Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Alien: Isolation märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2014 12:59:04 vasta tsitaadiga

Deluxe ehk mäng + season pass on 18 võtit, mäng ise aga 14. Preorderdades saab ka Nostromo missioonid kaasa.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 07.10.2014 02:04:24 vasta tsitaadiga

Pean tunnistama, et isegi kui see mäng peaks sakkima kokkuvõttes, siis algus tekitas mulle kui suurele Aliensi fännile korraliku nostalgia tripi. Atmosfäär olemas, ehe 70ndate lõpu scifi tunne. Krdi kahju, et sama järeldusele jõudis ka IGNi review, aga nad pole üldse rõõmsad mängu ülejäänud osa suhtes..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 02:07:36 vasta tsitaadiga

Ign on tuntud oma lolluse pärast. Ära usu. Neile meeldibki püssiga lasta.
Jim on normaalne. Eurogramer ka.
http://www.eurogamer.net/articles/2014-10-03-alien-isolation-review

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 07.10.2014 02:07:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 02:07:45 vasta tsitaadiga

väidetav häda pidigi olema selles, et see algus ja ringi hiilimine vist jääbki korduma ja jääbki peamiseks mängustiiliks until the very end
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 02:11:23 vasta tsitaadiga

See viimane tundub nagu suur pluss olema pigem.
Filmi ikka vaatasid?

Küsimus on mida sa ootad? Kas sellist mängu kus sa ikka lõpuks suure püssi saad ja siis uhvosid killima hakkad siis unusta ära.
Siin mängus on teised eesmärgid... paremad minu hinnangul või vähem banaalsed vähemalt.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 02:59:58 vasta tsitaadiga

jah ma olen enamvähem kursis, mida see mäng endast kujutab. mina isiklikult ei ootagi midagi väga konkreetselt selles osas...pigem ootaks,et mäng oleks vähemalt 2/3 jagu oma kestusest ikka huvitav ja vaheldusrikas nign pakuks aegajalt midagi uut. kui seda ei ole siis võib see atmosfäär seal olla kui super tahes, muutub igavaks ja üksluiseks ikka.
küss ei ole niivõrd selles, kas saab suure püssi või mitte aga mingisuguse "lahenduse" suunas tulnukprobleemile võiks ju mäng siiski liikuda. ja see liikumise protsess peaks ka mingeid emotsioone tekitama ning põnevust pakkuma. iseenesest täitsa idee oleks ju ka mängijale järkjärgult suuremaid (või mingil muul moel teineteisest erinevaid) püsse kätte anda ja samas seada teda ikkagi silmitsi reaalsusega, et tulnukmehele ei tee need püssid oma suurusele vaatamata väga halba. või panna tulnuk kuidagi olukorraga adapteeruma. võimalusi on palju, tuleb neid vaid kasutada.

filmi...no kunagi 20 aastat tagasi olen ikka näinud jah, mis seal väga täpselt toimub nüüd küll ei mäleta icon_lol.gif

aga mis eesmärgid selles mängus siis on?

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 08:38:11 vasta tsitaadiga

Nii kaua uut normaalsed Alien/Predator pela oodanud, lõpuks on see saabunud. Filme olen mustmillion korda vaadanud, igasuguseid erinevaid cute mitmeid kordi icon_cool.gif
Mäng ise on sigahea thumbs_up.gif
IGN on viimane leht, mille alusel mänge valida. COD/Battlefield on mingi 9/10 ja kõik normaalsed mängud, mis pole EA omad on 5/10 või madalam icon_lol.gif Äraostmine on reaalne icon_biggrin.gif
Auron kirjutas:
Silma jäi, et mingil maal seal fleimfrõuaga möllas, et tea mis värk sellega on? Ise panustan, et raibet killata ei saa vaid lihtsalt ajutiselt hirmutab eemale ja annab nö. naafik tõmbamise võimaluse.

Alguses peletab eemale, aga kokkuvõttes ajab ainult närvi.

