|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
thanq
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2013
|
02.10.2014 13:08:33
|
|
|
| kuidas sa osad nii odavalt kätte said?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
02.10.2014 14:06:25
|
|
|
| thanq kirjutas: |
| kuidas sa osad nii odavalt kätte said? |
Ülejäänud ei ütleks, et niiväga odavad... aga Maheri sain tänu sellele, et servud mingi aeg jooksid pooleks tunniks kokku ja mu pakkumine oli viimane.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reino
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2007
|
02.10.2014 16:46:15
|
|
|
Võtsin ka game advisoriga ühendust aga mäng viskab ikka kogu aeg kinni
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.10.2014 17:59:34
|
|
|
kuna mingil põhjusel mehhiko originist coine osta ei saa, siis tegin oma otsa coini ostmises lahti
vaatab, kas saan kollase kaardi või pääsen selle vea korral karistuseta
see käis kähku
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thanq
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2013
|
02.10.2014 18:01:15
|
|
|
| libe kirjutas: |
kuna mingil põhjusel mehhiko originist coine osta ei saa, siis tegin oma otsa coini ostmises lahti
vaatab, kas saan kollase kaardi või pääsen selle vea korral karistuseta
see käis kähku
 |
mis saidilt ostsid? tahaks ise ka osta, aga EA hirmutas ära. Kui sul läheb kõik ladusalt, siis arvatavasti ostan ka.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zipzic
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.10.2007
|
02.10.2014 18:40:53
|
|
|
Ka korra sealt ostnud (PS4) ja siiamani pole hoiatust/bänni tulnud ...
_________________ the Apple doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloo 🚲 söidame stiilselt! |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
02.10.2014 18:57:17
|
|
|
| Võtsin Kagawa pakist. Tundub, et tuleb paremini asju kui 14s.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
02.10.2014 19:08:40
|
|
|
Selle lause pelae ostsin ka ühe paki, Bender ja Rakitic pakist tulid, mõlemad kokku nii 10-15k, võib öelda, et jäin kasumisse
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
02.10.2014 19:16:07
|
|
|
Hinnad juba suht talutavad. Market is doomed, warning -> yellow card -> red card my ass
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.10.2014 19:21:01
|
|
|
| parasitego kirjutas: |
Hinnad juba suht talutavad. Market is doomed, warning -> yellow card -> red card my ass  |
hinnad talutavad, kuna mehhikost ei saa 4600 fifapointsi osta enam 22€ eest, väärtus ~220k coini
nüüd on 500k coini 41€
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
02.10.2014 20:00:13
|
|
|
Esimene joppamine uues FIFAs (selliseid pakke ei näe ma just tihti):
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
02.10.2014 20:12:09
|
|
|
No ei saa pidama, võtsin veel ühe pakki ja välja hüppas BVB mees Adrian Ramos ala 10k. türr mis õnn.
Kahju, et mingit Bundesligat ei arenda, kutt on 86 pace ja 76 shot.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.10.2014 21:19:27
|
|
|
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
02.10.2014 21:25:53
|
|
|
Ok, asi läheb kahtlaseks juba. Pole elusees saanud selliseid kaarte nagu täna, atleast väärtuse poolest.
Kagawa, Adrian Ramos, Sagna, Zabaleta, Corluka... Mis selle IFga peale hakata?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.10.2014 21:40:35
|
|
|
jaank, quick sell
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
02.10.2014 21:41:34
|
|
|
| Pead ka kõik ilusa ära rikkuma...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.10.2014 21:43:30
|
|
|
noo jäta siis omale ja mängi temaga
ega chemistry pole kõik
saab ka 60 chemistryga pelada
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
02.10.2014 21:49:21
|
|
|
| Mõtlesin rohkem, kuidas temast võimalikult palju sulli teha, kuigi kui turgu vaadata siis cash out tundub suht hea variant jah.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
02.10.2014 21:51:30
|
|
|
| Pikapeale ta hind tõuseb, kui viitsimist alles hoida...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.10.2014 22:19:40
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
| Pikapeale ta hind tõuseb, kui viitsimist alles hoida... |
sittagi, paskade ifide puhul kehtib esimese sekundi müük, kui kohe ei müü, siis oled tulust ilma
hind tõuseb vaid nimedega mängijatel, kes loodetavasti teist if'i kohe otsa ei saa
hooaja alguses mingite ifidega gambleda on suht lootusetu
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
02.10.2014 22:43:47
|
|
|
| Amphor kirjutas: |
| Selle lause pelae ostsin ka ühe paki, Bender ja Rakitic pakist tulid, mõlemad kokku nii 10-15k, võib öelda, et jäin kasumisse |
jäin jah, kokku 16k, aga miskiopärast keegi ei taha BPL 2nd best CAMi Özili ära osta tühise 39k eest...
