Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z1 Compact märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.09.2014 22:59:01 vasta tsitaadiga

Kas ma olen ainus kes ei saa aru mis mõte sellel telefonil on icon_biggrin.gif ? Z1ga midagi müstilits vahet küll pole
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hgg
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2012




sõnum 03.09.2014 23:40:46 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Kas ma olen ainus kes ei saa aru mis mõte sellel telefonil on icon_biggrin.gif ? Z1ga midagi müstilits vahet küll pole

Ei ole mitte ainus. Samas hea, ehk lööb z1c hinna tibake rohkem alla.
Ma arvan, et enamus inimesi ostaks 350 eest z1c kui 500 eest z3c.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2014 23:52:20 vasta tsitaadiga

c4v6, ei ole midagi müstilist vahet küll, samas edasiminek on ja no selline areng on mobiilide puhul ju tegelikult suhteliselt levinud... tegelikult ka muu tehnika suhtes... sesmõttes loogiline, suhteliselt vähe aega z1c launchist möödas ka ju... alla aasta icon_smile.gif

hgg, eks eksisteerib neid mõlemaid... ise ootan review'd ära enne kui midagi liigutama hakkan ja tahan lisaks ka paralleelselt mõlemat katsuda, et otsustada, kas raha on seda väärt või ei... ip68 ip58 asemel tundub ka hea, tähendab, et asi on tihedamalt kokku pakitud... lisaks suurem aku ja muu, mida eelmisel lehel mainisin... eks lõpuks tuleb kaaluda ja otsustada..

ps. naljakas, et muarust on kõik seda ip58 asja z1c puhul mõistnud nii, et meetrises vees võib pool tundi olla, a tegelikult:

tsitaat:
8 Immersion beyond 1 m The equipment is suitable for continuous immersion in water under conditions which shall be specified by the manufacturer. However, with certain types of equipment, it can mean that water can enter but only in such a manner that it produces no harmful effects. Test duration: continuous immersion in water

Depth specified by manufacturer, generally up to 3 m

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.09.2014 00:22:00 vasta tsitaadiga

http://www.sonymobile.com/gb/products/phones/xperia-z3-compact/
tsitaat:
*In compliance with IP65 and IP68, the Xperia Z3 Compact is protected against the ingress of dust and is waterproof. Provided that all ports and covers are firmly closed, the phone is (i) dust tight and (ii) protected against low-pressure jets of water from all practicable directions in compliance with IP65; and/or (iii) can be kept under 1.5 m of fresh water for up to 30 minutes in compliance with IP68.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2014 00:38:11 vasta tsitaadiga

mikk36, http://en.wikipedia.org/wiki/IP_Code

"The IP Code, International Protection Marking, IEC standard 60529, sometimes interpreted as Ingress Protection Marking,[1] classifies and rates the degree of protection provided against the intrusion (including body parts such as hands and fingers), dust, accidental contact, and water by mechanical casings and electrical enclosures. It is published by the International Electrotechnical Commission (IEC).[2][3]"

IP65 = "6 Dust tight No ingress of dust; complete protection against contact (dust tight)" & "5 Water jets Water projected by a nozzle (6.3 mm) against enclosure from any direction shall have no harmful effects. Test duration: at least 15 minutes Water volume: 12.5 litres per minute Pressure: 30 kPa at distance of 3 m"

IP68 = "6" & "8 Immersion beyond 1 m The equipment is suitable for continuous immersion in water under conditions which shall be specified by the manufacturer. However, with certain types of equipment, it can mean that water can enter but only in such a manner that it produces no harmful effects. Test duration: continuous immersion in water Depth specified by manufacturer, generally up to 3 m"

ahjaa. olin tähelepanematu... 8 tähendab "Immersion beyond 1 m..." & "... Depth specified by manufacturer, ..."
Lisaks tõlgendasin "The equipment is suitable for continuous immersion in water" & "Test duration: continuous immersion in water" sellena, et aega ei ole määratletud, a tegelikkuses on see katkematu, ent tootja poolt määratud kestvusega. icon_smile.gif

selge. ootan igatahes asja jõudmist, hea, et lõpuks üks firma ka mulle sobivat telefoni toodab... (nii z1c kui ka z3c, st. karakteristikud on sobivad)
edit: samas on see naljakas, et kõigil peale 8nda taseme veekindluse on määratud aeg, ent 8ndal on "Test duration: continuous immersion in water" .. sellisena esitletud jätab see tõlgendamisruumi sellisena, et see peaks olema püsiv veesolek ka ja ainult sügavuse kirjutab tootja.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 04.09.2014 11:04:09 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
eelmise posti jätkuks:

