Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  LG G2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2014 13:29:24 vasta tsitaadiga

Ei huvita sellised asjad juba mõnda aega. Aga mine tea, ehk millalgi proovin järgi.

Ajaviiteks proovisin ja kõigi taustprogrammidega koos 27626 ja taustprogesid on mul hulgi.

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 14.08.2014 23:04:51 vasta tsitaadiga

mazdagti kirjutas:
Ei huvita sellised asjad juba mõnda aega. Aga mine tea, ehk millalgi proovin järgi.

Ajaviiteks proovisin ja kõigi taustprogrammidega koos 27626 ja taustprogesid on mul hulgi.

Selge icon_smile.gif

_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2014 11:54:26 vasta tsitaadiga

RKsilver kirjutas:
Kas keegi oskab vihjeid anda, nimelt sisemine kõrva kõlar ei soovi enam töötada. Viimati vahetasin ekraani koos raamiga. Kontaktid puutuvad neid klemme aga heli endiselt ei tule..


Või on hoopis kellelgi G2 kõrva kõlarit pakkuda ?

edit: või oskab keegi soovitada kohta kust seda tallinnast osta saaks ?

Ettetänades.
Silver
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dannyboy
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2014




sõnum 20.08.2014 10:49:39 vasta tsitaadiga

Ekraan väga edukalt vahetatud ning kui keegi soovib abi, siis võib ühendust võtta, aitan meeleldi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 28.08.2014 22:54:02 vasta tsitaadiga

Nii räägin teile ka oma kogemusest. Rootitud sain sellise App-iga mille nimi on towelroot, isegi arvutit pole vaja. Üks puudutus ja telefon rootitud icon_biggrin.gif
Nüüd on mul ikkagi küsimus, et kuidas see kaamera mod käib ?
Ei ole inglise keeles nii kõva käpp icon_sad.gif

_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 15:39:48 vasta tsitaadiga

Muide - eelmisel nädalal proovisin teenusnumbriga Bingot osta (number*number), töötas.

Oli siin teemas vahepeal jutuks, et ei saa. Nüüd parandatud.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 18:00:09 vasta tsitaadiga

Naine sai omale siin nädalake tagasi 16GB isendi ja peale läks Parduse HD 7.7, peab millalgi proovima kas custom isenditel ka to töötab nüüd.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zyps
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2014 23:29:17 vasta tsitaadiga

Sõber muretses edale paar päeva tagasi esimese nutika - LG G2 ja tekkis selline mure, et telefon viskab aeg-ajalt sellisest "kolmnurka" nagu sellel pildil "Teadistuste" all. Pole ise Androidiga väga sina peal, nii et milles võib asi olla? Tänud!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2014 07:38:41 vasta tsitaadiga

Kärjeinfo on see asi. Tuleb rakenduste nimekirjast Kärjeinfo nimeline rakendus ja sealt seadetest tuleb linnuke kastist ära võtta.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obsidian
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2011




sõnum 13.09.2014 13:55:47 vasta tsitaadiga

timok kirjutas:
Muide - eelmisel nädalal proovisin teenusnumbriga Bingot osta (number*number), töötas.

Oli siin teemas vahepeal jutuks, et ei saa. Nüüd parandatud.


Ükspäev ühistranspordis oli kiirelt tarvis ühiskaardile raha laadida siis avastasin, et ei tööta tärniga nr. Ajas ikka marru küll icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2014 14:39:34 vasta tsitaadiga

Ei, see ei tööta.
Mässasin ja vaidlesin - lubadustest kaugemale ei jõudnud.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2014 14:53:50 vasta tsitaadiga

No lotot igatahes osta sai minu omaga. 17788*number. Vahepeal ei saanud.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zyps
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2014 15:01:36 vasta tsitaadiga

mazdagti kirjutas:
Kärjeinfo on see asi. Tuleb rakenduste nimekirjast Kärjeinfo nimeline rakendus ja sealt seadetest tuleb linnuke kastist ära võtta.

Tänud! beer_yum.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2014 01:48:56 vasta tsitaadiga

Kas keegi lcd/digitizeri vahetusega tegeleb? Kiiremas korras oleks vaja!
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 20.09.2014 15:22:06 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru !
Tahan panna CM11 peale aga ei saanud.
Tegin nii, et installisin GApps ja CM11 nightly D802 telefoni.
Edasi läksin ROM installerisse ja panin reboot and install.
Nii, telefon jõudis sinna recoverysse ja sealt valisin wipe data/factory reset.
Tegi selle ära ja edasi ????? Mis ma nüüd tegema pean ?
Seal on valik SD kaardi pealt aga seal all pole midagi.

