Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 02.09.2014 20:13:28 vasta tsitaadiga

CoiL soovitab SuperLux HD681-t, mina Creative Aurvana Live!'i esimest versiooni.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2014 20:36:07 vasta tsitaadiga

Ma võin Sennheiserit soovitada icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2014 20:54:15 vasta tsitaadiga

salatoimik, sa ju soovitasid brändi, mitte konkreetset mudelit icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
looder123
HV kasutaja
looder123

liitunud: 21.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2014 20:56:13 vasta tsitaadiga

looder123 kirjutas:
Mida arvata Sony MDR7506 klappidest?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2014 20:58:30 vasta tsitaadiga

Just, võtab 50€ eest nii kõva mudeli kui saab. Hinnakirja suudab ise vast brausida icon_smile.gif
ehk siis http://soundshop.ee/?id=1580&toode=Sennheiser%20HD%20419

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walts159
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2010




sõnum 02.09.2014 23:48:04 vasta tsitaadiga

Hetkel oman Sennheiser HD201 klappe, aga need kuidagi liiga tummised icon_rolleyes.gif
Ei tea kas need HD681 on olemasolevatest paremad?
Ütleme et kui veel kallimaid vaadata, siis mis oleks sisu ja hinna suhtes parimad? 100 eur kanti?
Jällegi portable device jaoks...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 03.09.2014 11:03:11 vasta tsitaadiga

walts159 kirjutas:
Soovitage palun midagi heavy metali (nt Metallica) kuulajale, kuni 50 eur.
Moblast kuulan muusikat.
Mitte 'in ear' vaid suured klapid. Tänud!


Metalli jaoks ja moblale oleksid vast need head:
CoiL kirjutas:
PS, Rapo`s Philips Citiscape Uptown hea hinnaga saadaval kes veel märganud ei ole: http://www.rapo.ee/philips-citiscape-headband-headphones-shl5905bk-citiscape-collection-uptown/

Must versioon on ka seal saadaval.

HD-681 vana versioon on väga hea rock`i jaoks aga selleks, et nondest klappidest head asja saada on vaja filter-mod teha ja ilmselt ka padjad paremad panna. Kui nikerdada ei viitsi, siis võtaks eelmainitud Creative aurvana live vana versioon või uptown. Viimasel peaks olema väga hea heli isolatsioon. Miinuseks kehv kaabel. Vb. võtan endalegi kaasaskantavateks ja lihtsalt "kollektsiooni".

looder123 kirjutas:
looder123 kirjutas:
Mida arvata Sony MDR7506 klappidest?

Ei oma aga sai uuritud hunnik ülevaateid ja kasutaja kommentaare (oli endalgi huviorbiidis) ning üldistatult jäi mulje, et neutraalse "flat" heliga, väikese helilavaga, selgete kõrgete, kõrgendatud kesksageduste ülemise otsaga ja tagasihoidlikud bassi suhtes. Stuudio monitooringuks ilmselt ok aga muusika nautimiseks ilmselt "tuimad ja igavad". Muidugi tasub ka ise netiavarustest uurida.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karts3
HV kasutaja
karts3

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2014 14:17:56 vasta tsitaadiga

Aga mis vahe on siis USB helikaardil ja kõrvaklapivõimul, näiteks Creative Sound Blaster E-MU 0204 ja Pro-Ject Head Box II-il.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 03.09.2014 14:31:18 vasta tsitaadiga

karts3 kirjutas:
Aga mis vahe on siis USB helikaardil ja kõrvaklapivõimul, näiteks Creative Sound Blaster E-MU 0204 ja Pro-Ject Head Box II-il.


neil on see vahe, et üks on loo komponentide sissemängimiseks ja teine on töödeldud/miksitud loo väljamängimiseks.
tagasi üles
karts3
HV kasutaja
karts3

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2014 14:44:08 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
karts3 kirjutas:
Aga mis vahe on siis USB helikaardil ja kõrvaklapivõimul, näiteks Creative Sound Blaster E-MU 0204 ja Pro-Ject Head Box II-il.


neil on see vahe, et üks on loo komponentide sissemängimiseks ja teine on töödeldud/miksitud loo väljamängimiseks.


Selge siis, aga kumba Zero Dac-i eelistada, kas OPA627 või OPA637.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 03.09.2014 19:11:56 vasta tsitaadiga

karts3 kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
karts3 kirjutas:
Aga mis vahe on siis USB helikaardil ja kõrvaklapivõimul, näiteks Creative Sound Blaster E-MU 0204 ja Pro-Ject Head Box II-il.


neil on see vahe, et üks on loo komponentide sissemängimiseks ja teine on töödeldud/miksitud loo väljamängimiseks.


