Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 519, 520, 521, 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2014 15:49:57 vasta tsitaadiga

Teamkills kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Küsiks siis ka, et kas tasub premium osta, kas neid lisamappe veel mängitakse?


Selle küsimuse põhjal oled suht uus selles mängus. Tõenäoliselt soetasid tasuta bf3-e. Mängi natuke rohkem ennem, kui cheatimis jutuga foorumisse tuled!

cheatimisjutt tuleb kergelt..


Link


vt. 10:43 (üks tahtis chatis votebani requestida).. ja siis minut eest-tagant, kas oli alust aimboti süüdistuseks? või algusest kus läks 5min puhast koba...(Alguse Support oli ammopacki ladustamiseks).. tulemus oli ok, aga aim iseenesest saast. Aga see ei takistanud mõnd mängijat ikkagi aimbotis süüdistamast. 720p HD on valitav.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2014 18:00:43 vasta tsitaadiga

Kui mingit lihtsat aimbot'i kasutatakse, pole isegi väga hull. Enamused mida mina näinud olen, on need, kus mingi ammo box'ga tapab sind oma baasist näiteks ära vms jura.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 29.06.2014 20:12:29 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Kui mingit lihtsat aimbot'i kasutatakse, pole isegi väga hull. Enamused mida mina näinud olen, on need, kus mingi ammo box'ga tapab sind oma baasist näiteks ära vms jura.


Lahja aimbot oli siis, meid lasi üks vend Noshahr canal-s kaldalt meie spawni MP Rex vms käsikaga. Nii kaugelt ühe lasuga maha ei saanud, aga lõksus olime ikka pmst seal icon_lol.gif . Hiljem see sama vend võttis selle auto, millel automaat katusel on ja siis jooksis server paari minutiga tühjaks.

Aga jah, enamus ajast kui kedagi chatis hackeriks sõimatakse, on kellelgi lihtsalt paha tuju, et ei saa hakkama.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
URM4Z
HV kasutaja
URM4Z

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 01:50:13 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
striker13 kirjutas:
Kui mingit lihtsat aimbot'i kasutatakse, pole isegi väga hull. Enamused mida mina näinud olen, on need, kus mingi ammo box'ga tapab sind oma baasist näiteks ära vms jura.


Lahja aimbot oli siis, meid lasi üks vend Noshahr canal-s kaldalt meie spawni MP Rex vms käsikaga. Nii kaugelt ühe lasuga maha ei saanud, aga lõksus olime ikka pmst seal icon_lol.gif . Hiljem see sama vend võttis selle auto, millel automaat katusel on ja siis jooksis server paari minutiga tühjaks.

Aga jah, enamus ajast kui kedagi chatis hackeriks sõimatakse, on kellelgi lihtsalt paha tuju, et ei saa hakkama.

Üks asi on aimbot... teine djeela on veel ka macro (no recoil) vennad oma macro hiirtega
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 13:03:58 vasta tsitaadiga

Sain BF3 tööle ja mängin ultra peal.Suht ok mäng. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.06.2014 16:34:56 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et gulf of oman mapil tõmbab fps-i suht kooma. Mõtlesin, et ainult minul jälle see teema, aga youtubes vaadates oli teistel ka. Kõige madalam siis 40.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 18:56:34 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Kui mingit lihtsat aimbot'i kasutatakse, pole isegi väga hull


või on mängija ise nii lootusetu frukt et isegi aimbot ei aita..
Vaadake Headshot/Kill suhet (selge bot).. http://bf3stats.com/stats_pc/Nitro7777777PL
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 30.06.2014 18:58:30 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
striker13 kirjutas:
Kui mingit lihtsat aimbot'i kasutatakse, pole isegi väga hull


või on mängija ise nii lootusetu frukt et isegi aimbot ei aita..
Vaadake Headshot/Kill suhet (selge bot).. http://bf3stats.com/stats_pc/Nitro7777777PL


samalt lingilt:
tsitaat:
Lngst handheld HS884.07m


Seems legit thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2014 20:02:23 vasta tsitaadiga

Kõige kergem on aimboti ära tunda madala täpsuse ja kõrge K/D järgi, sest paljud kasutavad aimboti kõrvale ka damage hacki, mille tõttu on neil vaja ainult üks kuul pihta saada ja ülejäänud 10-20 kuuli spraytakse niisama laiali icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 23:34:49 vasta tsitaadiga

