|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
24.09.2014 22:47:04
|
|
|
| LKits, just. See on väga ilus ja lihtne lahendus, väga meeldib see -- aga enamus populatsioonist on liiga laisk ja mugav, et hakata enda jaoks seda asja modima. Enamus eelistavad ikka out-of-the-box seadistust.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
24.09.2014 22:50:43
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
| LKits, just. See on väga ilus ja lihtne lahendus, väga meeldib see -- aga enamus populatsioonist on liiga laisk ja mugav, et hakata enda jaoks seda asja modima. Enamus eelistavad ikka out-of-the-box seadistust. |
Pean tunnistama, et ma olen ka seal maal juba kus eelistan seda, et "lihtsalt tootaks" korralikult ja h2sti hullu kohandavuse p2he.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
24.09.2014 23:01:52
|
|
|
| neros, paratamatult see aeg tuleb. Hakkad mingi hetk oma elus tööd tegema, siis saad aru, et su ajal on rahaline väärtus ka ikkagi või mingi muu väärtus, ning möistad et sellise asjaga lihtsalt ei jaksa enam oma pead vaevata. Oleks liialt palju jaksu ja aega üle siis hea meelega prooviks ja nikerdaks erinevaid lahendusi välja, aga praegusel hetkel on küll lihtsalt "why fix it, if it's not broken"-aeg.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
25.09.2014 01:28:11
|
|
|
Yeah, viimane ponnistus (a la Swiftkey / Swype) ka ylet, ylej22nud JB pasast puudust ei tunne.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
25.09.2014 11:47:51
|
|
|
Hale lugu küll kui ühe käega ei saa uut Iphone 6 kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
25.09.2014 13:40:50
|
|
|
| Slazenger kirjutas: |
keegi siin eelnevatel lehtedel mainis, et Saksamaalt saab hea hinnaga .. Ehk oskab ka juhendada kus kohast ?  |
Hetkel on kohutavalt halb aeg ükskõik millise Iphone ostmiseks.
Uute mudelite hind on kosmiline ja vanemate mudelite hinnad pole veel langenud.
Tasub detsembrini oodata.Ega need otsa ei saa.
Osta tasub ikka sakslaste ebay´st ja saksa Amazonist.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
25.09.2014 13:45:04
|
|
|
| Kui jätta see turusolkija tele2 välja, ei muutu hinnad kuhugipoole enne järgmise iphone tulekut. Jäävad 699,799 jne. 5S hind ka tõenäoliselt enne ei lange.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
25.09.2014 13:49:03
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| Kui jätta see turusolkija tele2 välja, ei muutu hinnad kuhugipoole enne järgmise iphone tulekut. Jäävad 699,799 jne. 5S hind ka tõenäoliselt enne ei lange. |
Jah aga ütles kus Eestis saab Iphone 6 osta 699 euri eest?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
25.09.2014 14:09:35
|
|
|
| enigma kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
| Kui jätta see turusolkija tele2 välja, ei muutu hinnad kuhugipoole enne järgmise iphone tulekut. Jäävad 699,799 jne. 5S hind ka tõenäoliselt enne ei lange. |
Jah aga ütles kus Eestis saab Iphone 6 osta 699 euri eest? |
Ametliku esindaja käest siis kui Eestisse need ametlikult müüki tulevad.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
25.09.2014 15:26:53
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| enigma kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
| Kui jätta see turusolkija tele2 välja, ei muutu hinnad kuhugipoole enne järgmise iphone tulekut. Jäävad 699,799 jne. 5S hind ka tõenäoliselt enne ei lange. |
Jah aga ütles kus Eestis saab Iphone 6 osta 699 euri eest? |
Ametliku esindaja käest siis kui Eestisse need ametlikult müüki tulevad. |
Ok,siin lihtsalt üks kodanik arvas et hinnad ei muutu.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
25.09.2014 15:51:58
|
|
|
699 euri eest? Jutt k2ib siis 16gb mudelist?