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
02.10.2014 23:49:46
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Arx07 kirjutas: |
| Pikapeale ta hind tõuseb, kui viitsimist alles hoida... |
sittagi, paskade ifide puhul kehtib esimese sekundi müük, kui kohe ei müü, siis oled tulust ilma
hind tõuseb vaid nimedega mängijatel, kes loodetavasti teist if'i kohe otsa ei saa
hooaja alguses mingite ifidega gambleda on suht lootusetu |
Mitte alati. Mul õnnestus FUT14's IF Colotto maha müüa 800k eest Aga noh, ostja oli vist mingi tumba või oli tal nii väga seda kaarti vaja.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlidah
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2004
|
03.10.2014 08:05:12
|
|
|
| libe kirjutas: |
| parasitego kirjutas: |
Hinnad juba suht talutavad. Market is doomed, warning -> yellow card -> red card my ass  |
hinnad talutavad, kuna mehhikost ei saa 4600 fifapointsi osta enam 22€ eest, väärtus ~220k coini
nüüd on 500k coini 41€  |
Miks ei saa? hinnakirjas ju üleval. ja sõber eile õhtul ostis ka...
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
03.10.2014 15:21:31
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Arx07 kirjutas: |
| Pikapeale ta hind tõuseb, kui viitsimist alles hoida... |
sittagi, paskade ifide puhul kehtib esimese sekundi müük, kui kohe ei müü, siis oled tulust ilma
hind tõuseb vaid nimedega mängijatel, kes loodetavasti teist if'i kohe otsa ei saa
hooaja alguses mingite ifidega gambleda on suht lootusetu |
Tõuseb niivõinaa kui SIFi peale ei saa, eelmine aasta oli küllalt quick selle, kes pärast läksid 100-1000k eest ära... Aga see muidugi pikk ootamine kuniks see mängija nii rare'ks jääb. Eelmine aasta muidugi coinimajandus läks tänu cheateritele korralikult õitsema, et see oli ka põhjus miks hinnad nii lakke tõusid... aga noh ma olen suht kindel, et ma enda 3-4 quick selliga teenin midagi vahelt(rikkaks muidugi ei saa)
EDIT: Kokku vist ca 8h kolme päeva peale möllasin offline DIV 1'ga kuni lõpuks tiitli kätte sain, ihaldatud jumbo pakist ei saanud ühtegi rare mängijat
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2ppin
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2013
|
03.10.2014 18:24:29
|
|
|
kellelgi veel praeguseni probleeme online mängudesse saamisega ? Vahest saad mängida ühe game, siis järgmisesse üritad 10-15min. Tavalises online seasonis pillub tihti sellist asja:
Tegin mingi eesti FIFA foorumi tutoriali järgi porte lahti, aga pole mingit kasu olnud. Täiesti masendav, nädal aega juba mäng olnud, aga ikka mängida ei saa. FIFA 14 pole üldse probleemi mängudesse saamisega.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
03.10.2014 18:28:43
|
|
|
| Eks neid vendasid tuleb jah suht palju ette kellega ära ei connecti, eriti pinda käib, et kui tüübiga ära ei connecti siis paneb ikka temaga paari 5x järjest... aga fifa 14's oli suht sama asi, mida aeg edasi seda vähem probleeme oli
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kromosoom
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2010
|
03.10.2014 21:49:06
|
|
|
1) Kas FIFA15 on stand tackling muutunud ? Vastastel kuidagi kõik õnnestub 100%, mul panevad aga tihti täiesti mööda. Vahet pole, kas vastasel on ründaja või kaitsja, stand tackle 40 või 80, pmst kogu aeg tuleb välja.
2) Kuidas see contain efektiivseks saada ? Vahest tundub, et ma mängiks nagu full manual. Samas vastane jookseb otse joones palliga mängija juurde. Vahest ei saa söötugi kätte, sest minu mängija ei liigu vastu, vait ootab kuni pall temani jõuab. Samal ajal tuleb ilge hooga vastane ja lihtsalt nopib vahelt.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thanq
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2013
|
03.10.2014 22:18:35
|
|
|
| tackling on täiesti metsas. Minu 80+defendinguga kaitseliin on hälvikute kari, täklavad pallist mööda või tõmbavad vastase kastis maha. kui ründaja teeb järsu pöörde, siis pole enam lootustki palli võita. Teammate contain töötab minupuhul harva, üldjuhul jookseb ainult vastase juurde ning ns jookseb ta kõrval. Jään ootama uuendust, mis parandaks kaitsmist. Niikaua online divisionit ei viitsi mängida, hoian närvirakke.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IvarV
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2010
|
03.10.2014 22:42:33
|
|
|
Jep, nii contain kui ka väravavahiga vastu tulemine on minul ka täiesti lootusetud, vastane teeb kiire konksu mingi 30 kraadi ja väravavaht ei üritagi talt palli ära võtta vaid jookseb talle otsa parimal juhul, üldiselt jääb lihtsalt vahtima.
