Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Palju aega võtaks sinu steam kontol olevate mängude läbimine?
1-10 tundi
4%
 4%  [ 21 ]
10-25 tundi
3%
 3%  [ 18 ]
25-100 tundi
9%
 9%  [ 43 ]
100-200 tundi
10%
 10%  [ 48 ]
200-500 tundi
8%
 8%  [ 39 ]
500-1000 tundi
12%
 12%  [ 55 ]
Rohkem kui 1000 tundi
50%
 50%  [ 228 ]
hääli kokku : 452

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2014 20:31:31 vasta tsitaadiga

Milleks? Mitte keegi peale sinu enda su kasutajanime/loginit ei näe ning vastuseks su küsimusele, ei ole võimalik.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2014 21:59:49 vasta tsitaadiga

Kui mõnele teisele soov enda Steami username öelda - selle jaoks mõnda arusaadavamat/kergemat. Kui profiilinime järgi otsida, siis võib leida hulganisti sama profiilinimedega kasutajaid.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2014 22:13:26 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Kui mõnele teisele soov enda Steami username öelda - selle jaoks mõnda arusaadavamat/kergemat. Kui profiilinime järgi otsida, siis võib leida hulganisti sama profiilinimedega kasutajaid.

Kasutajanimega ei saa sa kedagi otsida.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2014 22:27:58 vasta tsitaadiga

Saab. Proovisin järgi ja näitas mind, kuigi profiilinimi on midagi muud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2014 22:55:09 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Saab. Proovisin järgi ja näitas mind, kuigi profiilinimi on midagi muud.

BS. Sul on profiilis või kusagil sama sõna mis kasutajanimi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 24.08.2014 23:14:58 vasta tsitaadiga

Kui soovid kellelegi oma profiili anda (et sõbraks lisada vms), anna link.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2014 23:16:43 vasta tsitaadiga

Tegelikult leidsin ma parema lahenduse. Lihtsalt profiilinime ja URL ID panin midagi veidike "unikaalsemat", kuid see-eest praegusest kasutajanimest lihtsama ja arusaadavama. Seni, kuni keegi sama nime ei pane, siis saab niiviisi hakkama.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2014 14:03:45 vasta tsitaadiga

Huvitav, ostsin amazonist Metro LL*i ja selline lugu:


VPN time?

e: Welcome to USA:)


Kus juures oma otsingute käigus leidsin päris huvitava kombinatsiooni:
1. inCloak'is teen konto : http://incloak.com/faq/?utm_source=clients&utm_medium=email&utm_campaign=demo&utm_content=howto#a7-1
2. emailiks kasutan 10minute emaili: http://10minutemail.com/10MinuteMail/
3. incloakist saadud koodi sisestan nende main site'ile ja laen alla open vpn config kausta
4. panen config kausta sisu program files/open vpn/config kausta asemele
5. connectin nagu mees muiste


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tere!

Mul on vaja osta 100 USD steam wallet code.
Kui keegi selle mulle on valmis tekitama oleksin väga tänulik.
Nähtavasti see on väga keeruline - olen 2h juba üritnud igast huvitavaid site'e pidi.
Jaks ja ideed otsas.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2014 15:27:43 vasta tsitaadiga

Mis hinnaga sa seda osta tahad?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2014 15:33:17 vasta tsitaadiga

kaart on see. Paypal müüb ka 100 usd-ga, aga ma ei saa sealt osta:
https://www.paypal-gifts.com/us/brands/steam-digital-wallet-code.html

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2014 23:42:18 vasta tsitaadiga

Valve is being sued by an Australian consumer watchdog
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2014 09:23:11 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
kaart on see. Paypal müüb ka 100 usd-ga, aga ma ei saa sealt osta:
https://www.paypal-gifts.com/us/brands/steam-digital-wallet-code.html

Olen kuulnud, et mõni julgem on pangas krediitkaardi kasutamise ajaks andmed ära muutnud, e. paned elukohaks USA ja kasutad sama aadressi tellimuse tegemisel.
Ei oska öelda, kas hiljem USAsse reisides muresid tekib või kohalik EMTA huvi tunneb. icon_wink.gif Võib isegi panga TOS vastu minna.

