Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 15 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2014 13:08:33 vasta tsitaadiga

kuidas sa osad nii odavalt kätte said?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.10.2014 14:06:25 vasta tsitaadiga

thanq kirjutas:
kuidas sa osad nii odavalt kätte said?

Ülejäänud ei ütleks, et niiväga odavad... aga Maheri sain tänu sellele, et servud mingi aeg jooksid pooleks tunniks kokku ja mu pakkumine oli viimane.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reino
HV vaatleja
reino

liitunud: 17.11.2007




sõnum 02.10.2014 16:46:15 vasta tsitaadiga

Võtsin ka game advisoriga ühendust aga mäng viskab ikka kogu aeg kinni icon_sad.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.10.2014 17:59:34 vasta tsitaadiga

kuna mingil põhjusel mehhiko originist coine osta ei saa, siis tegin oma otsa coini ostmises lahti icon_razz.gif

vaatab, kas saan kollase kaardi või pääsen selle vea korral karistuseta icon_lol.gif

see käis kähku


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2014 18:01:15 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kuna mingil põhjusel mehhiko originist coine osta ei saa, siis tegin oma otsa coini ostmises lahti icon_razz.gif

vaatab, kas saan kollase kaardi või pääsen selle vea korral karistuseta icon_lol.gif

see käis kähku


mis saidilt ostsid? tahaks ise ka osta, aga EA hirmutas ära. Kui sul läheb kõik ladusalt, siis arvatavasti ostan ka. beer_yum.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.10.2014 18:07:42 vasta tsitaadiga

http://www.vipfifa14.com
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipzic
Kreisi kasutaja
zipzic

liitunud: 12.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2014 18:40:53 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
http://www.vipfifa14.com

Ka korra sealt ostnud (PS4) ja siiamani pole hoiatust/bänni tulnud ...

_________________
the Apple doop - parima hinnaga 🍏 Eestis!
veloo 🚲 söidame stiilselt!
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.10.2014 18:57:17 vasta tsitaadiga

Võtsin Kagawa pakist. Tundub, et tuleb paremini asju kui 14s.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2014 19:08:40 vasta tsitaadiga

Selle lause pelae ostsin ka ühe paki, Bender ja Rakitic pakist tulid, mõlemad kokku nii 10-15k, võib öelda, et jäin kasumisse
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2014 19:16:07 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
http://www.vipfifa14.com


Hinnad juba suht talutavad. Market is doomed, warning -> yellow card -> red card my ass rofl.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.10.2014 19:21:01 vasta tsitaadiga

parasitego kirjutas:
libe kirjutas:
http://www.vipfifa14.com


Hinnad juba suht talutavad. Market is doomed, warning -> yellow card -> red card my ass rofl.gif
hinnad talutavad, kuna mehhikost ei saa 4600 fifapointsi osta enam 22€ eest, väärtus ~220k coini
nüüd on 500k coini 41€ thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2014 20:00:13 vasta tsitaadiga

Esimene joppamine uues FIFAs (selliseid pakke ei näe ma just tihti):
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.10.2014 20:12:09 vasta tsitaadiga

No ei saa pidama, võtsin veel ühe pakki ja välja hüppas BVB mees Adrian Ramos ala 10k. türr mis õnn.
Kahju, et mingit Bundesligat ei arenda, kutt on 86 pace ja 76 shot.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.10.2014 21:19:27 vasta tsitaadiga


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.10.2014 21:25:53 vasta tsitaadiga



Ok, asi läheb kahtlaseks juba. Pole elusees saanud selliseid kaarte nagu täna, atleast väärtuse poolest.
Kagawa, Adrian Ramos, Sagna, Zabaleta, Corluka... Mis selle IFga peale hakata?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.10.2014 21:40:35 vasta tsitaadiga

jaank, quick sell icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.10.2014 21:41:34 vasta tsitaadiga

