Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2014 13:56:45 vasta tsitaadiga

vii pult garantiisse
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2014 15:20:43 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Mulle tuli jah anttila koju.
Helista anttila klientiteenidusse ja ütle et sul leht kadund aga tellida tahad ... küll nad ära korraldavad icon_wink.gif

Nüüd kodukal ka üleval
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toomast123
HV vaatleja
toomast123

liitunud: 19.03.2010




sõnum 25.10.2014 15:56:16 vasta tsitaadiga

Huvita, et Anttila kodulehel on PS4 Driveclub bundle juures märgitud komplekti kuuluvaks mänguks NHL 15 icon_biggrin.gif

http://www.anttila.ee/shop/et/anttilaee/playstation-4-mangukonsool--500-gb--mang-driverclub-8201436--malli-33?nosto=category-nosto-2

ents75 kirjutas:
-FoX- kirjutas:
Mulle tuli jah anttila koju.
Helista anttila klientiteenidusse ja ütle et sul leht kadund aga tellida tahad ... küll nad ära korraldavad icon_wink.gif

Nüüd kodukal ka üleval
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2014 16:00:20 vasta tsitaadiga

Nägin seda sama jah icon_biggrin.gif Aga lähen vist ikka riski peale välja icon_wink.gif


toomast123 kirjutas:
Huvita, et Anttila kodulehel on PS4 Driveclub bundle juures märgitud komplekti kuuluvaks mänguks NHL 15 icon_biggrin.gif

http://www.anttila.ee/shop/et/anttilaee/playstation-4-mangukonsool--500-gb--mang-driverclub-8201436--malli-33?nosto=category-nosto-2

ents75 kirjutas:
-FoX- kirjutas:
Mulle tuli jah anttila koju.
Helista anttila klientiteenidusse ja ütle et sul leht kadund aga tellida tahad ... küll nad ära korraldavad icon_wink.gif

Nüüd kodukal ka üleval
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2014 16:12:46 vasta tsitaadiga

Hmm kas Xperia Z remote play lasti üle? 2.0 uudistes nagu pole mainitud. Damn.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2014 16:23:17 vasta tsitaadiga

kas mitte z3 ainukesena ei pidanud PS4 tuge saama?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2014 16:32:23 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
kas mitte z3 ainukesena ei pidanud PS4 tuge saama?


Nüüd ka Z2 ametlikult toetatud. Ja küll pätid teevad ka vanematele Z asja söödavaks kui just ametlik support ei tule. Raual ju väga suurt jõudluse vahet ei ole. Pean silmas siin Z ja Z2.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2014 05:49:29 vasta tsitaadiga

Kas PS4 ja XBOX ONE peale on ka ühine rool mingisugune olemas või taas sama jura, et XONE-l oma rool ja PS4-l oma, isegi Logitechid ei tööta enam..
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 26.10.2014 09:02:14 vasta tsitaadiga

eraldi jah paistab.

ma vist ostan g27 ja fuckit uued konsoolid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kluiverson
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2010




sõnum 27.10.2014 22:16:33 vasta tsitaadiga

Thrustmaster TH8A?
Kui võtta aluseks Project Carsi roolid:
http://www.projectcarsgame.com/beyond-reality.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2014 22:24:33 vasta tsitaadiga

Kluiverson, TH8A on ju käigukang icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xSullx
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2009




sõnum 28.10.2014 10:27:25 vasta tsitaadiga

Fanatec'il on Clubsport Wheelbase V2. See toode peaks tulevikus olema kasutatav PC'l, PS4'l ja ka XONE'il.
Hetkel seda küll ei ole, sest kasutamine uutel generatsioonidel töötab siis kui on wheelbase'ile ostetud vastava konsooliga ühilduv rooliratas (steering wheel - ei oska eestik. paremat sõna leida). Millal see aga reaalne võimalus on ei tea. XONE'i lahendus on vist pigem varem tulemas, sest on juba kinnitatud, et XONE'i litsents on neil olemas. Sony PS4 kohta on natukene vaiksem.

Clubsport Wheelbase V2 kohta info: http://www.fanatec.com/forum/discussion/137/the-clubsport-wheel-base-v2-servo-power-and-multi-platform
Täpsem info konsoolidega ühilduvuse kohta:
tsitaat:
But if you want to enjoy the painless simplicity of a console with its great exclusive racing simulations then you will get the option to buy an optional steering wheel which will add full console compatibility to this base.

We want to achieve compatibility to both Xbox One and PlayStation 4 and we are happy to announce that we already signed a contract with one of them. We will announce this product at the end of this year.