Ise väljamaalt nii ei osta. Kui Eestisse ei müü, ei saa ka minu raha. Ei oska kommenteerida, kas ka töötab.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2014 11:16:39 vasta tsitaadiga

sooty, pank ei edasta mingil moel krediitkaardi omaniku andmeid müüjale tehingu autoriseerimise päringu vastuses.
See et müüja neid sinult küsib on 'ullikeste' püüdmiseks kes kõik ausalt kirja panevad. icon_wink.gif

Küll aga on võimalik kaardi numbrist välja lugeda selle väljaandja ning seega teada saada ka kaardiomaniku (tõenäoline) koduriik.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 30.08.2014 12:11:16 vasta tsitaadiga

vaatan et kuulsal call of duty seerial on mingid soodukad icon_razz.gif osad on päris hea hinnaga,aga tahaks seda black ops II zombisi proovida,aga suht kirves hind ikka veel tervik mängul ... lisaosad on norm hinnaga....ei raatsi veel kuidagi.. võiks olla natsa alla 20euri icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2014 12:13:34 vasta tsitaadiga

@bladerunner
Novot, jälle targem. Teinekord küla peal kuuldut ei jaga. icon_razz.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2014 13:20:56 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
kaart on see. Paypal müüb ka 100 usd-ga, aga ma ei saa sealt osta:
https://www.paypal-gifts.com/us/brands/steam-digital-wallet-code.html


Meil siin pole USA elanikke kes võiks aidata?

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2014 13:37:55 vasta tsitaadiga

Tekita virtuaalkaart, 4,5% vist oli vahendustasu.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2014 13:46:06 vasta tsitaadiga

Sa ei pea ometi silmas ju SEB oma?
Link?

https://www.entropay.com/entropay-fees-straightforward-charges-no-surprises ?

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2014 15:44:02 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Sa ei pea ometi silmas ju SEB oma?
Link?

https://www.entropay.com/entropay-fees-straightforward-charges-no-surprises ?


http://www.offgamers.com/ saab ka swed ja seb pangaga maksta. Seal steam wallet code olemas. Ja alati on instant delivery olnud.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 30.08.2014 15:48:08 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
vaatan et kuulsal call of duty seerial on mingid soodukad icon_razz.gif osad on päris hea hinnaga,aga tahaks seda black ops II zombisi proovida,aga suht kirves hind ikka veel tervik mängul ... lisaosad on norm hinnaga....ei raatsi veel kuidagi.. võiks olla natsa alla 20euri icon_smile.gif


See kuradi Activision ei taha üldse nende hindu alandada. -50% maximum, isegi vanadel CoDidel
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2014 15:50:07 vasta tsitaadiga

Aeron, sellega on saadud osta jah. Kas ka hetkel, selgita välja.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.08.2014 16:01:12 vasta tsitaadiga

madness, vanadest võib aru saada, need siiski kvaliteetsed.
Uuematel ilmselt tuleb rohkem alet. Kui juba nii tihti tasuta nädalavahetused ja 50% aled.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2014 18:05:22 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
vaatan et kuulsal call of duty seerial on mingid soodukad icon_razz.gif osad on päris hea hinnaga,aga tahaks seda black ops II zombisi proovida,aga suht kirves hind ikka veel tervik mängul ... lisaosad on norm hinnaga....ei raatsi veel kuidagi.. võiks olla natsa alla 20euri icon_smile.gif


19.98.-

http://www.kinguin.net/category/8937/call-of-duty-black-ops-ii-steam-key/
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2014 19:57:09 vasta tsitaadiga

Archangel, Gift on 3€ odavam icon_smile.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2014 20:00:46 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Aeron kirjutas:
Sa ei pea ometi silmas ju SEB oma?
Link?

https://www.entropay.com/entropay-fees-straightforward-charges-no-surprises ?


http://www.offgamers.com/ saab ka swed ja seb pangaga maksta. Seal steam wallet code olemas. Ja alati on instant delivery olnud.


SMS token ei tule läbi. Tundub, et olen endiselt pigis.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2014 23:10:24 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:
Archangel, Gift on 3€ odavam icon_smile.gif


Jah, aga ma igaks juhuks neid ei soovita. Pole nö. "ametlikult" Steami poolt heaks kiidetud ja ei taha kellegi teise kontole jama olukorda tekitada. Ise olen gifte muidugi ostnud, sest vahest on tõesti hinnad liiga head, kuid üldiselt katsun siiski võtmeid osta. icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 30.08.2014 23:53:43 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Arvutipäss kirjutas:
Archangel, Gift on 3€ odavam icon_smile.gif


Jah, aga ma igaks juhuks neid ei soovita. Pole nö. "ametlikult" Steami poolt heaks kiidetud ja ei taha kellegi teise kontole jama olukorda tekitada. Ise olen gifte muidugi ostnud, sest vahest on tõesti hinnad liiga head, kuid üldiselt katsun siiski võtmeid osta. icon_smile.gif

