Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2014 11:49:59 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Misasi jube on? Minuarust täitsa korralik. Eriti haige saab olema PC peal... Oculus Riftiga, väga väga rets!!

HOLY MOTHER OF GOD!
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2014 12:39:37 vasta tsitaadiga

est4ever, sa peaksid aru saama, et see on mängijate tehtud mod, mitte lõpptoode
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2014 12:55:57 vasta tsitaadiga

saangi.. aru ei saanud sellest, kuidas ultratihe tannu seda ägedaks pidas
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 26.09.2014 16:09:07 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
saangi.. aru ei saanud sellest, kuidas ultratihe tannu seda ägedaks pidas
parem kui watch dogsi autos olev "first person" kaamera icon_lol.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2014 16:41:58 vasta tsitaadiga

est4ever, jumal küll, mida sa tahad saada??? Mäng on 3rd person vaatest.. kui FPS vaate saad siis see ongi lihtsalt selline, et kaamera tuuakse pea kohale, ffs. See modifikatsioon on minuarust puhtalt sellepärast, et Oculus Rift laineid löömas ning nagu teadagi siis vaid FPS stiilis mängud on mängitavad sellega.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 27.09.2014 23:43:00 vasta tsitaadiga

sellised modid olid ammu enne rifti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 28.09.2014 23:13:36 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
jube



Uus vaatenurk ja 'dash view' on minu teada thumbs_up.gif uudis ju. Rohkem võimalusi,valikuid ehk midagi kõigile.
Kui sisevaade tuleb detailne ja töötav, siis puhtalt selle põhjal suurenevad ostunumbrid, see on kindel. Kuidas sa saad siis lasta uuesti mängu välja ilma uuendusteta ?

monkey.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d43m0n
HV kasutaja
d43m0n

liitunud: 03.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 12:10:59 vasta tsitaadiga

Nad võiks seda 1rst personit natuke arendada, samas 3rd person peaks olema alati default icon_exclaim.gif
_________________
-= 1-2 =-
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 12:14:17 vasta tsitaadiga

Ilmselgelt ei tule selline "bugine" nagu siin eelpool toodud kellegi mod. Autos 1rst person vaates pidavat ka spidomeeter ja kõik sealne kompuuter töötama kenasti.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 12:46:56 vasta tsitaadiga

Siim159, Next-gen treileris ka näha kuidas auto instrumendid toimivad, see on cool. Pimedas maateedel sõitmine saab olema mõnus elamus.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 29.09.2014 16:38:25 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Siim159, Next-gen treileris ka näha kuidas auto instrumendid toimivad, see on cool. Pimedas maateedel sõitmine saab olema mõnus elamus.
politsei eest põgenemine thumbs_up.gif kui first person on, siis ootan juba gta V:MPd ja roleplay servereid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2014 20:04:46 vasta tsitaadiga

http://www.rockstargames.com/V/news/article/52337/details-on-exclusive-content-for-returning-gtav-players-on

Spoiler Spoiler Spoiler


Oleks päris mäng ka sama ilus kui piltidel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2014 20:06:07 vasta tsitaadiga

Aga mis nendes piltides ebanormaalselt ilusta on, et päris mäng selline ei või olla?
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 28.10.2014 21:49:07 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
Aga mis nendes piltides ebanormaalselt ilusta on, et päris mäng selline ei või olla?


Arvan et enamus mängijate PCd ei kannata sellist downsamplinguga mängimist.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 29.10.2014 04:58:33 vasta tsitaadiga

Muideks need pildid on Xbox One ja Ps4 versiooni pealt tehtud mitte pc
_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2014 10:04:54 vasta tsitaadiga

remain kirjutas:
Muideks need pildid on Xbox One ja Ps4 versiooni pealt tehtud mitte pc
source?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 29.10.2014 11:49:19 vasta tsitaadiga

remain kirjutas:
Muideks need pildid on Xbox One ja Ps4 versiooni pealt tehtud mitte pc


Ei usu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 29.10.2014 13:22:28 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
remain kirjutas:
Muideks need pildid on Xbox One ja Ps4 versiooni pealt tehtud mitte pc
source?

http://youtu.be/qi5byemDMzE?t=42s

_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2014 13:42:01 vasta tsitaadiga

remain kirjutas:
londiste kirjutas:
remain kirjutas:
Muideks need pildid on Xbox One ja Ps4 versiooni pealt tehtud mitte pc
source?

http://youtu.be/qi5byemDMzE?t=42s


Midagi peale järjekordse fanboy luulude ka ette näidata on allikana?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 29.10.2014 14:02:30 vasta tsitaadiga

