|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Palju aega võtaks sinu steam kontol olevate mängude läbimine? |
| 1-10 tundi |
|
4% |
[ 21 ] |
| 10-25 tundi |
|
3% |
[ 18 ] |
| 25-100 tundi |
|
9% |
[ 43 ] |
| 100-200 tundi |
|
10% |
[ 48 ] |
| 200-500 tundi |
|
8% |
[ 39 ] |
| 500-1000 tundi |
|
12% |
[ 55 ] |
| Rohkem kui 1000 tundi |
|
50% |
[ 228 ] |
|
| hääli kokku : 452 |
|
| autor |
|
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
24.08.2014 20:31:31
|
|
|
Milleks? Mitte keegi peale sinu enda su kasutajanime/loginit ei näe ning vastuseks su küsimusele, ei ole võimalik.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
24.08.2014 21:59:49
|
|
|
| Kui mõnele teisele soov enda Steami username öelda - selle jaoks mõnda arusaadavamat/kergemat. Kui profiilinime järgi otsida, siis võib leida hulganisti sama profiilinimedega kasutajaid.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
24.08.2014 22:13:26
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Kui mõnele teisele soov enda Steami username öelda - selle jaoks mõnda arusaadavamat/kergemat. Kui profiilinime järgi otsida, siis võib leida hulganisti sama profiilinimedega kasutajaid. |
Kasutajanimega ei saa sa kedagi otsida.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
24.08.2014 22:27:58
|
|
|
| Saab. Proovisin järgi ja näitas mind, kuigi profiilinimi on midagi muud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
24.08.2014 22:55:09
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Saab. Proovisin järgi ja näitas mind, kuigi profiilinimi on midagi muud. |
BS. Sul on profiilis või kusagil sama sõna mis kasutajanimi.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
24.08.2014 23:14:58
|
|
|
| Kui soovid kellelegi oma profiili anda (et sõbraks lisada vms), anna link.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
24.08.2014 23:16:43
|
|
|
| Tegelikult leidsin ma parema lahenduse. Lihtsalt profiilinime ja URL ID panin midagi veidike "unikaalsemat", kuid see-eest praegusest kasutajanimest lihtsama ja arusaadavama. Seni, kuni keegi sama nime ei pane, siis saab niiviisi hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
29.08.2014 14:03:45
|
|
|
Huvitav, ostsin amazonist Metro LL*i ja selline lugu:
VPN time?
e: Welcome to USA:)
Kus juures oma otsingute käigus leidsin päris huvitava kombinatsiooni:
1. inCloak'is teen konto : http://incloak.com/faq/?utm_source=clients&utm_medium=email&utm_campaign=demo&utm_content=howto#a7-1
2. emailiks kasutan 10minute emaili: http://10minutemail.com/10MinuteMail/
3. incloakist saadud koodi sisestan nende main site'ile ja laen alla open vpn config kausta
4. panen config kausta sisu program files/open vpn/config kausta asemele
5. connectin nagu mees muiste
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tere!
Mul on vaja osta 100 USD steam wallet code.
Kui keegi selle mulle on valmis tekitama oleksin väga tänulik.
Nähtavasti see on väga keeruline - olen 2h juba üritnud igast huvitavaid site'e pidi.
Jaks ja ideed otsas.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
29.08.2014 15:27:43
|
|
|
| Mis hinnaga sa seda osta tahad?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
30.08.2014 09:23:11
|
|
|
Olen kuulnud, et mõni julgem on pangas krediitkaardi kasutamise ajaks andmed ära muutnud, e. paned elukohaks USA ja kasutad sama aadressi tellimuse tegemisel.
Ei oska öelda, kas hiljem USAsse reisides muresid tekib või kohalik EMTA huvi tunneb. Võib isegi panga TOS vastu minna.
Ise väljamaalt nii ei osta. Kui Eestisse ei müü, ei saa ka minu raha. Ei oska kommenteerida, kas ka töötab.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
30.08.2014 11:16:39
|
|
|
sooty, pank ei edasta mingil moel krediitkaardi omaniku andmeid müüjale tehingu autoriseerimise päringu vastuses.
See et müüja neid sinult küsib on 'ullikeste' püüdmiseks kes kõik ausalt kirja panevad.
Küll aga on võimalik kaardi numbrist välja lugeda selle väljaandja ning seega teada saada ka kaardiomaniku (tõenäoline) koduriik.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
30.08.2014 12:11:16
|
|
|
vaatan et kuulsal call of duty seerial on mingid soodukad osad on päris hea hinnaga,aga tahaks seda black ops II zombisi proovida,aga suht kirves hind ikka veel tervik mängul ... lisaosad on norm hinnaga....ei raatsi veel kuidagi.. võiks olla natsa alla 20euri
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
30.08.2014 12:13:34
|
|
|
@bladerunner
Novot, jälle targem. Teinekord küla peal kuuldut ei jaga.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
30.08.2014 13:37:55
|
|
|
Tekita virtuaalkaart, 4,5% vist oli vahendustasu.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
30.08.2014 15:44:02
|
|
|
http://www.offgamers.com/ saab ka swed ja seb pangaga maksta. Seal steam wallet code olemas. Ja alati on instant delivery olnud.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
30.08.2014 15:48:08
|
|
|
| Gap kirjutas: |
vaatan et kuulsal call of duty seerial on mingid soodukad osad on päris hea hinnaga,aga tahaks seda black ops II zombisi proovida,aga suht kirves hind ikka veel tervik mängul ... lisaosad on norm hinnaga....ei raatsi veel kuidagi.. võiks olla natsa alla 20euri  |
See kuradi Activision ei taha üldse nende hindu alandada. -50% maximum, isegi vanadel CoDidel
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
30.08.2014 15:50:07
|
|
|
Aeron, sellega on saadud osta jah. Kas ka hetkel, selgita välja.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
30.08.2014 16:01:12
|
|
|
madness, vanadest võib aru saada, need siiski kvaliteetsed.
