Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Archeage märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris hakkad mängima (east/west täpsusta teemas)?
Dahuta
2%
 2%  [ 2 ]
Eanna
8%
 8%  [ 7 ]
Kyprosa
1%
 1%  [ 1 ]
Shatigon
2%
 2%  [ 2 ]
Aier
7%
 7%  [ 6 ]
Melisara
40%
 40%  [ 34 ]
Muu (täpsustan teemas)
13%
 13%  [ 11 ]
Ei hakka mängima
22%
 22%  [ 19 ]
Orchidna
2%
 2%  [ 2 ]
hääli kokku : 84

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 31.08.2014 08:15:16 vasta tsitaadiga

eestlased võiks ühte serverisse kokku saada siis äkki saaks guildi teha aga nagu aeg näidand on sellest tavaliselt ei tule midagi välja
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bullzeye
HV vaatleja
Bullzeye

liitunud: 27.08.2009




sõnum 31.08.2014 11:09:46 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
eestlased võiks ühte serverisse kokku saada siis äkki saaks guildi teha aga nagu aeg näidand on sellest tavaliselt ei tule midagi välja
Kättevõtmise asi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 11:29:27 vasta tsitaadiga

Teeme ära thumbs_up.gif, võiks mingi toreda nime ka siis mõelda.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 12:36:55 vasta tsitaadiga

oleks ka huvitatud mängu alustamisest ja teeks siis kohe õigesse serverisse ehk siis kus enamus mängib ja kas miski voice chat on ka olemas?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 13:56:23 vasta tsitaadiga

Enamus playerbase on Shatiton serveris kuna see default pick kui esimene kord AA dlid ja sisse lahed. Seega voiks sinna teha . Ingame voicechati pole
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 15:29:41 vasta tsitaadiga

Teamspeaki võiks teha! Päris hea idee muidu koos pelada ja klann teha, oma lipp kujundada jms.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 15:50:15 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Teamspeaki võiks teha! Päris hea idee muidu koos pelada ja klann teha, oma lipp kujundada jms.



thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Meenutan oma ajast, sai üks ja sama kamp igaõhtu kokku aetud teamspeaki, seejärel sai pelatud COD4 SD Clanwar'id Clanbased , CoH , AoE3, GRID icon_rolleyes.gif Keriks aega tagasi vaid kui saaks icon_cry.gif

Aga ausalt ajaksi Open Beta jaoks terve kamba ühte serverisse mille peaks kohe ära valima (Pakun Shatiton kuna default pick) ja kuskile teamspeak serverisse ka + Tannu teeb ise guildi kuna tal Founders pack millega ta saab omalogo disainida icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 16:22:13 vasta tsitaadiga

Vihmausss, DigiPLAY logo all seilata oleks veidi kehv ju =/
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DevilsCry
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 16:40:35 vasta tsitaadiga

Väga tore, magasin open beta maha ja juba mõtlesin, et peab umbes pool aastat kindlasti ootama kuni saaks ära proovida. Klanni värk oleks väga tore.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 17:25:59 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Teeme ära thumbs_up.gif, võiks mingi toreda nime ka siis mõelda.

HELL HUNT gildi nimeks icon_razz.gif (parim Eesti gildi nimi, mida kunagi mängudes näinud olen). Kunagi sai hvs mingite tüüpidega koos age of conanit mängitud, vist oligi gildi nimi HELL HUNT.
Vihmausss kirjutas:
Tannu teeb ise guildi kuna tal Founders pack millega ta saab omalogo disainida icon_razz.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 17:31:28 vasta tsitaadiga

Timberg, beer_yum.gif vinge nimi tõesti. Kas sama rass peab ka guildi liikmetel olema või võivad tegelased mõlemalt saarelt olla?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 17:35:46 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Timberg, beer_yum.gif vinge nimi tõesti. Kas sama rass peab ka guildi liikmetel olema või võivad tegelased mõlemalt saarelt olla?

Pole aimugi icon_smile.gif

http://www.reddit.com/r/archeage/comments/2ch8ey/is_archeage_pay2win_answers_inside/
Mõned väljavõtted. Teemaga rohkem kursis olevad isikud võiks kommenteerida.

The best gear is crafted.
And pretty much every tradeskill requires labor. Getting loot for monsters you kill takes labor.
You can hardly do anything without labor.

Obtaining labor without paying is extremely difficult.
A non Patron generates 5 per 5 minutes while online. It's extremely easy to burn through this, as simply gathering a node takes 5-10 labor, and crafting takes even more.