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 08:46:25 vasta tsitaadiga

Wiltz, mängu üritab luua seda sama atmosfääri, mis alien 1 valitses. Kus sinu vastaseks on sinujaoks sisuliselt võitmatu pidevalt sinu pealt jahtipidav vastane. See tunne, selles meeleolus talitamine ning ülesannete lahendamine - ellu jäämine - ongi kesksed eesmärgid. Kui sulle keskse elemendina kabuhirmus luuramine ning kellegi veristes paberites sorimine midagi ei paku, siis on vale mäng sulle ..icon_razz.gif
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 12:12:43 vasta tsitaadiga

Esimene tund tundus küll vägagi huvitav!
Ei teadnudki või olin ära unustanud, et mängus saab ka craftida. Outlastiga üsna sarnane icon_smile.gif Mõned kohad tuletavad Dead Space meelde.
Küsimus aga jäi settingute kohta, et kas SSAO on parem standardi peal või on parem see HDAO? AA valik ka kummaline, et allapoole läheb paremaks? icon_confused.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 07.10.2014 12:21:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 12:14:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
"Furthermore, Isolation wears out its welcome. It's a 20-hour game, a genuinely shocking revelation that would be treated with an embrace if the game was able to justify its length. Everything that could go wrong does go wrong for poor Amanda. She's about to escape! Nope. The alien has been taken care of! Nope. She's about to escape...again! Nope. There are at least three different times where it seems Isolation will cut to credits, but there's more surviving to be done. Whenever you enter a room with an objective on one side, get ready for the game to let you know something else has gone bonkers on the other side. This happened at such a relentless frequency that it became a running joke with my wife. "Here we go again!"

The story here is thin, and the gameplay is simple. It's one note played over and over again, but it's one hell of a note. Isolation's a game about the bad things chasing you around, and that's about it. That's a good thing, since there are no deep systems to exploit, despite some promising ideas presented by the game early on. Manipulating the ship's power systems never really goes anywhere, and despite the game's tool tips suggesting some humans can become friends if approached properly, I never encountered anyone who could be dealt using anything but brutal force during my time in space. The idea of building transactional relationships with the Sevastopol's terrified citizens sounds cool, but it never materializes."


http://www.giantbomb.com/reviews/alien-isolation-review/1900-676/

Ei kõla just eriti hästi, eriti siis kui esimene vaimustus graafikast ja atmosfäärist on üle läinud. Selle jutu põhjal võiks järeldada, et tegemist on hoopis 2/5 või 3/5 arvustusega. 20 tundi on ikka väga pikk aeg ühe mängu jaoks, mis on ainult odavate ehmatuste ja rutiinse gameplay peale üles ehitatud. 8-10 oleks paras olnud...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 12:22:49 vasta tsitaadiga

dstar, 20h pikk? ja te virisete????????? Kõik mängud võiks atleast nii pikad olla. Samas kui mäng ennast kordama hakkab või midagi huvitavat uut ei toimu siis jah arusaadav aga 20h, olen meelitatud! Tahad vähem mängida siis ilmselt Call Of Duty on sulle mõeldud.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 07.10.2014 12:25:42 vasta tsitaadiga

Ei pea kõike ühe jutiga läbi mängima. Paar tundi päevas ja ehk ei muutu üksluiseks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 12:36:03 vasta tsitaadiga

Ma olen vist Zelda mängudega ära rikutud ja pean õigeks mängu pikkuseks nii 60-70 tundi, seega 20h on liigagi vähe. Siiski sai mäng ära tellitud.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 13:29:30 vasta tsitaadiga

ma loodan, et te ei ole lihtsad, aga vist ikka kohe üldse ei jõudnud kohale, mida dstar öelda tahtis? icon_eek.gif

"20 tundi on ikka väga pikk aeg ühe mängu jaoks, mis on AINULT ODAVATE EHMATUSTE ja RUTIINSE GAMEPLAY peale üles ehitatud"

väga head ja sisukat mängu mängiksin ise ka hea meelega 20, 50 võibolla isegi 100 tundi. aga miks peaksin ma nii kaua mängima midagi, mis ei paku peale esimest 2 tundi enam mitte midagi uut ja huvitavat? ja ma ei väida, et see praegu nii on sest ma ei ole seda mängu ju veel mänginud, aga samas mingi ühe tunni põhjal järeldusi teha on ka veel ilmselgelt liiga vara minumeelest. kuid eks näis siis kui ise saab proovida. teisalt, ega need reviewerid nüüd ka kõik mingid pooletoobised ei ole, ja päris mitmes kohas minumeelest öeldud seda, et "gets old"

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 14:47:37 vasta tsitaadiga

Occuluse tugi juba sisse häkitud, seega see ka olemas.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 17:30:45 vasta tsitaadiga

