Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2014 13:09:56 vasta tsitaadiga

äkki mingi soojapyhade asenduspoiss?
kui sa tead, mida ostma läksid, siis oleks võinud ju sealt osta, pm pärast kicki kõndida....ma ei tea icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2014 13:22:45 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
äkki mingi soojapyhade asenduspoiss?
kui sa tead, mida ostma läksid, siis oleks võinud ju sealt osta, pm pärast kicki kõndida....ma ei tea icon_lol.gif

Alguses teadsingi, mida ma otsin - ühte kindlat ruuterit. Jõudsin sinna ja seal oli samalt tootjalt veel 3-4 sarnast ruuterit enam-vähem sama hinnaga. Siis tahtsingi teada, et millist ma osta võiks - ei saanud mingit erilist informatsiooni. Lisaks sellele oli vaja 5m Cat5e kaableid, mille peale ta pakkus mulle mingeid 5€ kaableid, kuid kodulehel oli neid 2-3€ eest. Küsisin pikemat kaablit, näiteks ilma otsikuteta, kuid öeldi et seda pole. Vaatasin maha - ja seal oli pikem kaabel (25m) koos tangidega ja eraldi 10 otsikuga, mis maksis 12€. Ostsin selle ära ja tõmbasin leebet, kuna ei viitsinud selle tüübiga enam tegeleda.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2014 08:32:46 vasta tsitaadiga

Millal Samsung SSD 850 Pro müüki jõuab ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutitark
HV vaatleja
arvutitark

liitunud: 15.07.2013




sõnum 12.08.2014 09:30:01 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Millal Samsung SSD 850 Pro müüki jõuab ?


tere. järgmisel nädalal lubati
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2014 12:47:01 vasta tsitaadiga

Arvutitark on vist vahepeal ajas reisimise leiutanud.

Tellisin kauba eile õhtul vist 9 paiku ja maksin ka
Täna hommikul ilmselt kinnitati makse ja telliti kaup ära

Tellimuse jälgimise lehel: "Kaup jõuab esindusse eeldatavalt 12.08.2014 12:00." icon_lol.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2014 12:55:36 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
Arvutitark on vist vahepeal ajas reisimise leiutanud.

Tellisin kauba eile õhtul vist 9 paiku ja maksin ka
Täna hommikul ilmselt kinnitati makse ja telliti kaup ära

Tellimuse jälgimise lehel: "Kaup jõuab esindusse eeldatavalt 12.08.2014 12:00." icon_lol.gif

Mul oli sama teema paar päeva tagasi - kui neil osa kaupa laos olemas, siis juhtub vast nii. Saatsin meili ja siis sain õige eeldatava kuupäeva.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV veteran

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2014 13:10:59 vasta tsitaadiga

Tere! Seda vist enam müügile ei tule?
http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid/ASRock-C70M1-A50M-C-70-DualDDR3-1066-4xSATA3-mITX-101891


viimati muutis Diesel157 14.08.2014 00:44:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2014 14:26:52 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
KillerXP kirjutas:
Arvutitark on vist vahepeal ajas reisimise leiutanud.

Tellisin kauba eile õhtul vist 9 paiku ja maksin ka
Täna hommikul ilmselt kinnitati makse ja telliti kaup ära

Tellimuse jälgimise lehel: "Kaup jõuab esindusse eeldatavalt 12.08.2014 12:00." icon_lol.gif

Mul oli sama teema paar päeva tagasi - kui neil osa kaupa laos olemas, siis juhtub vast nii. Saatsin meili ja siis sain õige eeldatava kuupäeva.

