Patrik343: “Hello, on my way home, I found a credit card lying on the street. I took it and I tried to pay in World of Tanks shop with it. And now, my account is blocked because of stupid 650 CZK. I hope it will get solved soon, my account is blocked and I want to play, I am nervous about it.”
Support: “Hello, thank you for contacting us. Using a credit card without its owner’s permission is a crime in most of the countries. What happened here was that the card owner contacted the bank and requested the cancelling of all operations, that happened after the card was lost. In order to have the access to your account restored, you will have to purchase again the goods, the payment of which was cancelled. The goods were as follows:
1000 gold
1000 gold
SU-85i
500 gold
The total sum is 21,04 EUR. It is possible to purchase a larger bundle (for example 10000 gold), after the payment goes through, the value of the gold owed will be removed from total gold sum and after that, the account will get unblocked. Contact us further after the payment of at least 21,04 EUR goes through, we can continue after that.”
Kiirendus ja manööverdus on ikkagi kõvasti halvem. Nii et kui kuskile otsa sõidad, siis istud seal pool aastat.
Ja kui capi peale läheb, siis sa ei saa elusees teisi seal kätte, kuna su pööramine on pmst olematu koos kiirendusega.
Näiteks oled 1v1 capis, siis on sul kindel kaotus, kui vastane sõita tajub veidike.
mitte et nii madala protsendiga mehi vaja oleks aga kuidas üldse saada meest alla 50% skilliga? Kõige soodsamalt palgatud mehed on ju ka 50% skilliga.
Tõstad crew teisele tankile treenimata:
Kui paned 80% crew sama klassi tankile on penalty 25% ehk mehed on 60%
Kui paned 80% crew valele klassi tankile on penalty 50% ehk mehed on 40%(videos öeldi minu meelest et chaffele pandi arty driver)
50% saab veel ka 25% teha
.......paremad mängijad kasutavad väga palju mode, mängulaud on väga kirju. Miks neid kasutatakse kui modid midagi juurde ei anna?
Tegelt parimad mängijad ei kasuta üldse mode. Pole mõtet modidega mängida, kui lähed hiljem lannile, kus sul pole võimalik ühtegi modi kasutada.
seda kindlasti, kui oled mängija kes osaleb lannidel ja muudel võistlustel kus modid keelatud siis pole mõtet ka harjutada nendega. Samas need mängijad kes on parimad aga sellistel võistlustel ei osale, kasutavad kindlasti mode.
Seda't, mismoodi see expi arvestus õieti käib? Artyga mängides näen alatasa, et kui jõuab kätte aeg expi jagada, jääb arty kuidagi vaeslapse rolli; ükskõik, kui palju ta ka ei pingutaks.
Vt näiteks seesama http://wotreplays.eu/site/1250838#team
Ka peale sellist õnnelike juhuste kokkulangemist ei õnnestunud ikkagi top exp olla teamis ja ma ei saagi väga statistikat võrreldes aru, miks see 1C rohkem expi sai? Ainus seletus, mille peale ma ise tuleks on ise spotitud vs teiste spotitud märkide laskmisest. _________________ Tšudes ne bõvajet.
Seda't, mismoodi see expi arvestus õieti käib? Artyga mängides näen alatasa, et kui jõuab kätte aeg expi jagada, jääb arty kuidagi vaeslapse rolli; ükskõik, kui palju ta ka ei pingutaks.
Vt näiteks seesama http://wotreplays.eu/site/1250838#team
Ka peale sellist õnnelike juhuste kokkulangemist ei õnnestunud ikkagi top exp olla teamis ja ma ei saagi väga statistikat võrreldes aru, miks see 1C rohkem expi sai? Ainus seletus, mille peale ma ise tuleks on ise spotitud vs teiste spotitud märkide laskmisest.
Seda't, mismoodi see expi arvestus õieti käib? Artyga mängides näen alatasa, et kui jõuab kätte aeg expi jagada, jääb arty kuidagi vaeslapse rolli; ükskõik, kui palju ta ka ei pingutaks.
