Küsiks siis ka, et kas tasub premium osta, kas neid lisamappe veel mängitakse?
Selle küsimuse põhjal oled suht uus selles mängus. Tõenäoliselt soetasid tasuta bf3-e. Mängi natuke rohkem ennem, kui cheatimis jutuga foorumisse tuled!
vt. 10:43 (üks tahtis chatis votebani requestida).. ja siis minut eest-tagant, kas oli alust aimboti süüdistuseks? või algusest kus läks 5min puhast koba...(Alguse Support oli ammopacki ladustamiseks).. tulemus oli ok, aga aim iseenesest saast. Aga see ei takistanud mõnd mängijat ikkagi aimbotis süüdistamast. 720p HD on valitav.
Kui mingit lihtsat aimbot'i kasutatakse, pole isegi väga hull. Enamused mida mina näinud olen, on need, kus mingi ammo box'ga tapab sind oma baasist näiteks ära vms jura. _________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kui mingit lihtsat aimbot'i kasutatakse, pole isegi väga hull. Enamused mida mina näinud olen, on need, kus mingi ammo box'ga tapab sind oma baasist näiteks ära vms jura.
Lahja aimbot oli siis, meid lasi üks vend Noshahr canal-s kaldalt meie spawni MP Rex vms käsikaga. Nii kaugelt ühe lasuga maha ei saanud, aga lõksus olime ikka pmst seal . Hiljem see sama vend võttis selle auto, millel automaat katusel on ja siis jooksis server paari minutiga tühjaks.
Aga jah, enamus ajast kui kedagi chatis hackeriks sõimatakse, on kellelgi lihtsalt paha tuju, et ei saa hakkama.
Kui mingit lihtsat aimbot'i kasutatakse, pole isegi väga hull. Enamused mida mina näinud olen, on need, kus mingi ammo box'ga tapab sind oma baasist näiteks ära vms jura.
Lahja aimbot oli siis, meid lasi üks vend Noshahr canal-s kaldalt meie spawni MP Rex vms käsikaga. Nii kaugelt ühe lasuga maha ei saanud, aga lõksus olime ikka pmst seal . Hiljem see sama vend võttis selle auto, millel automaat katusel on ja siis jooksis server paari minutiga tühjaks.
Aga jah, enamus ajast kui kedagi chatis hackeriks sõimatakse, on kellelgi lihtsalt paha tuju, et ei saa hakkama.
Üks asi on aimbot... teine djeela on veel ka macro (no recoil) vennad oma macro hiirtega
Vaatasin, et gulf of oman mapil tõmbab fps-i suht kooma. Mõtlesin, et ainult minul jälle see teema, aga youtubes vaadates oli teistel ka. Kõige madalam siis 40.
Kõige kergem on aimboti ära tunda madala täpsuse ja kõrge K/D järgi, sest paljud kasutavad aimboti kõrvale ka damage hacki, mille tõttu on neil vaja ainult üks kuul pihta saada ja ülejäänud 10-20 kuuli spraytakse niisama laiali
minu arust oli kohutav...
peale 3 päeva tuli uninstall ära
(Metro on vist läbi ajaloo kõige sitem map, mida kuskil MPs mänginud olen, palju oli lihtsalt spawnkillimist, sest mapid on nii läbimõtlemata kokku klopsitud ja TDeathmatchis on mapid imetillukesed - CoDi mapid näivad üüratutena nende kõrval. BF BC2 on ikka kõvasti parem - palju avatumad mapid, saab mõelda ja rohkem võimalusi vastasele läheneda + korralik destruction.)
KiFFERSTUEBCHEN.de BF3 serverist sain just permanent banni kuna olin snaipriga tegemas skoori 23/1
täiesti haige, tõsiselt mõnus andmine ja mind bännitakse.
vähe surma sellepärast, te 4 korda ressiti mind.
Kusjuures kiri tuli, et punkbuster bännis mind?!!?
mul ei ole mingit xiiti ega miskit. _________________ Winter is coming...
minu arust oli kohutav...
peale 3 päeva tuli uninstall ära
(Metro on vist läbi ajaloo kõige sitem map, mida kuskil MPs mänginud olen, palju oli lihtsalt spawnkillimist, sest mapid on nii läbimõtlemata kokku klopsitud ja TDeathmatchis on mapid imetillukesed - CoDi mapid näivad üüratutena nende kõrval. BF BC2 on ikka kõvasti parem - palju avatumad mapid, saab mõelda ja rohkem võimalusi vastasele läheneda + korralik destruction.)
Naljamees " CoDi mapid üüratud" Sa vist tõesti mängisid ainult metro mappi.
