peale COD 4 on BS. Ühe ja sama mängu kopeerimine - ei mingeid edasiarendusi. Ghost DOG-s oli eriline Epic Fail - nii katkist mängu annab teha, et isegi menüü back läägis. Aga nuh iga l1ts kiidab ikka oma v1ttu... Las lollid ostavad. Minu arust ei saa COD iialgi BF 3-4-le ligilähedale ei graafika ega ka gameplay poolest + see, et BF 3-4 on super hästi optimeeritud.
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 01:34:49 vasta tsitaadiga

ottf, irw, ise ka olin hämmingus paar korda, et mis värk on... vajutasin reload aga kui vaenlast nägin ja lasta tahtsin hakkas reloadima.. sest olin reloadimise ajal jooksma hakanud.
Igatahes hetkel suht meh ikkagi... ei ole see graafika ka midagi nii hea, sama nagu Ghosts, Quake 3 mängumootor jeeeeee.... srsly oleks nagu aeg uuendada.
Udused tekstuurid tulid jah mingist filtrist, mis pidi laadima tekstuurid sisse loadingu ajal juba, et siis mängus pleks mingeid glitche... jajah, terve mäng oli udukogu.
Teiseks veel see, et kui tahad head AA-d peale panna koos supersamplinuga siis mäng vingub sulle vastu, et KAS TÕESTI tahad??? See teeb mängu tekstuurid palju kehvemaks! WTF?

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 02:00:41 vasta tsitaadiga

^^

Kvaliteethuumor.

ottf kirjutas:

dedi servereid pole, 1bar mankide taga ajamine täie hooga, rahvas warpib.. lased clipi tühjaks ja mitte ühtegi hitmarkerit või sured nagu 1-st kuulist aga killcamist lasti sulle terve clip ära.
klassikaline p2p laghole.


Hangi omale nett või miskit, mis töötab vahelduseks. Ühe bari playerid on visuaalne bugi, mis on juba eilsest õhtupoolikust teada ning mis fixitakse ära esimese patchiga.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 02:11:01 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Ma ei tea kuidas on aga Scart on vist mingi eriline debiil. Nekst kenn ja nekst kenn... Proovisin siis "demo" ära. 5min pärast oli uninstall. Mõttetu sitt. Enamus asju on Titanfallist kopeeritud aga Titanfall on igatahes etem kui see BS. Ma küll ei leia, et COD AW-s oleks midagi nekst kenni pigem nekst kanni. Graafika on ikka täpselt sama nagu eelnevates COD-des. Ise olen alates esimesest COD-ist fänn olnud aga kõik, mis tuli peale COD 4 on BS. Ühe ja sama mängu kopeerimine - ei mingeid edasiarendusi. Ghost DOG-s oli eriline Epic Fail - nii katkist mängu annab teha, et isegi menüü back läägis. Aga nuh iga l1ts kiidab ikka oma v1ttu... Las lollid ostavad. Minu arust ei saa COD iialgi BF 3-4-le ligilähedale ei graafika ega ka gameplay poolest + see, et BF 3-4 on super hästi optimeeritud.


thumbs_up.gif Next-gen my ass.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 02:55:13 vasta tsitaadiga

Ma pole suurem asi mängur kuid nagu mõni leht tagasi märkisin, et soetasin selle mängu omale. Graafika on täpselt sama saast, nagu siis kui ma mängisin pisut rohkem tulistamismänge kõrgkoolis käies. Ehk siis aastatel 2005-2008. Suurt edasiminekut pole olnud. Selles mõttes on aga tore, et kiire tempo on asjal peal ning see mulle meeldib. Mitte mütsigi ei saa küll spawnimise loogikast aru kuid eks see vajab harjumist. Samuti see relvade teema. Ega mul pole aimugi mis mida teeeva ja mis võiks minu mängustiilile paremini sobida. Togisin seda mängu nüüd 2 tunnikest ja ei kurda raha väljakäimise eest ning sellest kahju pole. Üksikmängu mängimisest väga lugu ei pea ja arvatavasti stoorit näpin pisut kuid ei panustaks väga sellele.

