Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 566, 567, 568 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004




sõnum 07.10.2014 12:04:28 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Ravenclaw, ma pidasin rohkem silmas seda, et mürsk säilitas oma peneväärtuse nii kaugele - üle poole kaardi on rikošett tappev icon_smile.gif T-62A lask loomulikult.

Ok icon_smile.gif selle kohapealt point täitsa õige et pärast rikošetti peaks mürsu pene ja damage vast nats langema. Küll nad jõuavad seda veel nerfida kui vingumine suureks läheb. Endal seni rikošetiga pole õnnestunud kedagi maha lasta ja omast arust ise pole ka kuuli nii saanud icon_smile.gif Treening ruumis sai paar korda seda proovitud, nii et E100 pealt sihitud vastase tanki, enamus rikošete kiskus taevasse minevat, mitte maad ligi edasi liikuma.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 07.10.2014 13:52:10 vasta tsitaadiga

wot skill level 1000. WG ei saa midagi teha
aimbot
Spoiler Spoiler Spoiler


warpack
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004




sõnum 07.10.2014 14:40:14 vasta tsitaadiga

j2pe kirjutas:
wot skill level 1000. WG ei saa midagi teha
aimbot
Spoiler Spoiler Spoiler


warpack
Spoiler Spoiler Spoiler

hmm mis see point on nii mängu mängida? aru ma ei taipa icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.10.2014 15:00:31 vasta tsitaadiga

Warpacki ainus eelis minu teada on see, et sa näed kuhu vastase *spotitud* tankid sihivad. Ülejäänud ei ole midagi sellist, mida tavaliste lubatud modidega ei saaks.

Aimbotid on vahva teema mängus, kus sihtimisel on 25% RNG. Ehk RNG siiski otsustab, kuhu lask läheb, mitte aimbot. Okei, FTRi blogis kirjeldatud variant kus sihik automaatselt stickib weakspottidele on kindlasti ebameeldiv (noob võib ju närvi minnes üldse mööda lasta, hea kui tankile pihta saab, rääkimata weakspottide teadlikust sihtimisest), aga selleks et seda maksimaalselt ära kasutada peab siiski ise ka taktikat oskama, rahulikult välja sihtima, lootma et RNG näkku ei pane jne.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 07.10.2014 15:58:23 vasta tsitaadiga

Peale lasersihiku:
Falling trees- blingib mapil kui puu kukub
HE arty mode- iga tankiga arty sihik

Selliseid ei saa vast kõikidest packidest. Ei leidnud warpackist head videot, kus kõik featured näha.
Kunagi nägin streami sellest, falling trees on päris hea ja KV2hega arty mode on ka ok.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 07.10.2014 18:48:26 vasta tsitaadiga

j2pe kirjutas:
wot skill level 1000. WG ei saa midagi teha
aimbot
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis pagana aimbot? Kutt laskis rohkem mööda kui pihta sai! Ei mingit erilist suurt kahju, pole oneshotte ega tulekahjusid. Bullshit, aga mitte aimbot, keegi näeb viirastusi.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 07.10.2014 20:01:17 vasta tsitaadiga

See aimbot on täiesti kogetud asi. 400 m kauguselt ja sõidupealt lastakse mulle 3-4 korda järjest linti, reaalselt sihtides ei ole see võimalik. Okei ükskord, aga 3-4 korda...
Viimase pätsiga on see hästi palju kasutatud asi, eriti unikumid ja smurfid kasutavad. Petta üritavad ikkagi paremad mängijad.

Ja selle spordimängus mul oli ka selline juhus kus üks tüüp lasi mulle koguaeg sõidupealt pihta. Poole ringi peal olid mul pooled elud läinud ja täiesti tavaline mängija oli.

Jälle keeravad mängu nässu, või noh, radist on hetkel tõesti mõttetu mees tankis, saab surma siis suurt midagi ei muutu.