Pead ka kõik ilusa ära rikkuma...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.10.2014 21:43:30 vasta tsitaadiga

noo jäta siis omale ja mängi temaga
ega chemistry pole kõik
saab ka 60 chemistryga pelada icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.10.2014 21:49:21 vasta tsitaadiga

Mõtlesin rohkem, kuidas temast võimalikult palju sulli teha, kuigi kui turgu vaadata siis cash out tundub suht hea variant jah.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.10.2014 21:51:30 vasta tsitaadiga

Pikapeale ta hind tõuseb, kui viitsimist alles hoida...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.10.2014 22:19:40 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Pikapeale ta hind tõuseb, kui viitsimist alles hoida...
sittagi, paskade ifide puhul kehtib esimese sekundi müük, kui kohe ei müü, siis oled tulust ilma

hind tõuseb vaid nimedega mängijatel, kes loodetavasti teist if'i kohe otsa ei saa
hooaja alguses mingite ifidega gambleda on suht lootusetu

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2014 22:43:47 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
Selle lause pelae ostsin ka ühe paki, Bender ja Rakitic pakist tulid, mõlemad kokku nii 10-15k, võib öelda, et jäin kasumisse

jäin jah, kokku 16k, aga miskiopärast keegi ei taha BPL 2nd best CAMi Özili ära osta tühise 39k eest...

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2014 23:49:46 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Arx07 kirjutas:
Pikapeale ta hind tõuseb, kui viitsimist alles hoida...
sittagi, paskade ifide puhul kehtib esimese sekundi müük, kui kohe ei müü, siis oled tulust ilma

hind tõuseb vaid nimedega mängijatel, kes loodetavasti teist if'i kohe otsa ei saa
hooaja alguses mingite ifidega gambleda on suht lootusetu


Mitte alati. Mul õnnestus FUT14's IF Colotto maha müüa 800k eest icon_lol.gif Aga noh, ostja oli vist mingi tumba või oli tal nii väga seda kaarti vaja.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlidah
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 08:05:12 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
parasitego kirjutas:
libe kirjutas:
http://www.vipfifa14.com


Hinnad juba suht talutavad. Market is doomed, warning -> yellow card -> red card my ass rofl.gif
hinnad talutavad, kuna mehhikost ei saa 4600 fifapointsi osta enam 22€ eest, väärtus ~220k coini
nüüd on 500k coini 41€ thumbs_up.gif


Miks ei saa? hinnakirjas ju üleval. ja sõber eile õhtul ostis ka... icon_eek.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.10.2014 15:21:31 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Arx07 kirjutas:
Pikapeale ta hind tõuseb, kui viitsimist alles hoida...
sittagi, paskade ifide puhul kehtib esimese sekundi müük, kui kohe ei müü, siis oled tulust ilma

hind tõuseb vaid nimedega mängijatel, kes loodetavasti teist if'i kohe otsa ei saa
hooaja alguses mingite ifidega gambleda on suht lootusetu

Tõuseb niivõinaa kui SIFi peale ei saa, eelmine aasta oli küllalt quick selle, kes pärast läksid 100-1000k eest ära... Aga see muidugi pikk ootamine kuniks see mängija nii rare'ks jääb. Eelmine aasta muidugi coinimajandus läks tänu cheateritele korralikult õitsema, et see oli ka põhjus miks hinnad nii lakke tõusid... aga noh ma olen suht kindel, et ma enda 3-4 quick selliga teenin midagi vahelt(rikkaks muidugi ei saa) icon_razz.gif

EDIT: Kokku vist ca 8h kolme päeva peale möllasin offline DIV 1'ga kuni lõpuks tiitli kätte sain, ihaldatud jumbo pakist ei saanud ühtegi rare mängijat kopp.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2ppin
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 18:24:29 vasta tsitaadiga

kellelgi veel praeguseni probleeme online mängudesse saamisega ? Vahest saad mängida ühe game, siis järgmisesse üritad 10-15min. Tavalises online seasonis pillub tihti sellist asja:

