Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2014 15:21:40 vasta tsitaadiga

mul polnud üldse levi terve tee sõites tallinnast kohilasse.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrusny
Kreisi kasutaja
andrusny

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.08.2014 12:05:35 vasta tsitaadiga

Mul hakkas Tele2 netipulk ühel hommikul ise võrguga ühenduma (arvuti käivitumisel on kohe võrguühendus olemas). Ennem oli vaja seal tele2 programmis ikka seda ühenda nuppu pressida.
Kas Windows 7 jaoks tuli selline update?

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 12:00:46 vasta tsitaadiga

Kuidas 4G hetkel on tartus? polnud ise üle kuu aja kasutanud ja nüüd kui proovisin jälle siis katkeb ära koguaeg.
Isegi kui pulk on õues ja signaal -59dbm ning kiirused 50mbit kandis ehk siis levi hea katkeb ikka 5min. jooksul.
Mõtlesin, et arvuti jamab mul vms. aga 3G ei katke.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2014 21:18:17 vasta tsitaadiga

Täna sain hea tünga, kasutasin siin paar kuud tele2-e kõneteenuseid koos mobiilse internetiga ja kuna levi eriti polnud seal kus vaja, siis otsustasin emt-sse üle liikuda juunis. Mingi 20 juuni andsin taotluse sisse. Tele2-s lubati saata lõpp arve jne. Sain kuulõpus arve, tasusin ära.
Ja nüüd saadavad uuesti mulle täis arve, et palun tasuge ära, juuli kuu kohta, kuna tundub, et neil on mitte päeva vaid kuupõhine tasustamine, lepingut ei suutnud nad mul enne 2 juulit ära lõpetada ja nüüd pean 10€ juurde maksma selle 2 päeva pealt, mis nad üle lasid icon_evil.gif

EMT-l ja Elisa küll sellist jura pole, tele2 elab parajas kiviajas ikka, 4g levi pole kuskil peale paari suure linna, moblale 4g pakette pole, iseteenistus on täielik piix, mitte midagi kasulikku seal ei näe.

On keegi teist kui tele2 klientidest sarnase jama otsa sattunud, et lepingu lõpetades pead terve kuu veel otsa maksma, kuigi lõpetasid kuu alguses? Imelik on veel asi seetõttu, et kui ma poole kuu pealt liitusin enne, siis olid nad küll nõus ainult pool hinda tegema.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 04.08.2014 21:21:47 vasta tsitaadiga

Kui on kuutasupõhine hind siis selle eest kasseerivad kõik kolm operaatorit rõõmsalt ka kogu summa.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrusny
Kreisi kasutaja
andrusny

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.08.2014 23:04:24 vasta tsitaadiga

Kui ma lepingut vormistasin, siis Tele2 teenindaja eraldi rõhutas, et lõpetada või paketti vahetada tuleb kuu lõpus, muidu jookseb poolik kuu otsa.
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.08.2014 23:20:23 vasta tsitaadiga

tavaliselt on elisa, kes nii peedistab. Tele2 lihtsalt muudab lepingut ja saadab teavituse mitte SMS-ga vaid e-kirjaga.
EMT pole mingi venitamisega veel üllatanud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2014 10:25:12 vasta tsitaadiga

Oeh, sain minagi oma vitsad kätte.

Arve peal rida Interneti täieliku piirangu tellimine 1 5.83 1.17 7.00

Eelmisel arvel on kajastunud rida tasaarveldusena. Telefonitsi selgus, et eelmine teenindaja oli pannud erandkorras tasuta kinni.

Nüüd küsitakse 7€ ilma teavitamata. Jopp-antoonio.

Oleks ma teadnud, et see tasuline teenus, siis muudaksin telefonis Interneti APNi ära. Mingi lükke eest andmebaasis küsitakse tuima näoga 7 taala.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2014 10:34:49 vasta tsitaadiga

Oled kindel, et apn muutmine aitab? Viimati kui sellega tegelesin, võis sinna "kapsapirukas" APNiks kirjutada, aga võrk noppis ühenduse kenasti üles.
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 05.08.2014 10:39:18 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Oled kindel, et apn muutmine aitab? Viimati kui sellega tegelesin, võis sinna "kapsapirukas" APNiks kirjutada, aga võrk noppis ühenduse kenasti üles.