- Storm confirms that the Sixth Sense rework (its transfer to the radioman, activated when radioman training hits 100 percent) will happen in medium future (SS: that usually means cca 6 months)
- developers considered removing Sixth Sense completely, but decided not to do it, because it would break current gameplay too much
- there are no specific statistics of the lifetime effect of Sixth Sense perk, as it was introduced very long time ago
- the desired result of the Sixth Sense rework, according to Storm: “So everyone has it”
- perks will be reworked completely
- after the rework, if the radioman gets killed, the Sixth Sense will stop working
- the “reasoning” of Sixth Sense being a radioman ability: “Radioman intercepts the enemy transmissions about the discovery of his tank”
- the perk rework will come with crew skill reset
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 07.10.2014 20:20:47 vasta tsitaadiga

see uus dog2 missioon on ikka ylilihtne prem tanki saamise teema. Ma ei teagi et nii lihtne oleks preemiumi saada olnd. Varem on ikka jube võimlemine olnd icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 07.10.2014 21:32:22 vasta tsitaadiga

Ma sain selle type 62 kätte ja ei teinud ühtegi mängu, müüsin maha icon_lol.gif Tog2 ma saan ka kätte ja müün vast kohe maha.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 07.10.2014 21:47:28 vasta tsitaadiga

kuigi see tog on liiga aeglane minu jaoks siis ma jätan vast tolle alles. Ma siis yritan ilma premmi ja prem tankideta hakkama saada. Paar t5 premmi on olnd aga need t5 premmid on ikka absull pointless asjad. Loodetavasti t6 on etem. Tollega siis teeks nats pappi. Ikka jube palju asju on vaja välja osta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 08.10.2014 01:36:38 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
See aimbot on täiesti kogetud asi. 400 m kauguselt ja sõidupealt lastakse mulle 3-4 korda järjest linti, reaalselt sihtides ei ole see võimalik. Okei ükskord, aga 3-4 korda...
Viimase pätsiga on see hästi palju kasutatud asi, eriti unikumid ja smurfid kasutavad. Petta üritavad ikkagi paremad mängijad.

Ja selle spordimängus mul oli ka selline juhus kus üks tüüp lasi mulle koguaeg sõidupealt pihta. Poole ringi peal olid mul pooled elud läinud ja täiesti tavaline mängija oli.

Jälle keeravad mängu nässu, või noh, radist on hetkel tõesti mõttetu mees tankis, saab surma siis suurt midagi ei muutu.

- Storm confirms that the Sixth Sense rework (its transfer to the radioman, activated when radioman training hits 100 percent) will happen in medium future (SS: that usually means cca 6 months)
- developers considered removing Sixth Sense completely, but decided not to do it, because it would break current gameplay too much
- there are no specific statistics of the lifetime effect of Sixth Sense perk, as it was introduced very long time ago
- the desired result of the Sixth Sense rework, according to Storm: “So everyone has it”
- perks will be reworked completely
- after the rework, if the radioman gets killed, the Sixth Sense will stop working
- the “reasoning” of Sixth Sense being a radioman ability: “Radioman intercepts the enemy transmissions about the discovery of his tank”
- the perk rework will come with crew skill reset

Minu poolest võib kasvõi iga tomat aimbotti kasutada, surevad ikka täpselt samamoodi nagu praegu.
Mis seal 300-400m peal linti laskmise probleem on? Kõik oleneb tankist. Enamus medikatega võin ma sulle pidevalt kasvõi 600m pealt ketti maas hoida, kuniks RNG ära otsustab panna mulle.

Aimbot ei anna mingit eelist, kuna siin mängus loeb põhiliselt mängu lugemine, sihtmärgi valimine, positsioneerimine. Siin mängus on RNG ning kordades rohkem asju, mis on kõvasti tähtsamad kui aim ning nullivad aimboti mõtte täiesti ära (turret traverse). Pluss see eksisteerinud WOTis juba aastaid.

Loe kasvõi FTR kommentaare selle artikli kohta, siis näed ise ka, millised pooletoobised enamus WOTis on. Ei jaga ikka üldse maad ega mütsi.