As a free to play player, your ability to play the game is severely restricted. You burn through your labor way faster than you gain it, leaving you with little to do. You pretty much have to afk for periods of time until you have enough labor to do what you want.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 17:45:00 vasta tsitaadiga

Ma võtan f2p kui "demo", mäng on ikkagi tasuline.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DevilsCry
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 18:27:02 vasta tsitaadiga

Aga saavad ikka kutsuda seda F2P'ks
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supersize
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2008




sõnum 31.08.2014 21:22:32 vasta tsitaadiga

Mäng on F2P.

Patroni staatuse saavadad kõik founders packi eest, mis annab õiguse maju ja farme omada. Samuti saab viie minuti jooksul online aja eest 10LP ja offline aja eest 5LP. F2P kasutajad saavad AH-s osta aga müüa ei saa. Need on põhilised ajad, mis eristab tavakasutajat kasutaja eest kes on maksnud. Viimane oli siis põhjus miks ma otsustasin osta. Ütlen ausalt, olen maksnud rohkem raha sitemate mängude eest.

Patroni staatust on võimalik osta ingame currency-ga, seega mingi aja mõõdudes F2P kasutajad saavad samad hüved kui need kes Alpha või Beta eest maksid.

Ingame shopis saab osta 1000LP iga 12h tagant, xp boonust craftimisega, kosmeetilist poolt, inventori ruumi, mounte ja glideri.

tsitaat:
The best gear is crafted.
And pretty much every tradeskill requires labor. Getting loot for monsters you kill takes labor.
You can hardly do anything without labor.


Jah, vastab tõele, parim gear on crafted nagu ka parimad asjad. Labori osas niipalju, et kõik mis on seotud kogumise, craftimise, itemite avamisega etc on seotud LP-ga. Siin mängus ei ole võimalik olla hiinlane ja lihtsalt farmida ennast lolliks. Kõik kasutajad jagavad LP-si nii et multy account ei päästa. Questimine ja PvP mitte mingil kujul ei võtta Laborit.


Tervitan ideed luua eestlastest koosnev guild ja soovin parimat, kuid ise osa ei võta. Olen hetkel leidnud kodu muhedas EU guildis ning kavatsen siin edasi mängida. beer_yum.gif

Kes on aga huvitatud rahvusvahelisest guildist, kus põhisuhtlus käib inglise keeles, kus meestel ja naistel juba alpha kogemust turjal siis:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 21:34:46 vasta tsitaadiga

aga miks mitte koondada siinsed mängijad sinna toimivasse rahvisvahelisse guildi... teamspeaki kasutades saame ka omakeski asju ajada jne. ent samas saame osa ka suurest üritusest olles külgküljekõrval kogenud mängijatega...
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 22:14:53 vasta tsitaadiga

Paras segadus tekiks siis ning guild killustuks arvatavasti. Eks kui piisavalt huvilisi ei ole, siis nii või naa ronivad enamus rahvusvahelistesse guildidesse. Iseenesest, võiks mingi google docsi ehk teha, kus hakkaks listima neid, kes on nõus kampa lööma ning ehk mingi asi, kust nendega kontakti saaks(peale ingame name).
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 22:42:35 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Paras segadus tekiks siis ning guild killustuks arvatavasti. Eks kui piisavalt huvilisi ei ole, siis nii või naa ronivad enamus rahvusvahelistesse guildidesse. Iseenesest, võiks mingi google docsi ehk teha, kus hakkaks listima neid, kes on nõus kampa lööma ning ehk mingi asi, kust nendega kontakti saaks(peale ingame name).


Rahvussesse eioleks mõtet jaa, kindlasti on need kes quitivad ja võiks siiski ainult omakeelse guildi teha. Google doc on hea idee thumbs_up.gif , Samuti peab valima kummal poolel pelame kas western continent aka Nuia(Human, Elve) v eastern continent aka Haranya(Firrans, Harani), kontakti facebooki teel vms? Kes viitsiks google dociga jännata?

Muidu supersizega oleme Shatitionis Haranaya pooltel siis oleks väga hea samas ju koostööd teha guildide vahel icon_idea.gif , saab abi kusida, põllu peal kõblata jne

Mis arvate serveri(Shatiton) ja race(Haranya) poole pealt?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 23:31:40 vasta tsitaadiga

Vihmausss, täiesti nõus nii serveri kui ka racega. Võin google docsid orgunnida. FB pole vist parim, pigem Steam/skype.

