Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 23.09.2014 08:15:26 vasta tsitaadiga

Sakurai kirjutas:
Oi plää see weekly heroic tõmbas närvi mustaks küll. Alguses tegime sõbraga kahekesti ja ei saanud kuidagi hakkama. Hiljem liitus WorldUK ka meiega ja ikka ei saanud hakkama. Moonil olev vend neelab ikka haiget moodi kuule, rage


Proovisime ka pühapäeval sõbraga kahekesi, aga närvid ei pidanud vastu icon_biggrin.gif Läksime tagasi farmima icon_razz.gif Täna, kui alles veel, siis proovime uuesti.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 24.09.2014 14:40:52 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2014 22:12:34 vasta tsitaadiga

Proovisin õhtul the Queen's Wrath'i story missiooni teha üksi olles lvl 23. Jõudsin lõpu bossuni ja ei suuda kuidagi.
Need väikesed lendavad värdjad kel shield kah veel ümber, vähemalt main relvaga ei saa kuidagi nende vastu.
Arvestades aga seda, et iga kord kui sured ja alustad checkpointist siis ammo ju ei taastu koguseni mis sul alguses checkpoindi ajal oli..
Pole sellest siiamaani aru saanud, miks suremine niimodi üles ehitatud. Uuesti alustades ju vaenlased uuesti elus ja tapad otsast peale, samas ammo ei taastu.
Lõpuks olingi lihtsalt main relvaga ja seal polnud enam midagi teha. Ilma muu ammota sai pidevalt surma..

Imelikul kombel selles missioonis ei täitunud ka ammo isegi kui kõik oli tühi. Ainuke variant oli surra ja siis ellu ärgates oli vähemalt põhi relva ammot natukene.

Kas ma teen midagi valesti või tõesti selliste missioonide puhul ei saa suvalistega koos mängida? Mingite missioonid puhul ju otsid sulle kaaslasi suvalt (strike'd olid äkki?), miks siis siin ei saa.
Minu arust liga raske missioon üksi tegemiseks, samas kui sõpru pole kellega mängida, siis kellegilt suvaliselt samuti abi ei saa. MMO my ass.
Ma ei taha isegi googeldada, et teada saada kas raidi (the Vault of Glass) puhul sama, ehk siis pead ise kuskilt sõbrad leidma, sest siis tekib küll tahtmine mäng minema visata. Ei tea kedagi kes mängiks.

Aga muidu tore mäng ajaviiteks. Ütleks isegi, et parim PS VIta mäng icon_biggrin.gif Täitsa tõsiselt. Esimesed 15 lvl sain puhtalt Vita peal mängides. Jube hästi striimib kui konsool kodus ja Vita tööl.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teaq
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2009




sõnum 25.09.2014 10:01:14 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Proovisin õhtul the Queen's Wrath'i story missiooni teha üksi olles lvl 23. Jõudsin lõpu bossuni ja ei suuda kuidagi.
Need väikesed lendavad piixud kel shield kah veel ümber, vähemalt main relvaga ei saa kuidagi nende vastu.
Arvestades aga seda, et iga kord kui sured ja alustad checkpointist siis ammo ju ei taastu koguseni mis sul alguses checkpoindi ajal oli..
Pole sellest siiamaani aru saanud, miks suremine niimodi üles ehitatud. Uuesti alustades ju vaenlased uuesti elus ja tapad otsast peale, samas ammo ei taastu.
Lõpuks olingi lihtsalt main relvaga ja seal polnud enam midagi teha. Ilma muu ammota sai pidevalt surma..

Imelikul kombel selles missioonis ei täitunud ka ammo isegi kui kõik oli tühi. Ainuke variant oli surra ja siis ellu ärgates oli vähemalt põhi relva ammot natukene.

Kas ma teen midagi valesti või tõesti selliste missioonide puhul ei saa suvalistega koos mängida? Mingite missioonid puhul ju otsid sulle kaaslasi suvalt (strike'd olid äkki?), miks siis siin ei saa.
Minu arust liga raske missioon üksi tegemiseks, samas kui sõpru pole kellega mängida, siis kellegilt suvaliselt samuti abi ei saa. MMO my ass.
Ma ei taha isegi googeldada, et teada saada kas raidi (the Vault of Glass) puhul sama, ehk siis pead ise kuskilt sõbrad leidma, sest siis tekib küll tahtmine mäng minema visata. Ei tea kedagi kes mängiks.