Proovitud ka BF3 MultiPlayer, see on väga hea. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2014 21:52:51 vasta tsitaadiga


Link

päris lõbus icon_smile.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2014 12:28:14 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Proovitud ka BF3 MultiPlayer, see on väga hea. thumbs_up.gif


minu arust oli kohutav... monkey.gif
peale 3 päeva tuli uninstall ära
(Metro on vist läbi ajaloo kõige sitem map, mida kuskil MPs mänginud olen, palju oli lihtsalt spawnkillimist, sest mapid on nii läbimõtlemata kokku klopsitud ja TDeathmatchis on mapid imetillukesed - CoDi mapid näivad üüratutena nende kõrval. BF BC2 on ikka kõvasti parem - palju avatumad mapid, saab mõelda ja rohkem võimalusi vastasele läheneda + korralik destruction.)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2014 13:24:11 vasta tsitaadiga

labidas, Metro oli ainuke map mida mängisid?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 13.07.2014 15:30:20 vasta tsitaadiga

mille järgi seda bänni jagatakse?

KiFFERSTUEBCHEN.de BF3 serverist sain just permanent banni kuna olin snaipriga tegemas skoori 23/1
täiesti haige, tõsiselt mõnus andmine ja mind bännitakse.
vähe surma sellepärast, te 4 korda ressiti mind.

Kusjuures kiri tuli, et punkbuster bännis mind?!!?
mul ei ole mingit xiiti ega miskit.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 13.07.2014 16:16:45 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
erik111 kirjutas:
Proovitud ka BF3 MultiPlayer, see on väga hea. thumbs_up.gif


minu arust oli kohutav... monkey.gif
peale 3 päeva tuli uninstall ära
(Metro on vist läbi ajaloo kõige sitem map, mida kuskil MPs mänginud olen, palju oli lihtsalt spawnkillimist, sest mapid on nii läbimõtlemata kokku klopsitud ja TDeathmatchis on mapid imetillukesed - CoDi mapid näivad üüratutena nende kõrval. BF BC2 on ikka kõvasti parem - palju avatumad mapid, saab mõelda ja rohkem võimalusi vastasele läheneda + korralik destruction.)


Naljamees " CoDi mapid üüratud" icon_biggrin.gif Sa vist tõesti mängisid ainult metro mappi.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2014 18:01:42 vasta tsitaadiga

Ma olen oma 33h jooksul Metro kaarti üritanud vältida nii palju kui võimalik. Käisin seal 2h ja tegin EOD-ga kõvasti KD-d juurde. Ei tundunud üldsegi huvitav ja läksin üle Firestormi, Caspiani ja Kharigi peale. Vahetevahel ka linnakaarti jõega.

Üldine MP hinnang mult( FPS oskuse poolest pühapäeva gamer ) oleks kuskil 4/10, ei ole üldse noobisõbralik.

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2014 19:30:59 vasta tsitaadiga

Tahab harjumist.. "Linnakaart jõega" (Noshahr), tdmis ära hurraaga keskele roni. Kui mõistusega mängida, saab ka mururoheline algaja üsna hästi hakkama.

Metro on suht bs kaart aga maitse asi. Paljudele meeldib
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 13.07.2014 19:50:11 vasta tsitaadiga

matiradik kirjutas:
Ma olen oma 33h jooksul Metro kaarti üritanud vältida nii palju kui võimalik. Käisin seal 2h ja tegin EOD-ga kõvasti KD-d juurde. Ei tundunud üldsegi huvitav ja läksin üle Firestormi, Caspiani ja Kharigi peale. Vahetevahel ka linnakaarti jõega.

Üldine MP hinnang mult( FPS oskuse poolest pühapäeva gamer ) oleks kuskil 4/10, ei ole üldse noobisõbralik.