//EDIT:
Tegin alustuseks sellise kergema, et saaks kontakti pidada ning hiljem asjad kokku orgunnida, kõiksugu soovitused/ideed on oodatud. Kui huvilisi piisavalt, siis saab ka TS ning vajadusel kodulehekülg/foorum ka muretsetud.
https://docs.google.com/forms/d/11t3-WJkxKHpgrvvkl8IVfGGZVW5X7AqkANfcGZ-s0jo/viewform?usp=send_form
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 01.09.2014 06:49:34 vasta tsitaadiga

mul vahet pole kuhu serverisse lähme või mis race võtame, igal juhul tulen tulen sinna kuhu meid kõige rohkem läheb
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 01.09.2014 17:38:02 vasta tsitaadiga

http://archeage.guildex.org/guilds/eu/shatigon

Tundub et hispaanlased kavatsevad Shatigoni üle võtta. Samas Kyprosa pilt küll väga ühevärviline ei tundu, aga naised saunas räägivad et sakslased plaanivad sinna ronida.

Ise lähme sõbraga ilmselt Eannasse, rassiks misiganes nimetus asiaatidele on pandud.

E: Tasuks veel mainida et ametlik serveri list pole veel announcitud (minu teada)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supersize
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2008




sõnum 01.09.2014 23:05:30 vasta tsitaadiga

Ametlik serveri list tuleb vast neljapäeval Open Betaga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2014 01:22:35 vasta tsitaadiga

Mis vahe siin mängus rassi valikul on. Kas on rass mängib sama rolli, mida wowis faction või ... ?

Ps. Kui keegi viitsib mängu kohta eestikeelse KKK (millest mängu huvilistel võiks kasu olla) teha, saatke see mulle sõnumiga ja panen esimesse postitusse.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2014 09:14:27 vasta tsitaadiga

Ma olen esimene küsimusele vastaja ja vastasin "Jah, sest ilma selleta ei saa normaalselt mängida" toetudes L2 ja WoW kogemustele.

E: asjaolud on muutunud, p2w mängu eest ma sentigi ei maksa.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™


viimati muutis Killhoven 06.09.2014 11:34:28, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2014 13:27:06 vasta tsitaadiga

Igal classil pisikesed boonused, mis mõjutavad pigem rohkem end game, kuid suhteliselt minimaalselt.

Timberg, võin iseenesest teha, kuid enne nädalavahetust aega ei leidu.

Btw, kas pääle Open Betat on wipe ka?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 02.09.2014 13:30:26 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Btw, kas pääle Open Betat on wipe ka?


Jah muidugi, mis muidu headstart`i point oleks?

Kurat ja ma olen just sel ajal välismaal komandeeringus kui open beta on.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2014 13:33:58 vasta tsitaadiga

Kuidas siis mäng ka tundub? Mõni põhjalik "Pros/Cons" review ka, mis toob võrdluseks levinumad MMORPG-d ning toob esile Archeage erinvus jne?

EDIT: Ah, juba leidsin HDTaneli tutvustuse, vaatan selle üle icon_smile.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gekomees
HV vaatleja

liitunud: 14.08.2012




sõnum 02.09.2014 15:13:11 vasta tsitaadiga

HDTanel ei jaga matsu väga, aga pros/cons tutvustust polegi leidnud. Kas bashitakse või kiidetakse taevani. Tundub et mingi pay to win ikkagi on, eriti kindlates valdkondades ja kuumaksu maksma hakata ei kavatse. Ühekordse ostuna hea meelega. See oleks isegi eelistatud free to play mudelile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2014 17:04:14 vasta tsitaadiga

Ma ei teagi, kas hakkan maksma, eks esialgu pelan eks siis vaatab kuidas elu hakkab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2014 11:30:51 vasta tsitaadiga

Võtame WoWi kõrvale, seal pead mängu eest maksma + game time. Siin on vaid "eelised", mille eest maksad, ehk siis kui money netu, siis saad ikkagi edasi askeldada ning kes vähe kõvemad mängijad saavad ka mõne kuuga end piisavalt stabiilse kulla peale, et mängusisese rahaga see staatus osta.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2014 11:32:53 vasta tsitaadiga

Kui pikk on kõige lühem subscription aeg? Et näiteks mängid paar kuud, kogud erinevaid asju jne, võtad mingi nädala ajase mänguaja ja möllad auction-house'is jne.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 03.09.2014 12:11:34 vasta tsitaadiga

Hakkan maksma (Kui Archeum packi 3 kuud läbi saab ja jätkuvalt huvi on), sest sellist summat pole kahju anda mängule X00-tunnise meelelahutuse eest. Ja offline Labor Point regen tundub suht must-have asi olevat kui on huvi eri craftingutega tegeleda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lammas00
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2010




sõnum 03.09.2014 12:25:05 vasta tsitaadiga

carbz kirjutas:
Hakkan maksma, sest sellist summat pole kahju anda mängule X00-tunnise meelelahutuse eest.