_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2014 17:17:41 vasta tsitaadiga

goclever kirjutas:
Ma ei saa aru !
Tahan panna CM11 peale aga ei saanud.
Tegin nii, et installisin GApps ja CM11 nightly D802 telefoni.
Edasi läksin ROM installerisse ja panin reboot and install.
Nii, telefon jõudis sinna recoverysse ja sealt valisin wipe data/factory reset.
Tegi selle ära ja edasi ????? Mis ma nüüd tegema pean ?
Seal on valik SD kaardi pealt aga seal all pole midagi.


Tõmba CM11 ja gapps, pane need telefoni, mine recoverysse (TWRP), full wipe ja installi CM11 ja gapps, korras.
Sa teed asju ringiga..
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 20.09.2014 19:05:24 vasta tsitaadiga

Kuidas ma recoverysse lähen ?
Proovisin seda et power+down...ja siis uuesti niikaua kui midagi ette tuleb aga hoidsin 20sek ja tulemus 0...

_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2014 19:41:24 vasta tsitaadiga

goclever kirjutas:
Kuidas ma recoverysse lähen ?
Proovisin seda et power+down...ja siis uuesti niikaua kui midagi ette tuleb aga hoidsin 20sek ja tulemus 0...

Kasuta mingit appi mille abil saad recoverysse otse bootida
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 20.09.2014 19:48:28 vasta tsitaadiga

Kas mõtlete seda milles on 6 valikut ja navigeerimine nende vahel käib volüümi nuppudega ?
_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2014 23:00:14 vasta tsitaadiga

goclever, appis sees ikka puuteekraaniga saab majandada. Installi goomanager marketist ja sealt vali "reboot to recovery"
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ookvard
HV vaatleja

liitunud: 21.03.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2014 12:36:18 vasta tsitaadiga

obsidian kirjutas:
Ükspäev ühistranspordis oli kiirelt tarvis ühiskaardile raha laadida siis avastasin, et ei tööta tärniga nr. Ajas ikka marru küll icon_smile.gif

Mul rootimata updatetud telefoniga töötab küll piletiostmine.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 21.09.2014 12:42:27 vasta tsitaadiga

http://www.upload.ee/files/4270727/20140921_122855.jpg.html
Selline asi lõi ette kui panin Reboot recovery

_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2014 12:55:02 vasta tsitaadiga

goclever, siin on juba käärid, sest sul pole custom recovery ju. TWRP on märksõna mida otsida icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 21.09.2014 13:14:43 vasta tsitaadiga

Romi laadisin juba alla...kõigepealt arvutisse ja pärast liigutasin telefoni.
Nüüd laadisin alla mingi openrecovery...küsis kas reboot vastasin jah. Siis lõi korraks ekraani ülesse vasakusse nurka Secure boot error ja ekraan lõi mustaks.

_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dannyboy
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2014




sõnum 21.09.2014 22:52:58 vasta tsitaadiga

lcd/digitizeri vahetusega seoses võid minuga ühendust võtta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 21:11:16 vasta tsitaadiga

goclever kirjutas:
Romi laadisin juba alla...kõigepealt arvutisse ja pärast liigutasin telefoni.
Nüüd laadisin alla mingi openrecovery...küsis kas reboot vastasin jah. Siis lõi korraks ekraani ülesse vasakusse nurka Secure boot error ja ekraan lõi mustaks.


Mis versioon täpsemalt? See Openracovery. Miks panna peale miskit ehku peale ja mitte küsida targematelt? Sobivust oma telefoniga ikka kontrollisid? Kes soovitas mingeid x programme kasutada? Ise olen kasutanud varasemelt Motorola peal SafeStrap, teistel telefonidel TWRP ning nüüd lõpus juba PhilzTouch tarkvara.

Eeldan et jagad inglise keelt, seega annan sulle lingi kus õpetatakse kuidas oma tellisest taas telefon teha. Enne seda proovi hoida all koos - ja Power nuppe ning vaata mis teeb.
Link on järgmine: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2505785

Mis ROMi tahad peale installida? Kas rootimine on tehtud? Mis versiooni stock peal oli?

