|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris hakkad mängima (east/west täpsusta teemas)? |
| Dahuta |
|
2% |
[ 2 ] |
| Eanna |
|
8% |
[ 7 ] |
| Kyprosa |
|
1% |
[ 1 ] |
| Shatigon |
|
2% |
[ 2 ] |
| Aier |
|
7% |
[ 6 ] |
| Melisara |
|
40% |
[ 34 ] |
| Muu (täpsustan teemas) |
|
13% |
[ 11 ] |
| Ei hakka mängima |
|
22% |
[ 19 ] |
| Orchidna |
|
2% |
[ 2 ] |
|
| hääli kokku : 84 |
|
| autor |
|
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
31.08.2014 08:15:16
|
|
|
eestlased võiks ühte serverisse kokku saada siis äkki saaks guildi teha aga nagu aeg näidand on sellest tavaliselt ei tule midagi välja
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bullzeye
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2009
|
31.08.2014 11:09:46
|
|
|
| pro kirjutas: |
| eestlased võiks ühte serverisse kokku saada siis äkki saaks guildi teha aga nagu aeg näidand on sellest tavaliselt ei tule midagi välja |
Kättevõtmise asi
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
31.08.2014 11:29:27
|
|
|
Teeme ära , võiks mingi toreda nime ka siis mõelda.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karusloom
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2004
|
31.08.2014 12:36:55
|
|
|
| oleks ka huvitatud mängu alustamisest ja teeks siis kohe õigesse serverisse ehk siis kus enamus mängib ja kas miski voice chat on ka olemas?
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
31.08.2014 13:56:23
|
|
|
| Enamus playerbase on Shatiton serveris kuna see default pick kui esimene kord AA dlid ja sisse lahed. Seega voiks sinna teha . Ingame voicechati pole
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
31.08.2014 15:29:41
|
|
|
Teamspeaki võiks teha! Päris hea idee muidu koos pelada ja klann teha, oma lipp kujundada jms.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
31.08.2014 15:50:15
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| Teamspeaki võiks teha! Päris hea idee muidu koos pelada ja klann teha, oma lipp kujundada jms. |
Meenutan oma ajast, sai üks ja sama kamp igaõhtu kokku aetud teamspeaki, seejärel sai pelatud COD4 SD Clanwar'id Clanbased , CoH , AoE3, GRID Keriks aega tagasi vaid kui saaks
Aga ausalt ajaksi Open Beta jaoks terve kamba ühte serverisse mille peaks kohe ära valima (Pakun Shatiton kuna default pick) ja kuskile teamspeak serverisse ka + Tannu teeb ise guildi kuna tal Founders pack millega ta saab omalogo disainida
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
31.08.2014 16:22:13
|
|
|
| Vihmausss, DigiPLAY logo all seilata oleks veidi kehv ju =/
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DevilsCry
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2006
|
31.08.2014 16:40:35
|
|
|
| Väga tore, magasin open beta maha ja juba mõtlesin, et peab umbes pool aastat kindlasti ootama kuni saaks ära proovida. Klanni värk oleks väga tore.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
31.08.2014 17:25:59
|
|
|
| xonix kirjutas: |
Teeme ära , võiks mingi toreda nime ka siis mõelda. |
HELL HUNT gildi nimeks (parim Eesti gildi nimi, mida kunagi mängudes näinud olen). Kunagi sai hvs mingite tüüpidega koos age of conanit mängitud, vist oligi gildi nimi HELL HUNT.
| Vihmausss kirjutas: |
Tannu teeb ise guildi kuna tal Founders pack millega ta saab omalogo disainida  |
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
31.08.2014 17:31:28
|
|
|
Timberg, vinge nimi tõesti. Kas sama rass peab ka guildi liikmetel olema või võivad tegelased mõlemalt saarelt olla?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
31.08.2014 17:35:46
|
|
|
| xonix kirjutas: |
Timberg, vinge nimi tõesti. Kas sama rass peab ka guildi liikmetel olema või võivad tegelased mõlemalt saarelt olla? |
Pole aimugi
http://www.reddit.com/r/archeage/comments/2ch8ey/is_archeage_pay2win_answers_inside/
Mõned väljavõtted. Teemaga rohkem kursis olevad isikud võiks kommenteerida.
The best gear is crafted.
And pretty much every tradeskill requires labor. Getting loot for monsters you kill takes labor.
You can hardly do anything without labor.
Obtaining labor without paying is extremely difficult.
A non Patron generates 5 per 5 minutes while online. It's extremely easy to burn through this, as simply gathering a node takes 5-10 labor, and crafting takes even more.