Ma olen oma 33h jooksul Metro kaarti üritanud vältida nii palju kui võimalik. Käisin seal 2h ja tegin EOD-ga kõvasti KD-d juurde. Ei tundunud üldsegi huvitav ja läksin üle Firestormi, Caspiani ja Kharigi peale. Vahetevahel ka linnakaarti jõega.
Üldine MP hinnang mult( FPS oskuse poolest pühapäeva gamer ) oleks kuskil 4/10, ei ole üldse noobisõbralik. _________________
Tahab harjumist.. "Linnakaart jõega" (Noshahr), tdmis ära hurraaga keskele roni. Kui mõistusega mängida, saab ka mururoheline algaja üsna hästi hakkama.
Metro on suht bs kaart aga maitse asi. Paljudele meeldib
Ma olen oma 33h jooksul Metro kaarti üritanud vältida nii palju kui võimalik. Käisin seal 2h ja tegin EOD-ga kõvasti KD-d juurde. Ei tundunud üldsegi huvitav ja läksin üle Firestormi, Caspiani ja Kharigi peale. Vahetevahel ka linnakaarti jõega.
Üldine MP hinnang mult( FPS oskuse poolest pühapäeva gamer ) oleks kuskil 4/10, ei ole üldse noobisõbralik.
See ongi üks selle mängu plusse, BF4 on ikka kõvasti noobisõbralikum.
Eks see hack teema ole jaa nii ja naa, ei saada vast hakkama, et peab kasutama hacki. Kus muidu pelate? Lisage mind nime all Vihmaussike _________________
Kopz, Ära igaksjuhuks siin teemas häkkeritest kirjuta, saad kohe vastu pead, et ise süüdi ja ei oska mängida
Tegelikult kahjuks on küll neid häkkeried palju, aga mõni ei taha seda tunnistada või lihtsalt on ise seda
vaevalt, see on globaalne värk.
kui server ggc-stream.com poolt kaitstud ja admini poolt jooksev info seadistatud siis see näitab kui keegi saab süsteemis banni.
kiri ei tähenda et antud serveris keegi sai banni.
Kopz, Ära igaksjuhuks siin teemas häkkeritest kirjuta, saad kohe vastu pead, et ise süüdi ja ei oska mängida
Tegelikult kahjuks on küll neid häkkeried palju, aga mõni ei taha seda tunnistada või lihtsalt on ise seda
Jäi ka mainimata, et sain kuskil omataolistega eile kuskil 140 minutit tiksutud ühes roundis, 2,2k ticketeid oli. Üks vend tuli ja tegi viimase viieteist minutiga KD 97/6, passides hornetis, mul endal oli KD kuskil 116/60 millegagi.
Seine Crossing oli jah see kaart, linn jõega. _________________
minu arust oli kohutav...
peale 3 päeva tuli uninstall ära
(Metro on vist läbi ajaloo kõige sitem map, mida kuskil MPs mänginud olen, palju oli lihtsalt spawnkillimist, sest mapid on nii läbimõtlemata kokku klopsitud ja TDeathmatchis on mapid imetillukesed - CoDi mapid näivad üüratutena nende kõrval. BF BC2 on ikka kõvasti parem - palju avatumad mapid, saab mõelda ja rohkem võimalusi vastasele läheneda + korralik destruction.)
Naljamees " CoDi mapid üüratud" Sa vist tõesti mängisid ainult metro mappi.
näiteks Caspian Border... map on küll üldiselt suur, kuid hõivatavad punktid on teineteisele liiga lähedal. Ja see punkt, mis asub masti kõrval on jällegi nii avatud ja eraldi, et kui seal spawnida ja vastane on toruga minu suunas, siis pole mul võimalustki midagi teha, surmalõks.
Map, mis meeldis oli näiteks Firestorm. Seal sai mõnusalt tankiga ringi paarutada ja jala varjatult ringi liikuda...
Noshahr Canals - mängisin TDM. Täiesti kohutav map. Liiga vähe liikumisruumi. Liiga üksluine.
***
CoD mapid pole jah suuremad, võtan tagasi, kuid kindlasti huvitavamad kui näiteks see sama Noshahr Canals DM variant.
minu arust oli kohutav...
peale 3 päeva tuli uninstall ära
(Metro on vist läbi ajaloo kõige sitem map, mida kuskil MPs mänginud olen, palju oli lihtsalt spawnkillimist, sest mapid on nii läbimõtlemata kokku klopsitud ja TDeathmatchis on mapid imetillukesed - CoDi mapid näivad üüratutena nende kõrval. BF BC2 on ikka kõvasti parem - palju avatumad mapid, saab mõelda ja rohkem võimalusi vastasele läheneda + korralik destruction.)