See ongi üks selle mängu plusse, BF4 on ikka kõvasti noobisõbralikum.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2014 20:35:31 vasta tsitaadiga

Kõige lebom map on Noshahr Canals ja mode TDM. Kille ikka väga kergelt tuleb.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 13.07.2014 20:48:24 vasta tsitaadiga

Eile sai ühes serveris mõni tund mängitud, mille jooksul oma kümme häkkerit sealt bänniti. Täiesti masendav :/
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2014 20:58:45 vasta tsitaadiga

Eks see hack teema ole jaa nii ja naa, ei saada vast hakkama, et peab kasutama hacki. Kus muidu pelate? Lisage mind nime all Vihmaussike icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 13.07.2014 20:59:06 vasta tsitaadiga

Kopz, Ära igaksjuhuks siin teemas häkkeritest kirjuta, saad kohe vastu pead, et ise süüdi ja ei oska mängida icon_biggrin.gif
Tegelikult kahjuks on küll neid häkkeried palju, aga mõni ei taha seda tunnistada või lihtsalt on ise seda thumbs_down.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2014 21:03:27 vasta tsitaadiga

vaevalt, see on globaalne värk.
kui server ggc-stream.com poolt kaitstud ja admini poolt jooksev info seadistatud siis see näitab kui keegi saab süsteemis banni.
kiri ei tähenda et antud serveris keegi sai banni.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2014 21:09:20 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
"Linnakaart jõega" (Noshahr)

? icon_neutral.gif Linnakaart jõega on pigem ikka Seine Crossing...
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2014 23:08:22 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Kopz, Ära igaksjuhuks siin teemas häkkeritest kirjuta, saad kohe vastu pead, et ise süüdi ja ei oska mängida icon_biggrin.gif
Tegelikult kahjuks on küll neid häkkeried palju, aga mõni ei taha seda tunnistada või lihtsalt on ise seda thumbs_down.gif

LoL
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2014 23:44:51 vasta tsitaadiga

Jäi ka mainimata, et sain kuskil omataolistega eile kuskil 140 minutit tiksutud ühes roundis, 2,2k ticketeid oli. Üks vend tuli ja tegi viimase viieteist minutiga KD 97/6, passides hornetis, mul endal oli KD kuskil 116/60 millegagi.


Seine Crossing oli jah see kaart, linn jõega.

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2014 00:27:50 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
labidas kirjutas:
erik111 kirjutas:
Proovitud ka BF3 MultiPlayer, see on väga hea. thumbs_up.gif


minu arust oli kohutav... monkey.gif
peale 3 päeva tuli uninstall ära
(Metro on vist läbi ajaloo kõige sitem map, mida kuskil MPs mänginud olen, palju oli lihtsalt spawnkillimist, sest mapid on nii läbimõtlemata kokku klopsitud ja TDeathmatchis on mapid imetillukesed - CoDi mapid näivad üüratutena nende kõrval. BF BC2 on ikka kõvasti parem - palju avatumad mapid, saab mõelda ja rohkem võimalusi vastasele läheneda + korralik destruction.)


Naljamees " CoDi mapid üüratud" icon_biggrin.gif Sa vist tõesti mängisid ainult metro mappi.


näiteks Caspian Border... map on küll üldiselt suur, kuid hõivatavad punktid on teineteisele liiga lähedal. Ja see punkt, mis asub masti kõrval on jällegi nii avatud ja eraldi, et kui seal spawnida ja vastane on toruga minu suunas, siis pole mul võimalustki midagi teha, surmalõks.
Map, mis meeldis oli näiteks Firestorm. Seal sai mõnusalt tankiga ringi paarutada ja jala varjatult ringi liikuda...

Noshahr Canals - mängisin TDM. Täiesti kohutav map. Liiga vähe liikumisruumi. Liiga üksluine.

***
CoD mapid pole jah suuremad, võtan tagasi, kuid kindlasti huvitavamad kui näiteks see sama Noshahr Canals DM variant.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2014 07:56:49 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
Dave20 kirjutas:
labidas kirjutas:
erik111 kirjutas:
Proovitud ka BF3 MultiPlayer, see on väga hea. thumbs_up.gif


minu arust oli kohutav... monkey.gif
peale 3 päeva tuli uninstall ära
(Metro on vist läbi ajaloo kõige sitem map, mida kuskil MPs mänginud olen, palju oli lihtsalt spawnkillimist, sest mapid on nii läbimõtlemata kokku klopsitud ja TDeathmatchis on mapid imetillukesed - CoDi mapid näivad üüratutena nende kõrval. BF BC2 on ikka kõvasti parem - palju avatumad mapid, saab mõelda ja rohkem võimalusi vastasele läheneda + korralik destruction.)


