Oi plää see weekly heroic tõmbas närvi mustaks küll. Alguses tegime sõbraga kahekesti ja ei saanud kuidagi hakkama. Hiljem liitus WorldUK ka meiega ja ikka ei saanud hakkama. Moonil olev vend neelab ikka haiget moodi kuule, rage
Proovisime ka pühapäeval sõbraga kahekesi, aga närvid ei pidanud vastu Läksime tagasi farmima Täna, kui alles veel, siis proovime uuesti.
Proovisin õhtul the Queen's Wrath'i story missiooni teha üksi olles lvl 23. Jõudsin lõpu bossuni ja ei suuda kuidagi.
Need väikesed lendavad värdjad kel shield kah veel ümber, vähemalt main relvaga ei saa kuidagi nende vastu.
Arvestades aga seda, et iga kord kui sured ja alustad checkpointist siis ammo ju ei taastu koguseni mis sul alguses checkpoindi ajal oli..
Pole sellest siiamaani aru saanud, miks suremine niimodi üles ehitatud. Uuesti alustades ju vaenlased uuesti elus ja tapad otsast peale, samas ammo ei taastu.
Lõpuks olingi lihtsalt main relvaga ja seal polnud enam midagi teha. Ilma muu ammota sai pidevalt surma..
Imelikul kombel selles missioonis ei täitunud ka ammo isegi kui kõik oli tühi. Ainuke variant oli surra ja siis ellu ärgates oli vähemalt põhi relva ammot natukene.
Kas ma teen midagi valesti või tõesti selliste missioonide puhul ei saa suvalistega koos mängida? Mingite missioonid puhul ju otsid sulle kaaslasi suvalt (strike'd olid äkki?), miks siis siin ei saa.
Minu arust liga raske missioon üksi tegemiseks, samas kui sõpru pole kellega mängida, siis kellegilt suvaliselt samuti abi ei saa. MMO my ass.
Ma ei taha isegi googeldada, et teada saada kas raidi (the Vault of Glass) puhul sama, ehk siis pead ise kuskilt sõbrad leidma, sest siis tekib küll tahtmine mäng minema visata. Ei tea kedagi kes mängiks.
Aga muidu tore mäng ajaviiteks. Ütleks isegi, et parim PS VIta mäng Täitsa tõsiselt. Esimesed 15 lvl sain puhtalt Vita peal mängides. Jube hästi striimib kui konsool kodus ja Vita tööl.
Proovisin õhtul the Queen's Wrath'i story missiooni teha üksi olles lvl 23. Jõudsin lõpu bossuni ja ei suuda kuidagi.
Need väikesed lendavad piixud kel shield kah veel ümber, vähemalt main relvaga ei saa kuidagi nende vastu.
Arvestades aga seda, et iga kord kui sured ja alustad checkpointist siis ammo ju ei taastu koguseni mis sul alguses checkpoindi ajal oli..
Pole sellest siiamaani aru saanud, miks suremine niimodi üles ehitatud. Uuesti alustades ju vaenlased uuesti elus ja tapad otsast peale, samas ammo ei taastu.
Lõpuks olingi lihtsalt main relvaga ja seal polnud enam midagi teha. Ilma muu ammota sai pidevalt surma..
Imelikul kombel selles missioonis ei täitunud ka ammo isegi kui kõik oli tühi. Ainuke variant oli surra ja siis ellu ärgates oli vähemalt põhi relva ammot natukene.
Kas ma teen midagi valesti või tõesti selliste missioonide puhul ei saa suvalistega koos mängida? Mingite missioonid puhul ju otsid sulle kaaslasi suvalt (strike'd olid äkki?), miks siis siin ei saa.
Minu arust liga raske missioon üksi tegemiseks, samas kui sõpru pole kellega mängida, siis kellegilt suvaliselt samuti abi ei saa. MMO my ass.
Ma ei taha isegi googeldada, et teada saada kas raidi (the Vault of Glass) puhul sama, ehk siis pead ise kuskilt sõbrad leidma, sest siis tekib küll tahtmine mäng minema visata. Ei tea kedagi kes mängiks.
Aga muidu tore mäng ajaviiteks. Ütleks isegi, et parim PS VIta mäng Täitsa tõsiselt. Esimesed 15 lvl sain puhtalt Vita peal mängides. Jube hästi striimib kui konsool kodus ja Vita tööl.