Naljamees " CoDi mapid üüratud" Sa vist tõesti mängisid ainult metro mappi.
näiteks Caspian Border... map on küll üldiselt suur, kuid hõivatavad punktid on teineteisele liiga lähedal. Ja see punkt, mis asub masti kõrval on jällegi nii avatud ja eraldi, et kui seal spawnida ja vastane on toruga minu suunas, siis pole mul võimalustki midagi teha, surmalõks.
Map, mis meeldis oli näiteks Firestorm. Seal sai mõnusalt tankiga ringi paarutada ja jala varjatult ringi liikuda...
Noshahr Canals - mängisin TDM. Täiesti kohutav map. Liiga vähe liikumisruumi. Liiga üksluine.
***
CoD mapid pole jah suuremad, võtan tagasi, kuid kindlasti huvitavamad kui näiteks see sama Noshahr Canals DM variant.
Canals TDM ongi rohkem statside parandamiseks. 3-4 korda rohkem kille kui surmasid on väga lihtne saada. Canals niisama on jällegi väga huvitav map. _________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kahju, et puldiga nii eba seda mängu mängida on, aga mõnusa tunde annab puldivibra tulistamisega küll. Ma ei näeks küll siin midagi kummalist kui hiirtel ka varsti vibra sisse ehitatakse, üldse teine tunnetus oleks mängida.
Kahju, et puldiga nii eba seda mängu mängida on, aga mõnusa tunde annab puldivibra tulistamisega küll. Ma ei näeks küll siin midagi kummalist kui hiirtel ka varsti vibra sisse ehitatakse, üldse teine tunnetus oleks mängida.
+kiirem ja taktikaliselt mõttekam.
+ohver ja tema ego ei kannata vaimselt (!!!)
+tõenäosus et keegi sind samal hetkel tapab, on magnituud väiksem.
+adminni puhul väiksem tõenäosus saapaga saada..
-"õu jee" sitakeeramise-tunnet ei tule ega ole..
-laskemoona kulu
-"wow"-faktor kui su nimi läheb läbi chati "xxc knifed xxa".. netu
katkise bf4 (game time sai läbi) pealt tagasi bf3 peale - kohe hulga kodusem tunne, minek on hoopis teine
sai ka proovitud taas.. kodusest tundest asi kaugel, tänu sellele, et seda mängu tasuta jagati, on see seis vitus jumala ausalt, sest ligemale 10 serverit tuleb läbi tuhlata, et leida selline, kus ei ole cheaterit. Need algul esimesed paar minutit viitsivad chatis vabandada ja heietada, et speccige mind, ma ei cheadi, aga kui vähem kui 5 minutiga ulatuvad vana killid üle 250, siis pideva sõimu peale ütleb tüüp lihtsalt, et mul suva kui mind bannida lasete, mul veel 50 kontot.
Lühidalt..aitäh EA, aega läks, aga toimima saite selle vigaselt sündinud mängu ja eks tuli ta ju uuesti ära rikkuda tasuta jagamisega, muidu ei osteta uut saasta asemele.
Ma olen ka viimasel ajal nüüd veidike rohkem BF3 mängima taas hakanud. BF4 üldse ei tõmba. Ning pole kordagi veel cheaterite otsa kukkunud (ning pole ka siiani statsides näinud kellelgi kahtlaselt suurt K/D vms). Ei tea siis, mis serverites te mängite?
Mingi jama tekkis viimasel ajal, hiir muutub korraga suvalisel hetkel mängu ajal üli tundlikuks ja hakkab kohapeal ringi pöörlema. Vajutad ESC lähed menüüsse ja seal töötab hiir normaalselt. Logitechi G5 hiir ja driverid vaatasin üle
Ei viitsi 500 lehte läbi lugeda ja võimalik, et mu küsimust on juba korduvalt küsitud aga mis aitab sinise ekraani vastu?
Peale mõne minutist mängu paneb sajaga pange. Seda erinevate arvutitega Üks masin siis q6600 kus sees on 4gb rammi ja hd6850.
Teisel on sama mure. Masinaks on i5 750 8gb rammi ja 270x. Kolmandas jookseb normaalselt see mis profiilis on _________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka
Ei viitsi 500 lehte läbi lugeda ja võimalik, et mu küsimust on juba korduvalt küsitud aga mis aitab sinise ekraani vastu?
Peale mõne minutist mängu paneb sajaga pange. Seda erinevate arvutitega Üks masin siis q6600 kus sees on 4gb rammi ja hd6850.
Teisel on sama mure. Masinaks on i5 750 8gb rammi ja 270x. Kolmandas jookseb normaalselt see mis profiilis on
driverite või OS reinstall. Memtest, furmark, prime95 masina piinamiseks. Ketaste kontroll ei teeks ka paha. _________________ Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.