Aga muidu tore mäng ajaviiteks. Ütleks isegi, et parim PS VIta mäng icon_biggrin.gif Täitsa tõsiselt. Esimesed 15 lvl sain puhtalt Vita peal mängides. Jube hästi striimib kui konsool kodus ja Vita tööl.

Shieldi vastu aitab see elemental damage, mis relval on, kui punane shield, siis fire damage, sinine shield siis frost damage jne. Tõsi, suhteliselt rasked on need queeni missioonid üksi (ega ilma asjata pole raskusaste very hard). Ma isegi ei jõudnud bossini, sest lvl 23 juures mingi snaiper suutis mind one hittida. Mis puutub ammo regenni, siis alati on võimalus osta poest ammo packe, millega saad ammot tagasi. See on näiteks raidides suhteliselt vajalik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 25.09.2014 10:57:59 vasta tsitaadiga

Fusion rifle on wizardy shieldide vastu üsna edukas ja kui shield maas, siis nad kukuvad kiirelt. Aga üldiselt soovitan jah ikka sõpru leida icon_biggrin.gif On lihtsam ja lõbusam icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 12:25:38 vasta tsitaadiga

http://www.joystiq.com/2014/09/24/ps4-owners-get-free-online-multiplayer-access-this-weekend/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 26.09.2014 00:47:43 vasta tsitaadiga

Hõmm, cex.co.uk näitab et online neil 1851 Destiny koopiat ps4 sisse toodud... the last of us remastered veits alla 1500 koopia ja watch dogsips4 vapsee 6000 pluss laos..
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 26.09.2014 08:46:07 vasta tsitaadiga

Eile sai queeni missioon ära tehtud ja esimene selga sobiv lege armori jupp ka saadud. Kahekesi oli ka ikka omajagu nikerdamist. Shieldid on tõesti kuraditel maru tugevad, aga õnneks fusion rifle võtab need üsna hästi maha icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 26.09.2014 12:26:09 vasta tsitaadiga

Mis need uued queen bountyd tahavad et kannaks mingit queeni värve we?
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 26.09.2014 13:07:04 vasta tsitaadiga

Osad on jah sellised. Mul hetkel see, et 200 fallenit tappa headshotiga ja eile tegin ära Sepiks Prime bounty. Nendel ei pea/pidanud mingit queeni värvi seljas olema.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2014 14:30:51 vasta tsitaadiga

Kes PS4 peal mängib, võite sõbraks lisada: Vintario
Tahaks Queeni missioni ära teha lõpuks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 28.09.2014 15:04:09 vasta tsitaadiga

Nii siis sai Phogoth tookord kui 3-kesi surma saime mul üksi ära tehtud icon_smile.gif

Link

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2014 16:15:14 vasta tsitaadiga

Ei saa aru.. miks weekly heroic strike puhul ei hakka kaaslasi otsima?
Kas ma lihtsalt mäletan valesti, aga minu arust ju strike ei pidanud üksi tegema...
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teaq
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2009




sõnum 28.09.2014 23:10:57 vasta tsitaadiga

Raidides ja weeklytes on paraku matchmaking kinni keeratud. Ise level 24 ja kunagi varsti äkki saab vault of glassi ka teha.
Heroic VoG'st sai keegi sellise isendi endale icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 17:32:21 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Nii siis sai Phogoth tookord kui 3-kesi surma saime mul üksi ära tehtud icon_smile.gif

Link

Huvitav, et üksi tehes saab huiata seal ukse taga. Mitmekesti hakkas nii palju adde peale loopima, et ei jõudnud kuidagi ära tappa. Sweet muidu
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 02.10.2014 22:25:07 vasta tsitaadiga

Täna sai päris mõnusalt paaris möllatud. Aga see et lvl 6 on samatugev kui lvl 26 on tobe tegelt.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gagara
HV vaatleja
gagara

liitunud: 20.01.2009




sõnum 03.10.2014 11:31:17 vasta tsitaadiga

15 level on käes...
selline..omamoodi mäng, ei saa öelda, et vaimustav aga samas ei ole ka paha.
See grindimine pole ka nii kole kui võinuks arvata icon_smile.gif

Keegi mõni hetk tahab yhineda, siis lisage "varmo" nimeline kasutaja icon_smile.gif

_________________
"Let me guess, someone stole your sweetroll."
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 03.10.2014 16:02:25 vasta tsitaadiga

Control tehes, laadides vaatasin "ringiga" Control peale, ja mis seal mulle vastu vaatab?!?!

