Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Kas Miracast/vidi hdmi pulkadega on keegi kokku puutunud? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2013 22:22:09 Kas Miracast/vidi hdmi pulkadega on keegi kokku puutunud? vasta tsitaadiga

Tahaks tellida, aga kas eestis töötavad? regionaalsed piirangud nagu Chromecastil?

http://www.aliexpress.com/item/Wifi-Miracast-HDMI-Dongle-Streaming-Smart-Stick-Smartphone-To-HDTV-For-Telephone-video-conference-Free-Shipping/1239765064.html
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 10.09.2013 23:14:46 vasta tsitaadiga

Kui aega jamada, siis Raspberry Pi peale arendatakse PiCasti http://compulsivetech.biz/lance/2013/08/picast-google-chromecast-project-auto-installer/ (ise ei tea, kas ja kui palju funktsioneerib)

Kui lihtsalt youtubet, videot või muusikat telefonist telekasse suunata soov, siis XBMC Raspberry peal sööb üle Airplay ja dlna meediat üsna normaalselt.

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2013 09:22:08 vasta tsitaadiga

Pigem huvitab rohkem laptop to tv teema. Juhtmed on out tänapäeval
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edz
HV Guru

liitunud: 19.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 20:54:48 vasta tsitaadiga

Kas Chromecast'l mingisugused regionaalsed piirangud? Ei suutnud kodulehel midagi selle kohta leida.
_________________
M: Uued karbis Lenovo ThinkPad Pro dokid koos 90W laadijaga
O: Pakuvad huvi häbiväärse hinnaga Nintendo Switch mängud icon_smile.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2013 20:56:48 vasta tsitaadiga

ahto42 kirjutas:
Pigem huvitab rohkem laptop to tv teema. Juhtmed on out tänapäeval
dlna. Telekatel on wifi tänapäeval juba
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 18:14:57 vasta tsitaadiga

Ei ole wifiga telekat, Cromecastil peaks olema regionaalne piirang.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2013 18:19:20 vasta tsitaadiga

Googledades jõudsin sellise asjani:
http://techneversleeps.com/how-to-setup-chromecast-outside-of-the-u-s/

Ehk täitsa võimalik kasutada ka mujal.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2013 09:46:15 vasta tsitaadiga

Eks näis, mis jõulud toovad, kas cromecasti või miracasti
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caps
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2007




sõnum 27.11.2013 17:06:56 vasta tsitaadiga

Kas teema algataja jõudis ka mingi seadme ostuni?

Nimel on ka endal plaan Miracast-i pulk osta, et Windows 8.1 arvutitega pilti telekasse juhtmevabalt näidata.
Ainuke mure on see, et kellelgi pole väga kogemust nendega ja Eestis poodidest neid ei leia.
Ainuke võimalus ongi tellida Amazonist/Ebayst vms. aga pole veel kindel millist neist täpsemalt.
Hetkel parimad review-d on olnud NetGeari PTV3000-le ja see toetab nii Miracasti kui ka WiDi-d.

On kellelgi kogemusi või soovitusi ostu asukoha või seadme osas?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2013 17:11:35 vasta tsitaadiga

Osadel blu-ray mängijatel peaks ka juba miracast tugi olema.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caps
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2007




sõnum 28.11.2013 13:58:27 vasta tsitaadiga

Point ongi pigem see, et kasutaks HDMI kaabli asemel Miracasti donglit, mida saab alati näppu võtta ja kellelegi külla minnes kaasa võtta.
Isegi kui bluray mängijat omaks ja see miracasti toetaks, siis poleks see siiski väga mobiilne ja funktsionaalne lahendus. icon_smile.gif

Kas kellelgi veel äkki kogemusi nendega?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-lauri-
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2007




sõnum 11.12.2013 01:13:28 vasta tsitaadiga

Jõudsin Miracasti seadet otsides ka NetGeari PTV3000-ni. On siit kellelgi kogemusi seadmega, just Androidi telefonist ekraanipildi kiirgamisega? Amazon (.de ja .co.uk) näiks hetkel parimad kohad kust seda osta tasub, aga isegi ka http://www.galador.ee/t/61189489:69-netgear-ptv3000-push-2-tv-transmiter-video-widi leidus