Chaffee Race turnal eile lasime iga mäng tüübi 400-500hp peale esimeseks kurviks. Pihta laskmine pole mingi kunst seal. Keskmine mängija peaks ikka suutma nii palju mõelda, et üles leida kohad laskmiseks.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 08.10.2014 11:14:14 vasta tsitaadiga

Ei ole sinuga abs nõus. Võid ju maha teha mingi suvalise video põhjal, aga reaalsus on see (kui mängu videosid vaadata), siis paremad mängijad kasutavad väga palju mode, mängulaud on väga kirju. Miks neid kasutatakse kui modid midagi juurde ei anna? Nad annavad ikka päris suure eelise ja see aimbot - sa ei pea ju mängima nii nagu videos oli, saad ju palju kavalamalt mängida ja siis teistele väita kui osav sa oled.

Või võtame kasvi 32x suurendus mida HVs osad kenasti kasutavad. Kas nad ikka saaks 400m pealt nii hästi pihta kui seda zoomi ei kasutaks? Miks siis kasutatakse kui midagi juurde ei anna? Ikka eelise pärast kes vastu ei kasuta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.10.2014 11:37:54 vasta tsitaadiga

vipu, see teema arutatud juba mitu korda siin. Modid annavad loomulikult juurde, aga nende lõpuni ära kasutamine nõuab ka skilli. Kui sa annad noobile modpacki kätte ja ütled, et näita nüüd uunikumi keskmist, siis see noob teeb puuks.

Ingame modid mida ise kasutan see patch:

J1mbo's crosshair
XVM (koos last known positionitega) < kõige suurem boonus
Zoom mod (30x) < ütlen ausalt, minu jaoks on palju kergem sihtida sellega kaugel asuvaid sihtmärke kui standardzoomiga. Ei viitsi neid piksleid taga ajada icon_smile.gif
Zoom-out camera mod (hea ülevaade lahinguväljast)
ATAC mod (kui mõni vaenlane satub 100m kaugusele sinust, siis annab häiret - jällegi parem ülevaade)
Ballistic Calculator mod (näitab su masina esisoomuse efektiivset paksust sõltuvalt nurgast)
Team HP pool mod (näitab nii enda kui vastase tiimi kumulatiivset hitpoint pooli) < lihtsalt kasulik info, see 7:4 seis mis tiimil on ei pruugigi nii kindel edu olla kui sa arvad

Ja ongi kõik. Nagu näed siis enamus mu mod'e on suunatud lahinguväljast ja -seisust parema ülevaate omamisele (4/7). Noobid ei suuda suurt osa sellest infost efektiivselt läbigi raalida.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2014 12:25:13 vasta tsitaadiga

Noh, see on kokkuvõttes nagu paraolümpia. Kui ikka ilma modideta hakkama ei saa, siis tulebki kargud-kepid appi võtta. icon_smile.gif
Jah vipu jutus on point sees - tõesti kui nii profid ollakse, siis saaks ka modideta hakkama. Aga millegipärast kasutatakse ikka usinasti asju, mis VÄIDETAVALT midagi juurde ei anna.
Kokkuvõtvalt on see mäng üks paras jura selles osas. Miks ma ise ei kasuta? Ei oska, ei taha, ei viitsi. Niisama viriseda on ka ju hea, eks. icon_smile.gif
A päris mitu korda olen modimehed maha saand, skill ju icon_cool.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.10.2014 13:55:26 vasta tsitaadiga

yerba, noob on noob ja uunikum on uunikum, olgu siis modpack või mitte. Pole veel näinud et uunikumi tasemel mängija hakkaks mängima nagu tomat, sest tal pole modpacki. Vastupidist pole ka näinud, kus tomat hakkaks tänu modpackile mängima nagu uunikum.

Muidu kõik need kes Quickybaby striimi vaatavad ja tema modpacki kasutavad oleksid ju sama head mängijad kui QB või mis?