*Player Level Advancements DISABLED!??!!? Et ühesõnaga võid vabalt olla level 1 ja minna pvp ja teed lvl 26 ära nii mis tolmab. Aga küsimus kuidas nad relvade tugevust reguleerivad kui level 1 relv vs lvl 20 relvad?

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 11:05:40 vasta tsitaadiga

Võiks täna PS4 peal teha daily/weekly strike/mission, queen mission'i.. siiamaani oli vist saanud ära teha ainult ühe daily strike kus kükitasin kasti taga tapsin pool tundi ühte bossu.. pole üldse lahe üksi mängida icon_biggrin.gif
Niiet kui keegi viitsib koos mängida, andke teada.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 05.10.2014 13:26:56 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Võiks täna PS4 peal teha daily/weekly strike/mission, queen mission'i.. siiamaani oli vist saanud ära teha ainult ühe daily strike kus kükitasin kasti taga tapsin pool tundi ühte bossu.. pole üldse lahe üksi mängida icon_biggrin.gif
Niiet kui keegi viitsib koos mängida, andke teada.


Mina! umbes 18:00`ist.

http://www.bungie.net/en/Profile/254/6753615

Kas seda Weekly värki on muidu võimalik üksi ka läbi teha?

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 05.10.2014 15:08:23 vasta tsitaadiga

Ma üritan ka õhtul sees olla, et võib lisada/kutsuda "WorldUK". Sain esimese excotic bounty ja esimese excotic relva (sniperi) icon_biggrin.gif
Bounty ära teen siis saan Hand Cannoni icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 05.10.2014 21:07:42 vasta tsitaadiga

Sooviks ka kellegagi koos mängida peale level 20 ei liigu see mäng enam eriti kiirelt.
Või pole ma aru saand kuidas kiiremini leveldada.

Aga psn Torbik27

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 21:50:37 vasta tsitaadiga

Sad, but true and funny:

http://www.youtube.com/watch?v=bUIvhQPPCRg
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranel545
HV vaatleja

liitunud: 14.09.2014




sõnum 05.10.2014 22:27:44 vasta tsitaadiga

Kas eestis on ps4 peal veel level 30 mängijaid, kes oleksid huvitatud raidi hardi peal tegema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 06.10.2014 08:29:42 vasta tsitaadiga

Ranel545 kirjutas:
Kas eestis on ps4 peal veel level 30 mängijaid, kes oleksid huvitatud raidi hardi peal tegema?


Oleks vaja ennem normali peal ära teha, saaks korraliku geari ehk ja sealt edasi 30 peale saada poleks enam väga hull icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ranel545
HV vaatleja

liitunud: 14.09.2014




sõnum 06.10.2014 10:08:37 vasta tsitaadiga

Tehke natuke kodutööd ja vaadake kõik etapid youtubeist üle, kui selle olete ära teinud ja soovite normali ära teha, siis lisage SS_PUPS
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 06.10.2014 10:53:29 vasta tsitaadiga

Ranel545 kirjutas:
Tehke natuke kodutööd ja vaadake kõik etapid youtubeist üle, kui selle olete ära teinud ja soovite normali ära teha, siis lisage SS_PUPS


Noh, eile jäi pooleli, osad jooksid laiali. Näis, mis kellaks täna jõuan koju. Äkki saab ära lõpetada.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 12:25:44 vasta tsitaadiga

Eile pidin ise nanny't mängima, niiet ei saanud konsooli taga olla (ei hakanud teid üle Vita kah tülitama).
Aga kui täna õhtul peale 18 midagi korraldate, andke teada.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 06.10.2014 13:08:01 vasta tsitaadiga

Ma jõuan ehk miski 20:00 täna. Raidi peaks ära küll lõpetama. Pups mõistab biiti ka.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 13:30:09 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
Ma jõuan ehk miski 20:00 täna. Raidi peaks ära küll lõpetama. Pups mõistab biiti ka.


Kui teil pooleli, siis joinida sinna ei saa?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 06.10.2014 14:24:09 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
aivo80 kirjutas:
Ma jõuan ehk miski 20:00 täna. Raidi peaks ära küll lõpetama. Pups mõistab biiti ka.


