|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
27.08.2014 23:54:23
|
|
|
Hmmm... aga mis moodi siis omadega ühte sessiooni saaks?
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
27.08.2014 23:55:43
|
|
|
Dj-E, ütle oma mängu nimi + asukoht ehk linn vaatame kas saab kuskil seal kokku
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
28.08.2014 00:12:46
|
|
|
| Nika0 kirjutas: |
Dj-E, ütle oma mängu nimi + asukoht ehk linn vaatame kas saab kuskil seal kokku  |
ChLoNiCaL
Rääkida on uPlays mugavam.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crashromeo
HV Guru

liitunud: 04.09.2011
|
28.08.2014 01:46:40
|
|
|
otsin ka sõpru,,,elu esimene "online mäng".
nimi on s Ekusoni
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
28.08.2014 02:19:00
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
uninstall mitu korda leidsin end autoga põllupealt,ei saanud ei edasi ega tagasi graafiliselt jukerdas ikka korduvalt |
Mis on sinu arvuti näitajad. Võib-olla on see selle taga miks mäng jukerdas ?
Samas ma ei tea ka, kuna ma miski 3h kokku mänginud. Täna hommikul enne tööle minekut pelisin tund aega, siis keegi kutsus mind sõitma ja peale sõitu saime koos edasi ringi sõita.
Ma miskipärast ei saa ühtegi võidusõidu missiooni kulla peale, et siis autot upgrade-da ja saaks ehk selle drag race ära tehtud mustangi vastu. Mul muidugi autoks on camaro kuna esimese nelja auto vahel valides ei olnud teised nii ahvatlevad.
Homme või pigem täna päeval saan ma miski poole 4-ni ehk mängida, siis tööle. Täna rsk oli ka mingi krt 14h tööpäev
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
28.08.2014 02:35:01
|
|
|
pentium g3220 @3,0ghz+gtx660+2x4gb ram asi nagu arvutis küll ei tohiks olla (teised mängud töötavad probleemideta) mäng jooksis üldjuhul ilusti aga laadimisajad olid vahepeal megapikad ja graafikajama tekkis pigem siis kui autoga kuskil võsavahel ringi rallida
igaljuhul on asi bugine
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
28.08.2014 02:49:37
|
|
|
| palju paremini jookseb beta2 küll, sai korralikult pilti ilusamaks keerata. freedrive near miss jms boonused registreerivad paremini. buge pole veel näinud. areng on igatahes toimunud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
28.08.2014 08:15:14
|
|
|
Minu arusaam on see, et lõbus Singleplayer mäng ,
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver12
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2012
|
28.08.2014 08:51:15
|
|
|
| Tegemist on tõesti päris huvitava mänguga isegi nooltega sõites. Aga need, kes ei saa sõpradega sõita - vähemalt 1 peab pordid avama( ise ei saanud ennem mitte mingi nipiga sõpradega ühte mängu)
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
28.08.2014 13:28:02
|
|
|
Eile öösel me Nika0-ga saime küll koos sõita. Lisasime Crew-sse ja kohe olime teineteisele nähtavad.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
28.08.2014 13:40:08
|
|
|
kellelgi beta key-d oleks pakkuda ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
28.08.2014 15:05:12
|
|
|
| Durin, 3 lehekülge või veel rohkem kõik pakkuvad key-si. Kas tõesti on raske mõned leheküljed läbi vaadata ??????
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
28.08.2014 15:14:52
|
|
|
Kas tõesti on raske aru saada, et need ei toimi ???
Sellele võiks ka mõelda....
Edit: mmorp lehekülg jäi jah kahe silma vahele, vabandan kui kedagi sellega närvi ajasin
viimati muutis Durin 28.08.2014 16:40:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
28.08.2014 16:36:08
|
|
|
Suurimad tänud!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
28.08.2014 18:01:33
|
|
|
Mäng on parem kui eelneva info ja videote pealt eeldada võis! Mõnus vanemate NFS-ide (Underground, Most Wanted, Carbon) ja TDU segu .
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
28.08.2014 20:40:54
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| Kuidas need solo sõidud kuldseks saada ? ma siiani ainult hõbedaks saanud ja teinud suht puhtaid sõite. Ma ei saa aru kus näitab sõidu ajal palju mul punkte on jne. Kuldseks saamiseks nõuab miski 12k punkti aga ma ei saa aru kuidas neid näeb või kuidas seda saab. Mida pean tegema ei seleta mängus ka nagu. |
sologa ei pruugigi kuldseks saada, kui just vinget masinat pole
samas nende rammimismissioonides saab rohkem punkte, kui crew'ga teha
näiteks making a ghost missioonis üksi sain 14006p aga crew'ga sain 17+k
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robis00
HV vaatleja
liitunud: 25.01.2011
|
28.08.2014 21:17:30
|
|
|
| rewer kirjutas: |
| BAXY-DLJL-9MN3-LG63 |
tänan
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
28.08.2014 21:56:54
|
|
|
Viimane update on mul midagi untsu keeranud. Mäng ei vea ennast üles. The Crew Loading jääb ette.
