Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.3 (Lisatud küsitlus: "Kuidas vahetad või lased oma autol õli vahetada?") märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 331, 332, 333 ... 1063, 1064, 1065  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kuidas vahetad või lased oma autol õli vahetada?
Ostan õli, filtri ja vahetan ise oma kätega
29%
 29%  [ 77 ]
Ostan õli, filtri ja lasen sõbral/töökojal vahetada
20%
 20%  [ 55 ]
Lähen mõnda töökotta ja tellin õlivahetuse (+ hooldus)
18%
 18%  [ 48 ]
Lähen margiesindusse ja lasen vahetada (+ hooldus)
31%
 31%  [ 83 ]
hääli kokku : 263

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2014 11:54:46 vasta tsitaadiga

Veermiku juppe vahetad igal autol olenemata vanusest icon_wink.gif Tõsi, kui mõni õnnetus olukorras kasutatud isend kätte satub, siis on ühekordselt päris suur väljaminek suurem osa veermikust korraga välja vahetada.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 28.10.2014 12:06:08 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
ranel kirjutas:
Ja mis jääkväärtus on? icon_wink.gif

Liisingu jääki mõtled?
6.5k
Olen üpriski kindel, et 5a vanuse auto müün maha kallimalt (kusagil 7k - 8k on suhteliselt realistlik), kuid arvutustes oli jääk sellise numbrina kirjas.

Ja lõpptulemusena oled ikka autota siis, kui jääki ise ei maksa. Ma parem võtaks juba siis mingi ägedama rendipilli pikemaks perioodiks, kui hakkan liisinguga jurama.
Liisingusse ostes pead ju sissemaksu ja lepingutasud ka maksma+kasko. Lõpptulemusena teeb see ju kuus pea 250 eur väljamineku+korralised hooldused ka juurde ehk ~300eur kuus väljaminek mingi mazdakäki eest.

http://www.revalrent.eu/mercedes-benz-c-klass/

Sellise asja rendib kuus 350 eur eest ja vaid tangi. Kustotsast see liising nii mõttekas on?

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 28.10.2014 12:10:09 vasta tsitaadiga

pool aastad kogud ja ostad sellise C-klassi välja ka.. Vana ront ju.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 28.10.2014 12:11:09 vasta tsitaadiga

Volvo S40 1,8 bensiin 92kw 2005
240 päeva; 12866km; 8,12L/100km; koos hoolduste ja klaasipesuvedelikuga jms kokku 24 senti kilomeeter
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 28.10.2014 12:13:27 vasta tsitaadiga

No siin osad räägivad, et uue auto ostmine jäägiga 56% on hull kokkuhoid jne. Mina ei näe seda kokkuhoiuna, vaid auto rentimisena, kus ise pead jooksvate kulude eest vastutatama. Võtad rendimasina ja siis oled muretult, kui midagi juhtub, siis rendifirma peab hoolitsema su heaolu eest. Mõlemal juhul sul lõpuks autot pole.
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 28.10.2014 12:13:43 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:

Ja lõpptulemusena oled ikka autota siis, kui jääki ise ei maksa. Ma parem võtaks juba siis mingi ägedama rendipilli pikemaks perioodiks, kui hakkan liisinguga jurama.
Liisingusse ostes pead ju sissemaksu ja lepingutasud ka maksma+kasko. Lõpptulemusena teeb see ju kuus pea 250 eur väljamineku+korralised hooldused ka juurde ehk ~300eur kuus väljaminek mingi mazdakäki eest.

http://www.revalrent.eu/mercedes-benz-c-klass/

Sellise asja rendib kuus 350 eur eest ja vaid tangi. Kustotsast see liising nii mõttekas on?

Liisingu vormiks on kasutusrent. Maaletoojal on jäägiga tagasiostu kohustus.

Palun selgita, kuidas sa saad 250 eurot kuus kulu?

Koos korralise hooldega ja kõigi maksmistega tuleb mul hetkel kuus kulu ~160 eurot + küte.

Lisaks - mina pole sinu autovalikut kusagil arvustanud ega midagi käkiks nimetanud, antud juhul vaatan solvangust mööda. Arusaamatuks jääb, et mis putukas sind hammustas, et vaja on pea, et isiklikuks minna.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2014 12:13:49 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
pool aastad kogud ja ostad sellise C-klassi välja ka.. Vana ront ju.


