Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 168, 169, 170 ... 235, 236, 237  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2014 23:53:42 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
magama


https://www.elisa.ee/et/Eraklient/tugiinfo/probleem/2347


mul seda lehte ei ava icon_cool.gif

õnneks sain juba sisu kasutaja woox2k kaudu teada icon_biggrin.gif

HV töötab probleemideta thumbs_up.gif

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009



Online
sõnum 24.09.2014 00:47:20 vasta tsitaadiga

Selleks korraks on vist asi lahendatud. Ikkagi kuidagi palju ulatuslikke katkestusi viimase paari päevaga olnud, masinad hakkavad ülemüümisest märku andma?
_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 24.09.2014 00:49:37 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
Ikkagi kuidagi palju ulatuslikke katkestusi viimase paari päevaga olnud, masinad hakkavad ülemüümisest märku andma?

Elisa pole pikka aega plaanilisi hooldustöid ka teostanud, viimane oli vist kevadel.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 24.09.2014 01:57:12 vasta tsitaadiga

oli jah kamm, eesti lehed olid ok.
HV-perfektne. icon_biggrin.gif

juhtub ikka, loodame thumbs_up.gif beer_yum.gif

Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2014 17:50:40 vasta tsitaadiga

Elisa 4G nett on küll paras jama, lubati et kui andmemahtu 50GB on ületatud, siis kuu alguseks on kõik korras...aga ei oota tühja, samalajal teist netti kasutades....
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 24.09.2014 18:12:54 vasta tsitaadiga

Elisas on ju 30 päeva see periood. Mitte ei nulli ennast kuu alguses.
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermz
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2012




sõnum 25.09.2014 21:57:37 vasta tsitaadiga

Tere

oleks endal ka siis plaan natukese aja pärast elisa see kõige uhkem internet võtta, kas see tasub ära ja mis ping on sellel, ise kasutaks rohkem tõmbamiseks ja mängimiseks.

Tänud
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 22:16:10 vasta tsitaadiga

Vaata kasutaja tahanteada postitusi siin teemas, teste ja muud infot on rohkem kui lugeda jõuab icon_wink.gif
Aga üldiselt pead oma peamises asukohas levi ja kiirust testima, oma kogemustest võin öelda, et ringi liikudes toimib EMT paremini, aga Elisa kannatab ka kasutada.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 25.09.2014 22:38:12 vasta tsitaadiga

kermz kirjutas:
Tere

oleks endal ka siis plaan natukese aja pärast elisa see kõige uhkem internet võtta, kas see tasub ära ja mis ping on sellel, ise kasutaks rohkem tõmbamiseks ja mängimiseks.

Tänud

Algul tee kindlaks kui hea levi Elisal sinu asukohas on ning kuidas on lood koormusega.
Ooteaeg (ping) on hea levi korral riigisisesse võrku keskmiselt 30-35ms.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermz
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2012




sõnum 25.09.2014 22:52:21 vasta tsitaadiga

Hetkel on endal EMT 4G see 16 eurone pakett, ping on stabiilselt 40-50. Kas Elisal on siis parem ühendus või halvem?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 23:12:51 vasta tsitaadiga

Keilas on 4G võrgus Elisal 13€ Mint ping kuskil 20-40 vahel.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 23:15:04 vasta tsitaadiga

Loe, mis sulle räägitakse. Mobiilne ühendus pole juhe, millega enamvähem igal pool stabiilne kvaliteet on vaid sõltub asukohast. Kas Elisa parem või halvem on, sõltub samuti sinu asukohast. Umbes sama teema, et jaluta läpakaga aeda või veel kaugemale ja näed, et koduse wifi kiirus on hoopis midagi muud kui toas icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.09.2014 07:10:16 vasta tsitaadiga

Minu arvamus Tartus on, et üliõpilaste piirkonnas pole mõtet üle 8 mega ühendust võtta - isegi 4G näitab päris tihti 4-6 mega, varem jooksis piirajasse või natuke üle.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 26.09.2014 09:09:55 vasta tsitaadiga

kermz kirjutas:
Hetkel on endal EMT 4G see 16 eurone pakett, ping on stabiilselt 40-50. Kas Elisal on siis parem ühendus või halvem?