Vt näiteks seesama http://wotreplays.eu/site/1250838#team
Ka peale sellist õnnelike juhuste kokkulangemist ei õnnestunud ikkagi top exp olla teamis ja ma ei saagi väga statistikat võrreldes aru, miks see 1C rohkem expi sai? Ainus seletus, mille peale ma ise tuleks on ise spotitud vs teiste spotitud märkide laskmisest.
Kuna ise ainult arty'ga mängin, siis näen seda iga päev. DMG peab tegema 2X rohkem, kui tavalisel tankil ja siis ehk saab sama palju XP'd. Nii et wn8 hooradele arty'd ei sobi. Viimasel ajal saab arty'ga mängides sellist sõimu, et kohe on. Mind on korduvalt lubatud teise ilma saata, clicker noobiks, sky canceriks, sky ebolaks sõimatud jne. Kusjuures sõimajad ongi tavaliselt need wn8 hoorad kelle kauni mängu ma lõpetanud olen...
Artyga on expected damage ka sellepärast nii kõrge, kuna bot teeb artyga suurema tõenäosusega hulga dmg, kuna skilli pole vaja nii massiivselt, kui tankidega. Lihtsalt point and click. Kui RNG god ka sinu pool on ja mõnusaid 1 hite tuleb, siis sealt see expected dmg tõusebki.
Natukene veel ja tuleb Strongholdi uuendus, siis läheb asi ägedaks
Artyga on expected damage ka sellepärast nii kõrge, kuna bot teeb artyga suurema tõenäosusega hulga dmg, kuna skilli pole vaja nii massiivselt, kui tankidega. Lihtsalt point and click. Kui RNG god ka sinu pool on ja mõnusaid 1 hite tuleb, siis sealt see expected dmg tõusebki.
Natukene veel ja tuleb Strongholdi uuendus, siis läheb asi ägedaks
Vaatasin eile Jove 0.9.4 streami uuest 7v7 assault režiimist ja see tundus küll lahe olevat.
Sain enda kohta saavutusega hakkama - esimest korda lahingu WN8 üle 10k http://wotreplays.eu/site/1253777#redshire-priitr-pzkpfw_ii_luchs
Siinsetele vanadele lilladele võib see ju tavapärane olla, aga minu jaoks on saavutus .
Õpiks veel kuidagi T7 peal kah selle Luchsiga ümber käima... _________________ Tšudes ne bõvajet.
Artyga on expected damage ka sellepärast nii kõrge, kuna bot teeb artyga suurema tõenäosusega hulga dmg, kuna skilli pole vaja nii massiivselt, kui tankidega. Lihtsalt point and click. Kui RNG god ka sinu pool on ja mõnusaid 1 hite tuleb, siis sealt see expected dmg tõusebki.
Natukene veel ja tuleb Strongholdi uuendus, siis läheb asi ägedaks
kas see strongholdi muutus tuleb 9,4 updatega? ja millal see 9,4 update tuleb?
Miks need kindlused erilised on, on seal teised mängukaardid? Alguses ma vist mõnes mängisin, siis küll oli kõik suht sama mis tavaline kompanii.
Pidi tulema oktoobris, aga eks näha ole.
Strongholdis kogud tiimiga kaste, selle eest saad maju leveldada. Majadest saad boonuseid osta. Näiteks üks maja, mille lükkad lvl 10, saad klannile minimissioone toota. Auhinnaks tuhandetes kulda, 500,000 krediiti jne (2 tunni mängimise eest pole just paha teenistus).
Tulevad stronghold poed, sealt saavad klanniliikmed endale igast nodi tulevikus osta. Kaasaarvatud erinevad tankid ja varustus. Crew xp, raha, free xp boonused jne. Ei mäleta, mis see max % tuli erinevatel majadel, aga praegu juba lvl 4 annab 16% crew XP.
