Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 199, 200, 201 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2014 22:47:04 vasta tsitaadiga

LKits, just. See on väga ilus ja lihtne lahendus, väga meeldib see -- aga enamus populatsioonist on liiga laisk ja mugav, et hakata enda jaoks seda asja modima. Enamus eelistavad ikka out-of-the-box seadistust.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 24.09.2014 22:50:43 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
LKits, just. See on väga ilus ja lihtne lahendus, väga meeldib see -- aga enamus populatsioonist on liiga laisk ja mugav, et hakata enda jaoks seda asja modima. Enamus eelistavad ikka out-of-the-box seadistust.


Pean tunnistama, et ma olen ka seal maal juba kus eelistan seda, et "lihtsalt tootaks" korralikult ja h2sti hullu kohandavuse p2he.

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2014 23:01:52 vasta tsitaadiga

neros, paratamatult see aeg tuleb. Hakkad mingi hetk oma elus tööd tegema, siis saad aru, et su ajal on rahaline väärtus ka ikkagi või mingi muu väärtus, ning möistad et sellise asjaga lihtsalt ei jaksa enam oma pead vaevata. Oleks liialt palju jaksu ja aega üle siis hea meelega prooviks ja nikerdaks erinevaid lahendusi välja, aga praegusel hetkel on küll lihtsalt "why fix it, if it's not broken"-aeg.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 25.09.2014 01:28:11 vasta tsitaadiga

Yeah, viimane ponnistus (a la Swiftkey / Swype) ka ylet, ylej22nud JB pasast puudust ei tunne.
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 08:32:53 vasta tsitaadiga

Pole vist veel läbi käinud:
http://forte.delfi.ee/news/tehnovisoon/forte-video-testime-varskelt-eestisse-joudnud-iphone-6-e.d?id=69816813

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 11:47:51 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Pole vist veel läbi käinud:
http://forte.delfi.ee/news/tehnovisoon/forte-video-testime-varskelt-eestisse-joudnud-iphone-6-e.d?id=69816813


Hale lugu küll kui ühe käega ei saa uut Iphone 6 kasutada. icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 13:40:50 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
keegi siin eelnevatel lehtedel mainis, et Saksamaalt saab hea hinnaga .. Ehk oskab ka juhendada kus kohast ? icon_rolleyes.gif


Hetkel on kohutavalt halb aeg ükskõik millise Iphone ostmiseks.
Uute mudelite hind on kosmiline ja vanemate mudelite hinnad pole veel langenud.
Tasub detsembrini oodata.Ega need otsa ei saa.
Osta tasub ikka sakslaste ebay´st ja saksa Amazonist.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 13:45:04 vasta tsitaadiga

Kui jätta see turusolkija tele2 välja, ei muutu hinnad kuhugipoole enne järgmise iphone tulekut. Jäävad 699,799 jne. 5S hind ka tõenäoliselt enne ei lange.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 13:46:38 vasta tsitaadiga

link :: Loss of cellular service or ability to use Touch ID after updating to iOS 8.0.1 on iPhone 6 or iPhone 6 Plus

Apple juhend kuidas 8.0.1 pealt 8.0'le downgrade teha. Seniks kuni parandatud 8.0.2 tuleb.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 13:49:03 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Kui jätta see turusolkija tele2 välja, ei muutu hinnad kuhugipoole enne järgmise iphone tulekut. Jäävad 699,799 jne. 5S hind ka tõenäoliselt enne ei lange.


Jah aga ütles kus Eestis saab Iphone 6 osta 699 euri eest?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 14:09:35 vasta tsitaadiga

enigma kirjutas:
Anti kirjutas:
Kui jätta see turusolkija tele2 välja, ei muutu hinnad kuhugipoole enne järgmise iphone tulekut. Jäävad 699,799 jne. 5S hind ka tõenäoliselt enne ei lange.


Jah aga ütles kus Eestis saab Iphone 6 osta 699 euri eest?
Ametliku esindaja käest siis kui Eestisse need ametlikult müüki tulevad.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 15:26:53 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
enigma kirjutas:
Anti kirjutas:
Kui jätta see turusolkija tele2 välja, ei muutu hinnad kuhugipoole enne järgmise iphone tulekut. Jäävad 699,799 jne. 5S hind ka tõenäoliselt enne ei lange.


Jah aga ütles kus Eestis saab Iphone 6 osta 699 euri eest?
Ametliku esindaja käest siis kui Eestisse need ametlikult müüki tulevad.