As a free to play player, your ability to play the game is severely restricted. You burn through your labor way faster than you gain it, leaving you with little to do. You pretty much have to afk for periods of time until you have enough labor to do what you want.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
31.08.2014 17:45:00
|
|
|
| Ma võtan f2p kui "demo", mäng on ikkagi tasuline.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DevilsCry
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2006
|
31.08.2014 18:27:02
|
|
|
| Aga saavad ikka kutsuda seda F2P'ks
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supersize
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2008
|
31.08.2014 21:22:32
|
|
|
Mäng on F2P.
Patroni staatuse saavadad kõik founders packi eest, mis annab õiguse maju ja farme omada. Samuti saab viie minuti jooksul online aja eest 10LP ja offline aja eest 5LP. F2P kasutajad saavad AH-s osta aga müüa ei saa. Need on põhilised ajad, mis eristab tavakasutajat kasutaja eest kes on maksnud. Viimane oli siis põhjus miks ma otsustasin osta. Ütlen ausalt, olen maksnud rohkem raha sitemate mängude eest.
Patroni staatust on võimalik osta ingame currency-ga, seega mingi aja mõõdudes F2P kasutajad saavad samad hüved kui need kes Alpha või Beta eest maksid.
Ingame shopis saab osta 1000LP iga 12h tagant, xp boonust craftimisega, kosmeetilist poolt, inventori ruumi, mounte ja glideri.
| tsitaat: |
The best gear is crafted.
And pretty much every tradeskill requires labor. Getting loot for monsters you kill takes labor.
You can hardly do anything without labor.
|
Jah, vastab tõele, parim gear on crafted nagu ka parimad asjad. Labori osas niipalju, et kõik mis on seotud kogumise, craftimise, itemite avamisega etc on seotud LP-ga. Siin mängus ei ole võimalik olla hiinlane ja lihtsalt farmida ennast lolliks. Kõik kasutajad jagavad LP-si nii et multy account ei päästa. Questimine ja PvP mitte mingil kujul ei võtta Laborit.
Tervitan ideed luua eestlastest koosnev guild ja soovin parimat, kuid ise osa ei võta. Olen hetkel leidnud kodu muhedas EU guildis ning kavatsen siin edasi mängida.
Kes on aga huvitatud rahvusvahelisest guildist, kus põhisuhtlus käib inglise keeles, kus meestel ja naistel juba alpha kogemust turjal siis:
Spoiler 
http://www.sotsog.org/
Infot:
otsivad mängijad vanuses 25+ (Sobivad mängijad 20+). Oled 16, kahju küll, ei võeta.
Crafting/Trade Runs/PvP/PvE - ühesõnaga tehakse kõike.
Kui sul on vaja midagi craftida siis on olemas inimesed kes seda teevad sinu eest kui ise ei viitsi või ei saa.
Me oleme kokku pannud rush taktika majade ja farmide kohtadele (ca 1h tunnine rush pärast launchi). Paar entusiasti farmivad nonstop kuni saavad galleoni (Peaks neil aega võtma ca 30 tundi)
Ligipääs infole (tabelid, nimekirjad etc) mida korjata kasvatada, et liikuda edasi efektiivsemalt.
Ühtne guildi maja ning põllud (need kes farmida ei viitsi panevad põllu maha ja lubavad guildil seal peal farmida). Guildi majas saab siis kätte kõike mida vaja on.
Omavahel jagatakse resourchi. Kui endal vaja pole, pannakse guildi majja.
Kui mingeid küsimusi alati võib pm-i saata
|
|
| tagasi üles |
|
 |
karusloom
HV kasutaja
liitunud: 11.11.2004
|
31.08.2014 21:34:46
|
|
|
| aga miks mitte koondada siinsed mängijad sinna toimivasse rahvisvahelisse guildi... teamspeaki kasutades saame ka omakeski asju ajada jne. ent samas saame osa ka suurest üritusest olles külgküljekõrval kogenud mängijatega...
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
31.08.2014 22:14:53
|
|
|
| Paras segadus tekiks siis ning guild killustuks arvatavasti. Eks kui piisavalt huvilisi ei ole, siis nii või naa ronivad enamus rahvusvahelistesse guildidesse. Iseenesest, võiks mingi google docsi ehk teha, kus hakkaks listima neid, kes on nõus kampa lööma ning ehk mingi asi, kust nendega kontakti saaks(peale ingame name).