PC peale pole väga palju uudiseid sellest mängust ju. Ja kuna vähem kui kuu aja pärast tulevad need konsoolide peale välja, siis jääbki arvata, et need pildid on konsoolide omast. Pealegi on mul silma jäänud mitmed uudised sama piltidega ja need uudised on rääkinud konsoolidest.
Allikaid ei viitsi otsida, kuna ma pole selle mängu fanboy ja jätab suht külmaks, kas see mäng tuleb pc peale või mitte. Sõbrad konsoolide omanikud on lihtsalt alt nii märjad selle mängu peale, et pidevalt postitavad linke neist.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2014 14:10:22 vasta tsitaadiga

Rockstar ise väidab et PS4 ja XBOX pildid ja PC oma tulevad hiljem.
http://www.rockstargames.com/V/screenshots

PC pilte/uudiseid/nõudeid enne detsembrit vaevalt oodata tasub.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2014 16:34:51 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
Rockstar ise väidab et PS4 ja XBOX pildid ja PC oma tulevad hiljem.
http://www.rockstargames.com/V/screenshots

PC pilte/uudiseid/nõudeid enne detsembrit vaevalt oodata tasub.


Ma söön oma mütsi ära, kui tegu pole räigelt downsampled PC piltidega. Alustame kasvõi olematust aliasingust, mis on selge märk mitte praeguse põlvkonna konsoolide mängust. Alles paar päeva tagasi tuli uudis, et PS4 reso oli ikkagi võimalik lükata fullHD peale ning ma olen enam kui kindel, et mingi 4xAA sellega ei kaasne.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 29.10.2014 21:23:09 vasta tsitaadiga

no päris konsoolist print screen need kindlasti pole, enamusi on töödeldud ka veel mingi fotoshopiga, ala fookusest väljas asjad on blurritud

edit: või on neil mingi sisse ehitatud photomode, ma tean Forza 4-s oli mingi selline photomode mängus, kus sai igasuguseid trikke teha ,tausta blurrida jne ja kui pildi teed, lükatakse korraks mingi 8x AA ka veel peale ja tulid täpselt sellised pildid, isegi xbox 360 peal. Kuid jah.. gameplay pilt oli midagi muud
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 29.10.2014 21:50:52 vasta tsitaadiga

sten260 kirjutas:
ala fookusest väljas asjad on blurritud

depth of field
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 30.10.2014 08:22:34 vasta tsitaadiga

vaata seda racing pilti kus need tuunitud ameeriklased rallivad, see asi seal küll dof pole ja kui vaadata järgmist pilti, siis conveniently palju kaugemaid asju ei ole blurritud icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 30.10.2014 14:02:12 vasta tsitaadiga

..what ? ei näe mina neil piltidel miskit mis oleks paigast ära
http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/news/upload/actual_1414503896.jpg
http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/news/upload/actual_1414503936.jpg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 30.10.2014 17:16:03 vasta tsitaadiga

mis mõttes ei näe icon_biggrin.gif
see, et ühel pildil hakkab sinu väidetud "dof" meetri pealt juba hägustama ja teisel kilomeetrite kaugusel ka veel pilt terav on sinu jaoks legit?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2014 17:24:13 vasta tsitaadiga

sten260 kirjutas:
mis mõttes ei näe icon_biggrin.gif
see, et ühel pildil hakkab sinu väidetud "dof" meetri pealt juba hägustama ja teisel kilomeetrite kaugusel ka veel pilt terav on sinu jaoks legit?

Üks on fokusseeritud pilt(auto) ja teine landscape, suht loogish ju.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 30.10.2014 17:29:50 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
sten260 kirjutas:
mis mõttes ei näe icon_biggrin.gif
see, et ühel pildil hakkab sinu väidetud "dof" meetri pealt juba hägustama ja teisel kilomeetrite kaugusel ka veel pilt terav on sinu jaoks legit?

Üks on fokusseeritud pilt(auto) ja teine landscape, suht loogish ju.

noh sellest jutt käibki kas töödeldud või mitte.. või sinu arvuti teeb nii mängust screenshotte et fokusseerib kohe ära ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2014 17:31:43 vasta tsitaadiga

sten260 kirjutas:
Arx07 kirjutas:
sten260 kirjutas:
mis mõttes ei näe icon_biggrin.gif
see, et ühel pildil hakkab sinu väidetud "dof" meetri pealt juba hägustama ja teisel kilomeetrite kaugusel ka veel pilt terav on sinu jaoks legit?

