Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] Driveclub märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2014 19:49:50 [PS4] Driveclub vasta tsitaadiga

DRIVECLUB™



  • Koduleht: Siin
  • Arendaja: Sony
  • Stiil: Race
  • Väljalaske kuupäev: 08.10.2014

  • Multiplayer: Jah


First Play: Driveclub



4 TheSenses 1: Audio
Spoiler Spoiler Spoiler


12 car race at dusk in Chile | Maserati Gran Turismo
Spoiler Spoiler Spoiler


Racing from dusk till dark in India | Pagani Zonda R |
Spoiler Spoiler Spoiler


NEW #DRIVECLUB E3 2014 TRAILER
Spoiler Spoiler Spoiler




51 DRIVECLUB details that might just blow your mind

thumbs_up.gif
uus GRAN TURISMO?

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway


viimati muutis iir 11.06.2014 11:19:52, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 06.06.2014 11:45:47 vasta tsitaadiga

Võib-olla motiveerib see PS4-ja ostma.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2014 22:32:22 vasta tsitaadiga

http://blog.eu.playstation.com/2014/06/05/51-driveclub-details-might-just-blow-mind/
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2014 11:20:00 vasta tsitaadiga


Link

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 18.06.2014 14:39:53 vasta tsitaadiga

http://i.minus.com/iRW2oDKOrO9Iz.gif

Poleks arvanud, et räpane esiklaas võib kunagi nii kena olla.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2014 15:56:24 vasta tsitaadiga

DRIVECLUB Special Edition revealed
http://blog.eu.playstation.com/2014/08/11/driveclub-special-edition-revealed/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2014 12:47:21 vasta tsitaadiga

Gamersyde 1080p Off Screen Pagani Huayra Gameplay / link

Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2014 14:36:26 vasta tsitaadiga

hm, kuidagi närviline tundub...
Võrdluseks:
GT6

Link

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway


viimati muutis iir 13.08.2014 16:18:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2014 16:37:04 vasta tsitaadiga

E3 ajast ka üks varasem video.

link

ˇ

Graafika on küll hea..selline realistlik toon aga sellega ka kõik piirdub imo icon_neutral.gif
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2014 09:22:50 vasta tsitaadiga

Ehk siis mängust puudub isegi kosmeetiline kahju?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2014 09:49:41 vasta tsitaadiga

Kui dam ka puuduks, mis seal üldse alles jääks icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2014 10:15:49 vasta tsitaadiga

Ma lihtsalt vaatasin seda sinu eelmise postituse videot ja tüüp rammib seal teisi autosid ja rajapiiret jne jne, kuid autoga ei paistnud küll midagi juhtuvat. Siis mul käis lihtsalt peast läbi, et päris nukker on, kui PS1 Colin McRae 2.0 on parema kahjuga kui PS4 mäng icon_biggrin.gif

Aga okei, autot saab siiski ära kriimustada?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 14.08.2014 12:36:33 vasta tsitaadiga

Ärge nüüd nutma ka hakake dami puudumise pärast.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2014 10:48:12 vasta tsitaadiga

http://blog.us.playstation.com/2014/09/09/new-mercedes-amg-gt-launches-exclusively-in-driveclub/

EDIT:


http://blog.eu.playstation.com/2014/09/10/driveclub-season-pass-free-dlc-plan-detailed/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2014 15:37:00 vasta tsitaadiga

Kas ma sain õigesti aru:

Kõigepealt osta 60 euro eest mäng ja siis kuu enne launchi öeldakse veel, et noh, teeeegelikult on meil 75 euro eest DLCd ka juba tulemas, seega teeegelikult maksab mäng 135 eurot kokku, aaaaga me oleme väga helded ja lubame teil 60le eurole veel kohe 25 eurot otsa maksta, siis ei pea te 135 eurot maksma, saate 85ga hakkama. Pole paha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 12.09.2014 11:25:35 vasta tsitaadiga

Godhand kirjutas:
Kas ma sain õigesti aru:

Kõigepealt osta 60 euro eest mäng ja siis kuu enne launchi öeldakse veel, et noh, teeeegelikult on meil 75 euro eest DLCd ka juba tulemas, seega teeegelikult maksab mäng 135 eurot kokku, aaaaga me oleme väga helded ja lubame teil 60le eurole veel kohe 25 eurot otsa maksta, siis ei pea te 135 eurot maksma, saate 85ga hakkama. Pole paha icon_biggrin.gif


Sa räägid nagu Season pass ja paid DLC oleks midagi uut ja ennekuulmatut. See on valikuline ju. Kui soovid, võid mängida PSN+ rendiversiooni makstes vaid oma +teenuse eest. See on ju tore kui Dev mängu ka edaspidi toetab ja loob initsiatiivi edasimängimiseks; seejuures kõik ei ole ripoff, kuna saad edaspidi kokku 9 lisaautot tasuta.