Küsimus suuremale ringile, et kas menüüs ongi see tegelase graafiline kvaliteet nii sitt või see läheb paremaks, kui graafikas kõik täitsa põhja keerata, ei näppinud praegu väga palju graafika sätteid. Monitoriks on 27" 2560*1440 lahutusega IPS paneeliga mingi asi. Fotosid näitab suurepäraselt igatahes.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 04:15:55 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Graafika on täpselt sama saast, nagu siis kui ma mängisin pisut rohkem tulistamismänge kõrgkoolis käies. Ehk siis aastatel 2005-2008. Suurt edasiminekut pole olnud.


Et siis see siin, aastast 2007:


Link


On sama, mis AW, aastast 2014?


Link


Sain ma õigesti aru? Ja noh, ping on kõigil neli bari, keegi ei warpi ega läägi. Must be me icon_rolleyes.gif


viimati muutis Scart 04.11.2014 04:21:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 04:21:24 vasta tsitaadiga

Scart, veidi vale kaartide võrdlus, üks sees ja teine väljas. Igatahes minuarust on ikka väga minimaalselt graafika areng käinud alates 2007-ndast aastast suht iga mänguga. Crysis pani märgi maha ja siiani väga paremat teha pole suudetud.

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 06:41:58 vasta tsitaadiga

Mida ma nüüd mängu setingutes mööda panin? i7-4790K (vesijahutusega), 16GB RAM, GTX 970 SLI ja 27" ASUS ROG monitor. Näppisin mängu setingutest enamvähem kõik peale ja põhja. Tunnistan, et pooltest asjades video setingutest küll aru ei saanud aga peaks ju arvutil võimsust olema või mis? FPS on 1 (ÜKS!). Mängida loomulikult ei saa ja hommik käes, väsinud ka juba, ei viitsi enam katsetada. Mida ma pean ärgates nüüd kindlasti maha kruttima video menüüs?

rsk ootan pool ööd, enne kui kohale tiksus ja mängida ei saanudki, kell on kolmveernad kuus hommikul ja ma lähen magama gives.gif
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 04.11.2014 07:31:13 vasta tsitaadiga

liiv, Super-sampling pane off.
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 08:15:54 vasta tsitaadiga

Ma juba ammu COD seeriast loobunud...
Aasta on 2014 ja tehakse sellist saasta... veel naljakam on see, et nii paljud ostavad selliseid mänge icon_neutral.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 08:25:34 vasta tsitaadiga

Scart, ma nüüd ka natuke proovisin "demo" ja midagi uut ja head ei leidnud... leebelt öeldes. Mida sina leidsid, ma ei saa aru. Selgitaksid äkki!? Võibolla ma loll ei oska lihtsalt vaadata.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 04.11.2014 10:59:14 vasta tsitaadiga

Kuidagi mage ikka,cod nagu cod ikka viimasel ajal olnud,mingi odav jump ka lisatud titanfallist.Battlefieldile ei saa kaugeltki ligi,isegi titanfall on palju parem icon_biggrin.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 13:27:14 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Scart, ma nüüd ka natuke proovisin "demo" ja midagi uut ja head ei leidnud... leebelt öeldes. Mida sina leidsid, ma ei saa aru. Selgitaksid äkki!? Võibolla ma loll ei oska lihtsalt vaadata.


Kui lasta piraga SPd, ei saagi millestki ju üldse rääkida. COD on MP ja selle aasta outing on nende parim läbi aegade.

Suhteliselt koom on lugeda kommentaare stiilis: "hakkasin sprintima ja relv ei laadinudki ära!" Võtab selliste meeste võimekuse päris hästi kokku. Selleks, et relv sprindi või lendamise ajal laeks, on vaja perk võtta. Aga kui reaalselt mängida, siis ju teaks seda icon_rolleyes.gif

liiv - disable SLI ja vaata, et sul supersampling peal ei ole. AW on current gen title ja vajab ka sellist rauda, mis reaalselt selle ära veab.