Z3 Compact kuulutati välja, võrdlus gsmarenas z1c ja z3c:
...
edit, hands on

Z1c suudeti toota sellisena, et nii esi- kui tagaküljed on väga õrnad kriimustuste suhtes. Oleks huvitav teada, kas selles osas on midagi muutunud, või on ikka veel tegu sisuliselt plastikust telefoniga vaatamata metalsele raamile. Oma telefonile sai kohe kiled peale pandud. Samas on mitu aastat vanal HTC Desire'l ekraan nagu uus vaatamata igasugusele lisakilede puudumisele. Kas Sony tõesti ei suuda leida paremat lahendust oma tipptaseme seadmetele? Või on asi kaalus ja hinnas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2014 13:41:51 vasta tsitaadiga

MultiUser, see huvitab ennastki, thumbs_up.gif
võiks nagu õppust võtta küll. või siis vähemalt selgitada, mis värk on ja ehk müüa eraldi esi ja tagukatteid kui hind jms. nii hull on? icon_razz.gif

Sony's Xperia Z3 and Z3 Compact will be the first smartphones with PS4 Remote Play

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.09.2014 18:27:06 vasta tsitaadiga

rmc, lisaks ära unusta, et tegu on garanteeritud vee ja tolmukindlusega. Võib ka kauem nendest etteöeldud numbritest vee- ja tolmukindel olla, kuid see ei ole enam garanteeritud.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 10:17:31 vasta tsitaadiga

MultiUser kirjutas:
rmc kirjutas:
eelmise posti jätkuks:

Z3 Compact kuulutati välja, võrdlus gsmarenas z1c ja z3c:
...
edit, hands on

Z1c suudeti toota sellisena, et nii esi- kui tagaküljed on väga õrnad kriimustuste suhtes. Oleks huvitav teada, kas selles osas on midagi muutunud, või on ikka veel tegu sisuliselt plastikust telefoniga vaatamata metalsele raamile. Oma telefonile sai kohe kiled peale pandud. Samas on mitu aastat vanal HTC Desire'l ekraan nagu uus vaatamata igasugusele lisakilede puudumisele. Kas Sony tõesti ei suuda leida paremat lahendust oma tipptaseme seadmetele? Või on asi kaalus ja hinnas?

Mõned lehed väidavad, et esi ja tagakülg on gorilla glass.
http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/sony-xperia-z3-compact-vs-sony-xperia-z1-compact-1264091
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 10:26:06 vasta tsitaadiga

Mul kukkus eile käest ekraaniga kruusatee peale jalutamise ajal. Tulemuseks vaid üks väike täke. Ei saa aru mida te teete, et kriimud tekivad kohe. Mingit korpust ega kilet ei kasuta.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 05.09.2014 10:37:11 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
MultiUser kirjutas:
rmc kirjutas:
eelmise posti jätkuks:

Z3 Compact kuulutati välja, võrdlus gsmarenas z1c ja z3c:
...
edit, hands on

Z1c suudeti toota sellisena, et nii esi- kui tagaküljed on väga õrnad kriimustuste suhtes. Oleks huvitav teada, kas selles osas on midagi muutunud, või on ikka veel tegu sisuliselt plastikust telefoniga vaatamata metalsele raamile. Oma telefonile sai kohe kiled peale pandud. Samas on mitu aastat vanal HTC Desire'l ekraan nagu uus vaatamata igasugusele lisakilede puudumisele. Kas Sony tõesti ei suuda leida paremat lahendust oma tipptaseme seadmetele? Või on asi kaalus ja hinnas?

