|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
11.09.2013 09:22:08
|
|
|
| Pigem huvitab rohkem laptop to tv teema. Juhtmed on out tänapäeval
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Edz
HV Guru
liitunud: 19.10.2002
|
10.10.2013 20:54:48
|
|
|
Kas Chromecast'l mingisugused regionaalsed piirangud? Ei suutnud kodulehel midagi selle kohta leida.
_________________ M: Uued karbis Lenovo ThinkPad Pro dokid koos 90W laadijaga
O: Pakuvad huvi häbiväärse hinnaga Nintendo Switch mängud  |
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
10.10.2013 20:56:48
|
|
|
| ahto42 kirjutas: |
| Pigem huvitab rohkem laptop to tv teema. Juhtmed on out tänapäeval |
dlna. Telekatel on wifi tänapäeval juba
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
17.10.2013 18:14:57
|
|
|
| Ei ole wifiga telekat, Cromecastil peaks olema regionaalne piirang.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
19.10.2013 09:46:15
|
|
|
| Eks näis, mis jõulud toovad, kas cromecasti või miracasti
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caps
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2007
|
27.11.2013 17:06:56
|
|
|
Kas teema algataja jõudis ka mingi seadme ostuni?
Nimel on ka endal plaan Miracast-i pulk osta, et Windows 8.1 arvutitega pilti telekasse juhtmevabalt näidata.
Ainuke mure on see, et kellelgi pole väga kogemust nendega ja Eestis poodidest neid ei leia.
Ainuke võimalus ongi tellida Amazonist/Ebayst vms. aga pole veel kindel millist neist täpsemalt.
Hetkel parimad review-d on olnud NetGeari PTV3000-le ja see toetab nii Miracasti kui ka WiDi-d.
On kellelgi kogemusi või soovitusi ostu asukoha või seadme osas?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
27.11.2013 17:11:35
|
|
|
| Osadel blu-ray mängijatel peaks ka juba miracast tugi olema.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caps
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2007
|
28.11.2013 13:58:27
|
|
|
Point ongi pigem see, et kasutaks HDMI kaabli asemel Miracasti donglit, mida saab alati näppu võtta ja kellelegi külla minnes kaasa võtta.
Isegi kui bluray mängijat omaks ja see miracasti toetaks, siis poleks see siiski väga mobiilne ja funktsionaalne lahendus.
Kas kellelgi veel äkki kogemusi nendega?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-lauri-
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2007
|
11.12.2013 01:13:28
|
|
|
Jõudsin Miracasti seadet otsides ka NetGeari PTV3000-ni. On siit kellelgi kogemusi seadmega, just Androidi telefonist ekraanipildi kiirgamisega? Amazon (.de ja .co.uk) näiks hetkel parimad kohad kust seda osta tasub, aga isegi ka http://www.galador.ee/t/61189489:69-netgear-ptv3000-push-2-tv-transmiter-video-widi leidus
Momendil ongi küsimus, kas pigem Chromecast või Miracast NetGear seade? Chromecast vist päris kõiki Miracast võimalusi ei toeta ja ka vastupidi? Omal telefoniks Xperia Z1, mis Miracasti peaks kenasti toetama. Kas häkitud Chromecast oleks soodsam ja võimekam seade (pole veel netiavarustest asja uurinud)?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
11.12.2013 10:03:45
|
|
|
| Endal teema meelest läinud, aga tuleb uuesti üles võtta mingi aeg. Win8.1 peaks saama ka miracasti abil desktopi kloonida. Androidil ka telefoni ekraani.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bJako
HV vaatleja
liitunud: 17.03.2011
|
07.01.2014 16:23:15
|
|
|
Arvutitargas müüdav jubin on Miracast only (ilmselt), teised on tavaliselt koos Airplay, DLNA, WiDi jne omadustega...
Kas tellisid Amazonist EzCasti, mis koguhinnaks tuli (mul näitab shippingu hinnaks 20£ miskipärast, kallis nagu...)
Ja kaua siis võtab/võttis aega, et kohale jõuda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
taxpayer
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
14.01.2014 11:08:41
|
|
|
enda pulga tellisin hiinast 27.12.2013 ja kätte sain 13.01.2014. maksisi 21€.
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
14.01.2014 11:16:40
|
|
|
| Level, aga räägi siis mida see pulk ka suudab
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
14.01.2014 11:47:36
|
|
|
15 min kasutamist ja mõtted järgmised....