Naljamees " CoDi mapid üüratud" icon_biggrin.gif Sa vist tõesti mängisid ainult metro mappi.


näiteks Caspian Border... map on küll üldiselt suur, kuid hõivatavad punktid on teineteisele liiga lähedal. Ja see punkt, mis asub masti kõrval on jällegi nii avatud ja eraldi, et kui seal spawnida ja vastane on toruga minu suunas, siis pole mul võimalustki midagi teha, surmalõks.
Map, mis meeldis oli näiteks Firestorm. Seal sai mõnusalt tankiga ringi paarutada ja jala varjatult ringi liikuda...

Noshahr Canals - mängisin TDM. Täiesti kohutav map. Liiga vähe liikumisruumi. Liiga üksluine.

***
CoD mapid pole jah suuremad, võtan tagasi, kuid kindlasti huvitavamad kui näiteks see sama Noshahr Canals DM variant.


Canals TDM ongi rohkem statside parandamiseks. 3-4 korda rohkem kille kui surmasid on väga lihtne saada. Canals niisama on jällegi väga huvitav map.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2014 12:48:31 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:


Noshahr Canals - mängisin TDM. Täiesti kohutav map. Liiga vähe liikumisruumi. Liiga üksluine.

***
CoD mapid pole jah suuremad, võtan tagasi, kuid kindlasti huvitavamad kui näiteks see sama Noshahr Canals DM variant.


proovi siis uuesti Noshahri aga mitte TDM vaid Squad DMi. Kaart on märksa suurem, kaos samuti icon_smile.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2014 13:22:20 vasta tsitaadiga

matiradik kirjutas:
Seine Crossing oli jah see kaart, linn jõega.


selle nimi on Pariis

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 26.07.2014 20:06:52 vasta tsitaadiga

Kahju, et puldiga nii eba seda mängu mängida on, aga mõnusa tunde annab puldivibra tulistamisega küll. Ma ei näeks küll siin midagi kummalist kui hiirtel ka varsti vibra sisse ehitatakse, üldse teine tunnetus oleks mängida. icon_wink.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2014 20:14:39 vasta tsitaadiga

Dave20, puldiga free look mänge mängida ei ole muarust üldse mõtet.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2014 20:41:55 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Kahju, et puldiga nii eba seda mängu mängida on, aga mõnusa tunde annab puldivibra tulistamisega küll. Ma ei näeks küll siin midagi kummalist kui hiirtel ka varsti vibra sisse ehitatakse, üldse teine tunnetus oleks mängida. icon_wink.gif


puldiga see efekt parem.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 20:17:00 vasta tsitaadiga

võttis aega aga lõpuks käes, 10k Nemesis kills icon_cool.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 10.08.2014 22:56:24 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2014 22:16:18 vasta tsitaadiga

WTF is this sh*t? :S

ERROR
Game disconnected: you have been banned from this server. Stated reason: (ScepicxHxC)
ReconnectEA HELP
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 17.08.2014 22:33:35 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
WTF is this sh*t? :S

ERROR
Game disconnected: you have been banned from this server. Stated reason: (ScepicxHxC)
ReconnectEA HELP


Google ütleb, et see on BF3 kasutaja. Kas sinu oma või siis selle oma ,kes bannis sind prolly....


viimati muutis battlear 18.08.2014 02:20:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2014 23:31:59 vasta tsitaadiga

katkise bf4 (game time sai läbi) pealt tagasi bf3 peale - kohe hulga kodusem tunne, minek on hoopis teine
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2014 23:38:33 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
duxdery kirjutas:
WTF is this sh*t? :S

ERROR
Game disconnected: you have been banned from this server. Stated reason: (ScepicxHxC)
ReconnectEA HELP


Google ütleb, et see on BF3 kasutaja. Kas sinu oma või siis selle oma kes, bannis sind prolly....

Ilmselt mingi kibestunusd 12 aastane adminn siis, kellele nuga andsin icon_neutral.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2014 17:21:03 vasta tsitaadiga

siis lase neid järgmine kord kuklasse.. icon_razz.gif

+kiirem ja taktikaliselt mõttekam.
+ohver ja tema ego ei kannata vaimselt (!!!)
+tõenäosus et keegi sind samal hetkel tapab, on magnituud väiksem.
+adminni puhul väiksem tõenäosus saapaga saada..

