|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas möödasõidul ületad kiirust? |
| Ei, kiirus peab jääma karmilt lubatud piirkiiruse juurde |
|
1% |
[ 3 ] |
| Mõnikord läheb ca 5km/h üle |
|
4% |
[ 13 ] |
| Mõnikord läheb ca 10km/h üle |
|
10% |
[ 30 ] |
| Mõnikord läheb ca 15km/h üle |
|
7% |
[ 21 ] |
| Mõnikord läheb ca 20km/h üle |
|
24% |
[ 67 ] |
| Mõnikord läheb ca 30km/h üle |
|
23% |
[ 63 ] |
| Mõnikord läheb ca 40km/h üle |
|
9% |
[ 27 ] |
| Mõnikord läheb ca 50km/h üle |
|
8% |
[ 22 ] |
| Mõnikord läheb ca 70km/h üle |
|
9% |
[ 27 ] |
|
| hääli kokku : 273 |
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.09.2014 20:27:50
|
|
|
Haha, trt-tln maanteel on seal harjumaa alguse kandis mingid uued lõigud, 70 vihmamärgiga. Enamus lasid totaalselt kuiva ilmaga 70ga kenasti. Suht hea vaadata, kuidas rivi tagant kadus seal
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
06.09.2014 21:15:50
|
|
|
70 ala.
Lõpus sain kõrvalistujalt tigeda pilgu ka, rullnokk sellinne...
Spoiler 
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
06.09.2014 21:22:25
|
|
|
| Nad jätsid su näo meelde... Ole ettevaatlik.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
06.09.2014 21:27:51
|
|
|
| iir kirjutas: |
70 ala.
Lõpus sain kõrvalistujalt tigeda pilgu ka, rullnokk sellinne...
Spoiler 
 |
Hea muusika
Ma ka alati tagurdan parkimiskohale või sätin auto nii et ära minnes ei pea tagurdama hakkama. Pärast hea kohe minema lennata.
Mulle mulje jäänud, et enamus pargivad nii kuidas lihtsam ja pärast mõtlevad kuidas parkimiskohalt välja tagurdada. Kuidas ahvid käituvad? Uus küsitlus?
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
06.09.2014 21:28:47
|
|
|
| Ei tagurdamisele.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
06.09.2014 21:36:50
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Ei tagurdamisele. |
Kässariga parkimiskohale?
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
06.09.2014 21:38:42
|
|
|
alati võimalusel tagurdanud, viimasel ajal kui on mitu kohta vabad siis panen otse sisse... tagurpidi saab ju kergemini ja auto jääb väga täpselt sinna kuhu tahad. otse ei saa nii täpselt kahe vahele...
võibolla mul harjumus garaazist ka, alati tagurpidi sisse muidu on raske sisse saada ühe korraga. Tõstuk ju ka keerab hästi sest tagarattad keeravad...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
07.09.2014 07:43:03
|
|
|
| Uus küsitlus, kas auto keerab paremini edaspidi või tagurpidi sõites?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
07.09.2014 09:19:24
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
põllu ja olevi tänava nurgal oli mingi laks toimunud, sõitsin sealt just mööda, politsei ja kiirabi vilgutasid ka end seal. sõiduautol oli küljeaken katki ja vereplekid maas. tundub nagu oleks rattur autole külge sõitnud, või siis jooksja jooksnud... samas ratast ei näinud kusagil. see on üks haige ristmik, parema käe reegel ja nähtavus kehv. paistab et seal on ennegi asju toimunud, kuna kivist tuvid ette topitud kaitseks
https://www.google.ee/maps/@59.3726147,24.6546699,3a,75y,106.64h,75.76t/data=!3m4!1e1!3m2!1sEkD-y5wz6hZmsHUdiNaXpA!2e0?hl=en |
Parema käe reegel Olevi tänaval olevate anda teed märkidega?