Tegelikult on ju täiesti vastupidi. Giftid on ametlikult Steami poest ostetud, lihtsalt teisest regioonist või sooduka ajal. Võtmed on need, mis võivad kes teab kust tulla. Alles mõni kuu tagasi oli juhtum, kus tuhanded Sniper Elite 3 võtmed tühistati, sest need olid kuskilt varastatud.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2014 23:59:21 vasta tsitaadiga

Key on ohtlilud, on juba omad kogemused.
Giftid on koguaeg töötand icon_smile.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 01:15:32 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Archangel kirjutas:
Arvutipäss kirjutas:
Archangel, Gift on 3€ odavam icon_smile.gif


Jah, aga ma igaks juhuks neid ei soovita. Pole nö. "ametlikult" Steami poolt heaks kiidetud ja ei taha kellegi teise kontole jama olukorda tekitada. Ise olen gifte muidugi ostnud, sest vahest on tõesti hinnad liiga head, kuid üldiselt katsun siiski võtmeid osta. icon_smile.gif

Tegelikult on ju täiesti vastupidi. Giftid on ametlikult Steami poest ostetud, lihtsalt teisest regioonist või sooduka ajal. Võtmed on need, mis võivad kes teab kust tulla. Alles mõni kuu tagasi oli juhtum, kus tuhanded Sniper Elite 3 võtmed tühistati, sest need olid kuskilt varastatud.


Point selles, et Steam ei luba giftide ostmist/müümist kasutajate vahel ning on juhtumeid, kus liigselt, imelikel asjaoludel gifte omandanud või ära andnud kontod on lihtsalt kinni pandud.

Muidugi on suhteliselt loogiline, et selliste 24/7 üliodavate hindade puhul tulebki mingi riskiga alati arvestada, kas key või gift. Õnneks endal pole halbu kogemusi olnud. icon_cool.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 04:59:32 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Kapitan kirjutas:
Aeron kirjutas:
Sa ei pea ometi silmas ju SEB oma?
Link?

https://www.entropay.com/entropay-fees-straightforward-charges-no-surprises ?


http://www.offgamers.com/ saab ka swed ja seb pangaga maksta. Seal steam wallet code olemas. Ja alati on instant delivery olnud.


SMS token ei tule läbi. Tundub, et olen endiselt pigis.


yep. ütht ja teist pidi proovitud ja oodatud ja vaadatud. tulemus on sama.
Spoiler Spoiler Spoiler

Selline aken ja sms'is ei kuskil...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2014 12:18:25 vasta tsitaadiga

Steam hardware survey tulemusi.
http://store.steampowered.com/hwsurvey/
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2014 12:32:16 vasta tsitaadiga

4GB ram ja 4 core tuleb jõudsalt peale.
Video mälu kahju, et ei näita...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2014 13:13:56 vasta tsitaadiga

AMD 200 seeria üldse puudu? Arvatavasti paljud tabelis olevad Inteli HDd mängivad tegelikult teiste kaartidega.
Ei tasu nendest andmetest väga põhjapanevaid järeldusi teha. Isiklikult olen saanud üks korda nelja aasta jooksul saata andmed.

Samas arvatavasti paremat statistikat PC riistvara kohta mujal pole?
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2014 15:53:28 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Getomees kirjutas:
Archangel kirjutas:
Arvutipäss kirjutas:
Archangel, Gift on 3€ odavam icon_smile.gif


Jah, aga ma igaks juhuks neid ei soovita. Pole nö. "ametlikult" Steami poolt heaks kiidetud ja ei taha kellegi teise kontole jama olukorda tekitada. Ise olen gifte muidugi ostnud, sest vahest on tõesti hinnad liiga head, kuid üldiselt katsun siiski võtmeid osta. icon_smile.gif

Tegelikult on ju täiesti vastupidi. Giftid on ametlikult Steami poest ostetud, lihtsalt teisest regioonist või sooduka ajal. Võtmed on need, mis võivad kes teab kust tulla. Alles mõni kuu tagasi oli juhtum, kus tuhanded Sniper Elite 3 võtmed tühistati, sest need olid kuskilt varastatud.


Point selles, et Steam ei luba giftide ostmist/müümist kasutajate vahel ning on juhtumeid, kus liigselt, imelikel asjaoludel gifte omandanud või ära andnud kontod on lihtsalt kinni pandud.

icon_question.gif pole kordagi sellist olukorda veel kuulnud ühestki allikast peale selle et massiliselt vene koopiaid edasimüünud kasutajad võeti vahele. Giftidega on aga see hea boonus veel, et kui tehakse krediitkaardiga chargeback, siis saad suppordilt küsides oma gifti vastu vahetatud tf2/csgo võtmed kenasti tagasi.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 01.09.2014 16:06:08 vasta tsitaadiga

No mis sa arvad, kus enamus neid gifte pärit on?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2014 16:10:44 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
No mis sa arvad, kus enamus neid gifte pärit on?