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik71284
HV kasutaja
erik71284

liitunud: 25.02.2004




sõnum 08.10.2014 14:06:58 vasta tsitaadiga

Lisaks veel juurde, et liikumise pealt laskmiseks ja tabamiseks tekib aja möödudes ja kogemuse kasvades päris hea tunnetus. Seega täpse mediumi kahuriga ei ole eriti keeruline teha 3-400m tracking shote kui sihtmärk keset lagedat liikleb. T10 meediumite standard apcr moon lendab kiirelt mis omakorda lihtsustab protsessi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.10.2014 14:09:12 vasta tsitaadiga

Kui üks kord track juba maas on (critical sees ja trackimoodul poole HP peal), siis uuestitackimiseks piisab sageli kui tabada tracki ennast, polegi vaja lasta esi- või tagaratast.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2014 14:29:28 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Ei ole sinuga abs nõus. Võid ju maha teha mingi suvalise video põhjal, aga reaalsus on see (kui mängu videosid vaadata), siis paremad mängijad kasutavad väga palju mode, mängulaud on väga kirju. Miks neid kasutatakse kui modid midagi juurde ei anna? Nad annavad ikka päris suure eelise ja see aimbot - sa ei pea ju mängima nii nagu videos oli, saad ju palju kavalamalt mängida ja siis teistele väita kui osav sa oled.

Või võtame kasvi 32x suurendus mida HVs osad kenasti kasutavad. Kas nad ikka saaks 400m pealt nii hästi pihta kui seda zoomi ei kasutaks? Miks siis kasutatakse kui midagi juurde ei anna? Ikka eelise pärast kes vastu ei kasuta.


nagu brokenarm kirjutas, siis RNG, liikumise kiirused ja pikad laadimis ajad nullivad selle aimboti suhteliselt ära. 32x suurenduse juures on lastav tank põhimõtteliselt üle kogu spray rõnga. Sihi sa ammoracki v mootorit, mürsk kukub ikka maasse kui RNG seda tahab. Kogu unicumi ja minu suguse tüübi vahe tuleb ikkagi positsiooni valikust, palju sa minimapi ja üldist pilti tajud ja meelde suudad jätta. Kui üldse siis need mod packid pigem võrdsustavad erineva tasemega mängijaid. Lubatud modidega kaasnev info on tegelikult sul nii sama ka kätte saadav - probleem on selles, kui hästi sa kõike seda lugeda ja pärast kasutada suudad. Nt. isiklikult kasutan SPG'l 'sword of damocles' sihikut, suutsin varem kaa liikuvat targetit teises mapi otsas lasta, aga sellega on lihtsam arvestada icon_smile.gif

Keelatud modidest ilmselt tekitaksid ebavõrdsust laser sihikud, arty sihik kõigil masinatel ning juhul, kui on olemas, wallhack mis kuvab sulle koguaeg (ka spotimatta) tankid ekraanile.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.10.2014 15:09:56 vasta tsitaadiga

Wallhack pole WoT'is võimalik, sest mängijate asukohtade infot hoitakse serveris, mitte kliendis. Sulle saadetakse ainult siis, kui server saab aru, et see tüüp on nüüd spotitud ja tohib saata.

Arty sihiku headest külgedest tavatankil on mul raske aru saada, tunnistan ausalt. Ma lihtsalt ei näe kuidas see on parem kui 32x zoom nt. Isegi halvem võib olla, kui tank nt esiotsaga sinu poole, siis kuidas sa leiad optimaalseima nurgaga soomusepinna penetreerivaks lasuks arty sihikus? Tundub, et arty sihikuga pole lootustki tabada nt tanki tornis mingit lamedamat pinda.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.10.2014 15:27:53 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Wallhack pole WoT'is võimalik, sest mängijate asukohtade infot hoitakse serveris, mitte kliendis. Sulle saadetakse ainult siis, kui server saab aru, et see tüüp on nüüd spotitud ja tohib saata.

Arty sihiku headest külgedest tavatankil on mul raske aru saada, tunnistan ausalt. Ma lihtsalt ei näe kuidas see on parem kui 32x zoom nt. Isegi halvem võib olla, kui tank nt esiotsaga sinu poole, siis kuidas sa leiad optimaalseima nurgaga soomusepinna penetreerivaks lasuks arty sihikus? Tundub, et arty sihikuga pole lootustki tabada nt tanki tornis mingit lamedamat pinda.


jumal tänatud, et WH pole võimalik. Arty sihik suurim eelise on näha nuka taha, kuhu muidu isegis zoom-outiga keeruline vaadata on.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 08.10.2014 15:34:46 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
erick kirjutas:
Wallhack pole WoT'is võimalik, sest mängijate asukohtade infot hoitakse serveris, mitte kliendis. Sulle saadetakse ainult siis, kui server saab aru, et see tüüp on nüüd spotitud ja tohib saata.

