|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
06.10.2014 15:16:21
|
|
|
| tsitaat: |
Vb isegi võtta Zalman Z3
|
Keegi just kirjutas meil siin foorumis, et plekk pidi nagu paber oelma, kui nii siis ülejäänud omadused ei oma enam väga suurt tähtsust
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
06.10.2014 15:25:49
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| tsitaat: |
Vb isegi võtta Zalman Z3
|
Keegi just kirjutas meil siin foorumis, et plekk pidi nagu paber oelma, kui nii siis ülejäänud omadused ei oma enam väga suurt tähtsust  |
Ok siis peab veel mõtlema, kuna tahaks ikkagi midagi uut.Vaatan siis ringi.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
06.10.2014 19:03:28
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
| WäntWõll kirjutas: |
| tsitaat: |
Vb isegi võtta Zalman Z3
|
Keegi just kirjutas meil siin foorumis, et plekk pidi nagu paber oelma, kui nii siis ülejäänud omadused ei oma enam väga suurt tähtsust  |
Ok siis peab veel mõtlema, kuna tahaks ikkagi midagi uut.Vaatan siis ringi.  |
Vaata ringi ,aga jumala eest palun tee OMALE ostuabi teema ,nagu soovitati juba ja prääksu seal. Mitte ära risusta teemat oma posti numbri kogumisega
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.10.2014 23:03:14
|
|
|
uus kasti siis lõpuks käes, R4
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
12.10.2014 23:46:34
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
uus kasti siis lõpuks käes, R4
 |
Ketastel kena tolmukiht peal
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.10.2014 23:49:37
|
|
|
| siinus kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
uus kasti siis lõpuks käes, R4
 |
Ketastel kena tolmukiht peal |
yhel jah, teisel vaid äär, kettad hetkel lahtiselt, polnud aega täna jamada. kui uue video saan, siis teen ilusti puhtaks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
12.10.2014 23:52:54
|
|
|
teame-teame. ma pidin ka seda umbes nii tegema. lisaks panen peale tolmust puhastamist videole uue jahutuse peale (mis poolteist aastat riiulinurgal karbis on oodanud), vahetan kaablid stiilsemate vastu ja panen korpuse küljekaane kinni
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.10.2014 23:54:02
|
|
|
| londiste kirjutas: |
teame-teame. ma pidin ka seda umbes nii tegema. lisaks panen peale tolmust puhastamist videole uue jahutuse peale (mis poolteist aastat riiulinurgal karbis on oodanud), vahetan kaablid stiilsemate vastu ja panen korpuse küljekaane kinni  |
eks jah, need ajutised asjad kipuvad alatiseks jääma. aga video tuleb.... millalgi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
13.10.2014 14:32:47
|
|
|
Mis hinnaga hakkavad korpused, mis suudavad ventide müra summutada (1x prose, 1 ees ja 1 taga) ning mahutavad ATX + GTX660Ti (pikkus 255mm). Konkreetseid kasti soovitused ka teretulnud
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
13.10.2014 15:47:56
|
|
|
*R4
*Silencio
*Prominent R
Mõistliku on ventikad 5/7 voldi peale kruttida kui müra suur mure.
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
13.10.2014 16:25:17
|
|
|
| Prominent R on küll hea, aga minu arust Nexus loobus kõikide korpuste tootmisest ja ei tea kas enam on saada.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
14.10.2014 00:28:04
|
|
|
| StarLight kirjutas: |
Mõistliku on ventikad 5/7 voldi peale kruttida kui müra suur mure. |
Võhiklik küsimus - kuidas seda teha? Kas see on tarkvaraliselt lahendatav või riistvaraliselt... katsetaks, google annab ~2 miljonit vastet - enne kui sukeldun, uuriks siit soovitusi
Vendid on ~100mm:
1x 4pin
2x 3pin
GPU, GPU ja toite vent - neid ei näpi veel...