Hind on muidugi soolane. Clubsport Wheelbase V2 maksab 599€. Millele tuleb lisaks osta rooliratas ning pedaalid, mis minimaalselt tuleb veel 300-400€ veel otsa. Aga kui raha pole küsimus ja on vajalik rool, mis ühildub kogu raudvaraga, mille peal simulaatoreid mängitakse, siis see on hetkel ainuke teadaolev lahendus.

_________________
Xbox LIVE gamertag: xSullx ; Forza Motorsport 4 gallery on Flickr.
Forza huvilised liituge! Forza Motorsport Eesti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toomast123
HV vaatleja
toomast123

liitunud: 19.03.2010




sõnum 28.10.2014 13:15:33 vasta tsitaadiga

Playstation App 2.0.17 androidile:
http://getandroidapp.org/applications/entertainment/74603-playstationapp-2-0-17.html
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nismo44
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 28.10.2014 15:04:47 vasta tsitaadiga

Kas keegi siin kasutab PS4 ka monitoriga?

Tuli plaan sõbralt PS4 laenata, et siis oleks kaks tükki ja saaks ühes ruumis kahekesi battlefieldi teha icon_biggrin.gif Aga telekaid on üks ja on olemas 24'' fullHD monitor VGA sisendiga.

Oomipoest pakuti mullle 60€-st adapterit, mis tundub nagu ajutise investeeringuna vähe liiga kallis. Samuti ei ole aega oodata kuskilt ebayst või mujalt tellitud asja..

See pole vb kõige teemakohasem küsimus, aga äkki keegi oskab nõu anda?

Ise plaanisin osta need üleminekud:
http://www.oomipood.ee/product/vgvp34910b/hdmi-19pin-pistik-dvi-24-1-pesa-kullatud
http://www.oomipood.ee/product/cmp-adap21/monitori-uleminek-dvi-m-vga-f

aga oomipoest öeldi, et DVI-de standardid on erinevad vist vms, analog vs digital ilmselt.. ja et need ei sobi.. koha peal näitas ka, et DVI emasel ei olnud selle pikliku klemmi ümber oleva 4 klemmi jaoks auke, aga isasel olid need klemmid olemas. Millegi pärast antud lingil oleval pildil on emasel selle jaoks ka augud olemas.. aga kuna nimes on 24+1, siis on ilmselt tegu vale pildiga..

Aga nagu mis oleks odavaim, kiireim ja töötav lahendus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2014 15:16:03 vasta tsitaadiga

montor hdmi sisendiga (või dvi sisendiga + dvi-hdmi kaabel). ainult üleminekud sind ei aita.

viimati muutis pealuu 28.10.2014 15:17:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2014 15:16:14 vasta tsitaadiga

Mina kasutan monitoriga, aga monitoril uuel HDMI olemas. Vanal monitoril oli DVI sisend ja siis panin sellise jublaka vahele: http://www.oomipood.ee/product/vgvp34912b/hdmi-19pin-pesa-dvi-24-5-pistik-kullatud

Ja toimis hästi küll.

_________________
PSN: powwa25
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 28.10.2014 15:19:03 vasta tsitaadiga

Playstation 4 väljastab ainult digitaalset signaali (mis on vaikimisi ka HDCPga krüpteeritud), nii et ainult analoogsisendit omava monitoriga pole midagi teha, kui just mingit kallist konverterit vahele ei osta. Mis monitor see üldsegi on selline, et 24 tolli, Full HD resolutsioon ja ainult VGA sisend?
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nismo44
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 28.10.2014 15:33:59 vasta tsitaadiga

Hmm, siis kõige odavam variant tundub olevat vist see:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Varia+lisaseadmed/315940/

Aga peast ei mäleta küll praegu monitori mudelit, netist lampi ei leia ka, selle saaks õhtul öelda, kui kedagi huvitab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2014 15:38:16 vasta tsitaadiga

nismo44 kirjutas:
Hmm, siis kõige odavam variant tundub olevat vist see:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Varia+lisaseadmed/315940/

Aga peast ei mäleta küll praegu monitori mudelit, netist lampi ei leia ka, selle saaks õhtul öelda, kui kedagi huvitab.


Please Note: This product does not support HDCP protected signals

http://www.lindy.co.uk/audio-video-c2/converters-scalers-c105/video-c1511/hdmi-to-vga-converter-adapter-p6787

Ehk siis ei tööta ikka. Vaja monsat, mis sööb HDCP signaali.