Edit: Oh nii lahe. Vahepeal on märgid ära võetud. Ühel pildil on märgid näha (http://goo.gl/PHjtyC) ja kui teiselt poolt vaadata, siis pole märkidest enam haisugi (http://goo.gl/RDQi3t) ja samaliigiliste teede ristumise ala märk teekattel kenasti näha.
| Oisu. kirjutas: |
| Uus küsitlus, kas auto keerab paremini edaspidi või tagurpidi sõites? |
Selle jaoks pole küsitlust vaja. Tagurdades keerab paremini. Seetõttu tagurdan ka mina alati võimalusel parkimiskohale. Seda põhjusel, et parkimiskohale tagurdades on oluliselt lihtsam täita nõuet andmaks teed kõigile liiklejatele, kuna võimalusi liiklejateks (autodeks) on vähem ja manööverdamisvõime on samuti parem. Teiselt poolt on edaspidi sõites palju mugavam parkimiskohast välja sõita, sest külgedel olev kitsam ruum ei anna tagurdamiseks just väga palju manööverdamisruumi, aga edaspidi sõites saab pöörata pea kohe, kui pool autot on parkimiskohast väljas.
Paljud vaidlevad mulle vastu väites, et ei ole vahet, aga mina ütlen, et on küll. Minu jaoks on selline lahendus palju mugavam.
Ainuke miinus kogu asja juures on siis, kui on palju autosid ja rahvas hoiab nii sabas, et ei tee tagurpidi tagurdades mulle ruumi. Näitan küll suunatuld, aga no pikivahet ei ole ju mõtet hoida.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
07.09.2014 11:19:47
|
|
|
| Rasmus kirjutas: |
| dvd vader kirjutas: |
põllu ja olevi tänava nurgal oli mingi laks toimunud, sõitsin sealt just mööda, politsei ja kiirabi vilgutasid ka end seal. sõiduautol oli küljeaken katki ja vereplekid maas. tundub nagu oleks rattur autole külge sõitnud, või siis jooksja jooksnud... samas ratast ei näinud kusagil. see on üks haige ristmik, parema käe reegel ja nähtavus kehv. paistab et seal on ennegi asju toimunud, kuna kivist tuvid ette topitud kaitseks
https://www.google.ee/maps/@59.3726147,24.6546699,3a,75y,106.64h,75.76t/data=!3m4!1e1!3m2!1sEkD-y5wz6hZmsHUdiNaXpA!2e0?hl=en |
Parema käe reegel Olevi tänaval olevate anda teed märkidega?
Edit: Oh nii lahe. Vahepeal on märgid ära võetud. Ühel pildil on märgid näha (http://goo.gl/PHjtyC) ja kui teiselt poolt vaadata, siis pole märkidest enam haisugi (http://goo.gl/RDQi3t) ja samaliigiliste teede ristumise ala märk teekattel kenasti näha. |
pääskülas/kivimäel jah paar aastat tagasi korjati igalt poolt peatee-anna teed märgid ära, millega muutus kohalik liiklusolukord kohutavaks. ma siin olen nende paari aasta jooksul näinud mitut kõksu tänavanurkadel ja mulle endale on ka tahetud sisse sõita enne märkide eemaldamist selliseid asju ei olnud. eriti jabur on siis, kui kulged piki ränduri ja raudtee tänavat paralleelselt raudteega pääsküla poolt hiiu poole: ühtegi teed vasakult poolt ei tule, aga paremalt poolt ristub mingi kümmekond tänavat ja siis parema käe reegli järgi muudkui anna kõigile teed mitu km järjest loomulikult keegi ei viitsi anda, sest see on lihtsalt liiga jabur, ja siis need kõksud tulevad kah.
| tsitaat: |
6. septembril kella 18.57 ajal toimus liiklusõnnetus Tallinnas Põllu ja Olevi tänavate ristmikul, kus sõiduauto Kia Rio, mida juhtis 80-aastane Ergo, põrkas kokku jalgratturiga. jalgrattaga sõitnud 48-aastase Alar toimetati Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse. |
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
07.09.2014 17:55:15
|
|
|
Vedas, et auku ei sõitnud...
Eesolev vist oli üle kaane sõitnud ja kaan oli minema lennanud, muidu august läbi sõites vist poleks niikaugele edasi liikunud?
pause 0:06
Spoiler 
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
08.09.2014 06:59:15
|
|
|
Läheb ju käest, ei saa kiirendada
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
08.09.2014 07:01:50
|
|
|
Fooritaga pikivahe on ka paljudel probleemiks, vabalt võib teine auto vahele ära mahtuda..