profiilis ülejäänud arvuti komponendid.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxEvil
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2007
|
14.10.2014 02:08:27
|
|
|
| puer kirjutas: |
| StarLight kirjutas: |
Mõistliku on ventikad 5/7 voldi peale kruttida kui müra suur mure. |
Võhiklik küsimus - kuidas seda teha? Kas see on tarkvaraliselt lahendatav või riistvaraliselt... katsetaks, google annab ~2 miljonit vastet - enne kui sukeldun, uuriks siit soovitusi
Vendid on ~100mm:
1x 4pin
2x 3pin
GPU, GPU ja toite vent - neid ei näpi veel...
profiilis ülejäänud arvuti komponendid. |
4 pin (PWM) seda saad biosist/tarkvaraliselt muuta
teistega tuleb natuke nokitseda, lihtsam osta mingi lihtne (kas või ühe nupuga, arvuti taha PCI slotti minev, kui minit keerulisemat arvuti ette käivat ei soovi) fan controller ja sealt neid maha või juurde keerata, vähem peavalu.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
14.10.2014 09:50:32
|
|
|
Kui ise nokitseda ei viitsi/taha/suuda siis ikka kõige lihtsam on osta adapter molex->3pin mis kohe ongi 7 voldi peal. 3pinnistele müüakse At-s kohe üleminekuid 12v -> 5v millel takk vahel. Kindlasti tuleks enne 5v peale minemist selgeks teha kas antud tuulutid stardivad 5 voldi juures. 7 voldiga läheb iga viimanegi vent käima.
Igasugused kontrollerid on saatanast.
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
15.10.2014 09:06:36
|
|
|
Sooviks adekvaatset kriitikat ja teemat kahe uue korpuse üle. Silverstone on edeva Nvidia Editioniga hakkama saanud ja siiani pole ma Silverstone toodangus pidanud pettuma.
Silverstone on üks minu favoriite üldse arvutimaailmas (samas tunnistan ausalt, et odavama otsa toodanguga pole kokkupuudet olnud). Teisalt pole kunagi ühtegi Silverstone korpusega kokku puutunud
Silverstone SST-TJ10B-WNV NVIDIA Edition: http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=CA-287-SV
Teine on Korsaari uus mudel: Corsair Graphite 780T Full Tower Case - Black
http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=CA-184-CS
arvutus on tegelikult üsna kiitev: http://www.techpowerup.com/reviews/Corsair/Graphite_780T/3.html
See ei ole ostuabi-hinnapäring. Tahaks diskussiooni, millised on ühe eelised teise ees. Üks neist seisab mul juba kodus aga mul on tetud kõhklused. Näiteks Korsaari ventidest pole kunagi eriti sillas olnud. Samas on Korsaari kallim ots igal tootel üsna tase. Mulle meeldib Korsaari küljelt kiirelt avatav luuk ja "otsa ees" asetuvad nupud aga üldpilt on veits emotsioonitu.
Silverstone Nvidia Edition on stiilne, ehk isegi liiga "kosmiline"
Spoiler 
Spoiler 
Minu tegelik lemmik NZXT H440 Limited Color Edition must/roheline on midi-tower aga jääb SLI jaoks ikka väikseks ja loobusin. Saab täna taas tõenäoliselt uue kodu http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=CA-150-NX
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
15.10.2014 10:23:32
|
|
|
FTW
| tsitaat: |
Korsaari uus mudel
|
Näeb lihtsalt jälk ja jube välja.
Kindalsti on Silverstone oluliselt kõrgema hinnaga ja see võiks olla ainuke põhjus, miks keegi Korsaari üldse vaatab, kuigi valik on lai ja asjalikke tootjaid on mitmeid.
Väga rohkem diskuteerida ei oska.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liil6u
HV veteran

liitunud: 11.05.2010
|
15.10.2014 10:35:37
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
FTW
| tsitaat: |
Korsaari uus mudel
|
Näeb lihtsalt jälk ja jube välja.
