Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 284, 285, 286 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Guido43
HV vaatleja
Guido43

liitunud: 17.04.2007




sõnum 13.10.2014 23:37:06 vasta tsitaadiga

Foorumikasutaja "indu" mäng! icon_smile.gif Badass!


Link
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2014 09:17:48 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Level of stupidity, over 9000.
Saadeti supporti.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 14.10.2014 11:42:12 vasta tsitaadiga

Jäi silma Chaffe race exploit 40% driver sõidab täiskiirusel, kuid ei drifti. Huvitav kui paljud seda Chaffe turnal kasutasid?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2014 12:51:37 vasta tsitaadiga

Kiirendus ja manööverdus on ikkagi kõvasti halvem. Nii et kui kuskile otsa sõidad, siis istud seal pool aastat.
Ja kui capi peale läheb, siis sa ei saa elusees teisi seal kätte, kuna su pööramine on pmst olematu koos kiirendusega.

Näiteks oled 1v1 capis, siis on sul kindel kaotus, kui vastane sõita tajub veidike.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2014 17:25:55 vasta tsitaadiga

j2pe kirjutas:
Jäi silma Chaffe race exploit 40% driver sõidab täiskiirusel, kuid ei drifti. Huvitav kui paljud seda Chaffe turnal kasutasid?
Spoiler Spoiler Spoiler

mitte et nii madala protsendiga mehi vaja oleks aga kuidas üldse saada meest alla 50% skilliga? Kõige soodsamalt palgatud mehed on ju ka 50% skilliga.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 14.10.2014 17:41:04 vasta tsitaadiga

Teise tankitüübi mehed
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrkristjan
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2010




sõnum 14.10.2014 22:57:13 vasta tsitaadiga

Uue kahuriga kohe normaalsemad tulemused. Kõik medalid ei mahtunud kah pildile.
http://wotreplays.com/site/1241811#komarin-mrkristjan-arl_44
ja järgmine tundus et saab pähe aga ei.
http://wotreplays.com/site/1241992#pearl_river-mrkristjan-arl_44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 15.10.2014 09:30:56 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
j2pe kirjutas:
Jäi silma Chaffe race exploit 40% driver sõidab täiskiirusel, kuid ei drifti. Huvitav kui paljud seda Chaffe turnal kasutasid?
Spoiler Spoiler Spoiler

mitte et nii madala protsendiga mehi vaja oleks aga kuidas üldse saada meest alla 50% skilliga? Kõige soodsamalt palgatud mehed on ju ka 50% skilliga.

Tõstad crew teisele tankile treenimata: icon_exclaim.gif
Kui paned 80% crew sama klassi tankile on penalty 25% ehk mehed on 60%
Kui paned 80% crew valele klassi tankile on penalty 50% ehk mehed on 40%(videos öeldi minu meelest et chaffele pandi arty driver)
50% saab veel ka 25% teha icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
intact
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2003




sõnum 15.10.2014 13:00:14 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
.......paremad mängijad kasutavad väga palju mode, mängulaud on väga kirju. Miks neid kasutatakse kui modid midagi juurde ei anna?


Tegelt parimad mängijad ei kasuta üldse mode. Pole mõtet modidega mängida, kui lähed hiljem lannile, kus sul pole võimalik ühtegi modi kasutada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 13:07:11 vasta tsitaadiga

intact kirjutas:
vipu kirjutas:
.......paremad mängijad kasutavad väga palju mode, mängulaud on väga kirju. Miks neid kasutatakse kui modid midagi juurde ei anna?


Tegelt parimad mängijad ei kasuta üldse mode. Pole mõtet modidega mängida, kui lähed hiljem lannile, kus sul pole võimalik ühtegi modi kasutada.

seda kindlasti, kui oled mängija kes osaleb lannidel ja muudel võistlustel kus modid keelatud siis pole mõtet ka harjutada nendega. Samas need mängijad kes on parimad aga sellistel võistlustel ei osale, kasutavad kindlasti mode.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 13:21:56 vasta tsitaadiga

Mis mod see on, mis näitab, kust suunast lask tuli? Aeg-ajalt tuleks kasuks.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 15.10.2014 13:39:34 vasta tsitaadiga

Accurate damage indicator
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.10.2014 13:56:46 vasta tsitaadiga

Mõnikord tahaks ikka tiimikaaslasi konkreetselt oksa tõmmata eusa_wall.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phljuh
HV kasutaja
phljuh

liitunud: 06.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 18:50:07 vasta tsitaadiga

ei lootnud küll et M e-50-ga ära tuleb tundus selline enam vähem norm mäng olevat




http://wotreplays.com/site/1243717#karelia-phljuh-e-50

_________________
müüsin oma naeratuse maha
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 19:07:14 vasta tsitaadiga

The Tanker's Handbook
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.10.2014 00:55:10 vasta tsitaadiga

Sai veits müratud Centurion 7/1 kahese platooniga, 2x5K dämmi, 12 killi kokku.