Tanel - sa võrdlesid praegu reaalselt olematu lightningmudeli, täiesti šokeeriva tekstuurikvaliteedi või siis selle puudumise käes vaevlevat Modern Warfare'i sellega? Really? Ma võtsin spetsiaalselt peale ka need bugised pingbarid, mille tõttu üks siin oma cooli kaotas.


Link
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 13:28:21 vasta tsitaadiga

Ainsad koomilised asjad siin teemas on Scardi postitused kus tüüp on veendunud, et Cod AW on nekst kenn mäng. icon_razz.gif Ju tüüp on juba kulutatud raha peale vihane. icon_razz.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 13:32:13 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Ainsad koomilised asjad siin teemas on Scardi postitused kus tüüp on veendunud, et Cod AW on nekst kenn mäng. icon_razz.gif Ju tüüp on juba kulutatud raha peale vihane. icon_razz.gif


Ma olen kohe nii vihane, et esmaspäeva öösel kell 1 launchinud mängu mängutunde on Steamis hetkel 15. Yep, nii vihane. Ainsad probleemsed tegelased on siin threadis kutid, kellel on silmanägemisega tõsiseid probleeme või kes pole MPd ise proovinudki ja lasevad pira SPd ja arvavad, et teavad millest räägivad.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 13:37:06 vasta tsitaadiga

Hea video. Selle mängu peakski YT läbi tegema, nagu filmi vaataks.
See on ikka tase kuidas auto klaaasid katki ei lähe. Next next genn.
thumbs_up.gif
Klaase tulistades lendab auto õhku.
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Aga kui sa seina mööda üles ronisid siis koer jäi alla ootama? Koeral võiks mingi parashuut olla, mis lennutab ta katusele.
thumbs_up.gif
VisaHinGG kirjutas:
Pisike video mu poolt. 10:05 tahtsin näha kuidas aknad purunevad autol aga rofl..

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 04.11.2014 13:40:41 vasta tsitaadiga

olgem ausad p2p killib selle mängu igasuguse next gennsuse otse kanni

kui ping on bf4 serveris 15, cs-is mõnes ligemas isegi 5.
Siis võib endale sisse istuda lause "osta parem nett" kui Eestis enam paremat saada pole.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 13:43:39 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Ainsad koomilised asjad siin teemas on Scardi postitused kus tüüp on veendunud, et Cod AW on nekst kenn mäng. icon_razz.gif Ju tüüp on juba kulutatud raha peale vihane. icon_razz.gif


Ma olen kohe nii vihane, et esmaspäeva öösel kell 1 launchinud mängu mängutunde on Steamis hetkel 15. Yep, nii vihane. Ainsad probleemsed tegelased on siin threadis kutid, kellel on silmanägemisega tõsiseid probleeme või kes pole MPd ise proovinudki ja lasevad pira SPd ja arvavad, et teavad millest räägivad.


Single playerit pole veel proovinud, ainult originaalmängu multiplayerit. Aga seisukoht on sama. Mul on järgmise generatsiooni mängu suhtes kas liiga kõrged nõudmised või on sinul igasugune seina tekstuurimuutus next-gen mängu tunnus.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 13:44:16 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
olgem ausad p2p killib selle mängu igasuguse next gennsuse otse kanni

kui ping on bf4 serveris 15, cs-is mõnes ligemas isegi 5.
Siis võib endale sisse istuda lause "osta parem nett" kui Eestis enam paremat saada pole.


Kas sa nägid mu videotes ühtegi P2P matchmakingust põhjustatud latentsuse-momenti? Ja mäng saab lähema paari nädala jooksul dedi-serverid, mis ei olnud launchi ajaks lihtsalt valmis. Aga ära ometi lase mind oma jauramisele vahele, see oleks kohatu.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 14:01:02 vasta tsitaadiga

Naljakas lugeda kommentaare icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif, südamest naeran . Tõesti cod4 oli viimane korralik pela ja peale selle eiole midagi toredat olnud aga olen lugenud kommentaare ja isegi Machininima tegi video juba, et kas AW on worth ja hetkel öeldakse, et on ja usun et jääb ka, te olete oma battlefieldidega nii ara harjunud lihtsalt. Siis kui Bad Company 2 ja COD4 ajad olid siis keegi eivirisenud.