Üks on fokusseeritud pilt(auto) ja teine landscape, suht loogish ju.

noh sellest jutt käibki kas töödeldud või mitte.. või sinu arvuti teeb nii mängust screenshotte et fokusseerib kohe ära ka icon_biggrin.gif

Aa, siis liiga tuimalt trügisin teemasse icon_biggrin.gif
Muidugi autopildi puhul võib ju liikuva kaameraga tegu olla ja see kiirus teeb tagatausta blurriseks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 30.10.2014 17:36:11 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
sten260 kirjutas:
Arx07 kirjutas:
sten260 kirjutas:
mis mõttes ei näe icon_biggrin.gif
see, et ühel pildil hakkab sinu väidetud "dof" meetri pealt juba hägustama ja teisel kilomeetrite kaugusel ka veel pilt terav on sinu jaoks legit?

Üks on fokusseeritud pilt(auto) ja teine landscape, suht loogish ju.

noh sellest jutt käibki kas töödeldud või mitte.. või sinu arvuti teeb nii mängust screenshotte et fokusseerib kohe ära ka icon_biggrin.gif

Aa, siis liiga tuimalt trügisin teemasse icon_biggrin.gif
Muidugi autopildi puhul võib ju liikuva kaameraga tegu olla ja see kiirus teeb tagatausta blurriseks.

blurr tekib ainult real life ja fotokaga, screenshotti peale ei jää see blur, isegi kui kiirus on over 9000, pilt jääb ikka nagu auto seisaks

SAMAS on suht pohhui kas töödeldud või mitte ja jätaks selle jutu beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2014 17:42:54 vasta tsitaadiga

sten260 kirjutas:
Arx07 kirjutas:
sten260 kirjutas:
Arx07 kirjutas:
sten260 kirjutas:
mis mõttes ei näe icon_biggrin.gif
see, et ühel pildil hakkab sinu väidetud "dof" meetri pealt juba hägustama ja teisel kilomeetrite kaugusel ka veel pilt terav on sinu jaoks legit?

Üks on fokusseeritud pilt(auto) ja teine landscape, suht loogish ju.

noh sellest jutt käibki kas töödeldud või mitte.. või sinu arvuti teeb nii mängust screenshotte et fokusseerib kohe ära ka icon_biggrin.gif

Aa, siis liiga tuimalt trügisin teemasse icon_biggrin.gif
Muidugi autopildi puhul võib ju liikuva kaameraga tegu olla ja see kiirus teeb tagatausta blurriseks.

blurr tekib ainult real life ja fotokaga, screenshotti peale ei jää see blur, isegi kui kiirus on over 9000, pilt jääb ikka nagu auto seisaks

SAMAS on suht pohhui kas töödeldud või mitte ja jätaks selle jutu beer_yum.gif thumbs_up.gif

Lihtsalt selgituseks lisan, et osades või paljudes mängudes(ei mängi niipalju mänge, et ei tea kui levinud see on) lastakse suurtel kiirustel mingi blurri efekt ju peale, mida ka screenshot sirgeks ei triigi.

Muidu vaidlema ma ei tulnud ja spetsialist ka ei ole, tööl igav lihtsalt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 30.10.2014 17:44:54 vasta tsitaadiga

sa mõtled seda motioni blurri, see võib tõesti screenshoti peale jääda ,aga sellega on tulemus hoopis teistsugune, mitte ühtlane nagu seal autodega pildil
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 30.10.2014 18:26:00 vasta tsitaadiga

Need pildid on illustreerivad mängust reklaami tegemiseks. Mäng pole veel väljas ja pole mõtet higistada miskite teooriate kallal.
Need pildid ja videod sellest mängust on ju niikuinii reklaamiks ehitatud, et see asi korralikult müüks.

Cross platform ajastu võiks kiiremini alata, siis ehk konsooli omanikud saavad ka aru, milleks arvuti on ikkagi mõistlikum lahendus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 30.10.2014 18:29:57 vasta tsitaadiga

võib ju ka sarnane depth of field olla nagu tollel watch dogs modil
http://i.imgur.com/BELukH4.png
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2014 19:32:06 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
võib ju ka sarnane depth of field olla nagu tollel watch dogs modil
http://i.imgur.com/BELukH4.png


Hmm kuidas saab nii mängida kui ainult nina ette näed?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2014 19:40:47 vasta tsitaadiga

One ei tule 1080p ?
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2014 20:03:32 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
One ei tule 1080p ?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=513485
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2014 22:11:40 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
rastaman kirjutas:
võib ju ka sarnane depth of field olla nagu tollel watch dogs modil
http://i.imgur.com/BELukH4.png


Hmm kuidas saab nii mängida kui ainult nina ette näed?


