Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.2 (küsitlus möödasõidu võimaliku kiiruseületamise kohta) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 199, 200, 201 ... 438, 439, 440  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas möödasõidul ületad kiirust?
Ei, kiirus peab jääma karmilt lubatud piirkiiruse juurde
1%
 1%  [ 3 ]
Mõnikord läheb ca 5km/h üle
4%
 4%  [ 13 ]
Mõnikord läheb ca 10km/h üle
10%
 10%  [ 30 ]
Mõnikord läheb ca 15km/h üle
7%
 7%  [ 21 ]
Mõnikord läheb ca 20km/h üle
24%
 24%  [ 67 ]
Mõnikord läheb ca 30km/h üle
23%
 23%  [ 63 ]
Mõnikord läheb ca 40km/h üle
9%
 9%  [ 27 ]
Mõnikord läheb ca 50km/h üle
8%
 8%  [ 22 ]
Mõnikord läheb ca 70km/h üle
9%
 9%  [ 27 ]
hääli kokku : 273

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2014 20:27:50 vasta tsitaadiga

Haha, trt-tln maanteel on seal harjumaa alguse kandis mingid uued lõigud, 70 vihmamärgiga. Enamus lasid totaalselt kuiva ilmaga 70ga kenasti. Suht hea vaadata, kuidas rivi tagant kadus seal icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2014 21:15:50 vasta tsitaadiga

70 ala.
Lõpus sain kõrvalistujalt tigeda pilgu ka, rullnokk sellinne...
thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2014 21:22:25 vasta tsitaadiga

Nad jätsid su näo meelde... Ole ettevaatlik.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 06.09.2014 21:27:51 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
70 ala.
Lõpus sain kõrvalistujalt tigeda pilgu ka, rullnokk sellinne...
thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

icon_biggrin.gif


Hea muusika thumbs_up.gif


Ma ka alati tagurdan parkimiskohale või sätin auto nii et ära minnes ei pea tagurdama hakkama. Pärast hea kohe minema lennata.
Mulle mulje jäänud, et enamus pargivad nii kuidas lihtsam ja pärast mõtlevad kuidas parkimiskohalt välja tagurdada. Kuidas ahvid käituvad? Uus küsitlus?

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2014 21:28:47 vasta tsitaadiga

Ei tagurdamisele.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2014 21:36:50 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Ei tagurdamisele.


Kässariga parkimiskohale?
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2014 21:38:42 vasta tsitaadiga

alati võimalusel tagurdanud, viimasel ajal kui on mitu kohta vabad siis panen otse sisse... tagurpidi saab ju kergemini ja auto jääb väga täpselt sinna kuhu tahad. otse ei saa nii täpselt kahe vahele...
võibolla mul harjumus garaazist ka, alati tagurpidi sisse muidu on raske sisse saada ühe korraga. Tõstuk ju ka keerab hästi sest tagarattad keeravad...
beer_yum.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.09.2014 07:43:03 vasta tsitaadiga

Uus küsitlus, kas auto keerab paremini edaspidi või tagurpidi sõites?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2014 09:19:24 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
põllu ja olevi tänava nurgal oli mingi laks toimunud, sõitsin sealt just mööda, politsei ja kiirabi vilgutasid ka end seal. sõiduautol oli küljeaken katki ja vereplekid maas. tundub nagu oleks rattur autole külge sõitnud, või siis jooksja jooksnud... samas ratast ei näinud kusagil. see on üks haige ristmik, parema käe reegel ja nähtavus kehv. paistab et seal on ennegi asju toimunud, kuna kivist tuvid ette topitud kaitseks

https://www.google.ee/maps/@59.3726147,24.6546699,3a,75y,106.64h,75.76t/data=!3m4!1e1!3m2!1sEkD-y5wz6hZmsHUdiNaXpA!2e0?hl=en


Parema käe reegel Olevi tänaval olevate anda teed märkidega?

Edit: Oh nii lahe. Vahepeal on märgid ära võetud. Ühel pildil on märgid näha (http://goo.gl/PHjtyC) ja kui teiselt poolt vaadata, siis pole märkidest enam haisugi (http://goo.gl/RDQi3t) ja samaliigiliste teede ristumise ala märk teekattel kenasti näha.

Oisu. kirjutas:
Uus küsitlus, kas auto keerab paremini edaspidi või tagurpidi sõites?