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
08.09.2014 07:14:23
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
Fooritaga pikivahe on ka paljudel probleemiks, vabalt võib teine auto vahele ära mahtuda..  |
Anduritega foor võib seda vahet ka viimase autona tõlgendada ja sa jäädki ilusti foori taha, sest üle uimatakse mingi 20-ga.
Mina reeglina sellistele risti peale vilkuva rohelisega järgi ei sõida...krt seda teab mida veel teevad.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
08.09.2014 09:18:39
|
|
|
| See foori tagant vilkalt kiirendamine on lihtsalt üks asi, mida autokoolis ei õpetata ja eksamil läbisaamiseks oskama ei pea. Inimkond on juba kord selline, et mingi protsent suudab oma peaga ka välja mõelda, et mis on kasulik, suur osa aga on paraku lihtsalt lambad ja nende käitumist ei muuda teisiti kui sundusega.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
08.09.2014 09:21:14
|
|
|
| ihvike kirjutas: |
| See foori tagant vilkalt kiirendamine on lihtsalt üks asi, mida autokoolis ei õpetata ja eksamil läbisaamiseks oskama ei pea. Inimkond on juba kord selline, et mingi protsent suudab oma peaga ka välja mõelda, et mis on kasulik, suur osa aga on paraku lihtsalt lambad ja nende käitumist ei muuda teisiti kui sundusega. |
mjah, eriti kui lugeda selle artikli kommentaare, siis eriti ei jagata biiti küll jah
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
08.09.2014 09:28:55
|
|
|
| Sikliga sõites vaatan ka teinekord et isver kui pik järjekord, võtan siis rahulikult kahe rea vahele ning hakkan ettepoole trügima ning siis poole peal avastan et rida täiesti tühi, nii et liinibuss võiks ka seal vahel seista, ning esimeses autos mingi naine, mobiil käes ja muudkui seisab.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
08.09.2014 12:26:23
|
|
|
Viimasel ajal järjest rohkem näinud igasuguseid põhjuseta uimerdajaid ja ka kiirendajaid.
Vabaduse pst sõites saab rohelisse sättides gps järgi 49-52 ilusti pmst Männiku tee ristist kuni Nõmme ujulani sõita. Ikka peab seal leiduma mõni tark, kes kiirendab-kihutab ja punaseid fooritsükleid tekitab
sealt paar korda sõita ja on juba punase fooritule ümberlülitused ka peas, ei ole vaja igale foorile lähenedes pidurdadagi jah saab vahel nii ka neist kiirendajatest mööda
See toobki nende neetud äpudeni, kes isegi siis pidurdavad kui eesolev auto kõrvalrajale reastub, et pööret sooritada (hoogu vähendamata).
Samamoodi leidub lambaid, kes Järvevanal 2+2 radade ühinemiskohal pidurdavad. Keegi kõrvalt ei trügi vahele aga ikka on vaja pidurit korraks litsuda ja siis järsku avastada, et kedagi pole ees ja talda anda... Nendest ei hakka rääkimagi, kes isegi teeääres oleva liiklusmärgi pärast pidurdavad kuigi terve sõiduradag on vaba.
Uuuh.. närvi ajab. Ootan juba, et Pärnu mnt valmis saaks ja koormust vähem oleks Järvevanal.
Sain nüüd välja elatud ennast
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
08.09.2014 14:51:10
|
|
|
Kus seal vabakal üldse need kiirust mõõtvat foorid/andurid asuvad. Pole nagu silmanud neid mõõtjaid.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
08.09.2014 14:56:58
|
|
|
vabaduse puiestee tänane olukord on seal harva sõitjatele üllatus. nüüd on seal actually roheline laine ja 50km/h kiiruse peal
enne sai seal kogu tee rohelises laenes kuskil 80-ga ja paari foori taha jäädes 60-65.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
08.09.2014 14:57:13
|
|
|
| Mingeid andureid ei ole ju. Punane tuleb ka siis kui autosid ei ole
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
08.09.2014 15:18:19
|
|
|
Max Powers, väidetavalt pidi ju olema, mis liigkiiresti sõites löövad järgneva foori punaseks kihutajale.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
08.09.2014 15:21:15
|
|
|
On ikka, nii kui GPS järgi seal 60 kanti foorile lähened läheb punaseks ja siis kohe tagasi.