Mul oli ainult 1 toode tellitud ja sellel oli tarne 2-5tp
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2014 10:51:07 vasta tsitaadiga

Veidi vales kohas vist: http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid-LGA-1150-emaplaadid/Sony-korvaklapid-MDR-RF865RK-Closed-juhtmevaba-100m-range-40mm-driver-unit-closed-type-81185
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FatCat
HV kasutaja
FatCat

liitunud: 26.10.2010




sõnum 24.08.2014 13:01:40 vasta tsitaadiga

Tervist, tellisin Cruciali SSD eelmise nädala neljapäeval kuigi tracking näitab siiamaani "Tellimata" punaselt. On mul põhjust muretsemiseks?

Edit: Tellimus VT-14-10064


viimati muutis FatCat 24.08.2014 14:50:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2014 13:53:43 vasta tsitaadiga

Pane tellimuse number ka juurde, siis on võimalus kohe konkreetset tellimust töötajatel kontrollida ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2014 16:46:07 vasta tsitaadiga

FatCat kirjutas:
Tervist, tellisin Cruciali SSD eelmise nädala neljapäeval kuigi tracking näitab siiamaani "Tellimata" punaselt. On mul põhjust muretsemiseks?

Edit: Tellimus VT-14-10064


Praeguseks on asi tellitud, ilmselt läks raha liikumisega aega ja raamatupidaja ei märkinud nii kiirelt laekumist ära. Homme peaks kohal olema soovitud kohas.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duracello
HV vaatleja
duracello

liitunud: 03.05.2014




sõnum 26.08.2014 03:11:28 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kas Arvutitark võtab IT-spetsialisti eriala õppivaid praktikante endale praktikale? Täpsemalt Tartu esindusse, ajavahemikus 15.12.-01.02 .
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005




sõnum 26.08.2014 03:19:55 vasta tsitaadiga

duracello, kindlasti on käidud seal praktikal ,soovitan pigem otse neile kirjutada ,saab kiirema ja kindlama vastuse thumbs_up.gif
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2014 09:11:18 vasta tsitaadiga

Nika0 kirjutas:
duracello, kindlasti on käidud seal praktikal ,soovitan pigem otse neile kirjutada ,saab kiirema ja kindlama vastuse thumbs_up.gif


+1000

Miks sa reaaalselt arvad, et keegi siit foorumist oskab öelda kas nad võtavad või mitte? icon_biggrin.gif kopp.gif
Küsi otse Arvutitargast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002




sõnum 27.08.2014 12:42:07 vasta tsitaadiga

garantii@arvutitark.ee pealt vastuseid ka tuleb?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dksvertix
HV kasutaja
dksvertix

liitunud: 28.09.2012




sõnum 30.08.2014 00:29:04 vasta tsitaadiga

Oeh. Tellisin ATst 270€ maksva Inteli protsessori. Toote karp oli kergelt räsitud, väikseid mõlke täis, nurgad kergelt narmendasid. Väga kahtlane uue toote pakendi kohta, eriti, kui mul veel olemas veel ühe teise (avamata, kasutamata) Inteli protsessori karp võrdluseks võtta, mis väga ilus peale ostu. Silmad siis järgmise tähtsa asja peale: Intel Factory Seal, mis põhimõtteliselt sama nagu warranty void if seal broken. Vastu valgust vaadates leidsin, et sinna on väiksemate mõõtmetega läbipaistev teip peale pandud. Natuke külgedelt küüntega kraapides, mida uus teip kinni ei katnud, tuli ka Intel Factory Seal eemale. Selge, karpi on eelnevalt avatud, Inteli kleeps tagasi paika silutud ja uus teip peale pandud.
Avasin karbi, kuna nädal varem AT esidnusest olen ostnud PCIe 3.0 graafika kaardi, millel samuti vastav kleebis lõigatud aga see-eest töötas. Kahjuks ei saa benchmarki teha, kuna uue arvuti valmis saamiseks läheb veel aega ja hetkel saadaval vaid vana arvuti emaplaadil olev PCIe 2.0 pesa. Sedasi proovides tuli välja, et mu 4 aastat vana tolmukihi all olev AMD 6950 on 3 FPSi kiirem, kui uus, puhas AMD R9 270X. Ennem uue arvuti valmis saamist ei hakka midagi ütlema.
Aga Inteli protsessori karbi sisu kallale edasi siis. Kasutusjuhend oma kleepsuga kinni, Inteli logoga kleeps korpuse jaoks selle taga, stock cooler korras, pasta alt puutumata. Protsessorit alt ja pealt uurides midagi väga silma ei jäänud, esialgu. Külgedel aga, kerged pasta jäljed. (Raske puhastada tõesti.) Võtsin oma teise Inteli protsessori kõrvale võrdluseks, mis pealt väga ilus ja selge, uus aga paistis selle kõrval hägune pealt - niisiis, uuel on ka tegelikult pasta peal olnud.

