Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Volcanic Islands aka R-200 seeria videokaardid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 124, 125, 126  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2014 22:30:04 vasta tsitaadiga

karts3 kirjutas:
rmc kirjutas:
karts3, viitsid ära rohkem siia postita oma sisutut fanboylust. kirjuta siia


Tegin seal valiku ära.Kasutan ainult parimaid asju , seega Nvidia. icon_biggrin.gif



Ja selleks pead AMD teemasse tulema?



Huvitav kuidas AMD teemas pidevalt on inimesed kes kiruvad kui pask AMD on ja kui imeline Nvidia on, aga AMD kasutajad Nvidia teemas ei käi niimoodi vingumas.


Aga ju Nvidia mehikesed pole oma ostuga rahul, ja peavad oma viha mujal välja elama.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 04.09.2014 23:00:28 vasta tsitaadiga

karts3 kirjutas:
kaspar737 kirjutas:
karts3 kirjutas:
Kuulge ,saage aru AMD ongi kehvem ja jääbki kehvamaks Nvidiast, nii proetsessori kui ka videokaartide maailmas.

Läbustajatele võiks banni peale lükata.


Mul ajab lihtsalt närvi kui ühed kasutajad scart, bitcoin püüavad oma väiteid selgitada, siis üks kasutaja SilQ (lihtsalt mingi fanboy) läheb lihtsalt keema mingite kasutajate peale.


icon_lol.gif Ma ei ole mingi fännboy, pole kunagi olnud, ega hakka ka. Ma valin oma kaardi alati jõudluse ja hinna suhtega ja seda on AMD hetkel ees, küll mitte kõikides hinnaklassides aga nii mõneski.
Lihtsalt pseudo probleemides ei ole süüdi AMD nagu mõni seda arvab. Kui mul nVidiaga probleemid olid ei käinud ma sinu suguse ahvi moodi seal teemas paukumas ja kõiki sõimamas. Ma otsisin rahumeelset probleemile lahendust.
Närve mine ravi arsti juures mitte siin. Tühikargaja.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2014 23:10:19 vasta tsitaadiga

Isiklik kogemus - 69% juhtudest on mingi kala installimisel korraldatud (kasutaja), 30% on masin valesti kokku pandud, 0,99% loll riistvara konflikt mida keeruline ravida ja 0,01% kehv tootjapoolne kvaliteedikontroll/defektne jupp.

Fänboid võiks täiskasvanuks saada ja osta seda mis meeldib ja teised rahule jätta. Vaba maa ja valik.
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tondu
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005




sõnum 08.09.2014 11:13:24 vasta tsitaadiga

Hey!
Mure: lärmab jubedalt.

1. Tahan oma SAPPHIRE VAPOR-X R9 280X 3GB GDDR5 vaiksemaks saada. Kas keegi on sinna corsair vesijahutuse peale aretanud või midagi sarnast?
Korraks oli mõte, et lõhuks vana jahutuse ära ja paneks omavahel kokku veega aga see ei tundu enam hea mõte, kuna ei suuda kata 100%. "Pipe" õõnsused jäävad tühjaks.

2. "VRM" over heating and throttling problem" Ei ole täheldanud seda aga ilmselgelt tekib, kui kasutada kaarti maksimaalselt.
Mälud: "Hynix - H5GQ2H24AFR"!
Mis moodidud Bios?

3. Olen valmis ostma toimiva vesijahutuse sellele" kaardile asap. / vahetama + raha, toimiva 280x/290x vastu mis juba veega.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007




sõnum 08.09.2014 11:54:39 vasta tsitaadiga

tondu, VRMi ülekuumenemisest saad aru, kui kaart koos arvutiga välja lülitub. Kui kaart tolmu täis pole, lisapingega klokitud või halva õhuvooluga kastis, siis probleemi ei tohiks olla. Jälgi temperatuure GPU-Z'ga.
Ei pea tingimata vesijahutust ostma. Võid ehk termopasta ära vahetada ja plastiku pealt maha kruvida, Sapphire'i kaartidel on üldiselt vendid ja plastikkate eraldi. MSI Afternurneriga saad ise sättida fan profile pöördeid vastavalt temperatuurile, ehk madalamate pööretega probleemi pole.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tondu
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005




