Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Korpuste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 100, 101, 102  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 15:16:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vb isegi võtta Zalman Z3

Keegi just kirjutas meil siin foorumis, et plekk pidi nagu paber oelma, kui nii siis ülejäänud omadused ei oma enam väga suurt tähtsust icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 15:25:49 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

Vb isegi võtta Zalman Z3

Keegi just kirjutas meil siin foorumis, et plekk pidi nagu paber oelma, kui nii siis ülejäänud omadused ei oma enam väga suurt tähtsust icon_rolleyes.gif

Ok siis peab veel mõtlema, kuna tahaks ikkagi midagi uut.Vaatan siis ringi. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 19:03:28 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

Vb isegi võtta Zalman Z3

Keegi just kirjutas meil siin foorumis, et plekk pidi nagu paber oelma, kui nii siis ülejäänud omadused ei oma enam väga suurt tähtsust icon_rolleyes.gif

Ok siis peab veel mõtlema, kuna tahaks ikkagi midagi uut.Vaatan siis ringi. icon_rolleyes.gif



Vaata ringi ,aga jumala eest palun tee OMALE ostuabi teema ,nagu soovitati juba ja prääksu seal. Mitte ära risusta teemat oma posti numbri kogumisega kopp.gif icon_exclaim.gif

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2014 23:03:14 vasta tsitaadiga

uus kasti siis lõpuks käes, R4 thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 12.10.2014 23:46:34 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
uus kasti siis lõpuks käes, R4 thumbs_up.gif

Ketastel kena tolmukiht peal

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2014 23:49:37 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
uus kasti siis lõpuks käes, R4 thumbs_up.gif

Ketastel kena tolmukiht peal

yhel jah, teisel vaid äär, kettad hetkel lahtiselt, polnud aega täna jamada. kui uue video saan, siis teen ilusti puhtaks icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2014 23:52:54 vasta tsitaadiga

teame-teame. ma pidin ka seda umbes nii tegema. lisaks panen peale tolmust puhastamist videole uue jahutuse peale (mis poolteist aastat riiulinurgal karbis on oodanud), vahetan kaablid stiilsemate vastu ja panen korpuse küljekaane kinni icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2014 23:54:02 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
teame-teame. ma pidin ka seda umbes nii tegema. lisaks panen peale tolmust puhastamist videole uue jahutuse peale (mis poolteist aastat riiulinurgal karbis on oodanud), vahetan kaablid stiilsemate vastu ja panen korpuse küljekaane kinni icon_biggrin.gif

eks jah, need ajutised asjad kipuvad alatiseks jääma. aga video tuleb.... millalgi icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2014 14:32:47 vasta tsitaadiga

Mis hinnaga hakkavad korpused, mis suudavad ventide müra summutada (1x prose, 1 ees ja 1 taga) ning mahutavad ATX + GTX660Ti (pikkus 255mm). Konkreetseid kasti soovitused ka teretulnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 13.10.2014 15:47:56 vasta tsitaadiga

*R4
*Silencio
*Prominent R

Mõistliku on ventikad 5/7 voldi peale kruttida kui müra suur mure.

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 13.10.2014 16:25:17 vasta tsitaadiga

Prominent R on küll hea, aga minu arust Nexus loobus kõikide korpuste tootmisest ja ei tea kas enam on saada.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2014 00:28:04 vasta tsitaadiga

StarLight kirjutas:

Mõistliku on ventikad 5/7 voldi peale kruttida kui müra suur mure.


Võhiklik küsimus - kuidas seda teha? Kas see on tarkvaraliselt lahendatav või riistvaraliselt... katsetaks, google annab ~2 miljonit vastet - enne kui sukeldun, uuriks siit soovitusi icon_smile.gif

Vendid on ~100mm:
1x 4pin
2x 3pin
GPU, GPU ja toite vent - neid ei näpi veel...
profiilis ülejäänud arvuti komponendid.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxEvil
HV kasutaja
MaxEvil

liitunud: 07.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2014 02:08:27 vasta tsitaadiga

puer kirjutas:
StarLight kirjutas:

Mõistliku on ventikad 5/7 voldi peale kruttida kui müra suur mure.