Nii see on, jah, et osade uuemate SIMM-kaartidega töötab APN-i määramine automaatselt.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2014 10:40:27 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Oled kindel, et apn muutmine aitab? Viimati kui sellega tegelesin, võis sinna "kapsapirukas" APNiks kirjutada, aga võrk noppis ühenduse kenasti üles.


Väga ei ole kusjuures. Lihtsalt minu mõte on see, et ma kustutaks APNi sellisel juhul üldse ära, kui teadnuksin, et piirangu tellimine 7€ plekib.

Ma saan aru, et mugavusteenus. Üks kord tehakse erand , teinekord ei tehta. Miks? Minu , kui kliendi loogika.

Arvetega ma olen ennegi jebinud.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2014 10:47:03 vasta tsitaadiga

Piisab täitsa kui data lihtsalt välja lülitada. Androidiga siis vähemalt küll on nii.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2014 10:55:31 vasta tsitaadiga

andrusny kirjutas:
Kui ma lepingut vormistasin, siis Tele2 teenindaja eraldi rõhutas, et lõpetada või paketti vahetada tuleb kuu lõpus, muidu jookseb poolik kuu otsa.

No ma ise tegingi nii, nädal enne kuu lõppu läksin lõpetama lepingut, aga kuna neil meeldib venitada, siis tuli 2 päeva lisaks ja sealt ka üks kuutasu. okse.gif
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2014 12:31:54 vasta tsitaadiga

Helistas kliendisuhete osakonna inimene ja tegi tagasiarvelduse. Usalda aga kontrolli.

Iseenesest oli meeldiv suhtlus ja pakuti tööd ka icon_lol.gif

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2014 11:48:58 vasta tsitaadiga

Kaua ehitanud juba, vast on lootust see sügis mõnda 4G paketti mobiilile näha http://majandus24.postimees.ee/2895199/tele2-vahetas-15-miljoni-euro-eest-kogu-eesti-vorgu-valja
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 02:11:07 vasta tsitaadiga

Tele2 ka nüüd 4G telefonile avanud.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 11:01:50 vasta tsitaadiga

Maht on väike selle hinna eest thumbs_down.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 27.08.2014 08:39:18 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Maht on väike selle hinna eest thumbs_down.gif


Osta kuni saad, tegelt ju läks suures plaanis kallimaks teenus (mahud vähenesid) ja ületamine hakkas maksma.
sama triki tegi Elisa Juuli keskel firmadele ja odavamaks ei lähe miski enam icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 12:46:10 vasta tsitaadiga

Lootust on, et kui nüüd 4G peale hakatakse minema, siis 3G võrgu koormus väheneb ja kiirused vähe tõusevad thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 13:42:12 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Lootust on, et kui nüüd 4G peale hakatakse minema, siis 3G võrgu koormus väheneb ja kiirused vähe tõusevad thumbs_up.gif

icon_lol.gif ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 27.08.2014 13:45:08 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Lootust on, et kui nüüd 4G peale hakatakse minema, siis 3G võrgu koormus väheneb ja kiirused vähe tõusevad thumbs_up.gif

icon_lol.gif ...


ära rõõmusta, küll tuleb korralikult peale 3G telefone mis võrku söövad... aga raha pannakse 4G'sse icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.08.2014 13:48:58 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Lootust on, et kui nüüd 4G peale hakatakse minema, siis 3G võrgu koormus väheneb ja kiirused vähe tõusevad thumbs_up.gif

icon_lol.gif ...

4G ei puhu pilli, pilli puhub see, kas tegu on LTE v6i LTE-Advanced CA v6rguga. icon_cool.gif
LTE-Advanced CA v6gu korral on vajalik 2xMIMO antennisüsteemi olemasolu ja selle olemasolu korral hakkab paremini toimima ka 3,5G v6rk. Ja seda seet6ttu, et väga paljud 3,5G seadmetest on oma ehituselt samuti MIMO-toega seadmed.