Mul on motorola G millel pole ilmselt wifi direct-i(vms), siis seda kloon desktopi telefoniga proovida ei saanud. Kuid kasutades EZcasti tarkvara töötas kõik. Striimides youtubi või vaadates telefoniga tehtud pilte telekas, siis läheb vaadatav pilt kehvemaks kui telefonis (telekas on Philipsi Full HD). Kuid kui midagi muud pole võtta ja pilte on vaja näidata, siis ajab asja täitsa ära.- ootasin paremat.
Kui arvuti ühendasin telekaga, siis sai tehtud kloon desktop(millegi pärast keerab aeg ajalt resulutsiooni alla ja jätab ekraanile mustad ääred ), kuid nüüd on pilt oluliselt parem. otse netist HD ready filme striimides hakkab teleka pilt natuke jõnksutama(arvutis samal ajal mängib sama film ilusti) DVD kvaliteediga film mängib ilusti. Kui striimida ezcasti tarkvaraga arvutis olevaid videosid, siis on pilt hea ja ei jõnksuta, kuid filmide puhul ei saa näiteks supakaid alla lisada.
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
14.01.2014 12:32:33
|
|
|
| Ega sul mõnda iSeadet käepärast pole? Mind huvitaks, kas Airplay Mirroring ka töötab või ainult heli/video.
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
14.01.2014 14:20:20
|
|
|
| warwas kirjutas: |
| Ega sul mõnda iSeadet käepärast pole? Mind huvitaks, kas Airplay Mirroring ka töötab või ainult heli/video. |
Jah nendest seadmetest käin kaarega mööda
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taxpayer
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
18.01.2014 01:17:09
|
|
|
kas filmide streamimisel hakib ka? või on see minu pulge ja teleka probleem.
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taxpayer
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
18.01.2014 01:59:31
|
|
|
Mõnikord alguses hakib, umbes 8 sekundi jooksul.
Teine kord mängib 1080p video algusest peale puhtalt ära, seda siis pigem EZCast appiga video faili ette näidates.
Kui ta pikemalt hakib siis peaks pulga asendit muutma HDMI pikenduskaabliga või tooma näiteks telefoni pulgale lähemale.
Üldiselt olid mul seadmed testimise ajal donglist umbes 2-3m kaugusel.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
18.01.2014 02:28:27
|
|
|
Hoian teemal silma peal.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taxpayer
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
19.01.2014 18:33:30
|
|
|
Measy pulgast veel juttu.
Ta enda menüüst saab muuta teleka resolutsiooni, kas 720 või 1080p peale.
Saab ühendust võtta Wifi ruuteriga ning tõmmata alla viimase firmware-i, mis hetkel saadaval.
Viimane versioon on näiteks selle aasta 8. jaanuari kuupäevaga.
Olemas on isegi release notes, mis väidab, et viimati parandati ühilduvust Sony Z1-e, iPad-i, Samsa S3-e ja Tab2-e toodetega.
http://www.upload.ee/image/3832330/WP_20140115_18_54_31_Pro.jpg .
Pulga Settings menüüsse saab ainult oma nutiseadmele installitud EZCast appiga, kui ta on loonud wifi otseühenduse.
Kui samal ajal on pulk ise wifi ruuteriga ühenduses jagab ta internetti nutiseadmele.
Aga kohati on see lahendus ikkagi ebastabiilne. Praktiliselt iga op.süsteemi peal pani EZCast paar korda pange.
Pulk ise unustab mingitel juhtudel Wifi ruuteri profiili ja tuleb uuesti salasõna sisestada.
Keda sellised apsakad ei häiri siis julgeks isegi toodet soovitada.
Nagu Amazoni kommentaaridest võib lugeda, pole kaks korda kallim NetGear PTV3000 ka ideaalne, seda siis seadistamisel ja seadmete paigutamisel, et side oleks rahuldav.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
11.06.2014 17:30:21
|
|
|
krt. mul ei õnnestu kuidagi seda ezcasti arvutiga ühendada. Lihtsalt ei connecti ära. Telefoni ja tahvliga sai appi kaudu kiiresti ühenduse. Goddamn müüja ei lisanud mulle kasutusjuhendit ka pakendisse, kuigi see oleks pidanud kaasas olema.
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
09.09.2014 17:17:34
|
|
|
Mõte endalegi soetada. Silma jäi see: link
Kas mõne dlna softiga on võimalik läpakast koos subtiitritega pilt normaalselt telerisse saata?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
10.09.2014 07:05:21
|
|
|
Kui kellelgi Tallinnas soovi on, siis ma võin anda enda EZCast pulka proovida. Soovi korral võin ka maha müüa. Kuna sain nüüd koju toimiva DLNA võrgu, siis see pulk ripub teleka pordis niisama.