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
31.08.2014 22:42:35
|
|
|
| xonix kirjutas: |
| Paras segadus tekiks siis ning guild killustuks arvatavasti. Eks kui piisavalt huvilisi ei ole, siis nii või naa ronivad enamus rahvusvahelistesse guildidesse. Iseenesest, võiks mingi google docsi ehk teha, kus hakkaks listima neid, kes on nõus kampa lööma ning ehk mingi asi, kust nendega kontakti saaks(peale ingame name). |
Rahvussesse eioleks mõtet jaa, kindlasti on need kes quitivad ja võiks siiski ainult omakeelse guildi teha. Google doc on hea idee , Samuti peab valima kummal poolel pelame kas western continent aka Nuia(Human, Elve) v eastern continent aka Haranya(Firrans, Harani), kontakti facebooki teel vms? Kes viitsiks google dociga jännata?
Muidu supersizega oleme Shatitionis Haranaya pooltel siis oleks väga hea samas ju koostööd teha guildide vahel , saab abi kusida, põllu peal kõblata jne
Mis arvate serveri(Shatiton) ja race(Haranya) poole pealt?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
01.09.2014 06:49:34
|
|
|
mul vahet pole kuhu serverisse lähme või mis race võtame, igal juhul tulen tulen sinna kuhu meid kõige rohkem läheb
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
01.09.2014 17:38:02
|
|
|
http://archeage.guildex.org/guilds/eu/shatigon
Tundub et hispaanlased kavatsevad Shatigoni üle võtta. Samas Kyprosa pilt küll väga ühevärviline ei tundu, aga naised saunas räägivad et sakslased plaanivad sinna ronida.
Ise lähme sõbraga ilmselt Eannasse, rassiks misiganes nimetus asiaatidele on pandud.
E: Tasuks veel mainida et ametlik serveri list pole veel announcitud (minu teada)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
supersize
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2008
|
01.09.2014 23:05:30
|
|
|
| Ametlik serveri list tuleb vast neljapäeval Open Betaga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
02.09.2014 01:22:35
|
|
|
Mis vahe siin mängus rassi valikul on. Kas on rass mängib sama rolli, mida wowis faction või ... ?
Ps. Kui keegi viitsib mängu kohta eestikeelse KKK (millest mängu huvilistel võiks kasu olla) teha, saatke see mulle sõnumiga ja panen esimesse postitusse.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
02.09.2014 09:14:27
|
|
|
Ma olen esimene küsimusele vastaja ja vastasin "Jah, sest ilma selleta ei saa normaalselt mängida" toetudes L2 ja WoW kogemustele.
E: asjaolud on muutunud, p2w mängu eest ma sentigi ei maksa.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
viimati muutis Killhoven 06.09.2014 11:34:28, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
02.09.2014 13:27:06
|
|
|
Igal classil pisikesed boonused, mis mõjutavad pigem rohkem end game, kuid suhteliselt minimaalselt.
Timberg, võin iseenesest teha, kuid enne nädalavahetust aega ei leidu.
Btw, kas pääle Open Betat on wipe ka?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
02.09.2014 13:30:26
|
|
|
| xonix kirjutas: |
| Btw, kas pääle Open Betat on wipe ka? |
Jah muidugi, mis muidu headstart`i point oleks?
Kurat ja ma olen just sel ajal välismaal komandeeringus kui open beta on.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gekomees
HV vaatleja
liitunud: 14.08.2012
|
02.09.2014 15:13:11
|
|
|
| HDTanel ei jaga matsu väga, aga pros/cons tutvustust polegi leidnud. Kas bashitakse või kiidetakse taevani. Tundub et mingi pay to win ikkagi on, eriti kindlates valdkondades ja kuumaksu maksma hakata ei kavatse. Ühekordse ostuna hea meelega. See oleks isegi eelistatud free to play mudelile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvutipäss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.11.2011
|
02.09.2014 17:04:14
|
|
|
Ma ei teagi, kas hakkan maksma, eks esialgu pelan eks siis vaatab kuidas elu hakkab
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
03.09.2014 11:30:51
|
|
|
| Võtame WoWi kõrvale, seal pead mängu eest maksma + game time. Siin on vaid "eelised", mille eest maksad, ehk siis kui money netu, siis saad ikkagi edasi askeldada ning kes vähe kõvemad mängijad saavad ka mõne kuuga end piisavalt stabiilse kulla peale, et mängusisese rahaga see staatus osta.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
03.09.2014 12:11:34
|
|
|
| Hakkan maksma (Kui Archeum packi 3 kuud läbi saab ja jätkuvalt huvi on), sest sellist summat pole kahju anda mängule X00-tunnise meelelahutuse eest. Ja offline Labor Point regen tundub suht must-have asi olevat kui on huvi eri craftingutega tegeleda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lammas00
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2010
|
03.09.2014 12:25:05
|
|
|
| carbz kirjutas: |
| Hakkan maksma, sest sellist summat pole kahju anda mängule X00-tunnise meelelahutuse eest. |
Täpselt sama siin.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
03.09.2014 12:36:21
|
|
|
| Loodame, et botid mängu ära ei riku.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supersize
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2008
|
03.09.2014 14:38:50
|
|
|
| Maksan, sest mäng meeldib ja antud summa mitemetunnise meelelahutuse eest nädalas ei ole kallis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DevilsCry
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2006
|
03.09.2014 18:44:15
|
|
|
| Seda maksmise asja vatab veel. Kõigepealt tuleb proovida kas mäng sobib või mitte. Ise sooviks ka Noobidele mingit KKK, et oleks kergem mängu sulanduda.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
03.09.2014 19:14:35
|
|
|
See ~45€ ost annab siis täpsemalt mida? Headstarti saab ka sellega kaasa? Ja selle staatuse ka?