Lisaks sellele on LTE-Advanced CA v6rk 30% parema läbilaskvusega kui LTE v6rk.
---------------------------------
Muidugi omaette teema kas ja millal Tele2 LTE-A CA üleüldse väljaspool linnu ja suuremaid asulaid tööle pannakse, kui üleüldse pannakse.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 18:22:24 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
ewur kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Lootust on, et kui nüüd 4G peale hakatakse minema, siis 3G võrgu koormus väheneb ja kiirused vähe tõusevad thumbs_up.gif

icon_lol.gif ...


ära rõõmusta, küll tuleb korralikult peale 3G telefone mis võrku söövad... aga raha pannakse 4G'sse icon_razz.gif

thumbs_up.gif ükski opekas pole tegelikult huvitatud, et "vana" 3G samade kasutajatega edasi tiksuks - raha pannakse ainult 4G-sse ja keegi peab selle raha ka opekatele tagasi tooma. Eks ikka meie on see "keegi"...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 19:18:07 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
ewur kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Lootust on, et kui nüüd 4G peale hakatakse minema, siis 3G võrgu koormus väheneb ja kiirused vähe tõusevad thumbs_up.gif

icon_lol.gif ...


ära rõõmusta, küll tuleb korralikult peale 3G telefone mis võrku söövad... aga raha pannakse 4G'sse icon_razz.gif

Kust need 3G telefonid tulevad? Eesti inimene ostab ju iga uue mudeli puhul endale uue nutifööni.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 21:04:19 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
olafsand kirjutas:
Maht on väike selle hinna eest thumbs_down.gif


Osta kuni saad, tegelt ju läks suures plaanis kallimaks teenus (mahud vähenesid) ja ületamine hakkas maksma.
sama triki tegi Elisa Juuli keskel firmadele ja odavamaks ei lähe miski enam icon_smile.gif


Ei osta hetkel kindlasti mitte icon_smile.gif
Praegune pakett netti maksab 2,5€ ja sisaldab 30 giga mahtu. Olen ka 38 kuus tarbinud ja piirangut ei saanud icon_smile.gif
Lisaks on kiirused veel viisakamad viimasel ajal peale saatjate uuendamist. Kirjade järgi 2/1 pakett icon_smile.gif

Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2014 13:52:28 vasta tsitaadiga

Huvitav hind 30GB eest icon_smile.gif . Ma maksan ka vähem 2/1 paketi eest (3.90€), aga 2.50€ on tiba ulme. Räägi täpsemalt, kuidas sa sellise hinnaga said.
Ja vaevalt et see "kiiruseanomaalia" sul igavesti kestab, naudi veel kuniks saad. 2/1 kiirusepilt minul:

salatoimik kirjutas:
...Kust need 3G telefonid tulevad? Eesti inimene ostab ju iga uue mudeli puhul endale uue nutifööni.

Enamik meie inimesi on üsna hinnatundlikud ja praeguste hindade juures ei liigu enamik 3G kasutajaid kuskile vabatahtlikult. Olenemata, mis fööni nad endale ostavad ja millist fööni nende rahaline seis neil üldse osta võimaldab. Vaata laiemalt, kui ainult oma tutvusringkonda...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 28.08.2014 15:54:04 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
vana_urr kirjutas:
ewur kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Lootust on, et kui nüüd 4G peale hakatakse minema, siis 3G võrgu koormus väheneb ja kiirused vähe tõusevad thumbs_up.gif

icon_lol.gif ...


ära rõõmusta, küll tuleb korralikult peale 3G telefone mis võrku söövad... aga raha pannakse 4G'sse icon_razz.gif

Kust need 3G telefonid tulevad? Eesti inimene ostab ju iga uue mudeli puhul endale uue nutifööni.