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 23.09.2014 01:01:43 vasta tsitaadiga

mazdagti kirjutas:
goclever kirjutas:
Romi laadisin juba alla...kõigepealt arvutisse ja pärast liigutasin telefoni.
Nüüd laadisin alla mingi openrecovery...küsis kas reboot vastasin jah. Siis lõi korraks ekraani ülesse vasakusse nurka Secure boot error ja ekraan lõi mustaks.


Mis versioon täpsemalt? See Openracovery. Miks panna peale miskit ehku peale ja mitte küsida targematelt? Sobivust oma telefoniga ikka kontrollisid? Kes soovitas mingeid x programme kasutada? Ise olen kasutanud varasemelt Motorola peal SafeStrap, teistel telefonidel TWRP ning nüüd lõpus juba PhilzTouch tarkvara.

Eeldan et jagad inglise keelt, seega annan sulle lingi kus õpetatakse kuidas oma tellisest taas telefon teha. Enne seda proovi hoida all koos - ja Power nuppe ning vaata mis teeb.
Link on järgmine: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2505785

Mis ROMi tahad peale installida? Kas rootimine on tehtud? Mis versiooni stock peal oli?

Tänud abi eest, kuid sain oma jõududega siiski uue ROM-i peale icon_smile.gif
Peale panin G3 ROM-i kasutades AutoRec appi icon_biggrin.gif sellega sain kohe TWRP recoveysse ja nii saigi valmis icon_smile.gif
Pean tõesti tõdema, et ROM on väga hea - korralik 4K video, slo-mo, parem helikvaliteet jne.

_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2014 07:23:43 vasta tsitaadiga

Jagad ehk linki selle ROMi kohta?
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 23.09.2014 08:57:19 vasta tsitaadiga

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2783192
_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2014 23:27:27 vasta tsitaadiga

See ju see Cloudy G3 rom, seda tean.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 24.09.2014 10:55:54 vasta tsitaadiga

mazdagti kirjutas:
See ju see Cloudy G3 rom, seda tean.

Mis rom endal ? Paranoid ?
Tead äkki mõnda romi millega saaks Antutus üle 40 000 ?
Sõbral Nexus 5 ja vedasime kihla et kes enne saab 40 000
Siiani minu rekord 38000, sõbral veits üle 39 000

_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2014 10:57:53 vasta tsitaadiga

Noh gorilla glass my ass, vaba galaxy s2 lasi läbi tule ja vee ja ekraan oli ideaalne...g2 on olnud alati taskus ja harva mõne muu, ohutu asjaga, yhes ning ekraanil ikka väikeseid "õli" triipe ikka on.
Hakka või sõnu sööma ja kilepedeks. icon_sad.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.09.2014 11:21:09 vasta tsitaadiga

Metsjeesus, need kriimud ei ole ilmselt mitte ekraanis vaid hoopis ekraani katvas rasvahülgavas kihis. Poleeri kiht maha ja kriime ei ole, kuid siis jäävad ekraanile mõnusad rasvast tingitud vikerkaaretriibud nagu odavate kiledega.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KRJ
HV vaatleja
KRJ

liitunud: 30.05.2009




sõnum 24.09.2014 19:28:44 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
gorilla glass my ass

Inimesed võiks lõpuks aru saada, et Gorilla Glass-i puhul on tegemist suuresti turundusliku terminiga, nagu ka igasugused octa-core protsessorid. Reaalses elus on neist oluliselt vähem kasu kui reklaammaterjalides lubatakse.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2014 21:02:11 vasta tsitaadiga

goclever kirjutas:
mazdagti kirjutas:
See ju see Cloudy G3 rom, seda tean.

Mis rom endal ? Paranoid ?
Tead äkki mõnda romi millega saaks Antutus üle 40 000 ?
Sõbral Nexus 5 ja vedasime kihla et kes enne saab 40 000
Siiani minu rekord 38000, sõbral veits üle 39 000

Parduse Black 3.2 ja parim mis sain sellega ilma et oleksin taustaprogramme killinud oli miskit 27626 ja mul on taustaks programme suurusjärkku 20 lisaks default progedele thumbs_up.gif

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2014 21:10:15 vasta tsitaadiga

lol
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 24.09.2014 21:37:28 vasta tsitaadiga

mazdagti kirjutas:
goclever kirjutas:
mazdagti kirjutas:
See ju see Cloudy G3 rom, seda tean.