Venemaalt.

Korra võeti suurimad äritsejad vahele, loodi uued võimalused publisheridele et ei saaks regioonide vahel giftida (mida väga paljud ei praktiseeri) ja peale seda ei ole mitte kedagi kiusatud Valve poolt.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karu7899
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2014 21:53:56 vasta tsitaadiga

Kas saaks invite HV steami gruppi? http://steamcommunity.com/profiles/76561198047681504/
Tänud icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 11:46:35 vasta tsitaadiga

http://steamcommunity.com/profiles/76561198013571735/inventory/

Lk 7-27 icon_lol.gif

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 12:13:15 vasta tsitaadiga

200 unique esemest (mitte küll aga kõigist) saab teha collectors item'i.
Retsepti praepannile pole aga veel tehtud..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 13:15:33 vasta tsitaadiga

miki, promo asi
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2014 14:27:17 vasta tsitaadiga

Sooviks liituda.

E: profiil ka http://steamcommunity.com/profiles/76561198101177727/


viimati muutis C4ines 26.09.2014 14:35:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 12:13:31 vasta tsitaadiga

Lugu selline:

Chrome peale on mul enhanced steam extension, mis näitab esemete hindu eri regioonide kohta. Reeglina venemaal maksavad enamus asjad poole vähem.

Kuidas steami lehte ära petta, et talle tunduks, et sa oled venemaalt pärit?
Lihtsalt regiooni muutmine steam seadetes ei aidanud, proovisin ka vene proxy kaudu minna.
Võtab steami leht su arvuti locale settings välja kuidagi?
Ehk mõni teadjam internetiguru oskab aidata icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 12:19:20 vasta tsitaadiga

HunabKu kirjutas:
Lugu selline:

Chrome peale on mul enhanced steam extension, mis näitab esemete hindu eri regioonide kohta. Reeglina venemaal maksavad enamus asjad poole vähem.

Kuidas steami lehte ära petta, et talle tunduks, et sa oled venemaalt pärit?
Lihtsalt regiooni muutmine steam seadetes ei aidanud, proovisin ka vene proxy kaudu minna.
Võtab steami leht su arvuti locale settings välja kuidagi?
Ehk mõni teadjam internetiguru oskab aidata icon_smile.gif


Ära mitte kunagi ürita mööda minna Steami regioonipiirangutest, kasutades selleks proxysid või VPNi. See lõpeb su konto bänniga. Kui sa tahad Vene regiooni hindu, trade'i seal olevate inimestega.

http://www.tf2outpost.com
http://www.reddit.com/r/SteamGameSwap
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 12:35:19 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

Ära mitte kunagi ürita mööda minna Steami regioonipiirangutest, kasutades selleks proxysid või VPNi. See lõpeb su konto bänniga. Kui sa tahad Vene regiooni hindu, trade'i seal olevate inimestega.

http://www.tf2outpost.com
http://www.reddit.com/r/SteamGameSwap


Tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m4rko
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2013




sõnum 28.09.2014 09:48:08 vasta tsitaadiga

Tere,

Sooviks liituda HV grupiga. Profiil: http://steamcommunity.com/profiles/76561198075044861
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2014 11:34:34 vasta tsitaadiga

Tuletaks ennast ka meelde:
Sooviks liituda.
Profiil: http://steamcommunity.com/profiles/76561198101177727/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2014 14:46:43 vasta tsitaadiga

30.10. - 3.11. Halloween Sale, ilmselt ..

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Armo
HV vaatleja

liitunud: 15.06.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2014 12:51:09 vasta tsitaadiga

Sooviks ka HV grupiga liituda. icon_smile.gif
http://steamcommunity.com/id/imArmo
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arisilan
HV vaatleja
Arisilan

liitunud: 27.10.2006




sõnum 05.10.2014 13:03:54 vasta tsitaadiga

Sooviks samuti HV grupiga liituda

http://steamcommunity.com/profiles/76561198054782394/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2014 12:55:42 vasta tsitaadiga

Steami saate sisse? Starmani taga kukkus keskpäeva paiku maha ning enam ei ühenda. Peale parooli sisse panemist teatab hetkega, et ühendust ei olnud võimalik luua ning ehkki poe enda front töötab, support.steampowered.com samuti ei ava.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.