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
25.09.2014 15:56:31
|
|
|
Ikka jah
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
25.09.2014 19:04:39
|
|
|
võtke saksa/soome/misiganes muu euroga riigi apple poe leht ette ja saate täpselt selle hinnaga millega nad müüki tulevad.
IM ilmselt lisab 20-30 euri "oma osa" otsa ja korras. praegune 1k euri 16GB eest on lihtsalt lollakas anomaalia mis üle elada tuleb
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
26.09.2014 07:11:45
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Apple juhend kuidas 8.0.1 pealt 8.0'le downgrade teha. Seniks kuni parandatud 8.0.2 tuleb. |
just vaatasin, et update pakub 8.0.2 uuendust ja väidetavalt on see bugi korda tehtud
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
26.09.2014 09:16:36
|
|
|
8.0.2 on jah v2ljas. V2ga k2hku k2is see
V6iks Yosemite ka betast v2lja tulla juba, saaks ilma muretsemata iMacile peale lasta ja seal handoverit kasutada. P2ris m6nus on see feature voodis lesides MBA ja fooniga.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
26.09.2014 10:35:27
|
|
|
link :: Apple Reports Only Nine Complaints of Bent iPhones
Apple vastus Re/code'le iPhone6+ painduvuse osas.
"Apple said only nine customers complained of a bent iPhone 6 Plus in response to reports of problems with the svelte but large smartphone.
[...]
“We chose these high-quality materials and construction very carefully for their strength and durability,” Apple told Re/code. “We also perform rigorous tests throughout the entire development cycle including 3-point bending, pressure point cycling, sit, torsion, and user studies. iPhone 6 and iPhone 6 Plus meet or exceed all of our high quality standards to endure everyday, real life use.”"
Veel painduvaid nutitelefone läbi aja (millest küll mingil imelikul põhjusel väga ei räägita) - http://www.cultofmac.com/297404/get-bent-shocking-history-bent-smartphones/
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
26.09.2014 11:04:15
|
|
|
| Kui mõni juba 4S-i kõveraks on suutnud vägistada, siis mis seal enam pikalt jahuda. Eks mingi jõu all paindub monoliitne terasklots ka. Nüüd on laiale avalikkusele teada, et õhuke alumiiniumkorpus võib kergelt ära painduda, hoidke lihtsalt paremini! Seda 5.5"-st ei peagi esi- ega tagataskus kandma. Kandke ridiküllis või selles mans purse'is või mis ta oligi. Suvaline tahvelarvuti painduks vist püksitaskutes ära.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.09.2014 11:10:57
|
|
|
Kõhukotid lähevad taas moodi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oggy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.05.2004
|
26.09.2014 16:13:22
|
|
|
Õunalogo kõhukotile peale ja ongi taas moes
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
26.09.2014 18:45:20
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Seda 5.5"-st ei peagi esi- ega tagataskus kandma. Kandke ridiküllis või selles mans purse'is või mis ta oligi. Suvaline tahvelarvuti painduks vist püksitaskutes ära. |
niigi tehakse huumorti igasugu kandossidega ümber telefoni, nüüd hakatakse veel lisa ridiküli kaasas kandma sest kilone telefon läheb taskus puruks? kuidas 300 euriseid 5,5" ja suuremad käsnad ellu jäävad ? :O tagataskus kandmisest ei saa aru aga ma julgen öelda et enamus küll kannavad telefoni pükste ees taskus. võibolla on asi liiga tihketes pükstes?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cpuboy
HV kasutaja
liitunud: 16.09.2006
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
27.09.2014 10:32:43
|
|
|
Sama toode, lihtsalt erineval ajal erineva tootekoodiga sisse tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravez0r
HV kasutaja

liitunud: 28.06.2007
|
27.09.2014 10:45:03
|
|
|
Partii kood äkki?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
27.09.2014 10:52:12
|
|
|
Need tootekoodid on seal küll neile endale vast ainult arusaadavad
ja ühel seal miskid lisad
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitval
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2009
|
27.09.2014 20:02:00
|
|
|
Sai täna giganttis katsutud ja vaadatud. 16GB 699 eurot , hetkel mõtlen kas osta , tundus väga ilus. 5s oli 649 eurot , samas panna 50 eurot otsa ja saab juba iphone 6 , raske valik mis teha
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
27.09.2014 20:20:42
|
|
|
Pole just raske see valik 6 .