Ok,siin lihtsalt üks kodanik arvas et hinnad ei muutu.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 25.09.2014 15:51:58 vasta tsitaadiga

699 euri eest? Jutt k2ib siis 16gb mudelist?
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 15:56:31 vasta tsitaadiga

Ikka jah
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 19:04:39 vasta tsitaadiga

võtke saksa/soome/misiganes muu euroga riigi apple poe leht ette ja saate täpselt selle hinnaga millega nad müüki tulevad.
IM ilmselt lisab 20-30 euri "oma osa" otsa ja korras. praegune 1k euri 16GB eest on lihtsalt lollakas anomaalia mis üle elada tuleb

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 26.09.2014 07:11:45 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Apple juhend kuidas 8.0.1 pealt 8.0'le downgrade teha. Seniks kuni parandatud 8.0.2 tuleb.


just vaatasin, et update pakub 8.0.2 uuendust ja väidetavalt on see bugi korda tehtud

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 26.09.2014 09:16:36 vasta tsitaadiga

8.0.2 on jah v2ljas. V2ga k2hku k2is see thumbs_up.gif

V6iks Yosemite ka betast v2lja tulla juba, saaks ilma muretsemata iMacile peale lasta ja seal handoverit kasutada. P2ris m6nus on see feature voodis lesides MBA ja fooniga.

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2014 10:35:27 vasta tsitaadiga

link :: Apple Reports Only Nine Complaints of Bent iPhones

Apple vastus Re/code'le iPhone6+ painduvuse osas.

"Apple said only nine customers complained of a bent iPhone 6 Plus in response to reports of problems with the svelte but large smartphone.
[...]
“We chose these high-quality materials and construction very carefully for their strength and durability,” Apple told Re/code. “We also perform rigorous tests throughout the entire development cycle including 3-point bending, pressure point cycling, sit, torsion, and user studies. iPhone 6 and iPhone 6 Plus meet or exceed all of our high quality standards to endure everyday, real life use.”"


Veel painduvaid nutitelefone läbi aja (millest küll mingil imelikul põhjusel väga ei räägita) - http://www.cultofmac.com/297404/get-bent-shocking-history-bent-smartphones/
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2014 11:04:15 vasta tsitaadiga

Kui mõni juba 4S-i kõveraks on suutnud vägistada, siis mis seal enam pikalt jahuda. Eks mingi jõu all paindub monoliitne terasklots ka. Nüüd on laiale avalikkusele teada, et õhuke alumiiniumkorpus võib kergelt ära painduda, hoidke lihtsalt paremini! Seda 5.5"-st ei peagi esi- ega tagataskus kandma. Kandke ridiküllis või selles mans purse'is või mis ta oligi. Suvaline tahvelarvuti painduks vist püksitaskutes ära.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2014 11:10:57 vasta tsitaadiga

Kõhukotid lähevad taas moodi thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oggy
Kreisi kasutaja
oggy

liitunud: 05.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2014 16:13:22 vasta tsitaadiga

Õunalogo kõhukotile peale ja ongi taas moes thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2014 18:45:20 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Seda 5.5"-st ei peagi esi- ega tagataskus kandma. Kandke ridiküllis või selles mans purse'is või mis ta oligi. Suvaline tahvelarvuti painduks vist püksitaskutes ära.


niigi tehakse huumorti igasugu kandossidega ümber telefoni, nüüd hakatakse veel lisa ridiküli kaasas kandma sest kilone telefon läheb taskus puruks? kuidas 300 euriseid 5,5" ja suuremad käsnad ellu jäävad ? :O tagataskus kandmisest ei saa aru aga ma julgen öelda et enamus küll kannavad telefoni pükste ees taskus. võibolla on asi liiga tihketes pükstes?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cpuboy
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2006




sõnum 27.09.2014 10:21:17 vasta tsitaadiga

Mis vahe on nendel Iphoneidel peale tootekoodi? kas peaks eelisatama mingit koodi või miks need üldse erinevad on? Telefonid ju peaks olema samad.
http://www.euronics.ee/t/57775/nutitelefonid/iphone-5s-apple-16-gb/me432dn-a
http://www.euronics.ee/t/57808/nutitelefonid/iphone-5s-apple-16-gb/me432ks-a
http://www.euronics.ee/t/61022/nutitelefonid/iphone-5s-eu-adapter-apple-16-gb/me432cs-a
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2014 10:32:43 vasta tsitaadiga

cpuboy kirjutas:
Mis vahe on nendel Iphoneidel peale tootekoodi? kas peaks eelisatama mingit koodi või miks need üldse erinevad on? Telefonid ju peaks olema samad.
http://www.euronics.ee/t/57775/nutitelefonid/iphone-5s-apple-16-gb/me432dn-a
http://www.euronics.ee/t/57808/nutitelefonid/iphone-5s-apple-16-gb/me432ks-a
http://www.euronics.ee/t/61022/nutitelefonid/iphone-5s-eu-adapter-apple-16-gb/me432cs-a


