|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
14.08.2014 13:29:24
|
|
|
Ei huvita sellised asjad juba mõnda aega. Aga mine tea, ehk millalgi proovin järgi.
Ajaviiteks proovisin ja kõigi taustprogrammidega koos 27626 ja taustprogesid on mul hulgi.
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goclever
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2013
|
14.08.2014 23:04:51
|
|
|
| mazdagti kirjutas: |
Ei huvita sellised asjad juba mõnda aega. Aga mine tea, ehk millalgi proovin järgi.
Ajaviiteks proovisin ja kõigi taustprogrammidega koos 27626 ja taustprogesid on mul hulgi. |
Selge
_________________ Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt  |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
17.08.2014 11:54:26
|
|
|
| RKsilver kirjutas: |
| Kas keegi oskab vihjeid anda, nimelt sisemine kõrva kõlar ei soovi enam töötada. Viimati vahetasin ekraani koos raamiga. Kontaktid puutuvad neid klemme aga heli endiselt ei tule.. |
Või on hoopis kellelgi G2 kõrva kõlarit pakkuda ?
edit: või oskab keegi soovitada kohta kust seda tallinnast osta saaks ?
Ettetänades.
Silver
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dannyboy
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2014
|
20.08.2014 10:49:39
|
|
|
| Ekraan väga edukalt vahetatud ning kui keegi soovib abi, siis võib ühendust võtta, aitan meeleldi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
goclever
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2013
|
28.08.2014 22:54:02
|
|
|
Nii räägin teile ka oma kogemusest. Rootitud sain sellise App-iga mille nimi on towelroot, isegi arvutit pole vaja. Üks puudutus ja telefon rootitud
Nüüd on mul ikkagi küsimus, et kuidas see kaamera mod käib ?
Ei ole inglise keeles nii kõva käpp
_________________ Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt  |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
09.09.2014 15:39:48
|
|
|
Muide - eelmisel nädalal proovisin teenusnumbriga Bingot osta (number*number), töötas.
Oli siin teemas vahepeal jutuks, et ei saa. Nüüd parandatud.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
09.09.2014 18:00:09
|
|
|
Naine sai omale siin nädalake tagasi 16GB isendi ja peale läks Parduse HD 7.7, peab millalgi proovima kas custom isenditel ka to töötab nüüd.
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zyps
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.10.2004
|
11.09.2014 23:29:17
|
|
|
Sõber muretses edale paar päeva tagasi esimese nutika - LG G2 ja tekkis selline mure, et telefon viskab aeg-ajalt sellisest "kolmnurka" nagu sellel pildil "Teadistuste" all. Pole ise Androidiga väga sina peal, nii et milles võib asi olla? Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
12.09.2014 07:38:41
|
|
|
Kärjeinfo on see asi. Tuleb rakenduste nimekirjast Kärjeinfo nimeline rakendus ja sealt seadetest tuleb linnuke kastist ära võtta.
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
obsidian
HV vaatleja
liitunud: 23.11.2011
|
13.09.2014 13:55:47
|
|
|
| timok kirjutas: |
Muide - eelmisel nädalal proovisin teenusnumbriga Bingot osta (number*number), töötas.
Oli siin teemas vahepeal jutuks, et ei saa. Nüüd parandatud. |
Ükspäev ühistranspordis oli kiirelt tarvis ühiskaardile raha laadida siis avastasin, et ei tööta tärniga nr. Ajas ikka marru küll
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
13.09.2014 14:39:34
|
|
|
Ei, see ei tööta.
Mässasin ja vaidlesin - lubadustest kaugemale ei jõudnud.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
13.09.2014 14:53:50
|
|
|
| No lotot igatahes osta sai minu omaga. 17788*number. Vahepeal ei saanud.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zyps
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.10.2004
|
13.09.2014 15:01:36
|
|
|
| mazdagti kirjutas: |
| Kärjeinfo on see asi. Tuleb rakenduste nimekirjast Kärjeinfo nimeline rakendus ja sealt seadetest tuleb linnuke kastist ära võtta. |
Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
15.09.2014 01:48:56
|
|
|
| Kas keegi lcd/digitizeri vahetusega tegeleb? Kiiremas korras oleks vaja!
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goclever
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2013
|
20.09.2014 15:22:06
|
|
|
Ma ei saa aru !