Millega sa pingi testid ja mis seadmes?

rusikareeglid, samades võrgu tingimustes:

1) telefonis testides see aeglasem, telefonid on lahjemad. St mitte võrk, aga seade paneb piirid. Näiteks kui sul sees speedtest äpp, millega mõõdada ka pingi
2) arvutiga testides sisseehitatud modemi või USB modemiga kiireim variant.
3) erinevad seadmed üle wifi (st nutitelefon hotspotina või siis 4G ruuter, mille külge end haagid miski muu seadmega millega mõõdad) on ka uimasemad
Lihtsalt WiFi lisab latentsust

Ehk alati ütle, kuidas sa testid sest sinu tulemus sellest kinni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matik
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2008




sõnum 27.09.2014 19:59:06 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on infot Elisa 4G Maximum paketi piiramise kohta?
Mingi aeg sai võetud tähtajaline pakett, esimene aasta oli ok: kiirus 20-30Mbit max, 4G ja 4 pulka (kasutan suundantenni, aga majas sees, läbi pakettakna)
Suvest aga ei võta pulk kordagi enam 4G ette, ainult WCDMA. Suunatud täpselt samasse kohta. Samas olen suurendanud netimahtude osas tarbimist, enne oli ca 70-100G kuus, nüüd ikka tuleb 200G vahest ka ära.

Seega - on kellelgi kogemust, kas ka Maximum "piiramatut" paketti forsseeritakse reaalselt 4G võrgust välja tarbimise järgi?
Peaks ilmselt testi tegema, tuttaval laskma võtta teise 4G SIM kaardi elisast testiperioodiks, 7 päeva ning lükkama selle sisse netipulka.
Kui 4G võtab taha siis on keiss selge ning minek tarbijakaitsesse või kohtusse - tõendeid on vaja ainult koguda, sellest peaks piisama...

Hakkab tekkima tunne, et mida krdit ma maksan 40 euri kuus mingi viimase aja 5Mbps ühenduse eest, mille ping 200-500ms nii kui paar paketti õhus liigub... Kui meil kodus keegi ei kasuta netti, saan tõesti jah pingi 30-35ms, aga mis kasu sellest - kui lapsed juutuubi koguaeg vahivad? icon_smile.gif


viimati muutis matik 27.09.2014 21:44:27, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2014 20:03:08 vasta tsitaadiga

Ootan huviga tulemust.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2014 20:51:23 vasta tsitaadiga

hmm, ise olen ka 300+ tarbinud ja pole nagu probleemi. Õigemini need probleemid, mis on, seotud ikka üldise koormusega. Näiteks laupäeva õhtuti venib ka 4G. Samas hommikuti lendab kui lind. Aga et 4G võrku ei lasta, seda pole nagu olnud. Ehk peaksid ikka kõne tegema ja kurtma.
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.09.2014 21:10:43 vasta tsitaadiga

matik kirjutas:
Kas kellelgi on kogemust Elisa 4G Maximum paketi piiramise kohta?
Mingi aeg sai võetud tähtajaline pakett, esimene aasta oli ok: kiirus 20-30 max, 4G ja 4 pulka (kasutan suundantenni, aga majas sees, läbi pakettakna)
Suvest aga ei võta pulk kordagi enam 4G ette, ainult WCDMA. Suunatud täpselt samasse kohta. Samas olen suurendanud netimahtude osas tarbimist, enne oli ca 70-100G kuus, nüüd ikka tuleb 200G+ ära.

On kellelgi kogemust, kas ka Maximum "piiramatut" paketti forsseeritakse reaalselt 4G võrgust välja tarbimise järgi?
Peaks ilmselt testi tegema, tuttaval laskma võtta teise SIM kaardi elisast testiperioodiks, 7 päeva ning lükkama selle sisse netipulka.
Kui 4G võtab taha siis on keiss selge ning minek tarbijakaitsesse või kohtusse...