Kaitsmine on suht lootusetu, tuleb ründele panustada
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
03.10.2014 22:43:23
|
|
|
Ma kaitses mingi spets nuppe kasutan suht vähe, tacklingut tunde järgi harva kui kindlapeale väljaminek, muidu niisama ühe mehega kaitses katan läbijooksuvõimalused ära ja panen containi kui vastasele hakkab liigapalju ruumi jääma.
Aga mul ka üks küsimus, need teie kel pordid avatud ja suunatud, kas erinevad "open port check toolid" näitavad ka, et avatud? Mul kõik näitavad, et suletud aga Elion kindel et avatud ja õigesti suunatud... leheks näiteks: http://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
03.10.2014 22:51:26
|
|
|
| Kromosoom kirjutas: |
1) Kas FIFA15 on stand tackling muutunud ? Vastastel kuidagi kõik õnnestub 100%, mul panevad aga tihti täiesti mööda. Vahet pole, kas vastasel on ründaja või kaitsja, stand tackle 40 või 80, pmst kogu aeg tuleb välja.
2) Kuidas see contain efektiivseks saada ? Vahest tundub, et ma mängiks nagu full manual. Samas vastane jookseb otse joones palliga mängija juurde. Vahest ei saa söötugi kätte, sest minu mängija ei liigu vastu, vait ootab kuni pall temani jõuab. Samal ajal tuleb ilge hooga vastane ja lihtsalt nopib vahelt. |
See on vana probleem FIFAs ja mind isiklikult ajab see päris närvi, sest see on ju nii elementaarne jalgpallis, et söödule tullakse vajadusel vastu, mitte ei jääda sinna taskupiljardit seniks mängima, kui pall ükskord suvatseb härrani veereda.
Hetkel tundub kõige parem kaitse olevat vastase ründajale lihtsalt otsa joosta
Arx07, mul näitab ka, et pordid on kinni, kuigi torrent (download/upload) töötab kindla pordi pealt nii nagu peab (Elioni nett, juustus Thompsoni ruuteris pordid suunatud).
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
03.10.2014 22:54:09
|
|
|
parasitego, Imelik krt... mul lihtsalt tekitab see parakaid, et ca 2 päeva juba pole mul ühtegi kodumängu olnud, enne seda üliharva oli(kodumäng oletan on siis "host") ja üldiselt vastaste leidmisega ka probleeme, aga eks seda teistelgi(aga kas ka neil ,kel pordid suunatud?)
Mul ka muidu torrent toimib nii nagu vaja, ilma suunamata. Ma ise siin mingi aeg rämedalt suunasin ja käänasin, aga ikka näitas et closed... lasin spetsidel üle vaadata ja öeldi, et kõik õigesti...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
03.10.2014 23:21:33
|
|
|
| Kunagi sai Elioni iseteeninduses neid asju kruttida/teenuseid tellida, aga hetkel ei näe ma seal isegi seda, kas mul reaalselt ikka ka avatud portide teenus endiselt tellitud on. FIFAs olen harva kodustaadionil.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
03.10.2014 23:58:44
|
|
|
mul pole ammu enam fifas kodustaadion ja mingi suunamine ei toimi
kaitsmiseks on sel aastal vaja kasutada jockey'd mingi LT vms
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
04.10.2014 09:47:16
|
|
|
libe, Mis mõttes suunamine ei toimi? Fifas ei toimi või ruuteris ei toimi? Mõtlen just, et kas veel Elioniga rääkida sel teemal, et mu pordid korda ajaks või on Elioni nett kuidagi eriline et port checkerid+ fifa jamavad
parasitego, Digiboxi puldiga saab seda pordiasja veel vaadata: võtad Menu, sealt eKodu ja siis internet.(vana puldiga vähemalt saab, mul uus ka siin vedeleb aga jäin vanale truuks )
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.10.2014 09:50:49
|
|
|
omapoolselt olen kogu suunamise ära teinud, kuid fifa porte ei saa avatuks, samas kui mingi muu prügi töötab ideaalselt
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
04.10.2014 09:53:19
|
|
|
| libe kirjutas: |
| omapoolselt olen kogu suunamise ära teinud, kuid fifa porte ei saa avatuks, samas kui mingi muu prügi töötab ideaalselt |
Aa, selge... siis ma võtan veel Elioniga teema ülesse...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
F00ked
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.11.2006
|
04.10.2014 12:46:08
|
|
|
Online Season mängides leiab vastaseid ja saab pelatud küll.