Kindalsti on Silverstone oluliselt kõrgema hinnaga ja see võiks olla ainuke põhjus, miks keegi Korsaari üldse vaatab, kuigi valik on lai ja asjalikke tootjaid on mitmeid.
Väga rohkem diskuteerida ei oska. |
Suurem osa silverstone kaste näevad seest nagu mingid vanakooli peldikud välja. Võiks ju selle raha eest sisu ka normaalne olla
_________________ Parem Hilja, kui Helga. |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
15.10.2014 10:44:58
|
|
|
Sisu välimus on natukese teisejärguline minu jaoks, kuna hindan komponentide paigutust, mugavust ja funktsionaalsust.
On ta nüüd alu värvi või lakk must, ei näe tragöödiaks põhjust.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
16.10.2014 16:24:13
|
|
|
Päris nummi näeb välja küll
Seest ka päris korralik nagu enamus selliseid.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
16.10.2014 18:03:11
|
|
|
enthoo on huvitav aga pandora on küll üsna pedestrian.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
16.10.2014 22:31:50
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| enthoo on huvitav aga pandora on küll üsna pedestrian. |
Väike video Overview ka enthoo-st.
Spoiler 
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
24.10.2014 17:14:18
|
|
|
| Sry, loll küsimus aga ma tõesti ei tea: igatahes, londiste lingitud korpusest rääkides, kuidas saab lisada üldse kuni 11 sata seadet, kui enamus itx plaatidel on max 4 sata porti? Kas neid saab siis mingi jubinaga laiendada?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.10.2014 17:15:09
|
|
|
raid kontroller?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
24.10.2014 20:37:19
|
|
|
Kas keegi oskab öeldda, mis on nupu funktsioon Mereröövel 780T kastil paremal ääres meie poolt vaadates? Ühel pool ääres on vist ventide näppimine aga teisel pool? Ja mismoodi see ventide regull läbi selle nupu toimub? Seda saab ainult vajutada.
Teine küsimus, et kuidas Mereröövlite vendid on? Sellel kastil pole eiriti korsaarid koonerdanud jahutitega aga on need lärmakad või kuidas?
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puer
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.08.2005
|
24.10.2014 20:56:50
|
|
|
| liiv kirjutas: |
| Kas keegi oskab öeldda, mis on nupu funktsioon Mereröövel 780T kastil paremal ääres meie poolt vaadates? Ühel pool ääres on vist ventide näppimine aga teisel pool? ... |
Pakun: restart
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
24.10.2014 21:12:20
|
|
|
Suhtkoht restardi nupp jah
Endagi kastil on samasugune...
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
24.10.2014 21:37:29
|
|
|
Vendi regull nagu ikka 5/7/12v
Googeldada ei viitsi aga enda kõrva jaoks on corsairi vendid alati liiga lärmakad olnud . Vahet pole kas töötavad väiksema voldi pealt (12v pealt on ikka korralik lennuk) või mitte. Samas õhku liigutavad raisad ikka mehemoodi ja lõpuks tuleb lihtsalt kompromiss leida, et kas leppida nati suurema müraga või vähema õhuliikumisega.
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
25.10.2014 01:22:56
|
|
|
Enda r500-ga ausalt erinevust ei näe, kas on vendid nupust 1-s või 3ndas astmes, CF jahedamalt ikka ei hoia. Müra on ainult vähem esimesel "pulgal". Kõige rohkem aitab kui 14cm üles panna õhku välja imema. Õhuliikumise "kahin" on aga mingit plärinat küll ei tähelda, kui just vahepeal 20cm "kõikuma" ei löö...