Selge siis, aga kumba Zero Dac-i eelistada, kas OPA627 või OPA637.

OPA627. OPA637 tahab väga hästi disainitud väljundahelat, muidu muutub ebastabiilseks. OPA627 on väga hea heliga ja suht lollikindel.


EDIT: Metali kuulamiseks pole universaalset soovitust icon_sad.gif
Näiteks mulle enesele meeldib "Vulgar Display of Power'i" kulamiseks kasutada kirkaid ja kitsa heliruumiga klappe, nagu Grado SR60. Samas "Ænima" jaoks eelistan neutraalseid, veidike soojema heli poole kalduvaid, avara heliruumiga klappe.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.09.2014 19:12:26 vasta tsitaadiga

mida sellest creative soundblaster z kaardist arvata icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2014 19:21:02 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
mida sellest creative soundblaster z kaardist arvata icon_rolleyes.gif

Ise kasutan, ei kurda, emaplaadi omaga ei anna võrrelda. Samas ma pole ka eriline kõrvafriik icon_rolleyes.gif
madalamaid helisid annab hästi välja, samas teistega võrrelda ei oska, sest mole muud kaarti kunagi omanud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 03.09.2014 19:28:16 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
mida sellest creative soundblaster z kaardist arvata icon_rolleyes.gif

CS4398 on hea, NJM4556 mitte väga. Plaadi disain tundub peale vaadates väga algeline. Mu kaasaskantavas klapivõimus on rohkem ja parema kvaliteediga kondensaatorid .

EDIT: Klapiväljundi takistus on 22 oomi thumbs_down.gif . Muudab problemaatiliseks alla 160 oomiste klappide kasutamise. Ja kõrgema takistusega klappide kasutamiseks pole NJM4556'l lihtsalt võimsust.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.09.2014 20:17:13 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
libe kirjutas:
mida sellest creative soundblaster z kaardist arvata icon_rolleyes.gif

CS4398 on hea, NJM4556 mitte väga. Plaadi disain tundub peale vaadates väga algeline. Mu kaasaskantavas klapivõimus on rohkem ja parema kvaliteediga kondensaatorid .

EDIT: Klapiväljundi takistus on 22 oomi thumbs_down.gif . Muudab problemaatiliseks alla 160 oomiste klappide kasutamise. Ja kõrgema takistusega klappide kasutamiseks pole NJM4556'l lihtsalt võimsust.
mul on suht tundlikud 102 dB SPL/V 600 Ohm klapid
mul klapivõim on mingi 7a vana usb dac ja see laseb 24bit/96 vaid läbi analoogi, eelistaksin otseühendust

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 03.09.2014 20:44:30 vasta tsitaadiga

Maksimaalne helivaljus 111dB.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.09.2014 21:29:41 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
Maksimaalne helivaljus 111dB.
millega, tolle soundblaster Z'iga?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 03.09.2014 22:43:32 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
pacho kirjutas:
Maksimaalne helivaljus 111dB.
millega, tolle soundblaster Z'iga?

Nii ta on.
Kõrvaklapiväljundi Vpp=6.3V . See ostutab op-ampi 7.5 voldisele sisendpingele. Parem kui vanad Audigy ja SB kaardid. NJM4556 ideaal oleks 14-16V.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.09.2014 22:50:54 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
libe kirjutas:
pacho kirjutas:
Maksimaalne helivaljus 111dB.
millega, tolle soundblaster Z'iga?

Nii ta on.
Kõrvaklapiväljundi Vpp=6.3V . See ostutab op-ampi 7.5 voldisele sisendpingele. Parem kui vanad Audigy ja SB kaardid. NJM4556 ideaal oleks 14-16V.
palju erinevus soundblaster zxr'iga on?

ja ega sa ei leia siis juba infot, kuidas erinevus adigy 4 pro'ga on icon_razz1.gif
tollel audigy'l klapivõimu justkui ei ole, kuid klapid on sellega mõistliku helitugevusega, sesmõttes, et ei pea põhjas kuulama

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 03.09.2014 23:22:32 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
pacho kirjutas:
libe kirjutas:
pacho kirjutas:
Maksimaalne helivaljus 111dB.
millega, tolle soundblaster Z'iga?