Kas UBI ja EA praktika oleks parem - kuulutada välja Season Pass ning sisu mitte täpsustada, lihtsalt tead, et edaspidi tuleb paid DLC-d?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 21:17:52 vasta tsitaadiga

hoian hinge kinni ,et see mäng donwgrade ei ole...
devid näitasid päris korralik graafikat. aga netis liigub info ,et mängu on graafiliselt downgraditud. ja pidi puuduma AA
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 21:25:08 vasta tsitaadiga

Twtchis on mäng nii mõnelgi kasutajal Lives hetkel aga graafikat on streami põhjal raske ennustada.

http://www.twitch.tv/search?query=driveclub#stq=driveclub&stp=1
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 03.10.2014 21:44:28 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
hoian hinge kinni ,et see mäng donwgrade ei ole...
devid näitasid päris korralik graafikat. aga netis liigub info ,et mängu on graafiliselt downgraditud. ja pidi puuduma AA

Ära sa ainult otsi anna, kui nii kaua pead kinni hoidma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 06.10.2014 14:14:27 vasta tsitaadiga

Hey!

Kellel plaan osta, kellel pre-order tehtud? icon_biggrin.gif
Need kes seda mängima plaanivad hakata siis võib lisada xPlayaRx, saaba üksteisele challangeid saata ja miks mitte ka HV klubi teha vms. icon_smile.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 15:09:09 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Twtchis on mäng nii mõnelgi kasutajal Lives hetkel aga graafikat on streami põhjal raske ennustada.

http://www.twitch.tv/search?query=driveclub#stq=driveclub&stp=1

thumbs_down.gif arkaade... nagu need for speed... lootsin tõesti simu sarnast asja...
icon_sad.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 15:09:39 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Hey!

Kellel plaan osta, kellel pre-order tehtud? icon_biggrin.gif
Need kes seda mängima plaanivad hakata siis võib lisada xPlayaRx, saaba üksteisele challangeid saata ja miks mitte ka HV klubi teha vms. icon_smile.gif



preorder tehtud lisa mind siveneesti ja liituks ka clubiga ise ei viitsi asja vedada ainult:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 16:40:55 vasta tsitaadiga

gamespot - 5
eurogamer - 6

väga sitad reviewd ikka
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 17:02:59 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
gamespot - 5
eurogamer - 6

väga sitad reviewd ikka


http://www.ign.com/articles/2014/10/07/driveclub-review

Vähe rohkem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 17:27:34 vasta tsitaadiga

Driveclub on suht nali võrreldes mida Horizon 2 pakub. Polygon andis isegi DC-le kõrgemad punktid, kuna tüüp ei leidnud midagi sobivat kuulata mängus 144-st soundtrackist. Kõik need skoorid antud ~9+ ringis mingite PS loverite saitide poolt on täielik nonsens.

Isegi replayd ja photo mode pole kohe saada..rääkimata vihmast. Üheülbalised autod, ilma USA ja Jaapani autodeta, ilma mingigi võimaluseta tuunida ja sättida autosid. Kuidas see saab kõik järsku vähem tähtis olla aga see on ju armastatud Playstationi peal, siis kiidame taevani!


viimati muutis virx 07.10.2014 17:28:26, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 17:27:46 vasta tsitaadiga

peab tõdema ,et pettumus on meeletult suur:(
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 07.10.2014 17:34:38 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
peab tõdema ,et pettumus on meeletult suur:(

Mis ootused olid nagu siis?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 17:37:48 vasta tsitaadiga

Nikson kirjutas:
siven kirjutas:
peab tõdema ,et pettumus on meeletult suur:(

Mis ootused olid nagu siis?



ootused olid ,et tuleb parem kui forza horizon 2 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 07.10.2014 18:31:44 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
Nikson kirjutas:
siven kirjutas:
peab tõdema ,et pettumus on meeletult suur:(

Mis ootused olid nagu siis?



ootused olid ,et tuleb parem kui forza horizon 2 icon_biggrin.gif

Meh... 2 erinevat mängu suht, üks on open-world ja teine mitte, selline PGR tüüpi pigem. Horizon 2 on kindlasti väga kift ja lahe mäng aga ma leian, et kõik mängud ei pea open-world olema ja kui keegi seda miinuseks toob siis jumal temaga. Sellest on muidugi kahju et osad key featuurid alles aasta lõpuks tulevad aga ma usun et tegu on sellegi poolest päris hea mänguga, neogaf foorumis need kes proovinud on päris rahule jäänud. icon_smile.gif

Pre-load tehtud, 6h pärast saab proovida.