Gigant müüb ka lao tooteid neid vist kohapeal pole.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitval
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2009
|
27.09.2014 20:30:57
|
|
|
sa mõtled soome gigantti ? siin vantaa gigant megastores käisin ja kohapeal oli neid päris palju
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freedos
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2009
|
27.09.2014 23:17:49
iphone 5s iclode |
|
|
Tere, mul on selline probleem, et ostsin telefoni üleeile mis oli iclode lukuga, teile kindlasti jääb mulje, et telefon on varastatud aga ei ole, telefoni ajalugu ma tean väga hästi, lihtsalt see kelle käest ma ostsin see ostis omakorda oma tuttava käest ja kasutas seda ning see tuttav pani find my phone täiesti ilma põhjuseta kuna ise läks välismaale minema ja ta keeras ühesõnaga meelega käkki, ehk keegi oskaks aidata mis moodi saaksin selle maha? Vajaduse korral annan kõik imei koodid asjad ja saate teha tausta uuringut, et telefon ei ole varastatud!
Olge head ja aidake mind!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.08.2013
|
27.09.2014 23:20:16
|
|
|
Sa ei saagi seda maha.
See kelle icloudiga see seotud, ainult tema saab selle maha võtta.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitval
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2009
|
28.09.2014 09:39:15
|
|
|
| hall oli minu arust täitsa olemas ja hind oli 799 euri aga ma lähen täna uuesti sinna ja vaatan üle !
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freedos
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2009
|
28.09.2014 12:55:34
|
|
|
| Th3NewGuy kirjutas: |
Sa ei saagi seda maha.
See kelle icloudiga see seotud, ainult tema saab selle maha võtta. |
aga mingi võimalus peab ju olema, telefon täiesti tühjaks rootida või iosi vahetus ehk aitaks või miskit?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
28.09.2014 13:16:46
|
|
|
| Freedos kirjutas: |
| Th3NewGuy kirjutas: |
Sa ei saagi seda maha.
See kelle icloudiga see seotud, ainult tema saab selle maha võtta. |
aga mingi võimalus peab ju olema, telefon täiesti tühjaks rootida või iosi vahetus ehk aitaks või miskit? |
Ei.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
28.09.2014 13:19:45
|
|
|
| See leitud varastatud jne... Tel rõõm kui omanik kinni paneb selle
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freedos
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2009
|
28.09.2014 16:01:49
|
|
|
| jyrisa kirjutas: |
| Freedos kirjutas: |
| Th3NewGuy kirjutas: |
Sa ei saagi seda maha.
See kelle icloudiga see seotud, ainult tema saab selle maha võtta. |
aga mingi võimalus peab ju olema, telefon täiesti tühjaks rootida või iosi vahetus ehk aitaks või miskit? |
Ei. |
mis ei, on ju võimalik? Aga lihtsalt ma ei jaga matsu.
See telefon ei ole leitud ega varastatud!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
28.09.2014 16:17:43
|
|
|
Alguses mingi ümbertee oli, aga nüüd enam mitte. Tarkvara saab installida vaid telefoni enda või iTunesi kaudu ja kuna varem oli iCloudiga seotud ning läks niimoodi nullimisele, tuleb ka sama iCloudiga uues tarkvaras uuesti sisse logida.