Ise endiselt otsin, kellel oleks PayBal'i endal ka soov AW muretseda, peale WaW'o eiole enam codid huvitanud .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 04.11.2014 14:18:43 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
ottf kirjutas:
olgem ausad p2p killib selle mängu igasuguse next gennsuse otse kanni

kui ping on bf4 serveris 15, cs-is mõnes ligemas isegi 5.
Siis võib endale sisse istuda lause "osta parem nett" kui Eestis enam paremat saada pole.


Kas sa nägid mu videotes ühtegi P2P matchmakingust põhjustatud latentsuse-momenti? Ja mäng saab lähema paari nädala jooksul dedi-serverid, mis ei olnud launchi ajaks lihtsalt valmis. Aga ära ometi lase mind oma jauramisele vahele, see oleks kohatu.


ma ei jaura.. anna source dedide kohapealt parem. kui see on tõsi siis võib kõik veel muutuda.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 14:22:24 vasta tsitaadiga

Imo SingelPlayer polegi nii jama kui sisseelada end väheke. Story on üsna huvitav ja actionit jagub. Uued vidinad, mis sissetoodud on ka üsna huvitavad. Multiplayer on üsna niru ilmselt jep ja ainult SP pärast väljakäia nii suur summa. Ei tasu vist ära icon_sad.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markol
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 04.11.2014 14:23:19 vasta tsitaadiga

Toetan siinkohal scarti öeldut, pole küll nii eufoorias, aga mäng on mängitav. Niipalju võib tunnikese pela järel öelda. Enamus vastalised on siin ikkagi "naabrinaise sääre vahtijad". Kui pole proovinud, siis pole ka mõtet halvustada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 14:27:15 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:

ma ei jaura.. anna source dedide kohapealt parem. kui see on tõsi siis võib kõik veel muutuda.


No milles küsimus - http://gamerant.com/call-duty-advanced-warfare-dedicated-servers/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 04.11.2014 14:32:27 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
ottf kirjutas:

ma ei jaura.. anna source dedide kohapealt parem. kui see on tõsi siis võib kõik veel muutuda.


No milles küsimus - http://gamerant.com/call-duty-advanced-warfare-dedicated-servers/


no tra ma olen seda lugenud juba 10x 100 eri lehe pealt ja ka redditis. Siiani on otseselt devvid ignoreerinud igasuguseid küsimusi pc dedi vallas, või üleüldse dedi servude kohapealt.

kus on lause, et dedi servud tulevad?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 15:12:37 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:

kus on lause, et dedi servud tulevad?


Sa vist ei märkaks elevanti ka keset tuba?

“We’ve got some announcements coming. Yes, we will be supporting dedicated servers and there will be announcements soon on which providers and platforms. I can’t answer just yet, but you can let your community know that it’s coming.”
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 04.11.2014 15:22:43 vasta tsitaadiga

no soon tm hakkab juba vaikselt läbi saama.

aga nu mis seal ikka ootame siis.. seni tuleb next-genn laghole nautida
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 15:43:28 vasta tsitaadiga

nvidial uued driverid väljas
tsitaat:
The new GeForce Game Ready driver, release 344.60 WHQL, includes improvements which allows GeForce owners to continue to
have the ultimate gaming platform. In addition, this Game Ready WHQL driver ensures you'll have the best possible gaming experience for Call of Duty: Advanced Warfare
Game Ready
Best gaming experience for Call of Duty: Advanced Warfare
SLI Technology
Call of Duty: Advanced Warfare – SLI profile added
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 15:44:31 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel muidu on loading screen aeg ülipikk. Kohati ikkagi nii pikk, et jõuab suitsul ära käia kiirelt all ja siis valma alles.