Sama toode, lihtsalt erineval ajal erineva tootekoodiga sisse tulnud.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravez0r
HV kasutaja
Ravez0r

liitunud: 28.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2014 10:45:03 vasta tsitaadiga

cpuboy kirjutas:
Mis vahe on nendel Iphoneidel peale tootekoodi? kas peaks eelisatama mingit koodi või miks need üldse erinevad on? Telefonid ju peaks olema samad.
http://www.euronics.ee/t/57775/nutitelefonid/iphone-5s-apple-16-gb/me432dn-a
http://www.euronics.ee/t/57808/nutitelefonid/iphone-5s-apple-16-gb/me432ks-a
http://www.euronics.ee/t/61022/nutitelefonid/iphone-5s-eu-adapter-apple-16-gb/me432cs-a


Partii kood äkki?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2014 10:52:12 vasta tsitaadiga

Need tootekoodid on seal küll neile endale vast ainult arusaadavad
ja ühel seal miskid lisad
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitval
HV kasutaja
priitval

liitunud: 18.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2014 20:02:00 vasta tsitaadiga

Sai täna giganttis katsutud ja vaadatud. 16GB 699 eurot , hetkel mõtlen kas osta , tundus väga ilus. 5s oli 649 eurot , samas panna 50 eurot otsa ja saab juba iphone 6 , raske valik mis teha icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2014 20:20:42 vasta tsitaadiga

Pole just raske see valik 6 thumbs_up.gif .
Gigant müüb ka lao tooteid neid vist kohapeal pole.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitval
HV kasutaja
priitval

liitunud: 18.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2014 20:30:57 vasta tsitaadiga

sa mõtled soome gigantti ? siin vantaa gigant megastores käisin ja kohapeal oli neid päris palju icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freedos
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2009




sõnum 27.09.2014 23:17:49 iphone 5s iclode vasta tsitaadiga

Tere, mul on selline probleem, et ostsin telefoni üleeile mis oli iclode lukuga, teile kindlasti jääb mulje, et telefon on varastatud aga ei ole, telefoni ajalugu ma tean väga hästi, lihtsalt see kelle käest ma ostsin see ostis omakorda oma tuttava käest ja kasutas seda ning see tuttav pani find my phone täiesti ilma põhjuseta kuna ise läks välismaale minema ja ta keeras ühesõnaga meelega käkki, ehk keegi oskaks aidata mis moodi saaksin selle maha? Vajaduse korral annan kõik imei koodid asjad ja saate teha tausta uuringut, et telefon ei ole varastatud!

Olge head ja aidake mind!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 27.09.2014 23:20:16 vasta tsitaadiga

Sa ei saagi seda maha.
See kelle icloudiga see seotud, ainult tema saab selle maha võtta.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2014 07:08:56 vasta tsitaadiga

priitval-kas 16GB 6 PLUS-i ka oli kuldset ja halli?
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
priitval
HV kasutaja
priitval

liitunud: 18.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2014 09:39:15 vasta tsitaadiga

hall oli minu arust täitsa olemas ja hind oli 799 euri aga ma lähen täna uuesti sinna ja vaatan üle !
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freedos
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2009




sõnum 28.09.2014 12:55:34 vasta tsitaadiga

Th3NewGuy kirjutas:
Sa ei saagi seda maha.
See kelle icloudiga see seotud, ainult tema saab selle maha võtta.

aga mingi võimalus peab ju olema, telefon täiesti tühjaks rootida või iosi vahetus ehk aitaks või miskit?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2014 13:16:46 vasta tsitaadiga

Freedos kirjutas:
Th3NewGuy kirjutas:
Sa ei saagi seda maha.
See kelle icloudiga see seotud, ainult tema saab selle maha võtta.

aga mingi võimalus peab ju olema, telefon täiesti tühjaks rootida või iosi vahetus ehk aitaks või miskit?