Täpselt sama siin.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2014 12:36:21 vasta tsitaadiga

Loodame, et botid mängu ära ei riku.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supersize
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2008




sõnum 03.09.2014 14:38:50 vasta tsitaadiga

Maksan, sest mäng meeldib ja antud summa mitemetunnise meelelahutuse eest nädalas ei ole kallis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DevilsCry
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2014 18:44:15 vasta tsitaadiga

Seda maksmise asja vatab veel. Kõigepealt tuleb proovida kas mäng sobib või mitte. Ise sooviks ka Noobidele mingit KKK, et oleks kergem mängu sulanduda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 03.09.2014 19:14:35 vasta tsitaadiga

See ~45€ ost annab siis täpsemalt mida? Headstarti saab ka sellega kaasa? Ja selle staatuse ka?

Inb4 "loe ise sealt"
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2014 19:20:52 vasta tsitaadiga

Rasvane, kui nii võtta, siis jep. Ära tuleks märkida ka see, et +1 saad kõikidele statsidele ning 3000 crediti(ingame € valuuta).
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaku111
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2012




sõnum 04.09.2014 17:37:09 vasta tsitaadiga

Mis see peale betat toimuv wipe tähendab seda, et kõik su statsid kaovad ära ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 04.09.2014 17:39:37 vasta tsitaadiga

vaku111 kirjutas:
Mis see peale betat toimuv wipe tähendab seda, et kõik su statsid kaovad ära ?

kõik tegelased kustutatakse
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helseth
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 04.09.2014 18:29:33 vasta tsitaadiga

See open-beta on ainult neile, kes pappi pritsisid?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2014 18:38:04 vasta tsitaadiga

Kirjas on ju Open Beta mitte founders beta
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 04.09.2014 19:13:36 vasta tsitaadiga

Mõnus p2w mäng ikka. Normaalselt mängida tahad siis ei piisa enam sellest, et iga kuu käid mingi summa välja vaid tuleb veel cash shopist ka kraami kokku ost. Ise nad mängu ei arenda ka vaid hostivad/tõlgivad, kuid mängijaid lüpsavad hästi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2014 21:14:56 vasta tsitaadiga

Eenna queuesse istuma siis, kuna see on ainus välja käidud asi, go.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2014 22:24:39 vasta tsitaadiga

Eenna hea server jah.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Midigi
HV kasutaja
Midigi

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 08:38:42 vasta tsitaadiga

Kuidas siis on?
Mõrumaik ka suus kellelgi cash shopi pärast?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supersize
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2008




sõnum 05.09.2014 12:54:21 vasta tsitaadiga

Midigi kirjutas:
Kuidas siis on?
Mõrumaik ka suus kellelgi cash shopi pärast?


Peab mainima, et mul on. Mulle ei ei istu see LP potionite kättesaadavus iga 4h tagant, see teeks kokku 4k labor pointi iga 4h tagant.Samuti lisasid nad mud nänni poodi, mida seal ei tohiks olla. Tundub, et järjekordne mäng mis money grab and go pärast keeratakse perse.

Nad ikka keeravad oma viimase minuti muudatustega mängu kiiva. 3 kuu pärast ei jää nii väga palju mänguhuvilisi, sest vastasseis eilsetele muudatustele on üsna suur.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 15:30:40 vasta tsitaadiga

Siin kokkuvõte selllest, mis mängus inimesi segab http://www.reddit.com/r/archeage/comments/2ficw5/game_is_now_90_pay_to_win_cash_shop_180_from_alpha/
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 15:35:51 vasta tsitaadiga

Hääletuses valisin:

Ei, sest ... (täpsustan teemas) võimalikult väga toredast mängust on tehtud taas üks näide, milline MMO maksemudel ei tohiks olla. Kurb, et tootjad sellise tee valisid. Ehk tuleb mõistus koju, tõenäoliselt mitte. Minnake välja lollikeste lüpsmisele ja asi korras. Samas ega siin midagi väga traagilist ka pole, turul nii palju teisi mänge, mida võib toksida.

Vaatan, et viis inimest on hääletuses vastanud:
Ei hakka kuumaksu maksma, sest mind ei sega mängu piirangud (olen piirangutega kursis). Kui nii hääletanud kasutajatest juhtub mõni teemat vaatama, siis kas ehk viitsite selgitada, kuidas praegused piirangud teie mängu ei hakka segama? St. mida ja kuidas kavatsete mängus teha?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2014 00:15:51 vasta tsitaadiga

Suht kusine värk on tõesti, pole detailidesse päris jõundud, kuid draamat vaadates on tõesti midagi viltu. Kui nad vähegi rohkem timmiks oma asja, siis täiesti nõus kuumaksu maksma, kui ei, siis keelndun mängimast üldse.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Archeage mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.