Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 28.08.2014 13:59:40 vasta tsitaadiga

Kes rampage laseb, siis lisage ProteinHandShake.
Mul 1 guildstashi leht ka ostetud, kui keegi tahab asju jagada vms.

Laseks koos mape, leveldaks vm. Hetkel üks mees ainult, freezepulser 68. Eilsega sai hetkevarustuse resid 75% peale ja paar sloti on vabamad, nt kinnastega olen hädas - kasutan neid rampage uniike, crit ja crit dam omad, aga ilmselt peaks miskit muud panema (kus tulebki probleem). Mõtlesin, et vbla oleks good guy greg ja paneks need castspeed - condouit omad, mul 7 powerchargei icon_biggrin.gif

Muidu pulse damiboost on hea küll, kuigi kui topin näkase ARC oma armorisse pulse asemel, siis on tollega ka kohe 7k dam vms icon_biggrin.gif Aga ma ei jäta vast jonni, sheet dam on suurem kuigi see pole kuigi oluline.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2014 16:23:57 vasta tsitaadiga

Mind võib kah lisada, rampage ja GoldBloodBiatch on nimeks, samas guildis ja on kogunenud vähe nänni jagamiseks, hetkel lvl63, ahjaa kui kellelgi on 5l ES armorit siis vahetaks Tabula vastu, selle Tabulaga merciless peal pikalt rallit ei sõida
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2014 23:36:32 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Mind võib kah lisada, rampage ja GoldBloodBiatch on nimeks, samas guildis ja on kogunenud vähe nänni jagamiseks, hetkel lvl63, ahjaa kui kellelgi on 5l ES armorit siis vahetaks Tabula vastu, selle Tabulaga merciless peal pikalt rallit ei sõida

ma kasutasin kuni lvl 83 tabulat!, mul lihtsalt polnud currencyt et midagi mis väärt oleks osta, lõpuks leidisn raha et osta armour 6exiga oma summonerile , mille pidin ikagi ise 6 linkima, vähemalt võttis see vähem kui 300 fuse-i!!!!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2014 04:37:14 vasta tsitaadiga

Summoneriga on see vist tõesti võimalik, aga ma cold wich ja A3 merciless valmistab juba raskusi, tegin omale 4l armori ja vähe parem, kui just reflect vastu ei tule icon_evil.gif Ice spear muidu lahe, tapab asju väljaspool vaate ulatust aga kui seal kuskil on reflect, noh ennem ei tea kui maha kooled, just kohtasin slummis 4x reflecti, 40% expi lännu.
Mis moodi selle reflectiga elus püsida?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 29.08.2014 13:11:17 vasta tsitaadiga

Ele või cold aura, 75% resiga võib suhteliselt rahulikult täristada, vähemalt ma pole viimasel ajal surnud reflect kampasid nottides.

Kui mul satub 5link, siis saaks kaupa teha küll, tahaks tabulaga lvldada icon_biggrin.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d-day
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.08.2014 18:48:49 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Summoneriga on see vist tõesti võimalik, aga ma cold wich ja A3 merciless valmistab juba raskusi, tegin omale 4l armori ja vähe parem, kui just reflect vastu ei tule icon_evil.gif Ice spear muidu lahe, tapab asju väljaspool vaate ulatust aga kui seal kuskil on reflect, noh ennem ei tea kui maha kooled, just kohtasin slummis 4x reflecti, 40% expi lännu.
Mis moodi selle reflectiga elus püsida?


cloak of defiance peale ja kuskile armorisse neli link cwdt+ic+ec+id
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qufi
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2014 00:51:05 vasta tsitaadiga

Võite mind lisada olen beyondis, ign: SupstiSuhu
_________________
Origin: Qufi
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.09.2014 19:59:37 vasta tsitaadiga

Tegime just ühe Zana questi ja seal mapil oli 1033% exp gain icon_eek.gif lvl 70 pealt 75 peale poole tunniga icon_biggrin.gif gemmid tegid kah jaburalt leveleid, me like it
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 02.09.2014 13:49:33 vasta tsitaadiga