Ok sain korda, Uplay settingute alt proxy eest linnuke ära.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
29.08.2014 00:41:56
|
|
|
hah, tekkis lag ja tuli rekord
mägedes sõbraga 70km võidu sõita oli väga nauditav
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alec
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
29.08.2014 12:01:31
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Kui test drive u2 võrrelda selle mänguga, kas on sama igav? |
Kindlasti vaheldusrikkam
Story võidusõidud on erinevad ja vahepealsed ülesanded sobivad hästi ringisõtmisele lisaks.
Kui kord lvl10 ja enam story edasi ei liikunud, siis muutus igavaks. Täpselt nagu TDU2 kui kõik rallid tehtud. Muud teha ei ole kui ringi sõita.
_________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dagonath
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2008
|
29.08.2014 16:11:34
|
|
|
| Mul jooksevad graafika kaardi driverid kokku... Mul on Radeon R9 280x ja 14.10.1006 driverid
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
29.08.2014 16:15:24
|
|
|
| Ise arvatavasti ei hakka seda mängu mängima. See linnade vahel sõitmine ei paku eriti huvi. Eriti imelik oli ka see, et kui kiirteel sõitsin kellelegi tagant sisse siis mu auto "teleporditi" teisele poole teed.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
29.08.2014 21:12:04
|
|
|
Täna esimest päeva töötab mul ka selles mängus online, isegi üks eestlane oli kaardil
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
29.08.2014 21:15:55
|
|
|
ainus probleem, mis mul siiani olnud on, mis mainimist väärt
on see, et aegajalt tõmbab pildi seisma ja heli läheb loopi, justnagu oleks videokaart pange pannud vms
kohati juhtub rohkem samas mõnikord ei juhtu mitu minutit
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
29.08.2014 21:32:13
|
|
|
| libe kirjutas: |
ainus probleem, mis mul siiani olnud on, mis mainimist väärt
on see, et aegajalt tõmbab pildi seisma ja heli läheb loopi, justnagu oleks videokaart pange pannud vms
kohati juhtub rohkem samas mõnikord ei juhtu mitu minutit |
Sama teema. blue screeni mõte käib käib kohe peast läbi Muidu jookseb väga hästi. Linnad on suured ja kõik omanäolised
linnades ja maal elu käib. Metsavahel kihutades järsku mingi loom sulle kurvis ette hüppab siis ehmatab ära küll. Juhitavuse kohapealt ei oleks paremat tahtagi, väga ideaalne minu silmis, klaveriga vähemalt. Viimati nautisin sellist juhitavust, kui sai TDU -d rooliga mängitud.
Loodud maailma suurus, detailsus ja omanäolisus on ikka muljetavaldav Latt löödi ikka väga kõrgele.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
29.08.2014 21:37:37
|
|
|
keegi veel sellist häda kohtas, et mäng kogu aeg ära minimizeb. heli järgi nagu töötaks aga pilti ette ei saa...
edit:
ookei, umbes 5 sekundit peale kurtva posti kirjutamist õnnestus korduvate katsete ja klõpsimisega mäng ette saada.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
29.08.2014 22:08:39
|
|
|
| libe kirjutas: |
ainus probleem, mis mul siiani olnud on, mis mainimist väärt
on see, et aegajalt tõmbab pildi seisma ja heli läheb loopi, justnagu oleks videokaart pange pannud vms
kohati juhtub rohkem samas mõnikord ei juhtu mitu minutit |
Pane pela high priority peale joooksma ja korras
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
29.08.2014 23:21:39
|
|
|
mäng jookseb nagu muiste. mul ei paista vahet olema, kuhu graafika keeratud on - low või ultra, ikka istub fps 28-30 peal, vahepeal paar fps alla spikedes.
küll aga on midagi kapitaalselt valesti autode liikumisega mängus, hüppavad kuidagi teel edasi kole tihti. sõites enda oma enamasti mitte aga muud/vastased ja enda oma cutscenedes küll.
lisaks on siis juhitavusega midagi piixus - enamik aega on okei aga iga veidi aja tagant keeratakse pisikese rooli puutumise peale autol külg ette ja recoverida ei saa.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
30.08.2014 20:32:59
|
|
|
Need auto wreckide leidmine oli ka ikka paras piin. Ma üldiselt ei otsinud neid, aga kui teele jäid, siis otsisin. Üks oli kuskil üleval paremas nurgas miski kalju peal, kuhu sai ainult ülevalt alla kukkudes.