_________________ O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte. |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
08.09.2014 15:32:15
|
|
|
Mis kuradi loogikaga need 2 foori seal tartus turu tänava uuel lõigul tomivad? Kesklinna poolt tulles alati satun punase taha seisma. Ok saan minema, järgmiseni jõuan, taas punane. Jõuan enamvähem seisma ära jääda, läheb roheliseks.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003
|
08.09.2014 15:56:23
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Mis kuradi loogikaga need 2 foori seal tartus turu tänava uuel lõigul tomivad? Kesklinna poolt tulles alati satun punase taha seisma. Ok saan minema, järgmiseni jõuan, taas punane. Jõuan enamvähem seisma ära jääda, läheb roheliseks.  |
ehk ikka Ringtee tänav
seal on nii, et kui esimene oled foori taga siis tuleb sujuvalt kiirendada mitte põhjagaasiga
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
08.09.2014 16:36:03
|
|
|
ringtee jah, krt turu ju lõpeb ringiga ära
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
08.09.2014 18:28:47
|
|
|
Kui Tallinnas, siis võidakse auto ka ära viia.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
08.09.2014 18:37:03
|
|
|
korras mammi, keeras tsiklile ette ja vajutas pidurit...
Spoiler 
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
08.09.2014 18:40:41
|
|
|
eile õhtul oli muide see tavaliselt normaalne tsükkel vähemalt kesklinna poolt tulles puhta pupu. jannsenist nõmme ujula juurde sõites tuli 4 korda seista punase tule taga jannseni juurest hakkasin tulema - põmm, punane! sujuvalt järgmise foorumi juurde, põmm - jälle punane! jälle sujuvalt edasi, põmm, jälle punane ja mitte selle pärast, et kõik oleks hullult kihutanud, siis seisnud mõne sekundi punase taga, ja siis rohelisega edasi sõitnud. ei. kenasti foorile lähenedes hakkas roheline vilkuma ja läks punaseks kõikidel kordadel.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
09.09.2014 00:11:07
|
|
|
Kirjutasin MUPOle vastulause trahviotsusele, mis tehti parkimiskeelu alas keelatud kohas parkimise eest. Mina peatusin seal ning see polnud keelatud. Lisaks ei jõutud kohamehe vahele ka trahviteadet panna. Seega ma ei saanud seal kaua olla. Ära sõites nägin küll muponaute autos istumas...
Seadus ei nõua ju peatudes auto märgistamist. Vaid parkides on vaja mõnes kohas parkimiskella.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
09.09.2014 07:15:55
|
|
|
| Oot, kuidas nad sind trahvida said kui sulle isegi mingit paberit ei antud? (või sain valesti aru?)
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
09.09.2014 07:53:21
|
|
|
| Paber saadeti tähitud kirjaga.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
09.09.2014 16:26:00
|
|
|
Mulle tuli postiteatis et postkontoris on mulle mupolt trahv. On mõtet sellele üldse järgi minna või võib külmalt ignoda?
Kergelt naljakas viis trahvi edastamiseks. Kujutan ette küll kust see võib olla saadud. Maksimaalselt kolm minutit autost eemal ja selle ajaga suudetud ära torgata.
viimati muutis EvilKatarn 09.09.2014 16:27:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
09.09.2014 16:27:07
|
|
|
No sa võid oodata ka, aga mupo oma nõutakse sult kohtutäituri abiga välja.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
09.09.2014 17:46:34
|
|
|
| EvilKatarn kirjutas: |
Mulle tuli postiteatis et postkontoris on mulle mupolt trahv. On mõtet sellele üldse järgi minna või võib külmalt ignoda?
Kergelt naljakas viis trahvi edastamiseks. Kujutan ette küll kust see võib olla saadud. Maksimaalselt kolm minutit autost eemal ja selle ajaga suudetud ära torgata. |
See tundub viimasel ajal kuidagi normiks saanud olevat, et MUPO enam lipikut kojamehe vahele ei pista vaid kohe tähitud kirja saadab.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
09.09.2014 18:14:41
|
|
|
| Keeran parklast välja ja sappa satub poliis ning võtab sappa. Kas on normaalne, kui lihtsalt niisama peetakse kinni ja küsitakse juhiluba. Küsimise peale mis juhtus vastatakse midagi ei juhtunud, lihtsalt kontrollime juhiluba...