Kokkuvõtteks: mulle müüdi kasutatud toode uue pähe, 270€. Kahjuks pole veel uuemat emaplaati (sellega läheb veel max 2 nädalat), et testida protsessorit, et, kas töötab üldse. Ja seejärel benchmarkida, mis selle jõudlusest veel järgi on jäänud, vb on korras tegelikult.
ATga võtsin ühendus emaili teel. Vastus tuli kähku, küsiti arve numbreid. Peale nende numbrite saatmist on möödas 48h, AT ühendust võtnud ei ole. Vist sattusin kullasoone peale.
Variante on tegelikult palju, lõpptulemus võib olla see, et Meie ei ta midagi, ise tegid - hirm on, et protsessor võib olla eelmise kasutusega sodiks OCdut ja keegi sai nüüd 270€ taskuraha juurde Egiptusesse reisiks. Ei tea, kas Tarbjakaitse sel puhul midagi siin aidata saab. Noh, vähemalt olen natuke targem ja sain ka teisi hoiatatud. Pole kunagi varem ei AKga, ega ka ATga probleeme olnud. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2014 00:39:49 vasta tsitaadiga

dksvertix, selline asi nüüd küll ilus pole. thumbs_down.gif Loodan, et saad oma asjad korda aetud.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 30.08.2014 00:43:51 vasta tsitaadiga

Kolmapäeva õhtul tegin tellimuse/makse.

Reedeks oli kaup Tartus kohal.

Kiire ja korrektne nagu ikka thumbs_up.gif

_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007




sõnum 30.08.2014 01:07:54 vasta tsitaadiga

dksvertix, saatja oli AT või tuli otse laost ? eusa_think.gif
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kummieesel
HV vaatleja
kummieesel

liitunud: 26.05.2013




sõnum 30.08.2014 01:21:33 vasta tsitaadiga

dksvertix kirjutas:
Oeh. Tellisin ATst 270€ maksva Inteli protsessori. Toote karp oli kergelt räsitud, väikseid mõlke täis, nurgad kergelt narmendasid. Väga kahtlane uue toote pakendi kohta, eriti, kui mul veel olemas veel ühe teise (avamata, kasutamata) Inteli protsessori karp võrdluseks võtta, mis väga ilus peale ostu. Silmad siis järgmise tähtsa asja peale: Intel Factory Seal, mis põhimõtteliselt sama nagu warranty void if seal broken. Vastu valgust vaadates leidsin, et sinna on väiksemate mõõtmetega läbipaistev teip peale pandud. Natuke külgedelt küüntega kraapides, mida uus teip kinni ei katnud, tuli ka Intel Factory Seal eemale. Selge, karpi on eelnevalt avatud, Inteli kleeps tagasi paika silutud ja uus teip peale pandud.
Avasin karbi, kuna nädal varem AT esidnusest olen ostnud PCIe 3.0 graafika kaardi, millel samuti vastav kleebis lõigatud aga see-eest töötas. Kahjuks ei saa benchmarki teha, kuna uue arvuti valmis saamiseks läheb veel aega ja hetkel saadaval vaid vana arvuti emaplaadil olev PCIe 2.0 pesa. Sedasi proovides tuli välja, et mu 4 aastat vana tolmukihi all olev AMD 6950 on 3 FPSi kiirem, kui uus, puhas AMD R9 270X. Ennem uue arvuti valmis saamist ei hakka midagi ütlema.
Aga Inteli protsessori karbi sisu kallale edasi siis. Kasutusjuhend oma kleepsuga kinni, Inteli logoga kleeps korpuse jaoks selle taga, stock cooler korras, pasta alt puutumata. Protsessorit alt ja pealt uurides midagi väga silma ei jäänud, esialgu. Külgedel aga, kerged pasta jäljed. (Raske puhastada tõesti.) Võtsin oma teise Inteli protsessori kõrvale võrdluseks, mis pealt väga ilus ja selge, uus aga paistis selle kõrval hägune pealt - niisiis, uuel on ka tegelikult pasta peal olnud.