Mõned lehed väidavad, et esi ja tagakülg on gorilla glass.
http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/sony-xperia-z3-compact-vs-sony-xperia-z1-compact-1264091

Ka siin on juttu klaasist: http://www.gsmarena.com/sony_ifa_2014-review-1127.php
tsitaat:

The battery has been upped to 2,600mAh, but it loses the metal frame of the new Z3 flagship.
...
The Z3 Compact takes a slightly different approach than the Z3 flagship, namely its dual-glass panels seem to grow out of the front and back of the device rather than sit flush with the sides. The pleasantly beveled edges sit very comfortably in the hand, and help provide a distinct look that the Z3 Compact has all to itself.
...
Otherwise, the Z3 Compact shares many of the features introduced with the Z3 - the 20.7MP sensor with increased ISO sensitivity and 25mm lens, the nylon corner caps to prevent damage, and extensive PS4 connectivity support. Of course, the IP68 dust and water resistance rating is here as well.

Ehk siis on asendatud metallist raam plastikuga ning plastikust esi- ja tagaküljed klaasiga (millisega, ei tea). Kaamera "optika" on saanud veelgi laiema nurga ja parema tundlikkuse.
Kaks sammu edasi, üks tagasi... kopp.gif
Muidugi ei pruugi ka seekord tegelikult klaasi tagaküljel olla. Ka Z1c algne whitesheet mainis klaasist tagakülge. Tootmisse läks aga plastikuga.
Ning esiküljel on ka Z1c:l klaas, mis on "tarbijate huvides" kaetud kilega, et saavutada turvalist "kildudevaba" purunemist icon_smile.gif

edit:
http://blog.gsmarena.com/sony-xperia-z3-compact-hands/
tsitaat:

The chipset is now a Snapdragon 801 and there are 3GB of RAM instead of 2GB.
The sides are no longer solely metal but have a more durable-feeling matte, transparent cover. It gives the edges of the phone a rounder look and feels less susceptible to scratches.
Speaking of scratch resistant the back panel this time around isn’t plastic made to look like glass. There’s actual glass on the back of the Xperia Z3 Compact, which means it won’t scratch as easy.
And while Sony used to mount a specialized screen protector on the front panel to protect against shattering the Xperia Z3 Compact comes without one. As a result the screen attracts less dust due to static charge.

edit:
3GB RAM on ilmselgelt vale info. Ametlik spetsifikatsioon väidab 2GB.


viimati muutis MultiUser 09.09.2014 11:49:50, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 16:11:25 vasta tsitaadiga

kui klaas on vastupidav & plastik samuti, siis probleeme ei näe... metall oleks muidugi parem, ent kui plastik on hea, siis ei usu, et probleeme olema peaks...
kaamerauuendus on väga thumbs_up.gif

ise eelistaks tegelikult väiksema ekraaniga (z1c on piisav mu jaoks) väiksemat telefoni veel.. z3cmini? icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2014 19:24:00 vasta tsitaadiga

Kui hää see Z1 compact telefon on? Hetkel oleks vaja ühel pereliikmel uut telefoni. Mõtiskleme, kas Z1 compact või samsung s4 mini. Näitajaid olen vaadanud ja ülevaateid, paistab, et z1c on pea kõiges s4 minist üle (samas hind ka ~200€ kallim). Ei suuda otsustada, kas telefon on seda lisahinda väärt või ei.

Kuiasd teie kui z1 compacti omanikud antud telefoni hindate ja teiste sarnaste telefoonidega võrdleksite?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villem01
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2011




sõnum 13.09.2014 19:52:10 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Kui hää see Z1 compact telefon on? Hetkel oleks vaja ühel pereliikmel uut telefoni. Mõtiskleme, kas Z1 compact või samsung s4 mini. Näitajaid olen vaadanud ja ülevaateid, paistab, et z1c on pea kõiges s4 minist üle (samas hind ka ~200€ kallim). Ei suuda otsustada, kas telefon on seda lisahinda väärt või ei.

Kuiasd teie kui z1 compacti omanikud antud telefoni hindate ja teiste sarnaste telefoonidega võrdleksite?


Eriti hea oleks kui leiduks veel keegi kes on S4 Mini pealt kolinud Z1compctile ja suudab välja tuua põhilised erinevused plusid miinused. icon_razz1.gif
Teatud huvi endalgi selle tel. vastu, kuid ega pole väga midagi halba öelda ka praeguse s4mini kohta. Kuluma on hakanud ja tahab koledaks minna vägisi icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etsipongu
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2014 21:12:37 vasta tsitaadiga

Villem01 kirjutas:
Timberg kirjutas:
Kui hää see Z1 compact telefon on? Hetkel oleks vaja ühel pereliikmel uut telefoni. Mõtiskleme, kas Z1 compact või samsung s4 mini. Näitajaid olen vaadanud ja ülevaateid, paistab, et z1c on pea kõiges s4 minist üle (samas hind ka ~200€ kallim). Ei suuda otsustada, kas telefon on seda lisahinda väärt või ei.

