Ma lihtsalt vaatasin seda sinu eelmise postituse videot ja tüüp rammib seal teisi autosid ja rajapiiret jne jne, kuid autoga ei paistnud küll midagi juhtuvat. Siis mul käis lihtsalt peast läbi, et päris nukker on, kui PS1 Colin McRae 2.0 on parema kahjuga kui PS4 mäng
Kõigepealt osta 60 euro eest mäng ja siis kuu enne launchi öeldakse veel, et noh, teeeegelikult on meil 75 euro eest DLCd ka juba tulemas, seega teeegelikult maksab mäng 135 eurot kokku, aaaaga me oleme väga helded ja lubame teil 60le eurole veel kohe 25 eurot otsa maksta, siis ei pea te 135 eurot maksma, saate 85ga hakkama. Pole paha
Kõigepealt osta 60 euro eest mäng ja siis kuu enne launchi öeldakse veel, et noh, teeeegelikult on meil 75 euro eest DLCd ka juba tulemas, seega teeegelikult maksab mäng 135 eurot kokku, aaaaga me oleme väga helded ja lubame teil 60le eurole veel kohe 25 eurot otsa maksta, siis ei pea te 135 eurot maksma, saate 85ga hakkama. Pole paha
Sa räägid nagu Season pass ja paid DLC oleks midagi uut ja ennekuulmatut. See on valikuline ju. Kui soovid, võid mängida PSN+ rendiversiooni makstes vaid oma +teenuse eest. See on ju tore kui Dev mängu ka edaspidi toetab ja loob initsiatiivi edasimängimiseks; seejuures kõik ei ole ripoff, kuna saad edaspidi kokku 9 lisaautot tasuta.
Kas UBI ja EA praktika oleks parem - kuulutada välja Season Pass ning sisu mitte täpsustada, lihtsalt tead, et edaspidi tuleb paid DLC-d?
hoian hinge kinni ,et see mäng donwgrade ei ole...
devid näitasid päris korralik graafikat. aga netis liigub info ,et mängu on graafiliselt downgraditud. ja pidi puuduma AA
hoian hinge kinni ,et see mäng donwgrade ei ole...
devid näitasid päris korralik graafikat. aga netis liigub info ,et mängu on graafiliselt downgraditud. ja pidi puuduma AA
Ära sa ainult otsi anna, kui nii kaua pead kinni hoidma.
Kellel plaan osta, kellel pre-order tehtud?
Need kes seda mängima plaanivad hakata siis võib lisada xPlayaRx, saaba üksteisele challangeid saata ja miks mitte ka HV klubi teha vms. _________________ Bawse
arkaade... nagu need for speed... lootsin tõesti simu sarnast asja...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kellel plaan osta, kellel pre-order tehtud?
Need kes seda mängima plaanivad hakata siis võib lisada xPlayaRx, saaba üksteisele challangeid saata ja miks mitte ka HV klubi teha vms.
preorder tehtud lisa mind siveneesti ja liituks ka clubiga ise ei viitsi asja vedada ainult:D
Driveclub on suht nali võrreldes mida Horizon 2 pakub. Polygon andis isegi DC-le kõrgemad punktid, kuna tüüp ei leidnud midagi sobivat kuulata mängus 144-st soundtrackist. Kõik need skoorid antud ~9+ ringis mingite PS loverite saitide poolt on täielik nonsens.
Isegi replayd ja photo mode pole kohe saada..rääkimata vihmast. Üheülbalised autod, ilma USA ja Jaapani autodeta, ilma mingigi võimaluseta tuunida ja sättida autosid. Kuidas see saab kõik järsku vähem tähtis olla aga see on ju armastatud Playstationi peal, siis kiidame taevani!
viimati muutis virx 07.10.2014 17:28:26, muudetud 2 korda
Meh... 2 erinevat mängu suht, üks on open-world ja teine mitte, selline PGR tüüpi pigem. Horizon 2 on kindlasti väga kift ja lahe mäng aga ma leian, et kõik mängud ei pea open-world olema ja kui keegi seda miinuseks toob siis jumal temaga. Sellest on muidugi kahju et osad key featuurid alles aasta lõpuks tulevad aga ma usun et tegu on sellegi poolest päris hea mänguga, neogaf foorumis need kes proovinud on päris rahule jäänud.
Pre-load tehtud, 6h pärast saab proovida. _________________ Bawse
Driveclub on suht nali võrreldes mida Horizon 2 pakub. Polygon andis isegi DC-le kõrgemad punktid, kuna tüüp ei leidnud midagi sobivat kuulata mängus 144-st soundtrackist. Kõik need skoorid antud ~9+ ringis mingite PS loverite saitide poolt on täielik nonsens.
Isegi replayd ja photo mode pole kohe saada..rääkimata vihmast. Üheülbalised autod, ilma USA ja Jaapani autodeta, ilma mingigi võimaluseta tuunida ja sättida autosid. Kuidas see saab kõik järsku vähem tähtis olla aga see on ju armastatud Playstationi peal, siis kiidame taevani!