Mulle tundub, et Sa ei saanud asja mõttele praegu pihta täpselt.
Jutt siis sellest, et kui asja liisid, siis remondid-asjad-kulud kannab liisungufirma, sina vaid sõidad. Kui selle masina välja ostad, siis hakkad ise kulutama selle remondile ja muudele jamadele.
Selles valguses see 350 per kuu on antud pilli juures üsna soodsalt saadud...
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 28.10.2014 12:19:30 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
ranel kirjutas:

Ja lõpptulemusena oled ikka autota siis, kui jääki ise ei maksa. Ma parem võtaks juba siis mingi ägedama rendipilli pikemaks perioodiks, kui hakkan liisinguga jurama.
Liisingusse ostes pead ju sissemaksu ja lepingutasud ka maksma+kasko. Lõpptulemusena teeb see ju kuus pea 250 eur väljamineku+korralised hooldused ka juurde ehk ~300eur kuus väljaminek mingi mazdakäki eest.

http://www.revalrent.eu/mercedes-benz-c-klass/

Sellise asja rendib kuus 350 eur eest ja vaid tangi. Kustotsast see liising nii mõttekas on?

Liisingu vormiks on kasutusrent. Maaletoojal on jäägiga tagasiostu kohustus.

Palun selgita, kuidas sa saad 250 eurot kuus kulu?

Koos korralise hooldega ja kõigi maksmistega tuleb mul hetkel kuus kulu ~160 eurot + küte.

Lisaks - mina pole sinu autovalikut kusagil arvustanud ega midagi käkiks nimetanud, antud juhul vaatan solvangust mööda. Arusaamatuks jääb, et mis putukas sind hammustas, et vaja on pea, et isiklikuks minna.

Lisa sissemaks ka juurde oma kuumaksule. Polnud päris solvanguna mõeldud, aga kunagine lukspill ja üks odavamaid autosid uuena ostes, on lukspillid ikka mugavamad.

Ma ise vaatasin ka mingiaeg seda mazda pakkumist, kui enda auto katki oli, et oh jube äge diil ja siis hakkasin arvutama, et oot pole üldse odav.

yerba, vähemalt jagas matsu välja thumbs_up.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843


viimati muutis ranel 28.10.2014 12:22:48, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 28.10.2014 12:20:15 vasta tsitaadiga

Kus autosid 56% jäägiga müüakse? Tavaliselt ikka 25-30% koos läbisõidu "piiranguga" 25 tuhat aastas
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2014 12:21:36 vasta tsitaadiga

Kui vana auto ülalpidamiskulud suureks lähevad, siis võib selle nimetada hobiautoks icon_biggrin.gif Ja kõik on õnnelikud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 28.10.2014 12:25:23 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Lisa sissemaks ka juurde oma kuumaksule.

Kasutatud auto saan tasuta?
Ma võin ka jäägi panna arvutustesse (ehk, et jääk 0, seega saavutan sisuliselt sama olukorra, mis kasutatuga).
Sel juhul on ca 15 eurot kasutatu kasuks per kuu (ma ei viitsi vanu arvutusi üles otsida, ma ei ole kindel, et need alleski on, suurusjärgust vast piisab), kui kasko tingimusi vahetada (praegu on sisuliselt kõik võimalik lisaks võetud) jõuaks kuhugi 2-3 eurot per kuu kasutatu kasuks peale. Tõsi, alati saaks võtta ka kasutatu kaskota ning saame juba kaunima numbri aga tolle valiku puhul on risk ebamõistlik.
Sinna ei ole arvestatud lisaajakulu remondile (kogemusest ca 3 päeva aastas) ning hilisemat ajakulu automüügile.

Pole siiani olnud veel kogemust, kus automüük oleks läinud paari-kolme päevaga, viimast autot müüsin pea, et 3 kuud (ok, sellest 1 kuu oli passiivne, kuna uus masin läks mahakandmisele liiklusõnnetuse tagajärjel). Mugavus.

Konkreetselt sai asi valitud jooksvate kulude taustal - ehk, et paljud siin reaalselt iga kuu koguvad omale remondi- ja hooldusfondi. Pigem on mudel ikkagi nii, et kui midagi läheb siis leitakse see raha tol kuul millegi muu arvelt, mulle selline kõikumine ja ebastabiilsus ei istu. Mul pole, tundes ennast, ka usku sellesse, et ma igakuiselt autoremondiks raha koguks (või isegi hooldeks).
Praegu on nii, et auto 3 aastaseks saamiseni on ka hoolded liisingu makse osaks (st. arvel, sunnitud kogumine, mulle sobib).