Hakkab tekkima tunne, et mida krdit ma maksan 40 euri kuus mingi 5Mbps ühenduse eest, mille ping 200-500ms nii kui paar paketti õhus liigub... Kui meil kodus keegi ei kasuta netti, saan tõesti jah pingi 30-35ms, aga mis kasu sellest - kui lapsed juutuubi koguaeg vahivad? icon_smile.gif

Aga miks sa seda USB-pulka LTE-sse ei "lukusta", ilma lukustamata peabki ta sul töötama ka 3,5G-s, kuna Elisa lahterdab ka 3,5G HSPA+ ja 3,5G DC-HSPA+ samuti selle ulmelise nime 4G alla, mitte üksnes LTE.

Üks vöimalus on see, et saatemastis olev LTE-antenn on mingisse teise suunda suunatud ja nüüd jääb signaal liiga nörgaks. beer_yum.gif
Korralikuks tööks vajad ikkagi signaaltugevust vähemalt -80dB. Igasugu kehevemate signaalide korral, näiteks juba -90...-100dB korral ei peagi see ühendus niiväga korralikult püsima ja alla -100...-110 dB ei hakatagi seda ühendust enam tekitama.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matik
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2008




sõnum 27.09.2014 22:39:15 vasta tsitaadiga

Oh sa püha lihtsameelsus ja iseenda lollus... Nagu ikka, kui küsimus on küsitud, siis lahendus tuli iseenesest.
Kasutan pulka nimelt AF23 routeriga, millel seadetest ei saa kuskilt lukustada LTE võrgu peale.
Piisas aga sellest, et võtta pulk välja, siis ühenduda sellega Windowsi masinast ning forsseerida see LTE peale "Elisa m-internet" tarkvarast.
Ilmselt olin ma seda teinud aasta tagasi, aga mingil põhjusel olid need seaded resetitud (äkki voolukatkestused suvel vms).

Peale sellist kavalat toimingut, toppides see tagasi AF23 ruuterisse, LTE hopsti ees. Levi on siiski nõrgem kui vanasti - ainul 1 pulgake (ilmselt sellepärast ta ilma LTE lukuta WCDMA peale tahtiski minna), aga isegi 1 pulgaga annab 20Mbps downloadi ja 40ms pingi (samal ajal juba juutuubimine ja download 10Mbps sek käimas) - no see on juba teine tera, kui see WCDMA ehk 3,5G nikerdis kus ping käis lakke pidevalt.

Antagu andeks mulle internetijumalate poolt Elisa sõimamise eest. icon_rolleyes.gif

Tänud tagasiside eest kõigile, hea teada, et ka 300GB puhul ei ole piirama hakatud... icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanamana
HV kasutaja
kanamana

liitunud: 30.07.2010




sõnum 29.09.2014 09:37:53 vasta tsitaadiga

Mind endiselt huvitab miks mul on download speed 3-5Mbs kui upload ei ole kunagi alla 15Mbs. Levi on 3 pulka ja RSSI on 70dBi kanti. Kui upload juba nii kõrge on siis levi pärast ei tohiks download nii madal olla? Suht veider on see, enne maksin 13eur kuus 7mb downloadi eest ja sain vahest isegi 8 kätte. Nüüd maksan 40 eur piiramatu eest ja saan vaevu 3-4Mbs kätte.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 12:06:33 vasta tsitaadiga

Tallinnas Sõpruse pst ja Linnu tee ristmiku lähedal on mul viimasel ajal telefon koguaeg E peal. Masendav. Varem oli koguaeg H või H+.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 12:22:12 vasta tsitaadiga

sõpakal on veel mitu kohta, kus on E
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 29.09.2014 15:23:39 vasta tsitaadiga

kanamana kirjutas:
Mind endiselt huvitab miks mul on download speed 3-5Mbs kui upload ei ole kunagi alla 15Mbs. Levi on 3 pulka ja RSSI on 70dBi kanti. Kui upload juba nii kõrge on siis levi pärast ei tohiks download nii madal olla? Suht veider on see, enne maksin 13eur kuus 7mb downloadi eest ja sain vahest isegi 8 kätte. Nüüd maksan 40 eur piiramatu eest ja saan vaevu 3-4Mbs kätte.