Replay: http://wotreplays.com/site/1244553#live_oaks-erickhv-centurion_mk_7_1
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 16.10.2014 20:15:35 vasta tsitaadiga

Väga ilus, erick! thumbs_up.gif
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 16.10.2014 20:27:49 vasta tsitaadiga

E25 10 killi
http://wotreplays.com/site/1246299#redshire-peedu-e-25
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Guido43
HV vaatleja
Guido43

liitunud: 17.04.2007




sõnum 17.10.2014 19:55:13 vasta tsitaadiga

Uue stiiliga gameplay series! icon_razz.gif


Link
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 18.10.2014 15:28:45 vasta tsitaadiga

Seda't, mismoodi see expi arvestus õieti käib? Artyga mängides näen alatasa, et kui jõuab kätte aeg expi jagada, jääb arty kuidagi vaeslapse rolli; ükskõik, kui palju ta ka ei pingutaks.
Vt näiteks seesama http://wotreplays.eu/site/1250838#team
Ka peale sellist õnnelike juhuste kokkulangemist ei õnnestunud ikkagi top exp olla teamis ja ma ei saagi väga statistikat võrreldes aru, miks see 1C rohkem expi sai? Ainus seletus, mille peale ma ise tuleks on ise spotitud vs teiste spotitud märkide laskmisest.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrkristjan
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2010




sõnum 18.10.2014 15:34:42 vasta tsitaadiga

Hää kasutajanimi thumbs_up.gif
priitr kirjutas:
Seda't, mismoodi see expi arvestus õieti käib? Artyga mängides näen alatasa, et kui jõuab kätte aeg expi jagada, jääb arty kuidagi vaeslapse rolli; ükskõik, kui palju ta ka ei pingutaks.
Vt näiteks seesama http://wotreplays.eu/site/1250838#team
Ka peale sellist õnnelike juhuste kokkulangemist ei õnnestunud ikkagi top exp olla teamis ja ma ei saagi väga statistikat võrreldes aru, miks see 1C rohkem expi sai? Ainus seletus, mille peale ma ise tuleks on ise spotitud vs teiste spotitud märkide laskmisest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2014 23:15:08 vasta tsitaadiga

priitr kirjutas:
Seda't, mismoodi see expi arvestus õieti käib? Artyga mängides näen alatasa, et kui jõuab kätte aeg expi jagada, jääb arty kuidagi vaeslapse rolli; ükskõik, kui palju ta ka ei pingutaks.
Vt näiteks seesama http://wotreplays.eu/site/1250838#team
Ka peale sellist õnnelike juhuste kokkulangemist ei õnnestunud ikkagi top exp olla teamis ja ma ei saagi väga statistikat võrreldes aru, miks see 1C rohkem expi sai? Ainus seletus, mille peale ma ise tuleks on ise spotitud vs teiste spotitud märkide laskmisest.


Kuna ise ainult arty'ga mängin, siis näen seda iga päev. DMG peab tegema 2X rohkem, kui tavalisel tankil ja siis ehk saab sama palju XP'd. Nii et wn8 hooradele arty'd ei sobi. Viimasel ajal saab arty'ga mängides sellist sõimu, et kohe on. Mind on korduvalt lubatud teise ilma saata, clicker noobiks, sky canceriks, sky ebolaks sõimatud jne. Kusjuures sõimajad ongi tavaliselt need wn8 hoorad kelle kauni mängu ma lõpetanud olen...

http://wotreplays.eu/site/1190795#team
http://wotreplays.eu/site/1189585#team
http://wotreplays.eu/site/1159974#team
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2014 00:07:57 vasta tsitaadiga

Sa ei spoti artyga tehtud damaget ise, see juba võtab XP korralikult maha.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2014 01:30:07 vasta tsitaadiga

Jep. Expected damage on suht sarnane võrreldes tankidega.

http://wotlabs.net/na/wnTable
Ainuke häda selles et artyga sa ei carry kui team kehv on (basecamp).
Hea stronk tankiga võlud veel midagi välja.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2014 13:23:08 vasta tsitaadiga

Artyga on expected damage ka sellepärast nii kõrge, kuna bot teeb artyga suurema tõenäosusega hulga dmg, kuna skilli pole vaja nii massiivselt, kui tankidega. Lihtsalt point and click. Kui RNG god ka sinu pool on ja mõnusaid 1 hite tuleb, siis sealt see expected dmg tõusebki.