*Pigem on ehk küsimus, kas mängijale istub hiilimine 20h või mitte. Kõik võib "muutuda vanaks". Miskipärast on tänapäeva mängudes normaalne, et mängu lõpuks on kill-count 1000+. Võin siinkohale ausalt öelda, et Assassins Creedis ma ei saa aru, kuidas vastased mind alati nii lihtsalt ära tunnevad ja mind põhjuseta tappa tahavad. Tundub väga ajuvabana, aga mäng on nii üles ehitatud algusest lõpuni. "Gets old really fast". Ma ei naudi tapmist, kuid ära ma ka ei viitsi iga kord joosta nii ma siis tapan neid vastaseid ühe nupuvajutusega. Tõsiselt hea 10/10 mäng ikka küll.
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 07.10.2014 17:57:17 vasta tsitaadiga

ah selles mängus on ju relvad ka. nii et vaheldust tuleb
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 18:58:52 vasta tsitaadiga

labidas...aga paljud tänapäeva mängud ongi "old before you even fire them up". kas nüüd sellepärast peaks aga kiitma midagi, mis on igav lihtsalt läbi natuke teistsuguse rutiinse tegevuse? icon_lol.gif
20h hiilimine ühusugustes koridorides, ühe ja sama tegelase eest varjudes ei istu arvatavasti mitte kellelegi kui mingid üksikud hullud välja arvata. vaevalt, et keegi siin ka alieni filmi oleks viitsinud otsast lõpuni vaadata kui see 20h oleks kestnud. vaevalt, et see mäng ka 20h hiilimist on, kuid tahaks tõesti loota, et sellega üle pingutatud ei ole.

ja samas, see "vastaste killimine" on olnud väga väga suure osa arvutimängude peamine sisu nüüd juba miski hea 30 aastat vist peaaegu. nagu näha siis oleneb teostusest, mitte tegevusest kui sellisest. seks võib ka igavaks muutuda, aga näed asjaga tegeletakse juba päris pikalt thumbs_up.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2ppin
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 19:24:29 vasta tsitaadiga

Subtiitreid saab peale käima kuidagi panna ? Ei leia hetkel küll kusagilt üles. Harjunud, et telekas kusagil kõrval käib ja subid jooksevad mängule peale icon_smile.gif .
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 07.10.2014 19:51:35 vasta tsitaadiga

Sound options
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 20:12:39 vasta tsitaadiga

Wiltz... Ma polegi kiitnud seda mängu veel, sest pole mänginud. Eks igal mängijal on oma maitse. Mulle üleliigne tapmine ei istu kohe üldse, eriti kui mäng proovib läbi olustiku ja story olla realistlik. (AC ja CoD, isegi farcry) Crysis selle koha pealt töötas, sest ma teadsin, et ma olengi "supersõdur". Alien:Isolationist niipalju, et 20h hiilimist alieni eest tundub realistlikum kui 20h räiget alien overkilli ja see köidab mind automaatselt rohkem.

Seks seksiks thumbs_up.gif aga point õige. Asja tuleb õieti ja usutavalt (vähemalt minu jaoks) serveerida.

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 07.10.2014 21:30:46 vasta tsitaadiga

Algus tundus suht aeglane. Aega läks, enne kui Xenomorph välja ilmus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 22:16:25 vasta tsitaadiga

let me guess, korraks ilmus ja siis kadus jälle pikemaks ajaks ära? icon_lol.gif

nojah, aga kuidas see suspense'i tekitamine ja üleval hoidmine siis toimib...kas mängides külma higi voolab ja värki?

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 23:28:52 vasta tsitaadiga

graafika jms options settingud disainis vist küll mingi naljamees... väga halvasti on näha neid valikuid... hele kiri, heledal taustal 5+ beer_yum.gif thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 07.10.2014 23:34:57 vasta tsitaadiga

Aga paneb südame kiiremini lööma ka mäng w ?
Ise ootan enda AMD Awardside koodi, aga ehk peaks hoopis maha müüma kui ei ole pingeline mäng...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vahvel77
HV vaatleja
vahvel77

liitunud: 15.12.2012




sõnum 07.10.2014 23:53:10 vasta tsitaadiga

Graafika koha pealt on küll mulle isiklikult pettumus. Ei saa aru et miks nii uuel mängul kui seda on Alien, on anti aliaising niivõrd puudulik.
Tundub nagu mängiks ps4 l.