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
09.09.2014 18:16:39
|
|
|
| ajuNolk, on küll normaalne
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
09.09.2014 19:01:35
|
|
|
Niisama ilma põhjuseta ei või vist. Pead mingit seadust rikkuma või siis mingi operatsiooni/reidi korral (ning need on ka nö kooskõlastatud). Kui tegelikult mingit operatsiooni/reidi ei toimu, siis ei tohiks ka patrullid ise seal "omavolitseda" ja pmst tühja kinni pidada.
Muidugi politsei võib öelda, et kahtlane sõidustiil, siis nagu väga pole/ei ole mõtet seal midagi vaielda ka. Kergem lihtsalt need dokumendid vms ära näidata, kuid kui soov, siis saab alati ka ju kaebuse vms esitada (või kohtusse pöörduda?), et ilma põhjuseta kinni peeti ja tegelikult ei olnud mingit kahtlast sõidustiili vms põhjust, miks kinni pidada.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
09.09.2014 19:13:50
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
Niisama ilma põhjuseta ei või vist. Pead mingit seadust rikkuma või siis mingi operatsiooni/reidi korral (ning need on ka nö kooskõlastatud). Kui tegelikult mingit operatsiooni/reidi ei toimu, siis ei tohiks ka patrullid ise seal "omavolitseda" ja pmst tühja kinni pidada.
Muidugi politsei võib öelda, et kahtlane sõidustiil, siis nagu väga pole/ei ole mõtet seal midagi vaielda ka. Kergem lihtsalt need dokumendid vms ära näidata, kuid kui soov, siis saab alati ka ju kaebuse vms esitada (või kohtusse pöörduda?), et ilma põhjuseta kinni peeti ja tegelikult ei olnud mingit kahtlast sõidustiili vms põhjust, miks kinni pidada. |
Njah. Peab ikka aega palju üle olema kui lihtsalt niisama juhiloa näitamise pärast kohtusse lähed. Nagu kuisu täis, et miks ja miks.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
09.09.2014 19:16:12
|
|
|
võib küll. kui ilma põhjuseta kinni peetakse, vaadatakse paberid üle ja antakse tagasi. kokku võtab protsess aega minutit paar. kes hiljem undama hakkab, et tema mingeid õigusi riivaiti, ilmselt ise ongi põhjus, miks teda kinni peetakse vms.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
09.09.2014 19:18:09
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| võib küll. kui ilma põhjuseta kinni peetakse, vaadatakse paberid üle ja antakse tagasi. kokku võtab protsess aega minutit paar. kes hiljem undama hakkab, et tema mingeid õigusi riivaiti, ilmselt ise ongi põhjus, miks teda kinni peetakse vms. |
Meenutab keskaegset inkvistitsiooni - ahistamise peale hädaldama hakkad, siis järelikult oled süüdi!
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
09.09.2014 19:19:55
|
|
|
| ajuNolk kirjutas: |
| Keeran parklast välja ja sappa satub poliis ning võtab sappa. Kas on normaalne, kui lihtsalt niisama peetakse kinni ja küsitakse juhiluba. Küsimise peale mis juhtus vastatakse midagi ei juhtunud, lihtsalt kontrollime juhiluba... |
lähed kauplusse saia ostma ja turvamees küsib, et mis juhtus? kassas kassapidaja esitab sama küsimuse. kas pole imelik? küsi oma küsimused peale kontrolli ja normaalses toonis ning arvatavasti ei ole siis põhjust solvuda.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
09.09.2014 19:20:16
|
|
|
| Ega eestlane lepib ju kõigega.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
09.09.2014 19:23:37
|
|
|
ma ei saa aru, võeti maha, võeti. kontrolliti, viga ei leitud, sooviti head teed ja värk.. kõik. hakanud kohe seal kiunuma, et minu eramaa on minu auto ja asjad, miks peab kuskile internetti minema piiksuma, et miiltisaonud on pahad ja teevad oma tööd. sina sõitsid, tema tegi oma tööd. mis seal imelikku? oletame, et samas situatsionis oleks olnud mingi teine masin, kuhu pagassi on seotud sinu vend/õde/naine/ema, kus miilitsad "olid aga midagi ei teinud"..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|