Uuematel ilmselt tuleb rohkem alet. Kui juba nii tihti tasuta nädalavahetused ja 50% aled.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
30.08.2014 18:05:22
|
|
|
| Gap kirjutas: |
vaatan et kuulsal call of duty seerial on mingid soodukad osad on päris hea hinnaga,aga tahaks seda black ops II zombisi proovida,aga suht kirves hind ikka veel tervik mängul ... lisaosad on norm hinnaga....ei raatsi veel kuidagi.. võiks olla natsa alla 20euri  |
19.98.-
http://www.kinguin.net/category/8937/call-of-duty-black-ops-ii-steam-key/
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvutipäss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.11.2011
|
30.08.2014 19:57:09
|
|
|
Archangel, Gift on 3€ odavam
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
30.08.2014 20:00:46
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
http://www.offgamers.com/ saab ka swed ja seb pangaga maksta. Seal steam wallet code olemas. Ja alati on instant delivery olnud. |
SMS token ei tule läbi. Tundub, et olen endiselt pigis.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
30.08.2014 23:10:24
|
|
|
| Arvutipäss kirjutas: |
Archangel, Gift on 3€ odavam  |
Jah, aga ma igaks juhuks neid ei soovita. Pole nö. "ametlikult" Steami poolt heaks kiidetud ja ei taha kellegi teise kontole jama olukorda tekitada. Ise olen gifte muidugi ostnud, sest vahest on tõesti hinnad liiga head, kuid üldiselt katsun siiski võtmeid osta.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
30.08.2014 23:53:43
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
| Arvutipäss kirjutas: |
Archangel, Gift on 3€ odavam  |
Jah, aga ma igaks juhuks neid ei soovita. Pole nö. "ametlikult" Steami poolt heaks kiidetud ja ei taha kellegi teise kontole jama olukorda tekitada. Ise olen gifte muidugi ostnud, sest vahest on tõesti hinnad liiga head, kuid üldiselt katsun siiski võtmeid osta.  |
Tegelikult on ju täiesti vastupidi. Giftid on ametlikult Steami poest ostetud, lihtsalt teisest regioonist või sooduka ajal. Võtmed on need, mis võivad kes teab kust tulla. Alles mõni kuu tagasi oli juhtum, kus tuhanded Sniper Elite 3 võtmed tühistati, sest need olid kuskilt varastatud.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvutipäss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.11.2011
|
30.08.2014 23:59:21
|
|
|
Key on ohtlilud, on juba omad kogemused.
Giftid on koguaeg töötand
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
31.08.2014 01:15:32
|
|
|
| Getomees kirjutas: |
| Archangel kirjutas: |
| Arvutipäss kirjutas: |
Archangel, Gift on 3€ odavam  |
Jah, aga ma igaks juhuks neid ei soovita. Pole nö. "ametlikult" Steami poolt heaks kiidetud ja ei taha kellegi teise kontole jama olukorda tekitada. Ise olen gifte muidugi ostnud, sest vahest on tõesti hinnad liiga head, kuid üldiselt katsun siiski võtmeid osta.  |
Tegelikult on ju täiesti vastupidi. Giftid on ametlikult Steami poest ostetud, lihtsalt teisest regioonist või sooduka ajal. Võtmed on need, mis võivad kes teab kust tulla. Alles mõni kuu tagasi oli juhtum, kus tuhanded Sniper Elite 3 võtmed tühistati, sest need olid kuskilt varastatud. |
Point selles, et Steam ei luba giftide ostmist/müümist kasutajate vahel ning on juhtumeid, kus liigselt, imelikel asjaoludel gifte omandanud või ära andnud kontod on lihtsalt kinni pandud.
Muidugi on suhteliselt loogiline, et selliste 24/7 üliodavate hindade puhul tulebki mingi riskiga alati arvestada, kas key või gift. Õnneks endal pole halbu kogemusi olnud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
31.08.2014 04:59:32
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
| Kapitan kirjutas: |
http://www.offgamers.com/ saab ka swed ja seb pangaga maksta. Seal steam wallet code olemas. Ja alati on instant delivery olnud. |
SMS token ei tule läbi. Tundub, et olen endiselt pigis. |
yep. ütht ja teist pidi proovitud ja oodatud ja vaadatud. tulemus on sama.