Kas on Elisa süsteemis viga või on teenus ülemüüdud, saatja ülekoormatud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 15:31:56 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
kanamana kirjutas:
Mind endiselt huvitab miks mul on download speed 3-5Mbs kui upload ei ole kunagi alla 15Mbs. Levi on 3 pulka ja RSSI on 70dBi kanti. Kui upload juba nii kõrge on siis levi pärast ei tohiks download nii madal olla? Suht veider on see, enne maksin 13eur kuus 7mb downloadi eest ja sain vahest isegi 8 kätte. Nüüd maksan 40 eur piiramatu eest ja saan vaevu 3-4Mbs kätte.

Kas on Elisa süsteemis viga või on teenus ülemüüdud, saatja ülekoormatud.


Teenus on üle müüdud. Kogen teatud aegadel sama probleemi. Täiesti tavaline, et uploadi on rohkem kui downloadi. Paraku paremat pole ka võtta kui maht on määrav...

_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 30.09.2014 20:29:57 vasta tsitaadiga

Elisa ülemüümiskampaania käib täie hooga ka minu piirkonnas, maagiline allalaadimis/üleslaadimiskiiruste suhe on nüüd üleslaadimise kasuks ning seda veel piiranguga.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009



Online
sõnum 01.10.2014 00:24:39 vasta tsitaadiga

kanamana kirjutas:
Mind endiselt huvitab miks mul on download speed 3-5Mbs kui upload ei ole kunagi alla 15Mbs. Levi on 3 pulka ja RSSI on 70dBi kanti. Kui upload juba nii kõrge on siis levi pärast ei tohiks download nii madal olla? Suht veider on see, enne maksin 13eur kuus 7mb downloadi eest ja sain vahest isegi 8 kätte. Nüüd maksan 40 eur piiramatu eest ja saan vaevu 3-4Mbs kätte.

Ülemüümine, nagu eelnevalt mainitud aga samas võib vabalt ka levis asi olla. Enda katsetused on näidanud, et kehva 4G levi puhul kukub allalaadimiskiirus tunduvalt rohkem, kui üleslaadimiskiirus.
Levipulgad ja RSSI (mille järgi levipulgad võetakse) ei tähenda reaalsete kiiruste juures eriti midagi. RSRP on kohati isegi tähtsam ja tasuks sellele pilk peale visata. Ise kunagi mereääres proovisin, kus oli 2 4G masti otsenähtavuses (ja ilmselt ka samal sagedusel) RSSI oli mingi -60 ja levipulkasi 4, samas RSRP oli -100 ringis ja netti läbi ei tulnud. Samas kodus kasutan samuti ühte nendest mastidest ja teine jääb metsa varju, RSSI on -65, RSRP on -80 ja kiirused ~44/24

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 08.10.2014 18:37:16 vasta tsitaadiga

näh, endise emt-i pedena kiitus elisa-le
Staatiline ip, 4g, piiramatu maht, ka torrentil.
mis sa hing veel tahad, 50 EUR-i kuskil kuus.
kallis? muidugi kallis, aga ainuke võimalus.
Elagu Elisa.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 08.10.2014 18:46:36 vasta tsitaadiga

kraaks kirjutas:
näh, endise emt-i pedena kiitus elisa-le
Staatiline ip, 4g, piiramatu maht, ka torrentil.
mis sa hing veel tahad, 50 EUR-i kuskil kuus.
kallis? muidugi kallis, aga ainuke võimalus.
Elagu Elisa.

Palju sa staatilise IP eest juurde maksad paketile?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 08.10.2014 19:05:41 vasta tsitaadiga

ma praegu arvet ei näe, kuskil 6 eur.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robis00
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2011




sõnum 10.10.2014 17:27:11 vasta tsitaadiga

probleem. huawei e3276 pulk tp-link mr3240 ruuter ühendatud desktopiga kaabli kaudu on kõik ok, traadita ühendus telefoniga kõik ok, lisaks üks vanem delli süler ka kõik korras ja kui ühendan uuema delli süleri teeb ruuter restardi. oska keegi aidata?
(ruuter v2 on vastava pulga tugi olemas tehtud ka fw update)
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 10.10.2014 22:54:46 vasta tsitaadiga

robis00 kirjutas:
probleem. huawei e3276 pulk tp-link mr3240 ruuter ühendatud desktopiga kaabli kaudu on kõik ok, traadita ühendus telefoniga kõik ok, lisaks üks vanem delli süler ka kõik korras ja kui ühendan uuema delli süleri teeb ruuter restardi. oska keegi aidata?
(ruuter v2 on vastava pulga tugi olemas tehtud ka fw update)



On selline kooslus. Töötas normaalselt. Mingil ajal leidsin, et uus soft ilmunud.
Kui panin selle aasta märtsi firmware siis teeb suvalistel aegadel restarte. Mitmeid kordi päevas.
Panin tagasi eelmise aasta märtsi variandi.
Restardid kadusid.
V6rk on küll EMT.