"Uuringufirma GFK andmetel oli 30% 2014. aasta juulis Eestis müüdud mobiiltelefonidest 4G toega."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2014 16:16:23 vasta tsitaadiga

ewur, 2 aastat tagasi olin emt klient ja tele2 kutsus üle. Ütlesin toona, et tulen kui saan neti ja kõneminuteid mitte rohkem kui 5€ kuus. Toona oli 2/1 pakett sel hetkel 4,99€ ja 30 giga mahuga. Pakuti ka 180 minutit kuus 2,49€ eest. Et viiekas kokku tuleks, siis tehti netile 50% soodukas. Ja nii see ongi mul siis siiani. Vb ei poogita mind ka seetõttu, et arved on seoses mahuka välismaale helistamisega vahest ka ca 100€
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2014 17:26:02 vasta tsitaadiga

Tegin teadust - ruuteri ja netipulgaga katusele, Jätsin mõlemad katuseharjale, signaalitugevust sain 15% juurde, kiirusekasvu mitte pussugi thumbs_down.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 11:28:05 vasta tsitaadiga

Kas juhendis polnudki kirjas, et peab masti ka upgradema?!

Bastards.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 15:23:09 vasta tsitaadiga

Panin paar nädalat tagasi isale maale pulga ruuteri külge ja antenni katusele. Kiirus kasvas 0,3-0,5Mbit/s pealt 5Mbit/s peale. Signaali tugevus sain 100% peale. E173 pulk nagunii rohkem välja ei võta. Antenn maksis 35€, ruuter 22€.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 31.08.2014 16:02:54 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Panin paar nädalat tagasi isale maale pulga ruuteri külge ja antenni katusele. Kiirus kasvas 0,3-0,5Mbit/s pealt 5Mbit/s peale. Signaali tugevus sain 100% peale. E173 pulk nagunii rohkem välja ei võta. Antenn maksis 35€, ruuter 22€.


Ega asi pole vaid signaalitugevuses, vaid ka "müras", mida pulkades ei paista. kuigi seade võib näidata sees seda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2014 13:21:10 vasta tsitaadiga

Kellelgi uus telefoni Nuti 4G pakett on ka juba? kui kaua aktiveerimine võttis ja kuidas kiirused telefonis...

HTC One m7 - LTE levi leiab ja ühendab LTE masti külge aga andmeside ei ole. Terve linn läbi sõidetud. Sama probleem nexus5-ga. SIM kaart e3276 pulga sisse ja laksti 50Mbit/sec.
Tele2 support sonis midagi, et on vaja telefoni uuendust tele2 4g jaoks. Mismoodi nad üldse pakette pakuvad kui üldlevinud telefonidel ei toimi...

Cellmapper vähemalt suutis mastid tuvastada http://www.cellmapper.net/map?MCC=248&MNC=3&type=LTE&latitude=59.41596516242613&longitude=24.740835895257536&zoom=13

EDIT: Ja sai korda. Kõik apnid ära kustutada telefonis ja käsitsi uus luua.
Voilaa

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2014 16:20:24 vasta tsitaadiga

Võtsin ka selle 4g paketi ligi olgugi, et nexus 4 4g ei oma. Aga kiirus on ikka pask, max mida näinud olen, on 6mbps alla ja 2mbps üles.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2014 23:39:36 vasta tsitaadiga

pyrex, aga miks sa siis võtsid kui Nexus 4 seda ei toeta? Polegi nagu põhjust eriti rohkemat saada icon_smile.gif
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2014 09:55:53 vasta tsitaadiga

Paketi kirjelduses on öeldud, et piiramatu kiirusega 3g + 4g . Palju sealt 3g-st välja peaks võluma?

viimati muutis pyrex 07.09.2014 10:54:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2014 10:18:56 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
Paketi kirjelduses on öeldud, et piiramatu kiirusega +4g . Palju sealt 3g-st välja peaks võluma?
Täpselt nii palju, kui võrgu koormus lubab.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 07.09.2014 10:21:55 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
pyrex kirjutas:
Paketi kirjelduses on öeldud, et piiramatu kiirusega +4g . Palju sealt 3g-st välja peaks võluma?
Täpselt nii palju, kui võrgu koormus lubab.


Ja seade ka teema...

TJA kevad 2014:
"3G võrgud, mida hetkel kasutavad veel enamus tarbijatest, on kolmel sideettevõtjal peaaegu võrdse võimekusega. Tulemused näitavad, et kõik 3 mobiilsideettevõtet pakuvad ühtviisi head teenust ning tagavad keskmise allalaadimiskiiruse 8-9 Mbit/s ning üleslaadimiskiiruse ca 2,5 Mbit/s."

