|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
26.09.2014 11:49:59
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| Misasi jube on? Minuarust täitsa korralik. Eriti haige saab olema PC peal... Oculus Riftiga, väga väga rets!! |
HOLY MOTHER OF GOD!
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
26.09.2014 12:39:37
|
|
|
est4ever, sa peaksid aru saama, et see on mängijate tehtud mod, mitte lõpptoode
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
26.09.2014 12:55:57
|
|
|
| saangi.. aru ei saanud sellest, kuidas ultratihe tannu seda ägedaks pidas
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
26.09.2014 16:09:07
|
|
|
| est4ever kirjutas: |
| saangi.. aru ei saanud sellest, kuidas ultratihe tannu seda ägedaks pidas |
parem kui watch dogsi autos olev "first person" kaamera
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
26.09.2014 16:41:58
|
|
|
est4ever, jumal küll, mida sa tahad saada??? Mäng on 3rd person vaatest.. kui FPS vaate saad siis see ongi lihtsalt selline, et kaamera tuuakse pea kohale, ffs. See modifikatsioon on minuarust puhtalt sellepärast, et Oculus Rift laineid löömas ning nagu teadagi siis vaid FPS stiilis mängud on mängitavad sellega.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
27.09.2014 23:43:00
|
|
|
| sellised modid olid ammu enne rifti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
28.09.2014 23:13:36
|
|
|
Uus vaatenurk ja 'dash view' on minu teada uudis ju. Rohkem võimalusi,valikuid ehk midagi kõigile.
Kui sisevaade tuleb detailne ja töötav, siis puhtalt selle põhjal suurenevad ostunumbrid, see on kindel. Kuidas sa saad siis lasta uuesti mängu välja ilma uuendusteta ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d43m0n
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2007
|
29.09.2014 12:10:59
|
|
|
Nad võiks seda 1rst personit natuke arendada, samas 3rd person peaks olema alati default
_________________ -= 1-2 =- |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
29.09.2014 12:14:17
|
|
|
| Ilmselgelt ei tule selline "bugine" nagu siin eelpool toodud kellegi mod. Autos 1rst person vaates pidavat ka spidomeeter ja kõik sealne kompuuter töötama kenasti.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
29.09.2014 12:46:56
|
|
|
| Siim159, Next-gen treileris ka näha kuidas auto instrumendid toimivad, see on cool. Pimedas maateedel sõitmine saab olema mõnus elamus.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
29.09.2014 16:38:25
|
|
|
| rocky-b kirjutas: |
| Siim159, Next-gen treileris ka näha kuidas auto instrumendid toimivad, see on cool. Pimedas maateedel sõitmine saab olema mõnus elamus. |
politsei eest põgenemine kui first person on, siis ootan juba gta V:MPd ja roleplay servereid
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simo5555
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2007
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
28.10.2014 20:06:07
|
|
|
Aga mis nendes piltides ebanormaalselt ilusta on, et päris mäng selline ei või olla?
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
28.10.2014 21:49:07
|
|
|
| Braien kirjutas: |
| Aga mis nendes piltides ebanormaalselt ilusta on, et päris mäng selline ei või olla? |
Arvan et enamus mängijate PCd ei kannata sellist downsamplinguga mängimist.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remain
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
29.10.2014 10:04:54
|
|
|
| remain kirjutas: |
| Muideks need pildid on Xbox One ja Ps4 versiooni pealt tehtud mitte pc |
source?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
29.10.2014 11:49:19
|
|
|
| remain kirjutas: |
| Muideks need pildid on Xbox One ja Ps4 versiooni pealt tehtud mitte pc |
Ei usu
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remain
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
29.10.2014 13:42:01
|
|
|
| remain kirjutas: |
| londiste kirjutas: |
| remain kirjutas: |
| Muideks need pildid on Xbox One ja Ps4 versiooni pealt tehtud mitte pc |
source? |
http://youtu.be/qi5byemDMzE?t=42s |
Midagi peale järjekordse fanboy luulude ka ette näidata on allikana?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
29.10.2014 14:02:30
|
|
|
PC peale pole väga palju uudiseid sellest mängust ju. Ja kuna vähem kui kuu aja pärast tulevad need konsoolide peale välja, siis jääbki arvata, et need pildid on konsoolide omast. Pealegi on mul silma jäänud mitmed uudised sama piltidega ja need uudised on rääkinud konsoolidest.