Ma ei tea kas teistel kastidel ka nii aga enda omal avastasin, et põhjas HDD karbi kruvi kusagil 0.5mm mööda, ning üleval 1 kruvi Corsairi enda jahutusega 1mm nihkes... Muidu, r500-l läks ilusti H110 radikas emaplaadi peale ning vendid ülesse kasti, kaan peale ja "mui bueno"
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
25.10.2014 02:05:35
|
|
|
| StarLight kirjutas: |
Vendi regull nagu ikka 5/7/12v
Googeldada ei viitsi aga enda kõrva jaoks on corsairi vendid alati liiga lärmakad olnud . Vahet pole kas töötavad väiksema voldi pealt (12v pealt on ikka korralik lennuk) või mitte. |
See on oluline info. Korpus on mulle väga lähedal ja isegi pidev väike db hakkab lõpuks närvidele käima. Kas aitaks, kui vahetada Veeröövlite originaal vendid välja näiteks Noiseblockerite vastu? Mul on neid kodus 3tk:http://www.blacknoise.com/site/en/products/noiseblocker-it-fans/nb-eloop-series/120x120x25mm.php?lang=EN (Noiseblockerid on head asjad aga mõõt on 120mm, Röövlitel on vist 140mm?)
Mismoodi see vasakul olev nupp töötab kastil? See on ventide regullimiseks aga seda ei saa pöörata, vajutusega ju?
ps. Ma mõtlesin, et start/stop nupp toimib kastil ka resetina, sellest oli ka dumb küsimus
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
25.10.2014 02:20:50
|
|
|
Nupp töötab jah vajutusega.
NB vent vs Corsairi tuuluti, seal on ainult üks asjalik ja ütleme nii, et Corsair see ei ole =P
Jään oma seisukohale kindlaks ja ütlen välja, et F12/14 on hinna ja jahutud/vaikuse omaduste poolest on parim mis täna turult saada.
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
25.10.2014 03:14:10
|
|
|
| StarLight kirjutas: |
NB vent vs Corsairi tuuluti, seal on ainult üks asjalik ja ütleme nii, et Corsair see ei ole =P
Jään oma seisukohale kindlaks ja ütlen välja, et F12/14 on hinna ja jahutud/vaikuse omaduste poolest on parim mis täna turult saada. |
Ok, tänan et valgustasid Mereröövlite suhtes. Küsin edasi nagu meie kamraad Erik. Kuidas Phanteks Enthoo Pro on koos oma ventidega? Kaasas on 4 venti ja ventide mudel on Phanteks PH-F140SP : http://www.phanteks.com/PH-F140SP.html
igatahes Enthoo Pro Full Tower saab kull rämedalt kiita: http://www.techpowerup.com/reviews/Phanteks/Enthoo_Pro/
Selgitan küsimusi. Mõtlen uut kasti kokku panna ja kõnealune Röövlifirma kast ja Phanteks on olemas. Röövlifirma on full tower ja Phanteks midi. Tahan vähemalt SLI lahendust sest koduse kuvari reso on suureks paisunud (ASUS PG278Q, 68,58 cm, 144Hz Widescreen, G-SYNC - DP ). Kas kõnealune Phanteks oleks ok oma tuulutusvahenditega, näiteks 3 way SLI jaoks?). Ma olen siiani olnud seisukohal, et mitme GPU puhul on full-tower parem (õhk liigub paremini) aga äkki olen valel teel ja kõik sõltub korpuse tuulutusest (ventidest)?
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leo Kalme
Reasõdur
liitunud: 13.03.2011
|
26.10.2014 10:42:42
|
|
|
Vali kast, kuhu sul mant ära mahub. Mina olen ikka olnud arvamusel (ja ka praktikas täheldanud), et rohkem ruumi korpuses =/= parem jahutus. Õhuvool on see, mis jahutab ja see sõltub ventikadest ja nende asetusest.
