|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
08.10.2014 09:48:29
|
|
|
| chillbill kirjutas: |
| On kellelgi aimu, kust saada Tallinnas õhukest 2-poolset teipi telefoni displei ja/või tagapaneeli fikseerimiseks? Eelkõige pean silmas 3M 300lse'd, aga muud analoogid käravad ka. |
mul on 3m teipi terve rull. vajadusel vöin eraldada tüki.
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
08.10.2014 10:29:31
|
|
|
| chillbill kirjutas: |
| On kellelgi aimu, kust saada Tallinnas õhukest 2-poolset teipi telefoni displei ja/või tagapaneeli fikseerimiseks? Eelkõige pean silmas 3M 300lse'd, aga muud analoogid käravad ka. |
kui laia vaja või mille kinnitamiseks? kui postikulud kinni maksad siis võin teele panna vajaliku koguse
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chillbill
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2003
|
08.10.2014 17:04:15
|
|
|
Vaja Nexus 4 tagumise klaas paika panna:
Momendil eelistaks abi Tallinna kandist (loe: teibitüki ohverdamine või müügikohale osutamine).
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
08.10.2014 18:59:07
|
|
|
| samsung galaxy note laadimisotsikut vaja vahetada või kohendada. kes viitsib tegeleda?
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raixxx
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
10.10.2014 16:26:42
|
|
|
| endal sama probleem sama telefoniga.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
primitiiv
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2014
|
10.10.2014 22:40:34
|
|
|
| Nokia c5 jäi kutsika haardeulatusse, nüüd oleks uut klaasi vaja. Milline firma Tallinnas saaks aidata ja palju selle klaasi vahetus maksab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mao
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.03.2006
|
11.10.2014 00:21:30
|
|
|
LG L9 P769 - Käima pannes kraanile kuvab ainult LG logo. Kui teha HARD RESET siis natuke aega on androidi mehike ekraanil teeb restardi - LG logo ja kõik.
Kas on lootust telefonist veel elulooma saada ?
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
11.10.2014 00:35:02
|
|
|
| mao kirjutas: |
LG L9 P769 - Käima pannes kraanile kuvab ainult LG logo. Kui teha HARD RESET siis natuke aega on androidi mehike ekraanil teeb restardi - LG logo ja kõik.
Kas on lootust telefonist veel elulooma saada ? |
Lootus täitsa olemas
Kas oled ise rootinud või midagi ka ?
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mao
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.03.2006
|
11.10.2014 09:09:05
|
|
|
Kui aus olla siis ma ei tea mis temaga tehtud on - sain vahetus kaubana juba sellisena.
Aga ise üritasin esmakordselt kdz uptateriga uut romi panna. Telefoni sain küll software uptate mod'i. Aga kirjutab et ei leia telefoni (porti) kuigi telefon arvutiga ühendades arvuti leiab ta ilusti ja installib draiverid.
Ada kuna esmakordne kokkupuude sellise tegevusega, siis loogiline et ei õnnestu
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
12.10.2014 09:12:46
|
|
|
Kas kellelgi on üle S4 ACTIVE lcd kinnitamise kleepsu (valmis lõigatud), või saab ka tavalise 3m kleepsuribaga hakkama?
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
12.10.2014 10:30:56
|
|
|
Kui igale telefonile valmis kujul kleepse tellida, siis see võtaks terve igaviku. Ikka ise lõigata. Nokitsemist on küll usinasti.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
12.10.2014 10:50:58
|
|
|
mteachx, kas ise klepsude lõikamine veekindluse säilitab?
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
12.10.2014 11:51:04
|
|
|
| mikk55 kirjutas: |
| mteachx, kas ise klepsude lõikamine veekindluse säilitab? |
veekindluse säilitamisest pole mõtet rääkida juhul kui hiina ekraan läheb peale!
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
12.10.2014 13:04:55
|
|
|
GoGGy, Ehk siis vahet pole. Mis siis nendel hiina ekraanidel (digitizer + lcd) nii hullu on?