_________________
PSN: powwa25
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 28.10.2014 15:58:36 vasta tsitaadiga

HDCP saab ka välja lülitada aga ma pole kindel, kas see kõikide mängude puhul toimib.
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nismo44
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 28.10.2014 15:58:54 vasta tsitaadiga

Okei, aitäh selle info eest, olekski vb vale asja ostnud.
Aga huvitaval kombel ei ole nagu enamus nende selliste adapterite kohta kuskil väga infot, kas neil on HDCP tugi või ei. Pmts peab siis konsool kaenlas poodi minema ja proovima hakkama icon_biggrin.gif

see nüüd veel rohkem OT, aga mille jaoks need HDMI-VGA converterid siis kasulikud üldse on, kui nad sellise asja jaoks ei kõlba? kui ps4 pilti ei edastaks, siis ei edasta ilmselt arvuti pilti ka või? et mis nendega üldse teha saab siis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.10.2014 16:10:18 vasta tsitaadiga

nismo44, kõik seadmed (või content) ei ole nii paranoilised, et ei taha vabamat kanalit pidi pilti saata.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2014 20:22:42 vasta tsitaadiga

update olemas, saab siis proovida muusikat usb pealt mängida, mängusiselt toetas ka vist? Paneb battlefieldi ja mingi vana metallica kompoti kokku, ei tea mis välja tuleb...
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2014 21:11:15 vasta tsitaadiga

Selle teema abiga saab remote play enda nutiseadmel tööle:

http://forum.xda-developers.com/crossdevice-dev/sony/4-4-4-stock-xperia-devices-ps4-remote-t2868092/page32
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 28.10.2014 21:56:53 vasta tsitaadiga

PSN having unscheduled maintenance. Destiny patchiga keerati midagi pee.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2014 22:04:18 vasta tsitaadiga

Ja psn jälle peale update maas , hale lihtsalt juba...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nismo44
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 28.10.2014 22:10:07 vasta tsitaadiga

Eelmise probleemi sain lahendatud nii, et laenasin 22''-se DVI-ga monitori ja ostsin DVI-HDMI ülemineku ja asi toimib.



Nonii, polegi siia kisendama tuldud? Sain sõbralt PS4 kätte, kaks konsooli kõrvuti ühendatud ja ekraanid ka taga, panin siis mõlemad tööle ja mõlemal tahtis update'i teha. Tegin 2.0 firmware update'i ära ja mitte kummagi peal enam PSNi sisse logida ei saa. Tuleb selline veateade:
The connection to the server has been lost. (NW-31194-8)

Kiire guugeldamine näitas, et täna päris paljudel see probleem, et serveritega ühendust ei saa, see on küll ülim vale ajastus, ma tahtsin kahekesi kõrvuti BF4 mängima hakata icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 28.10.2014 22:26:11 vasta tsitaadiga

kuradi hea ikka, alles oli Destiny patch live, nüüd on kogu kupatus maas: icon_lol.gif

The PlayStation Network is currently: Offline.

PSN is currently offline, and we are hard at work to resume service. At this time an estimate as to when PSN will be online is unavailable; however, we will update this article as soon as there's additional information. If you would like to receive a notice when PSN is fully restored, be sure to follow the official PlayStation Twitter account and our support Twitter account, @AskPlayStation.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 28.10.2014 23:54:22 vasta tsitaadiga

Sain psn poest läbi webi alla tiritud dynamic themes. neid 3tk ja sai ilusti ära installitud.Sõpru online 0 kuigi ise online ja sõber samuti,aga ei näita teda.Kui ma õigesti aru sain siis homme tuleb free to play mäng http://blog.us.playstation.com/2014/10/28/battle-islands-launches-today-on-ps4/#sf5467975
_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Player1
HV kasutaja
Player1

liitunud: 02.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2014 11:07:57 vasta tsitaadiga

Tere

Teleril on 4 HDMI porti: HDMI(STB), HDMI(MHL), HDMI(ARC), HDMI(DVI). Mis pesasse peaksin oma PS4-ja ühendama, et saaksin parima pildi ja väikese "lag"-i?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2014 11:15:46 vasta tsitaadiga

kui ma õigesti mäletan, siis MHL on mõeldud nutitelefonide ühendamiseks, ARC on kodukino ja muu selline. DVI on arvuti ühenduseks, stb on digiboxi jaoks. ise kasutan ARC pesa PS4 jaoks
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 29.10.2014 12:59:22 vasta tsitaadiga

Player1 kirjutas:
Tere

Teleril on 4 HDMI porti: HDMI(STB), HDMI(MHL), HDMI(ARC), HDMI(DVI). Mis pesasse peaksin oma PS4-ja ühendama, et saaksin parima pildi ja väikese "lag"-i?


Ma vist kivi all olnud aga ei teadnudki et hdmi pesadel mingit erinevust on telekal?
Mu samsungil ka 3-4 pesa...