Kuiasd teie kui z1 compacti omanikud antud telefoni hindate ja teiste sarnaste telefoonidega võrdleksite?


Eriti hea oleks kui leiduks veel keegi kes on S4 Mini pealt kolinud Z1compctile ja suudab välja tuua põhilised erinevused plusid miinused. icon_razz1.gif
Teatud huvi endalgi selle tel. vastu, kuid ega pole väga midagi halba öelda ka praeguse s4mini kohta. Kuluma on hakanud ja tahab koledaks minna vägisi icon_smile.gif


Minul oli enne s4 mini. Enne oli htc one.
Minu jaoks on sony ja htc kasutajaliidesed võrreldes samsungiga peajagu üle, aga see subjektiivne.
Erinevusi on, samsa imelik plastkorpus jne aga minu hinnangul suurim vahe akus.
Samsung oli karmimal päeval täiesti tühi enne tööpäeva lõppu, tavapäeval oli pilt taskus enne hilisõhtut. Z1c sa ikka naljalt päevaga tühjaks ei räägi, pigem kestab isegi kaks kui mõni õhtu ununeb laadimata.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 13.09.2014 21:24:18 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
ise eelistaks tegelikult väiksema ekraaniga (z1c on piisav mu jaoks) väiksemat telefoni veel.. z3cmini? icon_biggrin.gif

z3c on oma suurema ekraani juures ainult 0,3 mm laiem kui z1c ja 0,9 mm õhem (seega käes hoida parem), nii et pole mingit põhjust väiksemat ekraani eelistada.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2014 13:10:13 vasta tsitaadiga

Kui Z3 Compact tuleb palju kõrgema hinnaga võrreldes Z1 compact-iga, siis kindlasti soovitan osta just viimase.

Mulle meeldib Z1 C puhul, et too on tõesti kompaktne ja VÕIMAS. Kiire ning kui ise oskad telefoni puhtana hoida, siis töötabki väga hästi.
Häirib see, et tollel on taga see kuradima klaas ning tõesti, sõrmejäljed jäävad peale. Peab nühkima icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2014 21:00:26 vasta tsitaadiga

von Wu, sa ei saanud vist aru, ma tahaks väiksemat telefoni. icon_smile.gif

LKits, z3c tuleb samamoodi kompaktne ja võimas...

Timberg, ema ostis s4 mini ja õde z1compacti.. ema kahetseb icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2014 21:08:02 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
von Wu, sa ei saanud vist aru, ma tahaks väiksemat telefoni. icon_smile.gif

LKits, z3c tuleb samamoodi kompaktne ja võimas...

Timberg, ema ostis s4 mini ja õde z1compacti.. ema kahetseb icon_smile.gif

Aga mis oleks siis, kui ema oleks ostnud s5 mini? icon_razz.gif

+ miks ema kahetseb? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 15.09.2014 21:30:47 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
von Wu, sa ei saanud vist aru, ma tahaks väiksemat telefoni. icon_smile.gif

Siis nii kirjutagi, mitte ära häma väiksema ekraani soovist (millega paljudel telefonidel kaasnevad laiad servad) icon_smile.gif

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2014 23:16:35 vasta tsitaadiga

Timberg, aeglasem ja üleüldse ka pole nii hea kui z1c... mis siis oleks saanud.. ei tea...

von Wu, pole hämanud... ütlesin, et soovin väiksema ekraaniga (kui z3c, z1c ekraani suurus oli täiesti piisav.. mainisin selle ka lisaks ära) ja väiksemat telefoni (st. väiksemaid ääri kui z1c. viitsid äkki lugeda ja mitte lahmida. icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2014 00:19:29 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Timberg, aeglasem ja üleüldse ka pole nii hea kui z1c... mis siis oleks saanud.. ei tea...