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 18:54:51 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Driveclub on suht nali võrreldes mida Horizon 2 pakub. Polygon andis isegi DC-le kõrgemad punktid, kuna tüüp ei leidnud midagi sobivat kuulata mängus 144-st soundtrackist. Kõik need skoorid antud ~9+ ringis mingite PS loverite saitide poolt on täielik nonsens.

Isegi replayd ja photo mode pole kohe saada..rääkimata vihmast. Üheülbalised autod, ilma USA ja Jaapani autodeta, ilma mingigi võimaluseta tuunida ja sättida autosid. Kuidas see saab kõik järsku vähem tähtis olla aga see on ju armastatud Playstationi peal, siis kiidame taevani!


Kui see mäng ka nüüd perse keerati siis läheb ps puhkama varsti küll kopp.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qmmaline
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 24.09.2014




sõnum 07.10.2014 21:16:28 vasta tsitaadiga

Mingid Xbox trollijad siin . PS mängijad võrdlevad kõiki võidusõidu mänge ainult GT-ga ülejäänud ei kuulu üldse arvestavatesse kategooriatesse (ammu mingid xbox mängud).
Lugesin mõned arvustused ja kumab läbi sõna frustratsioon. Ilmselt Gamespoti arvustaja VanOrd tulemused olid eriti viletsad , egas siis muidu säärane arvustus.
Soomlaste Konsolifin arvustus on täpsem ; mäng seisneb armutus võidusõidu pinges , kus enamus aega kirutakse vastaseid.
Aga mis neist arvustustest, mäng ju PSN+ tasuta, eks igaüks hindab oma järgi .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 21:18:26 vasta tsitaadiga

Ennem midagi kindlat ei ütle, kui demo läbi tehtud... Aga nagu mainisin, mina lootsin mingit simut PS4 peale saada... need arkaadid eriti ei tõmba...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 21:38:43 vasta tsitaadiga

Qmmaline, trollivad saidid, kes ei anna õiglast hinnangut. Sellel asjal ei ole mõtet kui kummardatakse kõike, mis ette söödetakse. Selge on see, et DC ei ole üle 5-7 mäng aga kuidas sa annad vähe punkte kui kui sinu kodulehekülg sisadab sõna PS või Playstation. Kui panna mängu väike story aga see ei ole võrreldav RPG omadega siis kirutakse ja vähendadakse tulemust, kui stoory üldse puudub, siis pole midagi kritiseerida ja liigume edasi!

viimati muutis virx 07.10.2014 21:40:17, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2014 21:38:49 vasta tsitaadiga

Niiet DC nagu keegi oleks Destiny automänguks teinud? Kõik töötab, aga mängul puudub hing?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qmmaline
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 24.09.2014




sõnum 07.10.2014 22:09:37 vasta tsitaadiga

To virx ; Ei maksa liialt olla vandenõu teoreetiline , Mängijaid on väga erinevaid ja nende hinnangud kõiguvad palju enam kui muu meedia puhul.
Arvustused saavad objektiivsed olla peamiselt tehniliselt poolelt , kas mäng tehniliselt töötab laitmatult või on seal suuri vigu.
Mängitavuse hinnangud sõltuvad eriti palju mängijast , mingit objektiivsust seal olla ei saa.
DC on ikka missioonidel põhinev fantaasia mäng , mitte sport mäng. DC sportmängu osa on otsene multiplayer ,aga
sellest ma ei ole lugenud ühtegi mõistlikku arvustust(ei tea reegleid).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 08.10.2014 00:29:24 vasta tsitaadiga

Mäng käes thumbs_up.gif
Graafika on supper, attention of the details on supper, valgus on supper, speed of sense on supper, heli on väga hea, soundtrack on hea icon_biggrin.gif
Multiplayer on kahjuks maas hetkel, mingi Sony serverite kamm.. Mäng on väga lahe ja potentsiaali on sellel palju, eks igaüks peab ise proovima ja otsustama, mitte tuginema teiste arvamustele.

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 09:36:32 vasta tsitaadiga

Tegin täna tunnise video Youtube jaoks ja nooo..... üliiiimage mäng. Graafika pole üldse selline nagu trailerites ning täiesti sisutühi.