Ei.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2014 13:19:45 vasta tsitaadiga

See leitud varastatud jne... Tel rõõm kui omanik kinni paneb selle
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freedos
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2009




sõnum 28.09.2014 16:01:49 vasta tsitaadiga

jyrisa kirjutas:
Freedos kirjutas:
Th3NewGuy kirjutas:
Sa ei saagi seda maha.
See kelle icloudiga see seotud, ainult tema saab selle maha võtta.

aga mingi võimalus peab ju olema, telefon täiesti tühjaks rootida või iosi vahetus ehk aitaks või miskit?

Ei.

mis ei, on ju võimalik? Aga lihtsalt ma ei jaga matsu.
See telefon ei ole leitud ega varastatud!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2014 16:17:43 vasta tsitaadiga

Alguses mingi ümbertee oli, aga nüüd enam mitte. Tarkvara saab installida vaid telefoni enda või iTunesi kaudu ja kuna varem oli iCloudiga seotud ning läks niimoodi nullimisele, tuleb ka sama iCloudiga uues tarkvaras uuesti sisse logida.
Nagu öeldud, ainult see saab luku maha võtta, kes eelmine omanik oli. Selleks peab vaid sisse logima.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2014 16:25:26 vasta tsitaadiga

Ostutseki ja telefoniga esinduses ka maha ei võeta? Äkki põen amneesiat.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2014 16:26:19 vasta tsitaadiga

Minu teadmist mööda ei võeta. See ongi luku point, et oleks võimalikult vastupidav.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2014 16:26:20 vasta tsitaadiga

Freedos kirjutas:
mis ei, on ju võimalik? Aga lihtsalt ma ei jaga matsu.
See telefon ei ole leitud ega varastatud!

Apple on selle piisavalt kindlaks tehtud, et kellelgi poleks mõtet neid telefone varastada.
AINULT eelmine omanik, kelle kontoga telefon seotud on, saab selle telefoni lahti teha.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2014 16:33:55 vasta tsitaadiga

Esindus ei oska jah kahjuks midagi peale hakata nendega. Emaplaadivahetus päästab, kui esinduses tutvusi on ja õnnestub see "garantii" alla kirjutada vms. Vastasel juhul väga kulukas.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2014 17:51:21 vasta tsitaadiga

Freedos kirjutas:
jyrisa kirjutas:
Freedos kirjutas:
Th3NewGuy kirjutas:
Sa ei saagi seda maha.
See kelle icloudiga see seotud, ainult tema saab selle maha võtta.

aga mingi võimalus peab ju olema, telefon täiesti tühjaks rootida või iosi vahetus ehk aitaks või miskit?

Ei.

mis ei, on ju võimalik? Aga lihtsalt ma ei jaga matsu.
See telefon ei ole leitud ega varastatud!

Lihsalt öeldes - isegi peale tarkvara vahetust tuleb telefon aktiveerida. Antud toimingu käigus suhtleb telefon apple'i serveriga ja kui sealsete andmete järgi on telefon lukus, siis sa telefoni aktiveerida ei saa. Mõned kuud tagasi jah keegi vist bypassis seda süsteemi alternatiivse serveriga, aga ka siis ei saanud selle kaudu lahtilukustatud telefoni helistamiseks kasutada kui õigesti meeles on.
Nii, et ei ole võimalik kui eelmise omaniku apple ID'd ei tea. Selles on sul muidugi õigus, et sa "matsu ei jaga".
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Strom
HV vaatleja
Strom

liitunud: 11.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2014 18:00:55 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Ostutseki ja telefoniga esinduses ka maha ei võeta? Äkki põen amneesiat.

Amneesia puhul küsi sõbralt, mis su e-mail oli. Siis sisesta see e-mail Apple password recovery lehele, ja saad uue parooli.

Kuidas amneesia all e-mailile ligi saada jätan hetkel seletamata.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2014 20:29:49 vasta tsitaadiga

jyrisa kirjutas:
Freedos kirjutas:
jyrisa kirjutas:
Freedos kirjutas:
Th3NewGuy kirjutas:
Sa ei saagi seda maha.
See kelle icloudiga see seotud, ainult tema saab selle maha võtta.

aga mingi võimalus peab ju olema, telefon täiesti tühjaks rootida või iosi vahetus ehk aitaks või miskit?

Ei.

mis ei, on ju võimalik? Aga lihtsalt ma ei jaga matsu.
See telefon ei ole leitud ega varastatud!