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
12.10.2014 14:07:14
|
|
|
| Kas neid ekraane mingi moment vms liimiga ei võiks liimida?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
12.10.2014 14:10:48
|
|
|
Tere! Juhtus siis selline mure, et mu Xperia V kukkus vastu ekraani ning ekraani klaasi ülemisse osa tuli ühest otsast teise mõra. Mõra iseenesest nii väga ei häirikski kuid millegipärast puutetundlik ekraan ei taha töötada peale seda.. Nupud (volüümi ja poweri) ning ekraan ise töötavad. Kas keegi Tartus või Tallinnas saaks selle üle vaadata ning vajadusel ekraani (või mingi muu osa, milles iganes see jama siis poleks) vahetada?
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
12.10.2014 14:13:45
|
|
|
mikk55, Kvaliteet vs kvantiteet. Isiklikult olen paigaldanud klientide soovil odava hiina ekraani, ega väga muud vahet polegi, kui materjali kvaliteet ja lootus, et saadetis terve on, on nähtud küll ja küll surnuid piksleid, katkisi linte ja tervavam silm tähendab ka delyad, laggi. Veekindluse osas aga kindlasti ei julgeks ma hiina ekraani tellida.
Lisaks niipalju, kui kokku olen puutunud, siis veekindlal telefonil pole veekindlus tagatud hi-temp 3m liimiga, see on vaid kinnitusvahend. Eraldi veekindel "liimtihend" on veekindluse jaoks. Kuna käib jutt veekindluse vajakast, siis kindlasti peaks tellima eraldi vastavale telefonile ühes tükis oleva "tihendi" , kuna jupitama hakates sidepunktid on nõrgimad lülid.
JOKKER666, Jah, ikka võib aga ta ei jää see, mis peaks. Lisaks iga väiksem paindumus murrab liimi lahti. Ning ega ta hoidma ka jää. Pigem "ajutine" lahendus.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
12.10.2014 14:39:30
|
|
|
Momendil on liime muidu erinevaid, aga pidasin silmas rohkem seda kummiliimi moodi ollust. Sellega oleks üsna mugav nt pintsliga peale kanda ja saaks väikese vaevaga tehtud.
Küsiks ka sellist asja, et mul kapis seisab 1 huawei, millel sai katkine puutepaneel vahetatud hiinlase vastu. Aga sellel pole puudutused pildi suhtes kohe mitte paigas, lisaks tundub asi olevat ülitundlik - "fantoomvajutused". Kui sellega tegeleda sai, sai veel teinegi paneel ostetud ja sellega täpselt sama pull. Tundub, et telefon tahaks puutepaneeli kalibeerimist saada. Kuidas? Recoverys on olemas minskine ekraani firmware uuenduse valik - ise nagu sellele midagi ei leidnud.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
12.10.2014 16:22:20
|
|
|
| mikk55 kirjutas: |
| GoGGy, Ehk siis vahet pole. Mis siis nendel hiina ekraanidel (digitizer + lcd) nii hullu on? |
Materjalid on siiski absoluutselt teised. Plus nagu siin juba kirjutati siis niiskuskindls mudeli originaal varuosal on absollutsel erinev teibi koostus kasutusel võrreldes tavalise mudeliga. Originaal varuosa nendel mudelitel tavaliselt sellepärast ka ühestükis koos esiraamiga.
| JOKKER666 kirjutas: |
Momendil on liime muidu erinevaid, aga pidasin silmas rohkem seda kummiliimi moodi ollust. Sellega oleks üsna mugav nt pintsliga peale kanda ja saaks väikese vaevaga tehtud.