Tegin mingi eesti FIFA foorumi tutoriali järgi porte lahti, aga pole mingit kasu olnud. Täiesti masendav, nädal aega juba mäng olnud, aga ikka mängida ei saa. FIFA 14 pole üldse probleemi mängudesse saamisega.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.10.2014 18:28:43 vasta tsitaadiga

Eks neid vendasid tuleb jah suht palju ette kellega ära ei connecti, eriti pinda käib, et kui tüübiga ära ei connecti siis paneb ikka temaga paari 5x järjest... aga fifa 14's oli suht sama asi, mida aeg edasi seda vähem probleeme oli
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 20:44:27 vasta tsitaadiga

siin ka mingid õpetused:

http://www.nerdoholic.com/games/fix-fifa-15-lag/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 21:49:06 vasta tsitaadiga

1) Kas FIFA15 on stand tackling muutunud ? Vastastel kuidagi kõik õnnestub 100%, mul panevad aga tihti täiesti mööda. Vahet pole, kas vastasel on ründaja või kaitsja, stand tackle 40 või 80, pmst kogu aeg tuleb välja.

2) Kuidas see contain efektiivseks saada ? Vahest tundub, et ma mängiks nagu full manual. Samas vastane jookseb otse joones palliga mängija juurde. Vahest ei saa söötugi kätte, sest minu mängija ei liigu vastu, vait ootab kuni pall temani jõuab. Samal ajal tuleb ilge hooga vastane ja lihtsalt nopib vahelt.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 22:18:35 vasta tsitaadiga

tackling on täiesti metsas. Minu 80+defendinguga kaitseliin on hälvikute kari, täklavad pallist mööda või tõmbavad vastase kastis maha. kui ründaja teeb järsu pöörde, siis pole enam lootustki palli võita. Teammate contain töötab minupuhul harva, üldjuhul jookseb ainult vastase juurde ning ns jookseb ta kõrval. Jään ootama uuendust, mis parandaks kaitsmist. Niikaua online divisionit ei viitsi mängida, hoian närvirakke.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 03.10.2014 22:42:33 vasta tsitaadiga

Jep, nii contain kui ka väravavahiga vastu tulemine on minul ka täiesti lootusetud, vastane teeb kiire konksu mingi 30 kraadi ja väravavaht ei üritagi talt palli ära võtta vaid jookseb talle otsa parimal juhul, üldiselt jääb lihtsalt vahtima.
Kaitsmine on suht lootusetu, tuleb ründele panustada icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.10.2014 22:43:23 vasta tsitaadiga

Ma kaitses mingi spets nuppe kasutan suht vähe, tacklingut tunde järgi harva kui kindlapeale väljaminek, muidu niisama ühe mehega kaitses katan läbijooksuvõimalused ära ja panen containi kui vastasele hakkab liigapalju ruumi jääma.
Aga mul ka üks küsimus, need teie kel pordid avatud ja suunatud, kas erinevad "open port check toolid" näitavad ka, et avatud? Mul kõik näitavad, et suletud aga Elion kindel et avatud ja õigesti suunatud... leheks näiteks: http://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 22:51:26 vasta tsitaadiga

Kromosoom kirjutas:
1) Kas FIFA15 on stand tackling muutunud ? Vastastel kuidagi kõik õnnestub 100%, mul panevad aga tihti täiesti mööda. Vahet pole, kas vastasel on ründaja või kaitsja, stand tackle 40 või 80, pmst kogu aeg tuleb välja.

2) Kuidas see contain efektiivseks saada ? Vahest tundub, et ma mängiks nagu full manual. Samas vastane jookseb otse joones palliga mängija juurde. Vahest ei saa söötugi kätte, sest minu mängija ei liigu vastu, vait ootab kuni pall temani jõuab. Samal ajal tuleb ilge hooga vastane ja lihtsalt nopib vahelt.