-"õu jee" sitakeeramise-tunnet ei tule ega ole..
-laskemoona kulu
-"wow"-faktor kui su nimi läheb läbi chati "xxc knifed xxa".. netu icon_sad.gif

plusse on rohkem kui miinuseid icon_razz.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2014 14:33:02 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
katkise bf4 (game time sai läbi) pealt tagasi bf3 peale - kohe hulga kodusem tunne, minek on hoopis teine


sai ka proovitud taas.. kodusest tundest asi kaugel, tänu sellele, et seda mängu tasuta jagati, on see seis vitus jumala ausalt, sest ligemale 10 serverit tuleb läbi tuhlata, et leida selline, kus ei ole cheaterit. Need algul esimesed paar minutit viitsivad chatis vabandada ja heietada, et speccige mind, ma ei cheadi, aga kui vähem kui 5 minutiga ulatuvad vana killid üle 250, siis pideva sõimu peale ütleb tüüp lihtsalt, et mul suva kui mind bannida lasete, mul veel 50 kontot.

Lühidalt..aitäh EA, aega läks, aga toimima saite selle vigaselt sündinud mängu ja eks tuli ta ju uuesti ära rikkuda tasuta jagamisega, muidu ei osteta uut saasta asemele.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2014 14:39:07 vasta tsitaadiga

Ma olen ka viimasel ajal nüüd veidike rohkem BF3 mängima taas hakanud. BF4 üldse ei tõmba. Ning pole kordagi veel cheaterite otsa kukkunud (ning pole ka siiani statsides näinud kellelgi kahtlaselt suurt K/D vms). Ei tea siis, mis serverites te mängite?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thetommi
HV kasutaja
Thetommi

liitunud: 18.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2014 22:44:00 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda parima ati driveri bf3 mängimiseks? Kaart on r9 270
_________________
Enne mõtle, siis ütle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronn
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005




sõnum 13.10.2014 12:37:44 vasta tsitaadiga

Mingi jama tekkis viimasel ajal, hiir muutub korraga suvalisel hetkel mängu ajal üli tundlikuks ja hakkab kohapeal ringi pöörlema. Vajutad ESC lähed menüüsse ja seal töötab hiir normaalselt. Logitechi G5 hiir ja driverid vaatasin üle
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2014 18:41:39 vasta tsitaadiga

Thetommi kirjutas:
Keegi oskab öelda parima ati driveri bf3 mängimiseks? Kaart on r9 270


no kõige uuemad ikka
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2014 16:01:58 vasta tsitaadiga

Ei viitsi 500 lehte läbi lugeda ja võimalik, et mu küsimust on juba korduvalt küsitud aga mis aitab sinise ekraani vastu?
Peale mõne minutist mängu paneb sajaga pange. Seda erinevate arvutitega Üks masin siis q6600 kus sees on 4gb rammi ja hd6850.
Teisel on sama mure. Masinaks on i5 750 8gb rammi ja 270x. Kolmandas jookseb normaalselt see mis profiilis on

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2014 16:11:08 vasta tsitaadiga

tiri bsodview , whocrashed sotfi, vaata täpsemalt milline bsod
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 01:53:45 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Ei viitsi 500 lehte läbi lugeda ja võimalik, et mu küsimust on juba korduvalt küsitud aga mis aitab sinise ekraani vastu?
Peale mõne minutist mängu paneb sajaga pange. Seda erinevate arvutitega Üks masin siis q6600 kus sees on 4gb rammi ja hd6850.
Teisel on sama mure. Masinaks on i5 750 8gb rammi ja 270x. Kolmandas jookseb normaalselt see mis profiilis on

driverite või OS reinstall. Memtest, furmark, prime95 masina piinamiseks. Ketaste kontroll ei teeks ka paha.

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 11:28:26 vasta tsitaadiga

Aga seda juhtub ainult BF3-mega BF4 jookseb kenasti
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 10.11.2014 11:44:24 vasta tsitaadiga

Ülekiirendatud gpu, cpu?
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 519, 520, 521, 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.