Lisaks - algne näide oli toodud +500 eur väite kõrvale. Ok, mugandame, võtame müstilise 250. No see ei ole ju 500...

E: mul ei ole _see_ mazda pakkumine, oluliselt teine kui praegune müügikuulutus ning pakkujaks ei ole Inchcape (nendelt võetud pakkumine samale masinale ja mudelile koos samade lisadega oli 2500 eurot kallim, go figure).
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 28.10.2014 12:25:59 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
ranel kirjutas:
Lisa sissemaks ka juurde oma kuumaksule.

Kasutatud auto saan tasuta?
Ma võin ka jäägi panna arvutustesse (ehk, et jääk 0, seega saavutan sisuliselt sama olukorra, mis kasutatuga).
Sel juhul on ca 15 eurot kasutatu kasuks per kuu (ma ei viitsi vanu arvutusi üles otsida, ma ei ole kindel, et need alleski on, suurusjärgust vast piisab), kui kasko tingimusi vahetada (praegu on sisuliselt kõik võimalik lisaks võetud) jõuaks kuhugi 2-3 eurot per kuu kasutatu kasuks peale. Tõsi, alati saaks võtta ka kasutatu kaskota ning saame juba kaunima numbri aga tolle valiku puhul on risk ebamõistlik.
Sinna ei ole arvestatud lisaajakulu remondile (kogemusest ca 3 päeva aastas) ning hilisemat ajakulu automüügile.

Pole siiani olnud veel kogemust, kus automüük oleks läinud paari-kolme päevaga, viimast autot müüsin pea, et 3 kuud (ok, sellest 1 kuu oli passiivne, kuna uus masin läks mahakandmisele liiklusõnnetuse tagajärjel). Mugavus.

Konkreetselt sai asi valitud jooksvate kulude taustal - ehk, et paljud siin reaalselt iga kuu koguvad omale remondi- ja hooldusfondi. Pigem on mudel ikkagi nii, et kui midagi läheb siis leitakse see raha tol kuul millegi muu arvelt, mulle selline kõikumine ja ebastabiilsus ei istu. Mul pole, tundes ennast, ka usku sellesse, et ma igakuiselt autoremondiks raha koguks (või isegi hooldeks).
Praegu on nii, et auto 3 aastaseks saamiseni on ka hoolded liisingu makse osaks (st. arvel, sunnitud kogumine, mulle sobib).

Lisaks - algne näide oli toodud +500 eur väite kõrvale. Ok, mugandame, võtame müstilise 250. No see ei ole ju 500...

E: mul ei ole _see_ mazda pakkumine, oluliselt teine kui praegune müügikuulutus ning pakkujaks ei ole Inchcape (nendelt võetud pakkumine samale masinale ja mudelile koos samade lisadega oli 2500 eurot kallim, go figure).


Ma pole rääkinud kasutatud auto ostmisest, vaid autorendist.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 28.10.2014 12:29:24 vasta tsitaadiga

ranel,
esiteks pole c-klass lukspill.
teiseks, miks 10a vana lukspill nii hea on? kui suurus välja arvata, siis sa peaks ilmselt uute väike-keskklassi autode varustustaset lähemalt vaatama icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 28.10.2014 12:32:10 vasta tsitaadiga

ranel, kontekst.
Algselt juttu siiski kasutatu vs liising.
Nii, konteksti käigult muutes, on ju ilgelt mugav, kas pole?

Lisaks - kui konkreetne lepinguvorm huvitab, siis kasutusrent lisadega. Ehk, et garantiiaja vältel on seis laias laastus sama, mis sinu näiteks toodud autorendil.

Kui tahad pikaajalist renti võtta, siis, iroonilisel kombel, on taoline vorm, nagu mul, ca 50 - 100 eurot (väikekeskklassi puhul) odavam, seda ca 3a taguse seisu järgi. Ei anna pead, aga midagi väga suuresti ei tohiks olla selle ajaga muutunud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 28.10.2014 12:36:45 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ranel,
esiteks pole c-klass lukspill.
teiseks, miks 10a vana lukspill nii hea on? kui suurus välja arvata, siis sa peaks ilmselt uute väike-keskklassi autode varustustaset lähemalt vaatama icon_smile.gif


Alustame näiteks suurema mootoriga, parem salongikvaliteet(midagi ei nagise kusagil) jne. Ja kordan taas, ma räägin autorendist, mitte vanema kasutatud auto soetusest.