von Wu, pole hämanud... ütlesin, et soovin väiksema ekraaniga (kui z3c, z1c ekraani suurus oli täiesti piisav.. mainisin selle ka lisaks ära) ja väiksemat telefoni (st. väiksemaid ääri kui z1c. viitsid äkki lugeda ja mitte lahmida. icon_smile.gif

Sai hiljuti poes z1c, s5mini, s4mini, htc one mini 2 uuritud ja kõik peale htc tundisid käes kuiadgi ilgelt pehmed ja ebakvaliteetsed icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2014 12:18:09 vasta tsitaadiga

Timberg, samas ei ole ükski peale sony kompakti vist vee-jms.kindel? endal on see üks oluline osa otsustusprotsessist.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 16.09.2014 15:11:58 vasta tsitaadiga

Kui ma oleks mõned kuud kannatanud, oleks Z3C võtnud. Mitte et Z1C halb oleks. Minu jaoks on määrav aku kestvus ja samuti olen rahul kaameraga. Vähe vindisena sai teda natuke järves ka loputatud, kainena poleks julgenud icon_biggrin.gif Toimib küll icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2014 15:25:28 vasta tsitaadiga

Segan korra vahele. Ostsin omale ka Z1 compacti, ette sain kohe poest kile, aga tagumist kilet ei leia kuskilt. Oskab keegi öelda kust saaks Tallinnas oma telefonile kiiresti tagumise kile, et neid kriimustusi sinna rohkem ei tekiks?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2014 15:28:09 vasta tsitaadiga

Nt Kannukas http://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/seadista/toode/2741/
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2014 22:05:15 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Timberg, samas ei ole ükski peale sony kompakti vist vee-jms.kindel? endal on see üks oluline osa otsustusprotsessist.

s5 mini peaks ka olema.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 17.09.2014 11:36:49 vasta tsitaadiga

Paistab, et aku kestvusega on Sony kümnesse pannud. Eks lähipäevil selgub, kas see on ühekordne nähe või kogu aeg nii! Disain, suurus ja värv on väga head icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2014 13:50:37 vasta tsitaadiga

kami, räägi nats pikemalt ka kogemusest...

vaatasin nüüd, et z1c maksab ikka 360 ja z3c on saadaval hinnaga 575. võiks natukene odavam olla, a noh, uus asi siiski. icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2014 10:25:43 vasta tsitaadiga

kami kirjutas:
Paistab, et aku kestvusega on Sony kümnesse pannud. Eks lähipäevil selgub, kas see on ühekordne nähe või kogu aeg nii! Disain, suurus ja värv on väga head icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Väga viisakas cover su Sonyl. Kust selliseid saab? Enamus on jube kohmaka väljanägemisega.

Kas sellega saab ka dokis laadida?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markox
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2009




sõnum 18.09.2014 10:55:05 vasta tsitaadiga

SirSimon kirjutas:
kami kirjutas:
Paistab, et aku kestvusega on Sony kümnesse pannud. Eks lähipäevil selgub, kas see on ühekordne nähe või kogu aeg nii! Disain, suurus ja värv on väga head icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Väga viisakas cover su Sonyl. Kust selliseid saab? Enamus on jube kohmaka väljanägemisega.

Kas sellega saab ka dokis laadida?


See ei ole cover vaid z3compact originaal korpus (orange)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 18.09.2014 11:06:31 vasta tsitaadiga

Kust sa z3c juba kätte said?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 18.09.2014 12:34:38 vasta tsitaadiga

Telefon anti mulle proovimiseks, müügile peaks ta jõudma nüüd kuu lõpus või oktoobris. Sony on tarkvara tugevasti tuuninud ning mulle meeldib, et valge tasakaalu ja heliseadeid saab väga täpselt timmida. Teisalt on müstika, et Home nupust avaneb lisaks Google Now'le mingisugune What's New, mis on sisuliselt reklaam. Olen kasutanud telefoni nii Stamina režiimis kui ka ilma ning hetkel näitab aku 36 protsenti, laadimast võtsin eile hommikul. Usage: 1d 4h 51m, Screen on time 3h 37m. Avastasin, et olemas on ka Z3C teema. Edaspidi kirjutan seal icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2014 13:34:44 vasta tsitaadiga