Nagu öeldud, ainult see saab luku maha võtta, kes eelmine omanik oli. Selleks peab vaid sisse logima.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
28.09.2014 16:25:26
|
|
|
Ostutseki ja telefoniga esinduses ka maha ei võeta? Äkki põen amneesiat.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
28.09.2014 16:26:19
|
|
|
| Minu teadmist mööda ei võeta. See ongi luku point, et oleks võimalikult vastupidav.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
28.09.2014 16:26:20
|
|
|
| Freedos kirjutas: |
mis ei, on ju võimalik? Aga lihtsalt ma ei jaga matsu.
See telefon ei ole leitud ega varastatud! |
Apple on selle piisavalt kindlaks tehtud, et kellelgi poleks mõtet neid telefone varastada.
AINULT eelmine omanik, kelle kontoga telefon seotud on, saab selle telefoni lahti teha.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
28.09.2014 16:33:55
|
|
|
| Esindus ei oska jah kahjuks midagi peale hakata nendega. Emaplaadivahetus päästab, kui esinduses tutvusi on ja õnnestub see "garantii" alla kirjutada vms. Vastasel juhul väga kulukas.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
28.09.2014 17:51:21
|
|
|
| Freedos kirjutas: |
| jyrisa kirjutas: |
| Freedos kirjutas: |
| Th3NewGuy kirjutas: |
Sa ei saagi seda maha.
See kelle icloudiga see seotud, ainult tema saab selle maha võtta. |
aga mingi võimalus peab ju olema, telefon täiesti tühjaks rootida või iosi vahetus ehk aitaks või miskit? |
Ei. |
mis ei, on ju võimalik? Aga lihtsalt ma ei jaga matsu.
See telefon ei ole leitud ega varastatud! |
Lihsalt öeldes - isegi peale tarkvara vahetust tuleb telefon aktiveerida. Antud toimingu käigus suhtleb telefon apple'i serveriga ja kui sealsete andmete järgi on telefon lukus, siis sa telefoni aktiveerida ei saa. Mõned kuud tagasi jah keegi vist bypassis seda süsteemi alternatiivse serveriga, aga ka siis ei saanud selle kaudu lahtilukustatud telefoni helistamiseks kasutada kui õigesti meeles on.
Nii, et ei ole võimalik kui eelmise omaniku apple ID'd ei tea. Selles on sul muidugi õigus, et sa "matsu ei jaga".
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Strom
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2002
|
28.09.2014 18:00:55
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Ostutseki ja telefoniga esinduses ka maha ei võeta? Äkki põen amneesiat. |
Amneesia puhul küsi sõbralt, mis su e-mail oli. Siis sisesta see e-mail Apple password recovery lehele, ja saad uue parooli.
Kuidas amneesia all e-mailile ligi saada jätan hetkel seletamata.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
28.09.2014 20:29:49
|
|
|
| jyrisa kirjutas: |
| Freedos kirjutas: |
| jyrisa kirjutas: |
| Freedos kirjutas: |
| Th3NewGuy kirjutas: |
Sa ei saagi seda maha.
See kelle icloudiga see seotud, ainult tema saab selle maha võtta. |
aga mingi võimalus peab ju olema, telefon täiesti tühjaks rootida või iosi vahetus ehk aitaks või miskit? |
Ei. |
mis ei, on ju võimalik? Aga lihtsalt ma ei jaga matsu.
See telefon ei ole leitud ega varastatud! |
Lihsalt öeldes - isegi peale tarkvara vahetust tuleb telefon aktiveerida. Antud toimingu käigus suhtleb telefon apple'i serveriga ja kui sealsete andmete järgi on telefon lukus, siis sa telefoni aktiveerida ei saa. Mõned kuud tagasi jah keegi vist bypassis seda süsteemi alternatiivse serveriga, aga ka siis ei saanud selle kaudu lahtilukustatud telefoni helistamiseks kasutada kui õigesti meeles on.