Ajaliselt pole mõõtnuda aga imo minut - poolteist kuskil laeb. Alguses tõmbab poole peale ära ja siis hangub nagu maiteamisasi.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 15:51:59 vasta tsitaadiga

http://www.guru3d.com/articles-pages/call-of-duty-advanced-warfare-vga-graphics-performance-benchmark-review.html
keda huvitab, kuidas mäng erinevate kaartidega jookseb

ja irw icon_lol.gif too next-gen
https://answers.yahoo.com/question/index?qid=20141102150651AASYefC

õnneks on fix ka olemas
http://steamcommunity.com/app/209650/discussions/0/613940477930501790/
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 16:14:41 vasta tsitaadiga

VisaHinGG kirjutas:
Kas kellelgi veel muidu on loading screen aeg ülipikk. Kohati ikkagi nii pikk, et jõuab suitsul ära käia kiirelt all ja siis valma alles.

Ajaliselt pole mõõtnuda aga imo minut - poolteist kuskil laeb. Alguses tõmbab poole peale ära ja siis hangub nagu maiteamisasi.


Disable Shader Preload või mis ta oligi. See on fiitsur, mis teoorias peaks kogu kräpi korraga sisse lugema, aga on nii aeglane, et ma sain selle peal olles timeouti, kuna ei laadinudki mängu sisse ära.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 17:28:32 vasta tsitaadiga

mäng on vist nii "toores" et nvidia andis täna selle mängu kohta driverite update. tegin ära ja kohe ilmus ekraanile: G-Sync connected
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 17:32:52 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
villu70 kirjutas:
Scart, ma nüüd ka natuke proovisin "demo" ja midagi uut ja head ei leidnud... leebelt öeldes. Mida sina leidsid, ma ei saa aru. Selgitaksid äkki!? Võibolla ma loll ei oska lihtsalt vaadata.


Kui lasta piraga SPd, ei saagi millestki ju üldse rääkida. COD on MP ja selle aasta outing on nende parim läbi aegade.

Suhteliselt koom on lugeda kommentaare stiilis: "hakkasin sprintima ja relv ei laadinudki ära!" Võtab selliste meeste võimekuse päris hästi kokku. Selleks, et relv sprindi või lendamise ajal laeks, on vaja perk võtta. Aga kui reaalselt mängida, siis ju teaks seda icon_rolleyes.gif


kordan küsimust: MIDA SINA LEIDSID HEAD SELLES MÄNGUS JA/VÕI MIDA ENNEM POLE NÄHTUD?
tsitaat:
COD on MP ja selle aasta outing on nende parim läbi aegade.

Selgita, miks ta on parim läbi aegade!? Lihtne.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 17:40:42 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Naljakas lugeda kommentaare icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif, südamest naeran . Tõesti cod4 oli viimane korralik pela ja peale selle eiole midagi toredat olnud aga olen lugenud kommentaare ja isegi Machininima tegi video juba, et kas AW on worth ja hetkel öeldakse, et on ja usun et jääb ka, te olete oma battlefieldidega nii ara harjunud lihtsalt. Siis kui Bad Company 2 ja COD4 ajad olid siis keegi eivirisenud.

Ise endiselt otsin, kellel oleks PayBal'i endal ka soov AW muretseda, peale WaW'o eiole enam codid huvitanud .


Need olidki parimad mängud seerias icon_biggrin.gif Puhas sitt on pärast seda tulnud mõlemalt poolt

COD AW SP pakub isegi huvi, MP küll mitte
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 17:47:17 vasta tsitaadiga