Corsair ei tundu väga hõre olevat. Ilmselt on sel jahutusvõimalusi piisavalt. Nagu ka Phanteksi korpuses paistab olevat. Pigem on küsimus selles, kas tahad omale lauale full towerit või midagi pisemat.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
26.10.2014 18:27:15
|
|
|
no kuri, mina olen oma Silverstone Raven 05-ga küll ikka sigarahul. esmane kaablimajandus ka nüüd ümber tehtud ja build on ikka nüüd väga puhas, paneelid lähevad ka ilma kehamassi abita kinni
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
27.10.2014 20:50:08
|
|
|
Hei!
Ootaks väikest arutelu või ettepanekuid/soovitusi korpuse osas. Pikemat aega juba plaan üle minna väiksemale (matx) kooslusele aga selle "õige" korpuse leidmine on nii segadust tekitav ülesanne.
Algselt vaatasin Aerocool Dead Silence korpust ja olin kindel selle headuses. Kõik minu jaoks tähtis oli täidetud. Väike ja minimalistlik välimus, küljeaken, üleval asuvad usb/power/heli jne vaikne ning üldiselt jahe.
Kahtlema hakkasin, kuna tolmufiltreid pole ja sooviks ikkagi nö. püstise emaplaadi paigutusega kasti.
Üks meeldiv variant on veel Fractal Design Arc Mini R2. Selle korpuse puhul kõik meeldib aga see pole palju väiksem minu hetke ATX korpusest. Sooviks kindlasti pisemaks lahendusega minna.
Iseenesest oleks mõeldav ka ITX lahendus aga ei ole selleks meeldivat emaplaati leidnud.
Õudsalt meeldib tegelikult uus NZXT S340 korpus aga see on samuti ATX hoopis, kuigi mõõtudelt suht matx kast. Teeks NZXT nüüd sellest korpusest väiksema versiooni oleks super aga niikaua kui seda pole, oskab ehk keegi soovitada midagi?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toataim
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2008
|
27.10.2014 22:18:40
|
|
|
ma ise päris hunniku korpuseid läbi käinud, Define r4 on minuarust täitsa viisakas korpus, kuigi mulle aknaga korpused üldse ei meeldi.
huvitaks just mingi selline asi nagu HAF XB http://www.coolermaster.com/case/lan-box/haf-xb/
ega kellelgi ei juhtu olema seda, et jagada just isliklikke arvamusi? õhu liikuvus, ventilaatorite lärmakus.
_________________ ...midagi võiks siin olla.... |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
27.10.2014 23:33:12
|
|
|
Muide, ma olen müünud päris mitu NZXT H440 Special Edition Colors kasti ja tagasiside on olnud positiivne
Spoiler 
Mulle endale meeldib see roheline aga kahjuks ei ole sellel mudelil kohta DVD mängijale ja minule läheb seda vaja
| toataim kirjutas: |
| ma ise päris hunniku korpuseid läbi käinud, Define r4 on minuarust täitsa viisakas korpus |
Define 4 meeldib endale ka aga kahjuks Fractali tooteid ei ole minu hinnakirjas
| duxdery kirjutas: |
Õudsalt meeldib tegelikult uus NZXT S340 korpus aga see on samuti ATX hoopis, kuigi mõõtudelt suht matx kast. |
Tundub bueno kast, €75 raha eest on kasti küll, disain on ka ilus aga minu jaoks jääb väikseks, valge värv ka ei sobi mulle (ehki see valge kast on kena)
See IN WIN Gold Edition kast meeldib mulle ka aga ma kardan klaasi (tundub õrnake olema) http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=CA-041-IW
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
27.10.2014 23:55:12
|
|
|
| liiv kirjutas: |
| Tundub bueno kast, €75 raha eest on kasti küll, disain on ka ilus aga minu jaoks jääb väikseks, valge värv ka ei sobi mulle (ehki see valge kast on kena) |
Must on ka ju olemas Aga sa saaksid S340 sebida ja müüa 75€?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
28.10.2014 00:02:03
|
|
|
| mida arvavad härrad sellest kastist? minimalistlik, väike. HTPC materjal
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
28.10.2014 00:14:53
|
|
|
näeb cool välja, look mullegi täitsa meeldis, aga...