See on vana probleem FIFAs ja mind isiklikult ajab see päris närvi, sest see on ju nii elementaarne jalgpallis, et söödule tullakse vajadusel vastu, mitte ei jääda sinna taskupiljardit seniks mängima, kui pall ükskord suvatseb härrani veereda. eusa_wall.gif
Hetkel tundub kõige parem kaitse olevat vastase ründajale lihtsalt otsa joosta icon_biggrin.gif

Arx07, mul näitab ka, et pordid on kinni, kuigi torrent (download/upload) töötab kindla pordi pealt nii nagu peab (Elioni nett, juustus Thompsoni ruuteris pordid suunatud).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.10.2014 22:54:09 vasta tsitaadiga

parasitego, Imelik krt... mul lihtsalt tekitab see parakaid, et ca 2 päeva juba pole mul ühtegi kodumängu olnud, enne seda üliharva oli(kodumäng oletan on siis "host") ja üldiselt vastaste leidmisega ka probleeme, aga eks seda teistelgi(aga kas ka neil ,kel pordid suunatud?)
Mul ka muidu torrent toimib nii nagu vaja, ilma suunamata. Ma ise siin mingi aeg rämedalt suunasin ja käänasin, aga ikka näitas et closed... lasin spetsidel üle vaadata ja öeldi, et kõik õigesti...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2014 23:21:33 vasta tsitaadiga

Kunagi sai Elioni iseteeninduses neid asju kruttida/teenuseid tellida, aga hetkel ei näe ma seal isegi seda, kas mul reaalselt ikka ka avatud portide teenus endiselt tellitud on. FIFAs olen harva kodustaadionil.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.10.2014 23:58:44 vasta tsitaadiga

mul pole ammu enam fifas kodustaadion ja mingi suunamine ei toimi
kaitsmiseks on sel aastal vaja kasutada jockey'd mingi LT vms

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.10.2014 09:47:16 vasta tsitaadiga

libe, Mis mõttes suunamine ei toimi? Fifas ei toimi või ruuteris ei toimi? Mõtlen just, et kas veel Elioniga rääkida sel teemal, et mu pordid korda ajaks või on Elioni nett kuidagi eriline et port checkerid+ fifa jamavad icon_rolleyes.gif
parasitego, Digiboxi puldiga saab seda pordiasja veel vaadata: võtad Menu, sealt eKodu ja siis internet.(vana puldiga vähemalt saab, mul uus ka siin vedeleb aga jäin vanale truuks icon_biggrin.gif)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.10.2014 09:50:49 vasta tsitaadiga

omapoolselt olen kogu suunamise ära teinud, kuid fifa porte ei saa avatuks, samas kui mingi muu prügi töötab ideaalselt
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.10.2014 09:53:19 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
omapoolselt olen kogu suunamise ära teinud, kuid fifa porte ei saa avatuks, samas kui mingi muu prügi töötab ideaalselt

Aa, selge... siis ma võtan veel Elioniga teema ülesse...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F00ked
Kreisi kasutaja
F00ked

liitunud: 13.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2014 12:46:08 vasta tsitaadiga

Online Season mängides leiab vastaseid ja saab pelatud küll.
Küll aga sõpradega ei connecti mitte mingi valemiga ära (FUT Online friendly season).
Pordid mõlemal avatud/suunatud.

Keegi veel pusib selle probleemiga? thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2014 13:01:27 vasta tsitaadiga

Mul ka mõningate sõpradega ei connecti kuigi 14 töötas ilusti.
Pordid avatud ja ruuteris vajalikud pordid ka suunatud.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.10.2014 13:50:32 vasta tsitaadiga

F00ked, GTR, kas teil http://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/ näitab ka, et pordid avatud?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 04.10.2014 15:13:43 vasta tsitaadiga