Natukene veel ja tuleb Strongholdi uuendus, siis läheb asi ägedaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 19.10.2014 14:44:13 vasta tsitaadiga

brokenarm kirjutas:
Artyga on expected damage ka sellepärast nii kõrge, kuna bot teeb artyga suurema tõenäosusega hulga dmg, kuna skilli pole vaja nii massiivselt, kui tankidega. Lihtsalt point and click. Kui RNG god ka sinu pool on ja mõnusaid 1 hite tuleb, siis sealt see expected dmg tõusebki.

Natukene veel ja tuleb Strongholdi uuendus, siis läheb asi ägedaks icon_biggrin.gif


Vaatasin eile Jove 0.9.4 streami uuest 7v7 assault režiimist ja see tundus küll lahe olevat.

Sain enda kohta saavutusega hakkama - esimest korda lahingu WN8 üle 10k http://wotreplays.eu/site/1253777#redshire-priitr-pzkpfw_ii_luchs
Siinsetele vanadele lilladele võib see ju tavapärane olla, aga minu jaoks on saavutus icon_smile.gif.
Õpiks veel kuidagi T7 peal kah selle Luchsiga ümber käima...

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 20.10.2014 14:35:36 vasta tsitaadiga

No väga tubli, 10K WN8 mäng on siiski juba mainimistväärt, eriti algaja puhul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2014 09:22:03 vasta tsitaadiga

brokenarm kirjutas:
Artyga on expected damage ka sellepärast nii kõrge, kuna bot teeb artyga suurema tõenäosusega hulga dmg, kuna skilli pole vaja nii massiivselt, kui tankidega. Lihtsalt point and click. Kui RNG god ka sinu pool on ja mõnusaid 1 hite tuleb, siis sealt see expected dmg tõusebki.

Natukene veel ja tuleb Strongholdi uuendus, siis läheb asi ägedaks icon_biggrin.gif

kas see strongholdi muutus tuleb 9,4 updatega? ja millal see 9,4 update tuleb?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 21.10.2014 10:32:42 vasta tsitaadiga

Patch tuleb tavaliselt 2-3 nädalat peale Public Test'i algust. Novembri algus võiks sobida.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 21.10.2014 11:08:52 vasta tsitaadiga

Miks need kindlused erilised on, on seal teised mängukaardid? Alguses ma vist mõnes mängisin, siis küll oli kõik suht sama mis tavaline kompanii.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 21.10.2014 11:41:53 vasta tsitaadiga

E25 lihtne 10 killi

Link
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2014 15:35:19 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Miks need kindlused erilised on, on seal teised mängukaardid? Alguses ma vist mõnes mängisin, siis küll oli kõik suht sama mis tavaline kompanii.

Pidi tulema oktoobris, aga eks näha ole.

Strongholdis kogud tiimiga kaste, selle eest saad maju leveldada. Majadest saad boonuseid osta. Näiteks üks maja, mille lükkad lvl 10, saad klannile minimissioone toota. Auhinnaks tuhandetes kulda, 500,000 krediiti jne (2 tunni mängimise eest pole just paha teenistus).
Tulevad stronghold poed, sealt saavad klanniliikmed endale igast nodi tulevikus osta. Kaasaarvatud erinevad tankid ja varustus. Crew xp, raha, free xp boonused jne. Ei mäleta, mis see max % tuli erinevatel majadel, aga praegu juba lvl 4 annab 16% crew XP.