Küsiks ka sellist asja, et mul kapis seisab 1 huawei, millel sai katkine puutepaneel vahetatud hiinlase vastu. Aga sellel pole puudutused pildi suhtes kohe mitte paigas, lisaks tundub asi olevat ülitundlik - "fantoomvajutused". Kui sellega tegeleda sai, sai veel teinegi paneel ostetud ja sellega täpselt sama pull. Tundub, et telefon tahaks puutepaneeli kalibeerimist saada. Kuidas? Recoverys on olemas minskine ekraani firmware uuenduse valik - ise nagu sellele midagi ei leidnud. |
siiski prem ja lihtsam oleks kasutada kahepoolset teipi. lihtsam ka"lõhkuda" kui selline vajadus tekib.
Siin arvan rohkem ekraani enda viga. Kalibreerimise muidu võib proovida teha kuid endal see tavaliselt midagi ei andnud. Tellid aga originaali ja mingeid probleeme - kõik toimib nagu vaja
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
12.10.2014 17:20:15
|
|
|
GoGGy, S4 active veekindlus on niigi kaheldav.
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
12.10.2014 17:36:52
|
|
|
| mikk55 kirjutas: |
| GoGGy, S4 active veekindlus on niigi kaheldav. |
no aga kui nii siis milleks sselle kohta üldse küsida?
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart57
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2001
|
12.10.2014 17:54:30
|
|
|
Tere
Telefoni avamiseks vaja libistada näpuga mööda osutatud joont
aga reeglina ei ava esimese korraga, peab mitu korda libistama,
sama kõnele vastamisega.
Kuidas selle korda saaks?
Oskab ehk keegi aidata?
telefoniks Sony Ericsson xperia neo
android 4.0.4
_________________ mart57 |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
12.10.2014 19:05:50
|
|
|
Mis koha peal müüakse 3m kleepsuriba ekraani kinnitamiseks?
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mao
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.03.2006
|
12.10.2014 20:02:38
|
|
|
| mao kirjutas: |
Kui aus olla siis ma ei tea mis temaga tehtud on - sain vahetus kaubana juba sellisena.
Aga ise üritasin esmakordselt kdz uptateriga uut romi panna. Telefoni sain küll software uptate mod'i. Aga kirjutab et ei leia telefoni (porti) kuigi telefon arvutiga ühendades arvuti leiab ta ilusti ja installib draiverid.
Ada kuna esmakordne kokkupuude sellise tegevusega, siis loogiline et ei õnnestu  |
Nii - nüüd siis telefonil pilt ees ja kõik nagu hea tänu sellele õpetusele - http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2748384
Aga nüüd järgmine jama - ekraan ei reageeri puutele kuna plaadilt pesa küljest/katki :
Kas on nüüd kedagi osavate näppude ja riistadega kes selle probleemi lahendusega abiks saaks olla ?
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
13.10.2014 13:02:58
|
|
|
| mikk55 kirjutas: |
| Mis koha peal müüakse 3m kleepsuriba ekraani kinnitamiseks? |
kust maakonnast oled
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
15.10.2014 17:41:15
|
|
|
Telefon. Nexus 5 (LG)
Klaasil mõra, see ei ole probleemiks, aga takistab garantiid.
Ei tööta mikker, kõlar (vahepeal) ja vibratsioon (vahepeal)
Käis ka MTTC-s, seal proovisid mikri vahetust, ei aidanud, panid vana tagasi, pakkusid mammi vahetust, mis maksab u telefoni hinna.
Paar päeva hiljem, kui olin kätte saanud, olin kasutanud niisama "tahvelarvutina", aeglustus telefon kiviaega, st iga asi, mis peaks võtma veerand sekundit, võtab 5 sec vms.
Prügimäele, v kapi kaunistuseks?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
15.10.2014 20:15:34
|
|
|
Button, Proovi klaas ära vahetada ja garantiisse sokutada.
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
15.10.2014 20:57:17
|
|
|
| mikk55 kirjutas: |
| Button, Proovi klaas ära vahetada ja garantiisse sokutada. |
kui ta MTTCs käis siis arvan et vastav linnuke kus vaja ka pandud et klaas katki jne
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
16.10.2014 07:11:09
|
|
|
Button, Prooovi tootjaga ühendust võtta. Vahepeal vahetati puruks ekraaniga ja veekahjustusega Nexused tasuta välja Google poolt (oleneb ostukohast).