Allikaid ei viitsi otsida, kuna ma pole selle mängu fanboy ja jätab suht külmaks, kas see mäng tuleb pc peale või mitte. Sõbrad konsoolide omanikud on lihtsalt alt nii märjad selle mängu peale, et pidevalt postitavad linke neist.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
29.10.2014 16:34:51
|
|
|
Ma söön oma mütsi ära, kui tegu pole räigelt downsampled PC piltidega. Alustame kasvõi olematust aliasingust, mis on selge märk mitte praeguse põlvkonna konsoolide mängust. Alles paar päeva tagasi tuli uudis, et PS4 reso oli ikkagi võimalik lükata fullHD peale ning ma olen enam kui kindel, et mingi 4xAA sellega ei kaasne.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
29.10.2014 21:23:09
|
|
|
no päris konsoolist print screen need kindlasti pole, enamusi on töödeldud ka veel mingi fotoshopiga, ala fookusest väljas asjad on blurritud
edit: või on neil mingi sisse ehitatud photomode, ma tean Forza 4-s oli mingi selline photomode mängus, kus sai igasuguseid trikke teha ,tausta blurrida jne ja kui pildi teed, lükatakse korraks mingi 8x AA ka veel peale ja tulid täpselt sellised pildid, isegi xbox 360 peal. Kuid jah.. gameplay pilt oli midagi muud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
29.10.2014 21:50:52
|
|
|
| sten260 kirjutas: |
| ala fookusest väljas asjad on blurritud |
depth of field
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
30.10.2014 08:22:34
|
|
|
vaata seda racing pilti kus need tuunitud ameeriklased rallivad, see asi seal küll dof pole ja kui vaadata järgmist pilti, siis conveniently palju kaugemaid asju ei ole blurritud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
30.10.2014 17:16:03
|
|
|
mis mõttes ei näe
see, et ühel pildil hakkab sinu väidetud "dof" meetri pealt juba hägustama ja teisel kilomeetrite kaugusel ka veel pilt terav on sinu jaoks legit?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
30.10.2014 17:24:13
|
|
|
| sten260 kirjutas: |
mis mõttes ei näe
see, et ühel pildil hakkab sinu väidetud "dof" meetri pealt juba hägustama ja teisel kilomeetrite kaugusel ka veel pilt terav on sinu jaoks legit? |
Üks on fokusseeritud pilt(auto) ja teine landscape, suht loogish ju.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
30.10.2014 17:29:50
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
| sten260 kirjutas: |
mis mõttes ei näe
see, et ühel pildil hakkab sinu väidetud "dof" meetri pealt juba hägustama ja teisel kilomeetrite kaugusel ka veel pilt terav on sinu jaoks legit? |
Üks on fokusseeritud pilt(auto) ja teine landscape, suht loogish ju. |
noh sellest jutt käibki kas töödeldud või mitte.. või sinu arvuti teeb nii mängust screenshotte et fokusseerib kohe ära ka
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
30.10.2014 17:31:43
|
|
|
| sten260 kirjutas: |
| Arx07 kirjutas: |
| sten260 kirjutas: |
mis mõttes ei näe
see, et ühel pildil hakkab sinu väidetud "dof" meetri pealt juba hägustama ja teisel kilomeetrite kaugusel ka veel pilt terav on sinu jaoks legit? |
Üks on fokusseeritud pilt(auto) ja teine landscape, suht loogish ju. |
noh sellest jutt käibki kas töödeldud või mitte.. või sinu arvuti teeb nii mängust screenshotte et fokusseerib kohe ära ka  |