Nii ta on.
Kõrvaklapiväljundi Vpp=6.3V . See ostutab op-ampi 7.5 voldisele sisendpingele. Parem kui vanad Audigy ja SB kaardid. NJM4556 ideaal oleks 14-16V.
palju erinevus soundblaster zxr'iga on?

ja ega sa ei leia siis juba infot, kuidas erinevus adigy 4 pro'ga on icon_razz1.gif
tollel audigy'l klapivõimu justkui ei ole, kuid klapid on sellega mõistliku helitugevusega, sesmõttes, et ei pea põhjas kuulama

Ma ei mäleta peast mis täpselt Audigy 4 Pro küljes oli. Minu mäletamise kohaselt oli kõrvaklapiväljund korralikult ehitatud.

ZxR kõrvaklapiväljundis on 2x mono LME49710. 119dB ja 15.3Vpp.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2014 09:14:33 vasta tsitaadiga

Bosel uus QuietComfort25 mudel välja tulemas: http://www.bose.com/controller?url=/shop_online/headphones/noise_cancelling_headphones/quietcomfort_25/index.jsp&intcmp=hpmidpanel1

ootab reviewd ära ja siis mõtleb kas QC15 välja vahetada QC25 vastu

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 04.09.2014 20:21:44 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
libe kirjutas:
pacho kirjutas:
Maksimaalne helivaljus 111dB.
millega, tolle soundblaster Z'iga?

Nii ta on.
Kõrvaklapiväljundi Vpp=6.3V . See ostutab op-ampi 7.5 voldisele sisendpingele. Parem kui vanad Audigy ja SB kaardid. NJM4556 ideaal oleks 14-16V.

Sisendpinge on ikka veidike alla 5 voldi. eusa_wall.gif Ülejäänud arvutused on õiged.
Väsinud peaga kasutasin Vp asemel Vpp-d. Vabandused.

Tellisin sellised jubinad.
Lihtsalt proovimiseks. Keegi peab ju esimese julge sammu tegema. Oleks teinud võrdluse Comply'ga. Tulid kohale. Nüüd ei leia klappe üles.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 04.09.2014 20:55:33 vasta tsitaadiga

pacho, mis diameetriga nood on?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 04.09.2014 21:00:18 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
pacho, mis diameetriga nood on?

Kuskil 5mm ringis. Ma spetsiaalselt võtsin odavamate klappidega katsetamiseks.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2014 21:16:42 vasta tsitaadiga

Pacho, aitähh sain paki kätte täna. Pole testinud veel icon_razz.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 04.09.2014 21:42:42 vasta tsitaadiga

Sain oma vahtkummist otsikud kätte. Pioneer se-cl28 küljes päris hääd, originaal kummiotsikutest tunduvalt paremad. LG QuadBeat2 klappidele ei sobi mitte, heli muutus tugevalt teistsuguseks. teravaid palju, bassi netu.
tagasi üles
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2014 22:10:59 vasta tsitaadiga

CoiL, räägi mulle superlux hd681 modidest. kust mingit stuffi saada ja mida teha? sain enda omad täna kätte
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 05.09.2014 00:37:36 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
CoiL kirjutas:

Jäin vist "natuke" hiljaks vastamisega icon_biggrin.gif Aga parem hilja kui mitte kunagi. Rockgrotto foorumist ja mujalt kokku kogutud inf, äkki tuleb kellelegi veel kasuks:
Spoiler Spoiler Spoiler




Mk3 filter pidavat bassi vähendama võrreldes mk2 filtriga. Peale mk2 filtrit on minu arvates bassi just parajalt, siis kui vaja ülimadalaid kuulda on olemas mitte ei tõmba "hinge kinni". Mk3 filter on suunitletud rohkem neutraalse "audiofiili" heli suunas. Kes soovib siiski mõnusat madalat bassi alles jätta, sellele soovitaks siiski mk2 filtrit.

olavsu1 kirjutas:
CoiL'i jutu täienduseks niipalju, et selle filtri peaks igaüks ise arvutama oma isikliku audiogrammi järgi.

Spoiler Spoiler Spoiler

tsitaat:

Terve rockgrotto teema HD-681 filtrite kohta: http://rockgrotto.proboards.com/thread/4769/superlux-hd-681-modifications

Minu filtrike siin piltidel: http://rockgrotto.proboards.com/post/124288/thread



http://diyaudioheaven.wordpress.com/schematics/headphone/ ...keri allapoole, seal HD-681 kohta palju teste ja infi.