Pluss igast muud mängulisad: miiniväljad, artillery support, mingid kaitsetornid, mis lasevad. Spy system, mis annab spoti mingile alale jne.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2014 16:33:59 vasta tsitaadiga

mul selline küsimus strongholdi kohta, et kui ma olen majas mis annab mulle näiteks 10% expi juurde, kas see kehtib siis ainult strongholdi lahingutes või randomites ka?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2014 16:41:56 vasta tsitaadiga

Majas olemine ei anna midagi. Majas oled sellepärast, et peale Strongholdi mängu lähevad sinu kastid sinna majja. Buffid tuleb eraldi toota ja aktiveerida ning need toimivad igal pool.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 21.10.2014 20:13:19 vasta tsitaadiga

Kui keegi tahab näha, kuidas elada Type 59s üle 5 vaenlase tanki (Type 59, 2x IS, 2x Super Pershing) samaaegne rush, siis võib replays vaadata alates 13:45:

http://wotreplays.com/site/1259706
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2014 22:48:11 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Kui keegi tahab näha, kuidas elada Type 59s üle 5 vaenlase tanki (Type 59, 2x IS, 2x Super Pershing) samaaegne rush, siis võib replays vaadata alates 13:45:

http://wotreplays.com/site/1259706


Tore lahing, kuid kui vastaste arty oleks natukenegi mängida osanud, siis oleks see mäng suhteliselt kiiresti Sinu jaoks lõppenud. Viimasel ajal sõidavad unicumid t37, m41, t49 ringi ja ma olen neid arty'ga kümnete kaupa garaaži saatnud.

M53M55'ga tuli täiesti tavalise mänguga Ace tanker... http://wotreplays.com/site/1260050#team
Ma olen mitu korda paremaid mänge selle Arty'ga teinud ja siis pole midagi saanud.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2014 23:56:28 vasta tsitaadiga

Kasutan OMC ModPack'i. XVM Network Services inactive teist päeva:


Tegutsen selle juhendi järgi: http://www.modxvm.com/en/news/testing-new-method-of-activation-of-statistics/
Näitab, et justkui aktiveeritud:

Milles kala?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.10.2014 12:34:39 vasta tsitaadiga

Ise kasutan Aslain'i modpacki, aga reeglina aitab, kui XVM uuesti installida (või terve modpack uuesti). Vaevalt seal mingit muud keerulist põhjust ongi. Mul XVM toimib.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 22.10.2014 13:58:50 vasta tsitaadiga

Sama kasutan Aslaini mod packi ja alati teen clean install(kõik uuesti). Siiamaani alati toiminud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2014 17:24:23 vasta tsitaadiga

kas mingi selline leht ka on olemas mis näitab kui palju on parasjagu expi vaja et tankiga ACE Tanker kätte saada? ma kohe huvi pärast tahaks teada mis lvl on hetkel IS-6, enamus mängud on mastery class 1 ja 2, aga ACE ei tule icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 22.10.2014 17:50:02 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
kas mingi selline leht ka on olemas mis näitab kui palju on parasjagu expi vaja et tankiga ACE Tanker kätte saada? ma kohe huvi pärast tahaks teada mis lvl on hetkel IS-6, enamus mängud on mastery class 1 ja 2, aga ACE ei tule icon_smile.gif

vbaddict.net näitab. 1358 base exp hetkel IS-6 jaoks. Iseasi, kui täpne see on.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.10.2014 10:38:28 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt üsna täpne.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 23.10.2014 11:04:03 vasta tsitaadiga

Kasu sellest suurt pole, sest mängus sa ei näe, reaalajas, kui palju sa expi teenid. Dämmi näeb ja seda saab kuidagi juurde punnitada kui on vaja.
Näiteks T30 mängin praegu ja kui ma 3k dämmi ära teen, siis ma olen tavaliselt esikolme seas ja siis ma saan 1,5 boonust. Suva kas on võit või kaotus, ma pean 3k või rohkem ära punnitama.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2014 14:05:32 vasta tsitaadiga

T37 on fun icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.10.2014 14:27:08 vasta tsitaadiga

maatriks, fun jep nii kaua kuni tulevad reaalse statistika põhjal tehtud WN8 avg dam tabelid välja nende uute lightide kohta, ja siis selgub, et võid -2000 WN8 igale tulemusele panna.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2014 14:42:22 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
maatriks, fun jep nii kaua kuni tulevad reaalse statistika põhjal tehtud WN8 avg dam tabelid välja nende uute lightide kohta, ja siis selgub, et võid -2000 WN8 igale tulemusele panna.
Eks näis, võrdleme siis hiljem uuesti.