Selle jaoks pole küsitlust vaja. Tagurdades keerab paremini. Seetõttu tagurdan ka mina alati võimalusel parkimiskohale. Seda põhjusel, et parkimiskohale tagurdades on oluliselt lihtsam täita nõuet andmaks teed kõigile liiklejatele, kuna võimalusi liiklejateks (autodeks) on vähem ja manööverdamisvõime on samuti parem. Teiselt poolt on edaspidi sõites palju mugavam parkimiskohast välja sõita, sest külgedel olev kitsam ruum ei anna tagurdamiseks just väga palju manööverdamisruumi, aga edaspidi sõites saab pöörata pea kohe, kui pool autot on parkimiskohast väljas.

Paljud vaidlevad mulle vastu väites, et ei ole vahet, aga mina ütlen, et on küll. Minu jaoks on selline lahendus palju mugavam.

Ainuke miinus kogu asja juures on siis, kui on palju autosid ja rahvas hoiab nii sabas, et ei tee tagurpidi tagurdades mulle ruumi. Näitan küll suunatuld, aga no pikivahet ei ole ju mõtet hoida.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2014 11:19:47 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
dvd vader kirjutas:
põllu ja olevi tänava nurgal oli mingi laks toimunud, sõitsin sealt just mööda, politsei ja kiirabi vilgutasid ka end seal. sõiduautol oli küljeaken katki ja vereplekid maas. tundub nagu oleks rattur autole külge sõitnud, või siis jooksja jooksnud... samas ratast ei näinud kusagil. see on üks haige ristmik, parema käe reegel ja nähtavus kehv. paistab et seal on ennegi asju toimunud, kuna kivist tuvid ette topitud kaitseks

https://www.google.ee/maps/@59.3726147,24.6546699,3a,75y,106.64h,75.76t/data=!3m4!1e1!3m2!1sEkD-y5wz6hZmsHUdiNaXpA!2e0?hl=en


Parema käe reegel Olevi tänaval olevate anda teed märkidega?

Edit: Oh nii lahe. Vahepeal on märgid ära võetud. Ühel pildil on märgid näha (http://goo.gl/PHjtyC) ja kui teiselt poolt vaadata, siis pole märkidest enam haisugi (http://goo.gl/RDQi3t) ja samaliigiliste teede ristumise ala märk teekattel kenasti näha.


pääskülas/kivimäel jah paar aastat tagasi korjati igalt poolt peatee-anna teed märgid ära, millega muutus kohalik liiklusolukord kohutavaks. ma siin olen nende paari aasta jooksul näinud mitut kõksu tänavanurkadel ja mulle endale on ka tahetud sisse sõita thumbs_down.gif enne märkide eemaldamist selliseid asju ei olnud. eriti jabur on siis, kui kulged piki ränduri ja raudtee tänavat paralleelselt raudteega pääsküla poolt hiiu poole: ühtegi teed vasakult poolt ei tule, aga paremalt poolt ristub mingi kümmekond tänavat ja siis parema käe reegli järgi muudkui anna kõigile teed mitu km järjest icon_mad.gif loomulikult keegi ei viitsi anda, sest see on lihtsalt liiga jabur, ja siis need kõksud tulevad kah.
tsitaat:

6. septembril kella 18.57 ajal toimus liiklusõnnetus Tallinnas Põllu ja Olevi tänavate ristmikul, kus sõiduauto Kia Rio, mida juhtis 80-aastane Ergo, põrkas kokku jalgratturiga. jalgrattaga sõitnud 48-aastase Alar toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2014 17:55:15 vasta tsitaadiga

Vedas, et auku ei sõitnud...
Eesolev vist oli üle kaane sõitnud ja kaan oli minema lennanud, muidu august läbi sõites vist poleks niikaugele edasi liikunud?
pause 0:06
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2014 06:56:52 vasta tsitaadiga

http://arvamus.postimees.ee/2910383/peep-pahv-takistav-uimerdamine

Ooo, Eestis ka need probleemiks juba või?
Ma iga päev kirun neid foorideni veerejaid või teosammul kohaltvõtjaid.. ja Soomes näidatakse suunda veel vähem kui Eestis.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.09.2014 06:59:15 vasta tsitaadiga

Läheb ju käest, ei saa kiirendada icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2014 07:01:50 vasta tsitaadiga

Fooritaga pikivahe on ka paljudel probleemiks, vabalt võib teine auto vahele ära mahtuda.. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2014 07:04:52 vasta tsitaadiga

Leinö, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8317068#8317068
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.09.2014 07:14:23 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Fooritaga pikivahe on ka paljudel probleemiks, vabalt võib teine auto vahele ära mahtuda.. icon_biggrin.gif