_________________
Müüa Nikkonile Sigma 70-200mm f/2.8 EX DG HSM II Macro + kere.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 08.10.2014 00:02:52 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
Aga paneb südame kiiremini lööma ka mäng w ?
Ise ootan enda AMD Awardside koodi, aga ehk peaks hoopis maha müüma kui ei ole pingeline mäng...


AMD koodid olid juba eelmisel ööl saadaval.
Aga mäng on põnev ja, kui koguaeg on kuulda kuidas see elukas ventides jne ringi kolab ja iga hetk kuskilt välja ilmuda võib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 00:39:59 vasta tsitaadiga

Ka mingi tunnike pelatud ning päris mõnus, 2 korda võpatasin icon_cool.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 08.10.2014 01:17:15 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
battlear kirjutas:
Aga paneb südame kiiremini lööma ka mäng w ?
Ise ootan enda AMD Awardside koodi, aga ehk peaks hoopis maha müüma kui ei ole pingeline mäng...


AMD koodid olid juba eelmisel ööl saadaval.
Aga mäng on põnev ja, kui koguaeg on kuulda kuidas see elukas ventides jne ringi kolab ja iga hetk kuskilt välja ilmuda võib icon_biggrin.gif


Oi jah, ma kontrolisin koguaeg valet maili icon_razz1.gif

edit: Võin 10€ eest ära anda, kui keegi soovib.
edit: Läinud


viimati muutis battlear 08.10.2014 09:57:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 02:10:08 vasta tsitaadiga

Sai järjekordne video mängust üles filmitud ja noo... hea on AGA... mis krdipärast on ülitähtsad objektid, crafting asjad jne nagu iga teine objekt maailmas icon_lol.gif püüa sa leida neid üles.. otsid ülitähtsat jubinat, et storys edasi saada ning ei leia... pärast avastad, et oli koguaeg savemes koha alguses laua peal...............
Lisaks siis üks koht kus pead ise sellepeale tulema, et on vaja kappi peitu pugeda enne pole mingit lootustki edasi pääseda, tee mida tahad, mine kuhu tahad.. kapp on see kus pead korraks olema :facepalmer:

Ahjaa, kuda nende ruumide vooluvõrkude seadistamine täpselt käib? Sain nagu voolu edasi tagasi panna aga noo ei ragista mu aju välja, mis kasu sellest on. Mingid toad ei avanenud, sai ainult õhukonditsioneeri nagu tööle panna või valjuhääldit.. viimane ehk oleks aidanud siis vaenlasi veidi segadusse ajada vast.

LISAKS... kus krdi kohas on HOLSTER nupp????? Võtad omale flare kätte või medpacki ja enam lahti ei saa, koguaeg mängu lõpuni käes. Raudkangi enne tagasi panna ei saa kuni mingi suurem cutscene vms.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 08.10.2014 07:12:19 vasta tsitaadiga

Mäng on hea. Klappidega on selliseid mänge raske mängida, hakkab tervisele icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 08.10.2014 08:18:04 vasta tsitaadiga

HDTanel, mäpil on ju objective näha. Ja motion tracker ka näitab õige suuna kätte, kui selle üles leiad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 08:44:40 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
madness kirjutas:
battlear kirjutas:
Aga paneb südame kiiremini lööma ka mäng w ?
Ise ootan enda AMD Awardside koodi, aga ehk peaks hoopis maha müüma kui ei ole pingeline mäng...

AMD koodid olid juba eelmisel ööl saadaval.
Aga mäng on põnev ja, kui koguaeg on kuulda kuidas see elukas ventides jne ringi kolab ja iga hetk kuskilt välja ilmuda võib icon_biggrin.gif

Oi jah, ma kontrolisin koguaeg valet maili icon_razz1.gif
edit: Võin 10€ eest ära anda, kui keegi soovib.

Kui see on mängu kood, siis ma olen huvitatud...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 11:29:24 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:

Kui see on mängu kood, siis ma olen huvitatud...


Liiga hilja, mul on kohe juba download käes icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 13:24:57 vasta tsitaadiga

Ilus pela aga karjub 8x AA jargi
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 08.10.2014 16:27:03 vasta tsitaadiga

Pole veel seda pela saanud proovida, aga huvitav kas gtx 770 veab välja?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 17:03:41 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Pole veel seda pela saanud proovida, aga huvitav kas gtx 770 veab välja?