Inb4 "loe ise sealt"
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
03.09.2014 19:20:52
|
|
|
| Rasvane, kui nii võtta, siis jep. Ära tuleks märkida ka see, et +1 saad kõikidele statsidele ning 3000 crediti(ingame € valuuta).
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaku111
HV vaatleja
liitunud: 06.10.2012
|
04.09.2014 17:37:09
|
|
|
| Mis see peale betat toimuv wipe tähendab seda, et kõik su statsid kaovad ära ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
04.09.2014 17:39:37
|
|
|
| vaku111 kirjutas: |
| Mis see peale betat toimuv wipe tähendab seda, et kõik su statsid kaovad ära ? |
kõik tegelased kustutatakse
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helseth
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2012
|
04.09.2014 18:29:33
|
|
|
| See open-beta on ainult neile, kes pappi pritsisid?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
04.09.2014 18:38:04
|
|
|
Kirjas on ju Open Beta mitte founders beta
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pankook
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2011
|
04.09.2014 19:13:36
|
|
|
Mõnus p2w mäng ikka. Normaalselt mängida tahad siis ei piisa enam sellest, et iga kuu käid mingi summa välja vaid tuleb veel cash shopist ka kraami kokku ost. Ise nad mängu ei arenda ka vaid hostivad/tõlgivad, kuid mängijaid lüpsavad hästi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
04.09.2014 21:14:56
|
|
|
| Eenna queuesse istuma siis, kuna see on ainus välja käidud asi, go.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvutipäss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.11.2011
|
04.09.2014 22:24:39
|
|
|
| Eenna hea server jah.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Midigi
HV kasutaja

liitunud: 20.04.2007
|
05.09.2014 08:38:42
|
|
|
Kuidas siis on?
Mõrumaik ka suus kellelgi cash shopi pärast?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supersize
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2008
|
05.09.2014 12:54:21
|
|
|
| Midigi kirjutas: |
Kuidas siis on?
Mõrumaik ka suus kellelgi cash shopi pärast? |
Peab mainima, et mul on. Mulle ei ei istu see LP potionite kättesaadavus iga 4h tagant, see teeks kokku 4k labor pointi iga 4h tagant.Samuti lisasid nad mud nänni poodi, mida seal ei tohiks olla. Tundub, et järjekordne mäng mis money grab and go pärast keeratakse perse.
Nad ikka keeravad oma viimase minuti muudatustega mängu kiiva. 3 kuu pärast ei jää nii väga palju mänguhuvilisi, sest vastasseis eilsetele muudatustele on üsna suur.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
05.09.2014 15:35:51
|
|
|
Hääletuses valisin:
Ei, sest ... (täpsustan teemas) võimalikult väga toredast mängust on tehtud taas üks näide, milline MMO maksemudel ei tohiks olla. Kurb, et tootjad sellise tee valisid. Ehk tuleb mõistus koju, tõenäoliselt mitte. Minnake välja lollikeste lüpsmisele ja asi korras. Samas ega siin midagi väga traagilist ka pole, turul nii palju teisi mänge, mida võib toksida.
Vaatan, et viis inimest on hääletuses vastanud:
Ei hakka kuumaksu maksma, sest mind ei sega mängu piirangud (olen piirangutega kursis). Kui nii hääletanud kasutajatest juhtub mõni teemat vaatama, siis kas ehk viitsite selgitada, kuidas praegused piirangud teie mängu ei hakka segama? St. mida ja kuidas kavatsete mängus teha?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
06.09.2014 00:15:51
|
|
|
| Suht kusine värk on tõesti, pole detailidesse päris jõundud, kuid draamat vaadates on tõesti midagi viltu. Kui nad vähegi rohkem timmiks oma asja, siis täiesti nõus kuumaksu maksma, kui ei, siis keelndun mängimast üldse.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|