Küsiks siis, et kuidas ausalt selle ekraaniga tal on. Seda olen lugenud, et tagakaanele pidavat kriimud kergesti tulema, aga kuidas on ekraaniga? Youtubes jäi silma miskine video kus see originaal? kile väga kergesti ära kriimustati. Küsin sest muidu tundub see telefon väga viimase peal asi, aga olen harjunud oma Galaxy S2-ga millel oma 3a kasutuse juures (ilma kileta) ekraanil peaaegu, et kriime polegi (selge see et sõltub ka kasutajast..). Kui telefon võtmetega ühte tasku satub kas siis tuleb joosta poodi uue kile järgi? Kas saan üldse õigesti aru, et klaasil endal mingisugust kaitset polegi, vaid see originaal kile (millel ka sony logo) peakski ekraani kaitsma? Igasugune info on teretulnud thumbs_up.gif
Lisaks küsiks veel, et kui otsustada siiski Z1C kasuks, kas siis ostuga võiks veel oodata kuni Z3C väljas, et ehk Z1C hind kukub veelgi?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2014 14:21:33 vasta tsitaadiga

Tarts5 kirjutas:
Lisaks küsiks veel, et kui otsustada siiski Z1C kasuks, kas siis ostuga võiks veel oodata kuni Z3C väljas, et ehk Z1C hind kukub veelgi?

Eks oleneb, kui kaua sa oodata viitsid. Muidugi hind kukub, kui uus mudel välja tuleb.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hgg
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2012




sõnum 18.09.2014 17:01:15 vasta tsitaadiga

Z1 Compacti hind ei pruugi üldse kukkuda, vähemalt mitte tänu z3 Compacti pärast.

Praegu müüakse Clove's z1c £342 ja z3c £349 http://www.clove.co.uk/smartphones/sony
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2014 17:35:00 vasta tsitaadiga

hgg, no Eestist saab z1c odavamalt, ent z3c hind on küll magus seal.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
av.
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2014 21:51:28 vasta tsitaadiga

Tänasest selline jama, kui akukasutust vaadata. Kellelgi veel seda esinenud?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2014 22:00:55 vasta tsitaadiga

Sain eile näppida Z1 Compacti ja minuarust on sellel telefonil sama viga mis enamustel sony telefonidel, ekaan on kuidagi raskesti loetav. Jube kehv kontrast on isegi minu juustu xcover2 ekraaniga võrreldes.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 19.09.2014 09:17:59 vasta tsitaadiga

av. kirjutas:
Tänasest selline jama, kui akukasutust vaadata. Kellelgi veel seda esinenud?
Spoiler Spoiler Spoiler

Mul on selline kogemus, et midagi läheb selle akukasutusega täiega puusse peale muusika kuulamist läbi bluetoothi.
Protsessor enam puhkama ei lähe. Ainuke lahendus tundub olevat uuestikäivitamine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 09:21:54 vasta tsitaadiga

Mul oli selline jama mobiil-ID sim-kaardiga - mitmel telefonil lausa.
Vahetasin tavalise SIM-kaardi vastu ja anomaalia kadus hetkega. Proovisin igasugu lahendusi jõudes lõpuks ROM-i koodi muutmiseni välja, aga miski muu ei aidanud

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 10:26:13 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib muusikat kuulata telefonist läbi kõrvaklappide ja automaki, aga kahjuks on selle telefoni helivaljus väga väike. Minu vana HTC one V heli oli ikka palju kobedam. Oskab keegi aidata, kuidas saaks telefoni heli valjemaks seadistada, ilma et garantii ära ei kaoks jne.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
av.
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 11:24:08 vasta tsitaadiga

MultiUser kirjutas:
av. kirjutas:
Tänasest selline jama, kui akukasutust vaadata. Kellelgi veel seda esinenud?
Spoiler Spoiler Spoiler

Mul on selline kogemus, et midagi läheb selle akukasutusega täiega puusse peale muusika kuulamist läbi bluetoothi.
Protsessor enam puhkama ei lähe. Ainuke lahendus tundub olevat uuestikäivitamine.

Uuestikäivitamine ei aidanud. Peale aku 100% peale laadimist probleem kadus.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 12:24:26 vasta tsitaadiga

SirSimon kirjutas:
Mulle meeldib muusikat kuulata telefonist läbi kõrvaklappide ja automaki, aga kahjuks on selle telefoni helivaljus väga väike. Minu vana HTC one V heli oli ikka palju kobedam. Oskab keegi aidata, kuidas saaks telefoni heli valjemaks seadistada, ilma et garantii ära ei kaoks jne.