Komponendid tellisin oomipoest. Samas ma vaatan, et sa pesitsed ka Tartus, võin nädalavahetusel uurida mis jubinaid mul alles on. Mälu järgi sai viimati juurde tellitud kuna H-Fi foorumis tegin ühele tellimusena puidust korpusega filtri aga pean üle kontrollima kas jäi piisavalt juppe alles. Selline sai muidu:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 08:33:38 vasta tsitaadiga

Tänud, uurin nädalavahetuse jooksul thumbs_up.gif Kui tüli ei tee, võid vaadata.
Viitsid, postita selle karbikese sisust ka pilti, tahaks näha mis karul kõhus on icon_smile.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 05.09.2014 10:15:17 vasta tsitaadiga

Selle karbi sisust pilti ei teinud aga sama mis siin, ainult et kompaktsemalt kokku joodetud: http://postimg.org/image/50qv0086f/
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2014 13:17:52 vasta tsitaadiga

okei.. panen kõrva taha. Skeemi saan sealt rockgrottost jah?
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 08.09.2014 19:51:47 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:

Tellisin sellised jubinad.
Lihtsalt proovimiseks. Keegi peab ju esimese julge sammu tegema. Oleks teinud võrdluse Comply'ga. Tulid kohale. Nüüd ei leia klappe üles.

Need ei kõlba kuskile. thumbs_down.gif
Ainult kehvast vahust junnid. Pole võimalik korralikult klappide külge panna. Lisaks tekitasid kõrvakanalis ebameeldiva tunde. Nagu kergelt abrasiivsed oleksid. Kõrvakanalisse sisestades peab väga etevaatlik olema, et klappide ava ei sulgeks.
Akustiliselt on Comply T-seeriaga samal tasemel. Comply'd pakuvad karvavõrra kirkamat heli.

Comply'de ainuke viga on hind. Pistonid, Quadbeat 2-d, MH1C-d, jne maksavad vahemikus 20-25 eurot. Minu kogemuse kohaselt parandavad korralikud otsikud sääraste klappide heli märkmisväärselt. Kahjuks maksavad need klappide hinna ja alternatiivi pole siiani leidnud.

Kellele huvi pakub, siis võrdlesin otsikuid QB2 klappidega.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 08.09.2014 23:36:11 vasta tsitaadiga

Sattusin Konsumis siin palju kiidetud Vivanco SB klappidele. Bass lööb maha... Täpselt kehtib see jutt mida kirjutatakse SIIN valikus kaheksanda loo kohta.
tsitaat:

8. – Mark Keali’i Ho’omalu – „He Mele No Lilo“ – kuulake tähelepanelikult kohta, kus lastekoori lämmatab võimas bass.


Tõepoolest lauljad ei kosta välja. Minu arvates vajavad need eeltoodud amplituudikorrektorit liigse tümaka alla tõmbamiseks.
Lasin neisse sündist Alte Kameradenit. Vivancodega on kuulda, et stuudio on basstrummi sämplite tegemisel kajanud. Suure trummi heli kumiseb.
ATH-M50 klappidega pole sama sündi taga ei kaja ega kuminat.
tagasi üles
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 09.09.2014 18:40:32 vasta tsitaadiga

Sain täna lõpuks T-Peos Popular`id kätte. Jätan hetkel nö. sisse mängima aga mõned esmamuljed:

* kõrvas istuvad tiba mugavamalt kui Pistonid oma väiksema korpuse tõttu
* kaabel (lapik) on kohmakam aga samas ei lähe nii kergelt sõlme
* näevad "odavamad" välja (sinine versioon) kui Pistonid. Mustad võivad isegi üsna soliidsed olla.
* esmasel kuulamisel tunduvad bassisemad, vähem õhulise heliga, natuke väiksema heliruumiga ja mitte nii selgete kõrgete/kesksagedustega kui Pistonid

Eks näis, mis sissemängimine neile teeb, kui üldse midagi. Samas tunduvad 22€ eest head klapid.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 18:48:31 vasta tsitaadiga

Ise tahan ka nüüd SuperLuxist ära tellida sealt pillipoest.Kindlam.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.09.2014 19:16:06 vasta tsitaadiga