Anduritega foor võib seda vahet ka viimase autona tõlgendada ja sa jäädki ilusti foori taha, sest üle uimatakse mingi 20-ga.
Mina reeglina sellistele risti peale vilkuva rohelisega järgi ei sõida...krt seda teab mida veel teevad.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 08.09.2014 09:18:39 vasta tsitaadiga

See foori tagant vilkalt kiirendamine on lihtsalt üks asi, mida autokoolis ei õpetata ja eksamil läbisaamiseks oskama ei pea. Inimkond on juba kord selline, et mingi protsent suudab oma peaga ka välja mõelda, et mis on kasulik, suur osa aga on paraku lihtsalt lambad ja nende käitumist ei muuda teisiti kui sundusega.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2014 09:21:14 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
See foori tagant vilkalt kiirendamine on lihtsalt üks asi, mida autokoolis ei õpetata ja eksamil läbisaamiseks oskama ei pea. Inimkond on juba kord selline, et mingi protsent suudab oma peaga ka välja mõelda, et mis on kasulik, suur osa aga on paraku lihtsalt lambad ja nende käitumist ei muuda teisiti kui sundusega.


mjah, eriti kui lugeda selle artikli kommentaare, siis eriti ei jagata biiti küll jah icon_neutral.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2014 09:28:55 vasta tsitaadiga

Sikliga sõites vaatan ka teinekord et isver kui pik järjekord, võtan siis rahulikult kahe rea vahele ning hakkan ettepoole trügima ning siis poole peal avastan et rida täiesti tühi, nii et liinibuss võiks ka seal vahel seista, ning esimeses autos mingi naine, mobiil käes ja muudkui seisab.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 08.09.2014 12:26:23 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal järjest rohkem näinud igasuguseid põhjuseta uimerdajaid ja ka kiirendajaid.
Vabaduse pst sõites saab rohelisse sättides gps järgi 49-52 ilusti pmst Männiku tee ristist kuni Nõmme ujulani sõita. Ikka peab seal leiduma mõni tark, kes kiirendab-kihutab ja punaseid fooritsükleid tekitab thumbs_down.gif
sealt paar korda sõita ja on juba punase fooritule ümberlülitused ka peas, ei ole vaja igale foorile lähenedes pidurdadagi jah saab vahel nii ka neist kiirendajatest mööda thumbs_up.gif
See toobki nende neetud äpudeni, kes isegi siis pidurdavad kui eesolev auto kõrvalrajale reastub, et pööret sooritada (hoogu vähendamata).
Samamoodi leidub lambaid, kes Järvevanal 2+2 radade ühinemiskohal pidurdavad. Keegi kõrvalt ei trügi vahele aga ikka on vaja pidurit korraks litsuda ja siis järsku avastada, et kedagi pole ees ja talda anda... Nendest ei hakka rääkimagi, kes isegi teeääres oleva liiklusmärgi pärast pidurdavad kuigi terve sõiduradag on vaba.
Uuuh.. närvi ajab. Ootan juba, et Pärnu mnt valmis saaks ja koormust vähem oleks Järvevanal.


Sain nüüd välja elatud ennast icon_biggrin.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.09.2014 14:51:10 vasta tsitaadiga

Kus seal vabakal üldse need kiirust mõõtvat foorid/andurid asuvad. Pole nagu silmanud neid mõõtjaid.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2014 14:56:58 vasta tsitaadiga

vabaduse puiestee tänane olukord on seal harva sõitjatele üllatus. nüüd on seal actually roheline laine ja 50km/h kiiruse peal
enne sai seal kogu tee rohelises laenes kuskil 80-ga ja paari foori taha jäädes 60-65.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2014 14:57:13 vasta tsitaadiga

Mingeid andureid ei ole ju. Punane tuleb ka siis kui autosid ei ole
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.09.2014 15:18:19 vasta tsitaadiga

Max Powers, väidetavalt pidi ju olema, mis liigkiiresti sõites löövad järgneva foori punaseks kihutajale.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2014 15:21:15 vasta tsitaadiga

On ikka, nii kui GPS järgi seal 60 kanti foorile lähened läheb punaseks ja siis kohe tagasi.
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2014 15:24:37 vasta tsitaadiga

http://eestielu.delfi.ee/eesti/tallinn/nomme/elu/vabaduse-puiestee-foorid-hakkavad-kihutajatele-punast-tuld-naitama.d?id=68506019

Uudis ütleb, et foorid programmeeriti ümber
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2014 15:32:15 vasta tsitaadiga