Tundub, et nüüd on võimalik rohkem kui 30 eset müüki panna. Vahepeal oli sama teema, mis libel, et tradepile on suurem kui 30, aga ainult 30 lubab müüa.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.10.2014 15:17:54 vasta tsitaadiga

kermu kirjutas:
Tundub, et nüüd on võimalik rohkem kui 30 eset müüki panna. Vahepeal oli sama teema, mis libel, et tradepile on suurem kui 30, aga ainult 30 lubab müüa.
mul ei ole olnud tradepile suurem kui 30 icon_idea.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.10.2014 16:36:26 vasta tsitaadiga

Sain enda portide suunamise lõpuks tööle teistkordse Elioni IT-abiga thumbs_up.gif
http://www.cod.tiip.eu/foorum/viewtopic.php?id=590
siin ka õpetus olemas, tähtis just see telneti osa ning enne seda kõike üldse tarkvara uuendus ka ära teha ruuterile.(TG784 ruuter siis)
Ehk siis nüüd leiab kiiremini vastaseid netis ja kodumängud ka toimivad.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.10.2014 16:50:22 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Sain enda portide suunamise lõpuks tööle teistkordse Elioni IT-abiga thumbs_up.gif
http://www.cod.tiip.eu/foorum/viewtopic.php?id=590
siin ka õpetus olemas, tähtis just see telneti osa ning enne seda kõike üldse tarkvara uuendus ka ära teha ruuterile.(TG784 ruuter siis)
Ehk siis nüüd leiab kiiremini vastaseid netis ja kodumängud ka toimivad.
mis tarkvara see uuem on siis versioon?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.10.2014 17:26:23 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Arx07 kirjutas:
Sain enda portide suunamise lõpuks tööle teistkordse Elioni IT-abiga thumbs_up.gif
http://www.cod.tiip.eu/foorum/viewtopic.php?id=590
siin ka õpetus olemas, tähtis just see telneti osa ning enne seda kõike üldse tarkvara uuendus ka ära teha ruuterile.(TG784 ruuter siis)
Ehk siis nüüd leiab kiiremini vastaseid netis ja kodumängud ka toimivad.
mis tarkvara see uuem on siis versioon?

Ega ma tegelt ei tea, itimees ise tegi tarkvara uuenduse ja selle telneti värgi ära. Hetkel olen tööl kah ja ei saa vaadata. Kui üldse ruuterile ligi pääsen, ta nüüd uuesti küsib parooli, mille ma vist kunagi vahetasin ära ja ei kujuta ette mis asemele panin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.10.2014 17:32:27 vasta tsitaadiga

anyway mul ei olnud endiselt mingit tolku
fifa 12 ja 13 on endiselt restrictive ja kõik mängud toimuvad away staadionil thumbs_down.gif icon_mad.gif

mängijate leidmine ei ole probleem ja ühendamisega pole samuti probleeme, kuid kodustaadionil ei saa pelada thumbs_down.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.10.2014 17:38:56 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
anyway mul ei olnud endiselt mingit tolku
fifa 12 ja 13 on endiselt restrictive ja kõik mängud toimuvad away staadionil thumbs_down.gif icon_mad.gif

mängijate leidmine ei ole probleem ja ühendamisega pole samuti probleeme, kuid kodustaadionil ei saa pelada thumbs_down.gif

Eks kui raatsid visata 10 euri Elioni tehnikutele siis vast saavad ikka asja sul toimima nagu mul(kui sul TG784 ruuter ikka), muidugi esimene tehnik Vjatseslav vms ei teadnud nagu telgitaguseid... aga tänane tehnik Andrei jagas kohe biiti, mis kamm on.
Igatahes peale asja korda saamist sain kohe ühe kodumängu tehtud thumbs_up.gif ... kuigi tegelt see polnud esimene, osade inimestega vahel üliharva nagu connectis ära küll, ei tea miks või kuidas...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.10.2014 19:04:26 vasta tsitaadiga

okei
coinide hinnad langevad kolinal
hommikul oli 1m 52€ nüüd aga 48€
seega, kui praegu mingeid hazardeid ja jutte kokku osta, siis varsti maksavad nood nagu fut 14, 800k+



_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 15 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.