Võhiklik küsimus - kuidas seda teha? Kas see on tarkvaraliselt lahendatav või riistvaraliselt... katsetaks, google annab ~2 miljonit vastet - enne kui sukeldun, uuriks siit soovitusi icon_smile.gif

Vendid on ~100mm:
1x 4pin
2x 3pin
GPU, GPU ja toite vent - neid ei näpi veel...
profiilis ülejäänud arvuti komponendid.


4 pin (PWM) seda saad biosist/tarkvaraliselt muuta
teistega tuleb natuke nokitseda, lihtsam osta mingi lihtne (kas või ühe nupuga, arvuti taha PCI slotti minev, kui minit keerulisemat arvuti ette käivat ei soovi) fan controller ja sealt neid maha või juurde keerata, vähem peavalu.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 14.10.2014 09:50:32 vasta tsitaadiga

Kui ise nokitseda ei viitsi/taha/suuda siis ikka kõige lihtsam on osta adapter molex->3pin mis kohe ongi 7 voldi peal. 3pinnistele müüakse At-s kohe üleminekuid 12v -> 5v millel takk vahel. Kindlasti tuleks enne 5v peale minemist selgeks teha kas antud tuulutid stardivad 5 voldi juures. 7 voldiga läheb iga viimanegi vent käima.

Igasugused kontrollerid on saatanast.

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 09:06:36 vasta tsitaadiga

Sooviks adekvaatset kriitikat ja teemat kahe uue korpuse üle. Silverstone on edeva Nvidia Editioniga hakkama saanud ja siiani pole ma Silverstone toodangus pidanud pettuma.
Silverstone on üks minu favoriite üldse arvutimaailmas (samas tunnistan ausalt, et odavama otsa toodanguga pole kokkupuudet olnud). Teisalt pole kunagi ühtegi Silverstone korpusega kokku puutunud
Silverstone SST-TJ10B-WNV NVIDIA Edition: http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=CA-287-SV



Teine on Korsaari uus mudel: Corsair Graphite 780T Full Tower Case - Black
http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=CA-184-CS
arvutus on tegelikult üsna kiitev: http://www.techpowerup.com/reviews/Corsair/Graphite_780T/3.html




See ei ole ostuabi-hinnapäring. Tahaks diskussiooni, millised on ühe eelised teise ees. Üks neist seisab mul juba kodus aga mul on tetud kõhklused. Näiteks Korsaari ventidest pole kunagi eriti sillas olnud. Samas on Korsaari kallim ots igal tootel üsna tase. Mulle meeldib Korsaari küljelt kiirelt avatav luuk ja "otsa ees" asetuvad nupud aga üldpilt on veits emotsioonitu.
Silverstone Nvidia Edition on stiilne, ehk isegi liiga "kosmiline"
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Minu tegelik lemmik NZXT H440 Limited Color Edition must/roheline on midi-tower aga jääb SLI jaoks ikka väikseks ja loobusin. Saab täna taas tõenäoliselt uue kodu http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=CA-150-NX
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 10:23:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Silverstone

FTW icon_exclaim.gif
tsitaat:

Korsaari uus mudel

Näeb lihtsalt jälk ja jube välja.

Kindalsti on Silverstone oluliselt kõrgema hinnaga ja see võiks olla ainuke põhjus, miks keegi Korsaari üldse vaatab, kuigi valik on lai ja asjalikke tootjaid on mitmeid.

Väga rohkem diskuteerida ei oska.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liil6u
HV veteran
Liil6u

liitunud: 11.05.2010




sõnum 15.10.2014 10:35:37 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

Silverstone

FTW icon_exclaim.gif
tsitaat:

Korsaari uus mudel

Näeb lihtsalt jälk ja jube välja.

Kindalsti on Silverstone oluliselt kõrgema hinnaga ja see võiks olla ainuke põhjus, miks keegi Korsaari üldse vaatab, kuigi valik on lai ja asjalikke tootjaid on mitmeid.

Väga rohkem diskuteerida ei oska.