Pluss igast muud mängulisad: miiniväljad, artillery support, mingid kaitsetornid, mis lasevad. Spy system, mis annab spoti mingile alale jne.
mul selline küsimus strongholdi kohta, et kui ma olen majas mis annab mulle näiteks 10% expi juurde, kas see kehtib siis ainult strongholdi lahingutes või randomites ka?
Majas olemine ei anna midagi. Majas oled sellepärast, et peale Strongholdi mängu lähevad sinu kastid sinna majja. Buffid tuleb eraldi toota ja aktiveerida ning need toimivad igal pool.
Kui keegi tahab näha, kuidas elada Type 59s üle 5 vaenlase tanki (Type 59, 2x IS, 2x Super Pershing) samaaegne rush, siis võib replays vaadata alates 13:45:
Kui keegi tahab näha, kuidas elada Type 59s üle 5 vaenlase tanki (Type 59, 2x IS, 2x Super Pershing) samaaegne rush, siis võib replays vaadata alates 13:45:
Tore lahing, kuid kui vastaste arty oleks natukenegi mängida osanud, siis oleks see mäng suhteliselt kiiresti Sinu jaoks lõppenud. Viimasel ajal sõidavad unicumid t37, m41, t49 ringi ja ma olen neid arty'ga kümnete kaupa garaaži saatnud.
M53M55'ga tuli täiesti tavalise mänguga Ace tanker... http://wotreplays.com/site/1260050#team
Ma olen mitu korda paremaid mänge selle Arty'ga teinud ja siis pole midagi saanud.
Ise kasutan Aslain'i modpacki, aga reeglina aitab, kui XVM uuesti installida (või terve modpack uuesti). Vaevalt seal mingit muud keerulist põhjust ongi. Mul XVM toimib.
kas mingi selline leht ka on olemas mis näitab kui palju on parasjagu expi vaja et tankiga ACE Tanker kätte saada? ma kohe huvi pärast tahaks teada mis lvl on hetkel IS-6, enamus mängud on mastery class 1 ja 2, aga ACE ei tule
kas mingi selline leht ka on olemas mis näitab kui palju on parasjagu expi vaja et tankiga ACE Tanker kätte saada? ma kohe huvi pärast tahaks teada mis lvl on hetkel IS-6, enamus mängud on mastery class 1 ja 2, aga ACE ei tule
vbaddict.net näitab. 1358 base exp hetkel IS-6 jaoks. Iseasi, kui täpne see on. _________________ Tšudes ne bõvajet.
Kasu sellest suurt pole, sest mängus sa ei näe, reaalajas, kui palju sa expi teenid. Dämmi näeb ja seda saab kuidagi juurde punnitada kui on vaja.
Näiteks T30 mängin praegu ja kui ma 3k dämmi ära teen, siis ma olen tavaliselt esikolme seas ja siis ma saan 1,5 boonust. Suva kas on võit või kaotus, ma pean 3k või rohkem ära punnitama.
maatriks, fun jep nii kaua kuni tulevad reaalse statistika põhjal tehtud WN8 avg dam tabelid välja nende uute lightide kohta, ja siis selgub, et võid -2000 WN8 igale tulemusele panna.
maatriks, fun jep nii kaua kuni tulevad reaalse statistika põhjal tehtud WN8 avg dam tabelid välja nende uute lightide kohta, ja siis selgub, et võid -2000 WN8 igale tulemusele panna.
Eks näis, võrdleme siis hiljem uuesti.
-e- ja eks saab veidi damaget juurde, kui upgraden tugevamad relvad lahti. _________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
viimati muutis sakinaga 23.10.2014 14:52:57, muudetud 1 kord
maatriks, fun jep nii kaua kuni tulevad reaalse statistika põhjal tehtud WN8 avg dam tabelid välja nende uute lightide kohta, ja siis selgub, et võid -2000 WN8 igale tulemusele panna.
