Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Alien: Isolation märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vahvel77
HV vaatleja
vahvel77

liitunud: 15.12.2012




sõnum 07.10.2014 23:53:10 vasta tsitaadiga

Graafika koha pealt on küll mulle isiklikult pettumus. Ei saa aru et miks nii uuel mängul kui seda on Alien, on anti aliaising niivõrd puudulik.
Tundub nagu mängiks ps4 l.

_________________
Müüa Nikkonile Sigma 70-200mm f/2.8 EX DG HSM II Macro + kere.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 08.10.2014 00:02:52 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
Aga paneb südame kiiremini lööma ka mäng w ?
Ise ootan enda AMD Awardside koodi, aga ehk peaks hoopis maha müüma kui ei ole pingeline mäng...


AMD koodid olid juba eelmisel ööl saadaval.
Aga mäng on põnev ja, kui koguaeg on kuulda kuidas see elukas ventides jne ringi kolab ja iga hetk kuskilt välja ilmuda võib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003




sõnum 08.10.2014 00:39:59 vasta tsitaadiga

Ka mingi tunnike pelatud ning päris mõnus, 2 korda võpatasin icon_cool.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 08.10.2014 01:17:15 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
battlear kirjutas:
Aga paneb südame kiiremini lööma ka mäng w ?
Ise ootan enda AMD Awardside koodi, aga ehk peaks hoopis maha müüma kui ei ole pingeline mäng...


AMD koodid olid juba eelmisel ööl saadaval.
Aga mäng on põnev ja, kui koguaeg on kuulda kuidas see elukas ventides jne ringi kolab ja iga hetk kuskilt välja ilmuda võib icon_biggrin.gif


Oi jah, ma kontrolisin koguaeg valet maili icon_razz1.gif

edit: Võin 10€ eest ära anda, kui keegi soovib.
edit: Läinud


viimati muutis battlear 08.10.2014 09:57:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 08.10.2014 02:10:08 vasta tsitaadiga

Sai järjekordne video mängust üles filmitud ja noo... hea on AGA... mis krdipärast on ülitähtsad objektid, crafting asjad jne nagu iga teine objekt maailmas icon_lol.gif püüa sa leida neid üles.. otsid ülitähtsat jubinat, et storys edasi saada ning ei leia... pärast avastad, et oli koguaeg savemes koha alguses laua peal...............
Lisaks siis üks koht kus pead ise sellepeale tulema, et on vaja kappi peitu pugeda enne pole mingit lootustki edasi pääseda, tee mida tahad, mine kuhu tahad.. kapp on see kus pead korraks olema :facepalmer:

Ahjaa, kuda nende ruumide vooluvõrkude seadistamine täpselt käib? Sain nagu voolu edasi tagasi panna aga noo ei ragista mu aju välja, mis kasu sellest on. Mingid toad ei avanenud, sai ainult õhukonditsioneeri nagu tööle panna või valjuhääldit.. viimane ehk oleks aidanud siis vaenlasi veidi segadusse ajada vast.

LISAKS... kus krdi kohas on HOLSTER nupp????? Võtad omale flare kätte või medpacki ja enam lahti ei saa, koguaeg mängu lõpuni käes. Raudkangi enne tagasi panna ei saa kuni mingi suurem cutscene vms.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 08.10.2014 07:12:19 vasta tsitaadiga

Mäng on hea. Klappidega on selliseid mänge raske mängida, hakkab tervisele icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 08.10.2014 08:18:04 vasta tsitaadiga

HDTanel, mäpil on ju objective näha. Ja motion tracker ka näitab õige suuna kätte, kui selle üles leiad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2014 08:44:40 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
madness kirjutas:
battlear kirjutas:
Aga paneb südame kiiremini lööma ka mäng w ?
Ise ootan enda AMD Awardside koodi, aga ehk peaks hoopis maha müüma kui ei ole pingeline mäng...

AMD koodid olid juba eelmisel ööl saadaval.
Aga mäng on põnev ja, kui koguaeg on kuulda kuidas see elukas ventides jne ringi kolab ja iga hetk kuskilt välja ilmuda võib icon_biggrin.gif

Oi jah, ma kontrolisin koguaeg valet maili icon_razz1.gif
edit: Võin 10€ eest ära anda, kui keegi soovib.

Kui see on mängu kood, siis ma olen huvitatud...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 08.10.2014 11:29:24 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:

Kui see on mängu kood, siis ma olen huvitatud...