Suurem osa silverstone kaste näevad seest nagu mingid vanakooli peldikud välja. Võiks ju selle raha eest sisu ka normaalne olla icon_eek.gif

_________________
Parem Hilja, kui Helga.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 10:44:58 vasta tsitaadiga

Sisu välimus on natukese teisejärguline minu jaoks, kuna hindan komponentide paigutust, mugavust ja funktsionaalsust.
On ta nüüd alu värvi või lakk must, ei näe tragöödiaks põhjust.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 11:09:56 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Mis põhjusel sa CM Stacker 830 pildi siia oled linkinud?
Jah sellest oli ka Nvidia Edition ja ise oma 832 versiooni.

Igatahes see 780T näeb küll väga hea välja thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2014 16:09:39 vasta tsitaadiga

http://techreport.com/review/27127/xfx-type-01-series-bravo-case-reviewed
midagi mitte väga kinkyt aga omapärast.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 16.10.2014 16:24:13 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
http://techreport.com/review/27127/xfx-type-01-series-bravo-case-reviewed
midagi mitte väga kinkyt aga omapärast.


Päris nummi näeb välja küll icon_razz.gif
Seest ka päris korralik nagu enamus selliseid.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2014 17:35:21 vasta tsitaadiga

Neid omapärase välimusega kaste ju küll aga fubnktionaalsuselt ei paku nad midagi erilist ega uut. Hea näide näiteks Bitfenix pandora - http://www.techpowerup.com/reviews/Bitfenix/Pandora/ või Phanteks enthoo EVOLV - http://www.bit-tech.net/hardware/cases/2014/10/10/phanteks-enthoo-evolv-review/1 ja hinda osatakse küll küsida.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2014 18:03:11 vasta tsitaadiga

enthoo on huvitav aga pandora on küll üsna pedestrian.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2014 22:31:50 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
enthoo on huvitav aga pandora on küll üsna pedestrian.


Väike video Overview ka enthoo-st.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2014 13:50:05 vasta tsitaadiga

lian li-lt ka üle mõne aja midagi päris toredat (paljude ketastega itx kasti sihtotstarbeks):
http://www.techpowerup.com/206577/lian-li-announces-the-brushed-aluminum-pc-q26-mini-itx-chassis.html

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2014 17:14:18 vasta tsitaadiga

Sry, loll küsimus aga ma tõesti ei tea: igatahes, londiste lingitud korpusest rääkides, kuidas saab lisada üldse kuni 11 sata seadet, kui enamus itx plaatidel on max 4 sata porti? Kas neid saab siis mingi jubinaga laiendada?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2014 17:15:09 vasta tsitaadiga

raid kontroller?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2014 20:37:19 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öeldda, mis on nupu funktsioon Mereröövel 780T kastil paremal ääres meie poolt vaadates? Ühel pool ääres on vist ventide näppimine aga teisel pool? Ja mismoodi see ventide regull läbi selle nupu toimub? Seda saab ainult vajutada.
Teine küsimus, et kuidas Mereröövlite vendid on? Sellel kastil pole eiriti korsaarid koonerdanud jahutitega aga on need lärmakad või kuidas?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2014 20:56:50 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Kas keegi oskab öeldda, mis on nupu funktsioon Mereröövel 780T kastil paremal ääres meie poolt vaadates? Ühel pool ääres on vist ventide näppimine aga teisel pool? ...

Pakun: restart
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2014 21:12:20 vasta tsitaadiga

Suhtkoht restardi nupp jah icon_rolleyes.gif
Endagi kastil on samasugune...
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 24.10.2014 21:37:29 vasta tsitaadiga

Vendi regull nagu ikka 5/7/12v

Googeldada ei viitsi aga enda kõrva jaoks on corsairi vendid alati liiga lärmakad olnud . Vahet pole kas töötavad väiksema voldi pealt (12v pealt on ikka korralik lennuk) või mitte. Samas õhku liigutavad raisad ikka mehemoodi ja lõpuks tuleb lihtsalt kompromiss leida, et kas leppida nati suurema müraga või vähema õhuliikumisega.