Arty sihiku headest külgedest tavatankil on mul raske aru saada, tunnistan ausalt. Ma lihtsalt ei näe kuidas see on parem kui 32x zoom nt. Isegi halvem võib olla, kui tank nt esiotsaga sinu poole, siis kuidas sa leiad optimaalseima nurgaga soomusepinna penetreerivaks lasuks arty sihikus? Tundub, et arty sihikuga pole lootustki tabada nt tanki tornis mingit lamedamat pinda.


jumal tänatud, et WH pole võimalik. Arty sihik suurim eelise on näha nuka taha, kuhu muidu isegis zoom-outiga keeruline vaadata on.


Ja troll cannoniga hea lasta arty modega nt: KV2, su 152 jne.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 08.10.2014 17:01:05 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Ei ole sinuga abs nõus. Võid ju maha teha mingi suvalise video põhjal, aga reaalsus on see (kui mängu videosid vaadata), siis paremad mängijad kasutavad väga palju mode, mängulaud on väga kirju. Miks neid kasutatakse kui modid midagi juurde ei anna? Nad annavad ikka päris suure eelise ja see aimbot - sa ei pea ju mängima nii nagu videos oli, saad ju palju kavalamalt mängida ja siis teistele väita kui osav sa oled.

Või võtame kasvi 32x suurendus mida HVs osad kenasti kasutavad. Kas nad ikka saaks 400m pealt nii hästi pihta kui seda zoomi ei kasutaks? Miks siis kasutatakse kui midagi juurde ei anna? Ikka eelise pärast kes vastu ei kasuta.

Sa võid selle zoomi endale 239492349293492349x ka panna. See ei tähenda, et su toru täpsemalt laseb. Enamusel see lihtsalt sellepärast peal, et siis ei pea osades kohtades puid ja juurikaid vahtima, kuna zoomid läbi prügist. AB sulle ainult siis juurde, kui sa pooletoobine oled. Headele mängijatele ei anna see mitte mingisugust eelist siin mängus, teeb asja ainult hullemaks.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyril
Aeg maha 1p

liitunud: 22.06.2012




sõnum 08.10.2014 19:53:38 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:

Jah vipu jutus on point sees - tõesti kui nii profid ollakse, siis saaks ka modideta hakkama. Aga millegipärast kasutatakse ikka usinasti asju, mis VÄIDETAVALT midagi juurde ei anna.
Need, kes hästi oskavad mängu on üldiselt ka suured asjaarmastajad ja suurimatel asjaarmastajatel on ka kõige rohkem huvi oma hobi täiendada ja neid mode ka kasutama õppida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 08.10.2014 20:05:38 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Noh, see on kokkuvõttes nagu paraolümpia. Kui ikka ilma modideta hakkama ei saa, siis tulebki kargud-kepid appi võtta. icon_smile.gif
Jah vipu jutus on point sees - tõesti kui nii profid ollakse, siis saaks ka modideta hakkama. Aga millegipärast kasutatakse ikka usinasti asju, mis VÄIDETAVALT midagi juurde ei anna.
Kokkuvõtvalt on see mäng üks paras jura selles osas. Miks ma ise ei kasuta? Ei oska, ei taha, ei viitsi. Niisama viriseda on ka ju hea, eks. icon_smile.gif
A päris mitu korda olen modimehed maha saand, skill ju icon_cool.gif

Raha kasutamine on wotis minu arvates suurem paraolümpia kui modid icon_smile.gif

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 08.10.2014 20:40:10 vasta tsitaadiga

On the internal WG server, there is a file repository and one of the files, contained within, is the aimbot. The developers investigated it recently, but basically, what they think about it (a footnote in the file) is: “bannable, but almost useless”. The reasons cited for this mod being useless are the chaotic aiming. They actually tested the mod in real battles and the testing report mentions that the aimbot is capable of targetting even obscured targets, it is inaccurate (doesn’t always aim for the weakspots), on higher speeds it won’t hit anything and generally is no better than the autoaim (sometimes it aims at wrong places).

Aimbotist veel siis.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 566, 567, 568 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.