Mis kuradi loogikaga need 2 foori seal tartus turu tänava uuel lõigul tomivad? Kesklinna poolt tulles alati satun punase taha seisma. Ok saan minema, järgmiseni jõuan, taas punane. Jõuan enamvähem seisma ära jääda, läheb roheliseks. icon_confused.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.09.2014 15:32:19 vasta tsitaadiga

pole märganud, et see uudis oleks siit läbi jooksnud.
http://tartu.postimees.ee/2913067/video-linnaliinibuss-rikub-tartus-raigelt-liikluseeskirja

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.09.2014 15:56:23 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mis kuradi loogikaga need 2 foori seal tartus turu tänava uuel lõigul tomivad? Kesklinna poolt tulles alati satun punase taha seisma. Ok saan minema, järgmiseni jõuan, taas punane. Jõuan enamvähem seisma ära jääda, läheb roheliseks. icon_confused.gif
ehk ikka Ringtee tänav icon_rolleyes.gif
seal on nii, et kui esimene oled foori taga siis tuleb sujuvalt kiirendada icon_wink.gif mitte põhjagaasiga

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2014 16:36:03 vasta tsitaadiga

ringtee jah, krt turu ju lõpeb ringiga ära
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2014 18:04:10 vasta tsitaadiga

https://www.dropbox.com/sc/9t6sriz1b4x39r0/AAANjoHD6EkLdWJjA02uEBDDa

kui nii parkida, kas siis saab trahvi? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.09.2014 18:28:47 vasta tsitaadiga

Kui Tallinnas, siis võidakse auto ka ära viia.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2014 18:37:03 vasta tsitaadiga

korras mammi, keeras tsiklile ette ja vajutas pidurit...
icon_neutral.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2014 18:40:41 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
http://eestielu.delfi.ee/eesti/tallinn/nomme/elu/vabaduse-puiestee-foorid-hakkavad-kihutajatele-punast-tuld-naitama.d?id=68506019

Uudis ütleb, et foorid programmeeriti ümber

eile õhtul oli muide see tavaliselt normaalne tsükkel vähemalt kesklinna poolt tulles puhta pupu. jannsenist nõmme ujula juurde sõites tuli 4 korda seista punase tule taga icon_eek.gif jannseni juurest hakkasin tulema - põmm, punane! sujuvalt järgmise foorumi juurde, põmm - jälle punane! jälle sujuvalt edasi, põmm, jälle punane icon_eek.gif ja mitte selle pärast, et kõik oleks hullult kihutanud, siis seisnud mõne sekundi punase taga, ja siis rohelisega edasi sõitnud. ei. kenasti foorile lähenedes hakkas roheline vilkuma ja läks punaseks kõikidel kordadel.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 00:11:07 vasta tsitaadiga

Kirjutasin MUPOle vastulause trahviotsusele, mis tehti parkimiskeelu alas keelatud kohas parkimise eest. Mina peatusin seal ning see polnud keelatud. Lisaks ei jõutud kohamehe vahele ka trahviteadet panna. Seega ma ei saanud seal kaua olla. Ära sõites nägin küll muponaute autos istumas...
Seadus ei nõua ju peatudes auto märgistamist. Vaid parkides on vaja mõnes kohas parkimiskella.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 09.09.2014 07:15:55 vasta tsitaadiga

Oot, kuidas nad sind trahvida said kui sulle isegi mingit paberit ei antud? (või sain valesti aru?)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 07:53:21 vasta tsitaadiga

Paber saadeti tähitud kirjaga.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 16:26:00 vasta tsitaadiga

Mulle tuli postiteatis et postkontoris on mulle mupolt trahv. On mõtet sellele üldse järgi minna või võib külmalt ignoda?

Kergelt naljakas viis trahvi edastamiseks. Kujutan ette küll kust see võib olla saadud. Maksimaalselt kolm minutit autost eemal ja selle ajaga suudetud ära torgata.


viimati muutis EvilKatarn 09.09.2014 16:27:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 16:27:07 vasta tsitaadiga

No sa võid oodata ka, aga mupo oma nõutakse sult kohtutäituri abiga välja.
icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 09.09.2014 17:46:34 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
Mulle tuli postiteatis et postkontoris on mulle mupolt trahv. On mõtet sellele üldse järgi minna või võib külmalt ignoda?

Kergelt naljakas viis trahvi edastamiseks. Kujutan ette küll kust see võib olla saadud. Maksimaalselt kolm minutit autost eemal ja selle ajaga suudetud ära torgata.