Liiga hilja, mul on kohe juba download käes icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 08.10.2014 13:24:57 vasta tsitaadiga

Ilus pela aga karjub 8x AA jargi
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 08.10.2014 16:27:03 vasta tsitaadiga

Pole veel seda pela saanud proovida, aga huvitav kas gtx 770 veab välja?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 08.10.2014 17:03:41 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Pole veel seda pela saanud proovida, aga huvitav kas gtx 770 veab välja?

Recommended Requirements
GeForce GTX 660


ehk siis lõdvalt
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 08.10.2014 17:41:23 vasta tsitaadiga

Kuda seda Pipebombi trapiks teha, visata nagu kannatab aga ...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 08.10.2014 17:42:19 vasta tsitaadiga

Ikkagi, mis nupp on holster? ehk kui võtan medpacki kätte siis kuda ma selle ära panen või selle raudkangi kätte tagasi saan?
Ning need poweri rewire süsteemid, kuhu see power panna tuleb? Mingi Air Purification on seal tavaliselt ja comlink vms..

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 08.10.2014 18:43:22 vasta tsitaadiga

issand jumal ja püha taevas, SUURE PUNASE sildiga "enter the fucking closet here" mille juures veel suurem ja punasem nool...ei olegi kõik vajalikud objektid ja käigud ära näidatud, mida mängus teha tuleb. appi appi, nagu öeldakse siis isegi kass läks kappi, aga kõrgresolutsiooni tanel ei tule selle peale icon_lol.gif mis seal ruumis siis veel kõike teha sai peale kappi ronimise, oli mustmiljon ja üks muud võimalust tulnuka eest varjuda vms?

sellised pabinad on väga selge ja ilmne näide sellest kuidas tänapäeval saabki edukalt müüa vist ainult super dumbed down mänge sest publik lihtsalt midagi muud enam välja ei võta või siis pistab kisama nagu nende käest nõutaks midagi enneolematut.
vaata tanel, ennemuistel ajal, siis kui sina veel mudelautodega mängisid, siis olidki arvutimängud reeglina sellised, kus tuli natuke oma pead ka kasutada ja teatud asjadele lihtsalt loogiliselt läheneda.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 08.10.2014 19:13:22 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Dave20, GTX770??? Issand jumal, viska see prügikasti, see nii kehv kaart, vähemalt 980 SLI-s vaja.


Kõik ei elatu alaealistest fännidest, et saaks endale mõttetult high-end kaarti osta


Sul mingi ajuvähk? Kus ma sul elatun alaealistest fännidest?? Nagu seriously võiks oma suu kinni hoida kui asjadest absoluutselt ei taju.

Wiltz, See oli koht kus pidid alarmi välja lülitama ja lifti juurde saama kus Alien mingeid tüüpe tappis, mitte kuskil ligidal polnud kappi vms, pidid pool levelit jooksma läbi, et esimese kapi leida, ei tule just sellise asja peale... tavaliselt ikka kui midagi esimest korda juhtub siis mingi vihje antakse.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 08.10.2014 19:38:53 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Pole veel seda pela saanud proovida, aga huvitav kas gtx 770 veab välja?


http://www.systemrequirementslab.com/cyri

Kasuta seda saiti ja sul ei ole vaja iga mängu teemas küsida kas su kaart neid välja jooksutab. Sul pmst ei tohiks olla ka järgmine aasta mitte mingit muret veel, et kaart hakkaks lahjaks jääma.


[
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2014 22:59:16 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Ign on tuntud oma lolluse pärast. Ära usu. Neile meeldibki püssiga lasta.
Jim on normaalne. Eurogramer ka.
http://www.eurogamer.net/articles/2014-10-03-alien-isolation-review

gamespot on ka suht piixus hinnangutega, suurem osa head mangud on 5-8 mingi saast saab 9+
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2014 02:15:44 vasta tsitaadiga

ei tea miks graafika nõuded nii suured on, minu 6 aastat vana arvutiga jooksed max sätetega 40 oli minimum, suurem osa ajast 50-60 freimi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 09.10.2014 13:55:27 vasta tsitaadiga