Hakkan täna otseülekandes kell 19:00-22:00 üksikmängu osa läbi mängima Youtubes. Activision viskas mulle worldwide bloki esimese chapteri videole icon_lol.gif nii, et ma ei tea, ilmselt bänn lendab livestreamedele kohe sellepärast. Noo täis retarded mõni ettevõte ikka kui nüüd peaksid mu otseülekande ka maha võtma. Nüüd veel uued Youtube reeglid ka, et kui mingi jama on siis kuueks kuuks võetakse ka igasugune kopikate teenimine maha su videotelt icon_biggrin.gif Oi jahh, Activision kardab midagi või mis? Twitchis kõik striimivad, teevad mängu algusest lõpuni läbi, no problem.... ja ma siis tunnen ennast nagu mingi piraadina thumbs_down.gif icon_rolleyes.gif tõsiselt nagu..
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 17:50:39 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
mäng on vist nii "toores" et nvidia andis täna selle mängu kohta driverite update. tegin ära ja kohe ilmus ekraanile: G-Sync connected


Või siis AAA tiitlid saavad alati AMD/Nvidia poolt spetsiaalselt optimiseeritud driverid icon_rolleyes.gif

HDTanel kirjutas:
Oi jahh, Activision kardab midagi või mis? Twitchis kõik striimivad, teevad mängu algusest lõpuni läbi, no problem.... ja ma siis tunnen ennast nagu mingi piraadina thumbs_down.gif icon_rolleyes.gif tõsiselt nagu..


Oh, mida neil ikka karta peale fakti, et on inimesi, kes reaalselt ostavad CODi SP pärast ning siis mõni vend laseb ööpäev peale release'i kogu SP sisu Juutuubi üles ja arvab, et on õige mees kunagi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 04.11.2014 17:54:34 vasta tsitaadiga


Link


haha päris hea
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 04.11.2014 18:02:55 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Hakkan täna otseülekandes kell 19:00-22:00 üksikmängu osa läbi mängima Youtubes. Activision viskas mulle worldwide bloki esimese chapteri videole icon_lol.gif nii, et ma ei tea, ilmselt bänn lendab livestreamedele kohe sellepärast. Noo täis retarded mõni ettevõte ikka kui nüüd peaksid mu otseülekande ka maha võtma. Nüüd veel uued Youtube reeglid ka, et kui mingi jama on siis kuueks kuuks võetakse ka igasugune kopikate teenimine maha su videotelt icon_biggrin.gif Oi jahh, Activision kardab midagi või mis? Twitchis kõik striimivad, teevad mängu algusest lõpuni läbi, no problem.... ja ma siis tunnen ennast nagu mingi piraadina thumbs_down.gif icon_rolleyes.gif tõsiselt nagu..



Tanel tee 7-1ni siis saad ta läbi ka,6 tunniga teeb selle siva läbi.Walkthrouhtid ammu üleval,paljud sepad sinna 5-6 tunni kanti läbi teinud

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 18:06:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Oh, mida neil ikka karta peale fakti, et on inimesi, kes reaalselt ostavad CODi SP pärast ning siis mõni vend laseb ööpäev peale release'i kogu SP sisu Juutuubi üles ja arvab, et on õige mees kunagi.

Kui ta release hetkel MP'd streamis, siis see ilmselt ei välista nende silmis piraatlust? icon_rolleyes.gif

Ning tõepoolest, tahaks ka Scartilt miskit mini-ülevaate moodi jutukest näha. Sellest, et iga potitusega kisendada "parim mäng eales, best graafika, best gameplay" ei anna teistele lugejatele midagi.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 18:12:02 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
tsitaat:

Oh, mida neil ikka karta peale fakti, et on inimesi, kes reaalselt ostavad CODi SP pärast ning siis mõni vend laseb ööpäev peale release'i kogu SP sisu Juutuubi üles ja arvab, et on õige mees kunagi.

Kui ta release hetkel MP'd streamis, siis see ilmselt ei välista nende silmis piraatlust? icon_rolleyes.gif

Ning tõepoolest, tahaks ka Scartilt miskit mini-ülevaate moodi jutukest näha. Sellest, et iga potitusega kisendada "parim mäng eales, best graafika, best gameplay" ei anna teistele lugejatele midagi.