Küll aga sõpradega ei connecti mitte mingi valemiga ära (FUT Online friendly season).
Pordid mõlemal avatud/suunatud.
Keegi veel pusib selle probleemiga?
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTR
HV veteran

liitunud: 18.02.2006
|
04.10.2014 13:01:27
|
|
|
Mul ka mõningate sõpradega ei connecti kuigi 14 töötas ilusti.
Pordid avatud ja ruuteris vajalikud pordid ka suunatud.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermu
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2004
|
04.10.2014 15:13:43
|
|
|
| Tundub, et nüüd on võimalik rohkem kui 30 eset müüki panna. Vahepeal oli sama teema, mis libel, et tradepile on suurem kui 30, aga ainult 30 lubab müüa.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.10.2014 15:17:54
|
|
|
| kermu kirjutas: |
| Tundub, et nüüd on võimalik rohkem kui 30 eset müüki panna. Vahepeal oli sama teema, mis libel, et tradepile on suurem kui 30, aga ainult 30 lubab müüa. |
mul ei ole olnud tradepile suurem kui 30
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
04.10.2014 16:36:26
|
|
|
Sain enda portide suunamise lõpuks tööle teistkordse Elioni IT-abiga
http://www.cod.tiip.eu/foorum/viewtopic.php?id=590
siin ka õpetus olemas, tähtis just see telneti osa ning enne seda kõike üldse tarkvara uuendus ka ära teha ruuterile.(TG784 ruuter siis)
Ehk siis nüüd leiab kiiremini vastaseid netis ja kodumängud ka toimivad.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.10.2014 16:50:22
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
Sain enda portide suunamise lõpuks tööle teistkordse Elioni IT-abiga
http://www.cod.tiip.eu/foorum/viewtopic.php?id=590
siin ka õpetus olemas, tähtis just see telneti osa ning enne seda kõike üldse tarkvara uuendus ka ära teha ruuterile.(TG784 ruuter siis)
Ehk siis nüüd leiab kiiremini vastaseid netis ja kodumängud ka toimivad. |
mis tarkvara see uuem on siis versioon?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
04.10.2014 17:26:23
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Arx07 kirjutas: |
Sain enda portide suunamise lõpuks tööle teistkordse Elioni IT-abiga
http://www.cod.tiip.eu/foorum/viewtopic.php?id=590
siin ka õpetus olemas, tähtis just see telneti osa ning enne seda kõike üldse tarkvara uuendus ka ära teha ruuterile.(TG784 ruuter siis)
Ehk siis nüüd leiab kiiremini vastaseid netis ja kodumängud ka toimivad. |
mis tarkvara see uuem on siis versioon? |
Ega ma tegelt ei tea, itimees ise tegi tarkvara uuenduse ja selle telneti värgi ära. Hetkel olen tööl kah ja ei saa vaadata. Kui üldse ruuterile ligi pääsen, ta nüüd uuesti küsib parooli, mille ma vist kunagi vahetasin ära ja ei kujuta ette mis asemele panin
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.10.2014 17:32:27
|
|
|
anyway mul ei olnud endiselt mingit tolku
fifa 12 ja 13 on endiselt restrictive ja kõik mängud toimuvad away staadionil
mängijate leidmine ei ole probleem ja ühendamisega pole samuti probleeme, kuid kodustaadionil ei saa pelada
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
04.10.2014 17:38:56
|
|
|
| libe kirjutas: |
anyway mul ei olnud endiselt mingit tolku
fifa 12 ja 13 on endiselt restrictive ja kõik mängud toimuvad away staadionil
mängijate leidmine ei ole probleem ja ühendamisega pole samuti probleeme, kuid kodustaadionil ei saa pelada  |
Eks kui raatsid visata 10 euri Elioni tehnikutele siis vast saavad ikka asja sul toimima nagu mul(kui sul TG784 ruuter ikka), muidugi esimene tehnik Vjatseslav vms ei teadnud nagu telgitaguseid... aga tänane tehnik Andrei jagas kohe biiti, mis kamm on.
Igatahes peale asja korda saamist sain kohe ühe kodumängu tehtud ... kuigi tegelt see polnud esimene, osade inimestega vahel üliharva nagu connectis ära küll, ei tea miks või kuidas...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.10.2014 19:04:26
|
|
|
okei
coinide hinnad langevad kolinal
hommikul oli 1m 52€ nüüd aga 48€
seega, kui praegu mingeid hazardeid ja jutte kokku osta, siis varsti maksavad nood nagu fut 14, 800k+
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|