Shieldi vastu aitab see elemental damage, mis relval on, kui punane shield, siis fire damage, sinine shield siis frost damage jne. Tõsi, suhteliselt rasked on need queeni missioonid üksi (ega ilma asjata pole raskusaste very hard). Ma isegi ei jõudnud bossini, sest lvl 23 juures mingi snaiper suutis mind one hittida. Mis puutub ammo regenni, siis alati on võimalus osta poest ammo packe, millega saad ammot tagasi. See on näiteks raidides suhteliselt vajalik.
Fusion rifle on wizardy shieldide vastu üsna edukas ja kui shield maas, siis nad kukuvad kiirelt. Aga üldiselt soovitan jah ikka sõpru leida On lihtsam ja lõbusam
Hõmm, cex.co.uk näitab et online neil 1851 Destiny koopiat ps4 sisse toodud... the last of us remastered veits alla 1500 koopia ja watch dogsips4 vapsee 6000 pluss laos.. _________________
Eile sai queeni missioon ära tehtud ja esimene selga sobiv lege armori jupp ka saadud. Kahekesi oli ka ikka omajagu nikerdamist. Shieldid on tõesti kuraditel maru tugevad, aga õnneks fusion rifle võtab need üsna hästi maha
Osad on jah sellised. Mul hetkel see, et 200 fallenit tappa headshotiga ja eile tegin ära Sepiks Prime bounty. Nendel ei pea/pidanud mingit queeni värvi seljas olema.
Ei saa aru.. miks weekly heroic strike puhul ei hakka kaaslasi otsima?
Kas ma lihtsalt mäletan valesti, aga minu arust ju strike ei pidanud üksi tegema...
Raidides ja weeklytes on paraku matchmaking kinni keeratud. Ise level 24 ja kunagi varsti äkki saab vault of glassi ka teha.
Heroic VoG'st sai keegi sellise isendi endale
Control tehes, laadides vaatasin "ringiga" Control peale, ja mis seal mulle vastu vaatab?!?!
*Player Level Advancements DISABLED!??!!? Et ühesõnaga võid vabalt olla level 1 ja minna pvp ja teed lvl 26 ära nii mis tolmab. Aga küsimus kuidas nad relvade tugevust reguleerivad kui level 1 relv vs lvl 20 relvad? _________________
Võiks täna PS4 peal teha daily/weekly strike/mission, queen mission'i.. siiamaani oli vist saanud ära teha ainult ühe daily strike kus kükitasin kasti taga tapsin pool tundi ühte bossu.. pole üldse lahe üksi mängida
Niiet kui keegi viitsib koos mängida, andke teada.
Võiks täna PS4 peal teha daily/weekly strike/mission, queen mission'i.. siiamaani oli vist saanud ära teha ainult ühe daily strike kus kükitasin kasti taga tapsin pool tundi ühte bossu.. pole üldse lahe üksi mängida
Niiet kui keegi viitsib koos mängida, andke teada.
Ma üritan ka õhtul sees olla, et võib lisada/kutsuda "WorldUK". Sain esimese excotic bounty ja esimese excotic relva (sniperi)
Bounty ära teen siis saan Hand Cannoni _________________
Eile pidin ise nanny't mängima, niiet ei saanud konsooli taga olla (ei hakanud teid üle Vita kah tülitama).
Aga kui täna õhtul peale 18 midagi korraldate, andke teada.
Mõni clan ka on eestlastel ?
Tahaks raskemaid strikesid teha aga üksi on nagu...liiga raske
Ja pvp oleks kah vist parem teha _________________ "Let me guess, someone stole your sweetroll."
Enam ei pea tobedaid planeedimaterjale käima korjamas.
Toweris saab 20 ühikut 10 Marksi eest.
+ Hunnik exootikuid tehti paremaks.
Paistab, et mäng ei ole uppuma jäetud.