vähegi mõistlik videokaart peaks seal sees lämbuma.
spec ütleb 20cm videokaardile, iirc reviewd ütlesid pigem 17.5cm (selle nurgas oleva tulukese nimel).
htpc jaoks pole juba mõnda aega (apud ühel, sandy bridge ja üles teisel pool) eraldi videokaarti vaja olnud, right?
miks mitte kohe sellelaadne?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
28.10.2014 01:25:05
|
|
|
londiste, oleneb, videote vaatamiseks pole juba mõnda aega HTPC parim lahendus olnud (on väiksemaid ja lihtsamaid lahendusi). Mängimiseks ja muu kangema jaoks on eraldiseisev videokaart abiks ja piisab igasugu ITX videokaartidest mis enamus on 170mm.
Korpus ise sobib vaid siis kui sul on muud mööblit kõrgläikega - muidu meenutab liiga prügikasti.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
28.10.2014 09:59:12
|
|
|
liiv, kui plaanis on panna vähemalt 2'he kaardi SLI (mis ongi mõistlik kuna 3-way kaotad juba kõvasti reaalses perfis ehk maksad üle) siis tuleb arvestada, et tavapärases kastis tõuseb alumise kaardi kuumus ülemise peale jne. va. juhul kui on mingi üüratu riidekapp kast ja kõik jutud custom vee peal. Ehk siis mis seal salata silverstone on asja ära klaarind ja teinud õiged kastid kus plate 90 kraadi keeratud. Samas kuna ravenid on alati olnud suhteliselt cheapo ja robusk välimusega siis taolistest kastidest pole muud valikut kui kas FT02 või FT05. Igast neid kuradi enthoo ja in-wini klaaskaanega kaste ära vaata - tegu puhtalt disainikastidega ja funktionaalsus jätab tugevalt soovida. Samas in-wini puhul pole seda küll tarvis karta, et klaas õrnake on - tegu karastatud klaasiga. Tellisega viskamist vast jahh vastu ei pea
Ventikatega on asi üldjuhul lihtne ehk ventikatega pead valima kas performance või vaiksus ja mingeid üüber all in one vente pole olemas - on vaid keskmiselt talutavamad. Korpuseventidega pole eriti probleemi kuna erinevalt radikavendist peab korpusevent liigutama ainult õhku ja õhusruve pole eriti tähtis (kui just kaablimajandus ülikehv pole). Seega korpusevendi annab väljavahetamise teel ilusti vaikseks saada. Mis seal salata - ega pole eriti ühtegi masstootjat kes oma kasti mingeid uippuvente kaasa paneks kuna sellised vendid üldjuhul maksavad seal 20+ eura tükist ja ajaks kasti hinna kalliks. Seega kui ajada taga äärmist vaiksust siis tuleb nii või teisiti mistahes kasti vendid välja vahetada. Üldjuhul ventide puhul võiks mürtase max pööretel seal üle 22dBa mitte olla ja max pöörded kuni 1200rpm.
Samas vaiksuse suhtes kehtib reegel, et olenemata kuivaikne kast on siis niikaua kui miski teeb mingit häält hakkad seda üheltmaalt nii või teisiti kuulma. Seega kui sul kasvõi kaks high end kaarti masinas uhavad siis kaardiventide mühin tuleks aluseks võtta kuipalju häält võivad ka muud vendid teha.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
31.10.2014 20:04:24
|
|
|
| Caselabsil analoogseid kaste küll.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
04.11.2014 19:29:43
|
|
|
| liiv, h100 sinna vaikimisi ei sobi kuna aint üks vent puhub välja. Samas annab äkki radika kuidagi alumiste ventide peale konspunnida - st.et kindlasti annab, küsimus lihtsalt selles kuipalju tööd nõuab. Netis küll antud kasti watercooled variante kus ka 540mm radikad peal.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|