Aa, siis liiga tuimalt trügisin teemasse
Muidugi autopildi puhul võib ju liikuva kaameraga tegu olla ja see kiirus teeb tagatausta blurriseks.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
30.10.2014 17:36:11
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
| sten260 kirjutas: |
| Arx07 kirjutas: |
| sten260 kirjutas: |
mis mõttes ei näe
see, et ühel pildil hakkab sinu väidetud "dof" meetri pealt juba hägustama ja teisel kilomeetrite kaugusel ka veel pilt terav on sinu jaoks legit? |
Üks on fokusseeritud pilt(auto) ja teine landscape, suht loogish ju. |
noh sellest jutt käibki kas töödeldud või mitte.. või sinu arvuti teeb nii mängust screenshotte et fokusseerib kohe ära ka  |
Aa, siis liiga tuimalt trügisin teemasse
Muidugi autopildi puhul võib ju liikuva kaameraga tegu olla ja see kiirus teeb tagatausta blurriseks. |
blurr tekib ainult real life ja fotokaga, screenshotti peale ei jää see blur, isegi kui kiirus on over 9000, pilt jääb ikka nagu auto seisaks
SAMAS on suht pohhui kas töödeldud või mitte ja jätaks selle jutu
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
30.10.2014 17:42:54
|
|
|
| sten260 kirjutas: |
| Arx07 kirjutas: |
| sten260 kirjutas: |
| Arx07 kirjutas: |
| sten260 kirjutas: |
mis mõttes ei näe
see, et ühel pildil hakkab sinu väidetud "dof" meetri pealt juba hägustama ja teisel kilomeetrite kaugusel ka veel pilt terav on sinu jaoks legit? |
Üks on fokusseeritud pilt(auto) ja teine landscape, suht loogish ju. |
noh sellest jutt käibki kas töödeldud või mitte.. või sinu arvuti teeb nii mängust screenshotte et fokusseerib kohe ära ka  |
Aa, siis liiga tuimalt trügisin teemasse
Muidugi autopildi puhul võib ju liikuva kaameraga tegu olla ja see kiirus teeb tagatausta blurriseks. |
blurr tekib ainult real life ja fotokaga, screenshotti peale ei jää see blur, isegi kui kiirus on over 9000, pilt jääb ikka nagu auto seisaks
SAMAS on suht pohhui kas töödeldud või mitte ja jätaks selle jutu  |
Lihtsalt selgituseks lisan, et osades või paljudes mängudes(ei mängi niipalju mänge, et ei tea kui levinud see on) lastakse suurtel kiirustel mingi blurri efekt ju peale, mida ka screenshot sirgeks ei triigi.
Muidu vaidlema ma ei tulnud ja spetsialist ka ei ole, tööl igav lihtsalt
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
30.10.2014 17:44:54
|
|
|
| sa mõtled seda motioni blurri, see võib tõesti screenshoti peale jääda ,aga sellega on tulemus hoopis teistsugune, mitte ühtlane nagu seal autodega pildil
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
30.10.2014 18:26:00
|
|
|
Need pildid on illustreerivad mängust reklaami tegemiseks. Mäng pole veel väljas ja pole mõtet higistada miskite teooriate kallal.
Need pildid ja videod sellest mängust on ju niikuinii reklaamiks ehitatud, et see asi korralikult müüks.
Cross platform ajastu võiks kiiremini alata, siis ehk konsooli omanikud saavad ka aru, milleks arvuti on ikkagi mõistlikum lahendus
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
30.10.2014 19:32:06
|
|
|
Hmm kuidas saab nii mängida kui ainult nina ette näed?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
30.10.2014 19:40:47
|
|
|
| One ei tule 1080p ?