Suhteliselt suurepärane kogemus haha icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
robertzon
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2010




sõnum 03.09.2014 18:53:04 vasta tsitaadiga

Plaan hakata ka mängima seda, on ehk mingeid näpunäiteid mis alguses peaks jälgima? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 03.09.2014 19:48:29 vasta tsitaadiga

Siin lähevad ilmselt arvamused lahku, et kas lugeda natuke ka või avastada. Kui avastad, siis ilmselt keerad endale laias laastus kägu, sest tegemist on väga detailirohke mänguga ja niisama paugutades efektiivsus on pigem madal. Lugedes oled targem, saad buildisoovitusi jne, aga ehk avastamisrõõmu vähem seetõttu.

Seda võid meeles pidada muidugi, et siin pole tugevaimat klassi, tugevaimat buildi vms. On lihtsalt starteraread, kel on ligipääs ja loogiline jätk ühe või teise tegelase arendusele soodsam.

Võibolla parim soovitus on katsuda ajada üles elu, resistance ja teatud määral on elu lihtsam kilbiga (ütleme level 1-40 kandis pole see kilp nõnda oluline, kuna tegelane ei kipu surema). Teine soovitus on katsuda teha loogilisi linke support gemide näol, ehk siis kasutada ära võimalust supporte lisada linkidesse kui mana seda lubab. Kolmas oleks pigem tõmmata tagasi asjade kokkuostmise ja orbide/currency kasutamist vältida alguslevelitel (kuna reaalselt teeb "mees, kes teab asja" kahe tunniga end lvl 30).

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2014 20:23:11 vasta tsitaadiga

Hoia currencyt, isegi alcid on väärt hoidmist, loe oma klassi buildide kohta, tee kõiki side questid, korja üles kõik kollased ja pruunid itemid, kõik orbid kah, ära kasuta oma alchemyt ja chaost või exalti mängu alguses, ära proovi omale luua kohe 5l või 6l itemit sa ei suuda seda mana majandada, kergem on alati mängida ranger klassi esimesena, mida rohkem mängid seda enam hakkad asja jagama, ahjaa jälgi asjade hindasid, sest kauplemine on väga tähtis siin, kui mingi boss valmistab raskusi, loo public party ja oota, keegi ikka tuleb lõpuks ja aitab ta ära tappa
Normali peal ajada üles dpsi, kuskil A3 lõpus tuleb ka vähe resiste ja hpd juurde hankida, cruel kuni A3ni dpsi ja sealt edasi resistid, life/ES, armor jne, mappides peab olema nii dpsi kui resite ja HP/ESi
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bullzeye
HV vaatleja
Bullzeye

liitunud: 27.08.2009




sõnum 08.09.2014 11:38:59 vasta tsitaadiga

Ise alustasin ca 3-4 päeva tagasi mängimist ja ütlen ausalt, et pole varem kordagi Diablo seeriat vms mänginud, aga nii palju kuulsin, et enne, kui võtad PoE käsile, vaata youtube'ist erinevaid tutorialeid jms. Leidsin netist Fireball Witch buildi ja hetkel minule kui "nuubile" toidab väga hästi, suhteliselt odav ning fun build on. Praegu olen level 50+ ning naudin mängu sajaga, fantastiline atmosfäär(Lunaris Temple level 3, sinna jõudes saad aru, mida mõtlen)

Kuna olen League of Legendsit mänginud alates betast ning olen päris pikka aega otsinud vaheldust, siis tunnen, et PoE trumpab varsti LoLi üle minu jaoks icon_biggrin.gif

Fireball Witch Guide: http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/977866
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2014 12:07:37 vasta tsitaadiga