sõnum 08.09.2014 15:20:48 vasta tsitaadiga

Mul viskab pildi aegajalt valgeks vms. Vahest ka väikesel koormusle. Pärast seda aitab ainult sunnitud restart.
Jahutus on ok. 70c ja alla selle saab seda hoida. Põhiline on see, et seda kinnijooksmist on olnud algusest peale.
Esimene mis ma poest sain oli mingi Matrixi oma ja see loopis nii sama juba segast, mille vastu sain eelnimetatu.
Kõike seda on juhtunud ka downclokkides" ja parema jahutuse olemasolul.

Eesmärk kunagi võiks olla: mälud 7000 ja core 1200-1300

(Prose juba jookseb mingi 4.6 või 4.8 peale. Ise olen rahul.)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007




sõnum 08.09.2014 16:05:12 vasta tsitaadiga

tondu, proovi ainult VRAM underclockida. Asuse 280X-del tüüpviga, et mälud ebastabiilsed, Sapphire kohta ei tea. Asuse puhul aitas kas pinge tõstmine 1.5v pealt 1.52-1.55 või mälu kiiruse langetamine 1600mhz pealt 1500mhz peale.
Selline valge pilt on küll kahtlane, mälu vea puhul peaks ruute ja triipe pilt täis olema.

280X-st sa 1200-1300 kätte nii lihtsalt ei saa. Jääb mulje, et üldiselt on AMD GCN piiriks 1150-1170mhz. Ei ületanud mul seda piiri ei 7870XT, 7950-d, 7970, 280X ega 290-d. Pole väga mõtet punnitada vesijahutuse ja kõva lisapingega, kui kasu nii väike on. Jah, mõni võib nüüd siinkohal tulla ja rääkida kuidas nende kaart suudab rohkem, aga see on pigem erand.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 08.09.2014 19:17:34 vasta tsitaadiga

Degwees kirjutas:
tondu
280X-st sa 1200-1300 kätte nii lihtsalt ei saa. Jääb mulje, et üldiselt on AMD GCN piiriks 1150-1170mhz. Ei ületanud mul seda piiri ei 7870XT, 7950-d, 7970, 280X ega 290-d. Pole väga mõtet punnitada vesijahutuse ja kõva lisapingega, kui kasu nii väike on. Jah, mõni võib nüüd siinkohal tulla ja rääkida kuidas nende kaart suudab rohkem, aga see on pigem erand.


Mul 3 asus dcII 3 slot kaarti: 7970 GHz edition, stock vcore-ga kellub 1100mhz; 280x GHz edition, stock vcorega kellub 1130 mhz; matrix 280x, stock vcorega kellus 1150 mhz ja overvoldiga sain 1200mhz kätte (gpu oli ~1,3v). Tahaks isegi isendeid mis teevad 1,3 GHz+ icon_biggrin.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tondu
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005




sõnum 08.09.2014 21:43:57 vasta tsitaadiga

Degwees kirjutas:
tondu, proovi ainult VRAM underclockida. Asuse 280X-del tüüpviga, et mälud ebastabiilsed, Sapphire kohta ei tea. Asuse puhul aitas kas pinge tõstmine 1.5v pealt 1.52-1.55 või mälu kiiruse langetamine 1600mhz pealt 1500mhz peale.
Selline valge pilt on küll kahtlane, mälu vea puhul peaks ruute ja triipe pilt täis olema.

280X-st sa 1200-1300 kätte nii lihtsalt ei saa. Jääb mulje, et üldiselt on AMD GCN piiriks 1150-1170mhz. Ei ületanud mul seda piiri ei 7870XT, 7950-d, 7970, 280X ega 290-d. Pole väga mõtet punnitada vesijahutuse ja kõva lisapingega, kui kasu nii väike on. Jah, mõni võib nüüd siinkohal tulla ja rääkida kuidas nende kaart suudab rohkem, aga see on pigem erand.