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
16.10.2014 19:51:21
|
|
|
Kuna tagakorpus on sel osaliselt liimitud külge, saaks nad kohe aru, et on moditud juba telefoni
ja mttc tõenäoliselt jah märge maas.
Mis alusel tootja peaks tasuta välja vahetama?
Ostetud euronicsist.
Kuidas tootjaga ühendust võetakse
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
18.10.2014 13:59:26
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
Momendil on liime muidu erinevaid, aga pidasin silmas rohkem seda kummiliimi moodi ollust. Sellega oleks üsna mugav nt pintsliga peale kanda ja saaks väikese vaevaga tehtud.
Küsiks ka sellist asja, et mul kapis seisab 1 huawei, millel sai katkine puutepaneel vahetatud hiinlase vastu. Aga sellel pole puudutused pildi suhtes kohe mitte paigas, lisaks tundub asi olevat ülitundlik - "fantoomvajutused". Kui sellega tegeleda sai, sai veel teinegi paneel ostetud ja sellega täpselt sama pull. Tundub, et telefon tahaks puutepaneeli kalibeerimist saada. Kuidas? Recoverys on olemas minskine ekraani firmware uuenduse valik - ise nagu sellele midagi ei leidnud. |
Ajaviiteks sai nokitud ja avastasin, et kui puuteplaati hoida telefonist natuke eemal, töötab asi laitmatult. Asi liiga tundlik siis ikkagi või telefonist mingid häired ja seda kahe uue hiina puuteplaadiga? On sellega üldse midagi teha? Ei raatsi kohe "justkui töötavat" asja minema ka visata?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
20.10.2014 19:30:35
|
|
|
JOKKER666, Kaablis pole probleem? Mis mudel täpsemalt?
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eesti L6vi
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2012
|
20.10.2014 20:10:51
|
|
|
Oleks vaja abi natukene ,plaan vahetada ise galaxy s2 home buttoni(kuna see ei tööda ega funka) ja esikaamera.
Plaan tellida jupid amazonasest või ebay-st aga äkki keegi oskab aitada tellida kuna ma ei saa neist aru ,seal mingi 101 sorti ja kust ma pean teadma milline õige ?!
_________________ Väikeste vigade puhul pigista silm parem kinni, sest sul endal on suuremaid vigu. |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
20.10.2014 20:26:21
|
|
|
| mikk55 kirjutas: |
| JOKKER666, Kaablis pole probleem? Mis mudel täpsemalt? |
Ascend y210.
Kaablis ei tohiks küll viga olla. Huvitav on jah, et kui hoida puuteekraan eemal(üleval servas on suht ligidal kaabli tõttu siiski), töötab kenasti. Juba mingi ~5mm kaugusel hakkavad pihta "iseeneslikud vajutused". Võibolla kui see maha pillati, sai asi veel miskit viga, kuigi minumeelest katkise ekraaniga polnud sellist asja.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.10.2014 11:14:56
|
|
|
| V.I.P kirjutas: |
Oleks vaja abi natukene ,plaan vahetada ise galaxy s2 home buttoni(kuna see ei tööda ega funka) ja esikaamera.
Plaan tellida jupid amazonasest või ebay-st aga äkki keegi oskab aitada tellida kuna ma ei saa neist aru ,seal mingi 101 sorti ja kust ma pean teadma milline õige ?! |
Soovil on mul need jupid eestis olemas. Kui huvi, kirjuta PS
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aaerrtee
HV vaatleja
liitunud: 07.12.2010
|
23.10.2014 14:19:12
|
|
|
Vabandan, kui vale koht küsimiseks!
Galaxy S2 I9100 sai tabamuse kukkunud tassilt, tekkis umbes 2cm suurune ämblik. Kui esialgu veel natuke displei midagi näitas, siis päev hiljem ei näidanud enam midagi.