Spoiler 
Selline aken ja sms'is ei kuskil...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
01.09.2014 12:32:16
|
|
|
4GB ram ja 4 core tuleb jõudsalt peale.
Video mälu kahju, et ei näita...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
01.09.2014 13:13:56
|
|
|
AMD 200 seeria üldse puudu? Arvatavasti paljud tabelis olevad Inteli HDd mängivad tegelikult teiste kaartidega.
Ei tasu nendest andmetest väga põhjapanevaid järeldusi teha. Isiklikult olen saanud üks korda nelja aasta jooksul saata andmed.
Samas arvatavasti paremat statistikat PC riistvara kohta mujal pole?
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
01.09.2014 15:53:28
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
| Getomees kirjutas: |
| Archangel kirjutas: |
| Arvutipäss kirjutas: |
Archangel, Gift on 3€ odavam  |
Jah, aga ma igaks juhuks neid ei soovita. Pole nö. "ametlikult" Steami poolt heaks kiidetud ja ei taha kellegi teise kontole jama olukorda tekitada. Ise olen gifte muidugi ostnud, sest vahest on tõesti hinnad liiga head, kuid üldiselt katsun siiski võtmeid osta.  |
Tegelikult on ju täiesti vastupidi. Giftid on ametlikult Steami poest ostetud, lihtsalt teisest regioonist või sooduka ajal. Võtmed on need, mis võivad kes teab kust tulla. Alles mõni kuu tagasi oli juhtum, kus tuhanded Sniper Elite 3 võtmed tühistati, sest need olid kuskilt varastatud. |
Point selles, et Steam ei luba giftide ostmist/müümist kasutajate vahel ning on juhtumeid, kus liigselt, imelikel asjaoludel gifte omandanud või ära andnud kontod on lihtsalt kinni pandud. |
pole kordagi sellist olukorda veel kuulnud ühestki allikast peale selle et massiliselt vene koopiaid edasimüünud kasutajad võeti vahele. Giftidega on aga see hea boonus veel, et kui tehakse krediitkaardiga chargeback, siis saad suppordilt küsides oma gifti vastu vahetatud tf2/csgo võtmed kenasti tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
01.09.2014 16:06:08
|
|
|
| No mis sa arvad, kus enamus neid gifte pärit on?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
01.09.2014 16:10:44
|
|
|
| madness kirjutas: |
| No mis sa arvad, kus enamus neid gifte pärit on? |
Venemaalt.
Korra võeti suurimad äritsejad vahele, loodi uued võimalused publisheridele et ei saaks regioonide vahel giftida (mida väga paljud ei praktiseeri) ja peale seda ei ole mitte kedagi kiusatud Valve poolt.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karu7899
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2010
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006

|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
09.09.2014 12:13:15
|
|
|
200 unique esemest (mitte küll aga kõigist) saab teha collectors item'i.
Retsepti praepannile pole aga veel tehtud..
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006

|
09.09.2014 13:15:33
|
|
|
miki, promo asi
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HunabKu
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2012
|
22.09.2014 12:13:31
|
|
|
Lugu selline:
Chrome peale on mul enhanced steam extension, mis näitab esemete hindu eri regioonide kohta. Reeglina venemaal maksavad enamus asjad poole vähem.
Kuidas steami lehte ära petta, et talle tunduks, et sa oled venemaalt pärit?
Lihtsalt regiooni muutmine steam seadetes ei aidanud, proovisin ka vene proxy kaudu minna.
Võtab steami leht su arvuti locale settings välja kuidagi?
Ehk mõni teadjam internetiguru oskab aidata
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
22.09.2014 12:19:20
|
|
|
| HunabKu kirjutas: |
Lugu selline:
Chrome peale on mul enhanced steam extension, mis näitab esemete hindu eri regioonide kohta. Reeglina venemaal maksavad enamus asjad poole vähem.
Kuidas steami lehte ära petta, et talle tunduks, et sa oled venemaalt pärit?
Lihtsalt regiooni muutmine steam seadetes ei aidanud, proovisin ka vene proxy kaudu minna.
Võtab steami leht su arvuti locale settings välja kuidagi?
Ehk mõni teadjam internetiguru oskab aidata  |
Ära mitte kunagi ürita mööda minna Steami regioonipiirangutest, kasutades selleks proxysid või VPNi. See lõpeb su konto bänniga. Kui sa tahad Vene regiooni hindu, trade'i seal olevate inimestega.
http://www.tf2outpost.com
http://www.reddit.com/r/SteamGameSwap
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HunabKu
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2012
|
22.09.2014 12:35:19
|
|
|
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m4rko
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2013
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
04.10.2014 14:46:43
|
|
|
30.10. - 3.11. Halloween Sale, ilmselt ..
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Armo
HV vaatleja
liitunud: 15.06.2012

|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arisilan
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.10.2014 12:55:42
|
|
|
| Steami saate sisse? Starmani taga kukkus keskpäeva paiku maha ning enam ei ühenda. Peale parooli sisse panemist teatab hetkega, et ühendust ei olnud võimalik luua ning ehkki poe enda front töötab, support.steampowered.com samuti ei ava.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|