Softi leiab http://www.tp-link.fi/support/download/?model=TL-MR3420&version=V2#tbl_j
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PTC
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2003




sõnum 10.10.2014 23:30:46 vasta tsitaadiga

on küll wrt54g ddwrt mini softiga. Sama probleem vana delliga ok, uuema delliga ruuter pidevalt restartis. Netist uurides pidid need uuemate delli'de wifi kaardid vanemaid ruutereid segadusse ajama. ruuteri softi update aitas.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robis00
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2011




sõnum 11.10.2014 13:41:07 vasta tsitaadiga

wiinanina kirjutas:
robis00 kirjutas:
probleem. huawei e3276 pulk tp-link mr3240 ruuter ühendatud desktopiga kaabli kaudu on kõik ok, traadita ühendus telefoniga kõik ok, lisaks üks vanem delli süler ka kõik korras ja kui ühendan uuema delli süleri teeb ruuter restardi. oska keegi aidata?
(ruuter v2 on vastava pulga tugi olemas tehtud ka fw update)



On selline kooslus. Töötas normaalselt. Mingil ajal leidsin, et uus soft ilmunud.
Kui panin selle aasta märtsi firmware siis teeb suvalistel aegadel restarte. Mitmeid kordi päevas.
Panin tagasi eelmise aasta märtsi variandi.
Restardid kadusid.
V6rk on küll EMT.



Softi leiab http://www.tp-link.fi/support/download/?model=TL-MR3420&version=V2#tbl_j


tänan! panin vana softi peale ja siiamaani töötab laitmatult.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 11.10.2014 15:34:36 vasta tsitaadiga

Sain ka läbi raskuste endale staatilise ip ja pordid lahti,maksab 6 eurot kuu. icon_wink.gif
Muidugi peab ruuter olema ,et saaks porte suunata.Mul on Huawei af23.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 12.10.2014 20:25:41 vasta tsitaadiga

ma panin nö. topelt ruuteri, seal sehkendan ja muudan dns_i jne.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markspoiss
HV veteran


liitunud: 10.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2014 22:39:27 vasta tsitaadiga

teab keegi öelda kuidas sellel huiaveil b593 see väline antenn tööle saada? Ja kas seal alternatiivina muud antenni saab kasutada mis sinna otsa istub? või ei tule kõnealla? näiteks wifi antenn?

tänud!

_________________
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2014 09:50:27 vasta tsitaadiga

wifi antenn püüab ikka teisi sagedusi, mitte 3g/4g omasid.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wezz
HV vaatleja
wezz

liitunud: 05.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2014 01:33:21 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskaks aidata seoses mobiilse internetiga? Probleem seisneb selles, et kiirused ei ole stabiilsed ja ei vasta lubatud kiirustele. Tellisin 15mbps MiNT mobiilis paketi, aga seni suurim saavutatud kiirus speedtest.net kaudu on olnud DL 8mbps (enamasti download 4-5 mbps kanti, upload ~2.5 - 3 mbps). Mis võib seda põhjustada? Elisa kodulehe järgi peaks olema 3G levi olema väga hea.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.10.2014 08:24:56 vasta tsitaadiga

wezz kirjutas:
Elisa kodulehe järgi peaks olema 3G levi olema väga hea.

icon_biggrin.gif
Reklaamiohver...
Ole õnnelik nende kiiruste üle, mul oli piiramatuga 1,5 alla ja 0,6 üles icon_razz.gif

Seal ka kõige tüütum teenindus - seleta neile pikalt miks sulle ikka nende pakett ei sobi icon_smile.gif
Ütlesin, et ju mul siis kehv mobla, aga EMT kiirus on oluliselt parem.