Kokkuvõtteks: mulle müüdi kasutatud toode uue pähe, 270€. Kahjuks pole veel uuemat emaplaati (sellega läheb veel max 2 nädalat), et testida protsessorit, et, kas töötab üldse. Ja seejärel benchmarkida, mis selle jõudlusest veel järgi on jäänud, vb on korras tegelikult.
ATga võtsin ühendus emaili teel. Vastus tuli kähku, küsiti arve numbreid. Peale nende numbrite saatmist on möödas 48h, AT ühendust võtnud ei ole. Vist sattusin kullasoone peale.
Variante on tegelikult palju, lõpptulemus võib olla see, et Meie ei ta midagi, ise tegid - hirm on, et protsessor võib olla eelmise kasutusega sodiks OCdut ja keegi sai nüüd 270€ taskuraha juurde Egiptusesse reisiks. Ei tea, kas Tarbjakaitse sel puhul midagi siin aidata saab. Noh, vähemalt olen natuke targem ja sain ka teisi hoiatatud. Pole kunagi varem ei AKga, ega ka ATga probleeme olnud. icon_neutral.gif


Ma sain ka suht räbala, paari nädala eest, karp tagant muljutud jne. Viimane eksemplar poes, mis tekitab alati kõhedust.

Tea kas tarbijal on õigust vähe värskema väljanägemisega toodet nõuda või mitte? Ei näe see karp kuidagi uus välja, kuigi factory seal oli lähemal inspekteerimisel korras ja seepärast ei hakanud ka jaurama.
Rakendada pole veel jõudnud, ootan samuti emaplaati, näis mis üllatused veel ees ootavad.

Jõudu sulle nendega maadlemisel. Siiamaani tekitab külmavärinaid kuidas AK garantii mulle seerianumbritega mütsi silmini tõmbas ja petiseks vormistas, aga see ei ole AK teema ja leidis lahenduse tänu tootjale endale.


Kliki suuremaks:

Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2014 08:28:16 vasta tsitaadiga

Ostsin Intel 520 SSD ketta Eesti parima hinnaga - 55,50€
Minu pakend oli küll ideaalses korras ja kõik kleepsud kinni nagu peab.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 30.08.2014 08:35:41 vasta tsitaadiga

Mina ei sa aaru, kui kaubale järgi minnakse ja nähakse reaalselt pakendit. Miks kohe suud lahti ei tehta, milleks siia hiljem nutma tulla.


Kui postiga tuleb siis veel.


Pole loomulikult ilus, käid suure raha välja ja saad mingi kokkulötsitud karbiga isendi. Samas peaks teema kohe üles võtma.

_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2014 09:39:50 vasta tsitaadiga

Kui prose karbil on kleeps kätte saades juba ribadeks, siis pole enam juttu ka! Tegemist on kasutatud asjaga ja sellest peaks ka tarbijakaitsele piisama. Muud detailid pole isegi niiväga olulised.
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2014 09:41:35 vasta tsitaadiga

Ise ka ei aksepteeriks sellist toodet, kui poest ostaksin.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.