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 25.10.2014 01:22:56 vasta tsitaadiga

Enda r500-ga ausalt erinevust ei näe, kas on vendid nupust 1-s või 3ndas astmes, CF jahedamalt ikka ei hoia. Müra on ainult vähem esimesel "pulgal". Kõige rohkem aitab kui 14cm üles panna õhku välja imema. Õhuliikumise "kahin" on aga mingit plärinat küll ei tähelda, kui just vahepeal 20cm "kõikuma" ei löö...
Ma ei tea kas teistel kastidel ka nii aga enda omal avastasin, et põhjas HDD karbi kruvi kusagil 0.5mm mööda, ning üleval 1 kruvi Corsairi enda jahutusega 1mm nihkes... Muidu, r500-l läks ilusti H110 radikas emaplaadi peale ning vendid ülesse kasti, kaan peale ja "mui bueno" icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2014 02:05:35 vasta tsitaadiga

StarLight kirjutas:
Vendi regull nagu ikka 5/7/12v

Googeldada ei viitsi aga enda kõrva jaoks on corsairi vendid alati liiga lärmakad olnud . Vahet pole kas töötavad väiksema voldi pealt (12v pealt on ikka korralik lennuk) või mitte.

See on oluline info. Korpus on mulle väga lähedal ja isegi pidev väike db hakkab lõpuks närvidele käima. Kas aitaks, kui vahetada Veeröövlite originaal vendid välja näiteks Noiseblockerite vastu? Mul on neid kodus 3tk:http://www.blacknoise.com/site/en/products/noiseblocker-it-fans/nb-eloop-series/120x120x25mm.php?lang=EN (Noiseblockerid on head asjad aga mõõt on 120mm, Röövlitel on vist 140mm?)

Mismoodi see vasakul olev nupp töötab kastil? See on ventide regullimiseks aga seda ei saa pöörata, vajutusega ju?

ps. Ma mõtlesin, et start/stop nupp toimib kastil ka resetina, sellest oli ka dumb küsimus
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 25.10.2014 02:20:50 vasta tsitaadiga

Nupp töötab jah vajutusega.

NB vent vs Corsairi tuuluti, seal on ainult üks asjalik ja ütleme nii, et Corsair see ei ole =P

Jään oma seisukohale kindlaks ja ütlen välja, et F12/14 on hinna ja jahutud/vaikuse omaduste poolest on parim mis täna turult saada.

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2014 03:14:10 vasta tsitaadiga

StarLight kirjutas:


NB vent vs Corsairi tuuluti, seal on ainult üks asjalik ja ütleme nii, et Corsair see ei ole =P

Jään oma seisukohale kindlaks ja ütlen välja, et F12/14 on hinna ja jahutud/vaikuse omaduste poolest on parim mis täna turult saada.

Ok, tänan et valgustasid Mereröövlite suhtes. Küsin edasi nagu meie kamraad Erik. Kuidas Phanteks Enthoo Pro on koos oma ventidega? Kaasas on 4 venti ja ventide mudel on Phanteks PH-F140SP : http://www.phanteks.com/PH-F140SP.html

igatahes Enthoo Pro Full Tower saab kull rämedalt kiita: http://www.techpowerup.com/reviews/Phanteks/Enthoo_Pro/

Selgitan küsimusi. Mõtlen uut kasti kokku panna ja kõnealune Röövlifirma kast ja Phanteks on olemas. Röövlifirma on full tower ja Phanteks midi. Tahan vähemalt SLI lahendust sest koduse kuvari reso on suureks paisunud (ASUS PG278Q, 68,58 cm, 144Hz Widescreen, G-SYNC - DP ). Kas kõnealune Phanteks oleks ok oma tuulutusvahenditega, näiteks 3 way SLI jaoks?). Ma olen siiani olnud seisukohal, et mitme GPU puhul on full-tower parem (õhk liigub paremini) aga äkki olen valel teel ja kõik sõltub korpuse tuulutusest (ventidest)?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2014 10:42:42 vasta tsitaadiga

Vali kast, kuhu sul mant ära mahub. Mina olen ikka olnud arvamusel (ja ka praktikas täheldanud), et rohkem ruumi korpuses =/= parem jahutus. Õhuvool on see, mis jahutab ja see sõltub ventikadest ja nende asetusest.

