|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
25.10.2014 13:56:45
|
|
|
| vii pult garantiisse
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
25.10.2014 15:20:43
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
Mulle tuli jah anttila koju.
Helista anttila klientiteenidusse ja ütle et sul leht kadund aga tellida tahad ... küll nad ära korraldavad  |
Nüüd kodukal ka üleval
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toomast123
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2010
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
25.10.2014 16:00:20
|
|
|
Nägin seda sama jah Aga lähen vist ikka riski peale välja
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
25.10.2014 16:12:46
|
|
|
| Hmm kas Xperia Z remote play lasti üle? 2.0 uudistes nagu pole mainitud. Damn.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
25.10.2014 16:23:17
|
|
|
| kas mitte z3 ainukesena ei pidanud PS4 tuge saama?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
25.10.2014 16:32:23
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| kas mitte z3 ainukesena ei pidanud PS4 tuge saama? |
Nüüd ka Z2 ametlikult toetatud. Ja küll pätid teevad ka vanematele Z asja söödavaks kui just ametlik support ei tule. Raual ju väga suurt jõudluse vahet ei ole. Pean silmas siin Z ja Z2.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
26.10.2014 05:49:29
|
|
|
Kas PS4 ja XBOX ONE peale on ka ühine rool mingisugune olemas või taas sama jura, et XONE-l oma rool ja PS4-l oma, isegi Logitechid ei tööta enam..
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
26.10.2014 09:02:14
|
|
|
eraldi jah paistab.
ma vist ostan g27 ja fuckit uued konsoolid.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kluiverson
HV vaatleja
liitunud: 04.10.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
27.10.2014 22:24:33
|
|
|
Kluiverson, TH8A on ju käigukang
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xSullx
HV kasutaja
liitunud: 12.11.2009
|
28.10.2014 10:27:25
|
|
|
Fanatec'il on Clubsport Wheelbase V2. See toode peaks tulevikus olema kasutatav PC'l, PS4'l ja ka XONE'il.
Hetkel seda küll ei ole, sest kasutamine uutel generatsioonidel töötab siis kui on wheelbase'ile ostetud vastava konsooliga ühilduv rooliratas (steering wheel - ei oska eestik. paremat sõna leida). Millal see aga reaalne võimalus on ei tea. XONE'i lahendus on vist pigem varem tulemas, sest on juba kinnitatud, et XONE'i litsents on neil olemas. Sony PS4 kohta on natukene vaiksem.
Clubsport Wheelbase V2 kohta info: http://www.fanatec.com/forum/discussion/137/the-clubsport-wheel-base-v2-servo-power-and-multi-platform
Täpsem info konsoolidega ühilduvuse kohta:
| tsitaat: |
But if you want to enjoy the painless simplicity of a console with its great exclusive racing simulations then you will get the option to buy an optional steering wheel which will add full console compatibility to this base.
We want to achieve compatibility to both Xbox One and PlayStation 4 and we are happy to announce that we already signed a contract with one of them. We will announce this product at the end of this year. |
Hind on muidugi soolane. Clubsport Wheelbase V2 maksab 599€. Millele tuleb lisaks osta rooliratas ning pedaalid, mis minimaalselt tuleb veel 300-400€ veel otsa. Aga kui raha pole küsimus ja on vajalik rool, mis ühildub kogu raudvaraga, mille peal simulaatoreid mängitakse, siis see on hetkel ainuke teadaolev lahendus.
_________________ Xbox LIVE gamertag: xSullx ; Forza Motorsport 4 gallery on Flickr.
Forza huvilised liituge! Forza Motorsport Eesti |
|
| tagasi üles |
|
 |
toomast123
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2010
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
28.10.2014 15:04:47
|
|
|
Kas keegi siin kasutab PS4 ka monitoriga?
Tuli plaan sõbralt PS4 laenata, et siis oleks kaks tükki ja saaks ühes ruumis kahekesi battlefieldi teha Aga telekaid on üks ja on olemas 24'' fullHD monitor VGA sisendiga.
Oomipoest pakuti mullle 60€-st adapterit, mis tundub nagu ajutise investeeringuna vähe liiga kallis. Samuti ei ole aega oodata kuskilt ebayst või mujalt tellitud asja..
See pole vb kõige teemakohasem küsimus, aga äkki keegi oskab nõu anda?
Ise plaanisin osta need üleminekud:
http://www.oomipood.ee/product/vgvp34910b/hdmi-19pin-pistik-dvi-24-1-pesa-kullatud
http://www.oomipood.ee/product/cmp-adap21/monitori-uleminek-dvi-m-vga-f
aga oomipoest öeldi, et DVI-de standardid on erinevad vist vms, analog vs digital ilmselt.. ja et need ei sobi.. koha peal näitas ka, et DVI emasel ei olnud selle pikliku klemmi ümber oleva 4 klemmi jaoks auke, aga isasel olid need klemmid olemas. Millegi pärast antud lingil oleval pildil on emasel selle jaoks ka augud olemas.. aga kuna nimes on 24+1, siis on ilmselt tegu vale pildiga..