Lihsalt öeldes - isegi peale tarkvara vahetust tuleb telefon aktiveerida. Antud toimingu käigus suhtleb telefon apple'i serveriga ja kui sealsete andmete järgi on telefon lukus, siis sa telefoni aktiveerida ei saa. Mõned kuud tagasi jah keegi vist bypassis seda süsteemi alternatiivse serveriga, aga ka siis ei saanud selle kaudu lahtilukustatud telefoni helistamiseks kasutada kui õigesti meeles on.
Nii, et ei ole võimalik kui eelmise omaniku apple ID'd ei tea. Selles on sul muidugi õigus, et sa "matsu ei jaga".
Usun, et täitsa võimalik, kuidagi simuleerida läbi alternatiivse serveri ning edastada telefonile see autentne info.
Ning see, et pärast helistada ei saa, pole ka loogiline - helistamiseks pole vaja andmesidet, mis tähendab, et kõned ei käi läbi Apple serverite.

Aga lihtsalt mainimiseks - see on kindlasti EULA vastane ning võib-olla ka küberkuritegu.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Freedos
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2009




sõnum 28.09.2014 22:05:06 vasta tsitaadiga

Aga kui googeldada iphone 5s unlock icloude siis tulevad mingised teenused näiteks mis maksavad 199$ jne, kas need asjad siis toimiksid?
Või ehk kellelgi vedeleb katkine 5s millel on emaplaat korras ja icloude vaba siis võib ka kirjutada mulle.
Tõesti väga kahju, et ostsin telefoni millega sain reaalselt petta.
Ehk on kellelgi mingi sõber/tuttav kes tegeleb telefoni lahti tegemistega või mida iganes.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2014 22:13:29 vasta tsitaadiga

Sa ei ole esimene kes selle nii ostis ja ka viimane mitte.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2014 23:58:32 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Ning see, et pärast helistada ei saa, pole ka loogiline - helistamiseks pole vaja andmesidet, mis tähendab, et kõned ei käi läbi Apple serverite.

Selleks ei pea kõned läbi Apple'i serverite käima.
"The catch is that after the exploit, the iPhone’s SIM card won’t be recognized. The SIM is blocked because iOS has been tricked into thinking it has been activated, while the iPhone’s baseband (the firmware that communicates and authenticates the device with the carrier) has not. The iPhone won’t connect to a wireless carrier but can be used for all other functions."
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 00:50:37 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
jyrisa kirjutas:
Freedos kirjutas:
jyrisa kirjutas:
Freedos kirjutas:
Th3NewGuy kirjutas:
Sa ei saagi seda maha.
See kelle icloudiga see seotud, ainult tema saab selle maha võtta.

aga mingi võimalus peab ju olema, telefon täiesti tühjaks rootida või iosi vahetus ehk aitaks või miskit?

Ei.

mis ei, on ju võimalik? Aga lihtsalt ma ei jaga matsu.
See telefon ei ole leitud ega varastatud!

Lihsalt öeldes - isegi peale tarkvara vahetust tuleb telefon aktiveerida. Antud toimingu käigus suhtleb telefon apple'i serveriga ja kui sealsete andmete järgi on telefon lukus, siis sa telefoni aktiveerida ei saa. Mõned kuud tagasi jah keegi vist bypassis seda süsteemi alternatiivse serveriga, aga ka siis ei saanud selle kaudu lahtilukustatud telefoni helistamiseks kasutada kui õigesti meeles on.
Nii, et ei ole võimalik kui eelmise omaniku apple ID'd ei tea. Selles on sul muidugi õigus, et sa "matsu ei jaga".
Usun, et täitsa võimalik, kuidagi simuleerida läbi alternatiivse serveri ning edastada telefonile see autentne info.
Ning see, et pärast helistada ei saa, pole ka loogiline - helistamiseks pole vaja andmesidet, mis tähendab, et kõned ei käi läbi Apple serverite.

Aga lihtsalt mainimiseks - see on kindlasti EULA vastane ning võib-olla ka küberkuritegu.


Selline asi nagu sa kirjeldasid on juba mitmendat kuud tegemises. Varsti peaks asjad paranema.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 09:21:25 vasta tsitaadiga

Freedos kirjutas:
Aga kui googeldada iphone 5s unlock icloude siis tulevad mingised teenused näiteks mis maksavad 199$ jne, kas need asjad siis toimiksid?


Kui sa soovid veel raha niisama tuulde loopida, anna see mulle parem icon_smile.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 199, 200, 201 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.