Ok. Asus on minevik, mälude tõttu ja tõesti see võeti ka minult tagasi.
Sapphirega X Tahaks" vist" saada veele, et oleks vaikne. Hetkel seisab koormusel 70c, kuigi MSIga sundisin 65C hoidama. Ehk 100% kindel, et ei saa 100% jõudu kätte sellest.
Lahendus võiks olla uus pasta aga see selline poolik minu jaoks.

Ehk kellelgi vedeleb originaal jahutus, mida lõhkuda? Prooviks sinna otse külge aretada vee. Mälud oleks kaetud jne.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 09.09.2014 16:37:53 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SilQ kirjutas:

Siin teemas seda ei olnud. Liiga vähe infot et sind aidata. Umbes sama tark jutt kui kuskilt valutab, mis teha.
Korralik logi, riitvara konf, tempide logi, driveri versioonid jne jne või vii mõne targema kätte kui ise hakkama ei saa. Ma olen 99% kindel et probleem pole kaardis.


OC foorumi threadis on minu kokkulugemise järgi läbi käinud vähemalt viis Sapphire 290 Tri-X OC kasutajat, kellel täpselt sama probleem ning alati lahenes see vcore tõstmisega 25 millivoldi võrra MSI Afterburneris. Ma võin praegu kohe lasta oma masinal pildi eest ning siis hardlocki, kui eemaldan Afterburnerist lisatud 25mv'i.

Mängides seda muret ei ole, sest loadi all lastakse nagunii voldid üles aga desktopil on sekunditega black screen ja siis hardlock.

EDIT: ma ei mäleta hetkel mis bränd, aga tulemas on 290/290x seeria uus väljalase, millel on by default lisatud biosi kaudu 25millivolti. Seega issue on real.


Nüüd taob vähemalt korra päevas musta ekraani ka +25 millivoldiga corele. Lasin mälukiiruse 50mhzi alla ning püsib hetkel stabiilsena. Tea, mitu protsenti reference jõudlusest ohverdama peab enne kui kaart stabiilseks muutub icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 09.09.2014 16:52:09 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Scart kirjutas:
SilQ kirjutas:

Siin teemas seda ei olnud. Liiga vähe infot et sind aidata. Umbes sama tark jutt kui kuskilt valutab, mis teha.
Korralik logi, riitvara konf, tempide logi, driveri versioonid jne jne või vii mõne targema kätte kui ise hakkama ei saa. Ma olen 99% kindel et probleem pole kaardis.


OC foorumi threadis on minu kokkulugemise järgi läbi käinud vähemalt viis Sapphire 290 Tri-X OC kasutajat, kellel täpselt sama probleem ning alati lahenes see vcore tõstmisega 25 millivoldi võrra MSI Afterburneris. Ma võin praegu kohe lasta oma masinal pildi eest ning siis hardlocki, kui eemaldan Afterburnerist lisatud 25mv'i.

Mängides seda muret ei ole, sest loadi all lastakse nagunii voldid üles aga desktopil on sekunditega black screen ja siis hardlock.

EDIT: ma ei mäleta hetkel mis bränd, aga tulemas on 290/290x seeria uus väljalase, millel on by default lisatud biosi kaudu 25millivolti. Seega issue on real.