Aga nagu mis oleks odavaim, kiireim ja töötav lahendus?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
28.10.2014 15:16:03
|
|
|
montor hdmi sisendiga (või dvi sisendiga + dvi-hdmi kaabel). ainult üleminekud sind ei aita.
viimati muutis pealuu 28.10.2014 15:17:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
target
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
28.10.2014 15:19:03
|
|
|
Playstation 4 väljastab ainult digitaalset signaali (mis on vaikimisi ka HDCPga krüpteeritud), nii et ainult analoogsisendit omava monitoriga pole midagi teha, kui just mingit kallist konverterit vahele ei osta. Mis monitor see üldsegi on selline, et 24 tolli, Full HD resolutsioon ja ainult VGA sisend?
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
target
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
28.10.2014 15:58:54
|
|
|
Okei, aitäh selle info eest, olekski vb vale asja ostnud.
Aga huvitaval kombel ei ole nagu enamus nende selliste adapterite kohta kuskil väga infot, kas neil on HDCP tugi või ei. Pmts peab siis konsool kaenlas poodi minema ja proovima hakkama
see nüüd veel rohkem OT, aga mille jaoks need HDMI-VGA converterid siis kasulikud üldse on, kui nad sellise asja jaoks ei kõlba? kui ps4 pilti ei edastaks, siis ei edasta ilmselt arvuti pilti ka või? et mis nendega üldse teha saab siis?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
28.10.2014 16:10:18
|
|
|
nismo44, kõik seadmed (või content) ei ole nii paranoilised, et ei taha vabamat kanalit pidi pilti saata.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
28.10.2014 20:22:42
|
|
|
update olemas, saab siis proovida muusikat usb pealt mängida, mängusiselt toetas ka vist? Paneb battlefieldi ja mingi vana metallica kompoti kokku, ei tea mis välja tuleb...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
28.10.2014 21:56:53
|
|
|
| PSN having unscheduled maintenance. Destiny patchiga keerati midagi pee.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mxr
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.10.2005
|
28.10.2014 22:04:18
|
|
|
| Ja psn jälle peale update maas , hale lihtsalt juba...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
28.10.2014 22:10:07
|
|
|
Eelmise probleemi sain lahendatud nii, et laenasin 22''-se DVI-ga monitori ja ostsin DVI-HDMI ülemineku ja asi toimib.
Nonii, polegi siia kisendama tuldud? Sain sõbralt PS4 kätte, kaks konsooli kõrvuti ühendatud ja ekraanid ka taga, panin siis mõlemad tööle ja mõlemal tahtis update'i teha. Tegin 2.0 firmware update'i ära ja mitte kummagi peal enam PSNi sisse logida ei saa. Tuleb selline veateade:
The connection to the server has been lost. (NW-31194-8)
Kiire guugeldamine näitas, et täna päris paljudel see probleem, et serveritega ühendust ei saa, see on küll ülim vale ajastus, ma tahtsin kahekesi kõrvuti BF4 mängima hakata
|
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
28.10.2014 22:26:11
|
|
|
kuradi hea ikka, alles oli Destiny patch live, nüüd on kogu kupatus maas:
The PlayStation Network is currently: Offline.
PSN is currently offline, and we are hard at work to resume service. At this time an estimate as to when PSN will be online is unavailable; however, we will update this article as soon as there's additional information. If you would like to receive a notice when PSN is fully restored, be sure to follow the official PlayStation Twitter account and our support Twitter account, @AskPlayStation.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dreadlock
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Player1
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2007
|
29.10.2014 11:07:57
|
|
|
Tere
Teleril on 4 HDMI porti: HDMI(STB), HDMI(MHL), HDMI(ARC), HDMI(DVI). Mis pesasse peaksin oma PS4-ja ühendama, et saaksin parima pildi ja väikese "lag"-i?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
29.10.2014 11:15:46
|
|
|
| kui ma õigesti mäletan, siis MHL on mõeldud nutitelefonide ühendamiseks, ARC on kodukino ja muu selline. DVI on arvuti ühenduseks, stb on digiboxi jaoks. ise kasutan ARC pesa PS4 jaoks
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
29.10.2014 12:59:22
|
|
|
| Player1 kirjutas: |
Tere
Teleril on 4 HDMI porti: HDMI(STB), HDMI(MHL), HDMI(ARC), HDMI(DVI). Mis pesasse peaksin oma PS4-ja ühendama, et saaksin parima pildi ja väikese "lag"-i? |
Ma vist kivi all olnud aga ei teadnudki et hdmi pesadel mingit erinevust on telekal?