Bullzeye kirjutas:
Ise alustasin ca 3-4 päeva tagasi mängimist ja ütlen ausalt, et pole varem kordagi Diablo seeriat vms mänginud, aga nii palju kuulsin, et enne, kui võtad PoE käsile, vaata youtube'ist erinevaid tutorialeid jms. Leidsin netist Fireball Witch buildi ja hetkel minule kui "nuubile" toidab väga hästi, suhteliselt odav ning fun build on. Praegu olen level 50+ ning naudin mängu sajaga, fantastiline atmosfäär(Lunaris Temple level 3, sinna jõudes saad aru, mida mõtlen)

Kuna olen League of Legendsit mänginud alates betast ning olen päris pikka aega otsinud vaheldust, siis tunnen, et PoE trumpab varsti LoLi üle minu jaoks icon_biggrin.gif

Fireball Witch Guide: http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/977866



endal sama teema koguaeg oli varem dota.aga poe võttis asja üle.kui abi vajad pm sipsik
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 08.09.2014 13:00:12 vasta tsitaadiga

Igaks juhuks mainin veel, et kes eestlastest rampage liigas lasevad, siis hoiame kokku. Ma olen yhe lehe guildstashi ka ostnud, mis vabalt kasutatav ja uniike täis. Endal hetkel 2 meest ja mõlemad lvl 77.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bullzeye
HV vaatleja
Bullzeye

liitunud: 27.08.2009




sõnum 08.09.2014 14:20:27 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
Bullzeye kirjutas:
Ise alustasin ca 3-4 päeva tagasi mängimist ja ütlen ausalt, et pole varem kordagi Diablo seeriat vms mänginud, aga nii palju kuulsin, et enne, kui võtad PoE käsile, vaata youtube'ist erinevaid tutorialeid jms. Leidsin netist Fireball Witch buildi ja hetkel minule kui "nuubile" toidab väga hästi, suhteliselt odav ning fun build on. Praegu olen level 50+ ning naudin mängu sajaga, fantastiline atmosfäär(Lunaris Temple level 3, sinna jõudes saad aru, mida mõtlen)

Kuna olen League of Legendsit mänginud alates betast ning olen päris pikka aega otsinud vaheldust, siis tunnen, et PoE trumpab varsti LoLi üle minu jaoks icon_biggrin.gif

Fireball Witch Guide: http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/977866



endal sama teema koguaeg oli varem dota.aga poe võttis asja üle.kui abi vajad pm sipsik
Teeme nii, lisand sind friendiks. ZorkoZac on mu user
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.09.2014 14:40:35 vasta tsitaadiga

robertzon kirjutas:
Plaan hakata ka mängima seda, on ehk mingeid näpunäiteid mis alguses peaks jälgima? icon_rolleyes.gif


Soovitan ZiggyD playlisti- ta spetsiaalselt algajatele pikalt ja põhjalikult erinevaid aspekte lahtiseletavad videosid teinud. https://www.youtube.com/user/ZiggyDStarcraft/playlists
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2014 13:25:15 vasta tsitaadiga

Laenasin Metsjeesuse guildstashist ühe kahekäemõõga, päris kena damageboost. Panustasin mõned oma uunikud ka sinna, ehk kulub kellelgi ära.
Vaese mehena jooksen magic findiga ringi ja üllatavalt palju on uunikuid tulnud viimase chariga.

Act2 ja 3 raskusevahe on ikka üllatav. Cruel 2 oli 2-2,5K dämmiga ülilihtne, lausa overkill, Act3 pole 3,5K ka enam mingi tegija.
Mängin vahelduseks meleed, duelisti. Sellega oli alguses väga lihtne mängida, 2H ja cleave ja asi onehittis packe nii et vähe polnud.
Tegin selle chari lihtsalt, et meleed proovida ja paari madala leveli sõpra järele aidata, aga nüüd on päris meeldima hakanud.
Kuigi spetsialiteeti pole veel julenud valida - hoian punkte varuks. Duelisti boonus on rünnaku kiirus vast peamiselt, äkki dualwield oleks etem?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Verdungo
HV vaatleja
Verdungo

liitunud: 04.02.2014




sõnum 09.09.2014 20:38:31 vasta tsitaadiga

[raVen] kirjutas:
Laenasin Metsjeesuse guildstashist ühe kahekäemõõga, päris kena damageboost. Panustasin mõned oma uunikud ka sinna, ehk kulub kellelgi ära.
Vaese mehena jooksen magic findiga ringi ja üllatavalt palju on uunikuid tulnud viimase chariga.