Recommended Requirements
GeForce GTX 660


ehk siis lõdvalt
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 08.10.2014 17:41:23 vasta tsitaadiga

Kuda seda Pipebombi trapiks teha, visata nagu kannatab aga ...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 17:42:19 vasta tsitaadiga

Ikkagi, mis nupp on holster? ehk kui võtan medpacki kätte siis kuda ma selle ära panen või selle raudkangi kätte tagasi saan?
Ning need poweri rewire süsteemid, kuhu see power panna tuleb? Mingi Air Purification on seal tavaliselt ja comlink vms..

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 18:43:22 vasta tsitaadiga

issand jumal ja püha taevas, SUURE PUNASE sildiga "enter the fucking closet here" mille juures veel suurem ja punasem nool...ei olegi kõik vajalikud objektid ja käigud ära näidatud, mida mängus teha tuleb. appi appi, nagu öeldakse siis isegi kass läks kappi, aga kõrgresolutsiooni tanel ei tule selle peale icon_lol.gif mis seal ruumis siis veel kõike teha sai peale kappi ronimise, oli mustmiljon ja üks muud võimalust tulnuka eest varjuda vms?

sellised pabinad on väga selge ja ilmne näide sellest kuidas tänapäeval saabki edukalt müüa vist ainult super dumbed down mänge sest publik lihtsalt midagi muud enam välja ei võta või siis pistab kisama nagu nende käest nõutaks midagi enneolematut.
vaata tanel, ennemuistel ajal, siis kui sina veel mudelautodega mängisid, siis olidki arvutimängud reeglina sellised, kus tuli natuke oma pead ka kasutada ja teatud asjadele lihtsalt loogiliselt läheneda.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 19:13:22 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Dave20, GTX770??? Issand jumal, viska see prügikasti, see nii kehv kaart, vähemalt 980 SLI-s vaja.


Kõik ei elatu alaealistest fännidest, et saaks endale mõttetult high-end kaarti osta


Sul mingi ajuvähk? Kus ma sul elatun alaealistest fännidest?? Nagu seriously võiks oma suu kinni hoida kui asjadest absoluutselt ei taju.

Wiltz, See oli koht kus pidid alarmi välja lülitama ja lifti juurde saama kus Alien mingeid tüüpe tappis, mitte kuskil ligidal polnud kappi vms, pidid pool levelit jooksma läbi, et esimese kapi leida, ei tule just sellise asja peale... tavaliselt ikka kui midagi esimest korda juhtub siis mingi vihje antakse.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 08.10.2014 19:38:53 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Pole veel seda pela saanud proovida, aga huvitav kas gtx 770 veab välja?


http://www.systemrequirementslab.com/cyri

Kasuta seda saiti ja sul ei ole vaja iga mängu teemas küsida kas su kaart neid välja jooksutab. Sul pmst ei tohiks olla ka järgmine aasta mitte mingit muret veel, et kaart hakkaks lahjaks jääma.


[
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 22:59:16 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Ign on tuntud oma lolluse pärast. Ära usu. Neile meeldibki püssiga lasta.
Jim on normaalne. Eurogramer ka.
http://www.eurogamer.net/articles/2014-10-03-alien-isolation-review

gamespot on ka suht piixus hinnangutega, suurem osa head mangud on 5-8 mingi saast saab 9+
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2014 02:15:44 vasta tsitaadiga

ei tea miks graafika nõuded nii suured on, minu 6 aastat vana arvutiga jooksed max sätetega 40 oli minimum, suurem osa ajast 50-60 freimi
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 09.10.2014 13:55:27 vasta tsitaadiga

Järgmine saast mäng selles aastas. Terve mängu tuleb ilmselt ainult kükitades läbida. Hiilimis mängud pole kunagi meeldinud aga siin on see täitsa absurdsusele viidud. Kuna see tont spawnid alati kuhugi sulle ette suvaliselt. Ja kui ta sind näeb siis onehitib sind mingi pika cutscenega, mis muutub väga kiiresti häirivaks. Miks ei saa ta eest ära joosta? See on suur probleem. Teed ühe vea ja oled kutu, väga äge. thumbs_down.gif Stardid jälle viimasest telefoni putkast, mis võib lausa eelmises levelis olla nii, et pead kõik laadimised ja cutscened, mis vahepeal olid, veel uuesti vahtima.
Nii et seda peldikust mängu läbida pean ma seda täpselt nii mängima nagu see ajuvärdjast looja välja mõtles. Koguaeg kükitades hiilides ja muu BS!
See jobu oleks tõesti pidanud enne Penumbra seeriat või Amnesia1 mängima. Oleks ehk aru saanud, et tegevus ala pidevalt mäpi ühest otsast teise hiilimine, et mingi klotsi korjata või nuppu vajutada on väga nüri ja muutub väga kiiresti häirivaks. Need titedele mõeldud uste lahtimuukimis puzzled näitavad otse, mida nad mängijast arvavad.
Muidu atmosfäär on väga hea ja graafika on super. Õudus fiiling on ka võimas. Kahju, et ajudega inimene seda mängu enne ei testinud ja loojatele mõistuse pähe ei peksnud.