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
30.10.2014 22:11:40
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
Hmm kuidas saab nii mängida kui ainult nina ette näed? |
Vaegnägijate argipäev.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
30.10.2014 22:34:05
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
|
Hmm kuidas saab nii mängida kui ainult nina ette näed? |
ega ei saagi. selle modi esimesed versioonid ja default settingud olid mängimiseks täiesti kõlbmatud.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
31.10.2014 09:37:35
|
|
|
kamoon kes normaalne inimene mängib nii, dof on mõeldud selleks et kaugustes olevaid mägesi jne maastiku blurrida õrnalt, mitte 2 meetrit ninatte ja ülitugevalt. Siis kobad ringi nagu pime vanamutt mööda puid ja põõsaid, ürita kedagi püssist sihtida nii
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
02.11.2014 11:55:25
|
|
|
| 27.jaanuar siis võimalik alles sellele teosele ligi pääseda. No on ikka pikk ootamine
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
02.11.2014 12:07:01
|
|
|
| El-Fuego, eks ikka selleks, et kellel olemas konsool ja hea PC ei mõtleks, et ehk ootan PC versiooni ära.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
02.11.2014 12:19:22
|
|
|
ppg, nüüd tõesti on väga palju neid kellel mõlemad PC ja konsool olemas, pigem paljud PC tüübid ostsidki konsooli kuna ei jõudnud ära oodata millal GTA5 PC-le välja paisatakse
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
02.11.2014 12:47:38
|
|
|
| KuriVaiM1 kirjutas: |
| ppg, nüüd tõesti on väga palju neid kellel mõlemad PC ja konsool olemas, pigem paljud PC tüübid ostsidki konsooli kuna ei jõudnud ära oodata millal GTA5 PC-le välja paisatakse |
ma ei tea, kas selline spekulatsioon ikka päris õige on.
Samas kindlasti neid inimesi oli, aga kas just nii märkimisväärselt palju.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skewp
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2008
|
02.11.2014 13:06:36
|
|
|
| Ertai kirjutas: |
| KuriVaiM1 kirjutas: |
| ppg, nüüd tõesti on väga palju neid kellel mõlemad PC ja konsool olemas, pigem paljud PC tüübid ostsidki konsooli kuna ei jõudnud ära oodata millal GTA5 PC-le välja paisatakse |
ma ei tea, kas selline spekulatsioon ikka päris õige on.
Samas kindlasti neid inimesi oli, aga kas just nii märkimisväärselt palju. |
Oma tutvusringkonna põhjal võib öelda, et neid ikka oli. Ise kaasaarvatud.
_________________ Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod | |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
02.11.2014 13:08:41
|
|
|
| No ma usun, et ma pole ainuke kellel on korralik pc ja ja konsoolid, konsoole pean peamiseks selleks et neil leidub EKSKLUSIIVE, mida PC-le ei pakuta, Forza, GT-seeria, FIFA ja muud spordi mängud (mitmekesi phe TV ees) Singstar, Just Dance samuti lõbus seltskonnas jne jne, FPS eelistan PC-l , kui nüüd GTA V saadaval uuematele konsoolidele siis ma usun tõesti et võtan kohe ära konsoolile, samas tahaks seda mängida PC-l, sellest ka selline arvamus
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
04.11.2014 21:14:33
|
|
|
| Kui Rockstar on suutnud luua vabaduse illusiooni ja ehitada üles open-world 1st/3rd person shooter-driving-flying arcade/simulaatori, milles on ühendatud kõik populaarsed zhanrid, siis võib-olla enam ei taha ega suudagi kindlatesse raamidesse surutud kihutamis- või tulistamismängude (nt. NFS või CoD) poole vaadata. Ja huvitaval kombel pole peale GTA5 läbimist ükski teine mäng ka samaväärset elamust pakkunud. Kui mängumaailmas perfektsusest rääkida, siis sellele on Rockstar nüüd küll päris lähedale jõudnud...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|