Act2 ja 3 raskusevahe on ikka üllatav. Cruel 2 oli 2-2,5K dämmiga ülilihtne, lausa overkill, Act3 pole 3,5K ka enam mingi tegija.
Mängin vahelduseks meleed, duelisti. Sellega oli alguses väga lihtne mängida, 2H ja cleave ja asi onehittis packe nii et vähe polnud.
Tegin selle chari lihtsalt, et meleed proovida ja paari madala leveli sõpra järele aidata, aga nüüd on päris meeldima hakanud.
Kuigi spetsialiteeti pole veel julenud valida - hoian punkte varuks. Duelisti boonus on rünnaku kiirus vast peamiselt, äkki dualwield oleks etem?


Dual wield + dual strike + multistrike + melee splash = packid surevad ruttu ja bossid ka vastu ei pea.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qufi
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2014 07:30:09 vasta tsitaadiga

Suht norm... Leveldasin enda facebreaker lvldamis geariga, AOE DPS oli 4.7k lvl 49 ja sain merci ledges pmst 1 shot kuna 1shotisin sitaks suure packi ja beyond mobid tapsid mind enne ära kui jõudsin välja logida. (3exalt väärt lvldamise sitta otse kraanist alla.)
_________________
Origin: Qufi
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2014 15:22:26 vasta tsitaadiga

Verdungo kirjutas:
Dual wield + dual strike + multistrike + melee splash = packid surevad ruttu ja bossid ka vastu ei pea.


Hetkel 4-link Cleave + Life Leech + Melee Physical Damage + Double Strike, suurte pakkide spämmimiseks Molten Strike + Blind + Life Gain on Hit.
Quest rewardid traditsiooniliselt suuremalt jaolt välja võtmata, Dual Strike oli pakkumisel küll, Multistrike pole vist näinud.
Slottidega on probleeme, tahaks 4-linkile Faster Attacks juurde susada nind kaitseks mingi Molten Shelli kombo koostada.
Kui kellelgi peaks ette jääma Multistrike või häid 1käemõõku, võiks märku anda, tahaks enne spetsialiseerumist proovida. IGN iDueli, lv51
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2014 16:22:30 vasta tsitaadiga

Kui ma ei eksi siis multistrike on merci peal libary questi reward maral ja dualistil
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2014 16:32:09 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Kui ma ei eksi siis multistrike on merci peal libary questi reward maral ja dualistil



vahet pole mis class oled kõigil on samad gemid saad valida ainult 1 gemi sealt.
sealt leiab ka spell echo ja teised paremad gemid.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2014 16:37:40 vasta tsitaadiga

on jah nii, mul peaks vedelema 1 multistrike ja spell echo kastis, echo on lvl9 kahjuks, kes tahab võin ära anda, ei viitsi müügiga tegeleda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martman
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2014 17:21:26 vasta tsitaadiga

Tere-tere

Kas leidub ka tõsisemaid/aktiivsemaid Beyond mehi siin? Võiksime luua guildi kus muljetada/arutada/stashida lvling geari/aidata bossidega ja contenti läbimisega/runnida mappe kui võimalik ja mida kõike veel (kui sellist juba olemas pole). Praegusest guildist kõik mehed quited pärast oma viimaseid rippe D:. Huvitaval kombel ei olegi veel ühtegi eesti keelset lauset mängu chatis näinud.

Rootalicious hetke IGN


Cheers
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.