Kriblasin mitu teemat sinna ubikoti foorumisse. Nad ikka võiksid oma vigadest üle saada ja kui ei saa, siis küsida abi teistelt mängutööstustelt, et kuidas online mäng tööle saada. See krt ajab ikka närvi küll, kui sõpradega koos teha ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
30.08.2014 20:37:01
|
|
|
| Kaua beta-d veel mängida saab?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
30.08.2014 20:41:48
|
|
|
Dave20, Ei saa ju enam mängida. Oli esmaspäevast reedeni ja kõik. Loota ju võib, et ehk tuleb veel võimalusi beetat teha.
Ma vist sain miski 4-5 tundi kokku mängitud. Neljapäeval ronisin kella 4-ks tööle ja sain hommiku poole pisut mängitud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvutipäss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.11.2011
|
31.08.2014 08:53:59
|
|
|
Mina küll ei leia selles mängus midagi nii pinget pakuvat
Ainus asi vist, et mapp on suht suur.
Häirib vahel juhitavus jne.
Ning FPS 30? Plz ei taha seda :S
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
31.08.2014 10:03:09
|
|
|
Saate ilusti 60 fps, mida tee nutate ma eisaa aru. Iseasi kas confida oskate . 30 on tõesti unplayable...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvutipäss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.11.2011
|
31.08.2014 10:13:17
|
|
|
| 60fps pidi palju bugge sisse tulema.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
31.08.2014 10:54:40
|
|
|
Ma küll ei ütleks, et 30FPS on unplayable. Mina seda 60FPS ei ole kunagi taga ajanud. Call Of Duty-t sai ikka aastaid mängitud 20-40FPS-ga kuna pc oli tol ajal päris nutune celeron.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
31.08.2014 12:31:25
|
|
|
polnud selle 60fps'iga midagi teisiti võrreldes 30fps, peale selle muidugi, et asi oluliselt sujuvam oli
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
31.08.2014 19:59:48
|
|
|
| Kui ise proovisin 60fps peale panna, siis reaalne fps oli ikka seal 40 ja nii.Ütleks, et mängu default 30fps peal jooksis palju paremini, täiesti mängitav.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
31.08.2014 20:00:50
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Kui ise proovisin 60fps peale panna, siis reaalne fps oli ikka seal 40 ja nii.Ütleks, et 30fps peal jooksis palju paremini, täiesti mängitav. |
graafikaseadeid sai pisut alla ka võtta?
ise võtsin ja jooksis stabiilselt 60
tegelt kõik oli max, vaid Antialiasing oli FXAA
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
31.08.2014 20:02:57
|
|
|
| libe, See antialiasing FXAA oli isegi halvem kui üldse AA of. Fxaa tegi väga uduse pildi, ise mängisin txaa peal.Kahjuks kui AA üldse off keerasin, siis fps väga paremaks ei läinud. Mul jäi asi kindlasti cpu taha kinni.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
31.08.2014 20:06:15
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| libe, See antialiasing FXAA oli isegi halvem kui üldse AA of. Fxaa tegi väga uduse pildi, ise mängisin txaa peal.Kahjuks kui AA üldse off keerasin, siis fps väga paremaks ei läinud. Mul jäi asi kindlasti cpu taha kinni. |
txaa oli mul aeglasem, kui msaa ning msaa oli oluliselt parem pildikvaliteedilt, kui txaa
msaa jooksis asi 48-54fps, kuid soovisin 60sujuvat ja panin fxaa - kiiruse pealt on kõik udune anyway, seega eriti tähelepanu ei pööranud sellele
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4rk4
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007
|
05.09.2014 19:48:10
|
|
|
| Paljud kavatsevad osta endale The Crew või on juba tellimise ära teinud?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
05.09.2014 19:54:57
|
|
|
| Ostan siis kui välja lastakse ja parima hinna eest kuskilt kus odavam on.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.09.2014 01:41:57
|
|
|
tellisin gold editioni 51€, pela+season pass
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alec
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
08.09.2014 10:24:47
|
|
|
kas on juba teada mida season passi eest saab?
ehk kui palju tulevased DLC maksavad?
_________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.09.2014 10:35:33
|
|
|
| alec kirjutas: |
kas on juba teada mida season passi eest saab?
ehk kui palju tulevased DLC maksavad? |
ei, kuid võib eeldada, et sarnaselt TDU'le
nahatäis mingeid masinaid ja jutte
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alec
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
08.09.2014 13:21:33
|
|
|
TDU2 DLC oli häbiväärne
Kasiino lisa ja paarkümmend autot soolase hinnaga. Pluss pidi ostma läbi nõmeda Atari poe.
Loodame et Crew pakub rohkem
_________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.09.2014 18:03:06
|
|
|
| alec kirjutas: |
TDU2 DLC oli häbiväärne
Kasiino lisa ja paarkümmend autot soolase hinnaga. Pluss pidi ostma läbi nõmeda Atari poe.
Loodame et Crew pakub rohkem |
casiino oli väga hea lisa sisuliselt ainus viis, kuis ilma cheatimata raha sai teha, et masinaid osta
põhiline on ikkagi see, et ei pea ostma, kui raha väärtuslikum tundub olema
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Status0
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|