Probleem: kuna ekraani ja displei vahetus ei ole rahaliselt mõistlik (eeldan), tahaks kätte saada andmeid (pildid, dokumendid). Probleem just selles, et telefonil on pattern peal ning kahjuks arvutiga ühendades näitab tühja folderit (peab ühe korra patterni maha võtma, et näitaks ilusasti kõiki kaustasid arvutis).
Olen guugeldanud, leidsin ka variandi (Android Control) Windowsile, et peaks saama ekraanile pildi ja siis virtuaalse klaviatuuriga juhtida, aga ei hakka tööle. On olemas muidu ka MHL koos HDMI kaabliga, kuid sellest vist väga abi pole?
Igasugused nipid teretulnud!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
23.10.2014 14:41:38
|
|
|
Aaerrtee, Äkki saad kellegi käest ekraani laenata, et andmed kätte saada.
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
23.10.2014 15:14:31
|
|
|
Kus kandist? Häda pärast võin su emaplaadi enda telefoni ümber panna ja saab failid kätte, seda siis Tartus.
Või paku üle ja osta ära ning tee telefon korda:
Aaerrtee, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=624518&highlight=
Lasen küll end üle pakkuda sel juhul, kuid kui soov soetada, siis ei hakka Sind üle pakkuma. Kuigi endal üks S2 emaplaat seisab tühja ja jääks selle töötamisest ilma..
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aaerrtee
HV vaatleja
liitunud: 07.12.2010
|
23.10.2014 15:39:39
|
|
|
Liigun ringi Tallinnas. Aga nüüd selline küsimus, et kui näiteks lingil oleva telefoniga doonordada, kui raske ning kulukas rahaliselt see oleks (ise puudub kokkupuude/oskus)? Eeldan, et tuleks ainult füüsiliselt displei ja ekraan ümber tõsta? Kuni 50 euro eest paneks veel mõtlema, telefon iseenesest ju väga-väga hea olnud
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
23.10.2014 15:59:44
|
|
|
Aaerrtee, Ei ole keeruline. youtube lahti, näed ära, kus kruvid asuvad, korralikult kaablid lahti, ei rabista- vahetad ise ära. Või usun, et mõne viieka-kümneka eest mõni foorumlane Tallinnas võib ka selle töö ära teha. Üldiselt ise ei poolda isehakkamist, kui asjast üldse midagi ei tea, pärast on häda ja kisa rohkem.. Kuid kui ise tunned, et päris soperdis pole, siis on see teostatav ise.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aaerrtee
HV vaatleja
liitunud: 07.12.2010
|
23.10.2014 16:25:07
|
|
|
Suur tänu tagasiside eest, kirjutasin ka Teile PSi. Sellisel juhul olen nõus siiski taastama antud isendi, spekuleerisin minimaalselt 100€ väljaminekut.
*Sain doonordatud ning piisaski ainult emaplaadi ümbertõstmisest!
viimati muutis Aaerrtee 27.10.2014 20:55:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jrx
HV vaatleja
liitunud: 21.05.2006
|
27.10.2014 13:10:28
Moto G ekraaniklaasi vahetus? |
|
|
Tere,
kas keegi üldse klaase ilma displeipaneelita vahetab? Telepointist küsitakse koos displeipaneeliga Moto G (1st gen) klaasivahetuse eest 130 eur - see on pmst uue Moto G hind.
Pean tunnistama, et mõtlesin, et teeme oma jõududega asja ära, aga jäime hätta On keegi, kes telefoni uuesti kokku prooviks panna koos uue paigaldatud klaasiga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
27.10.2014 15:02:50
Re: Moto G ekraaniklaasi vahetus? |
|
|
| jrx kirjutas: |
Tere,
kas keegi üldse klaase ilma displeipaneelita vahetab? Telepointist küsitakse koos displeipaneeliga Moto G (1st gen) klaasivahetuse eest 130 eur - see on pmst uue Moto G hind.