Momendil ongi küsimus, kas pigem Chromecast või Miracast NetGear seade? Chromecast vist päris kõiki Miracast võimalusi ei toeta ja ka vastupidi? Omal telefoniks Xperia Z1, mis Miracasti peaks kenasti toetama. Kas häkitud Chromecast oleks soodsam ja võimekam seade (pole veel netiavarustest asja uurinud)?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2013 10:03:45 vasta tsitaadiga

Endal teema meelest läinud, aga tuleb uuesti üles võtta mingi aeg. Win8.1 peaks saama ka miracasti abil desktopi kloonida. Androidil ka telefoni ekraani.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 13:04:36 vasta tsitaadiga

MInd hakkas ka see teema huvitama. Just Tab -> TV koha pealt. Netgear'i jubin on kusagil ~100.- lugu aga on olemas ka palju soodsamaid asju:
http://www.ebay.com/itm/Wireless-iPush-Airplay-NEW-Display-Dongle-DLAN-Miracast-Receiver-For-Smartphone-/390728727039?pt=US_Internet_Media_Streamers&hash=item5af93f39ff
http://www.ebay.com/itm/Measy-A2W-Miracast-Wireless-WIFI-Display-Dongle-Media-Sharing-EZCast-DLNA-EZAir-/400630224075?pt=US_Internet_Media_Streamers&hash=item5d476c14cb
http://www.ebay.com/itm/Quad-Core-Dual-Wifi-Antenna-Bluetooth-Android-4-2-Miracast-Dongle-Mini-PC-TV-Box-/111155242479?pt=AU_MultiFormatMediaPlayers&hash=item19e15e65ef

Kui vaid "puhast" Miracasti vaja, siis pole ju Netgear'il pointi? Meediamängijaks on mul XBMC'ga aparaat olemas täitsa.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2013 00:38:06 vasta tsitaadiga

sai täna endale selline tellitud http://www.amazon.com/Generic-Android-Display-Receiver-Adapter/dp/B00GNPMGLC eks kui jaanuari teises pooles kohale jõuab saab muljetada
eestist saab ka osta http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/TAHVELARVUTID-Tahvelarvutite-lisad/87920

kuid hind pea 2x kallim

_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bJako
HV vaatleja

liitunud: 17.03.2011




sõnum 07.01.2014 16:23:15 vasta tsitaadiga

Level kirjutas:
sai täna endale selline tellitud http://www.amazon.com/Generic-Android-Display-Receiver-Adapter/dp/B00GNPMGLC eks kui jaanuari teises pooles kohale jõuab saab muljetada
eestist saab ka osta http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/TAHVELARVUTID-Tahvelarvutite-lisad/87920

kuid hind pea 2x kallim


Arvutitargas müüdav jubin on Miracast only (ilmselt), teised on tavaliselt koos Airplay, DLNA, WiDi jne omadustega...

Kas tellisid Amazonist EzCasti, mis koguhinnaks tuli (mul näitab shippingu hinnaks 20£ miskipärast, kallis nagu...)
Ja kaua siis võtab/võttis aega, et kohale jõuda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.01.2014 22:43:41 vasta tsitaadiga

Tellisin just Measy A2W pulga UK Ebayst,
http://www.ebay.co.uk/itm/380792255158?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
http://www.measy.com.cn/product/showproduct81_en.htm

Eks paistab, kuidas töötama hakkab, annan kindlasti tagasisidet.
Seadmete kooslus on:
mobiil Sony Z
telekas Sony 40" FullHD
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 11:08:41 vasta tsitaadiga

enda pulga tellisin hiinast 27.12.2013 ja kätte sain 13.01.2014. maksisi 21€.
_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 11:16:40 vasta tsitaadiga

Level, aga räägi siis mida see pulk ka suudab
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 11:47:36 vasta tsitaadiga

15 min kasutamist ja mõtted järgmised....