Tahan panna CM11 peale aga ei saanud.
Tegin nii, et installisin GApps ja CM11 nightly D802 telefoni.
Edasi läksin ROM installerisse ja panin reboot and install.
Nii, telefon jõudis sinna recoverysse ja sealt valisin wipe data/factory reset.
Tegi selle ära ja edasi ????? Mis ma nüüd tegema pean ?
Seal on valik SD kaardi pealt aga seal all pole midagi.
_________________ Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt  |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
20.09.2014 17:17:41
|
|
|
| goclever kirjutas: |
Ma ei saa aru !
Tahan panna CM11 peale aga ei saanud.
Tegin nii, et installisin GApps ja CM11 nightly D802 telefoni.
Edasi läksin ROM installerisse ja panin reboot and install.
Nii, telefon jõudis sinna recoverysse ja sealt valisin wipe data/factory reset.
Tegi selle ära ja edasi ????? Mis ma nüüd tegema pean ?
Seal on valik SD kaardi pealt aga seal all pole midagi. |
Tõmba CM11 ja gapps, pane need telefoni, mine recoverysse (TWRP), full wipe ja installi CM11 ja gapps, korras.
Sa teed asju ringiga..
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goclever
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2013
|
20.09.2014 19:05:24
|
|
|
Kuidas ma recoverysse lähen ?
Proovisin seda et power+down...ja siis uuesti niikaua kui midagi ette tuleb aga hoidsin 20sek ja tulemus 0...
_________________ Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt  |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
20.09.2014 19:41:24
|
|
|
| goclever kirjutas: |
Kuidas ma recoverysse lähen ?
Proovisin seda et power+down...ja siis uuesti niikaua kui midagi ette tuleb aga hoidsin 20sek ja tulemus 0... |
Kasuta mingit appi mille abil saad recoverysse otse bootida
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goclever
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2013
|
20.09.2014 19:48:28
|
|
|
Kas mõtlete seda milles on 6 valikut ja navigeerimine nende vahel käib volüümi nuppudega ?
_________________ Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt  |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
20.09.2014 23:00:14
|
|
|
| goclever, appis sees ikka puuteekraaniga saab majandada. Installi goomanager marketist ja sealt vali "reboot to recovery"
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ookvard
HV vaatleja
liitunud: 21.03.2014
|
21.09.2014 12:36:18
|
|
|
| obsidian kirjutas: |
Ükspäev ühistranspordis oli kiirelt tarvis ühiskaardile raha laadida siis avastasin, et ei tööta tärniga nr. Ajas ikka marru küll  |
Mul rootimata updatetud telefoniga töötab küll piletiostmine.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goclever
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2013
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
21.09.2014 12:55:02
|
|
|
goclever, siin on juba käärid, sest sul pole custom recovery ju. TWRP on märksõna mida otsida
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goclever
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2013
|
21.09.2014 13:14:43
|
|
|
Romi laadisin juba alla...kõigepealt arvutisse ja pärast liigutasin telefoni.
Nüüd laadisin alla mingi openrecovery...küsis kas reboot vastasin jah. Siis lõi korraks ekraani ülesse vasakusse nurka Secure boot error ja ekraan lõi mustaks.
_________________ Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt  |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dannyboy
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2014
|
21.09.2014 22:52:58
|
|
|
| lcd/digitizeri vahetusega seoses võid minuga ühendust võtta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
22.09.2014 21:11:16
|
|
|
| goclever kirjutas: |
Romi laadisin juba alla...kõigepealt arvutisse ja pärast liigutasin telefoni.
Nüüd laadisin alla mingi openrecovery...küsis kas reboot vastasin jah. Siis lõi korraks ekraani ülesse vasakusse nurka Secure boot error ja ekraan lõi mustaks. |
Mis versioon täpsemalt? See Openracovery. Miks panna peale miskit ehku peale ja mitte küsida targematelt? Sobivust oma telefoniga ikka kontrollisid? Kes soovitas mingeid x programme kasutada? Ise olen kasutanud varasemelt Motorola peal SafeStrap, teistel telefonidel TWRP ning nüüd lõpus juba PhilzTouch tarkvara.
Eeldan et jagad inglise keelt, seega annan sulle lingi kus õpetatakse kuidas oma tellisest taas telefon teha. Enne seda proovi hoida all koos - ja Power nuppe ning vaata mis teeb.