Hetkel vbaddict järgi teevad mängijad dammi ja saavad wn8:
Keskmiselt 900 dammi 3k wn8 unicumid
Keskmiselt 400 dammi 1400 wn8 keskmine mängija.
Numbrid paistavad olema normaalsed, kui uunikumid teevad pea kaks korda rohkem dammi selle tankiga kui rohelised mängijad.
jutt siis t37
maatriks tegi nendes lahingutes rohkem dammi kui serveri uunikumid keskmiselt.
võrdluseks type 59
Keskmiselt 1575 dammi 3k WN8 uunikumid
Keskmiselt 900 dammi 1400 WN8 rohelised
Kuna hetkel ei anta WN8-t päriselt playerbase'i abil mõõdetud damage baseline'i vastu võrrelduna, siis need numbrid on ilusad ainult praegu, ka uunikumidel.
Kui esimene päris andmetele vastav damage baseline välja tuleb, siis täiesti kindlalt see kukub. Mitte ühegi teise T6 lightiga ei suudeta näidata tulemusi isegi ligilähedale WN8 10 000+ keskmisele, millega hiilgavad praegu vbaddicti parimad T37 mängijad. Võrdluseks, AMX 12t parimad jäävad peale ühe kõik alla WN8 7000, MT25 mängijad alla WN8 6000.
Umbes 33% WN8 drop tundub realistlik selle järgi vaadates.
See ei tähenda, et ei võiks funnida - lihtsalt et praegu pole mõtet neid täispuhutud WN8 tulemusi demonstreerida, kuni neil pole all reaalsusele vastavat damage baseline'i. T37 teeb tunduvalt rohkem dämmi kui teised Tier 6 lightid, ja tõenäoliselt võrreldakse praegu WN8 arvutamisel T37 dämmi just nende teiste, nõrgemate damage baseline vastu.
Kuna hetkel ei anta WN8-t päriselt playerbase'i abil mõõdetud damage baseline'i vastu võrrelduna, siis need numbrid on ilusad ainult praegu, ka uunikumidel.
Kui esimene päris andmetele vastav damage baseline välja tuleb, siis täiesti kindlalt see kukub. Mitte ühegi teise T6 lightiga ei suudeta näidata tulemusi isegi ligilähedale WN8 10 000+ keskmisele, millega hiilgavad praegu vbaddicti parimad T37 mängijad. Võrdluseks, AMX 12t parimad jäävad peale ühe kõik alla WN8 7000, MT25 mängijad alla WN8 6000.
Umbes 33% WN8 drop tundub realistlik selle järgi vaadates.
See ei tähenda, et ei võiks funnida - lihtsalt et praegu pole mõtet neid täispuhutud WN8 tulemusi demonstreerida, kuni neil pole all reaalsusele vastavat damage baseline'i. T37 teeb tunduvalt rohkem dämmi kui teised Tier 6 lightid, ja tõenäoliselt võrreldakse praegu WN8 arvutamisel T37 dämmi just nende teiste, nõrgemate damage baseline vastu.
Eks seda näha ole jah aga nii suur droppi ma ei usu, kuna teiste scoutidega ei tehta ka keskmiselt nii palju dammi. Ja teiste t6 scoutide keskmised dammi numbrid on 40% väiksemad. Lisaks saavad need usa lightid nerfi kuna need liiga OP-d hetkel.
Ja WN8 Expected dam tuleb just mängijate keskmisest. Ja hetkel on expected dam t37 ja amx 12t suhteliselt võrdne hetke keskmiste järgi.
viimati muutis j2pe 23.10.2014 16:01:29, muudetud 2 korda
Kas WN8 arvutab spotting dämmi ka? Mul T71 mängides jäi mulje et ainult sinu dämm läheb arvesse, ehk kui oled passiivne scout teed ise 300 dämmi aga spoting dämm on 3000 siis WN8 näitab et oled paras cräpp mängija
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.