Ma hakkasin 5 paari €20-30 eurose klapi kohta võrdlevat ülevaadet kirjutama. Sai need sissemängitud. Kuulasin veidike ja enam ei viitsi. Klapid on oma hinna kohta ok. Ainuke viga on need viimased 15-20% protsenti, mis teevad tavalisest klapist tippklassi. Minu jaoks on see viimane protsent tähtsam, kui eelnev 80.
Elu on lihtsalt liiga lühike.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 09.09.2014 19:46:16 vasta tsitaadiga

pacho, kui tahad võin T-Peos Popular 32Ohm ja Piston V2.1 16Ohm klapid ka sulle ülevaate jaoks saata kui soovid? Aga siis jääb elu veel lühemaks icon_biggrin.gif Lihtsalt pakun juhul kui kavatsed lõpuni ülevaate teha.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.09.2014 19:57:29 vasta tsitaadiga

Ikka ei viitsi. Lihtalt minu jaoks ei oma mingisugust tähtsust. Tähtis on olla võimalikult lähedal perfektisoonile. W4, UE900, ER4S ja SE535 on seda. Selgus, et sellest allapoole ei paku mulle enam IEM'd huvi.
Ma veel paar päeva üritan uuesti alustada. Kui ikka motivatsiooni pole, siis on mõned paarid klappe jälle üle.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 09.09.2014 20:06:30 vasta tsitaadiga

pacho, selliste klappidega võrreldes muidugi motti pole icon_lol.gif ...aga ülevaade oleks hea eelkõige neile kel sellist pappi ei ole välja käia ja soovivad odavalt paremat heli saada.
Ega otseselt sellest ülevaatest miskit kasu ei olekski kuna netis ülevaateid ja infi meeletus koguses aga hea oleks ühte sellist kodumaist budget-IEM ülevaadet lugeda icon_smile.gif

edit: ahjaa, kui sul Piston V2.1 üle jääb, siis sooviks osta, mul pereliige avaldas soovi aga ei ole veel uut tellimust sisse andnud.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 09.09.2014 20:13:56 vasta tsitaadiga

Sain vivanco'dest endajaoks normaalse heli kätte. Lõikasin kõige suurematelt otsikutelt lõdviku osa ära nii, et jäi ainult toru järgi. Nende torude peale tõmbasin augurauaga löödud svammitükikesed ja voilah.

Tulemus siis:


Straussi võib kuulama jäädagi. icon_smile.gif
tagasi üles
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.09.2014 20:17:32 vasta tsitaadiga

CoiL, see ei tähenda, et nendel odavatel klappidel poleks häid aspekte.
Näiteks QB2 bassi kvaliteet on midagi mida peab ise kuulama. Kiirus, täpsus ja "impact" (vabandust, ei leia eestikeelset sõna) on muljetavaldavad.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 09.09.2014 20:35:45 vasta tsitaadiga

pacho, ega sul Havi B3 Pro1 juhuslikult olemas ole? Mõtlen ja mõtlen aga ei raatsi raha välja käia peale pistonite kuulmist. Samas ega see 55€ kah ära tapa aga teaks kas edasiminek on märgatav või ei, sest Pistonite heli meeldib väga koos DX50-ga.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.09.2014 21:04:39 vasta tsitaadiga

Ei ole icon_lol.gif
Ma ühest teisest foorumis lugesin nende kohta. Ma üldiselt hoian "AMAZING", "INCREDIBLE" ja "UNBELIEVABLE" kirjadega kraamist eemale. Nii kaua kuni keegi usaldusväärsem infot edastab.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 09.09.2014 21:33:19 vasta tsitaadiga

niipalju kui lugenud nende kohta erinevatest foorumitest ja ostukommentaaridest, siis peaksid head olema aga egas niikuinii enne aimu ei saa kui ära osta ja ise reaalselt proovida icon_rolleyes.gif
Järgmine kuu vist lähevad loosi kui just muud silmapiirile ei ilmu.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argentum7
HV kasutaja
argentum7

liitunud: 12.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2014 16:38:58 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
Ikka ei viitsi. Lihtalt minu jaoks ei oma mingisugust tähtsust. Tähtis on olla võimalikult lähedal perfektisoonile. W4, UE900, ER4S ja SE535 on seda. Selgus, et sellest allapoole ei paku mulle enam IEM'd huvi.
Ma veel paar päeva üritan uuesti alustada. Kui ikka motivatsiooni pole, siis on mõned paarid klappe jälle üle.