Corsair ei tundu väga hõre olevat. Ilmselt on sel jahutusvõimalusi piisavalt. Nagu ka Phanteksi korpuses paistab olevat. Pigem on küsimus selles, kas tahad omale lauale full towerit või midagi pisemat.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2014 18:27:15 vasta tsitaadiga

no kuri, mina olen oma Silverstone Raven 05-ga küll ikka sigarahul. esmane kaablimajandus ka nüüd ümber tehtud ja build on ikka nüüd väga puhas, paneelid lähevad ka ilma kehamassi abita kinni thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2014 20:50:08 vasta tsitaadiga

Hei!
Ootaks väikest arutelu või ettepanekuid/soovitusi korpuse osas. Pikemat aega juba plaan üle minna väiksemale (matx) kooslusele aga selle "õige" korpuse leidmine on nii segadust tekitav ülesanne.
Algselt vaatasin Aerocool Dead Silence korpust ja olin kindel selle headuses. Kõik minu jaoks tähtis oli täidetud. Väike ja minimalistlik välimus, küljeaken, üleval asuvad usb/power/heli jne vaikne ning üldiselt jahe.
Kahtlema hakkasin, kuna tolmufiltreid pole ja sooviks ikkagi nö. püstise emaplaadi paigutusega kasti.
Üks meeldiv variant on veel Fractal Design Arc Mini R2. Selle korpuse puhul kõik meeldib aga see pole palju väiksem minu hetke ATX korpusest. Sooviks kindlasti pisemaks lahendusega minna.
Iseenesest oleks mõeldav ka ITX lahendus aga ei ole selleks meeldivat emaplaati leidnud.
Õudsalt meeldib tegelikult uus NZXT S340 korpus aga see on samuti ATX hoopis, kuigi mõõtudelt suht matx kast. Teeks NZXT nüüd sellest korpusest väiksema versiooni oleks super aga niikaua kui seda pole, oskab ehk keegi soovitada midagi?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toataim
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2014 22:18:40 vasta tsitaadiga

ma ise päris hunniku korpuseid läbi käinud, Define r4 on minuarust täitsa viisakas korpus, kuigi mulle aknaga korpused üldse ei meeldi.
huvitaks just mingi selline asi nagu HAF XB http://www.coolermaster.com/case/lan-box/haf-xb/
ega kellelgi ei juhtu olema seda, et jagada just isliklikke arvamusi? õhu liikuvus, ventilaatorite lärmakus.

_________________
...midagi võiks siin olla....
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2014 23:33:12 vasta tsitaadiga

Muide, ma olen müünud päris mitu NZXT H440 Special Edition Colors kasti ja tagasiside on olnud positiivne
Spoiler Spoiler Spoiler

Mulle endale meeldib see roheline aga kahjuks ei ole sellel mudelil kohta DVD mängijale ja minule läheb seda vaja


toataim kirjutas:
ma ise päris hunniku korpuseid läbi käinud, Define r4 on minuarust täitsa viisakas korpus

Define 4 meeldib endale ka aga kahjuks Fractali tooteid ei ole minu hinnakirjas

duxdery kirjutas:

Õudsalt meeldib tegelikult uus NZXT S340 korpus aga see on samuti ATX hoopis, kuigi mõõtudelt suht matx kast.

Tundub bueno kast, €75 raha eest on kasti küll, disain on ka ilus aga minu jaoks jääb väikseks, valge värv ka ei sobi mulle (ehki see valge kast on kena)

See IN WIN Gold Edition kast meeldib mulle ka aga ma kardan klaasi (tundub õrnake olema) http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=CA-041-IW
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2014 23:55:12 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Tundub bueno kast, €75 raha eest on kasti küll, disain on ka ilus aga minu jaoks jääb väikseks, valge värv ka ei sobi mulle (ehki see valge kast on kena)

Must on ka ju olemas icon_rolleyes.gif Aga sa saaksid S340 sebida ja müüa 75€?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2014 00:02:03 vasta tsitaadiga

mida arvavad härrad sellest kastist? minimalistlik, väike. HTPC materjal
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2014 00:14:53 vasta tsitaadiga

näeb cool välja, look mullegi täitsa meeldis, aga...
vähegi mõistlik videokaart peaks seal sees lämbuma.
spec ütleb 20cm videokaardile, iirc reviewd ütlesid pigem 17.5cm (selle nurgas oleva tulukese nimel).

htpc jaoks pole juba mõnda aega (apud ühel, sandy bridge ja üles teisel pool) eraldi videokaarti vaja olnud, right?
miks mitte kohe sellelaadne?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2014 01:25:05 vasta tsitaadiga

londiste, oleneb, videote vaatamiseks pole juba mõnda aega HTPC parim lahendus olnud (on väiksemaid ja lihtsamaid lahendusi). Mängimiseks ja muu kangema jaoks on eraldiseisev videokaart abiks ja piisab igasugu ITX videokaartidest mis enamus on 170mm.