Pärnu kandis oli 4G Elisal tegelikult päris ok. Kiiruse suhtes, levi Saaremaale sõites oli ikka on ja ei ole.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2014 08:41:05 vasta tsitaadiga

kasutusel uus Nokia 635 4G (139.-) ja wifi hotsp Lenovo tahvlile (79.-).
üle Eesti olen testinud kiiruseid.
ruuter ee kaudu olen saanud tahvliga allalaadimise vahemikus 15 Mbit/sec- 49 Mbit/sec
keskmiselt nii 35 Mbit/sec.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2014 16:44:56 vasta tsitaadiga

see speedtest.net test paneb pada ka allalaadimisega. ei näita mul üle 2 MB/s, kuigi reaalselt kui midagi alla laen tuleb ~ 3,5MB/s



ruuter.ee tundub vähe täpsem selle koha pealt (vähemalt enam vähem samasse auku on need kiirused millega stiimis mängud alla liiguvad)


Kulunud aeg - 0.304 sekundit
Saadetud andmed - 1048576 baiti

27572878.9 bit/sec
26926.6 Kbit/sec
26.3 Mbit/sec
3365.8 KB/sec

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2014 16:48:59 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Suvel puhkusel maal olles oli mul ka ilge kammaijaa. Lähima masti küljest (ca 1km) visati mind järjepidevalt välja kaugemate mastide külge (3km ja 8km) ning loomulikult istusin ma nende küljes 2G võrgus. Ja nii 2 nädalat jutti kuni puhkus läbi sai. Vahel sai tunnike 3G võrgus olla ja siis viskas minema ja mitu tundi 2G peal teite mastide küljes. Vahel kui kohaliku masti külge sai, siis oli ilusti kiirus maksimaalne ning 10 mindi pärast visati jälle minema. Lukustada 3G võrku ei saanud, sest siis olin täiesti ilma levita, vaid hädaabi numbri helistamise võimalus. Kribasin neile kirja ja helistati lausa kaks korda tagasi, selle eest kiitus vähemalt. Nende väitel kontrolliti masti 2 korda paari päevaste vahedega ja olla kõik korras neil. Siis sain võimaluse testida ka teise seadmega enda SIM-i. Täpselt sama lugu, algul on lähedal asuvas mastis 3G ja siis hetke pärast visati kuhugi kauge masti külge 2G peale. Kirjutasin seejärel ka sellest, et sain proovida teise seadmega ning täpselt sama lugu. Seepeale tuleb vastu kiri, et proovige mõne teise seadmega :/.


Njaa. Jälle sama jama hakkab pihta. Eilne päev tundus olema ok. Minu SIM on persona non grata siin. Samas Mindi pulk töötab normaalselt.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Erlendl8
HV kasutaja
Erlendl8

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2014 14:10:05 vasta tsitaadiga

Siiski pole ma sellest "kumulatiivsest" aru saanud. Kui tirin üks päev näiteks 5gb siis läheb graafikusse selle päeva peale +5gb kasutamist?
_________________
asdf
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2014 14:14:28 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et see on kuidagi umbes nagu auto keskmise kütusekulu näitamine, et eelnev kasutus mõjutab näitu veel päris pikalt, kuid mida vanemad andmed, seda väiksem on nende kaal vms. Pole viitsinud täpsemini süveneda, kuna kasutan kuus oluliselt vähem kui 50GB.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 27.10.2014 22:07:29 vasta tsitaadiga

Kui kasutad täna 5GB, siis see lisatakse sinna "potti" juurde. Kuu aja pärast lahutatakse "potist" 5GB.

edit:
Põhimõtteliselt on piirang ikkagi 50GB/kuu, aga arvestus pole kalendrikuu järgi.
Iga kasutatud andmeühik "vabaneb" 30 päeva pärast.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kermz
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2012




sõnum 30.10.2014 19:51:38 vasta tsitaadiga

Tere

Tahaks tagasisidet inimestelt kes kasutavad seda kõige vingemat Elisa 40 eurist internetti
Kas sellega saab mängida ja kuidas pingiga on?