Müüsin oma mängu maha veel enne esimese expansioni tulekut, tüütas ära samas nüüd millegipärast tekkis tahtmine ja seetõttu ostsin nädal tagasi uuesti, seekord lausa Collector's Edition'i (kus ka Expansion Pass kaasas), vaatasin, et tuleb nagunii pea sama hind mis eraldi mäng ja Expansion Pass. Tegevust tundub olevat rohkem kui varem ja juba level 32 (eelnevalt ma üle lvl 28 ei saanudki) aga kahjuks unustasin ära, et nii palju asju on mõeldud ainult "sõpradega" mängimiseks... või pigem lootsin, et äkki see muutunud. Weekly Nightfall Strike - suvalistega ei saa. Strike playlistist lvl32 striked - suvalistega ei saa. The House of Wolves Arena ainult lvl 28 - muid suvalistega ei saa. Trials of Osiris - suvalistega ei saa. Ma ei hakka isegi raididest rääkima, enne mängu müümist ma polnud kordagi isegi seda esimest raidi mänginud ja ka nüüd pole veel saanud ei seda vana raidi ega ka uusi (või lisandunud ainult 1?) proovida, sest jällegi suvalistega ei saa.
Suur osa mängust jääb mängimata ja ära tüütanud lv28 strike grindida kui ise lvl32. Nüüd veel see Corrupted Thorn weapon bounty, lõpuks tegin MPs ära mis vaja aga Xyor'i questi küll ei suuda üksi ära teha ning jällegi suvalistega ei saa. Endal tuttavaid kah ei ole kes Destiny't mängiks.. minu jaoks arusaamatud piirangud. Vähemalt Strike'de puhul saab küll piisavalt koostööd teha ka ilma mikrita, kõik piisavalt selge. Olgu, raidide puhul tõesti vaja suhelda aga küll siis inimesed võtavad oma mikrofonid välja kui enam ei saa, ei pea ju seepärast ära keelama mängimise.. Isegi kui praegu HV'st leiaks mängukaaslasi, varem sai mõne nightfall striked koos tehtud, siis usun siin pigem vanad mängijad kes kõiki raide 100 korda läbi teinud, kes see ikka viitsib jamada noobiga kes pole esimestki raidi näinud.. niiet võimalused piiratud. Nüüd mul paar nädalat puhkust, saab palju harjutada, äkki varsti hakkan Nightfall Strike solona läbima
Müüsin oma mängu maha veel enne esimese expansioni tulekut, tüütas ära samas nüüd millegipärast tekkis tahtmine ja seetõttu ostsin nädal tagasi uuesti, seekord lausa Collector's Edition'i (kus ka Expansion Pass kaasas), vaatasin, et tuleb nagunii pea sama hind mis eraldi mäng ja Expansion Pass. Tegevust tundub olevat rohkem kui varem ja juba level 32 (eelnevalt ma üle lvl 28 ei saanudki) aga kahjuks unustasin ära, et nii palju asju on mõeldud ainult "sõpradega" mängimiseks... või pigem lootsin, et äkki see muutunud. Weekly Nightfall Strike - suvalistega ei saa. Strike playlistist lvl32 striked - suvalistega ei saa. The House of Wolves Arena ainult lvl 28 - muid suvalistega ei saa. Trials of Osiris - suvalistega ei saa. Ma ei hakka isegi raididest rääkima, enne mängu müümist ma polnud kordagi isegi seda esimest raidi mänginud ja ka nüüd pole veel saanud ei seda vana raidi ega ka uusi (või lisandunud ainult 1?) proovida, sest jällegi suvalistega ei saa.
Suur osa mängust jääb mängimata ja ära tüütanud lv28 strike grindida kui ise lvl32. Nüüd veel see Corrupted Thorn weapon bounty, lõpuks tegin MPs ära mis vaja aga Xyor'i questi küll ei suuda üksi ära teha ning jällegi suvalistega ei saa. Endal tuttavaid kah ei ole kes Destiny't mängiks.. minu jaoks arusaamatud piirangud. Vähemalt Strike'de puhul saab küll piisavalt koostööd teha ka ilma mikrita, kõik piisavalt selge. Olgu, raidide puhul tõesti vaja suhelda aga küll siis inimesed võtavad oma mikrofonid välja kui enam ei saa, ei pea ju seepärast ära keelama mängimise.. Isegi kui praegu HV'st leiaks mängukaaslasi, varem sai mõne nightfall striked koos tehtud, siis usun siin pigem vanad mängijad kes kõiki raide 100 korda läbi teinud, kes see ikka viitsib jamada noobiga kes pole esimestki raidi näinud.. niiet võimalused piiratud. Nüüd mul paar nädalat puhkust, saab palju harjutada, äkki varsti hakkan Nightfall Strike solona läbima
Aga lisa mind listi. Ma kuigipalju mängin töö ja lapse kõrvalt. Kasutaja MindMazta. Kui muidugi PS4 peal pelad...
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.