Garantii kohta ei oska öelda. Seda pead ise uurima.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2476498
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 12:32:11 vasta tsitaadiga

Telefoni rootimine kaotab ju nagunii garantii (nagu aru saan, siis selleks tegevuseks on rootida tarvis). Kui muidugi garantiisse rootitud telefoni viid. Kui peaks garantiid vaja minema, siis lihtsalt unrootid ja ei tohiks sellest ju jälgi jääda? Ühesõnaga, kui telefoni ei ole vaja lahti teha mehaaniliselt, siis ei tohiks ka olla kartust, et garantiiga midagi juhtub ja garantiisse viies enne paned originaal ROMi ja mis iganes sa enne oled seal tarkvaraliselt muutnud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 19.09.2014 13:08:29 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Telefoni rootimine kaotab ju nagunii garantii (nagu aru saan, siis selleks tegevuseks on rootida tarvis). Kui muidugi garantiisse rootitud telefoni viid. Kui peaks garantiid vaja minema, siis lihtsalt unrootid ja ei tohiks sellest ju jälgi jääda? Ühesõnaga, kui telefoni ei ole vaja lahti teha mehaaniliselt, siis ei tohiks ka olla kartust, et garantiiga midagi juhtub ja garantiisse viies enne paned originaal ROMi ja mis iganes sa enne oled seal tarkvaraliselt muutnud.
Teoreetiliselt on võimalik, rooditud telefoniga tekib riistvaraline viga, näiteks puutetundlikus lakkab, ekraan lakkab töötamast vms - sel juhul võib olla originaal ROM-i paigaldamine olla keeruline või eelnevalt telefoni remontimata võimatu.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 13:56:35 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
SirSimon kirjutas:
Mulle meeldib muusikat kuulata telefonist läbi kõrvaklappide ja automaki, aga kahjuks on selle telefoni helivaljus väga väike. Minu vana HTC one V heli oli ikka palju kobedam. Oskab keegi aidata, kuidas saaks telefoni heli valjemaks seadistada, ilma et garantii ära ei kaoks jne.

Garantii kohta ei oska öelda. Seda pead ise uurima.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2476498


Seda linki ma olen juba enne lugenud.Ma lootsin, et ehk on mingi lihtsam/turvalisem moodus.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 15:53:51 vasta tsitaadiga

Täna päris mitu tuttavat oma pool aastat tagasi ostetud Z1 compacti vahetanud z3 compacti vastu, mõjuvaks põhjuseks oli Elisa kampaania - https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pakkumised/958/Uued-Sony-Z3-ja-Z3-Compact-on-varsti-kohal! millega saab ~100€ korralikud kõrvaklapid kaasa.
Vahetaks isegi Z1 ringi Z3 vastu, aga erinevalt compactist pole "päris" Z-il suur midagi muutunud paremaks.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
grt
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2014 21:44:19 vasta tsitaadiga

Kui keegi on kasutanud root'imisel DooMLoRD'i CWM-Based Recovery't, siis 14.4.A.0.108 firmware jaoks on ilmunud see: http://forum.xda-developers.com/sony-xperia-z1-compact/development/cwm-recovery-kernel-deactivated-ric-t2814708
Juhend sama: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2620794
Lihtsalt infoks.
icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MKD
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2004




sõnum 30.09.2014 08:08:42 vasta tsitaadiga

Kas keegi on veel tähendanud Z1c puhul levi probleeme või pole võimalik kõnesid vastu võtta / kõne alustada? Sai naisele ~aprillis ostetud Z1 compact ning üsna tihti on nii, et kui keegi hakkab talle helistama, viskab 2-3 korda ( mõnikord ka 6-7), et telefon asub levi teeninduspiirkonnast väljas või on väljalülitatud vms. Samuti tulevad sõnumid viitega ning mõnel juhul on ka ise kõnet alustades vaikus ning nö. "viskab toru ära". Peal on kõige uuem soft 14.4.A.0.108 ning korra sai ka Elisast uus kaart küsitud. kellelgi mõtteid, mida võiks veel proovida?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z1 Compact mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.