Link on järgmine: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2505785
Mis ROMi tahad peale installida? Kas rootimine on tehtud? Mis versiooni stock peal oli?
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goclever
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2013
|
23.09.2014 01:01:43
|
|
|
| mazdagti kirjutas: |
| goclever kirjutas: |
Romi laadisin juba alla...kõigepealt arvutisse ja pärast liigutasin telefoni.
Nüüd laadisin alla mingi openrecovery...küsis kas reboot vastasin jah. Siis lõi korraks ekraani ülesse vasakusse nurka Secure boot error ja ekraan lõi mustaks. |
Mis versioon täpsemalt? See Openracovery. Miks panna peale miskit ehku peale ja mitte küsida targematelt? Sobivust oma telefoniga ikka kontrollisid? Kes soovitas mingeid x programme kasutada? Ise olen kasutanud varasemelt Motorola peal SafeStrap, teistel telefonidel TWRP ning nüüd lõpus juba PhilzTouch tarkvara.
Eeldan et jagad inglise keelt, seega annan sulle lingi kus õpetatakse kuidas oma tellisest taas telefon teha. Enne seda proovi hoida all koos - ja Power nuppe ning vaata mis teeb.
Link on järgmine: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2505785
Mis ROMi tahad peale installida? Kas rootimine on tehtud? Mis versiooni stock peal oli? |
Tänud abi eest, kuid sain oma jõududega siiski uue ROM-i peale
Peale panin G3 ROM-i kasutades AutoRec appi sellega sain kohe TWRP recoveysse ja nii saigi valmis
Pean tõesti tõdema, et ROM on väga hea - korralik 4K video, slo-mo, parem helikvaliteet jne.
_________________ Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt  |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
23.09.2014 07:23:43
|
|
|
Jagad ehk linki selle ROMi kohta?
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goclever
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2013
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
23.09.2014 23:27:27
|
|
|
See ju see Cloudy G3 rom, seda tean.
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goclever
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2013
|
24.09.2014 10:55:54
|
|
|
| mazdagti kirjutas: |
| See ju see Cloudy G3 rom, seda tean. |
Mis rom endal ? Paranoid ?
Tead äkki mõnda romi millega saaks Antutus üle 40 000 ?
Sõbral Nexus 5 ja vedasime kihla et kes enne saab 40 000
Siiani minu rekord 38000, sõbral veits üle 39 000
_________________ Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt  |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
24.09.2014 10:57:53
|
|
|
Noh gorilla glass my ass, vaba galaxy s2 lasi läbi tule ja vee ja ekraan oli ideaalne...g2 on olnud alati taskus ja harva mõne muu, ohutu asjaga, yhes ning ekraanil ikka väikeseid "õli" triipe ikka on.
Hakka või sõnu sööma ja kilepedeks.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
24.09.2014 11:21:09
|
|
|
| Metsjeesus, need kriimud ei ole ilmselt mitte ekraanis vaid hoopis ekraani katvas rasvahülgavas kihis. Poleeri kiht maha ja kriime ei ole, kuid siis jäävad ekraanile mõnusad rasvast tingitud vikerkaaretriibud nagu odavate kiledega.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KRJ
HV vaatleja

liitunud: 30.05.2009
|
24.09.2014 19:28:44
|
|
|
| Metsjeesus kirjutas: |
| gorilla glass my ass |
Inimesed võiks lõpuks aru saada, et Gorilla Glass-i puhul on tegemist suuresti turundusliku terminiga, nagu ka igasugused octa-core protsessorid. Reaalses elus on neist oluliselt vähem kasu kui reklaammaterjalides lubatakse.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
24.09.2014 21:02:11
|
|
|
| goclever kirjutas: |
| mazdagti kirjutas: |
| See ju see Cloudy G3 rom, seda tean. |
Mis rom endal ? Paranoid ?
Tead äkki mõnda romi millega saaks Antutus üle 40 000 ?