Selles osas ta pidevalt pingutab üle, kui vaadata kasvõi filmiteemat. Seal ikka ka pidevalt eepilisi lugusid. Vahepeal paneb ka täppi muideks.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 18:35:34 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:

Ning tõepoolest, tahaks ka Scartilt miskit mini-ülevaate moodi jutukest näha. Sellest, et iga potitusega kisendada "parim mäng eales, best graafika, best gameplay" ei anna teistele lugejatele midagi.


Ausalt öeldes jääb mulje, et keskmise siin teemas kaagutaja tase piirdubki HVs trollimisega ning välismaist mängumeediat ega revüüsid lihtsalt ignoreeritakse. Terve nett on inffi täis, mine ja loe ja ära ole nii abitu.

Fine, teeme ära lühikese bussi meestele:

+ Kaardid on suurepärased ning vertikaalsed, disainitud täpselt uue liikumismehhaanika järgi. Sisse- ja väljaliikumise teid on palju ning kuna kaardid on vertikaalsed, on kadunud see retarded vanakooli CODi pingpong mööda koridore.
+ Uus liikumismehhaanika tõstab mängutempot, loob tõelise vertikaal-gameplay vektori ning annab heale mängijale võimaluse kuulirahe eest pääseda ilma automaatselt surma saamata. See muidugi ei kehti neile, kes endiselt vantsivad mööda maad ja lasevad oma stand-crouch-prone combot, lootes mängida nagu aasta aasta on 2009 ning mänguks MW2 (see above). Paar sellist humoristi on mu lingitud videotes ka näha.
+ Gunplay on veelgi rafineeritum ja täpsem, igal relval on oma feel ning so far on kõik kasutatud tukid olnud unikaalse handlinguga.
+ Graafika on teinud massiivse hüppe edasi ning MP näeb lõpuks ometi välja nagu proper mäng aastal 2014 peaks. Kes seda ei näe, on silmaprobleemne. Hea soovitus - veel on prillipoodides suured aled, tasuks äkki ära käia?
+ PC port on suurepärane, jookseb nagu siid ning puuduvad probleemid. Mäng ei ole kordagi kokku jooksnud, hangunud ega käitunud ebaootuspäraselt.
+ Modesid on piisavalt ning Uplink on fantastiline. Pole väga kaua aega sellist adrelaksu saanud FPSi mängides.

pohmakas, kirjutas:
Kui ta release hetkel MP'd streamis, siis see ilmselt ei välista nende silmis piraatlust? icon_rolleyes.gif


HDTanel kirjutas:
Hakkan täna otseülekandes kell 19:00-22:00 üksikmängu osa läbi mängima Youtubes. Activision viskas mulle worldwide bloki esimese chapteri videole icon_lol.gif


Pohmakas, jutt oli SPst.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 18:39:09 vasta tsitaadiga

Toredad vanad Activisionis.
Helistasin supporti, et mis värk on... videole worldwide blokk pandud ja mul asi vaja korda saada kuna täiesti alusetu.
Tuleb välja, et Activisioni mängude pealt ei tohi raha teenida, monetize ei või panna. Lisaks rääkis telefoni otsas tsikk mulle, et kui sa teed video Youtube siis sa ei tohi mingi hinna eest seal RÄÄKIDA. Hiljem selgus, et mõtles selle all õpetamist.. ehk siis sa ei tohit näidata kuidas hästi mängida, kuidas mingit kohta läbida või muidu kaebavad mu kohtusse icon_lol.gif nagu tõsiselt? Selliseks on Activision läinud?
Eks üritavad sõnavabadust piirata nii kuidas jaksavad, et jumala eest keegi halba COD-ist ei räägiks.
Pikem jutt FB-s fännikal.

Kokkuvõttes võin tänada siis juba ette ära vist Activisionit kellepärast elu lõpuni jään igasugusest Youtube rahast ilma nüüd sest Youtube uuendas oma monopoli õigusi ja kui sul peaks mingi worldwide blokk olema ja sa ei saa seda disputetud siis oled eluks ajaks Youtube rahadest ilma.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Advanced Warfare (2014) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.