Kui see mäng ka nüüd perse keerati siis läheb ps puhkama varsti küll
Mingid Xbox trollijad siin . PS mängijad võrdlevad kõiki võidusõidu mänge ainult GT-ga ülejäänud ei kuulu üldse arvestavatesse kategooriatesse (ammu mingid xbox mängud).
Lugesin mõned arvustused ja kumab läbi sõna frustratsioon. Ilmselt Gamespoti arvustaja VanOrd tulemused olid eriti viletsad , egas siis muidu säärane arvustus.
Soomlaste Konsolifin arvustus on täpsem ; mäng seisneb armutus võidusõidu pinges , kus enamus aega kirutakse vastaseid.
Aga mis neist arvustustest, mäng ju PSN+ tasuta, eks igaüks hindab oma järgi .
Ennem midagi kindlat ei ütle, kui demo läbi tehtud... Aga nagu mainisin, mina lootsin mingit simut PS4 peale saada... need arkaadid eriti ei tõmba... _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Qmmaline, trollivad saidid, kes ei anna õiglast hinnangut. Sellel asjal ei ole mõtet kui kummardatakse kõike, mis ette söödetakse. Selge on see, et DC ei ole üle 5-7 mäng aga kuidas sa annad vähe punkte kui kui sinu kodulehekülg sisadab sõna PS või Playstation. Kui panna mängu väike story aga see ei ole võrreldav RPG omadega siis kirutakse ja vähendadakse tulemust, kui stoory üldse puudub, siis pole midagi kritiseerida ja liigume edasi!
viimati muutis virx 07.10.2014 21:40:17, muudetud 2 korda
To virx ; Ei maksa liialt olla vandenõu teoreetiline , Mängijaid on väga erinevaid ja nende hinnangud kõiguvad palju enam kui muu meedia puhul.
Arvustused saavad objektiivsed olla peamiselt tehniliselt poolelt , kas mäng tehniliselt töötab laitmatult või on seal suuri vigu.
Mängitavuse hinnangud sõltuvad eriti palju mängijast , mingit objektiivsust seal olla ei saa.
DC on ikka missioonidel põhinev fantaasia mäng , mitte sport mäng. DC sportmängu osa on otsene multiplayer ,aga
sellest ma ei ole lugenud ühtegi mõistlikku arvustust(ei tea reegleid).
Mäng käes
Graafika on supper, attention of the details on supper, valgus on supper, speed of sense on supper, heli on väga hea, soundtrack on hea
Multiplayer on kahjuks maas hetkel, mingi Sony serverite kamm.. Mäng on väga lahe ja potentsiaali on sellel palju, eks igaüks peab ise proovima ja otsustama, mitte tuginema teiste arvamustele. _________________ Bawse
Tegin täna tööjuures paar tiiru ja no see mäng on ju täiesti tuim kehva graafikaga präänik
Äkki on asi selles, et ma ei mängi konsoolide peal tavaliselt (ei valeta kui ütlen, et see oli mul elus äkki viies kord konsooliga mängida) aga midagi ägedat ma selles küll ei leidnud.
OK! Autol ei saa isegi värvi vahetada, iga masin tuleb ühe värviga
Tegelt saab aga see pole nii straight forward. Ehk siis seal on custom paintjobid mida garaažist muuta saab. Aga paljud ei jaga ära seda ja seda väga kuskil ei mainita ka nii... Eks jah loogiline oleks, et värvi saad lihtsalt valida ennem kui sõitma lähed ala aga noh jah. GiantBombi quick looki vaatasin, jutt et juhitavus on kehv vms ei pea paika, see et Jeff sellest simu lootis on tema enda probleem, mulle isiklikult meeldib selline vahepealne asi. Parem kui viimased NFSid, näiteks Rivalsi ei suutnud üldse üle paari sõidu teha
Tegemist ei ole kindlasti ideaalse mänguga ja lackib teatavaid featuure ja contenti aga lihtsalt osasid asjad, mida miinusteks loetakse, ei pea minupuhul paika näiteks. Selleks proovigegi ise mäng järgi pigem, eriti kui see on PS+ omanikele tasuta.
OK! Autol ei saa isegi värvi vahetada, iga masin tuleb ühe värviga
Sa veidi valed kohad boldinud parandan sul ära PS Universe 9.5/10
PS Nation 9/10
PS Now 8.5/10 _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
hm, soome konto all pole ikka veel saada... _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Autode valik ka ikka nii metsikult väike, radasi vähe.. mida nad küll tegid kogu selle aja jooksul?
Kahju, et Forza XONE peal on ainult Forza 5-ga võrrelda siis Forza oleks nagu mingi Hollywoodi film kui Driveclub oleks tehtud mingisuguste algajate poolt paarikümne tuhande euro eest. _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.