-e- ja eks saab veidi damaget juurde, kui upgraden tugevamad relvad lahti.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis


viimati muutis sakinaga 23.10.2014 14:52:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 23.10.2014 14:57:43 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
maatriks, fun jep nii kaua kuni tulevad reaalse statistika põhjal tehtud WN8 avg dam tabelid välja nende uute lightide kohta, ja siis selgub, et võid -2000 WN8 igale tulemusele panna.

Hetkel vbaddict järgi teevad mängijad dammi ja saavad wn8:
Keskmiselt 900 dammi 3k wn8 unicumid
Keskmiselt 400 dammi 1400 wn8 keskmine mängija.

Numbrid paistavad olema normaalsed, kui uunikumid teevad pea kaks korda rohkem dammi selle tankiga kui rohelised mängijad.
jutt siis t37

maatriks tegi nendes lahingutes rohkem dammi kui serveri uunikumid keskmiselt.

võrdluseks type 59
Keskmiselt 1575 dammi 3k WN8 uunikumid
Keskmiselt 900 dammi 1400 WN8 rohelised
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.10.2014 15:35:27 vasta tsitaadiga

Kuna hetkel ei anta WN8-t päriselt playerbase'i abil mõõdetud damage baseline'i vastu võrrelduna, siis need numbrid on ilusad ainult praegu, ka uunikumidel.

Kui esimene päris andmetele vastav damage baseline välja tuleb, siis täiesti kindlalt see kukub. Mitte ühegi teise T6 lightiga ei suudeta näidata tulemusi isegi ligilähedale WN8 10 000+ keskmisele, millega hiilgavad praegu vbaddicti parimad T37 mängijad. Võrdluseks, AMX 12t parimad jäävad peale ühe kõik alla WN8 7000, MT25 mängijad alla WN8 6000.

Umbes 33% WN8 drop tundub realistlik selle järgi vaadates.

See ei tähenda, et ei võiks funnida - lihtsalt et praegu pole mõtet neid täispuhutud WN8 tulemusi demonstreerida, kuni neil pole all reaalsusele vastavat damage baseline'i. T37 teeb tunduvalt rohkem dämmi kui teised Tier 6 lightid, ja tõenäoliselt võrreldakse praegu WN8 arvutamisel T37 dämmi just nende teiste, nõrgemate damage baseline vastu.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 23.10.2014 15:46:56 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Kuna hetkel ei anta WN8-t päriselt playerbase'i abil mõõdetud damage baseline'i vastu võrrelduna, siis need numbrid on ilusad ainult praegu, ka uunikumidel.

Kui esimene päris andmetele vastav damage baseline välja tuleb, siis täiesti kindlalt see kukub. Mitte ühegi teise T6 lightiga ei suudeta näidata tulemusi isegi ligilähedale WN8 10 000+ keskmisele, millega hiilgavad praegu vbaddicti parimad T37 mängijad. Võrdluseks, AMX 12t parimad jäävad peale ühe kõik alla WN8 7000, MT25 mängijad alla WN8 6000.

Umbes 33% WN8 drop tundub realistlik selle järgi vaadates.

See ei tähenda, et ei võiks funnida - lihtsalt et praegu pole mõtet neid täispuhutud WN8 tulemusi demonstreerida, kuni neil pole all reaalsusele vastavat damage baseline'i. T37 teeb tunduvalt rohkem dämmi kui teised Tier 6 lightid, ja tõenäoliselt võrreldakse praegu WN8 arvutamisel T37 dämmi just nende teiste, nõrgemate damage baseline vastu.


Eks seda näha ole jah aga nii suur droppi ma ei usu, kuna teiste scoutidega ei tehta ka keskmiselt nii palju dammi. Ja teiste t6 scoutide keskmised dammi numbrid on 40% väiksemad. Lisaks saavad need usa lightid nerfi kuna need liiga OP-d hetkel.
Ja WN8 Expected dam tuleb just mängijate keskmisest. Ja hetkel on expected dam t37 ja amx 12t suhteliselt võrdne hetke keskmiste järgi.


viimati muutis j2pe 23.10.2014 16:01:29, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2014 15:51:58 vasta tsitaadiga

Kas WN8 arvutab spotting dämmi ka? Mul T71 mängides jäi mulje et ainult sinu dämm läheb arvesse, ehk kui oled passiivne scout teed ise 300 dämmi aga spoting dämm on 3000 siis WN8 näitab et oled paras cräpp mängija icon_smile.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 284, 285, 286 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.