Tänud!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 30.10.2014 20:11:38 vasta tsitaadiga

kermz kirjutas:
Tere

Tahaks tagasisidet inimestelt kes kasutavad seda kõige vingemat Elisa 40 eurist internetti
Kas sellega saab mängida ja kuidas pingiga on?

Tänud!

Pakett ei tohiks ooteaega ehk pingi mõjutada, võrk on kõigil sama.
Eestisisene ooteaeg on keskmiselt 30ms, kõigub 20-40 vahel, aga eks see olene ka võrgu koormusest, levi tugevusest jne.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermz
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2012




sõnum 30.10.2014 20:21:25 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
kermz kirjutas:
Tere

Tahaks tagasisidet inimestelt kes kasutavad seda kõige vingemat Elisa 40 eurist internetti
Kas sellega saab mängida ja kuidas pingiga on?

Tänud!

Pakett ei tohiks ooteaega ehk pingi mõjutada, võrk on kõigil sama.
Eestisisene ooteaeg on keskmiselt 30ms, kõigub 20-40 vahel, aga eks see olene ka võrgu koormusest, levi tugevusest jne.


Aga kas te oskate võrrelda Elisa 3G ühendust ja 4G ühendust, kas ikka 4G ühendus on stabiilsem võrreldes 3G-ga
Ega see 4G ei viska vahepeal lambist 200-400 pingi peale?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 30.10.2014 20:30:34 vasta tsitaadiga

kermz kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
kermz kirjutas:
Tere

Tahaks tagasisidet inimestelt kes kasutavad seda kõige vingemat Elisa 40 eurist internetti
Kas sellega saab mängida ja kuidas pingiga on?

Tänud!

Pakett ei tohiks ooteaega ehk pingi mõjutada, võrk on kõigil sama.
Eestisisene ooteaeg on keskmiselt 30ms, kõigub 20-40 vahel, aga eks see olene ka võrgu koormusest, levi tugevusest jne.


Aga kas te oskate võrrelda Elisa 3G ühendust ja 4G ühendust, kas ikka 4G ühendus on stabiilsem võrreldes 3G-ga
Ega see 4G ei viska vahepeal lambist 200-400 pingi peale?

4G
Spoiler Spoiler Spoiler

3G
Spoiler Spoiler Spoiler

Mõlemad katsed tehtud kasutades nutitelefoni modemina, netipulgaga võib levi ja tulemused paremad olla.
4G niisama ooteaega lakke ei viska nagu 3G seda tegi, kui koormust taga ei olnud, samas kehva levi ja võrgu ülekoormuse puhul on lõpptulemus kõikide G'dega sama - kiirused on väiksed ning ühendus on ebastabiilne.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermz
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2012




sõnum 30.10.2014 20:39:54 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
kermz kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
kermz kirjutas:
Tere

Tahaks tagasisidet inimestelt kes kasutavad seda kõige vingemat Elisa 40 eurist internetti
Kas sellega saab mängida ja kuidas pingiga on?

Tänud!

Pakett ei tohiks ooteaega ehk pingi mõjutada, võrk on kõigil sama.
Eestisisene ooteaeg on keskmiselt 30ms, kõigub 20-40 vahel, aga eks see olene ka võrgu koormusest, levi tugevusest jne.


Aga kas te oskate võrrelda Elisa 3G ühendust ja 4G ühendust, kas ikka 4G ühendus on stabiilsem võrreldes 3G-ga
Ega see 4G ei viska vahepeal lambist 200-400 pingi peale?

4G
Spoiler Spoiler Spoiler

3G
Spoiler Spoiler Spoiler

Mõlemad katsed tehtud kasutades nutitelefoni modemina, netipulgaga võib levi ja tulemused paremad olla.
4G niisama ooteaega lakke ei viska nagu 3G seda tegi, kui koormust taga ei olnud, samas kehva levi ja võrgu ülekoormuse puhul on lõpptulemus kõikide G'dega sama - kiirused on väiksed ning ühendus on ebastabiilne.


Tänud nende testide eest!
Viimane küsimus, Olete te võrrelnud EMT ja Elisa 4G internetti, sest endal on hetkel EMT ja tahaks teada kas Elisa leviala on hoopiski parem, võrdne või halvem
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 168, 169, 170 ... 235, 236, 237  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.