Mul on motorola G millel pole ilmselt wifi direct-i(vms), siis seda kloon desktopi telefoniga proovida ei saanud. Kuid kasutades EZcasti tarkvara töötas kõik. Striimides youtubi või vaadates telefoniga tehtud pilte telekas, siis läheb vaadatav pilt kehvemaks kui telefonis (telekas on Philipsi Full HD). Kuid kui midagi muud pole võtta ja pilte on vaja näidata, siis ajab asja täitsa ära.- ootasin paremat.

Kui arvuti ühendasin telekaga, siis sai tehtud kloon desktop(millegi pärast keerab aeg ajalt resulutsiooni alla ja jätab ekraanile mustad ääred ), kuid nüüd on pilt oluliselt parem. otse netist HD ready filme striimides hakkab teleka pilt natuke jõnksutama(arvutis samal ajal mängib sama film ilusti) DVD kvaliteediga film mängib ilusti. Kui striimida ezcasti tarkvaraga arvutis olevaid videosid, siis on pilt hea ja ei jõnksuta, kuid filmide puhul ei saa näiteks supakaid alla lisada.

_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 12:32:33 vasta tsitaadiga

Ega sul mõnda iSeadet käepärast pole? Mind huvitaks, kas Airplay Mirroring ka töötab või ainult heli/video.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 14:20:20 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
Ega sul mõnda iSeadet käepärast pole? Mind huvitaks, kas Airplay Mirroring ka töötab või ainult heli/video.


Jah nendest seadmetest käin kaarega mööda

_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.01.2014 22:14:40 vasta tsitaadiga

Olen saanud nüüd kaks päeva Measy A2W pulka katsetada ja võib öelda, et töötab rahuldavalt.
Kasutab ta sama EZCast appi, nagu ka Level poolt tellitud Generic dongle.

Proovida sain:
Win 8.1 tahvlit,
iPhone 5S-i,
Sony Z Android 4.3-e,
Windows Phone 8-t
ja
Win XP-ga läpakat.

Põhimõtteliselt saab iga mainitud seadme pealt pilte, videosid ja muusikat telekasse suunata, kui kasutada EZCast appi
aga seda tõelist Miracast-i 'screen mirroring' funtsiooni sain tööle ainult Androidiga.
Ja selle puhul pole ma ka kindel, kas kasutatakse konkreetselt Wifi Direct funtsiooni kahe seadme vahel või ikkagi kuidagi workaroundina maja wifi ruuterit.

Juhendid erinevate seadmete ja protokollide jaoks on siin:
http://www.iezvu.com/webindex_tb.php?&g=help&l=en

Windows Phone 8-le EZCast appi pole aga kuna dongle toetab DLNA-d siis sobib fotode ja videode näitamiseks suvaline DLNA app, näiteks Nokia puhul 'Nokia Play To'.

http://www.upload.ee/image/3831692/WP_20140115_17_43_35_Pro.jpg
http://www.upload.ee/image/3831695/WP_20140115_17_47_49_Pro.jpg
http://www.upload.ee/image/3831699/WP_20140117_18_15_49_Pro.jpg
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2014 01:17:09 vasta tsitaadiga

kas filmide streamimisel hakib ka? või on see minu pulge ja teleka probleem.
_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 18.01.2014 01:59:31 vasta tsitaadiga

Mõnikord alguses hakib, umbes 8 sekundi jooksul.
Teine kord mängib 1080p video algusest peale puhtalt ära, seda siis pigem EZCast appiga video faili ette näidates.
Kui ta pikemalt hakib siis peaks pulga asendit muutma HDMI pikenduskaabliga või tooma näiteks telefoni pulgale lähemale.
Üldiselt olid mul seadmed testimise ajal donglist umbes 2-3m kaugusel.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 18.01.2014 02:28:27 vasta tsitaadiga

Hoian teemal silma peal.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 19.01.2014 18:33:30 vasta tsitaadiga