Nüüd taob vähemalt korra päevas musta ekraani ka +25 millivoldiga corele. Lasin mälukiiruse 50mhzi alla ning püsib hetkel stabiilsena. Tea, mitu protsenti reference jõudlusest ohverdama peab enne kui kaart stabiilseks muutub icon_rolleyes.gif


Proovi biosi vahetust. See on sama lihtne kui emaplaadil, lõhnab väga biosi probleemile.
Kui tahad abi saada PS. Võin üksipulki lahti kirjutada.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 09.09.2014 22:40:23 vasta tsitaadiga

SilQ, palun saada mulle ka õpetus. Sapphire r9 270x dual-x. Biosi uuendus on olemas netis.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 10.09.2014 00:56:27 vasta tsitaadiga

keegi siin vaidluses mainis, et win8.1 ja 200 seeria kaartidel on mingi teadaolev häda sleepist üles tulemisega. mis selle lahendus on?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2014 01:40:37 vasta tsitaadiga

w7x64?

icon_cool.gif
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 10.09.2014 07:59:06 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
keegi siin vaidluses mainis, et win8.1 ja 200 seeria kaartidel on mingi teadaolev häda sleepist üles tulemisega. mis selle lahendus on?


Kuidas seda viga esile tuua?

Panin arvuti sleepi peale, tuli ilusti üles, panin hibernate, tuli ilusti üles.

Windows 8.1 PRO ja R9 270x

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 10.09.2014 08:28:12 vasta tsitaadiga

Olen aastate jooksul kasutanud kümneid erinevaid AMD ja NV kaarte. Ei ole ei ühe ega teise suur austaja. Lühidalt kokkuvõtta on minu silmis asjad niimoodi:

Eelista AMD kaarti kui:

Kui teed graafilist tööd ja saad kasutada OpenGL, multi monitor iseseisvate desktopidega, krüptomündid jms.

Eelista nVidiat kõige muu puhul.

Mina kasutan hetkel R9-280x ja 14.20.1004-140620a1-173243E / 14.6 RC draiverit, mille kooslus on hetkel küll täiesti probleemivaba.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 10.09.2014 08:49:23 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
londiste kirjutas:
keegi siin vaidluses mainis, et win8.1 ja 200 seeria kaartidel on mingi teadaolev häda sleepist üles tulemisega. mis selle lahendus on?


Kuidas seda viga esile tuua?

Panin arvuti sleepi peale, tuli ilusti üles, panin hibernate, tuli ilusti üles.

Windows 8.1 PRO ja R9 270x

See viga iga kord ei avaldugi. Täielik lotomäng on sellega - mõnikord tuleb sleepist üles mõnikord jälle mitte.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dRifteR
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2006




sõnum 10.09.2014 08:56:35 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
londiste kirjutas:
keegi siin vaidluses mainis, et win8.1 ja 200 seeria kaartidel on mingi teadaolev häda sleepist üles tulemisega. mis selle lahendus on?


Kuidas seda viga esile tuua?

Panin arvuti sleepi peale, tuli ilusti üles, panin hibernate, tuli ilusti üles.

Windows 8.1 PRO ja R9 270x

Pigem tekkis see häda siis kui arvuti lükkas monitori pildi välja (Turn off the display) näiteks 10min järel - aeg mida saab muuta "Power Options" alt.

Ja tundub, et aitas see, kui GPU vcore volt tõsta.
http://www.overclock.net/t/1441349/290-290x-black-screen-poll/1260#post_22796241
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 10.09.2014 09:43:08 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
SilQ, palun saada mulle ka õpetus. Sapphire r9 270x dual-x. Biosi uuendus on olemas netis.


Pane siis siia AMD flashimis õpetuse:
Kui untsu läheb siis ei tasu mind selles süüdistada, teete omal riskil.

Kõigepealt tuleks alla tirida endale GPU-Z:
http://www.techpowerup.com/gpuz/
Siis salvestad oma GPU'lt ära originaal biosi vajutades seda nuppu:
Spoiler Spoiler Spoiler