Kui teil pooleli, siis joinida sinna ei saa?


Saab ikka.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 09.10.2014 15:19:58 vasta tsitaadiga

:3


Link

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2014 23:00:14 vasta tsitaadiga

Nightfalli tahab keegi teha? Meil üks puudu
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gagara
HV vaatleja
gagara

liitunud: 20.01.2009




sõnum 20.10.2014 20:18:47 vasta tsitaadiga

Mõni clan ka on eestlastel ?
Tahaks raskemaid strikesid teha aga üksi on nagu...liiga raske icon_smile.gif
Ja pvp oleks kah vist parem teha

_________________
"Let me guess, someone stole your sweetroll."
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2014 09:58:53 vasta tsitaadiga

Nüüd ka alustanud mängu PS4 peal. Suht tühi tundub maailm teistest mängijatest küll
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 08.11.2014 19:40:31 vasta tsitaadiga

No ma paar p2eva tagasi hankisin uuesti... suht igav on ikka icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 09:51:50 vasta tsitaadiga

Üksi see ikka väga raske mäng aga jamasti, et aint mingid level 27 isikud mängivad.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 14:28:24 vasta tsitaadiga

Destiny The Dark Below DLC - Gameplay Trailer (PS4/Xbox One)
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT:
Destiny The Dark Below DLC Trailer #2 (PS4/Xbox One)
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 27.11.2014 15:13:44 vasta tsitaadiga

keegi koos mõnda strike ei tahaks läbida?
Üksi ika väga keeruline ja no pm võimatu

PSN: Torbik27

Saaks äki mõni päev koos proovida kellegagi icon_cool.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 02.12.2014 10:13:21 vasta tsitaadiga

õlipats 1.1

Enam ei pea tobedaid planeedimaterjale käima korjamas.
Toweris saab 20 ühikut 10 Marksi eest.
+ Hunnik exootikuid tehti paremaks.
Paistab, et mäng ei ole uppuma jäetud. thumbs_up.gif

Link

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Torbik27
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011




sõnum 10.12.2014 22:42:36 vasta tsitaadiga

Kuidas uus lisa tundub ka?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2014 17:43:31 vasta tsitaadiga

Torbik27 kirjutas:
Kuidas uus lisa tundub ka?

kuule väga hää , maksa , et saaksid mängida asju mis olid ennem tasuta mängus beer_yum.gif

http://www.polygon.com/2014/12/9/7359911/you-need-to-pay-to-play-this-weeks-heroic-strikes-in-destiny
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 15.12.2014 18:15:10 vasta tsitaadiga

Torbik27 kirjutas:
Kuidas uus lisa tundub ka?


Selline "EXPANSION" peaks maksma maksimaalselt 2 eurot.
Kõigest 3 uut misiooni ja story veel segasem.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 11:55:22 vasta tsitaadiga

Official Destiny Expansion II: House of Wolves Prologue
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.engadget.com/2015/04/13/destiny-dlc-house-of-wolves-release-date/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 12:41:22 vasta tsitaadiga

Uues expansionis pole Raidi

http://www.polygon.com/2015/4/13/8406799/destiny-house-of-wolves-no-new-raid

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2015 16:39:44 vasta tsitaadiga

Müüsin oma mängu maha veel enne esimese expansioni tulekut, tüütas ära samas nüüd millegipärast tekkis tahtmine ja seetõttu ostsin nädal tagasi uuesti, seekord lausa Collector's Edition'i (kus ka Expansion Pass kaasas), vaatasin, et tuleb nagunii pea sama hind mis eraldi mäng ja Expansion Pass. Tegevust tundub olevat rohkem kui varem ja juba level 32 (eelnevalt ma üle lvl 28 ei saanudki) aga kahjuks unustasin ära, et nii palju asju on mõeldud ainult "sõpradega" mängimiseks... või pigem lootsin, et äkki see muutunud. Weekly Nightfall Strike - suvalistega ei saa. Strike playlistist lvl32 striked - suvalistega ei saa. The House of Wolves Arena ainult lvl 28 - muid suvalistega ei saa. Trials of Osiris - suvalistega ei saa. Ma ei hakka isegi raididest rääkima, enne mängu müümist ma polnud kordagi isegi seda esimest raidi mänginud ja ka nüüd pole veel saanud ei seda vana raidi ega ka uusi (või lisandunud ainult 1?) proovida, sest jällegi suvalistega ei saa.