Järgmine saast mäng selles aastas. Terve mängu tuleb ilmselt ainult kükitades läbida. Hiilimis mängud pole kunagi meeldinud aga siin on see täitsa absurdsusele viidud. Kuna see tont spawnid alati kuhugi sulle ette suvaliselt. Ja kui ta sind näeb siis onehitib sind mingi pika cutscenega, mis muutub väga kiiresti häirivaks. Miks ei saa ta eest ära joosta? See on suur probleem. Teed ühe vea ja oled kutu, väga äge. thumbs_down.gif Stardid jälle viimasest telefoni putkast, mis võib lausa eelmises levelis olla nii, et pead kõik laadimised ja cutscened, mis vahepeal olid, veel uuesti vahtima.
Nii et seda peldikust mängu läbida pean ma seda täpselt nii mängima nagu see ajuvärdjast looja välja mõtles. Koguaeg kükitades hiilides ja muu BS!
See jobu oleks tõesti pidanud enne Penumbra seeriat või Amnesia1 mängima. Oleks ehk aru saanud, et tegevus ala pidevalt mäpi ühest otsast teise hiilimine, et mingi klotsi korjata või nuppu vajutada on väga nüri ja muutub väga kiiresti häirivaks. Need titedele mõeldud uste lahtimuukimis puzzled näitavad otse, mida nad mängijast arvavad.
Muidu atmosfäär on väga hea ja graafika on super. Õudus fiiling on ka võimas. Kahju, et ajudega inimene seda mängu enne ei testinud ja loojatele mõistuse pähe ei peksnud.

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 09.10.2014 14:18:44 vasta tsitaadiga

Nuhsul peibutus võimalused olemas, et ise minema joosta. Medistsiini keskus oli perversus ruudus muidugi. Muidugi see, kui vastane sind laseb siis koll tuleb ründab sind esimesena icon_lol.gif on natuke küsitav. Õnneks saab nüüd suvalt ringi joosta juba, tänu teatavale itemile thumbs_up.gif
Hea mäng, mida edasi seda paremaks, mõned küsitavad kohad aga pole hullu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 09.10.2014 16:01:27 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Järgmine saast mäng selles aastas. Terve mängu tuleb ilmselt ainult kükitades läbida. Hiilimis mängud pole kunagi meeldinud aga siin on see täitsa absurdsusele viidud. Kuna see tont spawnid alati kuhugi sulle ette suvaliselt. Ja kui ta sind näeb siis onehitib sind mingi pika cutscenega, mis muutub väga kiiresti häirivaks. Miks ei saa ta eest ära joosta? See on suur probleem. Teed ühe vea ja oled kutu, väga äge. thumbs_down.gif Stardid jälle viimasest telefoni putkast, mis võib lausa eelmises levelis olla nii, et pead kõik laadimised ja cutscened, mis vahepeal olid, veel uuesti vahtima.
Nii et seda peldikust mängu läbida pean ma seda täpselt nii mängima nagu see ajuvärdjast looja välja mõtles. Koguaeg kükitades hiilides ja muu BS!
See jobu oleks tõesti pidanud enne Penumbra seeriat või Amnesia1 mängima. Oleks ehk aru saanud, et tegevus ala pidevalt mäpi ühest otsast teise hiilimine, et mingi klotsi korjata või nuppu vajutada on väga nüri ja muutub väga kiiresti häirivaks. Need titedele mõeldud uste lahtimuukimis puzzled näitavad otse, mida nad mängijast arvavad.
Muidu atmosfäär on väga hea ja graafika on super. Õudus fiiling on ka võimas. Kahju, et ajudega inimene seda mängu enne ei testinud ja loojatele mõistuse pähe ei peksnud.


Parem ära piina end ja tee uninstall icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 09.10.2014 18:39:28 vasta tsitaadiga

Kahju, et minu keha varju ei tekita ja jalgu pole ka näha. Oleks need ka oleks palju parem feeling.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004




sõnum 09.10.2014 18:58:40 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Kahju, et minu keha varju ei tekita ja jalgu pole ka näha. Oleks need ka oleks palju parem feeling.


Kas need on siis PC versioonis ära kaotatud? Ise jätan mängu vahele, sest enesepiinamisega ei tegele, aga niipalju kui YouTube'st olen vaadanud, siis mängu alguses enne riietumist on alla vaadates jalad täiesti näha. Tõsi, tegemist oli PS4 versiooniga. Iseenesest väga huvitav teema, sest aeg on juba nii kaugele jõudnud, et lisaks graafikale võiks ka tegelase liikumist edasi arendada ja seda just FPS mängudes, mis rõhuvad realismile. Nähtavad jalad ja keha annavad FPS mängudes väga palju juurde ja see peaks olema lausa sama kohustuslik nagu automängudes seestvaade. Mirror's Edge ja viimati Outlast olid väga head näited, kuhu suunas FPS mängud peaks liikuma. See kaameraga ringi lohistamine tuleks ära unustada... Skyrim okse.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2014 20:58:12 vasta tsitaadiga

See ahvilõusta complaint kõlab samamoodi nagu keegi kurdaks Battlefield 4 teemas et miks peab nii palju inimesi tapma ja maha laskma icon_smile.gif või et Need for speedis peab nii palju võidusõite tegema ja peale autoga ringisõitmise muud midagi teha ei saa.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Alien: Isolation mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.