Korpus ise sobib vaid siis kui sul on muud mööblit kõrgläikega - muidu meenutab liiga prügikasti.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2014 09:59:12 vasta tsitaadiga

liiv, kui plaanis on panna vähemalt 2'he kaardi SLI (mis ongi mõistlik kuna 3-way kaotad juba kõvasti reaalses perfis ehk maksad üle) siis tuleb arvestada, et tavapärases kastis tõuseb alumise kaardi kuumus ülemise peale jne. va. juhul kui on mingi üüratu riidekapp kast ja kõik jutud custom vee peal. Ehk siis mis seal salata silverstone on asja ära klaarind ja teinud õiged kastid kus plate 90 kraadi keeratud. Samas kuna ravenid on alati olnud suhteliselt cheapo ja robusk välimusega siis taolistest kastidest pole muud valikut kui kas FT02 või FT05. Igast neid kuradi enthoo ja in-wini klaaskaanega kaste ära vaata - tegu puhtalt disainikastidega ja funktionaalsus jätab tugevalt soovida. Samas in-wini puhul pole seda küll tarvis karta, et klaas õrnake on - tegu karastatud klaasiga. Tellisega viskamist vast jahh vastu ei pea icon_biggrin.gif

Ventikatega on asi üldjuhul lihtne ehk ventikatega pead valima kas performance või vaiksus ja mingeid üüber all in one vente pole olemas - on vaid keskmiselt talutavamad. Korpuseventidega pole eriti probleemi kuna erinevalt radikavendist peab korpusevent liigutama ainult õhku ja õhusruve pole eriti tähtis (kui just kaablimajandus ülikehv pole). Seega korpusevendi annab väljavahetamise teel ilusti vaikseks saada. Mis seal salata - ega pole eriti ühtegi masstootjat kes oma kasti mingeid uippuvente kaasa paneks kuna sellised vendid üldjuhul maksavad seal 20+ eura tükist ja ajaks kasti hinna kalliks. Seega kui ajada taga äärmist vaiksust siis tuleb nii või teisiti mistahes kasti vendid välja vahetada. Üldjuhul ventide puhul võiks mürtase max pööretel seal üle 22dBa mitte olla ja max pöörded kuni 1200rpm.

Samas vaiksuse suhtes kehtib reegel, et olenemata kuivaikne kast on siis niikaua kui miski teeb mingit häält hakkad seda üheltmaalt nii või teisiti kuulma. Seega kui sul kasvõi kaks high end kaarti masinas uhavad siis kaardiventide mühin tuleks aluseks võtta kuipalju häält võivad ka muud vendid teha.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 18:03:06 vasta tsitaadiga

http://www.lian-li.com/en/dt_portfolio/pc-d666/
ei kommentaari.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 31.10.2014 18:15:10 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
http://www.lian-li.com/en/dt_portfolio/pc-d666/
ei kommentaari.

Läheb juba sinna klassi: http://www.tomshardware.com/reviews/mountain-mods-u2-ufo-cyo-nanoxia-deep-silence-6-zalman-h1,3919-2.html
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 20:04:24 vasta tsitaadiga

Caselabsil analoogseid kaste küll.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 05:11:01 vasta tsitaadiga

Võtsin kuulda kodanik Auron soovitust ja ostsin endale lõpuks Silverstone SST-FT02B Fortress / black (FT05 pole minu hinnakirjas). 980 SLI mahub sellesse kasti ära aga kas unustasin prose jahuti sobivust kontrollida, mis on kahe vendiga Corsair Hydro H100i
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 19:29:43 vasta tsitaadiga

liiv, h100 sinna vaikimisi ei sobi kuna aint üks vent puhub välja. Samas annab äkki radika kuidagi alumiste ventide peale konspunnida - st.et kindlasti annab, küsimus lihtsalt selles kuipalju tööd nõuab. Netis küll antud kasti watercooled variante kus ka 540mm radikad peal.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Korpuste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 100, 101, 102  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.