Nii, et ei ole võimalik kui eelmise omaniku apple ID'd ei tea. Selles on sul muidugi õigus, et sa "matsu ei jaga". |
Usun, et täitsa võimalik, kuidagi simuleerida läbi alternatiivse serveri ning edastada telefonile see autentne info.
Ning see, et pärast helistada ei saa, pole ka loogiline - helistamiseks pole vaja andmesidet, mis tähendab, et kõned ei käi läbi Apple serverite.
Aga lihtsalt mainimiseks - see on kindlasti EULA vastane ning võib-olla ka küberkuritegu.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Freedos
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2009
|
28.09.2014 22:05:06
|
|
|
Aga kui googeldada iphone 5s unlock icloude siis tulevad mingised teenused näiteks mis maksavad 199$ jne, kas need asjad siis toimiksid?
Või ehk kellelgi vedeleb katkine 5s millel on emaplaat korras ja icloude vaba siis võib ka kirjutada mulle.
Tõesti väga kahju, et ostsin telefoni millega sain reaalselt petta.
Ehk on kellelgi mingi sõber/tuttav kes tegeleb telefoni lahti tegemistega või mida iganes.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
28.09.2014 22:13:29
|
|
|
| Sa ei ole esimene kes selle nii ostis ja ka viimane mitte.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
28.09.2014 23:58:32
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Ning see, et pärast helistada ei saa, pole ka loogiline - helistamiseks pole vaja andmesidet, mis tähendab, et kõned ei käi läbi Apple serverite. |
Selleks ei pea kõned läbi Apple'i serverite käima.
"The catch is that after the exploit, the iPhone’s SIM card won’t be recognized. The SIM is blocked because iOS has been tricked into thinking it has been activated, while the iPhone’s baseband (the firmware that communicates and authenticates the device with the carrier) has not. The iPhone won’t connect to a wireless carrier but can be used for all other functions."
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
29.09.2014 00:50:37
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| jyrisa kirjutas: |
| Freedos kirjutas: |
| jyrisa kirjutas: |
| Freedos kirjutas: |
| Th3NewGuy kirjutas: |
Sa ei saagi seda maha.
See kelle icloudiga see seotud, ainult tema saab selle maha võtta. |
aga mingi võimalus peab ju olema, telefon täiesti tühjaks rootida või iosi vahetus ehk aitaks või miskit? |
Ei. |
mis ei, on ju võimalik? Aga lihtsalt ma ei jaga matsu.
See telefon ei ole leitud ega varastatud! |
Lihsalt öeldes - isegi peale tarkvara vahetust tuleb telefon aktiveerida. Antud toimingu käigus suhtleb telefon apple'i serveriga ja kui sealsete andmete järgi on telefon lukus, siis sa telefoni aktiveerida ei saa. Mõned kuud tagasi jah keegi vist bypassis seda süsteemi alternatiivse serveriga, aga ka siis ei saanud selle kaudu lahtilukustatud telefoni helistamiseks kasutada kui õigesti meeles on.
Nii, et ei ole võimalik kui eelmise omaniku apple ID'd ei tea. Selles on sul muidugi õigus, et sa "matsu ei jaga". |
Usun, et täitsa võimalik, kuidagi simuleerida läbi alternatiivse serveri ning edastada telefonile see autentne info.
Ning see, et pärast helistada ei saa, pole ka loogiline - helistamiseks pole vaja andmesidet, mis tähendab, et kõned ei käi läbi Apple serverite.
Aga lihtsalt mainimiseks - see on kindlasti EULA vastane ning võib-olla ka küberkuritegu. |
Selline asi nagu sa kirjeldasid on juba mitmendat kuud tegemises. Varsti peaks asjad paranema.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
29.09.2014 09:21:25
|
|
|
| Freedos kirjutas: |
Aga kui googeldada iphone 5s unlock icloude siis tulevad mingised teenused näiteks mis maksavad 199$ jne, kas need asjad siis toimiksid?
|
Kui sa soovid veel raha niisama tuulde loopida, anna see mulle parem
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|