Sõbral Nexus 5 ja vedasime kihla et kes enne saab 40 000
Siiani minu rekord 38000, sõbral veits üle 39 000 |
Parduse Black 3.2 ja parim mis sain sellega ilma et oleksin taustaprogramme killinud oli miskit 27626 ja mul on taustaks programme suurusjärkku 20 lisaks default progedele
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
24.09.2014 21:10:15
|
|
|
| lol
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goclever
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2013
|
24.09.2014 21:37:28
|
|
|
| mazdagti kirjutas: |
| goclever kirjutas: |
| mazdagti kirjutas: |
| See ju see Cloudy G3 rom, seda tean. |
Mis rom endal ? Paranoid ?
Tead äkki mõnda romi millega saaks Antutus üle 40 000 ?
Sõbral Nexus 5 ja vedasime kihla et kes enne saab 40 000
Siiani minu rekord 38000, sõbral veits üle 39 000 |
Parduse Black 3.2 ja parim mis sain sellega ilma et oleksin taustaprogramme killinud oli miskit 27626 ja mul on taustaks programme suurusjärkku 20 lisaks default progedele  |
27000 pole nagu päris see...kuidas Nexus 5 nii häid tulemusi saab ? Oota oota, too rommiga saab overclockida ?
_________________ Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt  |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
25.09.2014 07:29:24
|
|
|
No minul on telefon kasutamiseks mitte kellamiseks ega teistega AnTuTu tulemuste võrdlemiseks aga eks asi ole prioriteetides kinni Mul poeg juba nii vana et see kellamine ja võrdlemine on pigem tema teema
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
25.09.2014 09:13:13
|
|
|
| mazdagti kirjutas: |
No minul on telefon kasutamiseks mitte kellamiseks ega teistega AnTuTu tulemuste võrdlemiseks aga eks asi ole prioriteetides kinni Mul poeg juba nii vana et see kellamine ja võrdlemine on pigem tema teema  |
Sama siin. Kui paari-kolme aasta tagant uue telefoni saan, teen vbolla paar kuulsamat testi, et vanaga võrrelda, ja kõik. Tippandroidide sujuvus ei muutu sellest, kas on 27000 või klokitud 39000p, samas telefon hõõgub taskus ülekellamisest.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goclever
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2013
|
27.09.2014 15:50:41
|
|
|
Tere jälle
Oleks selline küsimus, et mis erinevus on CyanogenMod nightlyl ja snapshotil ?
Olen proovinud mõlemaid ja mingil tundmatul faktoril tundub snapshot kohe mitu korda kiirem ja sujuvam.
_________________ Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt  |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maitz
HV kasutaja
liitunud: 05.08.2012
|
28.09.2014 14:43:18
|
|
|
mul seisab kapi peal üks uus digitizer, kui kellelgi vaja läheb võtke ühendust
muidu võiksite mingeid appe ja värke soovitada
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
13.10.2014 21:16:55
|
|
|
| Palju teie G2 antutu scoori teeb v5.1ga?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
14.10.2014 09:05:25
|
|
|
34 ja pool kilo, kusagilt on ~7 kilo juurde tulnud lambist, talvehooaeg vist.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
14.10.2014 18:51:42
|
|
|
Endal lõi esimesest laksust 24 tonni, mõtlesin mida asja, kas uus antutu rebib alla, aga siis järgmiste kordadega tuli 32 ja 34 tonni.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
15.10.2014 15:03:20
|
|
|
Mingit uuendust pakutakse täna millel mahtu üle 100MB.
Imbub väga aeglaselt.
Tuli ära ja ütles, et vigane fail ja pakub uuesti tirimist
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
15.10.2014 15:57:14
|
|
|
| aks kirjutas: |
| Mingit uuendust pakutakse täna millel mahtu üle 100MB. |
Tundub et kaamera sai paremaks ja aku ka nagu kestaks kauem (aga see võibolla lihtsalt tundub)...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
15.10.2014 16:05:00
|
|
|
| Üks G3-ga tuttav ütles, et uus uuendus LG klaveri kanni keeranud. Mis seal on siis?
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
15.10.2014 16:21:26
|
|
|
| tsitaat: |
E: Sim kaarti ei leia uus telefon, kaart tundub terve olema, vanas töötab. |
Tellisin juba uue SIM kaardi. Võin ikka loll olla- telefon tahtis lihtsalt restarti saada. Vanal muidu ei saanudki SIMi vahetada, kui aku eest võtta.
Aga peale restarti on telefonis algseaded ja eesti keelne ka. Kõik mul paika pandud appid läinud, kas Lg´ga peabki nii olema?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|