Measy pulgast veel juttu.
Ta enda menüüst saab muuta teleka resolutsiooni, kas 720 või 1080p peale.
Saab ühendust võtta Wifi ruuteriga ning tõmmata alla viimase firmware-i, mis hetkel saadaval.
Viimane versioon on näiteks selle aasta 8. jaanuari kuupäevaga.
Olemas on isegi release notes, mis väidab, et viimati parandati ühilduvust Sony Z1-e, iPad-i, Samsa S3-e ja Tab2-e toodetega.
http://www.upload.ee/image/3832330/WP_20140115_18_54_31_Pro.jpg .
Pulga Settings menüüsse saab ainult oma nutiseadmele installitud EZCast appiga, kui ta on loonud wifi otseühenduse.
Kui samal ajal on pulk ise wifi ruuteriga ühenduses jagab ta internetti nutiseadmele. thumbs_up.gif

Aga kohati on see lahendus ikkagi ebastabiilne. Praktiliselt iga op.süsteemi peal pani EZCast paar korda pange.
Pulk ise unustab mingitel juhtudel Wifi ruuteri profiili ja tuleb uuesti salasõna sisestada.
Keda sellised apsakad ei häiri siis julgeks isegi toodet soovitada.
Nagu Amazoni kommentaaridest võib lugeda, pole kaks korda kallim NetGear PTV3000 ka ideaalne, seda siis seadistamisel ja seadmete paigutamisel, et side oleks rahuldav.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 11.06.2014 17:30:21 vasta tsitaadiga

krt. mul ei õnnestu kuidagi seda ezcasti arvutiga ühendada. Lihtsalt ei connecti ära. Telefoni ja tahvliga sai appi kaudu kiiresti ühenduse. Goddamn müüja ei lisanud mulle kasutusjuhendit ka pakendisse, kuigi see oleks pidanud kaasas olema.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 17:17:34 vasta tsitaadiga

Mõte endalegi soetada. Silma jäi see: link

Kas mõne dlna softiga on võimalik läpakast koos subtiitritega pilt normaalselt telerisse saata?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 10.09.2014 07:05:21 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi Tallinnas soovi on, siis ma võin anda enda EZCast pulka proovida. Soovi korral võin ka maha müüa. Kuna sain nüüd koju toimiva DLNA võrgu, siis see pulk ripub teleka pordis niisama.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2014 08:12:14 vasta tsitaadiga

Tellisin eile Amazonist Chromecasti. Peaks oktoobri alguseks kohal olema, eks siis oskan muljetada täpsemalt.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 19.09.2014 06:43:54 vasta tsitaadiga

sa vaata, kas tuleb ikka chromecast icon_biggrin.gif
Ma tellisin ka chromecasti, aga kohale jõudis EzCast icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenn
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2014 23:46:01 vasta tsitaadiga

Targemad aidake. Tavaline pc kast win7ga, tavaline lcd telekas. Miracast tuge neil pole. Kas on olemas seadmed mis suudab pildi üle wifi telekasse saata?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 25.09.2014 07:10:06 vasta tsitaadiga

lenn kirjutas:
Targemad aidake. Tavaline pc kast win7ga, tavaline lcd telekas. Miracast tuge neil pole. Kas on olemas seadmed mis suudab pildi üle wifi telekasse saata?

ezcast toimib küll üle wifi. Ma arvan, et chromecast ka.

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenn
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 19:48:59 vasta tsitaadiga

Kas mingit saatjat ei pea olema? Tavalise arvutiga saab ka siis läbi softi saata pildi üle wifi?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 25.09.2014 19:51:45 vasta tsitaadiga

Toimib kas eraldi kliendina või AP´na, ehk ei ole midagi erialdi vaja. Kraami saatja peab ainult wifit omama.
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2014 15:12:52 vasta tsitaadiga

Krt ei saa miracasti tööle. Kõik tehtud õpetuse järgi: http://iezvu.com/index.php?g=home&m=article&a=show&id=55&l=en
Minu win 8.1 masinal ilmub pulk other devices, mitte projectors alla. icon_sad.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.10.2014 16:44:15 vasta tsitaadiga

RaidoR, maadlesin ka kunagi 8.1-ga ja samuti ei ilmunud projektorite alla.
Nüüd pole pool aastat Measy pulka saanud näppida, kuna sõbra käes.
Kas sul firmware on viimase peal?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2014 17:01:25 vasta tsitaadiga

Kui pulga esimest korda järgi panin, siis pakkus update. Lasin selle peale, eeldan et pakutakse värskeimat fw ikka.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 19.10.2014 11:42:08 vasta tsitaadiga

Ta võib pakkuda ka mitut uuendust üksteise järel.
Kontrolli igaks juhuks üle.