Suur osa mängust jääb mängimata ja ära tüütanud lv28 strike grindida kui ise lvl32. Nüüd veel see Corrupted Thorn weapon bounty, lõpuks tegin MPs ära mis vaja aga Xyor'i questi küll ei suuda üksi ära teha ning jällegi suvalistega ei saa. Endal tuttavaid kah ei ole kes Destiny't mängiks.. minu jaoks arusaamatud piirangud. Vähemalt Strike'de puhul saab küll piisavalt koostööd teha ka ilma mikrita, kõik piisavalt selge. Olgu, raidide puhul tõesti vaja suhelda aga küll siis inimesed võtavad oma mikrofonid välja kui enam ei saa, ei pea ju seepärast ära keelama mängimise.. Isegi kui praegu HV'st leiaks mängukaaslasi, varem sai mõne nightfall striked koos tehtud, siis usun siin pigem vanad mängijad kes kõiki raide 100 korda läbi teinud, kes see ikka viitsib jamada noobiga kes pole esimestki raidi näinud.. niiet võimalused piiratud. Nüüd mul paar nädalat puhkust, saab palju harjutada, äkki varsti hakkan Nightfall Strike solona läbima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2015 17:31:13 vasta tsitaadiga

ma pole veel aru saanud, kust ma peaks saama seda lev 20 lightiga geari.... kõik mis ma teen viskab lev 18 asju...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mindmaster
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2010




sõnum 05.07.2015 14:16:29 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Müüsin oma mängu maha veel enne esimese expansioni tulekut, tüütas ära samas nüüd millegipärast tekkis tahtmine ja seetõttu ostsin nädal tagasi uuesti, seekord lausa Collector's Edition'i (kus ka Expansion Pass kaasas), vaatasin, et tuleb nagunii pea sama hind mis eraldi mäng ja Expansion Pass. Tegevust tundub olevat rohkem kui varem ja juba level 32 (eelnevalt ma üle lvl 28 ei saanudki) aga kahjuks unustasin ära, et nii palju asju on mõeldud ainult "sõpradega" mängimiseks... või pigem lootsin, et äkki see muutunud. Weekly Nightfall Strike - suvalistega ei saa. Strike playlistist lvl32 striked - suvalistega ei saa. The House of Wolves Arena ainult lvl 28 - muid suvalistega ei saa. Trials of Osiris - suvalistega ei saa. Ma ei hakka isegi raididest rääkima, enne mängu müümist ma polnud kordagi isegi seda esimest raidi mänginud ja ka nüüd pole veel saanud ei seda vana raidi ega ka uusi (või lisandunud ainult 1?) proovida, sest jällegi suvalistega ei saa.

Suur osa mängust jääb mängimata ja ära tüütanud lv28 strike grindida kui ise lvl32. Nüüd veel see Corrupted Thorn weapon bounty, lõpuks tegin MPs ära mis vaja aga Xyor'i questi küll ei suuda üksi ära teha ning jällegi suvalistega ei saa. Endal tuttavaid kah ei ole kes Destiny't mängiks.. minu jaoks arusaamatud piirangud. Vähemalt Strike'de puhul saab küll piisavalt koostööd teha ka ilma mikrita, kõik piisavalt selge. Olgu, raidide puhul tõesti vaja suhelda aga küll siis inimesed võtavad oma mikrofonid välja kui enam ei saa, ei pea ju seepärast ära keelama mängimise.. Isegi kui praegu HV'st leiaks mängukaaslasi, varem sai mõne nightfall striked koos tehtud, siis usun siin pigem vanad mängijad kes kõiki raide 100 korda läbi teinud, kes see ikka viitsib jamada noobiga kes pole esimestki raidi näinud.. niiet võimalused piiratud. Nüüd mul paar nädalat puhkust, saab palju harjutada, äkki varsti hakkan Nightfall Strike solona läbima icon_biggrin.gif


Aga lisa mind listi. Ma kuigipalju mängin töö ja lapse kõrvalt. Kasutaja MindMazta. Kui muidugi PS4 peal pelad...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Madiano
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2007




sõnum 06.07.2015 20:04:48 vasta tsitaadiga

Kui keegi veel mängib siis võib mind lisada PS4: madiano
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2015 22:04:43 vasta tsitaadiga

Year-One Emblem: Moments of Triumph
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4/X1/PS3/X360] DESTINY mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.