KUi aga 4G kõrvale panna siis olid kõvad vahed sees
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2014 10:32:01 vasta tsitaadiga

Selline lippab suht väledalt igaljuhul


Ei viitsinud netipulka kaasa võtta, aga tollega saab miskipärast suuremad kiirused kätte kui telefoniga.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.09.2014 10:54:09 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Selline lippab suht väledalt igaljuhul


Ei viitsinud netipulka kaasa võtta, aga tollega saab miskipärast suuremad kiirused kätte kui telefoniga.

Aga peabki olema ju erinevus telefoni ja modemi vahel kuna juba AT-Commandid jms. käsustikud on neil osalt erinevad. icon_cool.gif

Iseasi kui suur see vahe on ja kui märgatav on, aga olemas see erinevus on olemas. Aga ära liialt südamesse v6ta. icon_smile.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2014 18:59:22 vasta tsitaadiga

Võtta 4g pakett ja kasutada ainult 3g sellest on küll piinamine.

Hea levi korral on 4G kordi parem icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.09.2014 07:31:51 vasta tsitaadiga

Ping kuidagi kehv...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 08.09.2014 08:41:14 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Selline lippab suht väledalt igaljuhul


Ei viitsinud netipulka kaasa võtta, aga tollega saab miskipärast suuremad kiirused kätte kui telefoniga.

Aga peabki olema ju erinevus telefoni ja modemi vahel kuna juba AT-Commandid jms. käsustikud on neil osalt erinevad. icon_cool.gif
beer_yum.gif


Aga räägi, kuidas see AT käsustik mõjutab saadavat kiirust? St kui sa selle nii välja tood, siis sa võiks ju osata seletada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2014 13:09:37 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
Võtta 4g pakett ja kasutada ainult 3g sellest on küll piinamine.

Hea levi korral on 4G kordi parem icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


eelnevalt oli 2/1 pakett ja kui pakutakse lisa 0.5€ eest piiramatut kiirust siis miks mitte. icon_smile.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2014 10:27:31 vasta tsitaadiga

Viljandis õnnestus siis LTE võrku pääseda, mobiilne kodulahendus (lepingu järgi 15 alla ja 10 üles) -


_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxxm88
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2014 13:53:44 vasta tsitaadiga

Haapsalus ka 4G olemas thumbs_up.gif , kuigi levialakaardi järgi nagu ei tohiks olla.
Manus

Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2014 14:12:17 vasta tsitaadiga

küsimus selline, kas tele2 paketiga "internet arvutis medium" ehk siis selle konkreetse simiga, mis selle paketi kasutamiseks jagatakse, peaks saama netti ühtmoodi nii kaasa pakutava netipulga kui ka mõne suvalise andmesidevõimelise nutitelefoniga?

minu loogika ütleb nagu, et nii see peaks olema, kuid nett telefonis "töötab" täpselt senikaua kuni telefon üritab neid nö. interneti seadeid alla laadida ja failib, peale seda kaob ka nett...mis korra täitsa reaalselt olemas on (paar lehte jõuab ikka lahti võtta selle aja jooksul telefoni browseriga). on siin mingeid lahendusi või need simid ongi vaid pulga sees kasutamiseks? kui nii siis kas ka pulk peab tingimata olema see, mille tele2 ise kaasa pakub? (mul seda hetkel võtta ei ole)

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karu7899
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2014 16:14:59 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et seda Extra Large netti saab proovida 14 päeva ja küsiksin, et kuidas see tagastamine käib, et kas nad saavad mingeid summasi ka küsida selle eest või lihtsalt viin tagasi ja ütlen, et ei meeldinud?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 27.09.2014 12:20:17 vasta tsitaadiga

Kas Tele2 on torrentid nii päeval kui öösel piiratud?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2014 12:29:04 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Kas Tele2 on torrentid nii päeval kui öösel piiratud?

Ei, saab tõmmata millal tahad.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.