No sorry, et tõin muutuja c valemisse sisse. icon_rolleyes.gif Jutt oli siin, et uue autoga on kulud kontrolli all. Kui ma toon välja veelgi kindlama lahenduse, kuidas sama eest kulud veelgi kindlamalt kontrolli all, siis mis valesti tegin ...

Endiselt pole mulle ära tõestatud, miks uue pilli jäägiga liisingusse võtmine on kasulikum, kui autot lihtsalt rentida.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843


viimati muutis ranel 28.10.2014 12:37:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 28.10.2014 12:37:31 vasta tsitaadiga

Kui selle mersu näiteks aastaks võtad, siis maksad tõenäoliselt kulumise kinni. Auto tuleb ju tagastada täpselt samas seisus nagu sa ta said
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 28.10.2014 12:38:24 vasta tsitaadiga

Hansul on kulud kõige kindlamalt kontrolli all - tallinlasele on ühistransport tasuta
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 28.10.2014 12:43:23 vasta tsitaadiga

Üliõpilane maksab 8,50 kuus.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2014 12:44:56 vasta tsitaadiga

Miks te panete mingid liisingud ja kindlustused kilomeetrihinna sisse? Need on ju püsikulud mis mitte kuidagi ei mõjuta seda kui palju ühe kilomeetri läbimiseks kulub, või paremini arusaadavaks tehes, palju sa kokku hoiad sellega kui mõni pikem sõit õnnestub ära jätta?
Päris narr on neid vaadata kellel on mitu autot ja arvutavad ainult kilomeetri hinda ja pikema sõidu jaoks võetakse kõige janusem ront sest selle km hind on kõige odavam clown.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 28.10.2014 12:45:54 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
Üliõpilane maksab 8,50 kuus.


Üliõpilane ei olegi tallinlane?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2014 12:47:08 vasta tsitaadiga

Ega ei olekski pannud. Aga see jura sai alguse sellest, et üks kodanik arvas, et ega kõik pole rikkurid, et uue auto ostavad.
No ja ma lasin dzinni sellega pudelist välja, et kirjutasin oma kogemustest vastu, et vana auto remont ja käigus hoidmine tuli minu jaoks kallim kui uue ost.
Et kokkuvõttes peaks rikkur olema hoopis see, kes vana autot käigus hoiab kenasti. icon_smile.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2014 13:18:27 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Miks te panete mingid liisingud ja kindlustused kilomeetrihinna sisse? Need on ju püsikulud mis mitte kuidagi ei mõjuta seda kui palju ühe kilomeetri läbimiseks kulub, või paremini arusaadavaks tehes, palju sa kokku hoiad sellega kui mõni pikem sõit õnnestub ära jätta?
Päris narr on neid vaadata kellel on mitu autot ja arvutavad ainult kilomeetri hinda ja pikema sõidu jaoks võetakse kõige janusem ront sest selle km hind on kõige odavam clown.gif


Kõik oleneb sellest, mida sa täpselt arvutada tahad. Kui kaalud, kas teha pikem sõit bussi või autoga, siis selle sõidu maksumuse arvutamisel võid tõesti need kulud kõrvale jätta, mis läbisõidust ei sõltu. Samas kui tahad arvutada, kas odavam on autot omada või taksoga sõita, siis pead arvestama kõikide kuludega.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2014 13:44:17 vasta tsitaadiga

Autoga seotud kulutused kõik kokku - 40k läbisõitu 0,78s/km
Kui auto hinda ei arvesta, ainult kindlustused, kütused, pesud jne siis 17s/km

_________________
M: Logitech M720 Triathlon juhtmevaba "multi-device" hiir - 40€ -> PS
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 28.10.2014 13:58:50 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
paljud siin reaalselt iga kuu koguvad omale remondi- ja hooldusfondi.

Mul on selline asi olemas. Kõik hooldused, tehnilised jamad ja muud autoga seotud erakorralised kulud on saanud kenasti sealt ära katta ning muid kulutusi pole pidanud seetõttu piirama icon_biggrin.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2014 14:38:22 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
...(midagi ei nagise kusagil) jne.


7+ aastat vanal rendikasutuses olnud Mersul või? icon_lol.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.3 (Lisatud küsitlus: "Kuidas vahetad või lased oma autol õli vahetada?") mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 331, 332, 333 ... 1063, 1064, 1065  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.