See tundub viimasel ajal kuidagi normiks saanud olevat, et MUPO enam lipikut kojamehe vahele ei pista vaid kohe tähitud kirja saadab.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 09.09.2014 18:14:41 vasta tsitaadiga

Keeran parklast välja ja sappa satub poliis ning võtab sappa. Kas on normaalne, kui lihtsalt niisama peetakse kinni ja küsitakse juhiluba. Küsimise peale mis juhtus vastatakse midagi ei juhtunud, lihtsalt kontrollime juhiluba...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 18:16:39 vasta tsitaadiga

ajuNolk, on küll normaalne
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 18:55:00 vasta tsitaadiga

Mingi kampaania käigus võib kõike teha, lube kontrollida, panna puhuma jne.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 19:01:35 vasta tsitaadiga

Niisama ilma põhjuseta ei või vist. Pead mingit seadust rikkuma või siis mingi operatsiooni/reidi korral (ning need on ka nö kooskõlastatud). Kui tegelikult mingit operatsiooni/reidi ei toimu, siis ei tohiks ka patrullid ise seal "omavolitseda" ja pmst tühja kinni pidada.
Muidugi politsei võib öelda, et kahtlane sõidustiil, siis nagu väga pole/ei ole mõtet seal midagi vaielda ka. Kergem lihtsalt need dokumendid vms ära näidata, kuid kui soov, siis saab alati ka ju kaebuse vms esitada (või kohtusse pöörduda?), et ilma põhjuseta kinni peeti ja tegelikult ei olnud mingit kahtlast sõidustiili vms põhjust, miks kinni pidada.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 19:13:50 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Niisama ilma põhjuseta ei või vist. Pead mingit seadust rikkuma või siis mingi operatsiooni/reidi korral (ning need on ka nö kooskõlastatud). Kui tegelikult mingit operatsiooni/reidi ei toimu, siis ei tohiks ka patrullid ise seal "omavolitseda" ja pmst tühja kinni pidada.
Muidugi politsei võib öelda, et kahtlane sõidustiil, siis nagu väga pole/ei ole mõtet seal midagi vaielda ka. Kergem lihtsalt need dokumendid vms ära näidata, kuid kui soov, siis saab alati ka ju kaebuse vms esitada (või kohtusse pöörduda?), et ilma põhjuseta kinni peeti ja tegelikult ei olnud mingit kahtlast sõidustiili vms põhjust, miks kinni pidada.

Njah. Peab ikka aega palju üle olema kui lihtsalt niisama juhiloa näitamise pärast kohtusse lähed. Nagu kuisu täis, et miks ja miks.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 19:16:12 vasta tsitaadiga

võib küll. kui ilma põhjuseta kinni peetakse, vaadatakse paberid üle ja antakse tagasi. kokku võtab protsess aega minutit paar. kes hiljem undama hakkab, et tema mingeid õigusi riivaiti, ilmselt ise ongi põhjus, miks teda kinni peetakse vms.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 19:18:09 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
võib küll. kui ilma põhjuseta kinni peetakse, vaadatakse paberid üle ja antakse tagasi. kokku võtab protsess aega minutit paar. kes hiljem undama hakkab, et tema mingeid õigusi riivaiti, ilmselt ise ongi põhjus, miks teda kinni peetakse vms.


Meenutab keskaegset inkvistitsiooni - ahistamise peale hädaldama hakkad, siis järelikult oled süüdi!
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 19:19:55 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Keeran parklast välja ja sappa satub poliis ning võtab sappa. Kas on normaalne, kui lihtsalt niisama peetakse kinni ja küsitakse juhiluba. Küsimise peale mis juhtus vastatakse midagi ei juhtunud, lihtsalt kontrollime juhiluba...

lähed kauplusse saia ostma ja turvamees küsib, et mis juhtus? kassas kassapidaja esitab sama küsimuse. kas pole imelik? küsi oma küsimused peale kontrolli ja normaalses toonis ning arvatavasti ei ole siis põhjust solvuda.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 19:20:16 vasta tsitaadiga

Ega eestlane lepib ju kõigega.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 19:23:37 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru, võeti maha, võeti. kontrolliti, viga ei leitud, sooviti head teed ja värk.. kõik. hakanud kohe seal kiunuma, et minu eramaa on minu auto ja asjad, miks peab kuskile internetti minema piiksuma, et miiltisaonud on pahad ja teevad oma tööd. sina sõitsid, tema tegi oma tööd. mis seal imelikku? oletame, et samas situatsionis oleks olnud mingi teine masin, kuhu pagassi on seotud sinu vend/õde/naine/ema, kus miilitsad "olid aga midagi ei teinud"..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.2 (küsitlus möödasõidu võimaliku kiiruseületamise kohta) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 199, 200, 201 ... 438, 439, 440  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.