Mu samsungil ka 3-4 pesa...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Player1
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2007
|
29.10.2014 13:56:50
|
|
|
| Tegelikult lootsin kinnitust saada, et kas DVI oleks kõige õigem valik, kuna selline ühendus on teleri pilditöötlustarkvarast sõltumatu. Aga teiselt poolt pole mul siis sellest "fake" 400Hz-st mingit kasu. Kas see ka paika peab, pole kindel.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
29.10.2014 14:21:42
|
|
|
| arvan,et ükskõik kuhu HDMI pesasse sa selle ühendad, mingit vahet ei ole. Signaal tuleb sisse igal juhul samasugune.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
29.10.2014 14:39:26
|
|
|
ARC saadab ka heli tagasi resiiverisse, DVI kõige targem, kui seal puudub igasugu pildiparandus, ei teki läägi.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
29.10.2014 14:51:42
|
|
|
| telekate pildiparandus ei tee mitte midagi hdmi (digitaalsele) signaalile.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
29.10.2014 14:55:18
|
|
|
Pildiparanduse all mõtleme vist erinevaid asju?
Sellised asjad mõjutavad pilti väga palju ja viive on meeletu, kui kõik peale keerata... Toon suvalise nimekirja näiteks.
Pixel Precision HD
Perfect Natural Motion: Off
Clear LCD: Off
Advanced Sharpness: Off
Dynamic Contrast: Off
Dynamic Backlight: Off
Colour Enhancement: Off
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Torbik27
HV vaatleja
liitunud: 09.09.2011
|
30.10.2014 14:09:09
|
|
|
keegi on proovind mängu jagamist ka
kas töötab *?
on see keeuline protsess ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
30.10.2014 14:21:11
|
|
|
| Torbik27 kirjutas: |
keegi on proovind mängu jagamist ka
kas töötab *?
on see keeuline protsess ? |
Spoiler 
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
30.10.2014 14:54:06
|
|
|
| Nõme, et peab olema Plus konto omanik.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaoinas
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2008
|
30.10.2014 15:11:03
|
|
|
| Kas ülejäänud rahval YouTube'i app töötab korralikult? Ise olen üritanud alates apdeidi installimisest üleeile oma kontoga YouTube'i sisse logida, kuid seni pole see õnnestunud. Peale kasutajanime ja parooli sisestamist proovib esialgu logida ja siis pillub igast põnevaid erroreid, tavalisim on WS-37313-7.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
30.10.2014 15:38:34
|
|
|
bjaka, PS+ on ju igasuguse PS4 online tegevuse jaoks kohustuslik.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
30.10.2014 16:03:06
|
|
|
| Või nii, suurt puudust pole sellest igatahes tundnud, pole online inimene. Õnneks ei takista selle puudumine PSNi poest mänge ostmast. Loodab, et see jääb ka nii.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
30.10.2014 16:28:05
|
|
|
See küll natuke jama et selle youtube appi jaoks peab ka ps pluss olema ,
jubedalt ikka surutakse mängureid digitaalseks minema minule ikka meeldib karpe kogudasiis endal ilus vaadata
Iga teine mäng kuhu sisse lähed kohe soovitavad ikka ps pluss siis saad onlines seda ja teist saan sellest aru aga ma pole veel lihtsalt raatsind.
Ju ma olen siis veel ikka jubedalt PS3ga harjund
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
30.10.2014 16:52:21
|
|
|
see youtube app on nagunii kõlbmatu käkerdis ju... isegi normaalselt klaverit pole, rääkimata accelero võimalusest.
isegi aastal 1996 vist ei tuleks keegi nii ebamugava UI peale
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaoinas
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2008
|
30.10.2014 17:01:01
|
|
|
| ottf kirjutas: |
see youtube app on nagunii kõlbmatu käkerdis ju... isegi normaalselt klaverit pole, rääkimata accelero võimalusest.
isegi aastal 1996 vist ei tuleks keegi nii ebamugava UI peale |
Jah, selle seisukohaga me ühes teises teemas juba tutvusime. Sellegipoolest on mul huvi see app oma konsoolil tööle saada.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
30.10.2014 17:02:46
|
|
|
Proovisin siin just see töötab küll ima ps plussita ,
aga jah ega ma nagunii kasutama ei hakka kuna nagunii smart tv siis pigem tv oma
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
30.10.2014 17:07:00
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| bjaka, PS+ on ju igasuguse PS4 online tegevuse jaoks kohustuslik. |
Ei ole. Free-to-play mängud, eraldi kuutasuga mängud, veebilehitseja, meediarakendused (Netflix jt.), jms. ei vaja PS+ teenuse olemasolu.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
30.10.2014 17:08:52
|
|
|
| Fifa 15 FUTis saab ka onlines mängijaid müüa-osta ja offline tournamente mängida seega osa nagu oleks ilma PS+ ka kasutatav..
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
30.10.2014 17:12:43
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| bjaka, PS+ on ju PS4 online mängimise jaoks kohustuslik. |
Fixed
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|