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
18.09.2014 08:12:14
|
|
|
| Tellisin eile Amazonist Chromecasti. Peaks oktoobri alguseks kohal olema, eks siis oskan muljetada täpsemalt.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lenn
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2011
|
24.09.2014 23:46:01
|
|
|
| Targemad aidake. Tavaline pc kast win7ga, tavaline lcd telekas. Miracast tuge neil pole. Kas on olemas seadmed mis suudab pildi üle wifi telekasse saata?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
25.09.2014 07:10:06
|
|
|
| lenn kirjutas: |
| Targemad aidake. Tavaline pc kast win7ga, tavaline lcd telekas. Miracast tuge neil pole. Kas on olemas seadmed mis suudab pildi üle wifi telekasse saata? |
ezcast toimib küll üle wifi. Ma arvan, et chromecast ka.
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lenn
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2011
|
25.09.2014 19:48:59
|
|
|
| Kas mingit saatjat ei pea olema? Tavalise arvutiga saab ka siis läbi softi saata pildi üle wifi?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
25.09.2014 19:51:45
|
|
|
Toimib kas eraldi kliendina või AP´na, ehk ei ole midagi erialdi vaja. Kraami saatja peab ainult wifit omama.
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taxpayer
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
17.10.2014 16:44:15
|
|
|
RaidoR, maadlesin ka kunagi 8.1-ga ja samuti ei ilmunud projektorite alla.
Nüüd pole pool aastat Measy pulka saanud näppida, kuna sõbra käes.
Kas sul firmware on viimase peal?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
17.10.2014 17:01:25
|
|
|
| Kui pulga esimest korda järgi panin, siis pakkus update. Lasin selle peale, eeldan et pakutakse värskeimat fw ikka.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taxpayer
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
03.11.2014 21:23:37
|
|
|
| Sain mirrori tööle, aga jube lagg on sees. Ega sellega paremat vist ei saagi?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taxpayer
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
04.11.2014 09:39:47
|
|
|
| Mingi lag jääbki, ainuke asi, mida veel teha saab, on Measy pulga asendi või kauguse muutmine arvuti suhtes.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
12.02.2015 11:45:03
|
|
|
| Kas Chromecast pulgaga kuidagi heli ei saa arvutist üle kanda. Näiteks pulk on telerisse ühendatud ja streamin arvuti pilti, tahaks et minu jutt oleks ka läbi teleri kuulda ( arvuti on ühes ruumis, chromecast on teise ruumi telerisse ühendatud ). Guuglisin veits aga ei leidnud otsest vastust, et kas saab või ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koby
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2004
|
05.04.2015 22:21:45
|
|
|
Ei leia, et HV foorumis oleks tehtud chromecast-i jaoks eraldi teema, seega küsin siin:
Muidu täitsa tore vidin ja päris palju kasutust leidnud, küll aga video mängimisega mõnelt webisaidilt või oma arvutist kipub hakkima. Kas viga on ruuteri suutlikuses või viga on netiühenduses? Oskab keegi pakkuda?
Näide: tv3 play avatud arvutis google crome tabis, selle saadan siis telekasse ja siis hakkab video hakkima.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
05.04.2015 23:02:52
|
|
|
See TV3 ise ka on paras pidur. Sõltub suuresti hetkel vaatajate arvust.
Chromecast ise on niikuinii WiFi ühendusega ja kui arvuti peaks ka olema juhtmevaba ühendusega siis võib sealt tekkida probleem.
Youtube puhul kasutatakse näiteks viite saatmist brauseri kaudu otse pulgale, ehk siis arvuti ise enam striimimises ei osale, selle võib üldse kinni panna. Ei tea, kas ka TV3 puhul sama asi toimub. Kui mitte võib vastus peituda esimeses lauses, ehk siis arvutile kaabel sappa.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koby
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2004
|
07.04.2015 09:59:30
|
|
|
väga hea märkus proovin läpaka siis juhtme taha panna. Kahjuks jah tv3 play või kanal kaks ei tekita seda nuppu mis lubaks otse TV-se pilti saata.
Aga endiselt on küsimus, kumb sellisel juhul olulisem kas ruuteri võimekus või netiühenduse võimekus? Äkki keegi tark ütleb kohe, et isegi vana ruuteri taha asi ei saa jääda.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
07.04.2015 15:43:17
|
|
|
Ruuterist oleneb tõestipalju, nimelt endal kui olen otse pulgaga ühendatud, siis töötab enamus probleemideta, aga kui nii pulk ja arvuti on ruuteri taga, siis bufferdab vahest ogaraks. Mul muidugi ka pisike mobiilne 3G ruuter.
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koby
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|