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Player1
HV kasutaja
Player1

liitunud: 02.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2014 13:56:50 vasta tsitaadiga

Tegelikult lootsin kinnitust saada, et kas DVI oleks kõige õigem valik, kuna selline ühendus on teleri pilditöötlustarkvarast sõltumatu. Aga teiselt poolt pole mul siis sellest "fake" 400Hz-st mingit kasu. Kas see ka paika peab, pole kindel.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2014 14:21:42 vasta tsitaadiga

arvan,et ükskõik kuhu HDMI pesasse sa selle ühendad, mingit vahet ei ole. Signaal tuleb sisse igal juhul samasugune.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2014 14:39:26 vasta tsitaadiga

ARC saadab ka heli tagasi resiiverisse, DVI kõige targem, kui seal puudub igasugu pildiparandus, ei teki läägi.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2014 14:51:42 vasta tsitaadiga

telekate pildiparandus ei tee mitte midagi hdmi (digitaalsele) signaalile.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2014 14:55:18 vasta tsitaadiga

Pildiparanduse all mõtleme vist erinevaid asju?
Sellised asjad mõjutavad pilti väga palju ja viive on meeletu, kui kõik peale keerata... Toon suvalise nimekirja näiteks.
Pixel Precision HD
Perfect Natural Motion: Off
Clear LCD: Off
Advanced Sharpness: Off
Dynamic Contrast: Off
Dynamic Backlight: Off
Colour Enhancement: Off

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 30.10.2014 14:09:09 vasta tsitaadiga

keegi on proovind mängu jagamist ka
kas töötab *?
on see keeuline protsess ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2014 14:21:11 vasta tsitaadiga

Torbik27 kirjutas:
keegi on proovind mängu jagamist ka
kas töötab *?
on see keeuline protsess ?

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2014 14:54:06 vasta tsitaadiga

Nõme, et peab olema Plus konto omanik.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaoinas
HV vaatleja
vaoinas

liitunud: 31.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2014 15:11:03 vasta tsitaadiga

Kas ülejäänud rahval YouTube'i app töötab korralikult? Ise olen üritanud alates apdeidi installimisest üleeile oma kontoga YouTube'i sisse logida, kuid seni pole see õnnestunud. Peale kasutajanime ja parooli sisestamist proovib esialgu logida ja siis pillub igast põnevaid erroreid, tavalisim on WS-37313-7.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2014 15:38:34 vasta tsitaadiga

bjaka, PS+ on ju igasuguse PS4 online tegevuse jaoks kohustuslik.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2014 16:03:06 vasta tsitaadiga

Või nii, suurt puudust pole sellest igatahes tundnud, pole online inimene. Õnneks ei takista selle puudumine PSNi poest mänge ostmast. Loodab, et see jääb ka nii.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 30.10.2014 16:28:05 vasta tsitaadiga

See küll natuke jama et selle youtube appi jaoks peab ka ps pluss olema ,
jubedalt ikka surutakse mängureid digitaalseks minema minule ikka meeldib karpe kogudasiis endal ilus vaadata icon_smile.gif
Iga teine mäng kuhu sisse lähed kohe soovitavad ikka ps pluss siis saad onlines seda ja teist saan sellest aru aga ma pole veel lihtsalt raatsind.
Ju ma olen siis veel ikka jubedalt PS3ga harjund icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 30.10.2014 16:52:21 vasta tsitaadiga

see youtube app on nagunii kõlbmatu käkerdis ju... isegi normaalselt klaverit pole, rääkimata accelero võimalusest.
isegi aastal 1996 vist ei tuleks keegi nii ebamugava UI peale
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaoinas
HV vaatleja
vaoinas

liitunud: 31.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2014 17:01:01 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
see youtube app on nagunii kõlbmatu käkerdis ju... isegi normaalselt klaverit pole, rääkimata accelero võimalusest.
isegi aastal 1996 vist ei tuleks keegi nii ebamugava UI peale


Jah, selle seisukohaga me ühes teises teemas juba tutvusime. Sellegipoolest on mul huvi see app oma konsoolil tööle saada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 30.10.2014 17:02:46 vasta tsitaadiga

Proovisin siin just see töötab küll ima ps plussita ,
aga jah ega ma nagunii kasutama ei hakka kuna nagunii smart tv siis pigem tv oma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 30.10.2014 17:07:00 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
bjaka, PS+ on ju igasuguse PS4 online tegevuse jaoks kohustuslik.

Ei ole. Free-to-play mängud, eraldi kuutasuga mängud, veebilehitseja, meediarakendused (Netflix jt.), jms. ei vaja PS+ teenuse olemasolu.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 30.10.2014 17:08:52 vasta tsitaadiga

Fifa 15 FUTis saab ka onlines mängijaid müüa-osta ja offline tournamente mängida seega osa nagu oleks ilma PS+ ka kasutatav..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2014 17:12:43 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
bjaka, PS+ on ju PS4 online mängimise jaoks kohustuslik.

Fixed

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.