Täpselt samad tunded. Olen omanud Earsonics SM3, Shure Se535, Sony Sony MDR-EX1000 Ja Westone 4 -ja. Kõige universaalsem nendest on Westone, Sony oli ehk isegi pisut parema heliga aga tolle IEM'i hädaks on omapärane disain, mis igapäevaseks ning mobiilseks kasutuseks väga hea variant ei ole. Westoned on vastu pidanud pea 3 ja pool aastat, pistiku pidin siiski ära vahetama aga see häda on vist kõigil IEM'del ühine aktiivse kasutuse juures.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 10.09.2014 21:14:20 vasta tsitaadiga

argentum7 kirjutas:
Westoned on vastu pidanud pea 3 ja pool aastat, pistiku pidin siiski ära vahetama aga see häda on vist kõigil IEM'del ühine aktiivse kasutuse juures.

Kaablid kipuvad kõigil katki minema. Eestis oli probleem temperatuurikõikumiste tõttu rohkem märgatav Sellepärast üritangi soetada vahetatavate kaablitega mudeleid. Ka mul on Westone igapäevases kasutuses. 4R mudel. Suure tõenäosusega jääb ka viimaseks universaalseks IEM-ks. Ei usu, et mõistliku raha eest on võimalik teha märgatavalt paremaid klappe. Selliseid, mis raha kulutamis õigustaksid.
Järgmine samm on custom'id.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kosmonaut0
HV vaatleja
kosmonaut0

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2014 23:00:45 vasta tsitaadiga

Otsin koduseks kasutamiseks kõrvaklappe, mis üle kõrva käiksid ja ega muud ei teegi nendega kui mängin mänge ja kuulan muusikat. Muusika loomist ja töötlust ei toimu. Mikrofoni olemasolu pole otseselt oluline, sobib nii ilma kui mikriga. Heli poolest tahaks sügavust ja puhtust... Raha pole palju välja käia, võiks jääda ~50€ kanti vast?(kui saab midagi enam-vähem selle eest)... Ma ise ei tea audiost ja klappidest midagi, seega ei tea mida vaadata nende juures täpselt ja mida hinnata ja võrrelda ja mille järgi valida.. Loodan targemate peale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 11.09.2014 00:38:03 vasta tsitaadiga

Need AKG K551-d http://www.euronics.ee/t/53384/korvaklapid/hifi-korvaklapid-k551-akg-murasummutus/k551wht olid Frankfurti Saturn elektroonikaketi kaubamajas müügil €79.99 / paar. Terve vankritäis karpe oli. Euronics €279, Amazon $299. Rebisime siis kolleegiga mõlemad 1 paari endale ajaviiteks. Võib-olla keegi satub veel sinnakanti või leiutab kaughanke mooduseid, siis tundub mõistlik diil olevat.
_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 11.09.2014 10:27:10 vasta tsitaadiga

kosmonaut0 kirjutas:
Otsin koduseks kasutamiseks kõrvaklappe, mis üle kõrva käiksid ja ega muud ei teegi nendega kui mängin mänge ja kuulan muusikat. Muusika loomist ja töötlust ei toimu. Mikrofoni olemasolu pole otseselt oluline, sobib nii ilma kui mikriga. Heli poolest tahaks sügavust ja puhtust... Raha pole palju välja käia, võiks jääda ~50€ kanti vast?(kui saab midagi enam-vähem selle eest)... Ma ise ei tea audiost ja klappidest midagi, seega ei tea mida vaadata nende juures täpselt ja mida hinnata ja võrrelda ja mille järgi valida.. Loodan targemate peale icon_biggrin.gif


http://www.rapo.ee/otsi/?id=118&search=Uptown

Paar ülevaadet:

http://headfonics.com/2012/10/philips-citiscape-uptown-headphones/
http://www.head-fi.org/t/612677/review-philips-citiscape-uptown-updated-sept-18-2012
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2014 11:03:44 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:

http://www.rapo.ee/otsi/?id=118&search=Uptown

Paar ülevaadet:

http://headfonics.com/2012/10/philips-citiscape-uptown-headphones/
http://www.head-fi.org/t/612677/review-philips-citiscape-uptown-updated-sept-18-2012

Mul on vanemad pruunid Uptownid, millel on juhtmes liugur ning klappidel pole kirja "Music Seal", ning uuemad mustad, millel see probleemne helitugevuse liugur eemaldatud. Ma pole audiofiil ja võib-olla oli asi meeleolus, ilmas või milleski muus, aga uuel versioonil tundus heli kuidagi vähem... särav? Kuidagi umbsem tunne oli. Mingit tõsist võrdlust pole teinud, aga joonlaud ütleb, et klapipadjad on uutel umbes 1.5 cm väiksemad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.