Paned nimeks näiteks originaal.rom, ja salvestad kuhugi kausta sest iial ei tea millal seda vaja läheb.
Siis lähed lehele http://www.techpowerup.com/vgabios/ valid endale sobiva biosi ja tirid alla, jälgima peaks mälude sobivust. Osadel on küll autodetect aga soovitavalt võiks teie mälu tugi olemas olla. Kui tahad kellegi teise tootja biosi peale panna, näiteks Asuse oma MSI kaardile, siis peab lihtsalt veenduma et poleks erinevad PCB'd (290 kaardidel nagu scart erinevusi ei tohiks olla, sest proovitud parktiliselt kõiki biose sealt). Google on selles abiks. Kui aga on videokaardil dual bios siis pole ka sellepärast muret. Bios switch peab olema flashimise ajal asendis nr1. Kui flash ebaõnnestub ja masin üles ei boodi, lükkas biosi asendisse nr2' ja boodid ülesse. Kui oled windowsi jõudnud lükkad nupud asendisse 1 tagasi ja flashid originaal biosi peale teed restardi ja kõik on endine.

Lisaks mainin ära sellise softi nagu VBE7 millega saab enne flashimist vaadata mida bios sisaldab, mis fan settingud, voolu settingud jne. Võrrelda ja valida endale sobivaim välja. Sellega saab ka muuta biosi aga siis kaob UEFI tugi (rohkem mõeldud kaevuritele kellel pole sellest niikuinii mingit tolku). Samas saab näha enda GPU videokaardi biosi ja saad näha mis mälukivid on kui ei tea. Kindlasti on neid programme veel kes seda näitavad.
Download link: http://www.techpowerup.com/forums/attachments/vbe7-0-0-7b-exe.52628/

Edasi saab jätkata selle lingi teel: http://www.overclock.net/t/1353325/tutorial-atiwinflash-how-to-flash-the-bios-of-your-ati-cards
Ma arvan et ma ei hakka seda linki ringi tõlkima ja nii palju vast ingliskeelest ikka aru saab. Kui ei, võib alati küsida.

Isiklikest kogemustest tunduvad Asuse biosid kõige paremad. Aga näiteks 280X'idel on päris palju erinevaid PCB'sid et Club3D kaardil Asuse omad kõik failisid. Hetkel kasutan MSI oma. Powercolori omad on ka osadel kaartidel hästi toiminud, just stabiilsuse poolepealt. Kõige parem ongi proovida erinevaid biose ja siis testida, jälgida temperatuure ja näiteks 3Dmark punkte siis näeb ära ka kas on mingit edasiminekut. Samadel sagedustel võib teha üks bios vabalt teisest biosist oma 10% rohkem tööd, nii et proovida tasub.
Lisaks kui erinevate tootjate biose ei julge proovida siis või lihtsalt uuema versiooni selga lasta ja peaksid ka need musta pildi vead kaduma.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 10.09.2014 10:50:14 vasta tsitaadiga

SilQ, väga hea juhend, suured tänud Sulle! Kodus proovin ära kohe.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2014 10:55:17 vasta tsitaadiga

asus 280x top'le on midagi kindlat soovitada, mis elimineeriks kõik artifaktid?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 10.09.2014 11:04:18 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
asus 280x top'le on midagi kindlat soovitada, mis elimineeriks kõik artifaktid?


Garantii, seal ei aita midagi muud. Mäludele jahtusi peale panna on riskantne, võid garantiist ilma jääda.
Mälu downclock ei aita kuigi kohati väidetakse...

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2014 11:10:31 vasta tsitaadiga

1600->1500MHz väheke aitas, mõtlesin et peaks vram pinget muutma, ehk teeb asja paremaks.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 10.09.2014 11:23:13 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
asus 280x top'le on midagi kindlat soovitada, mis elimineeriks kõik artifaktid?


Oled sa vaadanud mis temperatuurid sul on, nii gpu'l kui mäludel. Arifakte hakkab loopima tavaliselt mälude pärast, kas liiga kõrge clok või ülekuumenemine.
Üldiselt ma ei saagi aru miks 280X paljudele ei ole pandud mälude radikaid peale.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 10.09.2014 13:10:52 vasta tsitaadiga

Rumal küsimus, aga mis asend on kaardil biosi lülitil number 1?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Volcanic Islands aka R-200 seeria videokaardid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 124, 125, 126  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.