Õppevideo W8.1 ühendamiseks telekaga.
https://www.youtube.com/watch?v=8XRSJjk4EBU
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2014 21:23:37 vasta tsitaadiga

Sain mirrori tööle, aga jube lagg on sees. Ega sellega paremat vist ei saagi?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taxpayer
HV kasutaja
taxpayer

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.11.2014 09:39:47 vasta tsitaadiga

Mingi lag jääbki, ainuke asi, mida veel teha saab, on Measy pulga asendi või kauguse muutmine arvuti suhtes.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 11:45:03 vasta tsitaadiga

Kas Chromecast pulgaga kuidagi heli ei saa arvutist üle kanda. Näiteks pulk on telerisse ühendatud ja streamin arvuti pilti, tahaks et minu jutt oleks ka läbi teleri kuulda ( arvuti on ühes ruumis, chromecast on teise ruumi telerisse ühendatud ). Guuglisin veits aga ei leidnud otsest vastust, et kas saab või ei saa.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 05.04.2015 22:21:45 vasta tsitaadiga

Ei leia, et HV foorumis oleks tehtud chromecast-i jaoks eraldi teema, seega küsin siin:

Muidu täitsa tore vidin ja päris palju kasutust leidnud, küll aga video mängimisega mõnelt webisaidilt või oma arvutist kipub hakkima. Kas viga on ruuteri suutlikuses või viga on netiühenduses? Oskab keegi pakkuda?

Näide: tv3 play avatud arvutis google crome tabis, selle saadan siis telekasse ja siis hakkab video hakkima.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 05.04.2015 23:02:52 vasta tsitaadiga

See TV3 ise ka on paras pidur. Sõltub suuresti hetkel vaatajate arvust.
Chromecast ise on niikuinii WiFi ühendusega ja kui arvuti peaks ka olema juhtmevaba ühendusega siis võib sealt tekkida probleem.

Youtube puhul kasutatakse näiteks viite saatmist brauseri kaudu otse pulgale, ehk siis arvuti ise enam striimimises ei osale, selle võib üldse kinni panna. Ei tea, kas ka TV3 puhul sama asi toimub. Kui mitte võib vastus peituda esimeses lauses, ehk siis arvutile kaabel sappa.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 07.04.2015 09:59:30 vasta tsitaadiga

väga hea märkus proovin läpaka siis juhtme taha panna. Kahjuks jah tv3 play või kanal kaks ei tekita seda nuppu mis lubaks otse TV-se pilti saata.

Aga endiselt on küsimus, kumb sellisel juhul olulisem kas ruuteri võimekus või netiühenduse võimekus? Äkki keegi tark ütleb kohe, et isegi vana ruuteri taha asi ei saa jääda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 07.04.2015 15:43:17 vasta tsitaadiga

Ruuterist oleneb tõestipalju, nimelt endal kui olen otse pulgaga ühendatud, siis töötab enamus probleemideta, aga kui nii pulk ja arvuti on ruuteri taga, siis bufferdab vahest ogaraks. Mul muidugi ka pisike mobiilne 3G ruuter.
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koby
HV kasutaja
koby

liitunud: 06.09.2004




sõnum 07.04.2015 16:52:04 vasta tsitaadiga

mul kasutusel see ruuter:
http://www.amazon.com/TP-Link-TL-WR541G-Extended-Wireless-Antenna/dp/B0014JIKH6
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Kas Miracast/vidi hdmi pulkadega on keegi kokku puutunud?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.