Vaegnägijate argipäev.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2014 22:34:05 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
rastaman kirjutas:
võib ju ka sarnane depth of field olla nagu tollel watch dogs modil
http://i.imgur.com/BELukH4.png
Hmm kuidas saab nii mängida kui ainult nina ette näed?
ega ei saagi. selle modi esimesed versioonid ja default settingud olid mängimiseks täiesti kõlbmatud.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 31.10.2014 09:37:35 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
võib ju ka sarnane depth of field olla nagu tollel watch dogs modil
http://i.imgur.com/BELukH4.png

kamoon kes normaalne inimene mängib nii, dof on mõeldud selleks et kaugustes olevaid mägesi jne maastiku blurrida õrnalt, mitte 2 meetrit ninatte ja ülitugevalt. Siis kobad ringi nagu pime vanamutt mööda puid ja põõsaid, ürita kedagi püssist sihtida nii
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2014 11:55:25 vasta tsitaadiga

27.jaanuar siis võimalik alles sellele teosele ligi pääseda. No on ikka pikk ootamine
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2014 12:07:01 vasta tsitaadiga

El-Fuego, eks ikka selleks, et kellel olemas konsool ja hea PC ei mõtleks, et ehk ootan PC versiooni ära.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2014 12:19:22 vasta tsitaadiga

ppg, nüüd tõesti on väga palju neid kellel mõlemad PC ja konsool olemas, pigem paljud PC tüübid ostsidki konsooli kuna ei jõudnud ära oodata millal GTA5 PC-le välja paisatakse
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 02.11.2014 12:47:38 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
ppg, nüüd tõesti on väga palju neid kellel mõlemad PC ja konsool olemas, pigem paljud PC tüübid ostsidki konsooli kuna ei jõudnud ära oodata millal GTA5 PC-le välja paisatakse


ma ei tea, kas selline spekulatsioon ikka päris õige on.
Samas kindlasti neid inimesi oli, aga kas just nii märkimisväärselt palju.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skewp
HV kasutaja
Skewp

liitunud: 04.08.2008




sõnum 02.11.2014 13:06:36 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
KuriVaiM1 kirjutas:
ppg, nüüd tõesti on väga palju neid kellel mõlemad PC ja konsool olemas, pigem paljud PC tüübid ostsidki konsooli kuna ei jõudnud ära oodata millal GTA5 PC-le välja paisatakse


ma ei tea, kas selline spekulatsioon ikka päris õige on.
Samas kindlasti neid inimesi oli, aga kas just nii märkimisväärselt palju.


Oma tutvusringkonna põhjal võib öelda, et neid ikka oli. Ise kaasaarvatud.

_________________
Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod |
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2014 13:08:41 vasta tsitaadiga

No ma usun, et ma pole ainuke kellel on korralik pc ja ja konsoolid, konsoole pean peamiseks selleks et neil leidub EKSKLUSIIVE, mida PC-le ei pakuta, Forza, GT-seeria, FIFA ja muud spordi mängud (mitmekesi phe TV ees) Singstar, Just Dance samuti lõbus seltskonnas jne jne, FPS eelistan PC-l , kui nüüd GTA V saadaval uuematele konsoolidele siis ma usun tõesti et võtan kohe ära konsoolile, samas tahaks seda mängida PC-l, sellest ka selline arvamus
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 20:09:54 vasta tsitaadiga

http://uk.ign.com/videos/2014/11/04/grand-theft-auto-5-first-person-trailer
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 20:28:57 vasta tsitaadiga

http://www.pcgamer.com/gta-5-pc-gets-4k-support-and-first-person-mode/
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 21:14:33 vasta tsitaadiga

Kui Rockstar on suutnud luua vabaduse illusiooni ja ehitada üles open-world 1st/3rd person shooter-driving-flying arcade/simulaatori, milles on ühendatud kõik populaarsed zhanrid, siis võib-olla enam ei taha ega suudagi kindlatesse raamidesse surutud kihutamis- või tulistamismängude (nt. NFS või CoD) poole vaadata. Ja huvitaval kombel pole peale GTA5 läbimist ükski teine mäng ka samaväärset elamust pakkunud. Kui mängumaailmas perfektsusest rääkida, siis sellele on Rockstar nüüd küll päris lähedale jõudnud...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.