Pean tunnistama, et mõtlesin, et teeme oma jõududega asja ära, aga jäime hätta On keegi, kes telefoni uuesti kokku prooviks panna koos uue paigaldatud klaasiga? |
Ise enda prooviks olen teinud. Jäi S3 puhul tööle küll.
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otttt
HV vaatleja
liitunud: 10.11.2007
|
31.10.2014 16:20:24
|
|
|
Tere.
Juhtus, et S3 ei võta enam pilti ette ning parandusest öeldi, et emaplaat 170 euri.
Telefonil ekraan ka mõrane, et pole mõtet taastada, aga probleem on selles, et telefoni enda mälus oli palju pilte.
Mis arvate kas on võimalik neid kätte saada?
Saan täna telefoni kätte proovin siis usb juhtmega kas võtab vedu.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eq69
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2005
|
31.10.2014 16:26:33
|
|
|
Viga Iphone 4. telefon seisnud tükk aega, ja ei taha enam laadides sisse lülituda kuigi näitab et laeb, ekraanil ainult aku pilt ja näitab et tühi. on kellelgi veel sellist asja ette juhtunud, lugenud juba päris palju inffi netist aga kui kellelgi selline asi varem juhtund või teab parandada andke nõu.
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cky2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
02.11.2014 14:55:26
Nexus 4 digitizer |
|
|
| Nexus 4, digitizer vigastatud, osad kohad ekraanil ei allu vajutustele. Olemas uus digitizer, kas keegi Tartus või Tallinas oleks nõus selle ära vahetama (endal pole kahjuks kuskilt võimalik hankida kuumapuhurit)
|
|
| Kommentaarid: 140 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
02.11.2014 22:09:51
|
|
|
| eq69 kirjutas: |
Viga Iphone 4. telefon seisnud tükk aega, ja ei taha enam laadides sisse lülituda kuigi näitab et laeb, ekraanil ainult aku pilt ja näitab et tühi. on kellelgi veel sellist asja ette juhtunud, lugenud juba päris palju inffi netist aga kui kellelgi selline asi varem juhtund või teab parandada andke nõu.
Tänud |
Aku surnud äkki? Aku võik proovida uue vastu vahetada
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
03.11.2014 11:45:51
|
|
|
| otttt kirjutas: |
Tere.
Juhtus, et S3 ei võta enam pilti ette ning parandusest öeldi, et emaplaat 170 euri.
Telefonil ekraan ka mõrane, et pole mõtet taastada, aga probleem on selles, et telefoni enda mälus oli palju pilte.
Mis arvate kas on võimalik neid kätte saada?
Saan täna telefoni kätte proovin siis usb juhtmega kas võtab vedu. |
Kui arvutiga ühendades midagi ei juhtu, siis oma vahenditega vaevalt, et miskit teha saab. Professionaalide juures saab seda kindlasti teha, aga hind oleks utoopiline.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eq69
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2005
|
03.11.2014 15:11:50
|
|
|
| GoGGy kirjutas: |
| eq69 kirjutas: |
Viga Iphone 4. telefon seisnud tükk aega, ja ei taha enam laadides sisse lülituda kuigi näitab et laeb, ekraanil ainult aku pilt ja näitab et tühi. on kellelgi veel sellist asja ette juhtunud, lugenud juba päris palju inffi netist aga kui kellelgi selline asi varem juhtund või teab parandada andke nõu.
Tänud |
Aku surnud äkki? Aku võik proovida uue vastu vahetada |
Olen lugenud seda sama et aku peetis et peab elustama vb saab siis tööle.
Oskab keegi Tallinnas soovitada kohta kus parandatakse?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
03.11.2014 15:56:20
|
|
|
| Käi Keemia tänava IMArvuti teeninduses. Vaata, mida nad arvavad - äkki mingi paari liigutusega lahendatav viga.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|