Meenutab mingit tavalist Free2Play iPAD mängu...................

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 08.10.2014 09:45:47 vasta tsitaadiga

Tegin täna tööjuures paar tiiru ja no see mäng on ju täiesti tuim kehva graafikaga präänik icon_cool.gif
Äkki on asi selles, et ma ei mängi konsoolide peal tavaliselt (ei valeta kui ütlen, et see oli mul elus äkki viies kord konsooliga mängida) aga midagi ägedat ma selles küll ei leidnud.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 11:42:42 vasta tsitaadiga

PS Universe 9.5/10
PS Nation 9/10
PS Now 8.5/10

Teil on kehva maitse lihtsalt.

OK! Autol ei saa isegi värvi vahetada, iga masin tuleb ühe värviga icon_lol.gif
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 12:01:21 vasta tsitaadiga

Kui Eurogamer annab 6/10, Gamespot 5/10 ja GiantBomb 2/5, siis kas see ei ütle midagi? Äkki ongi tegemist s**a mänguga?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 08.10.2014 14:19:56 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
PS Universe 9.5/10
PS Nation 9/10
PS Now 8.5/10

Teil on kehva maitse lihtsalt.

OK! Autol ei saa isegi värvi vahetada, iga masin tuleb ühe värviga icon_lol.gif

Tegelt saab aga see pole nii straight forward. Ehk siis seal on custom paintjobid mida garaažist muuta saab. Aga paljud ei jaga ära seda ja seda väga kuskil ei mainita ka nii... Eks jah loogiline oleks, et värvi saad lihtsalt valida ennem kui sõitma lähed ala aga noh jah. GiantBombi quick looki vaatasin, jutt et juhitavus on kehv vms ei pea paika, see et Jeff sellest simu lootis on tema enda probleem, mulle isiklikult meeldib selline vahepealne asi. Parem kui viimased NFSid, näiteks Rivalsi ei suutnud üldse üle paari sõidu teha icon_biggrin.gif

Tegemist ei ole kindlasti ideaalse mänguga ja lackib teatavaid featuure ja contenti aga lihtsalt osasid asjad, mida miinusteks loetakse, ei pea minupuhul paika näiteks. Selleks proovigegi ise mäng järgi pigem, eriti kui see on PS+ omanikele tasuta.

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-vs-driveclub?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=socialoomph

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 15:53:46 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
PS Universe 9.5/10
PS Nation 9/10
PS Now 8.5/10

Teil on kehva maitse lihtsalt.

OK! Autol ei saa isegi värvi vahetada, iga masin tuleb ühe värviga icon_lol.gif


Sa veidi valed kohad boldinud icon_smile.gif parandan sul ära icon_smile.gif
PS Universe 9.5/10
PS Nation 9/10
PS Now 8.5/10

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 15:56:44 vasta tsitaadiga

HDTanel, jah see ongi väike troll, ei muud icon_smile.gif
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 16:22:09 vasta tsitaadiga

Keskmisel hindel pole väga vigagi:
http://www.metacritic.com/game/playstation-4/driveclub/critic-reviews

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 16:23:10 vasta tsitaadiga

hm, soome konto all pole ikka veel saada...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 16:38:50 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
hm, soome konto all pole ikka veel saada...

10-ndal tuleb icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 16:41:34 vasta tsitaadiga

thumbs_down.gif
http://www.pushsquare.com/news/2014/10/disasterclub_sony_delays_driveclub_ps_plus_edition_due_to_server_issues

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 16:47:42 vasta tsitaadiga

Autode valik ka ikka nii metsikult väike, radasi vähe.. mida nad küll tegid kogu selle aja jooksul?
Kahju, et Forza XONE peal on ainult icon_sad.gif Forza 5-ga võrrelda siis Forza oleks nagu mingi Hollywoodi film kui Driveclub oleks tehtud mingisuguste algajate poolt paarikümne tuhande euro eest.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 17:22:58 vasta tsitaadiga

icon_evil.gif Nagu vähe aega oleks neil olnud vigu parandada. Kuradi naljanumber on see gaming scene viimasel ajal
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 08.10.2014 17:25:03 vasta tsitaadiga

Selline mulje jääb nagu kõik oleks asjast järgmist Gran Turismot.
Tuletagem meelde kes on developerid.

(Mitte, et Motorstormid oleks halvad olnud, aga tegu oli väga lihtsate arkaadikatega mis otseselt ei säranud millegagi)
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] Driveclub mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.