_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 09.10.2014 14:18:44 vasta tsitaadiga

Nuhsul peibutus võimalused olemas, et ise minema joosta. Medistsiini keskus oli perversus ruudus muidugi. Muidugi see, kui vastane sind laseb siis koll tuleb ründab sind esimesena icon_lol.gif on natuke küsitav. Õnneks saab nüüd suvalt ringi joosta juba, tänu teatavale itemile thumbs_up.gif
Hea mäng, mida edasi seda paremaks, mõned küsitavad kohad aga pole hullu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 09.10.2014 16:01:27 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Järgmine saast mäng selles aastas. Terve mängu tuleb ilmselt ainult kükitades läbida. Hiilimis mängud pole kunagi meeldinud aga siin on see täitsa absurdsusele viidud. Kuna see tont spawnid alati kuhugi sulle ette suvaliselt. Ja kui ta sind näeb siis onehitib sind mingi pika cutscenega, mis muutub väga kiiresti häirivaks. Miks ei saa ta eest ära joosta? See on suur probleem. Teed ühe vea ja oled kutu, väga äge. thumbs_down.gif Stardid jälle viimasest telefoni putkast, mis võib lausa eelmises levelis olla nii, et pead kõik laadimised ja cutscened, mis vahepeal olid, veel uuesti vahtima.
Nii et seda peldikust mängu läbida pean ma seda täpselt nii mängima nagu see ajuvärdjast looja välja mõtles. Koguaeg kükitades hiilides ja muu BS!
See jobu oleks tõesti pidanud enne Penumbra seeriat või Amnesia1 mängima. Oleks ehk aru saanud, et tegevus ala pidevalt mäpi ühest otsast teise hiilimine, et mingi klotsi korjata või nuppu vajutada on väga nüri ja muutub väga kiiresti häirivaks. Need titedele mõeldud uste lahtimuukimis puzzled näitavad otse, mida nad mängijast arvavad.
Muidu atmosfäär on väga hea ja graafika on super. Õudus fiiling on ka võimas. Kahju, et ajudega inimene seda mängu enne ei testinud ja loojatele mõistuse pähe ei peksnud.


Parem ära piina end ja tee uninstall icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 09.10.2014 18:39:28 vasta tsitaadiga

Kahju, et minu keha varju ei tekita ja jalgu pole ka näha. Oleks need ka oleks palju parem feeling.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2014 18:58:40 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Kahju, et minu keha varju ei tekita ja jalgu pole ka näha. Oleks need ka oleks palju parem feeling.


Kas need on siis PC versioonis ära kaotatud? Ise jätan mängu vahele, sest enesepiinamisega ei tegele, aga niipalju kui YouTube'st olen vaadanud, siis mängu alguses enne riietumist on alla vaadates jalad täiesti näha. Tõsi, tegemist oli PS4 versiooniga. Iseenesest väga huvitav teema, sest aeg on juba nii kaugele jõudnud, et lisaks graafikale võiks ka tegelase liikumist edasi arendada ja seda just FPS mängudes, mis rõhuvad realismile. Nähtavad jalad ja keha annavad FPS mängudes väga palju juurde ja see peaks olema lausa sama kohustuslik nagu automängudes seestvaade. Mirror's Edge ja viimati Outlast olid väga head näited, kuhu suunas FPS mängud peaks liikuma. See kaameraga ringi lohistamine tuleks ära unustada... Skyrim okse.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2014 20:58:12 vasta tsitaadiga

See ahvilõusta complaint kõlab samamoodi nagu keegi kurdaks Battlefield 4 teemas et miks peab nii palju inimesi tapma ja maha laskma icon_smile.gif või et Need for speedis peab nii palju võidusõite tegema ja peale autoga ringisõitmise muud midagi teha ei saa.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Alien: Isolation mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.