Mis rom endal ? Paranoid ?
Tead äkki mõnda romi millega saaks Antutus üle 40 000 ?
Sõbral Nexus 5 ja vedasime kihla et kes enne saab 40 000
Siiani minu rekord 38000, sõbral veits üle 39 000

Parduse Black 3.2 ja parim mis sain sellega ilma et oleksin taustaprogramme killinud oli miskit 27626 ja mul on taustaks programme suurusjärkku 20 lisaks default progedele thumbs_up.gif

27000 pole nagu päris see...kuidas Nexus 5 nii häid tulemusi saab ? Oota oota, too rommiga saab overclockida ? icon_eek.gif

_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 07:29:24 vasta tsitaadiga

No minul on telefon kasutamiseks mitte kellamiseks ega teistega AnTuTu tulemuste võrdlemiseks aga eks asi ole prioriteetides kinni thumbs_up.gif Mul poeg juba nii vana et see kellamine ja võrdlemine on pigem tema teema beer_yum.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2014 09:13:13 vasta tsitaadiga

mazdagti kirjutas:
No minul on telefon kasutamiseks mitte kellamiseks ega teistega AnTuTu tulemuste võrdlemiseks aga eks asi ole prioriteetides kinni thumbs_up.gif Mul poeg juba nii vana et see kellamine ja võrdlemine on pigem tema teema beer_yum.gif


thumbs_up.gif Sama siin. Kui paari-kolme aasta tagant uue telefoni saan, teen vbolla paar kuulsamat testi, et vanaga võrrelda, ja kõik. Tippandroidide sujuvus ei muutu sellest, kas on 27000 või klokitud 39000p, samas telefon hõõgub taskus ülekellamisest.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 27.09.2014 15:50:41 vasta tsitaadiga

Tere jälle icon_biggrin.gif
Oleks selline küsimus, et mis erinevus on CyanogenMod nightlyl ja snapshotil ?
Olen proovinud mõlemaid ja mingil tundmatul faktoril tundub snapshot kohe mitu korda kiirem ja sujuvam.

_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2014 17:15:01 vasta tsitaadiga

http://forum.cyanogenmod.org/topic/71095-whats-the-difference-between-stable-snapshot-and-nightly/

Google esimene tulemus.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maitz
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012




sõnum 28.09.2014 14:43:18 vasta tsitaadiga

mul seisab kapi peal üks uus digitizer, kui kellelgi vaja läheb võtke ühendust

muidu võiksite mingeid appe ja värke soovitada
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2014 13:38:30 vasta tsitaadiga

Siit sellist uudist ei leidnud. Varsti ka G2 omanik, siis hea teada...
http://www.mobileburn.com/23334/news/lg-to-bring-android-l-to-g2-in-2015
http://www.androidauthority.com/lg-g2-ui-update-android-l-514850/

E: Sim kaarti ei leia uus telefon, kaart tundub terve olema, vanas töötab. Ise lõikasin, raami mahub....
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2014 21:16:55 vasta tsitaadiga

Palju teie G2 antutu scoori teeb v5.1ga?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2014 09:05:25 vasta tsitaadiga

34 ja pool kilo, kusagilt on ~7 kilo juurde tulnud lambist, talvehooaeg vist.
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2014 18:51:42 vasta tsitaadiga

Endal lõi esimesest laksust 24 tonni, mõtlesin mida asja, kas uus antutu rebib alla, aga siis järgmiste kordadega tuli 32 ja 34 tonni. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 15:03:20 vasta tsitaadiga

Mingit uuendust pakutakse täna millel mahtu üle 100MB.
Imbub väga aeglaselt. icon_smile.gif
Tuli ära ja ütles, et vigane fail ja pakub uuesti tirimist thumbs_down.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 15:57:14 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
Mingit uuendust pakutakse täna millel mahtu üle 100MB.

Tundub et kaamera sai paremaks ja aku ka nagu kestaks kauem (aga see võibolla lihtsalt tundub)...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 16:05:00 vasta tsitaadiga

Üks G3-ga tuttav ütles, et uus uuendus LG klaveri kanni keeranud. Mis seal on siis?
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2014 16:21:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:


E: Sim kaarti ei leia uus telefon, kaart tundub terve olema, vanas töötab.

Tellisin juba uue SIM kaardi. Võin ikka loll olla- telefon tahtis lihtsalt restarti saada. Vanal muidu ei saanudki SIMi vahetada, kui aku eest võtta.
Aga peale restarti on telefonis algseaded ja eesti keelne ka. Kõik mul paika pandud appid läinud, kas Lg´ga peabki nii olema?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  LG G2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.